Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 07:25   #1921
Periii1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Farbowanie ciemnych włosów- na rudo

Hej,
Mam problem. moje włosy mają kolor ciemnego brązu, i bardzo mi zależy aby mieć rudę. Byłam z tym już u kilku fryzjerek i za przeproszeniem zawalają sprawę. bo mi wychodzi zawsze jakaś czerwień i tu pytanie do was. Czy jeżeli zafarbowałabym sobie włosy farbą blond, to uzyskam mój upragniony kolor?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Periii1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:31   #1922
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: z blond na rudy

Hej.
Mam pytanie do Kathy579.
Na rudo farbuję się już jakieś 9 miesięcy. W tym czasie nakładałam różne farby- zawsze z utleniaczem artego 9%. Teraz planuję kupić farbę vitality's 8.44 i 7.44 i farbować odrost 6%. Czy resztę włosów mogę pofarbować wodą 3%? Jakie kupić utleniacze bo nie chcę tracić pieniędzy na litrowe vitality's by potem je wyrzucić. I ostatnie pytanie: czy jeśli nadal zdecyduję się na farbowanie odrostu 9% to resztę farbować 3% czy 6%?
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:37   #1923
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Hej.
Mam pytanie do Kathy579.
Na rudo farbuję się już jakieś 9 miesięcy. W tym czasie nakładałam różne farby- zawsze z utleniaczem artego 9%. Teraz planuję kupić farbę vitality's 8.44 i 7.44 i farbować odrost 6%. Czy resztę włosów mogę pofarbować wodą 3%? Jakie kupić utleniacze bo nie chcę tracić pieniędzy na litrowe vitality's by potem je wyrzucić. I ostatnie pytanie: czy jeśli nadal zdecyduję się na farbowanie odrostu 9% to resztę farbować 3% czy 6%?
Jeśli włosy po długości osiągnęły wybrany poziom to nie to wystarczy 3% - które stosuje się ,,ton w ton,, a nie po to aby rozjaśnić przy farbowaniu. Myślę że warto spróbować z 6% przy odroście, potem zobaczysz czy jesteś zadowolona. Utleniacz fajny jest z Joanny Proff.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Periii1991 Pokaż wiadomość
Hej,
Mam problem. moje włosy mają kolor ciemnego brązu, i bardzo mi zależy aby mieć rudę. Byłam z tym już u kilku fryzjerek i za przeproszeniem zawalają sprawę. bo mi wychodzi zawsze jakaś czerwień i tu pytanie do was. Czy jeżeli zafarbowałabym sobie włosy farbą blond, to uzyskam mój upragniony kolor?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Nie
Włosy trzeba rozjaśnić do wybranego poziomu. Farby drogeryjne w większości nie rozjaśniają włosów.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mmmysia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rudzielce i błagam o pomoc.Szukam zamiennika dla farby majirel 8.04 .
Coloro Kemon 8.04, Allwaves 8.04

__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 08:49   #1924
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

A jak wychodzi 8,04?

Kathy, masz może pomysł na ten kolor? Jak mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KarmelA.jpg (14,7 KB, 76 załadowań)
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 08:54   #1925
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A jak wychodzi 8,04?

Kathy, masz może pomysł na ten kolor? Jak mi się podoba
odpisałam na fryzjerskim: 8.33 Alfaparf
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:21   #1926
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
odpisałam na fryzjerskim: 8.33 Alfaparf

noooo Idealny na lato do opalenizny
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:51   #1927
martynkowska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 16
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Hej kochane, po latach nosyenia na glowie braziku zdecydowalam sie na ognisty rudy.

boje sie i jednoczesnie jestem bardz podekscytowana.

nie znam sie na farbach ale z polecenia kupilam farbe fryzjerska chantal kolor jasny tycjan.

moj naturalny kolor to ciemny blond lub jak kto woli nijaki szary.

cera bezowa, oczy zielone.

wrzucam swoja fote i fote odcienia na jaki sie zdecydowalam i jaki chce miec. kupilam rzecz jasna dekoloryzator a do farbz utleniacz kallos 9 procent.

napiszcie co sadzicie, wybaczcie brak polskich liter

poydrawiam cieplo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16anwg0.jpg (17,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chantal-farba-do-wlosow-trwale-koloryzujaca-84-jasny-tycjan-120ml-2.jpg (23,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c62f4aeefc9e076dc971a7d58227373b,62,37.jpg (26,0 KB, 81 załadowań)
__________________
Nie jestem tu nowa....

Żona, mama, aparatka

Tak dla długich włosów, paznokci, ładnej cery i wysportowanej sylwetki
martynkowska86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 13:35   #1928
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jeśli włosy po długości osiągnęły wybrany poziom to nie to wystarczy 3% - które stosuje się ,,ton w ton,, a nie po to aby rozjaśnić przy farbowaniu. Myślę że warto spróbować z 6% przy odroście, potem zobaczysz czy jesteś zadowolona. Utleniacz fajny jest z Joanny Proff.
Dziękuję za odpowiedź. Kupiłam jednak nową artego bez amoniaku w zestawie z wodą 6% w opakowaniu zastępczym.
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:24   #1929
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

moje włosy malowane farba artego 8.43 czyli jasny blond miedziano złocisty, i wodą 3% najpierw sam odrost, potem chwile po całosci, trzymane razem prawie godz( czyli dłuzej niz zaleca producent)
pierwsza fotka przed farbowaniem, miesiac po tej samej farbie, kolejne z lampą lub bez przy oknie, ost 2 tydzien po( czyli u mnie ok 6 myc)
kolor w rzeczywistości troche bardziej rudy, ciagle szukam czegos dla siebie, z tego jestem zadowolona tylko w pierwszym tyg.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (38,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (46,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (39,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (40,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (35,9 KB, 24 załadowań)
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:27   #1930
anulka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 75
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
też jestem z kuj-pom i Delię mam w Rossmannie
Ja z takiego zadupia że tu nie wiedzą co to Delia a do najbliższego Rossmanna mam jakieś 45 km
Ale już sobie zamówiłam ze sklepu internetowego i czekam aż dojdą.
Na razie się kolor trzyma jeszcze

Edytowane przez anulka00
Czas edycji: 2012-02-26 o 18:32
anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:14   #1931
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: z blond na rudy

Cytat:
Napisane przez julka990 Pokaż wiadomość
tyle, ze ja potrzebuje kontretnej odpowiedzi oraz farby nie od fryzjera...
Moim zdaniem trafiłaś do dobrego wątku, w końcu jego nazwa to "jak najbardziej ruda farba do włosów"... Gdyby uważnie prześledzić, to zapewne znalazłabyś odpowiedź na swoje pytanie, ale... w końcu po to jest wątek żeby dyskutować, doradzać i jak ktoś nie ma ochoty, niech po prostu nie dyskutuje i nie odpowiada... Proponuję Ci szukać w farbach na poziomie 8 np. 8.34, 8.4, 8.43, 8.44. te z 3 mają złoty odcień. Zdjęcie z załącznika wiele razy się już pojawiało, jeśli nie tu, to na innych wątkach, wiele dziewczyn chce właśnie taki kolor uzyskać. Unikaj farb z 6 po kropce, bo wyjdzie Ci odcień czerwony. Farby najbardziej polecane z którymi się spotkałam na forach to Vitality's, Artego, Alfaparf... Odradzam póki co drogeryjną L'oreal wymienioną przez koleżankę, lepiej zacząć od profesjonalnych. Dostępnych jest wiele odcieni i masz możliwość mieszania

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez martynkowska86 Pokaż wiadomość
Hej kochane, po latach nosyenia na glowie braziku zdecydowalam sie na ognisty rudy.

boje sie i jednoczesnie jestem bardz podekscytowana.

nie znam sie na farbach ale z polecenia kupilam farbe fryzjerska chantal kolor jasny tycjan.

moj naturalny kolor to ciemny blond lub jak kto woli nijaki szary.

cera bezowa, oczy zielone.

wrzucam swoja fote i fote odcienia na jaki sie zdecydowalam i jaki chce miec. kupilam rzecz jasna dekoloryzator a do farbz utleniacz kallos 9 procent.

napiszcie co sadzicie, wybaczcie brak polskich liter

poydrawiam cieplo
Hej!
Użyłam tej farby z utleniaczem 6% wymieszaną z miedzianym blondem i wyszły mi brązowe z czerwonym refleksem i bardzo się przyciemniły. Jednej z koleżanek bardzo jasny tycjan z tej firmy też wyszedł ciemniej. Może lepiej byłoby wypróbować rudości z innych firm? Oczywiście nie mówię, że Tobie też tak wyjdzie, w końcu każdy włos jest inny, ale może lepiej nie ryzykować?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:28   #1932
martynkowska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 16
Dot.: z blond na rudy

sylvietta no to mnie podłamałaś :/ juz zamówiłam ta farbę,nie miałam pojęcia, że wychodzą tak ciemno...a ja już nie chcę ciemnych włosów a może z utleniaczem 9% wyjdzie jaśniej? mam teraz opory żeby ją użyć, zwłaszcza, że bardzo bardzo nie chce czerwonego pobłysku. Jaka farba byłaby godna polecenia? A Loreala odcień Mango? słyszałam, że jest extra.
__________________
Nie jestem tu nowa....

Żona, mama, aparatka

Tak dla długich włosów, paznokci, ładnej cery i wysportowanej sylwetki
martynkowska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:58   #1933
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: z blond na rudy

Cytat:
Napisane przez martynkowska86 Pokaż wiadomość
sylvietta no to mnie podłamałaś :/ juz zamówiłam ta farbę,nie miałam pojęcia, że wychodzą tak ciemno...a ja już nie chcę ciemnych włosów a może z utleniaczem 9% wyjdzie jaśniej? mam teraz opory żeby ją użyć, zwłaszcza, że bardzo bardzo nie chce czerwonego pobłysku. Jaka farba byłaby godna polecenia? A Loreala odcień Mango? słyszałam, że jest extra.
Nie jestem specjalistką niestety:/ Pisałaś, że masz bardzo jasne włosy (sorry, chyba mi się pomerdało, jakie masz włosy?), wg mnie utleniacz 9% jest raczej niewskazany przy jasnych włosach, a bardzo Ci je zniszczy. Tutaj powinien się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany. Ja stawiam, że 3% by Ci wystarczyło. Możesz wrzucić fotkę obecnego koloru? Co do mango, to wiele osób chwali tą farbę, może warto spróbować, choć za tą cenę kupisz profesjonalną o większej pojemności. Poza tym mango na początku może mieć czerwony refleks. Być może tycjan z Chantala da Ci ładny kolor. Z profesjonalnych najlepsza jaką do tej pory używałam, a niewiele ich użyłam, była Alfaparf odcień 8.34. Pamiętaj aby nie było 6 po kropce, wtedy nie powinno wyjść czerwono Możesz też wypróbować hennę, na jasnych włosach Khadi Amla z jatrophą wyjdzie pomarańczowo I nie zniszczy włosów https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155891&page=166 tutaj koleżanka, która hennuje włosy, efekt moim zdaniem bardzo fajny

Czyli najpierw musisz zejść z brązu? Proponuję poczytać tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240987&page=31

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-02-27 o 10:05
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:24   #1934
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Moje włosy po majirelu 9.04, wycofany już, ja miałam jeszcze jedną tubkę i wyszło tak w sumie za bardzo marchewkowo...zdjęcia aż tak tej marchewki nie oddaje patrząc na kolor Kathy bo tej farbie spodziewałam się czegoś innego, ale pewnie się wypłucze...mam nadzieję. Zresztą moje włosy są chyba jakieś inne nigdy nie wychodzi mi to co na próbniku, mam dużo czerwonego barwnika we włosach...usłyszałam kiedyś od fryzjerki i to pewnie jest przyczyna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (43,1 KB, 36 załadowań)
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:14   #1935
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Wrzucałam ostatnio zdjęcie w pomieszczeniu a teraz wynalazłam jakieś zdjęcie w świetle przy oknie nawet nie wiedziałam, że kolor jest tak jasny dla przypomnienia 8.34
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0012.jpg (104,7 KB, 56 załadowań)
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:15   #1936
FoileBeanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 255
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez martynkowska86 Pokaż wiadomość
Hej kochane, po latach nosyenia na glowie braziku zdecydowalam sie na ognisty rudy.

boje sie i jednoczesnie jestem bardz podekscytowana.

nie znam sie na farbach ale z polecenia kupilam farbe fryzjerska chantal kolor jasny tycjan.

moj naturalny kolor to ciemny blond lub jak kto woli nijaki szary.

cera bezowa, oczy zielone.

wrzucam swoja fote i fote odcienia na jaki sie zdecydowalam i jaki chce miec. kupilam rzecz jasna dekoloryzator a do farbz utleniacz kallos 9 procent.

napiszcie co sadzicie, wybaczcie brak polskich liter

poydrawiam cieplo
przepiękny ten kolor!! też się chyba zdecyduje, bo wycofali moją serię z garniera i nie mam już mojego koloru. hmmm tylko nie wiem czy jasny tycjan, czy tycjan. muszę pooglądać te kolory. Ale wybrałaś śliczny! oby wyszedł
FoileBeanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:40   #1937
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Kathy a tu jaką farbe masz na włosach??

http://img709.imageshack.us/img709/323/katkat1.jpg
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 00:13   #1938
Periii1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez

Nie:nie:
Włosy trzeba rozjaśnić do wybranego poziomu. Farby drogeryjne w większości nie rozjaśniają włosów.[COLOR=Silver

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

[/COLOR]
Coloro Kemon 8.04, Allwaves 8.04

to powiedz mi moja droga co ja mam robi_ nie chce najpierw chodzić przez miesi a nawet więcej w blondzie bo mi jest brzydko, a dopiero zafarbować si na rudo.
Periii1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 06:50   #1939
FoileBeanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 255
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Periii1991 Pokaż wiadomość
to powiedz mi moja droga co ja mam robi_ nie chce najpierw chodzić przez miesi a nawet więcej w blondzie bo mi jest brzydko, a dopiero zafarbować si na rudo.
ja farbowałam od razu na rudo, zwykłą farbą z drogerii (miałam ciemny brąz naturalny). wiadomo, że od razu nie był to ładny kolor, ale po pary farbowaniach się udało bez żadnego rozjaśniania
FoileBeanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 07:20   #1940
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Periii1991 Pokaż wiadomość
to powiedz mi moja droga co ja mam robi_ nie chce najpierw chodzić przez miesi a nawet więcej w blondzie bo mi jest brzydko, a dopiero zafarbować si na rudo.
A jaki odcień rudego chciałabyś uzyskać? Jak masz ciemne włosy, to niestety musisz najpierw je rozjaśnić... Możesz tak, jak niektóre dziewczyny nakładać wciąż rude farby i czekać aż włosy same będą się stopniowo rozjaśniały, ale to może potrwać, no i będzie widoczna różnica między odrostem, a końcówkami. Pytanie jeszcze o to czy Twoje włosy dobrze się rozjaśniają? Najlepiej albo ściągnąć kolor, albo mniej inwazyjnie-zrobić kąpiel rozjaśniającą, a po niej położyć upragniony kolor
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:58   #1941
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Kathy a tu jaką farbe masz na włosach??

http://img709.imageshack.us/img709/323/katkat1.jpg
na lekko sprany Vitalitys 7.44+8.44 50/50 szamponetka Joanna - ognist rudy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:20   #1942
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
na lekko sprany Vitalitys 7.44+8.44 50/50 szamponetka Joanna - ognist rudy

dziękuję idealny
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 11:45   #1943
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Periii1991 Pokaż wiadomość
to powiedz mi moja droga co ja mam robi_ nie chce najpierw chodzić przez miesi a nawet więcej w blondzie bo mi jest brzydko, a dopiero zafarbować si na rudo.
why?

po np. kapieli rozjasniajacej, tonujemy lub farbujemy włosy tego samego dnia
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 00:03   #1944
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Pomocy! błagam, jestem załamana

Miesiąc temu robiłam dekoloryzację u fryzjera, z włosów farbowanych kilka lat na czekoladowy brąz zeszłam do rudych, jednak końce były trochę ciemniejsze niż góra no i było sporo plam zwłaszcza jak się wymyła farba. Przez ten miesiąc zrobiłam jeszcze 2 razy szamponetkę, raz płomienisty rudy z Joanny i raz miedź z Marionu chyba. Płomienisty rudy bardzo ładnie wyszedł i właśnie taki kolor mi się marzył...

Ale wszystko na marne bo dzisiaj byłam u fryzjera (innego niż miesiąc temu) na farbowaniu i mam teraz znowu ciemne włosy tyle że z miedzianym refleksem farbowała mi kolorami 8.44 i jakiś brąz z naturalnych (nie wiem czy nie na poziomie 5 czy 6) nie wiem jakiej firmy były farby, powiedziała że doda tego brązu mało żeby nie wyszło tak że górę będę miała pomarańczową a dół dużo ciemniejszy, no ale nie przypuszczałam że aż tak przyciemni mi włosy

Co mogę teraz zrobić żeby je rozjaśnić? Nie chcę robić już dekoloryzacji.
Jak te kolory będą się spierać? Ten rudy się wymyje i zostanie tylko brąz?

Po prostu płakać mi się chcę jak pomyślę że siedziałam na tej dekoloryzacji 4h, wydałam 200zł, obcięła mi 5 cm włosów! a teraz wszystko ch... strzelił i to za kolejne 130zł

Pomóżcie ekspertki
distriction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 07:15   #1945
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Pomocy! błagam, jestem załamana

Miesiąc temu robiłam dekoloryzację u fryzjera, z włosów farbowanych kilka lat na czekoladowy brąz zeszłam do rudych, jednak końce były trochę ciemniejsze niż góra no i było sporo plam zwłaszcza jak się wymyła farba. Przez ten miesiąc zrobiłam jeszcze 2 razy szamponetkę, raz płomienisty rudy z Joanny i raz miedź z Marionu chyba. Płomienisty rudy bardzo ładnie wyszedł i właśnie taki kolor mi się marzył...

Ale wszystko na marne bo dzisiaj byłam u fryzjera (innego niż miesiąc temu) na farbowaniu i mam teraz znowu ciemne włosy tyle że z miedzianym refleksem farbowała mi kolorami 8.44 i jakiś brąz z naturalnych (nie wiem czy nie na poziomie 5 czy 6) nie wiem jakiej firmy były farby, powiedziała że doda tego brązu mało żeby nie wyszło tak że górę będę miała pomarańczową a dół dużo ciemniejszy, no ale nie przypuszczałam że aż tak przyciemni mi włosy

Co mogę teraz zrobić żeby je rozjaśnić? Nie chcę robić już dekoloryzacji.
Jak te kolory będą się spierać? Ten rudy się wymyje i zostanie tylko brąz?

Po prostu płakać mi się chcę jak pomyślę że siedziałam na tej dekoloryzacji 4h, wydałam 200zł, obcięła mi 5 cm włosów! a teraz wszystko ch... strzelił i to za kolejne 130zł

Pomóżcie ekspertki
Hej!!!
Bardzo współczuję, szkoda, że zapłaciłaś za tą usługę:/ Dla pocieszenia powiem, że nie wszystko od razu się udaje, a efekty farbowania często zaskakują, niekoniecznie pozytywnie Mi się wydaje, że powinno Ci się wypłukiwać do koloru zbliżonego do tego sprzed wczorajszego farbowania, zapewne rude refleksy znikną... Ja bym troszkę poczekała a potem może użyła farby na mocnej wodzie (9%), która Ci rozjaśni trochę włosy. Dla wyrównania koloru można chyba w tym przypadku zrobić prepigmentację (możesz sprawdzić w blogu Kathy na czym to polega). Myśle, że nie ma sensu już katować włosów dekoloryzacją.

P.S. Pokaż włosy, zobaczymy czy jest aż tak źle... Pokaż też kolor docelowy

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-02-29 o 07:18
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:34   #1946
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Ciemny mam ten kolor dzisiaj to widzę w świetle dziennym, a w ciemnych pomieszczeniach to on w ogóle nie ma nic wspólnego z rudym wyglądam jak zmora...
Myłam wczoraj głowę i dzisiaj rano ale nie za bardzo się farba wypłukuje woda była bardzo bardzo delikatnie zabarwiona - załamka...

Popołudniu postaram się wrzucić fotkę włosów. Na daną chwilę oceniam że mam kolor mniej więcej taki jak Ashley tu:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...mpson_2008.jpg

a chciałabym mieć kolor taki jak tu lub zbliżony:

http://republika.pl/blog_ao_5075713/...da894bf_1_.jpg


kathy579 może Ty mi coś poradzisz
distriction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:34   #1947
martynkowska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 16
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Sywlietta mam włosy farbowane na brązy, kolor dość sprany już bo od dłuższego czasu nie farbowałam.
Utleniacz 3 % z pewnością nie zabarwi mi włosów na taki odcień jaki mi się marzy, nawet jeśli wcześniej potraktuje je dekoloryzatorem. Może wymieszam utleniaz 6% z 9%. Henną nie zafaruje bo nie jest polecana do włosów farbowanych poza tym nie chce koloru pomarańczowego chodzi mi dokładnie o taka barwę jaką dodałam myślę, że w tym tyg nałoże dekoloryzator, zobaczymy jak rozjaśni moje włosy i później zadecyduje jaki utleniacz dodać
wyszły Ci czerwone może z powodu dodania tego miedzianego blondu?

FoileBeanna dziękuje mam nadzieje, że mój choć trochę będzie przypominał ten. zwłaszcza, że teraz mam włosy za łopatki i byłby niezły efekt...a jak spieprze to trudno, raz się żyje :P
__________________
Nie jestem tu nowa....

Żona, mama, aparatka

Tak dla długich włosów, paznokci, ładnej cery i wysportowanej sylwetki
martynkowska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:00   #1948
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Ciemny mam ten kolor dzisiaj to widzę w świetle dziennym, a w ciemnych pomieszczeniach to on w ogóle nie ma nic wspólnego z rudym wyglądam jak zmora...
Myłam wczoraj głowę i dzisiaj rano ale nie za bardzo się farba wypłukuje woda była bardzo bardzo delikatnie zabarwiona - załamka...

Popołudniu postaram się wrzucić fotkę włosów. Na daną chwilę oceniam że mam kolor mniej więcej taki jak Ashley tu:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...mpson_2008.jpg

a chciałabym mieć kolor taki jak tu lub zbliżony:

http://republika.pl/blog_ao_5075713/...da894bf_1_.jpg


kathy579 może Ty mi coś poradzisz
Ja bym zrobiła dużo refleksów i dała na nie 8.44, to by dodało wigoru
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:25   #1949
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez martynkowska86 Pokaż wiadomość
Sywlietta mam włosy farbowane na brązy, kolor dość sprany już bo od dłuższego czasu nie farbowałam.
Utleniacz 3 % z pewnością nie zabarwi mi włosów na taki odcień jaki mi się marzy, nawet jeśli wcześniej potraktuje je dekoloryzatorem. Może wymieszam utleniaz 6% z 9%. Henną nie zafaruje bo nie jest polecana do włosów farbowanych poza tym nie chce koloru pomarańczowego chodzi mi dokładnie o taka barwę jaką dodałam myślę, że w tym tyg nałoże dekoloryzator, zobaczymy jak rozjaśni moje włosy i później zadecyduje jaki utleniacz dodać
wyszły Ci czerwone może z powodu dodania tego miedzianego blondu?

FoileBeanna dziękuje mam nadzieje, że mój choć trochę będzie przypominał ten. zwłaszcza, że teraz mam włosy za łopatki i byłby niezły efekt...a jak spieprze to trudno, raz się żyje :P
Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale wkręciłam sobie, że masz jasne włosy, stąd te bzdury, które wyżej wypisałam (tak to jest jak się czyta kilka wątków na raz:/)... Jak nie chcesz pomarańczowego, to bardzo możliwe, że wyjdzie Ci kolor z załączonego zdjęcia Czytałam gdzieś, że nie miesza się oksydantów, można je ewentualnie rozrobić z wodą aby miały mniejsze stężenie. Może dobrze by było się rozeznać w tym temacie, bo błąd łatwo popełnić, trudniej go potem naprawić. Naturalną henną podobno można farbować już wcześniej farbowane włosy, po hennie też można wykonywać różnego rodzaju zabiegi próbowałam, efekt był świetny i bez żadnych niespodzianek typu zielone włosy Ważne, aby henna była w 100% naturalna... Trzymam kciuki za udane farbowanie
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:37   #1950
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła dużo refleksów i dała na nie 8.44, to by dodało wigoru

refleksów rozjaśniaczem? ale ja chcę mieć równomierny kolor

A nie da się nic zrobić żeby włosy rozjaśniły się w całości? np. kąpiel rozjaśniająca z Twojego bloga? czy to źle wyjdzie?

Tylko kolejna dekoloryzacja jest w stanie mi pomóc?
distriction jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.