POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 23:07   #391
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawe. Że nie dają całego 50min filmu to jeszcze, ale co musieli wyciąć z tego?jeśli daje, to nie możemy tego stwierdzić, bo nie widać jego lewej ręki
Nie dali bo by się okazało, że nie ma żadnej sensacji.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:07   #392
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jak nie obwiniajmy? Policja mu mówi żeby nie otwierał koperty, a on to robi. Tu nie chodzi o dotykanie ale o wszelkie mikroślady. Nie chodziło o żadne sprawdzanie czy to ta przesyłka, tylko o pstryknięcie zdjęć dla Krzysia.


No nie koniecznie, często to członkowie rodziny są winni zaginięciom, trudno żeby podejrzanych informować o toku śledztwa.
czyli może jednak policja bierze pod uwagę, że Adam O. nie jest "czysty"? I zakładając, że mają jakieś podejrzenia i powiedzą o nich rodzinie, to oni przekażą chłopakowi Ewy?
azadon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:08   #393
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
W amoku i stresie , gdy zaginie nam dziecko robimy różne dziwne rzeczy.
Rodzice Ewy to prości ludzie, a nie wirtuozi prawa i zagadek kryminalnych.
Więc może nie miejmy im za złe, że chcieli sprawdzić czy to na pewno dowód Ewy jest w kopercie.
Miłego wieczoru .......
Nie trzeba byc znawca, zeby zastosowac sie do prostej wskazowki policji. Mieli nie otwierac I koniec. Ojciec w ten sposob mogl utrudnic sledztwo, zatrzec istotne slady.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:19   #394
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
czyli może jednak policja bierze pod uwagę, że Adam O. nie jest "czysty"? I zakładając, że mają jakieś podejrzenia i powiedzą o nich rodzinie, to oni przekażą chłopakowi Ewy?
No takie informacje to raczej tylko policja posiada, ale może też posiada potwierdzenie żelaznego alibi Adama O.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:37   #395
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Dziwnie wygląda to poruszanie się Ewy i Adama, jakby on Ją szarpał... ale podtrzymywanie tak pijanej osoby mogło przybrać i taką formę.
Nie widzę, żeby "czarna postać" podawała coś Adamowi, jednak wg mnie widocznie zakręcił się koło nich kiedy się pojawili... skłaniam się do wersji, że to chłopak Ewy (albo ktoś inny?) mógł "wysłać" kogoś, żeby ich obserwował/pilnował. bo ten człowiek ich ewidentnie obserwuje, to zdecydowanie nie jest naturalne krążenie w oczekiwaniu na kogoś.
dziwna ta sprawa.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:37   #396
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

nie wiem, czy już ktoś wrzucał:
https://www.google.pl/webhp?sourceid...20ewa%20tylman
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:48   #397
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez agnieszkaqazplm Pokaż wiadomość
Noooo, przyznaję. Linku do wyszukiwań googla jeszcze nikt nie wrzucał. ;D
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 00:10   #398
OrdynatMichorowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Z centrum Polski każdy jak zerknie na mapę będzie wiedział.
Wiadomości: 491
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Ewy nie ma w Warcie i nie wierzę policji.Troszkę sobie nad tym posiedziałem i troszkę sobie to po analizowałem i wychodzi mi,ze to się kupy nie trzyma.Moje pytania to gdzie jest torba lub przedmioty,które mogły jej wypaść w trakcie szamotaniny.Po kieszeniach zawsze coś nosicie chusteczki,klucze,bilety jakieś papierki,paragony a tu nic takiego nie ma.Gdzie płaszcz czy tam szalik też utonął,przecież miała go luźno zarzucony na siebie,gdzie telefon,czasem podczas szamotaniny wypinaja się kolczyki czy klipsy.A tu nie ma nic.Nurkowie,łodzie,sonar y i setki policjantów na brzegu i nic.Po za tym czas 8 minut upita do nieprzytomności dziewczynę ktoś zdążył by sprowadzić nad rzekę pobić i utopić?Kupy się to nie trzyma.
A dzisiejsze nagranie z monitoringu tylko mnie w tym utwierdza.Mam zupełnie inną wersję tych wydarzeń.

Edytowane przez OrdynatMichorowski
Czas edycji: 2015-12-12 o 00:16
OrdynatMichorowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 00:20   #399
forsajt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 73
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Po wyjściu z Mixtury Ewa dzwoniła do chłopaka, na najnowszym nagraniu widać że jest upita do nieprzytomności. Nasuwa się takie pytanie.

Czy jej chłopak nie wyczuł po głosie w jakim jest stanie?
Czy myślał, że tak porobiona dziewczyna jest w stanie wytrzeźwieć w 6 godzin? (przypomnijmy, że Ewa miała o 9:00 otwierać Rossmanna)

Chłopak tłumaczył się z późnego zawiadomienia o zaginięciu Ewy słowami "myślałem że nocowała u koleżanki i poszła od razu do pracy".

Coś tu chyba nie gra?

Edytowane przez forsajt
Czas edycji: 2015-12-12 o 00:28
forsajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 00:52   #400
OrdynatMichorowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Z centrum Polski każdy jak zerknie na mapę będzie wiedział.
Wiadomości: 491
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Dzwoniła o 1,30 z tel Adama Z. co przeczy jakby się znali z jej facetem.
Dla mnie jest pewne to,że Adam Z maczał w tym palce,ponieważ jakby specjalnie przedłużał powrót do domu miedzy 1,30 a 3,20 są dwie godziny a skoro miała o powiedzmy o 1,20 dość i zadzwoniła do chłopaka to czemu ta taksówka się nie pojawiła i nie została przez Adama Z wezwana?Czemu nie pojechał cholera wie może właśnie słyszał w jakim jest stanie nawrzucał jej i kazał taryfą natychmiast wracać do domu.
OrdynatMichorowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 01:20   #401
forsajt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 73
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez OrdynatMichorowski Pokaż wiadomość
Dzwoniła o 1,30 z tel Adama Z. co przeczy jakby się znali z jej facetem.
Dla mnie jest pewne to,że Adam Z maczał w tym palce,ponieważ jakby specjalnie przedłużał powrót do domu miedzy 1,30 a 3,20 są dwie godziny a skoro miała o powiedzmy o 1,20 dość i zadzwoniła do chłopaka to czemu ta taksówka się nie pojawiła i nie została przez Adama Z wezwana?Czemu nie pojechał cholera wie może właśnie słyszał w jakim jest stanie nawrzucał jej i kazał taryfą natychmiast wracać do domu.
Może nie mieli pieniędzy. Może Ewa po prostu powiedziała że wróci taksówką, bo nie chciała żeby przyjeżdżał. Adaś pokazywał na wizji lokalnej że przez te 50 minut siedzieli na ławce naprzeciwko Kupca, zapewne żeby Ewa trochę ochłonęła.

Edytowane przez forsajt
Czas edycji: 2015-12-12 o 01:26
forsajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 01:28   #402
Poznaniak80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 39
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Nie wiem czy już ktoś o tym mówił, ale ja ani na filmnie "2:16" ani na "3:18" nie widzę u Ewy żadnej torby...
Poznaniak80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 01:48   #403
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Noooo, przyznaję. Linku do wyszukiwań googla jeszcze nikt nie wrzucał. ;D
jak miło zastanawiające to nagranie.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 03:36   #404
OrdynatMichorowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Z centrum Polski każdy jak zerknie na mapę będzie wiedział.
Wiadomości: 491
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Może nie mieli pieniędzy. Może Ewa po prostu powiedziała że wróci taksówką, bo nie chciała żeby przyjeżdżał. Adaś pokazywał na wizji lokalnej że przez te 50 minut siedzieli na ławce naprzeciwko Kupca, zapewne żeby Ewa trochę ochłonęła.
Większość ma karty płatnicze debetowe nie wiem jak w Poznaniu w Łodzi za taryfę kartą zapłacisz.Jeśli w ogóle nie miała kasy chłopak był w domu i na pewno by zapłacił.
Ale jeszcze jeden wątek skoro chłopak zgłosił ,że spanie u koleżanki to po prostu Adam O i Adam Z nie znali się a pewnie powiedziała,ze dzwoni z tel koleżanki.Dlatego pewno chłopak nie robił rabanu i nie wydzwaniał jak mu się wydawało do obcej dziewczyny.
Czemu nie pojechał hmm nie wiem ale z autopsji swojej osobistej miałem taką dziewczynę co jak poszła w miacho to potrafiła z klubu zadzwonić i nie powiedzieć którego tylko"zabierz mnie stąd"Raz ją znalazłem za drugim i piątym też ale za 10 już nie szukałem.Taki typ mi się po prostu trafił a mnie frajerowi na niej zależało i to bardzo.Każdy ma jednak jakieś granice wytrzymałości.
Opcja z ławką hmm ile byś wysiedział tak rozebrany przy-6
Ok opcja z wpadnięciem 8 MINUT! nabuzowana laska schodzi po schodach i ok ganiają się,popycha ją i wpada.Na moście są ludzie i widzą to dlatego na monitoringu z drugiej strony ktoś biega jak wściekły bo to widzą wypadek.Adam ucieka i idzie okrężną drogą zobaczyć czy świadkowie czasem jej nie wyłowili ale jest cisza spokój więc wraca do domu.Po pierwsze cholernie mało czasu jak na taki przebieg zdarzeń.Po drugie dowód przy Awf skąd się wziął?Adam Z nie ma rękawiczek zastawił by ślady paluchów(czyści dowód?) może.Ale ślady odzieży coś by zostało więc ryzyko duże.Po za tym co tak mu go dała?na monitoringu nie widać torby aby ją tachał ze sobą.Mocno to wszystko naciągane.


---------- Dopisano o 04:36 ---------- Poprzedni post napisano o 03:56 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez agnieszkaqazplm Pokaż wiadomość
jak miło zastanawiające to nagranie.
Ma pod tym szalem jak dobrze popatrzysz to będzie torebka.

Ja mam inną hipotezę.
Po pierwsze podejrzewam Adama Z,że wystawił tę dziewczynę komu?nie mam pojęcia.Na pewno nie zeszli by nad Wartę widzieliście na monitoringu z 2,16 jak wyglądała.Na monitoringu u Rutka też nie widać aby ktoś schodził bądź wchodził z rzeką to lipa czas 8 minut wybaczcie z tak nawalaną dziewczyną Adam Z schodził by 8 minut a gdzie szarpanka i wepchnięcie do wody i jeszcze powrót?Brak w ogóle śladów nad rzeką zastanawia mnie bardzo ,czemu ludzie i policja wierzą temu chłopakowi.Z jego profili wynika nie tam satanizm bo z niego satanista jak z koziej d.... trąbka.Ale wygląda na zimnego,bez względnego skur.....a tego się bym raczej obawiał.On nie broni innych on broni siebie i nie zdziwię się jak to nie pierwszy jego taki wyskok(a wtedy na bank świat w kratkę do ostatnich dni).Tym razem też miało być spoko i po cichu rodzina biedna,dziewczyna też(na pewno nie wiedział,że Adam O to chłopak z ABW ale co on tam może robić?w wieku 20 paru lat donosić segregatory tylko).Ale wmieszał się Rutkowski a on medialny jest wszystkie tv i zaciąg policji chyba z całej wlkp i się zaczęło.A Z zaczął sobie przypominać ale tylko to co jest mu w stanie pomóc nic więcej.
8 minut to mało jak na wersje pana Z z w sztok pijaną dziewczyną ale żeby ją pobić i zapakować do bryki to czasu aż nadto.I to nie on podłożył dowód a Ci co byli na moście.Kto to był kim był nie mam pojęcia ale na moście jest klucz do zagadki.
I jeszcze coś kto przychodzi jako świadek z adwokatem?Skąd ma 24 latek adwokata z dnia na dzień?Ilu 24 latków ma adwokata.Skąd stać go na adwokata?Kiedyś pewno się dowiemy.

Edytowane przez OrdynatMichorowski
Czas edycji: 2015-12-12 o 03:59
OrdynatMichorowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 05:24   #405
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

jakie slady sa na dowodzie to juz policja sie tym interesuje. zastanawiajace jest dla nie to jak sie zachowuje Ewa z Adamem. na kolegow mi nie wygladaja chyba ze alkohol wywolal u niej takie tulisie czubisie.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 07:46   #406
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Po wyjściu z Mixtury Ewa dzwoniła do chłopaka, na najnowszym nagraniu widać że jest upita do nieprzytomności.
Nie dodzwoniła się wtedy. Rozmawiała z nim o 01:20.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
(przypomnijmy, że Ewa miała o 9:00 otwierać Rossmanna)
Miała do pracy na 12.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 08:34   #407
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

I co z tymi wielkimi poszukiwaniami Rutka? Bo jakoś o tym cisza, a do rzeki mam daleko...
__________________
Przepraszam, że znów ukradłem ci nick, Nerf, but you know, Stęd forever </3
Narv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 08:59   #408
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
skąd wy te szpilki wytrzasnelyscie? ja pamietam jak pisali na poczatku ze miala czarne buty na korku
No właśnie... Poza tym dla mnie na buty na korku też nie wyglądają
Raczej na botki na delikatnym obcasie.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 09:05   #409
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Mówcie co chcecie, ale doprowadzenie się do takiego stanu (kiedy jeszcze na drugi dzień podobno szła do pracy na 12) jest nieodpowiedzialne i totalnie bezmyślne. Przecież ona ledwo stoi.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 09:10   #410
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ale nie obwiniajmy rodziny. Ojciec Ewy nie dotknął dowodu, tylko sprawdził czy to to jest właśnie ta przesyłka.
Swoją drogą policja deklarowała w mediach , że dowód zostanie "przechwycony " jeszcze na poczcie w Koninie zanim trafi do rodziny. Dlaczego tak się nie stało?
Tak nie dotknął,mhm... I dlatego tak się oburzył na konferencji..

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
https://m.facebook.com/story.php?sto...34070386958511

Czy tylko mi się tak wydaje, czy pan niebieski coś podaje tajemniczemu koledze?
Tak by to wyglądało,ale ja już nic nie wiem...

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Noooo, przyznaję. Linku do wyszukiwań googla jeszcze nikt nie wrzucał. ;D


---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Po wyjściu z Mixtury Ewa dzwoniła do chłopaka, na najnowszym nagraniu widać że jest upita do nieprzytomności. Nasuwa się takie pytanie.

Czy jej chłopak nie wyczuł po głosie w jakim jest stanie?
Czy myślał, że tak porobiona dziewczyna jest w stanie wytrzeźwieć w 6 godzin? (przypomnijmy, że Ewa miała o 9:00 otwierać Rossmanna)

Chłopak tłumaczył się z późnego zawiadomienia o zaginięciu Ewy słowami "myślałem że nocowała u koleżanki i poszła od razu do pracy".

Coś tu chyba nie gra?
Bzdura

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Mówcie co chcecie, ale doprowadzenie się do takiego stanu (kiedy jeszcze na drugi dzień podobno szła do pracy na 12) jest nieodpowiedzialne i totalnie bezmyślne. Przecież ona ledwo stoi.
Dokładnie. Gdzie te obrończynie odpowiedzialności?
To nieodpowiedzialne jak na drugi dzień masz iść do pracy.

Płetwonurkowie zbudowali manekina i wrzucili do wody,żeby zobaczyć jak zachowaloby się ciało Ewy.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 09:42   #411
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Nie dali bo by się okazało, że nie ma żadnej sensacji.
Napisali, że oni upadają i wtedy właśnie podchodzi do nich ten facet. Ja nic takiego nie widzę, więc chyba to właśnie wycięli.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 09:57   #412
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Z tą taksówką to trzeba brać pod uwagę, że może Adam Z. zamówił ją, ale kierowca odmówił usługi za względu na stan Ewy (czy ich obojga). Bardzo czesto się zdarza, że kierowcy odmawiają kursu, bo obawiają się o fotele czy wycieraczki, które trzeba będzie prać..
azadon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:07   #413
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Dzisiejsza akcja:
Cytat:
Na apel nie odpowiedziały tysiące, ani nawet setki poznaniaków. Jak wynika z relacji reporterki telewizji WTK, Bereniki Ratajczak, nad Wartą pojawiło się ok. 60 osób. Do poszukiwań używana jest m.in. łódź z echosondą.
http://epoznan.pl/news-news-63285


---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Napisali, że oni upadają i wtedy właśnie podchodzi do nich ten facet. Ja nic takiego nie widzę, więc chyba to właśnie wycięli.
Też właśnie tego nie widzę. Ale jeśli upadli to się nie dziwię że facet podszedł, po prostu chciał pomóc, ale widać nauczka, nie pomagać, bo oskarżą o morderstwo.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:10   #414
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

widzialam na periscope relacje, przyszlo pi razy oko 40 osob, podzielili sie na grupy, jedni szli do krolowej jadwigi -hetmanskiej, drudzy ida z nurtem. jak rozumiem oni ida po obu brzegach czyli sa 4 grupy

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-12-12 o 10:15
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:19   #415
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Ciekawe czy policja wcześniej dotarła do tego nagrania.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:21   #416
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ciekawe czy policja wcześniej dotarła do tego nagrania.

Twierdzą, że tak.
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:24   #417
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ciekawe czy policja wcześniej dotarła do tego nagrania.
Nie wiem czy konkretnie z tej kamery, ale jak już wcześniej pisałam, na starym rynku i okolicach jest pełno kamer monitoringu miejskiego, więc akurat tę cześć ich nocnych bali na pewno mają uwiecznioną na filmie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:26   #418
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy konkretnie z tej kamery, ale jak już wcześniej pisałam, na starym rynku i okolicach jest pełno kamer monitoringu miejskiego, więc akurat tę cześć ich nocnych bali na pewno mają uwiecznioną na filmie.
To ciekawe czemu mówili, że Ewa i Adam wyszli z klubu później. Ciekawe też czy ten facet z nagrania zgłosił się na policję w celu złożenia zeznań.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:48   #419
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Mówcie co chcecie, ale doprowadzenie się do takiego stanu (kiedy jeszcze na drugi dzień podobno szła do pracy na 12) jest nieodpowiedzialne i totalnie bezmyślne. Przecież ona ledwo stoi.


Mogła wziąć urlop na żądanie.

Może pierwszy raz jej się to zdarzyło? Człowiek uczy się na błędach, tyle że Ewa prawdopodobnie za tę naukę zapłaciła najwyższą cenę. Miała pecha.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:49   #420
forsajt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 73
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Miała do pracy na 12.
Jednak masz rację.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie dodzwoniła się wtedy. Rozmawiała z nim o 01:20.

To widocznie już jechał a telefon zostawił w domu dla alibi.

Edytowane przez forsajt
Czas edycji: 2015-12-12 o 11:34
forsajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-18 11:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.