Listopadówki 2017 ❤ cz. 1 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-16, 09:37   #4951
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez madera123 Pokaż wiadomość
Będę miała zakładany pessar za około 2 tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To tak jak ja. a co u ciebie dzieje sie z szyjka? Ja jestem po konizacji ( miałam stan przednorotworowy na szyjce ) i już mi sie skraca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
U mnie idą na rękę jaki mi wygodniej w leginsach to moge chodzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


Wlasnie tez zamierzam tam sie przejsc bo to jedyny sklep w poblizu który ma ciążowe rzeczy... W innych np spodnie sa takie z lat 90.. dzwony a ja siebie jakos w takim kroju nie widzę
Mierzyłam wczoraj sukienkę w c&a ale wzory były strasznie brzydkie.. wygladalam jak afrykańska kobieta w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja sobie zamówiłam spodnie i leginsy z Hm. Super przyszły.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Maly_Pikus Pokaż wiadomość
Pytanie z serii głupie gdzie można kupić leginsy ciążowe?
Oglądałam na allegro itp., ale chodzi mi o sklep stacjonarny.
Polecacie ewentualnie któreś?

Na Allegro tez kupiłam 2 pary. Rewelacyjne przyszły. Nawet jakościowo lepsze niż te z hm.
Ja w życiu nie nosiłam dresów ani legginsów. Zawsze sukienki i wysokie obcasy. A teraz tylko leginsy bo w sukience kiepsko sie leży. Wiec już jestem zaopatrzona.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 09:41   #4952
Helgi607
Rozeznanie
 
Avatar Helgi607
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 567
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Maly_Pikus Pokaż wiadomość
Powodzenia

Myślę, że koszulka jest najbardziej subtelna z pośród tych dostępnych na rynku.
Dla zainteresowanych: http://www.kipeke.pl
dziekuje :Cmok:

Cytat:
Napisane przez Maly_Pikus Pokaż wiadomość
skąd ja to znam hehe najgorzej jak trzeba wstać i dyskretnie zapiąć spodnie z powrotem hehe
Skad ja to znam a w leginsach u mnie tez nie bardzo w pracy :/ chyba ze jakas tunike do tego.

Robi sie cieplo - musze sie wybrac na zakupy i jakis sukienek nnakupowac - bedzie najwygodniej. Bo spodnice oczywiscie mam w domu same olowkowe i obcisle :/
Helgi607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 09:42   #4953
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Dzien dobry dziewczyny dzis wizytuje prosze trzymac za nas kciuki 🖒 pierwszy raz zobacze babelka się doczekałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj No to kciuki !!!!

I kciuki za wszystkie wizyty, za wszystkie bobaski.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 09:51   #4954
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Helgi607 Pokaż wiadomość
dziekuje :Cmok:



Skad ja to znam a w leginsach u mnie tez nie bardzo w pracy :/ chyba ze jakas tunike do tego.

Robi sie cieplo - musze sie wybrac na zakupy i jakis sukienek nnakupowac - bedzie najwygodniej. Bo spodnice oczywiscie mam w domu same olowkowe i obcisle :/
Oj ja sukienek mierzylam cala masę... Ale w jednej nie pasuje długość w drugiej nie pasują ramiączka albo gumka na brzuchu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 09:57   #4955
LiLyRoseMary
Raczkowanie
 
Avatar LiLyRoseMary
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 39
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Makeuplife, daj znać jak najszybciej, jak wrażenia

Maly_Pikus, super koszulka, większość tego typu dostępnych na rynku ma jakieś obrazki nie w moim stylu.

Co do moich zakupów ciążowych, ja jestem bardzo zadowolona z leginsów z allegro. Kupiłam sobie tez pasy ciążowe, głównie żeby przedłużyć bluzki i zakryć rozpięty rozporek

Do pracy chodzę też w leginsach, ale tylko z dłuższym topem, zakrywającym tyłek.
LiLyRoseMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 10:03   #4956
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Maly_Pikus Pokaż wiadomość
Pytanie z serii głupie gdzie można kupić leginsy ciążowe?
Oglądałam na allegro itp., ale chodzi mi o sklep stacjonarny.
Polecacie ewentualnie któreś?
w biedrze mają być teraz razem z tymi rogalami i legginsy ciążowe za 25 zł. Ogólnie H&M ma kolekcje ciążowę.
Ja w sobotę kupiłam sobie w sklepie w mojej miejscowości legginsy ciążowe i spodnie ciążowe - BAJKA! Nareszcie nic mnie nie uciska i nie boję, że spodnie zgubię ( jak chodziłam z rozpiętymi guzikiem i rozporkiem były różne śmieszne sytuacje)

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez LiLyRoseMary Pokaż wiadomość
Makeuplife, daj znać jak najszybciej, jak wrażenia

Maly_Pikus, super koszulka, większość tego typu dostępnych na rynku ma jakieś obrazki nie w moim stylu.

Co do moich zakupów ciążowych, ja jestem bardzo zadowolona z leginsów z allegro. Kupiłam sobie tez pasy ciążowe, głównie żeby przedłużyć bluzki i zakryć rozpięty rozporek

Do pracy chodzę też w leginsach, ale tylko z dłuższym topem, zakrywającym tyłek.
Możecie dać linka z allegro na legginsy ciążowe? Też mam chęć zamówić jeszcze ze 2-3 pary ale nie mam szczęścia do zakupów przez internet ubrań Często mam problemy potem.
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 10:04   #4957
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Dziewczyny pokażecie te spodnie ciążowe? One wszystkie mają taki pas pod same piersi jak jeansy z hm???
Ja legginsy to tylko po domu i na fitness. Mam jedną taka bluzkę za pupę, jak się wyfasowałam kiedyś w nią i legginsy to mąż mi powiedział że wyglądam jak trzynastolatka i mam to ściągać natychmiast 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-16, 10:10   #4958
madera123
Raczkowanie
 
Avatar madera123
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 428
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
To tak jak ja. a co u ciebie dzieje sie z szyjka? Ja jestem po konizacji ( miałam stan przednorotworowy na szyjce ) i już mi sie skraca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------




Ja sobie zamówiłam spodnie i leginsy z Hm. Super przyszły.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------




Na Allegro tez kupiłam 2 pary. Rewelacyjne przyszły. Nawet jakościowo lepsze niż te z hm.
Ja w życiu nie nosiłam dresów ani legginsów. Zawsze sukienki i wysokie obcasy. A teraz tylko leginsy bo w sukience kiepsko sie leży. Wiec już jestem zaopatrzona.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pierwszej ciąży szyjka skracała mi się i otworzyła juz w 20 tyg w tym momencie mam szyjkę jak to mówi dr "do niczego" po ciąży i porodzie jest licha i palec bez problemu wchodzi czyli około 1cm rozwarcia stad pessar na dodatek jest pęknięta. Za tydz mam wizytę i dowiem się kiedy pessar teraz mam 15 tydz wiec pessar tuż tuż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30/40
madera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 10:49   #4959
LiLyRoseMary
Raczkowanie
 
Avatar LiLyRoseMary
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 39
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Możecie dać linka z allegro na legginsy ciążowe? Też mam chęć zamówić jeszcze ze 2-3 pary ale nie mam szczęścia do zakupów przez internet ubrań Często mam problemy potem.
Ja zamawiałam 3 różne modele od sprzedawcy bensini i wszystkie mi podpasowały, tylko wydaje mi się, że będę musiała zamówić jeszcze rozmiar większe na końcówkę ciąży, bo przy moim rozmiarze panel może mnie uciskać, gdy brzuch podrośnie.

http://allegro.pl/listing/user/listi...der=d&id=78018
LiLyRoseMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 10:51   #4960
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
dziewczyny, jak u Was z przybieraniem na wadze? wkroczylam w drugi trymestr i waze mniej niz przed ciaza...

U mnie jeszcze -1 kg, kończę 15 tydzień. Z juniorem mialam już 2 kg na plusie o tym czasie. Ale wizualnie teraz wydaje mi się, ze jestem "większa".

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Maly Pikus super koszulka!

Zakupiłam biofer i Wit. B12- zaczynamy walkę o lepsze wyniki morfo

Nie jestem pewna czy po bioferze czy tardyferonie miałam straszne zaparcia. Oby cię to ominęło ! Ale ja później do kompletu kupowałam syrop lactulosum i dawało radę.



Cytat:
Napisane przez Helgi607 Pokaż wiadomość
dziekuje :Cmok:







Skad ja to znam a w leginsach u mnie tez nie bardzo w pracy :/ chyba ze jakas tunike do tego.



Robi sie cieplo - musze sie wybrac na zakupy i jakis sukienek nnakupowac - bedzie najwygodniej. Bo spodnice oczywiscie mam w domu same olowkowe i obcisle :/

Byłam dzisiaj na sklepach i nie znalazłam żadnej ciekawej sukienki .... chciałam coś takiego zwykłego na codzień, na spacer z juniorem. Wróciłam z torbą koszulek i spodenek dla młodego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 10:56   #4961
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Coctail.. Podczytuje Was czasami. Sciskam kciuki za jutrzejsza amnio i wyniki. Jestem przekonana, ze z maluchem ok, ale nie zaszkodzi zacisnac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-16, 10:59   #4962
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Molise biofer to jedyne co mogę brać. To drugie co wymieniłaś porażka, bo też w poprzedniej ciąży próbowałam.

Tez ostatnio zakupy dla mnie skończyły się bluzkami i leginsami dla córki 😂
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 11:07   #4963
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Molise biofer to jedyne co mogę brać. To drugie co wymieniłaś porażka, bo też w poprzedniej ciąży próbowałam.

Tez ostatnio zakupy dla mnie skończyły się bluzkami i leginsami dla córki

Ja całą pierwsza ciąże brałam na zmianę z tardyferonem. Ale hemoglobiny nie miałam tragicznej, najniżej na samym końcu spadła do 9.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 11:17   #4964
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez LiLyRoseMary Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 3 różne modele od sprzedawcy bensini i wszystkie mi podpasowały, tylko wydaje mi się, że będę musiała zamówić jeszcze rozmiar większe na końcówkę ciąży, bo przy moim rozmiarze panel może mnie uciskać, gdy brzuch podrośnie.

http://allegro.pl/listing/user/listi...der=d&id=78018
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 11:44   #4965
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Aaa! Która to się chwaliła wypaśnym żelazkiem wielości małego odkurzacza? 😜 no nie mogę trafić na ten wpis.
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 11:46   #4966
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Maly_Pikus Pokaż wiadomość
Pytanie z serii głupie gdzie można kupić leginsy ciążowe?
Oglądałam na allegro itp., ale chodzi mi o sklep stacjonarny.
Polecacie ewentualnie któreś?
Entliczek ma duzy wybor odziezy ciazowej. Wlasnie wracamy z tego sklepu, jesli chodzi o mnie to narazie byla tylko obczajka, napewno zaopatrze sie tam w koszule nocne do karmienia, bardzo duzy wybor, bawelna 100%, szybki dostep do piesi i w spoko ceny.
Mąż zakochany w bujaczku mamaroo, a corka wybrala sobie sandalki z swiecącymi dżecikami-lampkami i nie bylo dyskusji, trzeba bylo kupic 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kana158
Czas edycji: 2017-05-16 o 12:03
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 11:50   #4967
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Dziewczyny a jak teraz ze stanikami? Kupujecie już większe? Na mnie wszystkie za małe... O ile z obwodem to nie jest źle bo kupiłam sobie przedłużkę ale z miseczkami to jakaś tragedia... Chyba pora na zakupy stanikowe iść Kurczę no - gdzieś miałam staniki sportowe i je wcieło :/
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 11:51   #4968
akinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Akinea podziwiam za liczną gromadkę. Cicho to Ty w domu nie masz co do samopoczucia w ciąży -ja juz w pierwszej źle się czułam, więc jak Ty na 7 narzekasz to luzik 😁
W porownaniu do pierwszych jest gorzej ale nie ma co ukrywac jednak daleko mi do dziewczyn co np wymiotowaly non stop. Mnie tylko mdlilo na widok wszystkiego. Nawet kawe odstawilam na te pierwsze trzy msc bo ochoty nie mialam zadnej.

[QUOTE=ila1000;73846991]
Szacun Fajnie mieć liczne rodzeństwo a jak to się u Ciebie rozkłada na płcie? Moja mam ma 5 rodzenstwa - łącznie jest ich 6. 5 dziewczyn i chłop

4 dziewczyny i 2 chlopakow. W kolejnosci od najstarszego to dz, dz, chl, dz, chl, dz.

Ja mam ok+2kg. Z 63 startowej pewnie do 70-72 dobije. Spodnie mam z poprzedniej ciazy z h&m, ale maja luzna gumke w panelu i ciagle mi zjezdzaja, musze zadzwonic czy maja niedaleko w sklepie legginsy w moim rozmiarze, zeby nie jechac na darmo
akinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:08   #4969
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Dziękuję dziewczyny za kciuki 😚😚 po drodze mowilam do dzidzi ze musi byc dobrze jak tyle osob za nas kciuki trzyma 😊 ciaza rozwija sie ksiazkowo, wyniki krwi super a bobas zdrowy ryzoko jakis wad minimalne ❤💪 nie mogli stwierdzić jeszcze co bedzie ale moj Tz ze lazami w oczach mowi ze na 100 procent dziwczynka bo juz fochy stroi 😂 oj badanie ciężkie bo non stop tylek pokazywalo i 2 razy nam piątkę przybilo 😎ogolnie super widok i uczucie jestem teraz mega szczesliwa i zmeczona bo od 3 dni ze stresu wgl prawie nie spalam 😴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-16, 12:09   #4970
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za kciuki 😚😚 po drodze mowilam do dzidzi ze musi byc dobrze jak tyle osob za nas kciuki trzyma 😊 ciaza rozwija sie ksiazkowo, wyniki krwi super a bobas zdrowy ryzoko jakis wad minimalne ❤💪 nie mogli stwierdzić jeszcze co bedzie ale moj Tz ze lazami w oczach mowi ze na 100 procent dziwczynka bo juz fochy stroi 😂 oj badanie ciężkie bo non stop tylek pokazywalo i 2 razy nam piątkę przybilo 😎ogolnie super widok i uczucie jestem teraz mega szczesliwa i zmeczona bo od 3 dni ze stresu wgl prawie nie spalam 😴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już możesz spokojnie odsapnac! Bardzo się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:14   #4971
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za kciuki 😚😚 po drodze mowilam do dzidzi ze musi byc dobrze jak tyle osob za nas kciuki trzyma 😊 ciaza rozwija sie ksiazkowo, wyniki krwi super a bobas zdrowy ryzoko jakis wad minimalne ❤💪 nie mogli stwierdzić jeszcze co bedzie ale moj Tz ze lazami w oczach mowi ze na 100 procent dziwczynka bo juz fochy stroi 😂 oj badanie ciężkie bo non stop tylek pokazywalo i 2 razy nam piątkę przybilo 😎ogolnie super widok i uczucie jestem teraz mega szczesliwa i zmeczona bo od 3 dni ze stresu wgl prawie nie spalam 😴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A i termin z 26 .11 na 21.11 sie przesunął wiec bedzie maly skorpionek jak wyjdzie 😉❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:16   #4972
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za kciuki 😚😚 po drodze mowilam do dzidzi ze musi byc dobrze jak tyle osob za nas kciuki trzyma 😊 ciaza rozwija sie ksiazkowo, wyniki krwi super a bobas zdrowy ryzoko jakis wad minimalne ❤💪 nie mogli stwierdzić jeszcze co bedzie ale moj Tz ze lazami w oczach mowi ze na 100 procent dziwczynka bo juz fochy stroi 😂 oj badanie ciężkie bo non stop tylek pokazywalo i 2 razy nam piątkę przybilo 😎ogolnie super widok i uczucie jestem teraz mega szczesliwa i zmeczona bo od 3 dni ze stresu wgl prawie nie spalam 😴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no i super
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:23   #4973
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za kciuki 😚😚 po drodze mowilam do dzidzi ze musi byc dobrze jak tyle osob za nas kciuki trzyma 😊 ciaza rozwija sie ksiazkowo, wyniki krwi super a bobas zdrowy ryzoko jakis wad minimalne ❤💪 nie mogli stwierdzić jeszcze co bedzie ale moj Tz ze lazami w oczach mowi ze na 100 procent dziwczynka bo juz fochy stroi 😂 oj badanie ciężkie bo non stop tylek pokazywalo i 2 razy nam piątkę przybilo 😎ogolnie super widok i uczucie jestem teraz mega szczesliwa i zmeczona bo od 3 dni ze stresu wgl prawie nie spalam 😴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


ile ma cm Twój dzieć?
Już teraz możesz spokojnie cieszyć się tym czasem
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:25   #4974
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Makeuplife super że wszystko ok!

Akinea ty wszystkie dzieci rodziłaś sn?

W ogóle kiedyś marzyliśmy z mężem o takiej gromadce, ale pierwsza ciąża zmieniła nasze plany. W drugiej też nie zapowiada się, że będzie super ok, więc pewnie poprzestaniemy na 2 dzieci. Myślimy jednak o rodzinie zastępczej tylko na chwilę obecną nasze lokum za małe.
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:39   #4975
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość


ile ma cm Twój dzieć?
Już teraz możesz spokojnie cieszyć się tym czasem
Mówiła ze ciezko stwierdzic jak po wyprostowaniu bo w kuleczke sie zwijal i mowi ze od glowki do pupy 65 mm albo 6,5 cm za duze emocje 😊 12t4d dokladnie mam teraz serduszko bilo 159 ❤


Ale nie jestem na 100 % pewna jak ona to podala czy od szyji do pupy wiem ze nie mogla podac dokladnie bo dzidzia non stop w ruchu sprawdzali kark i kosc nosows bardziej pozniej czy żołądek i pęcherz okej
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość


ile ma cm Twój dzieć?
Już teraz możesz spokojnie cieszyć się tym czasem
Wiecej sie dowiem na usg w polsce bo sie wybieram za tydzien na to 3 D dzis za duze emocje . Wazne dla mnie bardziej bylo zeby wukliczyli choroby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez makeuplife
Czas edycji: 2017-05-16 o 12:53
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:52   #4976
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Aaa! Która to się chwaliła wypaśnym żelazkiem wielości małego odkurzacza? 😜 no nie mogę trafić na ten wpis.
Letstry ma steamaster
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:52   #4977
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Letstry ma steamaster
Ja tez mam mega dobry polecalam go tu na watku ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:58   #4978
akinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Makeuplife super że wszystko ok!

Akinea ty wszystkie dzieci rodziłaś sn?

W ogóle kiedyś marzyliśmy z mężem o takiej gromadce, ale pierwsza ciąża zmieniła nasze plany. W drugiej też nie zapowiada się, że będzie super ok, więc pewnie poprzestaniemy na 2 dzieci. Myślimy jednak o rodzinie zastępczej tylko na chwilę obecną nasze lokum za małe.
Tak na szczescie wszystkie mi sie udalo i ogromnie sie z tego ciesze, bo posluchalam jakie kuzynka miala przejscia po cesarce i jak dlugo do siebie dochodzila to za kazdym razem mam stracha zeby mnie to ominelo. Ja szybko do siebie dochodze, praktycznie od razu smigac moge. Tylko zastanawiam sie czy moga mi tu przepisac na trzy dni po porodzie ketonal. W pl zawsze w szpitalu mozna poprosic, a tu siup i po kilku godzinach do domu wypuszczaja. A paracetamol na obkurczajaca sie macice nie da rady niestety.
akinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 13:04   #4979
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Ja tez mam mega dobry polecalam go tu na watku ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może to ty pisałaś w każdym razie chodziło mi o steamastera. Pewnie pomyliłam osoby
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 13:07   #4980
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
A może to ty pisałaś w każdym razie chodziło mi o steamastera. Pewnie pomyliłam osoby
Dokładnie storona 380 7 maj 😂 mozna poczytac mialam zapisany link i screen zelazka na tel 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-16 17:54:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.