zimne odcienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-15, 14:35   #1
jagnieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 61

zimne odcienie


Mimo wielu prób z różnymi farbami do włosów nigdy nie udało mi się uzyskać chłodnego brązu nie mówiąc o popielatym blondzie. Mam naturalny kolor ciemny blond a może jasny szatyn (tzw. polski mysi). Jeżeli użyję farby choć o ton ciemniejszej uzyskuję prawie czarny, jeżeli jaśniejszej to nieodmiennie jestem ruda. Ani finansowo ani czasowo nie stać mnie na fryzjera co miesiąc. Czymś muszę farbować bo zaczynam siwieć (preparaty odwracające proces siwienia też nie pomagają). Pomocy!
jagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 15:01   #2
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Re: zimne odcienie

Czyba mam ten sam kolor włosów co ty, właśnie wczoraj wypróbowałam farbę Exellence nr 7 - blond, no i wyszedł mi kolor coś pomiędzy ciemny blond a jasny brąz, właśnie w chłodnym odcieniu. Tyle że ja liczę na to, ze jak się trochę zmyje to będzie jakiś średni blond, ale napewno w chłodnym, neutralnym odcieniu.Poza tym możesz zadzwonić na infolinię Loreala i tam zawsze Ci doradzą jaką farbę wybrać, żeby otrzymać taki kolor i odcień jaki chcesz.Ja właśnie tak zrobiłam, bo chciałam wrócić z czerwieni do średniego blondu. I efekt jest nienajgorszy, a myślałam że już będę musiała użyć dekoloryzatora.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
p.s. Wizażanki mi w tym wypadku nie pomogły, radziły czekać aż włosy odrosną, tylko że ja mam długie..., albo zrobić pasemka, wyobrazasz sobie blond pasemka na rubinowej cerwieni..
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 09:48   #3
jagnieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 61
Re: zimne odcienie

Dzięki, zaraz zadzwonię do L'Oreala i ich pomęczę. Używałam ich farb ale nie tej o której piszesz więc kto wie...Podoba mi się ich kolor khaki, niestety dostępny tylko u fryzjera. Z ciekawszych kolorów w sprzedaży jest dużo odcieni rudego czerwieni i fioletu, a w takich chłodniejszych odcieniach wybór jest niewielki. A podobno Polkom bardziej pasują zimne kolory.
jagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 21:11   #4
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69
Re: zimne odcienie

Ja mam takie same włoski i używam już bardzo długo farbę Palette jasny brąz. Może nie jest za dobrze oceniana ale ja jestem zadowolona. Kolor się nie zmywa i nie ma odcienia kasztanu czy rudości a nie jest też czarny. Miałam też Joannę czekoladowy brąz ale miał dziwny czerwono-rudy błysk a wychodził czarny zamiast brązowego. Może spróbujesz bo Paletta na pewno pokryje siwe włoski.
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 08:56   #5
agniessia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 20
GG do agniessia23
Re: zimne odcienie

dziewczyny,a jaki to jest problem zawitać do hurtowni fryzjerskiej i kupić farbę której używają fryzjerzy.zapłacicie mniej więcej tak samo jak za te detaliczne w sklepach + buteleczkę wody utlenionej(3 złote buteleczka).sprzedawca który pracuje w takiej hurtowni powinien doradzić jak mocna ma być woda utleniona.
A co do Palette to nie polecam,ponieważ farba ta podobnie jak farba roślinna chna oblepia włos i po każdym farbowaniu włosy bedą coraz ciemniejsze.
agnieszka napisał(a):
> Dzięki, zaraz zadzwonię do L'Oreala i ich pomęczę. Używałam ich farb ale nie tej o której piszesz więc kto wie...Podoba mi się ich kolor khaki, niestety dostępny tylko u fryzjera. Z ciekawszych kolorów w sprzedaży jest dużo odcieni rudego czerwieni i fioletu, a w takich chłodniejszych odcieniach wybór jest niewielki. A podobno Polkom bardziej pasują zimne kolory.
agniessia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.