Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-24, 16:09   #3481
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:14   #3482
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja się nie łapię na EL DW, ale dobrze że pasuje W końcu to ten sam koncern.

Spróbuję

O, wreszcie Dawno już zapowiadali otwarcie sklepu.
Co warto kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do ust z serii Lingerie, Suede, do tego matowa z miastami, błyszczyki extreme też spoko, jak ktoś lubi.
Do twarzy róże ombre, rozświetlacze też ładne. Do tego duża paleta do konturowania ma poza jednym kolorem same super, extra rozświetlacze.
Ponoć baza pod cienie glitter jest czadowa, a także korektory, jak ktoś nie ma za dużych cieni. Te z serii HD.
Jest też dobry rozjasniacz do podkładów.

Generalnie jak coś konkret chcesz, to pisz, bo mam dużo. Tylko na insta, no może mnie tu nie być :P
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:26   #3483
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66729581]Treść usunięta[/QUOTE]

Też używam żelu, więc jestem zadowolona, ale liczyłam właśnie na ten eyeliner, że mnie zaciekawił, ale Twoja opinia źle wróży
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:27   #3484
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Dostałam maczka -mini tusz to właściwie próbeczka, nie warto klikać dla gratisów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:32   #3485
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Czekam

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------



Też używam żelu, więc jestem zadowolona, ale liczyłam właśnie na ten eyeliner, że mnie zaciekawił, ale Twoja opinia źle wróży
Wiesz, on ślicznie maluje, mocną równą czernią, z tym że bardzo się tego używać nie da... to już mój 3 egzemplarz leci, próbę podjęłam jedną (bo na ręcę maluje pięknie) i zrezygnowałam. Może pooglądam jakieś filmiki na yt i spróbuję czy coś z tego będzie
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:33   #3486
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Na Hermesa od Never!!
Którego rozbiera ?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:34   #3487
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Dostał ktoś JMO? Purchawy?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 16:36   #3488
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Wlazłam oczywiście
i powędrowałam, skuszona makijażem z galerii, na instagramowy profil ,
a tam takie cudo

kotełka.jpg
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:36   #3489
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dostał ktoś JMO? Purchawy?
Od rana wiozą do paczkomatu, ale nie dowieźli jeszcze, być może jutro dopiero będę mogła odebrać.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:36   #3490
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wiesz, on ślicznie maluje, mocną równą czernią, z tym że bardzo się tego używać nie da... to już mój 3 egzemplarz leci, próbę podjęłam jedną (bo na ręcę maluje pięknie) i zrezygnowałam. Może pooglądam jakieś filmiki na yt i spróbuję czy coś z tego będzie
Czyli dla kreskowego laika się nie przyda Ja dopiero zaczęłam tak regularniej kredki używać.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:39   #3491
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Od rana wiozą do paczkomatu, ale nie dowieźli jeszcze, być może jutro dopiero będę mogła odebrać.
Ale się wloką. Moje też jutro powinno być, dzisiaj wysłali.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 16:51   #3492
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Witam po dentyście. Lena mnie też swędziało na rzodkiewkę ale dla mnie nie jest zła ( burberry są gorsze moim skromnym zdaniem ;p) klikęłm z kartami.

Coraz więcej zestawów.... a glam glowa nie ma

Gratuluję zakupów
Też czekam na Glamglowa, z nadzieją, że poczeka na mnie. Ostatnio długo w stacjonarce były. Którego preferujesz?

Ja chętnie wypróbowałabym fioletowego, na szczęście pomarańczowego kupiłam małego i nie bardzo mnie do siebie przekonał Chociaż w sklepie usłyszałam, że kosztuje 16 zł (nie wiem czy to wyobraźnia tak zadziałała, czy przygłucha się robię ) - myślę stojąc w kolejce - niemożliwe, ale może z 59 zł, a tu ze zniżką Pani na kasie mówi 80zł. W zeszłym roku wzięłam zestaw z niebieskim Glamglowem - jak dla mnie okej, ale bez rewelacji

P.S. Właśnie przeczytałam tytuł rzodkiewki - "Poznaj ulubieńców każdej Benebabe" , z chęcią bym poznała ulubieńców każdej Chanbabe

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-10-24 o 16:52
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:52   #3493
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66729251]Treść usunięta[/QUOTE]

__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:55   #3494
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja jestem głupia - załuje ze nie kupiłam pudru pod oczy LM od razu jak o nim przeczytalam, a zamiast tego zwlekałam z półtora roku - bo z korektorem nie ma sobie rownych - zero cieni, zero linii, zero czegokolwiek złego pod oczami - po prostu gładziutka cera
jaki konkretnie korektor i puder? szukam czegoś nowego i dobrego, więc chętnie wypróbuję
edit: doczytałam jaki puder. Łaczysz go z konkretnym korektorem LM czy działa z każdym?

Edytowane przez mosumi
Czas edycji: 2016-10-24 o 17:08
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 16:57   #3495
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

od razu widać, że nowy tydzień pracy, w weekend spokojnie ale przy poniedziałku nie nadrobię

Rzodkiewka Benefitu nie kusi czekam na boxa
tak w ogóle byłoby mega fajnie, gdyby zamiast boxa był kalendarz z 24 miniaturami zamiast 10, tylko nie marki własnej ale mix tak jak w boxie
Kalendarz D. słaby, w ogóle jakoś mi nie po drodze z nimi, ostatnio nawet bon na 40zł mi się przeterminował
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 17:23   #3496
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
od razu widać, że nowy tydzień pracy, w weekend spokojnie ale przy poniedziałku nie nadrobię

Rzodkiewka Benefitu nie kusi czekam na boxa
tak w ogóle byłoby mega fajnie, gdyby zamiast boxa był kalendarz z 24 miniaturami zamiast 10, tylko nie marki własnej ale mix tak jak w boxie
Kalendarz D. słaby, w ogóle jakoś mi nie po drodze z nimi, ostatnio nawet bon na 40zł mi się przeterminował
to faktycznie nie po drodze jak nawet bon nie motywuje do zakupu
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 17:35   #3497
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
jaki konkretnie korektor i puder? szukam czegoś nowego i dobrego, więc chętnie wypróbuję
edit: doczytałam jaki puder. Łaczysz go z konkretnym korektorem LM czy działa z każdym?
No ja ze swojej strony polecam bardzo narsowy korektor i mac Pro Longwear
Z tymi dwoma próbowałam i było ok, wiec pewno z kazdym puder bedzie wspołpracował
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:08   #3498
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Ale naspamowałyście

Dopiero wróciłam do domu, oblookałam stronę S z nowymi zestawami i ... nic nie kusi a mam chyba teżewe, bo w zeszłym roku były niektóre
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:08   #3499
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie kiedys EL nie podchodził i to dłuuugo, a teraz wyglada pieknie na ryjku i kolor cud miod orzeszki, nci do porpawki - nic sie nie odcina
W ogóle ostatnio moja cera sie polepszyła. Jak była masakra ze swieceniem, tak sie uspokoilo póki co.
U mnie to kwestia koloru, bo raz mnie w GK malowali i wyszło pięknie

Też bym chciała
Mnie się latem przetłuszczała, jesień i zimą to czas przesuszu. Nigdy nie jest idealnie

Dalej polecasz czarny peeling Maca? Kliknęłam z -20% i myślę czy odbierać.

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Do ust z serii Lingerie, Suede, do tego matowa z miastami, błyszczyki extreme też spoko, jak ktoś lubi.
Do twarzy róże ombre, rozświetlacze też ładne. Do tego duża paleta do konturowania ma poza jednym kolorem same super, extra rozświetlacze.
Ponoć baza pod cienie glitter jest czadowa, a także korektory, jak ktoś nie ma za dużych cieni. Te z serii HD.
Jest też dobry rozjasniacz do podkładów.

Generalnie jak coś konkret chcesz, to pisz, bo mam dużo. Tylko na insta, no może mnie tu nie być :P
Dawniej pewnie kupiłabym rozjaśniacz do podkładów, ale jak jest NC10 to już nie muszę

Widzę, że polecasz ustowe Odezwę się jak obejrzę stronę
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dostałam maczka -mini tusz to właściwie próbeczka, nie warto klikać dla gratisów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli i tak się chce klikać to fajnie dostać, ale dla samych gratisów też bym nie robiła zamówienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 18:13   #3500
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Dostałam wiadomość od EL, że moja paczka nadana Jeszcze tylko C, S i H&M

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Widziałyście jak S zaznacza promo?

- 1 Woda Toaletowa Atomizer 20 ml OFEROWANY

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zestaw...etowa/P2720088
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:20   #3501
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Komuś wysłali już dzisiejszą rzodkiewkę?
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:21   #3502
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Komuś wysłali już dzisiejszą rzodkiewkę?
jest w przygotowaniu
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:21   #3503
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie to kwestia koloru, bo raz mnie w GK malowali i wyszło pięknie

Też bym chciała
Mnie się latem przetłuszczała, jesień i zimą to czas przesuszu. Nigdy nie jest idealnie

Dalej polecasz czarny peeling Maca? Kliknęłam z -20% i myślę czy odbierać.
U mnie na poczatku tez byla kwestia koloru, zaden mi jakos nie pasował, ale i podkłąd sredno wygladal, teraz i podklad i kolor jest ok, jak kiedys dodali nowe kolory

Ale ja mysle, ze cera to kwestia dnia cyklu, przechodzac na swój własny troche wariacji sie robi, pewno sie uspokoi calkiem za jakis czas. Ale juz zauwazyłam ze przed @ syfki drobne lubia sie robić, czego nie miałam jak bralam antyki.

Wiesz co... teraz przy tylu innych tanszych peelingach, to juz bym nie kupiła macowego, bo roznicy po uzyciu nie ma

I zła wiadomosc - przed chwila gadałam na ig z Kierowniczka MAC i mowiła ze Kacha wrocila ze szkolenia i ponoc kolekcja na zywo za**bioza A zła - bo to oznacza wyskok z kasiory
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-10-24 o 18:23
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:30   #3504
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ale naspamowałyście

Dopiero wróciłam do domu, oblookałam stronę S z nowymi zestawami i ... nic nie kusi a mam chyba teżewe, bo w zeszłym roku były niektóre
Mnie też dzisiaj nic nie kusi Ani Estee, ani rzodkiew, ani zniżka w D. Jest w ogóle teraz jakiś "normalny" kod do Sephory? Tak dawno tam już nie kupowałam, że nie wiem
Muszę przyznać, że trochę mi narobiłyście smaka na kuferek, ale w sumie wolałabym już ten wcześniejszy, gdybym miała wybierać - nie postarali się
A tak z ciekawości, bo mi się przypomniało, czy od sierpnia ktoś dostał gold boxa??

No i służę kodami na 11% do D. Tylko że one są jednorazowe, to może podam na priv, jak ktoś będzie zainteresowany Ważne do końca listopada chyba.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:31   #3505
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja ze swojej strony polecam bardzo narsowy korektor i mac Pro Longwear
Z tymi dwoma próbowałam i było ok, wiec pewno z kazdym puder bedzie wspołpracował
dziękuję
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:32   #3506
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Mnie też dzisiaj nic nie kusi Ani Estee, ani rzodkiew, ani zniżka w D. Jest w ogóle teraz jakiś "normalny" kod do Sephory? Tak dawno tam już nie kupowałam, że nie wiem
Muszę przyznać, że trochę mi narobiłyście smaka na kuferek, ale w sumie wolałabym już ten wcześniejszy, gdybym miała wybierać - nie postarali się
A tak z ciekawości, bo mi się przypomniało, czy od sierpnia ktoś dostał gold boxa??

No i służę kodami na 11% do D. Tylko że one są jednorazowe, to może podam na priv, jak ktoś będzie zainteresowany Ważne do końca listopada chyba.
Hej hej mnie też nic nie kusi, kufer tym bardziej

Mogę prosić kod do D

Kod do S na -20% FRIS CO16 bez spacji lub PIEKNA16
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:39   #3507
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Hej hej mnie też nic nie kusi, kufer tym bardziej

Mogę prosić kod do D

Kod do S na -20% FRIS CO16 bez spacji lub PIEKNA16
Dzięki!
Już lecę na pw
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:44   #3508
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Znalazłam swój kod 10% do Cocolity z ostatniego zamówienia, ważny do 31/10, dajcie znać jak ktoś chce
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:54   #3509
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość


Widzę że kufer EL w tym roku szału nie robi. Ciekawe co wymyślicie na zastępstwo.

Reklamowała któraś w Was coś w TkMaxx? Torebka po prawie roku zaczyna mi się sypać.



Ja już odpuściłam walkę.



Zanim zdążyłam powiększyć fotkę żeby się przyjrzeć to już zniknęła.

A Miśki to nawet miniaturki nie widziałam.
Daj znac jutro jak bedziesz to jutro Ci wrzuce zdjecie policzka
Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Którego rozbiera ?
Ambre Narguille

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Bylam w S, oczywiscie nowego Aniolka nie bylo
Zapytalam sie pani konsultantki kiedy bedzie, odpowiedziala, ze nic nie wie z mina "nie znam takiego zapachu i nic nie wiem, ze ma byc, pewnie sobie cos ubzdurala" tylko czekalam az mi powie o Muse

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-10-24 o 18:55 Powód: Ö
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:58   #3510
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dostałam wiadomość od EL, że moja paczka nadana Jeszcze tylko C, S i H&M

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie na poczatku tez byla kwestia koloru, zaden mi jakos nie pasował, ale i podkłąd sredno wygladal, teraz i podklad i kolor jest ok, jak kiedys dodali nowe kolory

Ale ja mysle, ze cera to kwestia dnia cyklu, przechodzac na swój własny troche wariacji sie robi, pewno sie uspokoi calkiem za jakis czas. Ale juz zauwazyłam ze przed @ syfki drobne lubia sie robić, czego nie miałam jak bralam antyki.

Wiesz co... teraz przy tylu innych tanszych peelingach, to juz bym nie kupiła macowego, bo roznicy po uzyciu nie ma

I zła wiadomosc - przed chwila gadałam na ig z Kierowniczka MAC i mowiła ze Kacha wrocila ze szkolenia i ponoc kolekcja na zywo za**bioza A zła - bo to oznacza wyskok z kasiory
U mnie niestety dodanie nowych kolorów nic nie dało

Na pewno Ja biorę antyki a i tak mam pryszcze w określonych dniach


Też go chyba oleję, bo mam też syforowy w proszku i jakiś inny enzymatyczny.

Oj, popłyniemy
Pisała Ci coś więcej?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-26 20:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.