Wymienię w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wish ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 11:26   #1
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Talking

w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wish ;)


NIEAKTUALNE!!!
KWIETNIOWY WĄTEK:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=809987


RZECZY OZNACZONYCH NA CZERWONO LUB SREBRNO NIE MA!
ZAREZERWOWANE/ WYSŁANE LUB WYMIENIONE!


Czerwony kolor- rezerwacja/ produkt wysłany

Jaśniejszy kolor (srebrny)- wymienione (Zmieniam na ten kolor dopiero gdy wymiana zakończy się, obie strony otrzymają swoje przesyłki, są zadowolone i wystawiły oceny)

Możliwa wymiana osobista we Wrocławiu

Odpisuj proszę u mnie, ja będę odpisywać u Ciebie


WISH

SZUKAM TYLKO I WYŁĄCZNIE:

RAZEM Z CHŁOPAKIEM SZUKAMY KAPSUŁEK DO EKSPRESU BOSCH TASSIMO (POZA ESPRESSO I OREO)

CIUCHÓW W ROZMIARZE L- ZWŁASZCZA SPODNI PILNIE!


PODKŁAD LRP TOLERIANE TEIN 10 IVORY (KOJĄCY W PŁYNIE NIE W MUSIE!)
COŚ DOBREGO NA ROZSTĘPY
NOWY ŻEL PHARMACERIS R LUB N
ROZWAŻĘ TEŻ INNE PRODUKTY APTECZNE DO SKÓRY NADREAKTYWNEJ/NACZYNKOWEJ
BAZA POD CIENIE

SUCHYCH SZAMPONÓW BATISTE (BEZ DODATKU LAKIERU)
SZAMPONY BEZ SLS
WODY TERMALNE URIAGE
CZYSTA GLINKA, ALE TYLKO CZERWONA- W PROSZKU LUB TUBIE
ŻEL DO MYCIA CIAŁA EUCERIN Z 5% KWASEM UREA LUB INNY APTECZNY TEGO TYPU LUB JAKIŚ Z KOSMETYKÓW NATURALNYCH
PEELINGI CUKROWE- NAJCHĘTNIEJ STARA MYDLRANIA
MOŻE JAKIŚ FAJNY ZAPACH
WOSKI I ŚWIECE YC- ZWŁASZCZA VANILLA CUPCAKE I Z EDYCJI ŚWIĄTECZNEJ

KSIĄZKI B. GRYLLSA POZA PORADNIKIEM PRZETRWANIA W ŻYCIU, AUTOBIOGRAFIĄ, OUTDOOR PASJA I PRZYGODA I POKONAĆ EVEREST, BO TE MAM
KSIĄŻEK Z CYLKU "PIEŚNI LODU I OGNIA" MARTINA POZA "GRĄ O TRON"

ZA NIEKTÓRE RZECZY CZY DLA WYRÓWNANIA WYMIANY CHĘTNIE PRZYJMĘ NOWE TESTY CIĄŻOWE, ŚRODKI CZYSTOŚCI


ZDJĘCIA WSTAWIĘ POTEM- MOŻNA MNIE POGANIAĆ JAK COŚ


WYMIENIĘ SIĘ RÓWNIEŻ BARDZO CHĘTNIE ZA DOWÓD WPŁATY ZA ZAKUPY CHARYTATYWNE (KOSZYCZEK DLA DOWOLNYCH ZWIERZAKÓW):

TUTAJ LINK DO SKLEPU FUNDACJI DO ZAKUPÓW CHARYTATYWNYCH:

http://szopfilantrop.pl/listaProdukt...0c334=1&kat=71

Tutaj link do wydarzenia na facebooku- na tablicy wydarzenia, można wskazać do jakiego konkretnego zwierzaka ma trafić koszyczek (wybrać go z list), wszystkie info są w opisie wydarzenia

https://www.facebook.com/events/976419342382689/

Wydarzenie jest organizowane na Wielkanoc- koszyczki wielkanocne, ale takich charytatywnych zakupów można oczywiście dokonywać przez cały rok

To linki do w.w. fundacji:


https://www.facebook.com/stawiamynalapy
http://www.stawiamynalapy.pl/


UWAGA!!!
Rzeczy, które "wymieniam" za dowód wpłaty trzeba będzie odebrać osobiście z Wrocławia lub pokryć koszt ich wysyłki- wpłata na moje konto tych kilku zł za dowolną rejestrowaną formę wysyłki- list polecony, paczka pocztowa, mini paczka (zgodnie z cennikiem PP). Jeśli mam akurat jakieś pudełka/ koperty, które mogę wykorzystać to w grę wchodzi tylko sam koszt usługi pocztowej. W przypadku mini paczki kartonik jest w cenie usługi! Jeśli nie mam, to dochodzi koszt koperty/ pudełeczka (będę musiała kupić na poczcie).


Dermaglin maseczka przeciwtrądzikowa dla mężczyzn- saszetka 20g

Herbapect syrop na kaszel suchy NOWY, ZAPIECZĘTOWANY (kaszel już mi minął)

Loom Bands, w zestawie gumki 200 sztuk, szydełko, zapinki S NOWE

Biotebal (Biotinum) 5 mg tabletki- w listku zostało 8 tabletek- brak kartonika, data ważności podana na listku: 04/2016

Evree Instant Help- balsam opatrunek dla ciała 400 ml- użyty raz

Pomadka Yves Rocher- stan, odcień (33 Rouge Pavot) i zużycie widoczne na zdjęciach, przy czym na fotce kolor trochę przekłamany wyszedł! Pomadka nie była jakoś wiele używana, opakowanie posiada ryski od przechowywania







Sampler Yankee Candle z edycji halloweenowej Candy Corn- zużycie pokazane na zdjęciu- tak jak widać zużyłam ok. połowy, może trochę więcej do kominka




[/COLOR]

The Body Shop White Musk Blush Smooth Satin Body Lotion 200 ml- mam z wymiany, ja go tylko trochę testowałam

Szczotka z jonizacją niemieckiej firmy AEG- mam ją z wymiany, posiadam oryginalne pudełeczko, szczotka jest zasilana za pomocą dwóch baterii trochę mniejszych od paluszków, dołożę je do wymiany, szczotkę dostałam bardzo mało używaną, przeze mnie była użytkowana przez jakieś 2 czy 3 miesiące, stan oceniam na dobry-, wymieniam, gdyż kupiłam Tangle Teezer. Szczotka posiada przełącznik, którym włącza się jonizację. Wymaga wyczyszczenia- czesałam nią włosy naolejowane, czy wyczesywałam lakier, w niektórych miejscach posiada drobne ryski czy odbarwienia (ząbki i okolice), ale działa bez zarzutu.







Avene Cleanance żel oczyszczający bez mydła do twarzy i ciała, do skóry tłustej z niedoskonałościami, pojemność wyjściowa 100 ml, zużycie widoczne na zdjęciu, otworzony jakiś miesiąc temu, ważny 6 miesięcy od otwarcia, data ważności: 06/17



DermoOrganic Leave-in Spray Therapy z certyfikowanym olejkiem arganowym z Maroka do włosów- mam z wymiany, zostało jakieś 80 ml ze 100

http://www.dermorganic.com/shop/inde...products_id=14

Sukienka w motylki H&M rozmiar 38- kupiona w zeszłym roku, ale założona tylko 2 razy, stan idealny! Ramiączka regulowane. W realu dużo ładniejsza niż na fotce!



Sukienka fioletowa Reporter rozmiar M, ale jak dla mnie będzie też dobra na większe S, kupiona dość dawno temu i sporo noszona, ale jest nadal w dobrym stanie + pasek do tej sukienki





Sukienka seledynowa Orsay rozmiar 36, ale będzie też dobra według mnie na 38 (ja mając 38 nosiłam), była dużo noszona, nie ma jakichś dużych, wyraźnych wad, stan oceniam na dobry, dalej bym nosiła, ale nie wejdę





Spodnie jeansowe Big Star Extra Low Dark, S: 28, L: 32 , były mało noszone, mają wadę, postrzępienie brzegów nogawek, pokazałam na zdjęciu. Są to biodrówki (niski stan)







Czerwona podwiązka- założona tylko raz na studniówkę



Film Krudowie- polski dubbing, napisy + książeczka. Brak folii, stan świetny.

http://www.filmweb.pl/film/Krudowie-2013-258739

Film o pszczołach- jak wyżej

http://www.filmweb.pl/Film.O.Pszczolach

Film Muppety- polski dubbing, napisy, dodatki dostępne z polskimi napisami+ książeczka, cena z opakowania 29,99 zł. Ale oddam za coś o mniejszej wartości Brak folii, stan świetny.

http://www.filmweb.pl/film/Muppety-2011-583305

Red Hot Chili Peppers Live in Japan International Stadium Yokohama, 2004 DVD- płyta była oglądana kilka razy- stan płyty i opakowania świetny

Angielski bez cenzury- słuchaj i mów- płyta CD + mini książeczka z zapisem wszystkich nagranych tekstów- zakupiłam wieki temu w empiku za 24,90 zł- cena z opakowania- stan świetny

UWAGA!
ODTĄD ZACZYNA SIĘ OSOBNY WĄTEK Z RZECZAMI MOJEGO CHŁOPAKA, ZA KTÓRE SZUKA CZEGOŚ DLA SIEBIE TYLKO I WYŁĄCZNIE! (TO, CZEGO DOKŁADNIE SZUKA JEST WYMIENIONE NIŻEJ )


RZECZY OZNACZONE NA POMARAŃCZOWO SĄ MOJEGO CHŁOPAKA, SZUKA ZA NIE RACZEJ TYLKO MĘSKICH PERFUM Z WYŻSZEJ PÓŁKI NOWYCH LUB Z MAŁYM UBYTKIEM, SZAMPONÓW APTECZNYCH NP. VICHY, LRP, APTECZNYCH KREMÓW DO PIELĘGNACJI SKÓRY Z ŁOJOTOKOWYM ZAPALENIE LRP KERIUM DS, BIODERMA SENSIBIO DS+, ŻEL DO MYCIA TAKIEJ SKÓRY BIODERMA SENSIBIO DS, ŻELU PHARMACERIS N, PŁYNU MICELARNEGO BIODERMA SENSIBIO H2O

ZDJĘCIA RZECZY CHŁOPAKA NA ŻYCZENIE!

1 opakowanie kapsułek proMan protect, każde zawiera 30 kapsułek NOWE

1 opakowanie kapsułek przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn DX2 NOWE

Yves Rocher woda toaletowa męska Transat 75 ml NOWA, ZAFOLIOWANA- wymiana tylko woda plus inne rzeczy za jakiś męski górno-półkowy zapach najlepiej nowy, zafoliowany, ewentualnie bez folii, ale musi być kartonik

Kosmetyczka Batycki (damska) + etui, brązowa z bursztynem NOWA

Pasta do włosów HD Matt- zostało jakieś 90% ze 100 ml

Solankowe Spa Uzdrowisko Rabka mgiełka solankowa na bazie rabczańskiej solanki, wzbogacona wyciągiem z aloesu i lawendy do stosowania na skórę (spray)- ubytek minimalny


Zarezerwowane/ wysłane/ wymienione:

Żel Vichy Normaderm 200 ml NOWY

Odlewka płynu micelarnego Bioderma Sensibio AR H20 50 ml

wymienione z Delfix10



Płyn micelarny Bioderma Sensibio H2O 250 ml NOWY, ZAPIECZĘTOWANY

wymienione z dzastinaaaaa



Orientana olejek do ciała jaśmin indyjski- zostało ok. połowy z 210 ml

Bourjois Refresh Me! Shower gel 250 ml (Odświeżający żel pod prysznic) NOWY

Połowa kostki 100 g (odkrojona) afrykańskiego czarnego mydła, wyrabiane ręcznie według tradycyjnej receptury przez mieszkańców Afryki Zachodniej. Jego receptura i działanie odpowiadają słynnemu mydłu Dudu Osun. Kraj pochodzenia Ghana

Koreańska sheet maska

wymienione z xmdln



Maszynki do golenia dla kobiet Wilkinson 2 ostrza- 2 opakowania po 5 sztuk każde NOWE

wymienione z Sybil_
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-04-14 o 18:19
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 13:23   #2
madziula240295
Wtajemniczenie
 
Avatar madziula240295
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 271
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

coś za szczotkę ?
__________________
zapraszam na wymianę


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76243851
madziula240295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 13:50   #3
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

coś za żel Vichy ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:14   #4
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

kochana nie mam już drugiej wody ,została wymieniona ale zdjęcia nie usunęłam zdjęcia żeby wizaznka się nie bała.

Chętnie oddam Pasję i przygodę tylko co byś mogła dorzucić?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

w wątku to tylko balsam do ciała ck mi sie podoba
jesli masz chęć to cyknij fotkę szaliczka, muszę ,,zobaczyć'' jaki to materiał i odcień,a marki nie kojarzę

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

za szalik podziękuję bo szukam innego.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

nie,wodę wymienię tylko za coś z wish,to mój zapas więc sama rozumiesz,jesli nie dostanę za nią nic z wish to ją sobie zostawię.
wymieńmy się vichy za książkę pasja i przygoda + coś drobnego jakas odlewkę czegoś ok?

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

kochana kremów na razie mam opór,jedyny jaki bym przygarnęła to la roche posay toleriane (bo mi się skończył)

pasowałoby ci odlanie


Biodermy Sensibio H2O- 50 ml ?


---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

nie kochana zle mnie zrozumiałaś
ode mnie pasja i przygoda od ciebie żel vichy + małą odlewka biodermy

reszty nie wymieniam

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

ja wiem czy taka mała?dostaniesz nową grubą księgę moim zdaniem to nie jest drobna wymiana
jeśli chodzi o kosmetyki to aktualnie wymieniam się tylko na nowe apteczne lub Organique , bo innych nie używam w tym momencie.

także jeśli jesteś zdecydowana to zapraszam na priv a jeśli nie to daj znać że rezygnujesz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

ps . a może masz paletę magnetyczną piątke lub większą na okrągłe wkłady Inglota? to oddałabym książkę Gryllsa Wilczy szlak.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

myślałam że chodzi ci o to że nieopłacalne. ja tez lubię duże wymiany ale tylko wtedy gdy ktoś ma w zamian wszystko z mojej wish,bo teraz bardzo się ograniczam.Sama mam nagromadzone zapasy kosmetyków,wcześniej byłam jak sroka ,brałam wszystko co zobaczyłam teraz wymieniam się z głową tylko to co na prawdę zużyję lub będę miała np na prezent dla mamy czy siostry
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:59   #5
Lawinia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Niestety nic dla siebie nie znalazłam.
Może następnym razem

Pozdrawiam serdecznie!
Lawinia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:36   #6
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Witaj - micel leci do Misianki, za woski nic nie znalazłam. Pozdrawiam
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 15:28   #7
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

podoba mi sie ten micel. a końcówki to precision clean jest na foto
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 15:32   #8
madziula240295
Wtajemniczenie
 
Avatar madziula240295
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 271
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

batiste był kilka razy użyty więc nie jest nowy . pisałaś że tylko taki wchodziłby w grę ;/
__________________
zapraszam na wymianę


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76243851
madziula240295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 17:54   #9
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Nic dla siebie nie znalazłam
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:50   #10
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Hey jest juz foto końcówek, ja mam taką sama szczoteczkę elektryczna jak Ty i używałam bez problemu tych końcówek, zerknij foto są w drugim poście.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 21:53   #11
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Hey noqy wosk tylko na nowy oddam kokoska za jablko ale tylko nowe. Nie znosze samplerow;-p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 21:07   #12
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

niestety nic
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 16:35   #13
Poohatka
Rozeznanie
 
Avatar Poohatka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 625
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
GG do Poohatka
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

hej, niestety nic nie znalazlam, pozdrawiam
__________________
" I've been a martyr for love
And I will die in the flames
As I draw my last breath
As I'm closing on death
I will call out your name.. "

Depeche Mode
10-11. 02. 2010 Łódź Arena
Poohatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 17:38   #14
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Przekupka: 91 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

niestety nic, dziękuję
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 13:32   #15
isia144
Rozeznanie
 
Avatar isia144
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 751
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Niestety nic
__________________
_________________________ ___
Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post87013485
isia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 14:18   #16
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

mam nową wodę termalną Uriage
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 20:46   #17
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

a jakie jest zużycie kremu ?mogłabyś cyknąć focię?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 08:54   #18
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Niestety nic
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:32   #19
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

hej ,dzięki za zdjęcia i info,ja też miałam ogromne problemy z wizażem jakaś wielka awaria A co Ty byś za niego chciała ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 17:13   #20
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

książkę na pewno pozostałe rzeczy chyba sobie zostawię

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

kominek YC wolny mogę oddać , ale obie rzeczy tzn kominek+ książka to trochę za dużo ,to chyba na razie się wstrzymam.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 18:08   #21
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

kochana ja miałam ten krem kupiłam w listopadzie ,w SP na promocji za 49,90 ,zawsze kupuje w promocji.Można go wyhaczyć w dobrej cenie.bo jego cena regularna to 79,99 ale kto by tyle dał
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zakupy.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  68,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 18:56   #22
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

ja akurat ksiązki zawsze kupuje stacjonarnie w Empiku bo tylko taką księgarnię mam 30km ode mnie i w niej jestem najczęściej,do wszystkich książek mam paragony także akurat książki liczę tak jak na paragonach

no nic nie zawracam ci już głowy,pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

jasne rozumiem,ja też mam takie rzeczy których czasem żal mi oddać
a jeśli chodzi o zamawianie to ja lubię książkę mieć od razu,wiem jestem jak dziecko ale nie na widzę czekać,nie mam cierpliwości ,jak mi się coś spodoba to chcę mieć to już teraz zaraz natychmiast.

dlatego tracę mnóstwo pieniędzy

jakby ci nie podrasował albo się znudził to daj znać
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:31   #23
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

hej oddałabyś te 2 rzeczy za książkę Wilczy szlak ?
Krem do rąk Yves Rocher NOWY- to mój zapas, nie muszę oddawać, chyba, że za coś bardzo potrzebnego z wish

Pomadka do ust z peelingiem Sylveco NOWA, w kartoniku- tak jak wyżej

?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 19:05   #24
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Niestety nic nie znalazłam

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 19:03   #25
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Podoba mi się jedynie pomadka Sylveco ale to za mało na wymianę.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 22:35   #26
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

Niestety nic nie znalazłam, gdybyś coś jednak dokładała, daj znać
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 23:29   #27
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

hej tak się właśnie zastanawiałam czy ci czymś podpadłam i mnie celowo ignorujesz czy nie widziałaś mojego wpisu ,wiec cierpliwie czekałam

niestety za wodę nic nie wynajdę oliwka mi się nie przyda bo zaczęła mnie strasznie zapychać,wykończę tę co mam w domu i na razie się z nią pożegnam.A Orientany nie na widzę,poprzednia terapia do włosów to bubel masakryczny a teraz mam jeszcze większy bubel Orintany-krem do twarzy z żen szeniem

najchętniej wymieniłabym się za jakąś książkę Kinga której jeszcze nie czytałam,nie masz może jakiejś na zbyciu ? lub coś z Organique ?

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

widać na każdego działa inaczej,na mnie nie działa w ogóle
wosków na razie nie potrzebuje,aktualnie mam wielką świece z Mydlarni u Franciszka pięknie pachnie drzewem sandałowym

a książek Kinga nie masz?

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

minęłyśmy się z wpisem o Kingu
kurcze szkoda bo to trochę taka mała wymiana no ale na prawdę nic nie wymyśle

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

nie ,nie przyda mi się,teraz używam tylko maseł do ciała VS i Organique .
ewen mogłabym przygarnąć jakieś balsamy/mleczka apteczne np LRP lub Eucerin

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

z the body shop to tylko masła-dla siostry , a dla mnie peelingi lub krem do rąk

miałyśmy z siostrą balsamy cytrynowy i kokosowy z tbs to było jakieś nieporozumienie.a jaki ty masz?mogę zapytać siostry czy ewentualnie ona byłaby chętna

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

zapytam jutro siostry i dam ci znać ,ale coś czuję że nie będzie chciała bo balsamy z tbs to klejące śmierdziuszki.Napisze ci rano jak siora wstanie

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

dzięki za linka
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 08:48   #28
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

hej,tak jak myślałam siostra nie chce tego balsamu
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 13:56   #29
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

nie nie lubię robić sobie takich zapasów,woda mi się bardziej przyda.
a powiedz i ta pomadka jest nowa ? jaki ma termin ważności?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 15:57   #30
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w marcu kosmetyki pielęgnacyjne, kolorówkę, suplementy i inne za konkrety z wis

dobrze wstrzymajmy się,nie ma problemu
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 20:54:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.