Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 15:48   #4231
Justyna15
Raczkowanie
 
Avatar Justyna15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam drogie wizażanki.
Mam pytanie, otóż usułuję zamówić kosmetyki na stronie everydayminerals.com i nie mogę wpisać w adresie kraju- Polska. Dlaczego tak się dzieje, jak mam to zmienić?
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Przeżyj życie tak abyś na koniec mógł powiedzieć....NIE ŻAŁUJE!
Justyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 15:59   #4232
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Jak już było wielokrotnie powtarzane: EDM nie wysyła do Polski.
Informacja mieści się w pierwszym poście tego tematu.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:07   #4233
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Justyna15 Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki.
Mam pytanie, otóż usułuję zamówić kosmetyki na stronie everydayminerals.com i nie mogę wpisać w adresie kraju- Polska. Dlaczego tak się dzieje, jak mam to zmienić?
Dziękuję za odpowiedź
Odkad mamy polskich dystrybutorow EDM nie wysyla do Polski.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:31   #4234
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, na stronie EDM USA nie widzę korektora Intensive Fair, czyżby został wycofany?
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 19:17   #4235
smarzenka_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nawet nie strasz Używam tego korektora od 2 lat i na co miałabym się przerzucić ?;] Miejmy nadzieję, że to chwilowy brak towaru albo błąd w systemie.
smarzenka_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:51   #4236
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam
Czy mogę wstawić tutaj foto twarzy+szyji i pomożecie mi dobrać tonacje podkładu?Chcę zamówić próbki EDM,ale nie mam pojęcia za co się zabrać kolorystycznie;/
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 19:52   #4237
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Rowniez niedawno zainteresowalam sie tymi kosmetykami, bo moja koelezanka uzywa podkladu tej firmy i widze na jej twarzy ze sprawdza sie swietnie
Do tego takie jasniutkie odcienie! Zamowie sobie 4 albo 5 probek, naparawde nie moge uwierzyc ze az tyle jasniutkich odcieni i mam w czym wybierac Z drogejnych podkladow wszystkie sa dla mnie za ciemne albo ciemnieja na twarzy :<
Jedynie podklad apteczny Pharmaceris F okazal sie idealnie jasny, ale juz mi sie znudzil a po za tym zaczynam sie po nim szybko swiecic.

Co do EDM to sama nie wiem ktora formule wybrac. Do tej pory zawsze uzwalam podkladu kryjacego i pudru matujacego, ale moja kolezanka twierdzi ze formula 'pol matowa' jest najlepsza. Boje sie ze jesli wezme 'intenstywne krycie' to zaczne sie szybko swiecic. A z drugiej strony obawiam sie ze formula pol matowa nie zapewni mi odpowiedniego krycia. W zasadzie nie mam wiekszych niespodzianek na twarzy, jedynie male plamki i czesto zaczerwienione policzki. Ogolnie zalezy mi na tym by kolor mojej twarzy byl jednolity, bez zadnych zaczerwienien, tylko idealnie porcelanowy

A w zwiazku z odcieniami mam jeszcze pytanie
Czy ktoras ma jakies doswiadczenia z odcieniami: Linen, Fair Neutral, Ivory, Golden Fair? Wydaje mi sie ze idealny dla mnie bylby Linen, a potem Fair Neutral, ale moze wypowie ze ktos jeszcze o baardzo jasne cerze? Albo moze ktos potrafi doradzic ktory odcien z EDM odpowiadalby odcieniowi Ivory podkladu Pharmaceris F? Lub nawet troszke jasniejszy moze byc

Edytowane przez cyanid
Czas edycji: 2011-08-28 o 20:06
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 20:18   #4238
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cyanid Pokaż wiadomość
Rowniez niedawno zainteresowalam sie tymi kosmetykami, bo moja koelezanka uzywa podkladu tej firmy i widze na jej twarzy ze sprawdza sie swietnie
Do tego takie jasniutkie odcienie! Zamowie sobie 4 albo 5 probek, naparawde nie moge uwierzyc ze az tyle jasniutkich odcieni i mam w czym wybierac Z drogejnych podkladow wszystkie sa dla mnie za ciemne albo ciemnieja na twarzy :<
Jedynie podklad apteczny Pharmaceris F okazal sie idealnie jasny, ale juz mi sie znudzil a po za tym zaczynam sie po nim szybko swiecic.

Co do EDM to sama nie wiem ktora formule wybrac. Do tej pory zawsze uzwalam podkladu kryjacego i pudru matujacego, ale moja kolezanka twierdzi ze formula 'pol matowa' jest najlepsza. Boje sie ze jesli wezme 'intenstywne krycie' to zaczne sie szybko swiecic. A z drugiej strony obawiam sie ze formula pol matowa nie zapewni mi odpowiedniego krycia. W zasadzie nie mam wiekszych niespodzianek na twarzy, jedynie male plamki i czesto zaczerwienione policzki. Ogolnie zalezy mi na tym by kolor mojej twarzy byl jednolity, bez zadnych zaczerwienien, tylko idealnie porcelanowy

A w zwiazku z odcieniami mam jeszcze pytanie
Czy ktoras ma jakies doswiadczenia z odcieniami: Linen, Fair Neutral, Ivory, Golden Fair? Wydaje mi sie ze idealny dla mnie bylby Linen, a potem Fair Neutral, ale moze wypowie ze ktos jeszcze o baardzo jasne cerze? Albo moze ktos potrafi doradzic ktory odcien z EDM odpowiadalby odcieniowi Ivory podkladu Pharmaceris F? Lub nawet troszke jasniejszy moze byc
Akurat testowalam wszystkie kolory podkladow EDM, o ktorych piszesz. Wiadomosc, jaka mam dla ciebie bedzie z jednej strony dobra z drugiej zla. Testowalam ok. 7 odcieni podkladu EDM i .... one prawie nie roznily sie miedzy soba. Testowalam podklady mineralne kilkunastu firm i pierwszy raz taka sytuacja. Oczywiscie niewielkie roznice sa, ale kazdy z testowanych odcieni byl OK. Byc moze jest to kwestia dobrego dopasowywania sie podkladow mineralnych do karnacji.
Jezeli chodzi o formuly tych podkladow. Mi najbardziej przypadla do gustu formula kryjaca. Niestety po wszystkich dosyc szybko swiecila mi sie buzia (streda T czasami wygladala tragicznie po 2-4 godzinach od nalozenia podkladu). Intensive kryje najmocniej i z tego wzgledu wybralam ta formule.
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-08-28 o 20:21
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:00   #4239
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o formuly tych podkladow. Mi najbardziej przypadla do gustu formula kryjaca. Niestety po wszystkich dosyc szybko swiecila mi sie buzia (streda T czasami wygladala tragicznie po 2-4 godzinach od nalozenia podkladu). Intensive kryje najmocniej i z tego wzgledu wybralam ta formule.
mialam tak samo po 1 primer- puder jedwabny sporo mi przedluzyl trwalosc po 2gie finisher - puder diamentowy lub krzemionka dodatkowe przedluzenie matu....ale najbardziej i najdluzej matowy jest ma mojej twarzy lumiere w ff( o dziwo!) plus poprzednie wymienione prochy- mat + krycie na pol dnia w 30 stopniowym upale;D
do tego lumiere chyba jest najbardziej kryjacym mineralem ( lie liczac uczulajacej lucy)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-08-29 o 18:34
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:32   #4240
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziękuję za odpowiedź

Jeśli chodzi o to intensywne krycie, to czy nie jest ta formuła zbyt ciężka albo nie tworzy efektu maski?
Mojej kolezance zostalo kilka probek(obydwie mamy bardzo jasna cere), tyle ze ona ma wszystkie w formule pol matowej, wiec jak mi nie przypasuja, to wtedy zamowie sobie probki z formule kryjacej Choć kolezanka i tak twierdzi ze ta formuła polmatowa bardzo dobrze kryje
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 17:36   #4241
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

wg mnie EDM kryje bardzo średnio, testowałam formułę właśnie kryjącą. Bardziej można mówić o ujednoliceniu w moim przypadku, gdy chciałam uzyskać efekt nieskazitelnej buzi, zbyt dużo go musiałam nakładać, co nie jest ekonomiczne poza tym zauważyłam, że odcienie z palety light nie są b.jasne, są raczej średnie. Ciężko mi było też z rodziną kolorystyczną, bo neutrale są dość szare, liczyłam na ładne beże
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 07:41   #4242
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Akurat testowalam wszystkie kolory podkladow EDM, o ktorych piszesz. Wiadomosc, jaka mam dla ciebie bedzie z jednej strony dobra z drugiej zla. Testowalam ok. 7 odcieni podkladu EDM i .... one prawie nie roznily sie miedzy soba. Testowalam podklady mineralne kilkunastu firm i pierwszy raz taka sytuacja. Oczywiscie niewielkie roznice sa, ale kazdy z testowanych odcieni byl OK. Byc moze jest to kwestia dobrego dopasowywania sie podkladow mineralnych do karnacji.

A ja się z tym nie zgodzę. Zamówiłam sobie zestaw próbek Ivory. Mam bardzo jasną skórę, teraz jest odrobinę opalona. I np Linen ciemnieje mi na twarzy i robi się trochę za ciemny, widoczny. Do tego to jest taki ziemisty odcień. Sandy Fair jest zbyt różowy. Najlepiej sprawdza się mieszanka Fawn z małym dodatkiem Sunkissed Fair. Nie wiem czy testowałaś akurat te odcienie, ale jak dla mnie różnica jest.
Bardzo polubiłam te podkłady bo ładnie wyrównują mi koloryt skóry, ukrywają wszelkie zaczerwienienia i w ogóle nie widać, że mam coś na twarzy. Nie kryją mocno, ale akurat Fawn jest w formule original glo, a Sunkissed Fair to semi-matte. Nakładam 3 cieniutkie warstwy.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 18:54   #4243
paranojaa
Raczkowanie
 
Avatar paranojaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cyanid Pokaż wiadomość
Rowniez niedawno zainteresowalam sie tymi kosmetykami, bo moja koelezanka uzywa podkladu tej firmy i widze na jej twarzy ze sprawdza sie swietnie
Do tego takie jasniutkie odcienie! Zamowie sobie 4 albo 5 probek, naparawde nie moge uwierzyc ze az tyle jasniutkich odcieni i mam w czym wybierac Z drogejnych podkladow wszystkie sa dla mnie za ciemne albo ciemnieja na twarzy :<
Jedynie podklad apteczny Pharmaceris F okazal sie idealnie jasny, ale juz mi sie znudzil a po za tym zaczynam sie po nim szybko swiecic.

Co do EDM to sama nie wiem ktora formule wybrac. Do tej pory zawsze uzwalam podkladu kryjacego i pudru matujacego, ale moja kolezanka twierdzi ze formula 'pol matowa' jest najlepsza. Boje sie ze jesli wezme 'intenstywne krycie' to zaczne sie szybko swiecic. A z drugiej strony obawiam sie ze formula pol matowa nie zapewni mi odpowiedniego krycia. W zasadzie nie mam wiekszych niespodzianek na twarzy, jedynie male plamki i czesto zaczerwienione policzki. Ogolnie zalezy mi na tym by kolor mojej twarzy byl jednolity, bez zadnych zaczerwienien, tylko idealnie porcelanowy

A w zwiazku z odcieniami mam jeszcze pytanie
Czy ktoras ma jakies doswiadczenia z odcieniami: Linen, Fair Neutral, Ivory, Golden Fair? Wydaje mi sie ze idealny dla mnie bylby Linen, a potem Fair Neutral, ale moze wypowie ze ktos jeszcze o baardzo jasne cerze? Albo moze ktos potrafi doradzic ktory odcien z EDM odpowiadalby odcieniowi Ivory podkladu Pharmaceris F? Lub nawet troszke jasniejszy moze byc
Hey
Nie wiem czy pomogę. Miałam przed minerałkami m.in. podkład Pharmaceris F Ivory i tu zdziwienie był na mnie za ciemny (dawał na mnie efekt solary, przynajmniej tak mi się wydawało, bo strasznie odznaczał się od szyi i wyglądało to nienaturalnie, nie zdarzyło się to raz, ale za każdym razem (nawet obecnie latem, tak, tak ostatnio się nim miziałam )).
Tak więc odradzałabym Ci zakup najjaśniejszych odcieni. Przynajmniej kilku pierwszych.
Według mnie wstrzeliwałabym się między Light Medium,a Multi Tasking Neutral , choć mogę się mylić. Nie wiem o ile jestem jaśniejsza.

Muszę Ci jeszcze poradzić, że wstrzeliwanie się w najjaśniejsze może mylić, nigdy nie mogłam trafić z odcieniem podkładu nie mineralnego. Gdy zamawiałam całkiem niedawno minerałki wybrałam te, które były najjaśniejsze i okazało się, że.... są lekko za jasne.

Jeśli chcesz zamówić 4 - 5 próbek to oczywiście radziłabym wzięcie jeszcze jaśniejszych i ewentualnie ciemniejszych (choć wydaję mi się to nie potrzebne).
Przejrzyj dokładnie swatche i zdecyduj.

Daj znać jak wyjdzie
paranojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 19:13   #4244
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paranojaa Pokaż wiadomość
Hey
Nie wiem czy pomogę. Miałam przed minerałkami m.in. podkład Pharmaceris F Ivory i tu zdziwienie był na mnie za ciemny (dawał na mnie efekt solary, przynajmniej tak mi się wydawało, bo strasznie odznaczał się od szyi i wyglądało to nienaturalnie, nie zdarzyło się to raz, ale za każdym razem (nawet obecnie latem, tak, tak ostatnio się nim miziałam )).
Tak więc odradzałabym Ci zakup najjaśniejszych odcieni. Przynajmniej kilku pierwszych.
Według mnie wstrzeliwałabym się między Light Medium,a Multi Tasking Neutral , choć mogę się mylić. Nie wiem o ile jestem jaśniejsza.

Muszę Ci jeszcze poradzić, że wstrzeliwanie się w najjaśniejsze może mylić, nigdy nie mogłam trafić z odcieniem podkładu nie mineralnego. Gdy zamawiałam całkiem niedawno minerałki wybrałam te, które były najjaśniejsze i okazało się, że.... są lekko za jasne.

Jeśli chcesz zamówić 4 - 5 próbek to oczywiście radziłabym wzięcie jeszcze jaśniejszych i ewentualnie ciemniejszych (choć wydaję mi się to nie potrzebne).
Przejrzyj dokładnie swatche i zdecyduj.

Daj znać jak wyjdzie
Co do Pharmaceris to rozumiem doskonale! Gdy ja za szybko i nieuwaznie go naloze to tez jest za ciemny i odznacza sie od szyi, po prostu efekt opalonej twarzy. Ale jesli naloze go starannie, niewielka ilosc, dokladnie wklepie a potem uzyje odrobiny pudru ze skrobią, to wychodzi idealnie bladziutka twarz Używam już tego podkładu przeszło rok więc nabrałam wprawy co do jego nakładania ^^
Co do podkladow EDM, mam już 4 próbki i poki co wypróbowałam tyko Ivory. Jeśli chodzi o odcień to wydaje sie ok, ale mialam wrazenie że za mało krył. Jak bede miala czas to wyprobuje Fair Neutral
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 20:08   #4245
paranojaa
Raczkowanie
 
Avatar paranojaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cyanid, no właśnie i o tym mówiłam!
Nie wiedziałam jaki sposób aplikacji wybierałaś i dlatego założyłam, że ta duża warstwa jest idealna dla Ciebie. Nie miałam cierpliwości do Pharmacerisa, wysuszał mnie okropnie, efekt maski prosty do osiągnięcia.
A nie mineralny Dermacol 208 próbowałaś? Dla mnie również minimalnie przy ciemny, nawet przy cieńkiej warstwie, do tego podkreśla również suche skórki (jako korektor i wymieszany z kremem)

Hmm... Miło wiedzieć, że mamy kolorystycznie podobne twarze. Daj znać jaki kolor wybrałaś bo ja jeszcze sama idealnie z odcieniami EDM nie trafiłam. Testuje nadal Meow w 2 formulach i 4 kolorach (kolorki świetne dla bladolicych! Szczególnie 0 Bengal i 0 Abyssinian(choć ten drugi dla mnie zbyt żółtawy). Nawet zaryzykowałabym, że są ciut jasne (przez lato!), ale znów zima i jesień się zbliża i będę jak śnieg .

Rozgadałam się nie na temat. Już kończę.

Edytowane przez paranojaa
Czas edycji: 2011-09-01 o 20:19
paranojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 20:46   #4246
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paranojaa Pokaż wiadomość
Cyanid, no właśnie i o tym mówiłam!
Nie wiedziałam jaki sposób aplikacji wybierałaś i dlatego założyłam, że ta duża warstwa jest idealna dla Ciebie. Nie miałam cierpliwości do Pharmacerisa, wysuszał mnie okropnie, efekt maski prosty do osiągnięcia.
A nie mineralny Dermacol 208 próbowałaś? Dla mnie również minimalnie przy ciemny, nawet przy cieńkiej warstwie, do tego podkreśla również suche skórki (jako korektor i wymieszany z kremem)

Hmm... Miło wiedzieć, że mamy kolorystycznie podobne twarze. Daj znać jaki kolor wybrałaś bo ja jeszcze sama idealnie z odcieniami EDM nie trafiłam. Testuje nadal Meow w 2 formulach i 4 kolorach (kolorki świetne dla bladolicych! Szczególnie 0 Bengal i 0 Abyssinian(choć ten drugi dla mnie zbyt żółtawy). Nawet zaryzykowałabym, że są ciut jasne (przez lato!), ale znów zima i jesień się zbliża i będę jak śnieg .

Rozgadałam się nie na temat. Już kończę.
Ja nie mam praktycznie żadnego doświadczenia w podkładach, bo mój jedyny podkład jakiego używałam to właśnie Pharmaceris Tzn. oglądałam wiele innych podkladów ale wszystkie były za ciemne, nawet kupiłam jeden z Rimella, bo chciałam coś lżejszego na lato, w sklepie najjaśniejszy odcień wydawął się ok, a potem i tak okazał się za ciemny.. Więc zrozumiałam że podkłady drogeryjne są po prostu dla mnie za ciemne i wrociłam do ukochanego Pharmaceris Ale jednak ma on kilka wad no i stwierdziłam że w końcu pora wypróbować coś nowego, więc zainteresowałam się podkładami mineralnymi i jak zobaczyłam ile jasnych odcieni ma EDM to od razu ich zapragnęłam
Mi na szczęście i w lato udaje się pozostać tak samo bladą, jedynie dekold i plecy mi się troszkę opaliły ale na szczęście już prawie zeszło! Też nie mogę doczekać się zimy gdy cała jestem biała jak śnieg
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 18:24   #4247
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Wie któraś jaki jest kod kuponu rabatowego na http://everydaycosmetics.pl?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 09:24   #4248
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

jest zniżka jeśli polubisz ich na facebooku (ale tylko jednorazowa) - kod LubieEM
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 16:06   #4249
Shanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Zainteresowałam się minerałami 2 dni temu. Powoli odkrywam te cuda i zaraziłam nimi także koleżankę Postanowiłam zamówić próbki z EDM, tylko jest pewien problem nie umiem dokładnie ocenić w jakim kolorze będzie wyglądać dobrze moja buzia.
Czytając "Kategorie podkładów ze względu na kolor"uznałam ze powinnam wybierać z próbek warm, golden i/lub beige. Problem w tym, że nie jestem do końca pewna tego wyboru. Czy mogłybyście pomóc mi dobrać odpowiedni kolor? Poniżej dodaję zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,1 KB, 35 załadowań)
Shanty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 08:54   #4250
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cyanid Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to intensywne krycie, to czy nie jest ta formuła zbyt ciężka albo nie tworzy efektu maski?
Mojej kolezance zostalo kilka probek(obydwie mamy bardzo jasna cere), tyle ze ona ma wszystkie w formule pol matowej, wiec jak mi nie przypasuja, to wtedy zamowie sobie probki z formule kryjacej Choć kolezanka i tak twierdzi ze ta formuła polmatowa bardzo dobrze kryje
Do tej pory używałam formuły matte, ale ponieważ znalazłam też w szufladzie próbki formuły instensive postanowiłam przetestować i trochę się rozczarowałam, wg. mnie nie ma prawie żadnej różnicy. Nie stanowi to dla mnie jakiegoś wieliego problemu, ale myślałam, że będzie jednak większa różnica.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:05   #4251
kasiaa69
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa69
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, mam problem, chciałabym kupić ten oto puder brazujący : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ze-3-in-1.html jednak na żadnej polskiej stronie z EDM go nie moge znalesc. Może wy wiecie gdzie mozna go znaleźć?
kasiaa69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 14:39   #4252
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kasiaa69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem, chciałabym kupić ten oto puder brazujący : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ze-3-in-1.html jednak na żadnej polskiej stronie z EDM go nie moge znalesc. Może wy wiecie gdzie mozna go znaleźć?
Tu jest ich strona http://www.everydayminerals.com/
Podłącz się najlepiej do wspólnych zakupów, bo do Polski niestety nie wysłają.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 08:23   #4253
kasiaa69
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa69
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dzieki za odp, chociaz na tej stronie też go nie widze:/ więc może go po prostu wycofali :/
kasiaa69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:36   #4254
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A to nie jest ten? http://allegro.pl/everyday-minerals-...810867316.html
Wprawdzie używany ale zawsze
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 12:57   #4255
KarolajnaQ19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

co jest z tym kodem LubieEM? nie chce mi wejsc na niego....
KarolajnaQ19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 10:22   #4256
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

kiedys uzywalam Matte EDMu i bardzo mi sluzyl ten podklad. ostatnio kliknelam uzywane opakowanie na All. wysuszyl mnie strasznie i niemilosiernie zapchal, bylam w ciezkim szoku, rzucilam go w kąt cieszac sie jednak, ze nie kupilam biga w sklepie internetowym. wlasnie odkrylam, ze stary i nowy podklad EDM z tym dodatkowym skladnikiem, nie wiedzialam tego wczesniej, wiec to na pewno nie autosugestia znacie moze jakis zamiennik golden fair/fawn wersji matte lub semi-matte? cos bardzo lekkiego, malo kryjacego, do stosowania rowniez na normalny podklad, zeby troche przyżolcic cere Pixie ma fajne kolory, ale niestety te podklady sa bardzo kremowe i zapychaja mnie, potrzebuje czegos bardzo klasycznego
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 11:02   #4257
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
kiedys uzywalam Matte EDMu i bardzo mi sluzyl ten podklad. ostatnio kliknelam uzywane opakowanie na All. wysuszyl mnie strasznie i niemilosiernie zapchal, bylam w ciezkim szoku, rzucilam go w kąt cieszac sie jednak, ze nie kupilam biga w sklepie internetowym. wlasnie odkrylam, ze stary i nowy podklad EDM z tym dodatkowym skladnikiem, nie wiedzialam tego wczesniej, wiec to na pewno nie autosugestia znacie moze jakis zamiennik golden fair/fawn wersji matte lub semi-matte? cos bardzo lekkiego, malo kryjacego, do stosowania rowniez na normalny podklad, zeby troche przyżolcic cere Pixie ma fajne kolory, ale niestety te podklady sa bardzo kremowe i zapychaja mnie, potrzebuje czegos bardzo klasycznego
Najlepszy podklad mineralny, jakiego w zyciu uzywalam to angielskiej marki Earthnicity. Cos niesamowitego! Krycie genialne, nie podkresla suchych skorek, matuje na dlugo.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 08:32   #4258
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KarolajnaQ19 Pokaż wiadomość
co jest z tym kodem LubieEM? nie chce mi wejsc na niego....
a w którym sklepie wpisujesz? poza tym musisz mieć zamówienie i konto na fb pod tym samym nazwiskiem
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 11:50   #4259
KarolajnaQ19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ja jestem rozczarowana EDM , na poczatku wszystko pieknie , efekt photoshopa skora mi sie praktycznie nie swiecila przez caly dzien, az pewnego ranka obudzilam sie z taka wysypka na twarzy w szegolnosci na czole ze to porazka, swedzi cale czolo popijam wapno zeby to zlazlo, nie wiem moze jestem na cos uczulona , wiec chyba musze zrezygnowac z mineralow ...
KarolajnaQ19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:48   #4260
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Najlepszy podklad mineralny, jakiego w zyciu uzywalam to angielskiej marki Earthnicity. Cos niesamowitego! Krycie genialne, nie podkresla suchych skorek, matuje na dlugo.

A to ciekawe... ja bym chetnie zamowila probeczki : ) przesylka 5,5 funta...
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.