Warsztaty - pewność siebie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 17:28   #1
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838

Warsztaty - pewność siebie


Witam,

Nie chcę tutaj reklamować nic, więc nie podam linka do strony, ale mam zagwozdkę. Chciałabym zapisać się na warsztaty - codziennie pewna siebie, koszt takich spotkań to 650zł. Mam takie pytanie, czy któraś z wizażanek była na podobnych warsztatach? Jak to wszystko wyglądało? Dało trochę "powera"???
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:24   #2
Charlottka_
Raczkowanie
 
Avatar Charlottka_
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 60
Dot.: Warsztaty - pewność siebie

Niedawno byłam na pewnych warsztatach-jednym z celów uczęszczania na nie miała być właśnie praca nad pewnością siebie, samorozwojem, takie pobudzenie się do działania i realizowania jakiś wyznaczonych przez siebie celów w życiu. Te zajęcia akurat były finansowane przez miasto więc to trochę inna bajka ale skoro nikt się tu jeszcze nie wypowiedział to powiem kilka słów o tym doświadczeniu. Aby dostać się na te warsztaty (niby ze względu na to, że były one finansowane tak jak już mówiłam z pieniędzy miasta) trzeba było przejść rozmowę wstępną, na której trzeba było opowiedzieć o sobie, o tym czego się oczekuje po tych zajęciach, było dużo takich pytań szczegółowych sprawdzających czy aby na pewno ma się problem z tym czy z tamtym itd. Po takim wstępie spodziewałam się, że rzeczywiście uczestnicy będą osobami nieśmiałymi, bądź takimi, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem. Jakie jednak było moje zdziwienie kiedy na zajęcia przyszły osoby, które pokończyły po 3 kierunki studiów, mają opracowany plan na życie, ciągle się rozwijają, nie mają problemu z pewnością siebie itd itd. W tej grupie była tylko jedna osoba, która naprawdę potrzebowała pomocy, była tak zamknięta, że odmawiała odpowiedzi na każde pytanie ale jak zobaczyła tych wszystkich ludzi bardzo szybko zrezygnowała z tych warsztatów. Ja również nie dotrwałam do końca, gdyż więcej było zachodu by w ogóle mnie tam przyjęli niż te zajęcia były warte.
Ale skoro Twoje warsztaty kosztują tyle...być może są warte uwagi i są prowadzone tak jak trzeba .
Charlottka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 07:41   #3
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Warsztaty - pewność siebie

No właśnie. Czy jak zapłacę tyle, czy będzie to tyle warte?
Nie mogę nic nigdzie znaleźć na ten temat a wizaż, to jednak spore forum, no cóż.

Dziękuję za Twoją wypowiedź.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 08:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.