czarne buty????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-28, 17:25   #1
katasha21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 49

czarne buty?????


Mam pytanie, chodzi o to ze chce sobie uszyc bordowy komplet do slubu cywilnego i do tego no raczej nie kupie bordowcyh szpilek...Czy w takim razie mogą byz czarne? i dlaczego nie? moja tesciowa mowi ze czarnych rzeczyw zadnym wypadku nie wolno miec..co o tym myslicie?
katasha21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 17:37   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: czarne buty?????

Cytat:
Napisane przez katasha21
Mam pytanie, chodzi o to ze chce sobie uszyc bordowy komplet do slubu cywilnego i do tego no raczej nie kupie bordowcyh szpilek...Czy w takim razie mogą byz czarne? i dlaczego nie? moja tesciowa mowi ze czarnych rzeczyw zadnym wypadku nie wolno miec..co o tym myslicie?
taa, jasne...
a moja twierdziła ze pierścionek mam za skromny (moim zdaniem jest normalny, nic za duzo nic za mało), a suknia za bogata-powinna byc skromna (wg mnie była tez normalna). Gdyby było inaczej to tesciowa uważałaby tez odwrotnie. Twierdzi tez ze w spodniach na wesela sie nie chodzi i nie chodzi sie tez w ciemnych kolorach. Na nasze postanowila ubrac sie biało rózowo (pastelowy, jasniutki róż)...
Kiedy myslałam nad kapeluszem byla mocno poruszona... JAK TO??? no ale tam... Nie przejmuj sie teściową i zabobonami. Uważam ze mozesz mieć jak najbardziej, tym bardziej ze to cywilny, do sukienki mozesz dodać czarny element zeby pasował do butow i bedzie ok. Moja znajoma brała slub cywilny w sukni szarej z czarną koronką i czarne buty miała.
Jak chcesz przyslij mi na pw maila o wysle ci jej zdjęcie, oraz zdjęcie czerwonej sukienki z czarnym elementem-moze cię zainspiruje. To zdjęcia prywtne wiec nie chce ich zamieszczac w internecie.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 17:39   #3
oni
Raczkowanie
 
Avatar oni
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 58
Dot.: czarne buty?????

Ja bym tam się nią nie przejmowała. Nie można czarnych rzeczy mieć, bo co? Bo to pecha przynosi? Haha, ja takie zabobony ze średniowiecza zostawiłabym w domu, nie zwracała uwagi na nic, tylko na partnera i siebie, w końcu to jest Wasz dzień! To Ty masz dobrze wyglądać i jeszcze lepiej się czuć Więc rób, jak uważasz sama za stosowne, a teściowej podziękuj za radę, ale zaznacz, że z niej nie skorzystasz

Powodzenia
__________________
And through it all he offers me protection
A lot of love and affection
Whether I'm right or wrong
oni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:17   #4
agnes997
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
p

p

Edytowane przez agnes997
Czas edycji: 2005-10-29 o 15:56
agnes997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 20:14   #5
katasha21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 49
Dot.: czarne buty?????

NIe no, ja mam zaj..fajna tesciową nienarzekam , generalnie w zabobony nie wierze, ale chcialam wiedziec co wy o tym myslicie, tzn o tych butach no
katasha21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:45   #6
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: czarne buty?????

Wydaje mi się, że mogą byc czarne, jeżeli dodatki też będziesz miała czarne, to czemu nie. W zabobony nie wierzę.

Tak to juz jest, że się wszyscy wtrącają wtrakcie przygotowań i wiedzą wszystko najlepiej, ale w końcu to Twój ślub. Ja mam taką taktykę, że ustalam wszystko z moim przyszłym mężem, a reszta to grono doradcze, których dobre rady wezmę pod uwagę. A teściowe nie są złe. Moja przyszła jest świetna, jak druga mama, więc nie mam co narzekać.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:06   #7
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: czarne buty?????

Cytat:
Napisane przez Ela
taa, jasne...
a moja twierdziła ze pierścionek mam za skromny (moim zdaniem jest normalny, nic za duzo nic za mało),
moja przyszla tesciowa tez tak twierdzi
mam sliczny pierscionek, biale zloto plus maly brylant, bez zadnych ozdobnikow, prosty, bo taki nam sie podobal.
jak TZ jej go pokazal, to chciala go zawiezc do jubilera, zeby go wymienil na jakis bardziej ozdobny no i wiekszy... do dzis mu wypomina, ze 'piersionek nie taki, bo w ogole w oczy sie nie rzuca'
precz ze zdaniem tesciow
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 10:25   #8
katasha21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 49
Dot.: czarne buty?????

hahaha, moj pierscionek sie nikomu nie podoba prócz mnie, sama sobie go wybrałam z moim misiem, nikt chyba tekiego nie ma i to jest fajne postaram sie umiescic jego fotkę tutaj, jak będe miała czas i mi powiecie czy rzeczywiscie jest taki okropny:P
katasha21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 10:47   #9
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: czarne buty?????

Wskakuj w czarne buty i nie łam się Skoro, jak piszesz, komplecik ma być bordowy, to wg mnie najlepiej z nim będą grały własnie czarne lub bordowe buty. Bo w sumie jakież inne? Białe? To by chyba średnio wyglądało.
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 11:50   #10
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: czarne buty?????

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
moja przyszla tesciowa tez tak twierdzi
'piersionek nie taki, bo w ogole w oczy sie nie rzuca'
precz ze zdaniem tesciow
no tak jak jeszcze wiązki kolorowych laserów nie świecą z niego, to faktycznie nie nadaje się
Mnie zastanawia tylko pewna rzecz... dlaczego chcąc się doradzić kogoś z rodziny w kwestii ślubu/wesela, choć nie tylko... przeważnie odpowiedz była "to wasz ślub/wesele, róbcie jak chcecie", a poźniej komentarze że cos jest nie tak wrrr
Mnie tesciowa pytała az do znudzenia czy juz mam sukienkę, mimo ze do ślubu bylo szmat czasu, jak powiedziałam ze chcę kolor starego złota i najchetniej z kapeluszem nie powiedziała nic, ale za plecami skomentowała że kto to widział w kapeluszu do slubu i zlotej sukience!! Powinna byc biała i skromna!!
Jak siostra podała mi przy niej namiary na orkiestrę, a własciwie duet to była jak najbardziej ZA, bo jesli tanio i graja ładnie to niech będą. A poźniej znów za plecami, ze na weselu to powinna byc orkiestra 5-6 osób, a my to chcemy za dużo zaoszczędzić!
Uwielbiam takich krytyków!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 22:03   #11
Kincia
Raczkowanie
 
Avatar Kincia
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 320
GG do Kincia Wyślij wiadomość przez MSN do Kincia Send a message via Skype™ to Kincia
Dot.: czarne buty?????

Czarny pasuje do kazdego koloru, czarne buty są uniwersalne, szczególnie ładnie sie komponuje z bordo, a jeśli chodzi o sam kolor, to jakbym uwazała na wszystko co moge a czego nie moge w dniu slubu...to bym w ogóle nie szła....
Pozdrawiam
Kincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 22:07   #12
olkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: czarne buty?????

a ja wbrew opiniom poprzedniczek uwazam ze oczywiscie wybierzesz czarny jak zechcesz ale nie podoba mi sie zestawienie bordo i czern do slubu, jakos mi sie to smutno zrobilo choc nie ukrywam ze taki zestaw mialam na poprawinach wieczorkiem. moja siostra do swojej boirdowej sukni eleganckiej nosi buty ecri/kremowe i tez uwazam ze dobrze pasują.

.
olkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 07:53   #13
katasha21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 49
Dot.: czarne buty?????

NO to tak dziewczynki..ja równiez uwazam ze czarne buty pasuja do bordo i kropka!, ale rozwiazałam problem zabobonów trche inaczej...poprostu szyję suknie ecru, i do tego beda takiego koloru buty i juz...

moja suknia w poscie <przygotowania pełną parą.zapraszam>
katasha21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 11:20   #14
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: czarne buty?????

Cytat:
Napisane przez olkao
a ja wbrew opiniom poprzedniczek uwazam ze oczywiscie wybierzesz czarny jak zechcesz ale nie podoba mi sie zestawienie bordo i czern do slubu, jakos mi sie to smutno zrobilo choc nie ukrywam ze taki zestaw mialam na poprawinach wieczorkiem. moja siostra do swojej boirdowej sukni eleganckiej nosi buty ecri/kremowe i tez uwazam ze dobrze pasują.

.
w sumie też mi się bardziej podoba połączenie bordo z kolorem kremowym jeśli chodzi o lekkie kreacje ślubne ale przy ciężkim zimowym kroju wybrałabym chyba jednak czarne
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 11:43   #15
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: czarne buty?????

z całą pewnością mogą być czarne. I nic to nie zaszkodzi.
A teściowa, cóż... ja mam chyba wielkie szczęście i bardzo kochaną przyszłą teściową.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.