chłopak mnie szantażuje? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 09:42   #31
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

Ja też bym raczej broniła faceta. Gdybym ja kogoś kochała, uprawiała z nim seks i nagle ta osoba oznajmiłaby mi, że 'sorry kochanie, ale teraz nie mam ochoty' i to 'nie mam ochoty' ciągnełoby się przez cały długi miesiąc to bym zwariowała, moja samoocena spadłaby do poziomu -15, czułabym się nieatrakcyjna, a nawet słaba w łóżku (skoro jemu by się nie chciało seksu ze mną), Warto dodać, że to jednak mimo wszystko FACET, dla niego fakt, że odmawiasz seksu jest po prostu nie do przyswojenia, miał się dotąd za Twojego boga seksu, a tu nagle rezygnujesz z kochania się z nim...pomyśl jak on się czuje, nie myśl tylko o sobie. Piszesz, że nie pasuje Ci seks w ogóle ale czy nie chodzi akurat o seks z tym facetem?
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:21   #32
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

Cytat:
Napisane przez angol1111 Pokaż wiadomość
witajcie zalogowałam sie dzisiaj na tym forum poniewaz od kilku dni mam problem o ktorym nie mam z kim porozmawiac a sama sobie z tym nie radze. Otóż od ponad 3 lat jestem ze swoim chlopakiem. Najpierw byl to zwiazek na odległosc a od ponad roku mieszkamy w jednej miejscowosci. Ja mam 21 lat on 20 i w tym roku idzie na studia. Otóż od pewnego czasu, mniej wiecej od miesiaca moze troche dłuzej nei mam ochoty a seks. Ale nie chodzi o to ze z nim tylko wogole. Bylismy na wyjezdzie w krakowie i wtedy zmusilam sie do seksu z nim bo wiedzialam ze on te go chce choc ja nie mialam ochoty i bylam zmeczona calodziennym chodzeniem po miescie. A od jakiegos czasu on nie zachowuje sie normalnie wobec mnie jest oziebły i cztery dni temu powiedzial mi ze on tak nie moze bo musi czuc sie jak facet i ze to nei jest normalne, Ja mysle ze kazda z nas ma czasem ciezkie chwile i nie ma po prostu ochoty na seks. Ale on tego nie rozumie i stawia mi swego rodzaju ultimatum choc nie powiedział tego głośno, że dopoki nie zrobie mu loda to nie bedzie sie zachowywałnormalnie wobec mnie. Na dodatek powiem ze nasz seks...nie jest nieczym niesamowitym on raczej tylko dazy do tego zeby jemu bylo dobrze, wszystko robi za mocno ja nie czuje sie wtedy dobrze np. wgryza mi sie w sutki a mnie to po prostu boli. Wiele razy mówiłam mu ze chcialabym zeby to bylo delikatniejsze spokojniejsze, a nie sprawiało ze czuje sie jak narzedzie do zaspokajania potrzeb. I nie wiem teraz co mam zrobic. Wydaje mi sie ze on sobie odpuszcza bo za tydzien idzie na studia na kierunek na ktorym 90 % to kobiety wiec na pewno sobie znajdzie kogos lepszego
pomozcie

A może to Ty znajdziesz sobie kogoś kto będzie liczyć się z Twoją opinią? W dodatku w tak ważnej, waszej wspólnej sprawie.
Myślę, że owszem, natura jest naturą, każdy ma pragnienia, ale jeśli po 3 latach związku jak kobieta przez miesiąc po prostu nie chce, nie może etc. a facet przez to się na niej odgrywa to coś tu nie jest w porządku.
Poza tym seks to ma być przyjemność i dla Ciebie i dla niego, więc nie rozumiem też nieposzanowania przez niego Twoich słów.
Mówisz mu, że coś Ci nie odpowiada, że co gorsza Cię to boli i źle się z tym czujesz, a on robi to samo.
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 20:11   #33
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

Ja niechce tu wyjsc na niewiadomo kogo ale w sumie po zachowaniu nie widac,ze mysli tylko o sobie?Moim zdaniem to nie od tematu seksu sie zaczyna a normalnego zachowania faceta.ON O CIEBIE NIE DBA po prostu.Jest egoistą,a w tym roku jestem wlasnie na to najbardziej wyczulona :/ bo sama doświadczylam tego i to jest okropne.I dam Ci radę- przemyśl to.Jeżeli on taki jest to jakim bylby mezem?wiem,ze to odbiega troche od 'realności',ale odrazu rysuje sie zapis czy chcesz z kims byc i czy to widzisz.A jak on sobie "szaleje" w łóżku a Ty placzesz po tem,to nic dziwnego,że nie masz ochoty bo kto by mial?
Ja ogolnie nie wiem jak to jest,byc z kims w lozku(nie mam 12 lat spokojnie.. ani 16 !:P) i mam chlopaka i jest to nasza świadoma decyzja,ale przemyśl to koniecznie.Chyba nie chccesz cierpiec?a zwroc uwage jakie on stawia Ci ultimatum-albo seks albo spadaj.Co to wogóle za podejście!! on powinien Cię kochać za charakter za całą Ciebie a nie to,że może sobie zrobić dobrze :/
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 17:49   #34
Czarnaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

Pogadaj z chłopakiem. Powiedz mu otwarcie, że nie czerpiesz z seksu przyjemności i nie może być tak, że cały stosunek odbywa się tylko po to aby jemu było dobrze. Uświadom go, że też chcesz sie poczuć równie mile jak on i żeby robił to wolniej, delikatniej i subtelniej, jezeli nie dogadujecie się w łóżku to idzcie na jakiś kompromis niech raz będzie po jego myśli, innym razem po twojej po jakimś czasie załapiecie swój rytm i powinno być tylko lepiej.
Czarnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:26   #35
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

Ja juz bym nawet z takim nie rozmawiała.
Jesteś zaślepiona i nie umiesz żyć bez swojego "misiaczka", taki wydźwięk ma Twoj post.
Zdejmij klapki z oczu.
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:35   #36
rose hip
Raczkowanie
 
Avatar rose hip
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

I bardzo dobrze niech leci i dyma co popadnie (za przeproszeniem) jeśli mu na tym tylko zależy- a na to wygląda. Nie przejmowałabym się facetem któremu chodzi tylko i wyłącznie o zaspokojenie swoich potrzeb! Co więcej nie mogę zrozumieć że mimo Twoich próśb o inny sposób pieszczot on nadal robi "po swojemu" i ma wszystko w nosie. Nie mówiąc o tekście z lodem. Bozia rączki dała ,więc skoro tak trudno mu wytrzymać niech z nich pokorzysta..Niedojrzały chłoptaś z niego. Odpuść sobie i poszukaj faceta, który będzie Cie szanował.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Ja też bym raczej broniła faceta. Gdybym ja kogoś kochała, uprawiała z nim seks i nagle ta osoba oznajmiłaby mi, że 'sorry kochanie, ale teraz nie mam ochoty' i to 'nie mam ochoty' ciągnełoby się przez cały długi miesiąc to bym zwariowała, moja samoocena spadłaby do poziomu -15, czułabym się nieatrakcyjna, a nawet słaba w łóżku (skoro jemu by się nie chciało seksu ze mną), Warto dodać, że to jednak mimo wszystko FACET, dla niego fakt, że odmawiasz seksu jest po prostu nie do przyswojenia, miał się dotąd za Twojego boga seksu, a tu nagle rezygnujesz z kochania się z nim...pomyśl jak on się czuje, nie myśl tylko o sobie. Piszesz, że nie pasuje Ci seks w ogóle ale czy nie chodzi akurat o seks z tym facetem?

Aha czyli muszę się zmuszać do seksu, byleby tylko mój facet broń boże nie pomyślał ze jest nie atrakcyjny. Nieważne że mówie mu ze go kocham, że jest dla mnie wszystkim ale poprostu nie chce.Co więcej musze to robić bo jest FACETEM a ja tylko kobietą wiec to mój obowiązek uprawiać seks kiedy on tego chce.
Sorry dla mnie związek opiera się na czymś innym
__________________
Szanuj mnie i moją wypowiedź, odwdzięczę się tym samym
rose hip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:37   #37
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

Cytat:
Napisane przez angol1111 Pokaż wiadomość
witajcie zalogowałam sie dzisiaj na tym forum poniewaz od kilku dni mam problem o ktorym nie mam z kim porozmawiac a sama sobie z tym nie radze. Otóż od ponad 3 lat jestem ze swoim chlopakiem. Najpierw byl to zwiazek na odległosc a od ponad roku mieszkamy w jednej miejscowosci. Ja mam 21 lat on 20 i w tym roku idzie na studia. Otóż od pewnego czasu, mniej wiecej od miesiaca moze troche dłuzej nei mam ochoty a seks. Ale nie chodzi o to ze z nim tylko wogole. Bylismy na wyjezdzie w krakowie i wtedy zmusilam sie do seksu z nim bo wiedzialam ze on te go chce choc ja nie mialam ochoty i bylam zmeczona calodziennym chodzeniem po miescie. A od jakiegos czasu on nie zachowuje sie normalnie wobec mnie jest oziebły i cztery dni temu powiedzial mi ze on tak nie moze bo musi czuc sie jak facet i ze to nei jest normalne, Ja mysle ze kazda z nas ma czasem ciezkie chwile i nie ma po prostu ochoty na seks. Ale on tego nie rozumie i stawia mi swego rodzaju ultimatum choc nie powiedział tego głośno, że dopoki nie zrobie mu loda to nie bedzie sie zachowywałnormalnie wobec mnie. Na dodatek powiem ze nasz seks...nie jest nieczym niesamowitym on raczej tylko dazy do tego zeby jemu bylo dobrze, wszystko robi za mocno ja nie czuje sie wtedy dobrze np. wgryza mi sie w sutki a mnie to po prostu boli. Wiele razy mówiłam mu ze chcialabym zeby to bylo delikatniejsze spokojniejsze, a nie sprawiało ze czuje sie jak narzedzie do zaspokajania potrzeb. I nie wiem teraz co mam zrobic. Wydaje mi sie ze on sobie odpuszcza bo za tydzien idzie na studia na kierunek na ktorym 90 % to kobiety wiec na pewno sobie znajdzie kogos lepszego
pomozcie
Kiedyś ktoś powiedział że mężczyzna potrzebuje seksu by okazywać uczucia a kobieta potrzebuje uczuć by chcieć seksu ...
Myślę że gdyby koleś się na prawdę postarał to i Tobie przyszłaby ochota a on liczy na jakąś łatwiznę ;/
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 11:50   #38
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

Moim zdaniem zwiazek, gdzie facet nie szanuja Twojego zdania , stawia Ci ultimatum i musisz sie do seksu z nim zmuszac i on traktuje to jako karte przetargows - nie ma przyszlosci.

Oczywiscie masz w pelni prawo zmarnowac sobie zycie z nim,ale chyba sama widzisz,ze troche rzeczy w zwiazku jest nie tak no i swoim zachowaniem chyba nie sprawia,ze bedziesz za nim bardzo tesknic?
A no chyba,ze to "misio" wtdy sprawa inna
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 13:43   #39
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: chłopak mnie szantażuje?

Z moim R sie polepszylo juz, ciagle zostaje nierozwiazana sprawa, z publicznym okazywaniem uczuc. Ostatnio powiedzial, ze zalezy mu na mnie. W listopadzie bedzie 6 miesięcy odkąd jesteśmy razem. Co do uczuc, jakos boje sie podejmowac z nim tej rozmowy, moze jest niesmialy, albo mial jakies zle doswiadczednia np z byłą dziewczyna. Co wy o tym sadzicie? Powinnam sie tym przejmować i porozmawiać z nim? O TEJ przeszłości nic nie mówi, może jej nie miał, abo właśnie to były złe wspomnienia.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.