Filtry UV a makijaż - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 13:13   #3601
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
W tym roku zmienili troche sklad mleczka Avene i rzeczywisice kiepsko sie wchlania. Sprobuj emulsji, ktora swietnie sie wchlania i na skorze jest prawie matowa.
To prawda, nowe mleczko jest bardziej leiste , ja jednak wole gestesze filtry, lepiej sie na mnie wchlaniaja. Szkoda, ze je tak popsuli, bo ze "starym" dlugo sie nie rozstawalam.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 21:01   #3602
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Filtry UV a makijaż

Wiele z Was podobał się kompakt DP ,więc pomyślałam,że spróbuję. W międzyczasie dowiedziałam się,że seria przeszła lekki lifting i teraz nazywa się Mat Lumiere ( dostępne kolory w Polsce są te same,co kiedyś DP). Poczytałam sobie wiele opinii na wizażu i chcę tylko powiedzieć,że niestety kolor 30 wcale nie jest jakiś bardzo jasny. Wiele z Was narzeka,że są bardzo blade i mówi,że to jest dobry kolor dla jasnych cer. Ja wcale nie mam bardzo jasnej cery, a ten kolor jest dla mnie za ciemny. Narazie używałam tylko na krem nawilżający...może na filtrach będzie lepiej,bo trochę pobielają. A jak nie to 144 złote za wkład wyrzucone w błoto
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 21:09   #3603
fruttina
Raczkowanie
 
Avatar fruttina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Filtry UV a makijaż

Tak sie sklada ze na nieslawne mleczko avene rowniez nakladam mat lumiere nr 40 i pokusze sie o stwierdzenie ze kolory nie sa idealnym odbiciem kolorowki DP. 40 z double perfection jest dla mnie idealna, 40 z mal lumiere odrobinke za ciemna i zolta (i mowie to ja, oddana wielbicielka zoltych odcieni). Roznica nie jest wielka, jest niemalze niewidoczna, ale ja czuje pewien dyskomfort, zwlaszcza ze filtr dodatkowo pobiela. Poza tym i tak wole stare dp, 'lumiere' jakby mniej po oczach daje.
fruttina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 21:33   #3604
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Pulpet, obejrzyj Mat Lumiere nr 50 powinien byc duzo jasniejszy niz odpowiednik DP 30 i 40.


Fruttina, mozesz cos wiecej napisac o roznicach miedzy DP a Mat Lumiere
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 09:25   #3605
fruttina
Raczkowanie
 
Avatar fruttina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Filtry UV a makijaż

Alez prosze bardzo .
Zatem dp ma lzejsza konsystencje, bardziej wodnista. Jest poltransparentny i ladnie lezy na twarzy, ja absolutnie nie czulam potrzeby pudrowania sie. Osobiscie strasznie nie lubie uczucia lepkosci na twarzy (vide mleczko avene ) i pod tym wzgledem dp jest super, kanebo liquid finish zreszta tez.
a mat lumiere.. no coz, nie jestem zachwycona, moim zdaniem nie jest to udany upgrade. bardziej widoczny na twarzy, ciezszy, blysk nie jest satynowy, tylko raczej tlusty. ale kolorow jest chyba wiecej, widzialam gdzies 44 ginger, ladny odcien. no, ale ja mam przetluszczajaca sie cere, zatem moze na normalnej bedzie wygladalo lepiej.
ps: dzisiaj dalej mleczko avene, korektor mac plus sypki clinique i nie mam potrzeby uzywania podkladu. po 7 latach uzywania niemal non-stop. cuudo .
fruttina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 09:40   #3606
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Fruttina, dzięki za relację

Choć przynam szczerze - myślałam, że wspomniałaś o kompakcie nie podkładzie.
Sama już od lat nie używam płynnych podkładów tylko suchych kompaktów, stąd moje zainteresowanie nowym Mat Lumiere.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 14:49   #3607
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Dziwią mnie te opinie... Mi Hauschka nałożony na grubą warstwę filtra(który wcześniej wtarłam, wklepałam i dałam ok. 10 minut na wchłonięcie) pięknie matowi buzie na prawie cały dzień, nic nie bieli, nie osadza się, a nakładam go niecałą min utę- omiatam buzię normalnie pędzlem.
kurcze, to nie tak...
moje zdziwienie i zdenerwowanie wynikało z tego, że wcześniej tak się nie zdarzało, a używam Hauszki od zeszłego roku, ale nie zawsze, tylko do filtrów destabilizujących się i dlatego tak dokładnie się nie oglądałam, bo wcześniej było dobrze, ale to widocznie nie był dobry dzień dla Hauszki
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 21:05   #3608
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Pulpet, obejrzyj Mat Lumiere nr 50 powinien byc duzo jasniejszy niz odpowiednik DP 30 i 40.


Fruttina, mozesz cos wiecej napisac o roznicach miedzy DP a Mat Lumiere
miałyście może do czynienia z numerem 100? http://sklep.vea.pl/product_info.php...oducts_id/2734
tu wydaje się być blady.

kończą mi się akurat powoli podkłady, no i zastanawiam się nad dp własnie, clarins express compact foundation wet&dry i clinique clarifying powder makeup. Mam tez probeczkę clinique superbalances compact makeup
Jutro ją wypróbuję. Mam numer 5 najjaśniejszy i przeczucie, ze będzie za ciemny. No i wpada w róż. Ten clarins byl super jasny i chyba zaryzykuję, ale jednocześnie chciałabym wyprobować inne, bo mają dobre recenzję, a Wy od dawna tu zachwalacie dp. Jak to jest z ta 30 i 40? który jasniejszy i nie wpadający w róż? Mam juz kolorwy zawrot glowy tylko tego clarinsa moglam sprawdzic naocznie, reszta u mnie niedostepna,. jest tylko niewielka perfumeria, ktora w wiekszosci nie ma tego, co mnie interesuje :/
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 21:28   #3609
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

100 DP niestety nie widzialm Mam tylko 30 i 40. Intensynowsc kolorow 30 i 40 DP jest podoba. Z tym, ze 40 jest bardziej zolta, a 30 jest lekko rozowo-bezowa z przewaga bezu.

Ta 100 wydaje sie jasna ale na moim monitorze jest prosiakowato-rozowa.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 21:53   #3610
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Pulpet, obejrzyj Mat Lumiere nr 50 powinien byc duzo jasniejszy niz odpowiednik DP 30 i 40.


Fruttina, mozesz cos wiecej napisac o roznicach miedzy DP a Mat Lumiere
Obawiam się, że nie mam już pieniędzy

Co do kolorów, to przy Mat Lumiere wydawało mi się,że 30 jest trochę jaśniejsza od 40. Moim zdaniem 30 jest beżowo-żółtawa , a 40 w sklepie wydawała mi się ciemniejsza i lekko róźowa.
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 21:56   #3611
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
100 DP niestety nie widzialm Mam tylko 30 i 40. Intensynowsc kolorow 30 i 40 DP jest podoba. Z tym, ze 40 jest bardziej zolta, a 30 jest lekko rozowo-bezowa z przewaga bezu.
dwoch na raz na pewno nie kupię, bo mam jeszcze chrapkę na tego clarinsa. straszne jest to kupowanie przez net. Czy 30 i 40 można jakoś porównac z maybelline dream matte mouse nr 21 nude i lirene city matt toffee 208? nie chodzi o to czy jasne czy ciemne tylko o to różowo-beżowe z przewagą beżu jaki to kurcze jest kolor?
jestem bledzioch, szyja mi sie zawsze odcina, muszę ją tez paciać podkladem i pudrem, bo jest jeszcze jasniejsza niz twarz, nawet wtedy, gdy ta jest bez makijazu. no i wolałabym coś beżowego - więc nie wiem czy wybrać zółtą 30 czy różowo-beżową 40. według mnie oba podklady, które mam wpadają jednak trochę w róż (bardziej city matt, dmm w opakowaniu wyglada rozowo, a na twarzy pojawia sie jakby tez zolty-nie znam sie na tym)- w sklepie wyglądały inaczej, a w domu przy dziennym świetle i nakladaniu na twarz juz inaczej
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2007-10-22 o 22:58
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 08:13   #3612
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

poszukaj w necie innych stron z próbnikami kolorów, ja jednak bałabym się zaryzykować, bo to co wygląda jasno na zdjęciu może w realu mieć zupełnie inny kolor, np. wiem z doświadczenia, że kolory wpadające w żółć są jaśniejsze na zdjęciach od beżowych i różowawych
agnieska polecała ostatnio kompakt smashboxa wet/dry kolorek Smashing Ivory tu znajdziesz kolory: http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6607#6607
http://sephora.fr/browse/product.jht...tegoryId=SMASH
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 08:30   #3613
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Obawiam się, że nie mam już pieniędzy

Co do kolorów, to przy Mat Lumiere wydawało mi się,że 30 jest trochę jaśniejsza od 40. Moim zdaniem 30 jest beżowo-żółtawa , a 40 w sklepie wydawała mi się ciemniejsza i lekko róźowa.
No to tak jak ja i na dodatek w niedzielę rozwaliłam swój kompakt, wszystko polecialo do śmieci

Odcienie 30 i 40 DP odbieram zupełnie odwrotnie niż TY . i wg mnie 30 jest o jakieś pół tonu jaśniejsza niż 40 tylko w innej tonacji.


Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
dwoch na raz na pewno nie kupię, bo mam jeszcze chrapkę na tego clarinsa. straszne jest to kupowanie przez net. Czy 30 i 40 można jakoś porównac z maybelline dream matte mouse nr 21 nude i lirene city matt toffee 208? nie chodzi o to czy jasne czy ciemne tylko o to różowo-beżowe z przewagą beżu jaki to kurcze jest kolor?
jestem bledzioch, szyja mi sie zawsze odcina, muszę ją tez paciać podkladem i pudrem, bo jest jeszcze jasniejsza niz twarz, nawet wtedy, gdy ta jest bez makijazu. no i wolałabym coś beżowego - więc nie wiem czy wybrać zółtą 30 czy różowo-beżową 40. według mnie oba podklady, które mam wpadają jednak trochę w róż (bardziej city matt, dmm w opakowaniu wyglada rozowo, a na twarzy pojawia sie jakby tez zolty-nie znam sie na tym)- w sklepie wyglądały inaczej, a w domu przy dziennym świetle i nakladaniu na twarz juz inaczej

Ash, zmieniłaś avatara i nie poznałam Cię wczoraj

Widziałam wystawioną na allegro 100 DP i sprzedająca określiła ją jako opaloną. Jak masz rzeczywiście bardzo jasną cerę to raczej kup 30 albo poluj na 50 poudre. Liczę na to, że jak Chanel wycofała DP z produkcji to jakieś niedobitki trafią jeszcze na allegro. Poza tym teraz są na truskawie w dobrych cenach

Bardzo jasne i jasne kompakty w trzech tonacjach ma też w swojej ofercie MAC. Ja mam C2
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 09:09   #3614
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

więcej o jasnych pudrach i fluidach znajdziesz w wątku "Jak podkreślić jasą cerę?"
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...39#post5593939
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:05   #3615
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Ash, zmieniłaś avatara i nie poznałam Cię wczoraj
stałam się namiętną fanką Prison Break i Wentwortha Wlasnie konczy mi się ściągać 5 odc. trzeciej serii

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Widziałam wystawioną na allegro 100 DP i sprzedająca określiła ją jako opaloną. Jak masz rzeczywiście bardzo jasną cerę to raczej kup 30 albo poluj na 50 poudre. Liczę na to, że jak Chanel wycofała DP z produkcji to jakieś niedobitki trafią jeszcze na allegro. Poza tym teraz są na truskawie w dobrych cenach
Tyle tu zachwalalyscie dp, ze ja tez musze miec DP z 50tka w ogole sie nie spotkalam, jak szukalam po necie. Na wisience jest i 30 i 40tka. Skoro mam nierówno blado-różową twarz i bladą szyję, to chyba trzeba kupic ta żółtą 30tkę, chociaz kiedys Smok pisała coś o tych dwoch kolorach (nie moge tego znalezc teraz), ze 40tka lepiej sie dopasowuje i dla bledziochow jest super. I badz tu czlowieku mądry najchetniej wzielabym oba, ale postanowilam kupic tego clarinsa - kolor w sklepie byl super- mam nadzieje, ze jak zabiorego do domu, będzie tak samo wyglądał
no i nie mogę wydać kilku stów w ciągu kilku dni na kompakty :/

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
więcej o jasnych pudrach i fluidach znajdziesz w wątku "Jak podkreślić jasą cerę?"
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...39#post5593939
wiem, że taki wątek istnieje, ale jest juz numer 3 i kazdy ma po tyle stron, ze zawsze omijałam, bo jak juz wpadne w czytanie, to pewnie nie odessę się od monitora do 2ej w nocy
no ale chyba trzeba się w końcu zmobilizować
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:19   #3616
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
wiem, że taki wątek istnieje, ale jest juz numer 3 i kazdy ma po tyle stron, ze zawsze omijałam, bo jak juz wpadne w czytanie, to pewnie nie odessę się od monitora do 2ej w nocy
no ale chyba trzeba się w końcu zmobilizować
od czego jest wyszukiwarka
w końcu też zawsze można zapytać, dziewczyny tam mają fenomenalną pamięć i potrafią odesłać do nr postu
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:22   #3617
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
od czego jest wyszukiwarka
w końcu też zawsze można zapytać, dziewczyny tam mają fenomenalną pamięć i potrafią odesłać do nr postu
nie przesadzaj. nie chodzi o pójscie na łatwizne. Po prostu na biochemii są dziewczyny, których ocenom ufam i kieruję się ich opiniami przy doborze kosmetyków.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:26   #3618
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
stałam się namiętną fanką Prison Break i Wentwortha Wlasnie konczy mi się ściągać 5 odc. trzeciej serii
a już wszystko rozumiem


Cytat:
Tyle tu zachwalalyscie dp, ze ja tez musze miec DP z 50tka w ogole sie nie spotkalam, jak szukalam po necie. Na wisience jest i 30 i 40tka. Skoro mam nierówno blado-różową twarz i bladą szyję, to chyba trzeba kupic ta żółtą 30tkę, chociaz kiedys Smok pisała coś o tych dwoch kolorach (nie moge tego znalezc teraz), ze 40tka lepiej sie dopasowuje i dla bledziochow jest super. I badz tu czlowieku mądry najchetniej wzielabym oba, ale postanowilam kupic tego clarinsa - kolor w sklepie byl super- mam nadzieje, ze jak zabiorego do domu, będzie tak samo wyglądał
no i nie mogę wydać kilku stów w ciągu kilku dni na kompakty :/
Nie wiem co pisała Smok, ale oba odcienie, czyli 30 i 40 ładnie wtapiają się z cerą. W opakowaniach wyglądają na dość ciemne, ale na skórze po kilku minutach od apliakcji ładnie wyglądają.

I wg mnie 30 - aurore jest najlepsza dla bladolicych, z tonacją beżową leciutko podbarwioną różem, ale na skórze tego różu nie widać

40 - sable jest ciemniejsza o jeden ton i w kierunku cieplejszej tonacji, z wyraźnym żółtym odcieniem.

50 - poudre jest najjaśniejsza, w odcieniu beżowym, u nas jej nie było w sprzedazy, trafiała się nieraz na allegro, ale bardzo rzadko.

Wkład 40 jest teraz do kupienia na allegro.


Cytat:
wiem, że taki wątek istnieje, ale jest juz numer 3 i kazdy ma po tyle stron, ze zawsze omijałam, bo jak juz wpadne w czytanie, to pewnie nie odessę się od monitora do 2ej w nocy
no ale chyba trzeba się w końcu zmobilizować
nie czytaj wszystkich części i tak w kółko Dziewczyny wałkują to samo
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:50   #3619
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
nie przesadzaj. nie chodzi o pójscie na łatwizne. Po prostu na biochemii są dziewczyny, których ocenom ufam i kieruję się ich opiniami przy doborze kosmetyków.
ostatnio Evitka21 (znana również z biochemii) polecała kompakt lumene http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17456
w tym wątku znajdziesz wiele dziewczyn z biochemii
zresztą zrobisz jak zechcesz, każdy szuka informacji tam, gdzie chce
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 11:55   #3620
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ostatnio Evitka21 (znana również z biochemii) polecała kompakt lumene http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17456
w tym wątku znajdziesz wiele dziewczyn z biochemii
zresztą zrobisz jak zechcesz, każdy szuka informacji tam, gdzie chce
Z tym, że nie do końca była z niego zawodolona Zresztą sama może coś napisze

Ja zresztą też - nie matuje tak dobrze jak DP i po pewnym czasie jest zbyt widoczny na skórze. Poza tym jest trudno dostępny.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:02   #3621
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
I wg mnie 30 - aurore jest najlepsza dla bladolicych, z tonacją beżową leciutko podbarwioną różem, ale na skórze tego różu nie widać

40 - sable jest ciemniejsza o jeden ton i w kierunku cieplejszej tonacji, z wyraźnym żółtym odcieniem.

50 - poudre jest najjaśniejsza, w odcieniu beżowym, u nas jej nie było w sprzedazy, trafiała się nieraz na allegro, ale bardzo rzadko.

Wkład 40 jest teraz do kupienia na allegro.
kusisz, kusisz, zeby kupic i 30 i 40tke
dziękuję za to piękne podsumowanie kupię tą 30tkę na wisience i będę robić wszystko, żeby odeprzeć pokusę przetestowania też tego wkładu z allegro
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:04   #3622
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ash, uważaj z zakupami na Wisience. Z tego co pisały dziewczyny, przesyłki idą bardzo długo. Wisienka to pośrednik truskawki, nie lapiej od razu kupować na truskawce?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:31   #3623
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Z tym, że nie do końca była z niego zawodolona Zresztą sama może coś napisze

Ja zresztą też - nie matuje tak dobrze jak DP i po pewnym czasie jest zbyt widoczny na skórze. Poza tym jest trudno dostępny.
to się zmieniło
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a ja chciałam się pochwalić że moja znajmość z podkładem w kompakcie lumene zmieniła się w przyjaźń . Przez przypadek własciwie...

Do tej pory stosowałam głównie taka kombinacje:
filtr+skrobia+lumene.
Ostatnio posmarowałam buzię filtrem, później zajęłam się czymś (minęło trochę czasu), popatzyłam na buzię i stwiedziłam że może bez skrobii się obejdzie...i nałożyłam kompakt. I co? buzia super matowa (ale nie płaska) i całkiem ładne krycie, no i najważniejsze kolor ten sam co w opakowaniu.
I teraz tak właśnie robię: filtr, czekam aż się wchłonie (rano w tym czasie wyprowadzam psa ) i od raz potem lumene. I, co mnie zdziwiło,nawet jak się filtr nie wchłonie całkowicie, to lumene matowi go idealnie-wystarczy kilka machnięć pędzlem- i buzia cały dzień wygląda fajnie i świeżo.
Suma sumarum jestem zadowolona
a że jest trudno dostępny, to niestety muszę się zgodzić
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:46   #3624
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Widzę, że Evitka zmieniła technikę nakładania wcześniej z kombinacji filtr + skrobia + kompakt nie była usatysfakcjonowana, bo puder zmieniał kolor. (Prowadziłysmy nawet na ten temat dyskusję) .

Tak czy siak Lumene ma się nijak do DP. Kiedyś myślałam, że będzie to dobry i przede wszystkim tańszy odpowiednik DP, ale po dłuższym stosowaniu niestety rozczarowałam się.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:53   #3625
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ash, uważaj z zakupami na Wisience. Z tego co pisały dziewczyny, przesyłki idą bardzo długo. Wisienka to pośrednik truskawki, nie lapiej od razu kupować na truskawce?
nie wiedziałam, że to pośrednik - kupię wobec tego na truskawie. dzięki za ostrzeżenie
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:02   #3626
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Widzę, że Evitka zmieniła technikę nakładania wcześniej z kombinacji filtr + skrobia + kompakt nie była usatysfakcjonowana, bo puder zmieniał kolor. (Prowadziłysmy nawet na ten temat dyskusję) .

Tak czy siak Lumene ma się nijak do DP. Kiedyś myślałam, że będzie to dobry i przede wszystkim tańszy odpowiednik DP, ale po dłuższym stosowaniu niestety rozczarowałam się.
ja się nastawiłam na smashboxa, bo agnieska bardzo polecała, ale wizyta w Wawie dopiero w przyszłym tygodniu
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:22   #3627
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja się nastawiłam na smashboxa, bo agnieska bardzo polecała, ale wizyta w Wawie dopiero w przyszłym tygodniu
Wiem

Byłam i ogladałam je, i jakoś mnie nie korci do niego.

Przetestowałam chyba większość kompaktów pudrowych u nas na rynku i zawsze wracam do DP. A jak skończą mi się jego zapasy to kupię następcę DP, czyli Mat Lumiere.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:50   #3628
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wiem

Byłam i ogladałam je, i jakoś mnie nie korci do niego.

Przetestowałam chyba większość kompaktów pudrowych u nas na rynku i zawsze wracam do DP. A jak skończą mi się jego zapasy to kupię następcę DP, czyli Mat Lumiere.
ja się sparzyłam na matmate bo ten najjaśniejszy jest niestety sporo za ciemny, a agnieska zapewniała, że smashbox jest o wiele jaśniejszy
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:52   #3629
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja się sparzyłam na matmate bo ten najjaśniejszy jest niestety sporo za ciemny, a agnieska zapewniała, że smashbox jest o wiele jaśniejszy
ale coś mi sie obiło o oczy, że ten odcień wycofują - ale ręki nie dam sobie odciąć, czy tak rzeczywiście jest

Jak będziesz w Złotych Tarasach to wstąp do sklepu MAC-a, tam dopiero są jaśniutkie podkłady i pudry
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 14:29   #3630
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
ale coś mi sie obiło o oczy, że ten odcień wycofują - ale ręki nie dam sobie odciąć, czy tak rzeczywiście jest

Jak będziesz w Złotych Tarasach to wstąp do sklepu MAC-a, tam dopiero są jaśniutkie podkłady i pudry
kurcze nie wiem, gdzie w końcu wyląduję, bo jedziemy razem z TŻ, ale w dwa różne miejsca, od dawna mam ochotę na te złote tarasy, ale ciężko mi się wyrwać, bo to miasto strasznie pożera czas przez te utrudnione dojazdy
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.