Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 21:42   #4651
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
co robie nie tak?
próbuje wpisywać numer e-karty z mbanku, wyrzuca mi komunikat ze "Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank..." potem próbuje to samo z kartą debetową z delfinkiem i znów to samo...
Mariolu oświeć mnie.. bo ja już nie wiem co jest nie tak...
tej z delfinkiem na pewno nie da rady podpiąć.. chyba że masz ustalone te limity czy coś tam
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 21:47   #4652
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
tej z delfinkiem na pewno nie da rady podpiąć.. chyba że masz ustalone te limity czy coś tam
no dobra to juz jej nie męczę... czemu ja mam zawsze pog górkę...
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 21:51   #4653
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dzisaij bylam w Sephorze i bardzo spodobal mi sie podklad w kompakcie - Perfect smoothing... cos tam

niuchalam sobie tez Marioli perfumy Amarige Givenchy- fajne

a JPG kocham!!! - Gaultier 2, one sa typu Unisex polaczone magnesem
No właśnie, a moja głowa jakoś nie przyjmuje Amarige

A cóż to za Perfect Smoothing ? Czyj on ?

Cytat:
Napisane przez iwmar_1 Pokaż wiadomość
a ja odebrałam dziś superbalmy, a w niedzielę w przypływie truskawkowego szaleństwa kliknęłam brązer -Bambusa Lancome (LANCOME STAR BRONZER BAMBOO POWDER) -zastanawiałam się nad Klinikowym Sunkissed i nad Bambusem, ale,że Bamus był tylko jeden i nie miałam dużo czasu do namysłu to samo się "klikło" mam nadzieje,że to dobry wybór
Dobry wybór dobry chociaż nie bedę Cię kusic, ale Sunkissed też jest rewelka Wiem, bo mam oba

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
co robie nie tak?
próbuje wpisywać numer e-karty z mbanku, wyrzuca mi komunikat ze "Tarta kredytowa została odrzucona przez bank..." potem próbuje to samo z kartą debetową z delfinkiem i znów to samo...
Mariolu oświeć mnie.. bo ja już nie wiem co jest nie tak...
Już Cię oświecam, bo mi zrobiła za pierwszym razem tak samo i chciałam kopnąć w komputer E-kartę trzeba załadować, bo ona tak normalnie jest pusta. Niby robi w necie za kartę kredytową, ale trzeba ją załadować 10 zł wystarczy Oni wtedy zablokują Ci 6,50 zł i jak za kilka dni pojawi się na koncie kod cyfrowy do paypala to zwrócą te 6,50 zł. Trzeba pamiętać, że przed zapłatą paypalem trzeba tę kartę załadować odpowiednią kwotą Tak, że nic się nie martw, wszystko jest ok
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 21:54   #4654
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Już Cię oświecam, bo mi zrobiła za pierwszym razem tak samo i chciałam kopnąć w komputer E-kartę trzeba załadować, bo ona tak normalnie jest pusta. Niby robi w necie za kartę kredytoą, ale trzeba ją załadować 10 zł wystarczy Oni wtedy zablokują Ci 6,50 zł i jak za kilka dni pojawi się na koncie kod cyfrowy do paypala to zwrócą te 6,50 zł. Trzeba pamiętać, że przed zapłatą paypalem trzeba tę kartę załadować odpowiednią kwotą Tak, że nic się nie martw, wszystko jest ok
na nogę motyla! w życiu bym na to nie wpadła...
ile ja sie przy Was naucze
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:01   #4655
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

trzeba do mnie pisac damy rade

tak jak pisze Mariola - przy podpinaniu kolejnej karty trzeba ponownie zalozyc ja tak jka pierwsza - czyli czekanie na kod itd.. podpinalam niedawno druga i tak wlansie bylo..

dodatkowo karte z mbanku delfinkowa mozna podpiac ale trzeba najpierw zadzwonic na mlinie i ustalic limity, co trwa ok. 20 sekund i voila!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:05   #4656
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Kobiety! Kopnijcie mnie w cztery litery bo już sama siebie wkurzam! Przed chwilą chciałam serum, bazę pod tusz i meteorki. Kupiłam serum czyli lista powinna się skrócic. Logiczne, co?I CO?I cały dzień kombinuję czy kliknąć piątki diora!Ja wiem, ze purchawka i wiem, ze mam ze dwadzieścia podobnych jak nie identycznych zestawów..ale tak tanio! i mi się jeden podoba (ale przysięgam, mam prawie taki sam z isadory).Poza tym te paletki dior co mam nie porażają trwałością (lepsze są wg mnie bourjois chociaż faktycznie dior są śliczne). Oj matko! No ale tyle razy chciałam sobie kupic...a tu tak tanio Help!
Ennkaa ależ to zupełnie zdrowe zachowanie, rzekłabym typowe dla kazdej Truskawkoholiczki

Ja sobie powtarzam że jak przylecą do mnie paczuszki na które czekam to juz nic nie klikam i dzisiaj przyleciały dwie a ja myslę co by tu kliknąć: bronzer, sypańca czy jakiś błyszczyk
A miał być szlaban dopóki butów, kurtki i torebki nie kupie ale ja juz wiem jak to się skończy

Dostałam dzisiaj mojego PI który lezakował w Bytomiu. Laurkę dostałam w piątek tydzień temu a dzisiaj juz miałam paczkę. Z moimi paczuszkami Bytom się nie ociaga, 7-9 dni i juz sa u mnie. Na dodatek nie naliczyli Vatu więc radość podwójna
Sam PI jest cudowny, zreszta podobał mi się zanim jeszcze go dostałam Ten zakup to strzał w dzisiątkę i miłość od pierwszego wejrzenia tak samo jak Amber Diora

Dostałam również puder w kompakcie Shisseido O40 ten z Purchawek. I tu mam mieszane odczucia.
Pierwsze na co zwróciłam uwagę to zapach pudru - podoba mi się bardzo, aż miło nakładać coś tak przyjemnie pachnącego na twarz
A potem zachwyty się skończyły - maznełam palcem po wierzchu a tu sucha konsystencja - taka jak w pudrze prasowanym. Maznęłam gąbką i nałozyłam na twarz a tu dalej sucho. pobiegłam zmoczyć gąbkę i próbowałam na mokro a tu mi się grudkuje na skórze i nierównomiernie rozprowadza
Ale się nie poddałam, stopniowo nakładałąm podkład miejsce przy miejscu i jakoś tak było coraz lepiej, ostateczny efekt nawet mnie zadowolił
Stopień krycia zadowalający, wykończenie matowo-satynowe, pory trochę widoczne ale bez tragedii, ogólnie twarz wyglada ładnie i naturalnie i co dla mnie najważniejsze - kolor idealnie mi odpowiada, to najlepiej dobrany kolorystycznie podkład w całym moim życiu
Mimo małych zgrzytów na poczatku myslę że po nabraniu wprawy w posługiwaniu się tym kompaktem będzie mi całkiem dobrze słuzył
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:08   #4657
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
trzeba do mnie pisac damy rade

tak jak pisze Mariola - przy podpinaniu kolejnej karty trzeba ponownie zalozyc ja tak jka pierwsza - czyli czekanie na kod itd.. podpinalam niedawno druga i tak wlansie bylo..

dodatkowo karte z mbanku delfinkowa mozna podpiac ale trzeba najpierw zadzwonic na mlinie i ustalic limity, co trwa ok. 20 sekund i voila!
Raneczko chylę czoła.
Co ja, taki chipek mogę wiedzieć, tym bardziej o 23ej w nocy
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 22:12   #4658
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Mariolu Perfect Smoothing compact to podklad Shiseido w kompakcie - z wygladu bardzo przypomina Mat Lumiere chanela ale jak dotkniesz to juz nie z poczatku myslalam ze jest pudrowy i nie chcialam go testowac ale Pani zachecala
Ma dosc twarda ale taka konsystencje twardego masła , jest bardzooo satynowy w dotyku, az milo sie go mazia na łapce

Pani w Sephorze bardzo polecala ale czytalam ze on slabo matuje..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:22   #4659
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
na nogę motyla! w życiu bym na to nie wpadła...
ile ja sie przy Was naucze
Zawsze do usług

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mariolu Perfect Smoothing compact to podklad Shiseido w kompakcie - z wygladu bardzo przypomina Mat Lumiere chanela ale jak dotkniesz to juz nie z poczatku myslalam ze jest pudrowy i nie chcialam go testowac ale Pani zachecala
Ma dosc twarda ale taka konsystencje twardego masła , jest bardzooo satynowy w dotyku, az milo sie go mazia na łapce

Pani w Sephorze bardzo polecala ale czytalam ze on slabo matuje..
Aaa to muszę się mu przyjrzeć Ja z kolei macałam Shiseido Hydra coś tam (ten co jest wysoko oceniany na KWC) Bardzo fajna masełkowata konsystencja i leciutka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:23   #4660
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a matuje? choc troche?

tez ogladalam dzis ale konsystencja podobna do smoothing, taka jakas twardawa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:38   #4661
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a matuje? choc troche?

tez ogladalam dzis ale konsystencja podobna do smoothing, taka jakas twardawa
Nie wiem czy matuje Dotykałam tylko palcem.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 22:38   #4662
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Aaa to muszę się mu przyjrzeć Ja z kolei macałam Shiseido Hydra coś tam (ten co jest wysoko oceniany na KWC) Bardzo fajna masełkowata konsystencja i leciutka
Ja miałam próbkę podwójną tego Hydro cośtam ale nie byłam zadowolona
Nie matuje wcale, zostawia na twarzy taką mokrą warstwe jak czasami krem nawilżający o dość ciężkiej konsystencji. Dodatkowo u mnie robił maskę i właził w pory Konsytencja przyjemna, takiego dość miekkiego masełka ale co z tego skoro zupełnie sie nie sprawdził
W zamian za to mam compact foundation z purchawek
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 07:31   #4663
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ennkaa ależ to zupełnie zdrowe zachowanie, rzekłabym typowe dla kazdej Truskawkoholiczki
He he...no jestem faktycznie podatna na tego typu nałogi. NIe da się ukryc.
Tylko teraz co mam począć? Kliknąc te cienie i miec wyrzuty sumienia. Czy nie kliknąc i mieć żal, ale satysfakcję z resztek zdrowego rozsądku? Głupio tak pytac innych uzależnionych, ale w realu to nawet nie próbuję pytac bo mnie w kaftan wystroją...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:02   #4664
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dziewczyny
ja chciałabym was upomieć!!

wciąż czytam, że do was coś przyszło a nie ma tego na zdobyczach?? jak to?? Ja chcę oglądać Wasze nabytyki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:29   #4665
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja miałam próbkę podwójną tego Hydro cośtam ale nie byłam zadowolona
Nie matuje wcale, zostawia na twarzy taką mokrą warstwe jak czasami krem nawilżający o dość ciężkiej konsystencji. Dodatkowo u mnie robił maskę i właził w pory Konsytencja przyjemna, takiego dość miekkiego masełka ale co z tego skoro zupełnie sie nie sprawdził
W zamian za to mam compact foundation z purchawek
Aaaa mówisz, że zostawia mokrą warstewkę ? A jaką masz cerę ? Bardziej w kierunku suchej czy tłustej ? Bo to chyba też ma znaczenie.

Ja też czekam na purchawkowy kompakt
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:35   #4666
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja miałam próbkę podwójną tego Hydro cośtam ale nie byłam zadowolona
Nie matuje wcale, zostawia na twarzy taką mokrą warstwe jak czasami krem nawilżający o dość ciężkiej konsystencji. Dodatkowo u mnie robił maskę i właził w pory Konsytencja przyjemna, takiego dość miekkiego masełka ale co z tego skoro zupełnie sie nie sprawdził
W zamian za to mam compact foundation z purchawek
i jak ? jaki kolor masz?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:40   #4667
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Co myślice o rózowym angel i lalique le parfum oraz loilcie z promcji?
Wiem, ze to idnywidualna sprawa (dlatego dziś będę w douglasie) ale ciekawa jestem waszych opinii - bo cristobal zachwalany kupiłam i je uwielbiam. Lubię Poeme lancome, cinema. angel - tradycyjny, nie lubię: innocent - niebieski,kenzo jungle też nie. Szukam pefum trwałych, które czuć na skórze cały dzień - dlatego moje pytanie bo zapachy poznam ale z trwałością będę musiała poczekać do jutra a angel znika............
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:42   #4668
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Lolita bedzie dobra - ja lubie to samo co ty
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:53   #4669
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
He he...no jestem faktycznie podatna na tego typu nałogi. NIe da się ukryc.
Tylko teraz co mam począć? Kliknąc te cienie i miec wyrzuty sumienia. Czy nie kliknąc i mieć żal, ale satysfakcję z resztek zdrowego rozsądku? Głupio tak pytac innych uzależnionych, ale w realu to nawet nie próbuję pytac bo mnie w kaftan wystroją...
myślę ze znasz odpowiedź .... raz się żyje

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny
ja chciałabym was upomieć!!

wciąż czytam, że do was coś przyszło a nie ma tego na zdobyczach?? jak to?? Ja chcę oglądać Wasze nabytyki
Bedą zdjęcia tylko siostrę muszę poprosić bo ja to ani ładnych zdjęć robić nie umiem ani potem zmniejszać i przerabiać na odpowiedni format

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Aaaa mówisz, że zostawia mokrą warstewkę ? A jaką masz cerę ? Bardziej w kierunku suchej czy tłustej ? Bo to chyba też ma znaczenie.

Ja też czekam na purchawkowy kompakt
Ja mam cerę mieszaną, ale na całej twarzy miałam tą mokrą warstwę
Podkreślił mi zmarszczki na czole i pod oczami a na policzkach powłaził w pory
Szkoda bo naprawdę miałam nadzieję że go polubie, zapach i konsystencję miał super ale tylko tyle było w nim plusów.
Wiadomo jednak że każda skóra jest inna, najlepiej samemu wszystko testować bo moze okazać się że dla innej osoby ten podkład to będzie ósmy cud świata


Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
i jak ? jaki kolor masz?
Leanko o który podkład pytasz? o ten z purchawek? mam compact foundation O40, w poście wcześniejszym zamieściłam obszerny opis
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:58   #4670
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Shimerek na tru - tylko 2 sztuki
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 10:16   #4671
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
myślę ze znasz odpowiedź .... raz się żyje



Bedą zdjęcia tylko siostrę muszę poprosić bo ja to ani ładnych zdjęć robić nie umiem ani potem zmniejszać i przerabiać na odpowiedni format



Ja mam cerę mieszaną, ale na całej twarzy miałam tą mokrą warstwę
Podkreślił mi zmarszczki na czole i pod oczami a na policzkach powłaził w pory
Szkoda bo naprawdę miałam nadzieję że go polubie, zapach i konsystencję miał super ale tylko tyle było w nim plusów.
Wiadomo jednak że każda skóra jest inna, najlepiej samemu wszystko testować bo moze okazać się że dla innej osoby ten podkład to będzie ósmy cud świata




Leanko o który podkład pytasz? o ten z purchawek? mam compact foundation O40, w poście wcześniejszym zamieściłam obszerny opis
chodzi mi o 020 Shiseido niewiem czy wziąc czy nie będzie za ciemny ja jestem bladolica dla mnie np Dior 020 w sam raz
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 10:28   #4672
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
chodzi mi o 020 Shiseido niewiem czy wziąc czy nie będzie za ciemny ja jestem bladolica dla mnie np Dior 020 w sam raz
Skoro uzywasz 020 diora to shiseido powinien też być dobry ale najlepiej to chyba będzie jak przejdziesz się do jakiegos sklepu i sama sprawdzisz, szkoda żeby okazało się że zapłaciłaś 60 zł za coś co Ci nie podpasuje.

Ceny dzisiaj znowu poszły w górę
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 10:28   #4673
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Co myślice o rózowym angel i lalique le parfum oraz loilcie z promcji?
Wiem, ze to idnywidualna sprawa (dlatego dziś będę w douglasie) ale ciekawa jestem waszych opinii - bo cristobal zachwalany kupiłam i je uwielbiam. Lubię Poeme lancome, cinema. angel - tradycyjny, nie lubię: innocent - niebieski,kenzo jungle też nie. Szukam pefum trwałych, które czuć na skórze cały dzień - dlatego moje pytanie bo zapachy poznam ale z trwałością będę musiała poczekać do jutra a angel znika............
a cóż to jest ciekawego??

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Lolita bedzie dobra - ja lubie to samo co ty
Lolita mniam mniam
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 10:34   #4674
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cristobal Balenciaga
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 11:15   #4675
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
myślę ze znasz odpowiedź .... raz się żyje


nie pomagasz....
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 11:58   #4676
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

bo tu watek pomagania w trudnych chwilach ale.. raczej w strone zachecania
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 12:06   #4677
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie, a moja głowa jakoś nie przyjmuje Amarige
A ja kocham Amarige ale w wersji Extravagance Za każdym razem kiedy ich użyję mój małż się pyta: "a czym tak ślicznie dzisiaj pachniesz?" Są ultrakobiece.
Na tru ich nie ma w promocji, ale patrzcie tu:
http://merlin.pl/hb/promotion/zapach...nie/index.html
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 12:15   #4678
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Guari, a czym one pachna? opisz troszke
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 12:53   #4679
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Co myślice o rózowym angel i lalique le parfum oraz loilcie z promcji?
Wiem, ze to idnywidualna sprawa (dlatego dziś będę w douglasie) ale ciekawa jestem waszych opinii - bo cristobal zachwalany kupiłam i je uwielbiam. Lubię Poeme lancome, cinema. angel - tradycyjny, nie lubię: innocent - niebieski,kenzo jungle też nie. Szukam pefum trwałych, które czuć na skórze cały dzień - dlatego moje pytanie bo zapachy poznam ale z trwałością będę musiała poczekać do jutra a angel znika............
Trwałość różnych perfum na różnych osobach jest inna.. Na kimś zapach może trzymać się cały dzień, a na Tobie kilka godzin, więc trudno doradzić
Ja uwielbiam L de Lolita, także stawiałabym na nie a i jabłuszko jest świetne
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 14:11   #4680
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Dostałam również puder w kompakcie Shisseido O40 ten z Purchawek. I tu mam mieszane odczucia.
Pierwsze na co zwróciłam uwagę to zapach pudru - podoba mi się bardzo, aż miło nakładać coś tak przyjemnie pachnącego na twarz
A potem zachwyty się skończyły - maznełam palcem po wierzchu a tu sucha konsystencja - taka jak w pudrze prasowanym. Maznęłam gąbką i nałozyłam na twarz a tu dalej sucho. pobiegłam zmoczyć gąbkę i próbowałam na mokro a tu mi się grudkuje na skórze i nierównomiernie rozprowadza
Ale się nie poddałam, stopniowo nakładałąm podkład miejsce przy miejscu i jakoś tak było coraz lepiej, ostateczny efekt nawet mnie zadowolił
Stopień krycia zadowalający, wykończenie matowo-satynowe, pory trochę widoczne ale bez tragedii, ogólnie twarz wyglada ładnie i naturalnie i co dla mnie najważniejsze - kolor idealnie mi odpowiada, to najlepiej dobrany kolorystycznie podkład w całym moim życiu
Mimo małych zgrzytów na poczatku myslę że po nabraniu wprawy w posługiwaniu się tym kompaktem będzie mi całkiem dobrze słuzył
Właśnie zamówiłam ten compact Shiseido i boję się, że będzie strasznie ciemny. Oglądałam dziś testery w Douglasie ale wszystkie były jakieś skamieniałe i żółteMożesz napisać cos więcej o tym kolorze, albo wrzucić jakąś fotkę?
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.