Listopadówki 2017 ❤ cz. 1 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-15, 20:54   #4891
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Helgi607 Pokaż wiadomość
Tak sobie siedzę i szukam a może któraś z Was korzysta i może polecić jakąś fajną aplikacje ciążowa na telefon? Sprawdziłam jakieś dwie pierwsze i jedna źle pokazuje tygodnie a druga po ang :/
Bardzo bardzo polecam Preglife! Jest fantastyczna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 20:54   #4892
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Helgi607 Pokaż wiadomość
Tak sobie siedzę i szukam a może któraś z Was korzysta i może polecić jakąś fajną aplikacje ciążowa na telefon? Sprawdziłam jakieś dwie pierwsze i jedna źle pokazuje tygodnie a druga po ang :/
Ja mam aplikację 'Happy baby' .
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 20:54   #4893
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Co raz lepsze tempo mamy na watku. Witam nowe mamusie!
Nie wiem, co to za wstyd przyznac sie do gaf. Ja miałam dzis serię. W poczekalni u lekarza zorientowałam się, że mam na głowie wielki kołtun bo jak suszyłam wlosy to machnęlam nimi w pastę do zębów. Potem zostawiłam klucze w drzwiach... od zewnątrz. Na koniec pojechałam do pracy wystrojona w sukienkę. Moj fartuch i spodnie robocze zostały w domu na suszarce 😂 musiałam pożyczyć coś od koleżanek. Ale sukces bo w 13 tyg ciąży udało mi sie zmieścić w portki dziewczyny która waży 46 kilo 😅
Nie mam pomyslu na kolację. Zjadłam w drodze z pracy mcflurry i poskubałam winogrono i tak na nic nie mam ochoty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:01   #4894
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Co raz lepsze tempo mamy na watku. Witam nowe mamusie!
Nie wiem, co to za wstyd przyznac sie do gaf. Ja miałam dzis serię. W poczekalni u lekarza zorientowałam się, że mam na głowie wielki kołtun bo jak suszyłam wlosy to machnęlam nimi w pastę do zębów. Potem zostawiłam klucze w drzwiach... od zewnątrz. Na koniec pojechałam do pracy wystrojona w sukienkę. Moj fartuch i spodnie robocze zostały w domu na suszarce �� musiałam pożyczyć coś od koleżanek. Ale sukces bo w 13 tyg ciąży udało mi sie zmieścić w portki dziewczyny która waży 46 kilo ��
Nie mam pomyslu na kolację. Zjadłam w drodze z pracy mcflurry i poskubałam winogrono i tak na nic nie mam ochoty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie co do tempa, to chyba niedługo trzeba będzie otworzyć nowy wątek - Listopadówki część 2.

No to na wesoło miałaś dziś, dzień pełny wrażeń hihihii.
Ja właśnie nasmarowałam oliwką brzucha i powoli zaczynam się organizować do jutrzejszego dnia... na 6:00 do pracy, więc jakaś 4:30 pobudka.. pfff.
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:18   #4895
akinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Troche wiecej o mnie: Mam 32 lata. Termin z om mam mam na 9.11 z usg na 07.11, czyli jakies 14tc+4, ale licze sie z tym ze raczej bedzie wczesniej. Kazalam Tz glosno oswiadczyc w pracy ze ostatnie dwa tygodnie przed terminem jest w gotowosci na natychmiastowe wyjscie. Trudno mi bylo wczesniej napisac tez dlatego ze wiem ze niektore z was bardzo czekaja na malenstwa lub stracily wczeniej, a ja wielorodka to tak jakos glupio mi bylo sie wbijac. Obecnie mieszkamy pod Bristolem i okolica moze byc, chociaz powinnam zabrac sie za prawko bo czasami przydaloby sie dojechac gdzieniegdzie.
Basen mam pod nosem i tez sie czailam bo plywac lubie, ale wole poczekac bo troche sie boje zeby nie zlapac zadnej infekcji.
Truskawki dzis podjadlam, nienajgorsze byly ale tak naprawde to bobu bym zjadla... chyba skocze jednak do lodowki spr czy lody jakies sa do podjedzenia...
akinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:19   #4896
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Właśnie co do tempa, to chyba niedługo trzeba będzie otworzyć nowy wątek - Listopadówki część 2.

No to na wesoło miałaś dziś, dzień pełny wrażeń hihihii.
Ja właśnie nasmarowałam oliwką brzucha i powoli zaczynam się organizować do jutrzejszego dnia... na 6:00 do pracy, więc jakaś 4:30 pobudka.. pfff.
i nie śpisz ? ja bym chyba się o takiej godzinie nie podniosła, chociaż nie będziesz miała problemu z wstawaniem do maleństwa hehe :p ja już spakowana na jutro do pracy.. ciężko się wraca po tygodniu wolnego
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:20   #4897
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Dziewczyny ze mną coś nie tak? Kolejna koleżanka w krótkim okresie czasu urodziła dziecko. I kolejna która wrzuca na fb zdjęcie z wywalonym cyckiem jak karmi młodego. Ja jestem jakaś pruderyjna? Jakoś nie wydaje mi się, żeby jeszcze miesiąc temu pokazały piersi 200 znajomym tak o...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 21:20   #4898
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Helgi607 Pokaż wiadomość
Tak sobie siedzę i szukam a może któraś z Was korzysta i może polecić jakąś fajną aplikacje ciążowa na telefon? Sprawdziłam jakieś dwie pierwsze i jedna źle pokazuje tygodnie a druga po ang :/
Ja mam : MOJA CIĄŻA i dobrze mi pokazuje
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:22   #4899
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Akinea a ile masz dzieci jeśli mogę spytać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:24   #4900
akinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Akinea a ile masz dzieci jeśli mogę spytać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
x

To bedzie 7, najstarsza ma 10 lat...
akinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:27   #4901
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze mną coś nie tak? Kolejna koleżanka w krótkim okresie czasu urodziła dziecko. I kolejna która wrzuca na fb zdjęcie z wywalonym cyckiem jak karmi młodego. Ja jestem jakaś pruderyjna? Jakoś nie wydaje mi się, żeby jeszcze miesiąc temu pokazały piersi 200 znajomym tak o...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zamierzam na FB takich rzeczy udostępniać. Nawet zdjęcie dziecka - poważnie się zastanawiam, czy w ogole wstawiać... na szczęście są teraz opcje na FB, że można wybrać osoby, którym się chce udostępnić dane zdj. Ale nie mam specjalnego parcia na takie coś...
Wiesz, młodą mamę duma rozpiera,szczęscie; była też jakiś czas temu akcja, żeby nie tępić mam za karmienie publicznie, ale takie epatowanie na FB to wg mnie zbyt intymne żeby na FB wstawiać.
Mam nadzieję, że po porodzie mi hormony mózgu nie zlasują na inne myślenie
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 21:28   #4902
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze mną coś nie tak? Kolejna koleżanka w krótkim okresie czasu urodziła dziecko. I kolejna która wrzuca na fb zdjęcie z wywalonym cyckiem jak karmi młodego. Ja jestem jakaś pruderyjna? Jakoś nie wydaje mi się, żeby jeszcze miesiąc temu pokazały piersi 200 znajomym tak o...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem jedną z tych osób które mało kiedy wstawiają cokolwiek na fb... ale mam całą masę koleżanek które wstawiają wszystko... brakuje tylko zdjęć wychodzącego dziecka z matki, i pierwszej pełnej pieluchy... a tak to jest wszystko i mało tego nie tylko zdjęcia a jeszcze filmy...
Karmienie piersią dla mnie jest powodem do dumy, ale nie na fejsie..
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:28   #4903
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez akinea Pokaż wiadomość
x



To bedzie 7, najstarsza ma 10 lat...

podziwiam! Małe różnice wiekowe miedzy dziećmi
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:30   #4904
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Nie zamierzam na FB takich rzeczy udostępniać. Nawet zdjęcie dziecka - poważnie się zastanawiam, czy w ogole wstawiać... na szczęście są teraz opcje na FB, że można wybrać osoby, którym się chce udostępnić dane zdj. Ale nie mam specjalnego parcia na takie coś...
Wiesz, młodą mamę duma rozpiera,szczęscie; była też jakiś czas temu akcja, żeby nie tępić mam za karmienie publicznie, ale takie epatowanie na FB to wg mnie zbyt intymne żeby na FB wstawiać.
Mam nadzieję, że po porodzie mi hormony mózgu nie zlasują na inne myślenie
Też się zastanawiam nad wstawieniem zdjęcia dziecka... może jedno jakiś czas po porodzie albo stópki tylko... Oby i dla mnie nic nie strzeliło do głowy
Do tej pory wiedzą tylko dobrzy znajomi, nie mam zamiaru wstawiać USG czy czegokolwiek co mówiło by że jestem w ciąży

Edytowane przez 201707171552
Czas edycji: 2017-05-15 o 21:32
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:31   #4905
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Dostałam antybiotyk na tą bakterię w moczu. Popłakałam się w poczekalni już nawet nie wiem dlaczego Muszę się pilnować i to kontrolować, posiewy robić często teraz.. a wcale nie ma pewności, że ta bakteria przejdzie po tym antybiotyku;/ i zbadać męża... bo możemy sobie przekazywać...
Kolejny antybiotyk na przestrzeni 4 tyg... Ostatni był na ząb.
A jutro idę go wyrwać, już czas... Będę dzielna!
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:33   #4906
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Annic cieszę się że wszystko ok. U mnie też dobrze. Mój prawie 8cm dzieć został pomierzony. Termin porodu wychodzi mi teraz na 13.11. Minus moja morfo. Hemoglobina mi poleciała i wynosi 10, więc mam się suplementować. No i niestety nospe muszę brać bo brzuch twardnieje jak kamień nawet po krótkim spacerze :/
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:34   #4907
akinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
podziwiam! Małe różnice wiekowe miedzy dziećmi
Teraz bedzie najwieksza bo 2 l 4m, ale szczerze to mialo byz ze 3l min zebym troche od wozka odpoczela😊 Bo po 10 latach zawsze z wozkiem, to teraz jak ide bez to nie mam co z rekoma zrobic😂
akinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:34   #4908
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Dostałam antybiotyk na tą bakterię w moczu. Popłakałam się w poczekalni już nawet nie wiem dlaczego Muszę się pilnować i to kontrolować, posiewy robić często teraz.. a wcale nie ma pewności, że ta bakteria przejdzie po tym antybiotyku;/ i zbadać męża... bo możemy sobie przekazywać...
Kolejny antybiotyk na przestrzeni 4 tyg... Ostatni był na ząb.
A jutro idę go wyrwać, już czas... Będę dzielna!
Trzymam kciuki ! Ja w tym tygodniu idę na wizytę, zobaczę co jest do leczenia, poleczę i będę spała spokojnie mam nadzieję że do końca ciąży nic mnie nie zaboli
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:40   #4909
akinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze mną coś nie tak? Kolejna koleżanka w krótkim okresie czasu urodziła dziecko. I kolejna która wrzuca na fb zdjęcie z wywalonym cyckiem jak karmi młodego. Ja jestem jakaś pruderyjna? Jakoś nie wydaje mi się, żeby jeszcze miesiąc temu pokazały piersi 200 znajomym tak o...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez tego nie rozumiem, w necie wszystko zostaje. Na fb mam tajna grupe z rodzinka bliska i tam zamieszczam zdjecia, glownie zeby moja mama z tesknoty nie uschla. Tez mam kilka zdjec jak karmie, przy niemowlaku to czesto tylko wtedy nie spi, ale nie widac mi calej piersi i itak nie pokazuje ich ludziom. Sa raczej dla pamiatki dziecakow, zeby mogly zobaczyc jak wygladali.
akinea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 21:44   #4910
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Ila trzymam kciuki
Akinea podziwiam. Znam kilka rodzin, gdzie dzieci jest 6 lub 5 ale z 7 to nie (chociaż mam koleżankę, która miała 16 rodzeństwa &#128522 zawsze jestem pod wrazeniem dzieci z rodzin wielodzietnych, bo one się zupełnie inaczej zachowują jak te z rodzin gdzie jest 1 czy 2. Są dużo dojrzalsze i grzeczniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:45   #4911
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
i nie śpisz ? ja bym chyba się o takiej godzinie nie podniosła, chociaż nie będziesz miała problemu z wstawaniem do maleństwa hehe :p ja już spakowana na jutro do pracy.. ciężko się wraca po tygodniu wolnego
Ciężko mi się zasypia bez tż, a dziś poszedł na nocną zmianę do pracy. Ale niedługo się położe, bo zaczyna mi się ziewać.
Ze wstawaniem nigdy nie miałam problemu, na szczęście, coć zmęczenie wychodzi w ciągu dnia, kiedy śpię krócej.

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze mną coś nie tak? Kolejna koleżanka w krótkim okresie czasu urodziła dziecko. I kolejna która wrzuca na fb zdjęcie z wywalonym cyckiem jak karmi młodego. Ja jestem jakaś pruderyjna? Jakoś nie wydaje mi się, żeby jeszcze miesiąc temu pokazały piersi 200 znajomym tak o...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko z Tobą okej! Ja nie wrzucałam na fejsa nigdy zbyt wiele, jak już to jakieś udostępnienia ulubionych piosenek czy fajnego widoczku gdzieś na wakacjach. Ze znajomymi miałam podobnie... od tysiąca zdjęć selfie, przez zdjęcia dzieci, talerzy z jedzeniem itd. po idiotyczne wpisy... i komentarze ludzi, którzy jak ciekawskie stare baby śledziły życie innych lepiej niż detektywi. Co sprawiło, że któregoś pięknego dnia usunęłam konto .

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Ja mam : MOJA CIĄŻA i dobrze mi pokazuje
z eDziecko.pl czy ta druga 'moja ciąża' ? ja pobrałam tą z eDziecko, ale za kazdym razem wyskakiwał mi jakiś błąd i aplikacja się sama wyłączała.. szkoda mi było bo wyglądała na fajną.

Cytat:
Napisane przez akinea Pokaż wiadomość
x

To bedzie 7, najstarsza ma 10 lat...
Ale czad! Super! To znaczy tak z perspektywy rodzeństwa chyba. Ogólnie mi się podobają rodziny wielodzietne, dobrze mi się kojarzą, z opowiadaniami mojej prababci i wgl starych czasów gdzie liczby 5,7,9 dzieci były czymś normalnym.
No i szcun dziewczyno, że ogarniasz takie stadko!
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:59   #4912
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad wstawieniem zdjęcia dziecka... może jedno jakiś czas po porodzie albo stópki tylko... Oby i dla mnie nic nie strzeliło do głowy
Do tej pory wiedzą tylko dobrzy znajomi, nie mam zamiaru wstawiać USG czy czegokolwiek co mówiło by że jestem w ciąży

Ja to samo ciąża się chwalić nie będę, a dzidzią to pewnie albo jakieś z sesji, albo wlasnie stópek wrzucę, jeśli już

Cytat:
Napisane przez akinea Pokaż wiadomość
Teraz bedzie najwieksza bo 2 l 4m, ale szczerze to mialo byz ze 3l min zebym troche od wozka odpoczela Bo po 10 latach zawsze z wozkiem, to teraz jak ide bez to nie mam co z rekoma zrobic

I jak sobie radzisz z taką gromadką? Sama ogarniasz, czy masz opiekunkę do pomocy?
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 22:05   #4913
akinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Ila trzymam kciuki
Akinea podziwiam. Znam kilka rodzin, gdzie dzieci jest 6 lub 5 ale z 7 to nie (chociaż mam koleżankę, która miała 16 rodzeństwa &#128522 zawsze jestem pod wrazeniem dzieci z rodzin wielodzietnych, bo one się zupełnie inaczej zachowują jak te z rodzin gdzie jest 1 czy 2. Są dużo dojrzalsze i grzeczniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje grzeczne w gosciach, ale w domu wiadomo popalic daja, ale mysle ze jak i kazde inne tylko u mnie ich wiecej, wiec wiecej ja mam do wysluchania.

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Ciężko mi się zasypia bez tż, a dziś poszedł na nocną zmianę do pracy. Ale niedługo się położe, bo zaczyna mi się ziewać.
Ze wstawaniem nigdy nie miałam problemu, na szczęście, coć zmęczenie wychodzi w ciągu dnia, kiedy śpię krócej.


Wszystko z Tobą okej! Ja nie wrzucałam na fejsa nigdy zbyt wiele, jak już to jakieś udostępnienia ulubionych piosenek czy fajnego widoczku gdzieś na wakacjach. Ze znajomymi miałam podobnie... od tysiąca zdjęć selfie, przez zdjęcia dzieci, talerzy z jedzeniem itd. po idiotyczne wpisy... i komentarze ludzi, którzy jak ciekawskie stare baby śledziły życie innych lepiej niż detektywi. Co sprawiło, że któregoś pięknego dnia usunęłam konto .



z eDziecko.pl czy ta druga 'moja ciąża' ? ja pobrałam tą z eDziecko, ale za kazdym razem wyskakiwał mi jakiś błąd i aplikacja się sama wyłączała.. szkoda mi było bo wyglądała na fajną.


Ale czad! Super! To znaczy tak z perspektywy rodzeństwa chyba. Ogólnie mi się podobają rodziny wielodzietne, dobrze mi się kojarzą, z opowiadaniami mojej prababci i wgl starych czasów gdzie liczby 5,7,9 dzieci były czymś normalnym.
No i szcun dziewczyno, że ogarniasz takie stadko!
Staram sie😁, ale mysle ze na 7 skonczymy, bo ja gorzej znosze ciaze i nerwy czasem siadaja. Teraz mimo ze brzuszka jeszcze tak nie widac ( gdzies pod pepkiem go czuje), to ja czuje sie jak w 30 tc, gdy juz brzuszek sie napina i twardnieje, no i czesto spac nie daje. Ahh starzeje sie😂
akinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 22:50   #4914
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

PregLife wlasnie sobie zainstalowalam i super !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Nadezhda - Już wiem co wczoraj czułaś... mnie coś kręci w prawym boku, nie mogę sobie znaleźć pozycji... Raczej się dzisiaj nie wyspie Może jakby mój Tż spał obok to by było lepiej ale z drugiej strony mogę się taczac po całym łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 00:44   #4915
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

To się załatwiłam - z nudów weszłam na swoje własne posty na FB, a tam zdjęcia z uczty gwiazdkowej i uczty urodzinowo- dziękczynnej. I teraz jestem głodna. Ale na indyka, sernik i domowe pierogi, nie na to co jest w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 06:12   #4916
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Pilates, czy joga dla ciężarnych jak najbardziej, tylko właśnie tu sama muszę swoje schizy przemoc




Oby

Ja się wybieram na pilates do dziewczyny, która prowadzi tez pilates baby (chodziłam z juniorem jak miał jakieś 3 miesiące, po pół roku musieliśmy skończyć po się darł jak pogan)
Jest prawdziwą pasjonatką. Prowadzi tez zajęcia "zdrowa kobieta" i "ciąża, poród i połóg okiem fizjoterapeuty". Jak ćwiczyć mięśnie kegla, jak się w czasie ciąży najlepiej przygotować do porodu, żeby szybko po nim dojść do siebie. Na początku czerwca wybieram się właśnie na te ciążowe warsztaty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 06:19   #4917
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Akinea podziwiam za liczną gromadkę. Cicho to Ty w domu nie masz co do samopoczucia w ciąży -ja juz w pierwszej źle się czułam, więc jak Ty na 7 narzekasz to luzik 😁
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 06:19   #4918
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

U mnie Preglife jest tylko po niemiecku, ta z eDziecko zacina się.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 06:23   #4919
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Hapinka Pokaż wiadomość
U mnie Preglife jest tylko po niemiecku, ta z eDziecko zacina się.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmień język w ustawieniach czy już probowalas i nic ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 07:08   #4920
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Dobry z rana

Nie ma jak to obudzić się z zawalonym ropą migdałkiem :/ Chyba jeszcze wizyta u laryngologa mnie czeka. I proszę o trzymanie kciuków o 15 bo mam lekarza i oby z szyjka bylo wszystko dobrze i oby łożysko się podniosło bo mam bardzo nisko położone na przedniej ścianie
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-16 17:54:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.