Trash the dress - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 05:39   #1
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555

Trash the dress


Co sadzicie o sesjach typu 'trash the dress' juz po weselu, czyli zero litosci dla sukienki

tutaj wiecej przykladow: http://www.trashthedress.pl/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trash.jpg (27,8 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trash1.jpg (70,9 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Trash 4.jpg (121,8 KB, 250 załadowań)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 06:20   #2
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Trash the dress

jestem na tak zamierzam tak zrobić , jeśli będzie pomysł nie łudzę się, że ją odsprzedam
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 06:26   #3
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Co sadzicie o sesjach typu 'trash the dress' juz po weselu, czyli zero litosci dla sukienki

tutaj wiecej przykladow: http://www.trashthedress.pl/
Jak widzę te sukienki, to nie dziwię się tej benzynie...
Coś tak uszytego to rzeczywiście lepiej zniszczyć ...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 07:21   #4
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Trash the dress

Chyba ktos bardzo musi nie lubic swojej sukni zeby ja tak potraktowac, no albo jesli ktos mial sukienke uzywana, czy tez szyta, albo taka ktora w dniu slubu sie mocno zniszczyla i juz nie nadaje sie do odsprzedania. Nie wydaje mi sie zeby ktos kto kupil suknie w salonie i wydal za nia kilka tys potraktowal ja w ten sposob. Ja sobie przynajmniej tego nie wyobrazam. Mimo ze od slubu minelo juz kilka miesiecy to ciezko mi pomyslec o jej sprzedazy a co dopiero o zniszczeniu. Chyba by mi serce peklo.
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 08:11   #5
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Chyba ktos bardzo musi nie lubic swojej sukni zeby ja tak potraktowac, no albo jesli ktos mial sukienke uzywana, czy tez szyta, albo taka ktora w dniu slubu sie mocno zniszczyla i juz nie nadaje sie do odsprzedania. Nie wydaje mi sie zeby ktos kto kupil suknie w salonie i wydal za nia kilka tys potraktowal ja w ten sposob. Ja sobie przynajmniej tego nie wyobrazam. Mimo ze od slubu minelo juz kilka miesiecy to ciezko mi pomyslec o jej sprzedazy a co dopiero o zniszczeniu. Chyba by mi serce peklo.
Dokładnie Marylko.
Nie wyobrażam sobie zrobić coś takiego z suknią która trochę pieniędzy jednak kosztowała, dodatkowo podoba mi się diabelnie i sama myśl o sprzedaży powoduje ze mi się łezka w oku kręci...
PMki które się na to decydują musza być albo bardzo bogate albo suknia bardzo tania..
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 08:34   #6
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Trash the dress

cóż, nie każdy buduje swojej sukni ołtarz... nie jestem bogata - wręcz przeciwnie - odkładaliśmy na wesele 2 lata z wielkim bólem. Suknię mam w średniej cenie, bo na taką za 3 tys mnie nie stac i nie wydałabym tyle pieniędzy na jednodniowy ciuch. Miejsca na trzymanie tego w domu nie mam bo mamy malutkie mieszkanko i ledwo mieszczę swoje ciuchy a na odsprzedanie są marne szanse...
A komentarze Pm , to ja uwielabim "PMki które się na to decydują musza być albo bardzo bogate albo suknia bardzo tania.." ojoojojojoj co za zbrodnię popełnię suknia to tylko dodatek , a nie główna atrakcja ślubu - jeżeli dzieki niej mogę mieć fajne zdjęcia np w wodzie , to nie rozumem problemu.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

PS. Mylady - dla Ciebie 3/4 sukni jest brzydkich, więc nic nowego
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:53   #7
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Trash the dress

z tym się akurat zgadzam, że 3/4 sukni jest brzydkich;p tandetnych/ źle uszytych/ źle dobranych.
Ja nie mam żadnego sentymentu do ciuchów, ani do sukni ślubnej, ale nie widzę też nic fajnego w zdjęciach na polu kartoflanych w sukience i stopach uwalonych błotem zajadając się cebulą;/
A swoją suknie wolałabym odsprzedać i za te pieniądze spędzić romantyczny weekend z mężem, podarować koleżance, bądź przerobić na wersje bardziej użyteczną, dzienną
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 10:58   #8
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
cóż, nie każdy buduje swojej sukni ołtarz... nie jestem bogata - wręcz przeciwnie - odkładaliśmy na wesele 2 lata z wielkim bólem. Suknię mam w średniej cenie, bo na taką za 3 tys mnie nie stac i nie wydałabym tyle pieniędzy na jednodniowy ciuch. Miejsca na trzymanie tego w domu nie mam bo mamy malutkie mieszkanko i ledwo mieszczę swoje ciuchy a na odsprzedanie są marne szanse...
A komentarze Pm , to ja uwielabim "PMki które się na to decydują musza być albo bardzo bogate albo suknia bardzo tania.." ojoojojojoj co za zbrodnię popełnię suknia to tylko dodatek , a nie główna atrakcja ślubu - jeżeli dzieki niej mogę mieć fajne zdjęcia np w wodzie , to nie rozumem problemu.
Fajne zdjęcia można mieć nie tylko w wodzie I nie chodzi tutaj o budowanie ołtarzyków. Poszłabyś w swoim ulubionych butach w błoto czy inny syf? Pewnie nie. Dla mnie suknia- mimo że założyłam ją tylko raz była bardzo ważnym elementem wesela, dzięki niej wyglądałam tak jak wyglądalam, mam do niej ogromny sentyment i po plenerze gdy zobaczyłam jak wygląda dół to było mi cholernie przykro i naprawiałam ją jak drogocenny skarb.
Stąt trash the dress wydaje się mi kiepskim pomysłem.
A i zdjęcia właściciela strony że tak powiem... d**y nie rwą.
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 11:42   #9
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Fajne zdjęcia można mieć nie tylko w wodzie I nie chodzi tutaj o budowanie ołtarzyków. Poszłabyś w swoim ulubionych butach w błoto czy inny syf? Pewnie nie. Dla mnie suknia- mimo że założyłam ją tylko raz była bardzo ważnym elementem wesela, dzięki niej wyglądałam tak jak wyglądalam, mam do niej ogromny sentyment i po plenerze gdy zobaczyłam jak wygląda dół to było mi cholernie przykro i naprawiałam ją jak drogocenny skarb.
Stąt trash the dress wydaje się mi kiepskim pomysłem.
A i zdjęcia właściciela strony że tak powiem... d**y nie rwą.
Popieram!!!
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 11:43   #10
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Trash the dress

Strasznie mi się podobają takie sesje i jeśli tylko Tż się zgodzi to na pewno w takim stylu zrobimy sesje nad morzem.
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:18   #11
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
cóż, nie każdy buduje swojej sukni ołtarz... nie jestem bogata - wręcz przeciwnie - odkładaliśmy na wesele 2 lata z wielkim bólem. Suknię mam w średniej cenie, bo na taką za 3 tys mnie nie stac i nie wydałabym tyle pieniędzy na jednodniowy ciuch. Miejsca na trzymanie tego w domu nie mam bo mamy malutkie mieszkanko i ledwo mieszczę swoje ciuchy a na odsprzedanie są marne szanse...
A komentarze Pm , to ja uwielabim "PMki które się na to decydują musza być albo bardzo bogate albo suknia bardzo tania.." ojoojojojoj co za zbrodnię popełnię suknia to tylko dodatek , a nie główna atrakcja ślubu - jeżeli dzieki niej mogę mieć fajne zdjęcia np w wodzie , to nie rozumem problemu.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

PS. Mylady - dla Ciebie 3/4 sukni jest brzydkich, więc nic nowego

Ta? To ciekawe, może podaj przykłady.
Poza tym, brzydota, a wywijające się w chińskie S fiszbiny na brzuchu to dwie różne sprawy i o tym jakbyś nie zauważyła pisze. O tym jak jest to uszyte, a nie o tym czy suknia ładna czy brzydka.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 13:39   #12
daisies
Raczkowanie
 
Avatar daisies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 60
Dot.: Trash the dress

Podobają mi się te sesje ale sama bym się na taką nie zdecydowała raczej. No chyba że fotograf miałby naprawdę świetny pomysł i wyszłoby to ładnie a nie kiczowato :p
daisies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 15:44   #13
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jak widzę te sukienki, to nie dziwię się tej benzynie...
Coś tak uszytego to rzeczywiście lepiej zniszczyć ...
ja bym kupila na taka sesje jakas uzywana na allegro za 200zl moze tak wlasnie zrobily niektore z panien mlodych na zdjeciach, stad te potworne suknie
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 18:33   #14
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość

PS. Mylady - dla Ciebie 3/4 sukni jest brzydkich, więc nic nowego
Suknie SĄ brzydkie. A sesje jakieś takie ustawiane, brak im spontaniczności.
Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
A komentarze Pm , to ja uwielabim "PMki które się na to decydują musza być albo bardzo bogate albo suknia bardzo tania.." ojoojojojoj co za zbrodnię popełnię suknia to tylko dodatek , a nie główna atrakcja ślubu - jeżeli dzieki niej mogę mieć fajne zdjęcia np w wodzie , to nie rozumem problemu.
A co w tym fajnego? Przeginanie się młodych w wodzie to obok zdjęć w zbożu i na torach najbardziej oklepany i kiczowaty motyw sesji ślubnych.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 22:03   #15
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Trash the dress

Ja swoją suknię lubię, było mi w niej wygodnie - jestem "jej" za to wdzięczna ale żeby trzymać ją w domu przez całe lata aż zżółknie, to wolę ja pooglądać na zdjęciach i szybciej zdecydowałabym się na szaloną sesję (bo ja lubię zdjęcia i mieliśmy przy tym niezły ubaw) niż zatrzymała ją. Poza tym nie wyobrażam sobie drżeć na weselu i myśleć o tym żeby jej nie wybrudzić i cały czas uważać na nią - jak dla mnie to w końcu tylko suknia.
A pytanie do tych które suknie zatrzymują, bo zawsze mnie to ciekawiło, zaznaczam - na prawdę pytam z ciekawości bez żadnych ironicznych podtekstów. Powiedzmy suknia trzymana w szafie... i co potem? Będziecie wyjmować suknie, patrzeć na nią i znów chować? Mierzyć?

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Suknie SĄ brzydkie. A sesje jakieś takie ustawiane, brak im spontaniczności.A co w tym fajnego? Przeginanie się młodych w wodzie to obok zdjęć w zbożu i na torach najbardziej oklepany i kiczowaty motyw sesji ślubnych.
kicz jest pojęciem względnym, to co dla ciebie jest kiczem dla innych może być cudem i odwrotnie... mam wrażenie, że to słowo jest często stosowane na własny użytek, poza tym co z tymi co zapoczątkowali ten trend zdjęciowy, też są kiczowaci?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 05:07   #16
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Trash the dress

Bardzo podobaja mi sie takie sesje i nie uwazam, zeby byly kiczowate.

Pomijajac zdjecia, ludzie biora slub nad woda to tez kicz?
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:14   #17
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Trash the dress

Zdjęcia na których suknie jest na prawde niszczona wogóle mi się nie podobają, niektóre są wulgarne, i nie wiele mają wspólnego ze zdjeciami ślubnymi, natomiast sesja w wodzie, na plazy itp gdzie suknie się brudzi... teraz to nic nowego, a po takich "ekscesach" w dobrej pralni i tak ją wyczyszczą
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:46   #18
Penny Ur
Raczkowanie
 
Avatar Penny Ur
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 433
Dot.: Trash the dress

Subtelne zdjęcia, gdzie PM brodzi w strumyku czy wchodzi w sukni do morza, zdjęcia na plaży są dla mnie ok.
Ale sesja z podanej strony, gdzie para tarza się po polu, baba chłopem pole orze, suknia wygląda jak ściera.... nie. Zdecydowanie mi się nie podoba
Penny Ur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:47   #19
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ta? To ciekawe, może podaj przykłady.
Poza tym, brzydota, a wywijające się w chińskie S fiszbiny na brzuchu to dwie różne sprawy i o tym jakbyś nie zauważyła pisze. O tym jak jest to uszyte, a nie o tym czy suknia ładna czy brzydka.


Wiadomo, wszystko kwestia gustu...Ale to prawda, że większość kiecek jest tandetna i kiepsko uszyta...Wystarczy przejrzeć nawet All i tam co któraś PM ma niekoniecznie dobrze dobrane suknie. Niektóre dziewczyny wyglądają tak, jakby kupiły kieckę, która im się podoba, a nie ta która do niej pasuje. A to dwie różne sprawy, które da się pogodzić, ale jak widać nie w każdym przypadku. Co innego kwestia, że sporo salonowych, markowych sukien ma wyroby z Chin...
Lecz nie o tym wątekO gustach się nie dyskutuje...
Pozdrowionka

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jak widzę te sukienki, to nie dziwię się tej benzynie...
Coś tak uszytego to rzeczywiście lepiej zniszczyć ...
Już wiem o którą Ci chodziłoTeż mi się nie podoba:-(
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 11:27   #20
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Trash the dress

Ja akurat nie mówiłam dokładnie o tych zdjęciach, ale widziałam mnóstwo takich dobrych sesji jak dla mnie z bardzo ciekawymi pomysłami, ale to tak jak któraś z was stwierdziłam, musi być dobry foto z super pomysłem.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:38   #21
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
poza tym co z tymi co zapoczątkowali ten trend zdjęciowy, też są kiczowaci?
Nie określam ludzi jako kiczowatych tylko zdjęcia. Nie pokazywali mi swojej sesji więc się nie wypowiem.
Mam prawo do swojej opinii, dla Ciebie brodzenie i przeginanie sie młodej pary w wodzie może być słitaśne, dla mnie to kicz.

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Pomijajac zdjecia, ludzie biora slub nad woda to tez kicz?
Odniosłam się bardzo wyraźnie do sesji zdjęciowych w wodzie, a nie do wszystkiego co z wodą związane.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:43   #22
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Nie określam ludzi jako kiczowatych tylko zdjęcia. Nie pokazywali mi swojej sesji więc się nie wypowiem.
Mam prawo do swojej opinii, dla Ciebie brodzenie i przeginanie sie młodej pary w wodzie może być słitaśne, dla mnie to kicz.

Odniosłam się bardzo wyraźnie do sesji zdjęciowych w wodzie, a nie do wszystkiego co z wodą związane.
Nikt nie mówi, że nie masz prawa do swojego zdania, rozumiem że może ci się nie podobać, ale próbuję zrozumieć stosowanie słowa "kicz" przez ciebie....
Z jednej strony piszesz, że nie widziałaś ich sesji to się nie wypowiesz, a zaraz pod tym, że odnosisz się do sesji w wodzie, więc idąc tym tokiem myślenia, nie ważne czy byli pierwsi czy sesję mieli nie dawno, jeśli była w wodzie to już kicz? popraw mnie jeśli się mylę.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:50   #23
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Trash the dress

Jakby człowiek bardzo się uparł, to powie, że wszystkie śluby świata sa kiczowate i przesłodzone. I są. I na tym do cholery polega ich urok
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:58   #24
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jakby człowiek bardzo się uparł, to powie, że wszystkie śluby świata sa kiczowate i przesłodzone. I są. I na tym do cholery polega ich urok
heheh dokładnie, tylko zależy kto by mówi ł- to co innego było by kiczem (mam uczulenie na to słowo)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:10   #25
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Trash the dress

Tak jak już ktoś napisał - sesje, podczas których suknia po prostu się brudzi (bo np. Para Młoda leży na piasku na plaży / przytula się do drzew w lesie / wchodzi do basenu) są ok, ale już palenie sukni czy oblewanie jej farbą niekoniecznie do mnie przemawia Sama nie zamierzam niszczyć sukni. Jeszcze nie wiem czy ją sprzedam, czy nie, ale chcę, żeby pozostała w dobrym stanie

Małgoś, ja jeżeli zachowam swoją suknię ślubną, to tylko po to, żeby po kilku latach na nią popatrzeć a po kilkunastu pokazać ją córce Czysty sentyment.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:24   #26
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Trash the dress

to palenie sukni ze strony www pojawia sie tez w tym reportazu slubnym:

http://www.youtube.com/watch?v=H8p9CUY5YQY
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:26   #27
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Trash the dress

Apropo trzymania sukni- to moja koleżanka od 7 lat ma suknię w szafie i powiedziała, że chce być w niej pochowana i spalona.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 11:40   #28
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jakby człowiek bardzo się uparł, to powie, że wszystkie śluby świata sa kiczowate i przesłodzone. I są. I na tym do cholery polega ich urok

bo jeśli ślub obedrzemy ze znaczeniu sakramentu, albo przyrzeczenia sobie miłości i odpowiedzialności, to pozostaje tylko tanim teatrzykiem...
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:17   #29
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Apropo trzymania sukni- to moja koleżanka od 7 lat ma suknię w szafie i powiedziała, że chce być w niej pochowana i spalona.
Kyrie elejson ! troche mroczne
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:43   #30
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Trash the dress

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Nikt nie mówi, że nie masz prawa do swojego zdania, rozumiem że może ci się nie podobać, ale próbuję zrozumieć stosowanie słowa "kicz" przez ciebie....
Z jednej strony piszesz, że nie widziałaś ich sesji to się nie wypowiesz, a zaraz pod tym, że odnosisz się do sesji w wodzie, więc idąc tym tokiem myślenia, nie ważne czy byli pierwsi czy sesję mieli nie dawno, jeśli była w wodzie to już kicz? popraw mnie jeśli się mylę.
Nie widziałam sesji ludzi którzy zapoczątkowali ten trend. Cytuję:"mam wrażenie, że to słowo jest często stosowane na własny użytek, poza tym co z tymi co zapoczątkowali ten trend zdjęciowy, też są kiczowaci? "

Ja piszę o jednym, Ty odnosisz moją wypowiedź do czegoś zupełnie innego, ja to wyjaśniam, Ty sobie to interpretujesz po swojemu...
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.