ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-17, 10:28   #1411
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Niech ci chociaz odda polowe.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:12   #1412
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Też uważam, że połowa to rozsądny kompromis. W normalnej sytuacji zwróciłabyś uszkodzony towar i dostała zwrot całej kwoty, ale nie planujesz raczej zwrotu do Chin, więc trudno domagać się całości. Tak, jak dziewczyny mówią - koszt wymiany guzika to grosze, a Chińczyk nie wie, czy faktycznie nie będziesz w tych spodniach chodzić i są one "do śmieci". Każdy mógłby tak powiedzieć i ubierać się tym samym za darmo
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 11:20   #1413
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hej.
Niestety czy stety także popadłam w zakupowe aliexpresowe szaleństwo
Niestety jednak wpadłam ;/
Dlatego ten post kieruję do dziewczyn, które już zamawiają długo i mają "doświadczenie" w sporach. Zamówiłam na aliexpress dużo rzeczy przeważnie są to "pierdołki" . Natomiast jedna jedyna rzecz, która była najdroższa przyszła zepsuta. Są to spodnie jeansy i zapłaciłam za nie 40 zł z groszami. Przyszły z zepsutym guzikiem, po prostu wzięłam je do ręki i guzik odpadł. Otworzyłam spór, bo dodatkowo spodnie prawie w ogóle się nie rozciągają a miały byś super stretchy i nie będę w nich chodzić bo są po prostu mega nie wygodne. Napisałam ,że chce zwrot 40 zł i dołączyłam zdjęcie. Chińczyk mi napisał, że może mi oddać połowę kwoty, więc napisałam, że spodnie bez guzika są bezużyteczne i że jak wróci 30 zł to będzie ok. Ale on znowu napisał, że mogę te spodnie naprawić.

Sprawa wygląda tak, że ja już wiem, że nie założę nigdy tych spodni, nawet raczej nie będę ich naprawiać. Chyba, że tylko po to by je komuś dać w prezencie.

Nie wiem czy w takim przypadku mam się upierać tej kwoty 30 zł czy zgodzić się na tą połowę ceny?
daj linka do tych spodni i jak mozesz wstaw co dostalas
trudno nam napisac ile masz mu pisac a tak bedzie poglad to Ci doradzimy
na moje cala kwote to chyba srednio
jak pisze kolezanka guzik na zatrzask kostuje na moje 3-5zł
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 20:25   #1414
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziewczyny macie sprawdzony link do butów ugg? 😊 zima nadchodzi wielkimi krokami i chyba bym zamówiła to akurat do zimy by doszły 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 20:43   #1415
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
daj linka do tych spodni i jak mozesz wstaw co dostalas
trudno nam napisac ile masz mu pisac a tak bedzie poglad to Ci doradzimy
na moje cala kwote to chyba srednio
jak pisze kolezanka guzik na zatrzask kostuje na moje 3-5zł
Dziękuję za rady Macie rację, skąd Chińczyk ma wiedzieć, że nie będę używać tych spodni. Po prostu ograniczają moje ruchy. Jak na taki typ spodni to powinnam mieć pewnie rozmiar większe, ale myślałam, że będą stretchy jak w opisie i będzie wszystko ładnie pasowało. Zwłaszcza, że mierzyłam swoje spodnie, które są dość rozciągliwe i i tak zamówiłam większe.
Cóż, teraz już wiem, żeby nie zamawiać takich rzeczy ( ubrań dopasowanych) na Alie. Osłabiło to mój zapał i może dobrze bo zamówiłam już stanowczo za dużo wszystkiego

W załączniku zdj guzika, nic w sumie nadzwyczajnego Wiem, że naprawić można i smigać. Jednak to po prostu nie są spodnie " dla mnie" może dlatego z góry wiedziałam, że nie będę ich używać i kasa cała na marne. Dodatkowo to mój pierwszy spór. Teraz nie wiadomo czy Chińczyk będzie dalej chciał połowę kosztów zwrócić.


PS. Jak wygląda spór? Tzn. jeśli ja zaproponowałam w sporze jakąś kwotę, to Chińczyk może zaproponować swoją ofertę i wtedy ja mogę się na nią zgodzić lub nic nie robić i czekać na interwencje Aliexpress? Czy Chińczyk też ma tylko opcję zgodzić się na moją propozycję lub nic nie robić? Teraz nie wiem czy edytować dispute na połowę ceny, czy po prostu jeśli dojdę do porozumienia z Chińczykiem to on zaproponuje swoją kwotę i wtedy mam to zaakceptować? Z chińczykiem pisałam wiadomości tak jakby prywatne, ale czytałam, że najlepiej przez Alie załatwiać takie sprawy bo później można nie odzyskać pieniędzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14045397_992301607553934_1409247553_o.jpg (175,7 KB, 115 załadowań)

Edytowane przez afrodytek
Czas edycji: 2016-08-17 o 20:54
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 21:57   #1416
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
PS. Jak wygląda spór? Tzn. jeśli ja zaproponowałam w sporze jakąś kwotę, to Chińczyk może zaproponować swoją ofertę i wtedy ja mogę się na nią zgodzić lub nic nie robić i czekać na interwencje Aliexpress? Czy Chińczyk też ma tylko opcję zgodzić się na moją propozycję lub nic nie robić? Teraz nie wiem czy edytować dispute na połowę ceny, czy po prostu jeśli dojdę do porozumienia z Chińczykiem to on zaproponuje swoją kwotę i wtedy mam to zaakceptować? Z chińczykiem pisałam wiadomości tak jakby prywatne, ale czytałam, że najlepiej przez Alie załatwiać takie sprawy bo później można nie odzyskać pieniędzy.
Ekspertką nie jestem, ale to chyba działa tak, że jeśli w wiadomościach prywatnych dogadacie się w kwestii zwrotu, to możecie to załatwiać mniej więcej, jak wam się podoba. Chodzi bardziej o to, że jeśli byście się nie dogadali, to przy sporze otwartym przez Alie można chyba udostępnić wiadomości prywatne i będą one brane pod uwagę przy rozstrzyganiu sporu. Na Twoim miejscu napisałabym do Chińczyka wiadomość, że przemyślałaś sprawę i zgadzasz się na zwrot połowy kosztów za spodnie. Jeśli on na to przystanie i odda pieniądze, to w porządku. Jeśli będzie kręcił nosem, to wtedy otwórz spór przez Alie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 11:06   #1417
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

na walutomacie 3,79usd wow nie pamietam kiedy byla taka cena
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 13:11   #1418
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie sprawdzony link do butów ugg? �� zima nadchodzi wielkimi krokami i chyba bym zamówiła to akurat do zimy by doszły ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja kupiłam w czerwcu Emu w dobrej cenie bo 40.99$ skórzane z prawdziwą wełną w środku. foto moich https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...c0&oe=5818A216

Prawdę mówiąc lato to był dobry czas na kupowanie tych butów bo teraz są dużo droższe moja wersja LO była w promo za 49.09$ (normalna cena 59.99$) ja miałam dodatkowo kupon teraz ta sama wersja jest po 62$
http://www.aliexpress.com/store/prod...2992-eub6yrrBy

Teraz szukałam UGG z koleżanką bo ona potrzebuje rozm 40 a w w tym sklepie nie ma tego rozm i znalazła coś takiego http://www.aliexpress.com/item/2016-...7552-eub6yrrBy
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:57   #1419
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Pytanie do dziewczyn, które mają doświadczenia z pomadami podróbami Anastasia BH...

Czy któraś z Was miała problem z wypadającymi brwiami? Cholera... każdego wieczora przy zmywaniu makijażu na waciku widzę włoska (po jednym z każdej brwi ale to już dla mnie alarm!) - nie miałam czegoś takiego po Catrice ani po hennie Refectocilu....

Edt.
Widziałyście na ali wkładki do za dużych butów? Nie takie żelowe na odciski, tylko materiałowe, grubsze...

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-08-19 o 11:09
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 06:53   #1420
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Przyszły mi pomadki z "Lime Crime" zamówione 31 czerwca, więc niezły czas, ale niestety nie zgadza mi się zamówienie Wybrałam sobie 4 odcienie: Riot, Cashmere, Beet it i Faded a dostałam tylko 3szt: Riot, Cashmere i Utopia :< napisałam na razie tylko wiadomość ze zdjęciem przesyłki i czekam co mi odpiszą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg limecrime.jpg (69,7 KB, 90 załadowań)
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 09:34   #1421
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
ja kupiłam w czerwcu Emu w dobrej cenie bo 40.99$ skórzane z prawdziwą wełną w środku. foto moich https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...c0&oe=5818A216

Prawdę mówiąc lato to był dobry czas na kupowanie tych butów bo teraz są dużo droższe moja wersja LO była w promo za 49.09$ (normalna cena 59.99$) ja miałam dodatkowo kupon teraz ta sama wersja jest po 62$
http://www.aliexpress.com/store/prod...2992-eub6yrrBy

Teraz szukałam UGG z koleżanką bo ona potrzebuje rozm 40 a w w tym sklepie nie ma tego rozm i znalazła coś takiego http://www.aliexpress.com/item/2016-...7552-eub6yrrBy
Kurczę bo widziałam takie fajne z tym ze fejki z kokardą z tyłu, podobają mi się 😊 takie jak twoje ok ale cena 62$ trochę mnie odstrasza bo buty takie do "polatania" maja byc hehe do sklepu wyskoczyć czy coś. Na co dzień do pracy nie bardzo w takich mogę 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 09:46   #1422
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez kkatee Pokaż wiadomość
Przyszły mi pomadki z "Lime Crime" zamówione 31 czerwca, więc niezły czas, ale niestety nie zgadza mi się zamówienie Wybrałam sobie 4 odcienie: Riot, Cashmere, Beet it i Faded a dostałam tylko 3szt: Riot, Cashmere i Utopia :< napisałam na razie tylko wiadomość ze zdjęciem przesyłki i czekam co mi odpiszą
Nie ma 31 czerwca.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:22   #1423
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie ma 31 czerwca.
pewnie o lipiec chodziło
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:23   #1424
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które mają doświadczenia z pomadami podróbami Anastasia BH...

Czy któraś z Was miała problem z wypadającymi brwiami? Cholera... każdego wieczora przy zmywaniu makijażu na waciku widzę włoska (po jednym z każdej brwi ale to już dla mnie alarm!) - nie miałam czegoś takiego po Catrice ani po hennie Refectocilu....

Edt.
Widziałyście na ali wkładki do za dużych butów? Nie takie żelowe na odciski, tylko materiałowe, grubsze...
Takie mogą być skutki używania podróbek. Nikt nie wie co tam siedzi,każdy może reagować inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 20:32   #1425
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Kurczę bo widziałam takie fajne z tym ze fejki z kokardą z tyłu, podobają mi się �� takie jak twoje ok ale cena 62$ trochę mnie odstrasza bo buty takie do "polatania" maja byc hehe do sklepu wyskoczyć czy coś. Na co dzień do pracy nie bardzo w takich mogę ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za 62$ też bym ich nie kupiła za swoje dałam 40 z kuponem i ceną promo ale fakt mi zależało na jakości wykonania i przede wszystkim żeby miały gumową podeszwę, i żeby były ze skóry plus wełna w środku. Koleżanka w zeszłym roku brała wersję chińską UGG czyli UGC za 22$ i odrywała tą metkę ale nie była z nich zadowolona bo podeszwa była piankowa i szybko się ugniotła a w dodatku nie były wcale ciepłe i przemakały więc wyrzuciła ponad 8dyszek do kosza.

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-08-20 o 20:33
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:55   #1426
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Za 62$ też bym ich nie kupiła za swoje dałam 40 z kuponem i ceną promo ale fakt mi zależało na jakości wykonania i przede wszystkim żeby miały gumową podeszwę, i żeby były ze skóry plus wełna w środku. Koleżanka w zeszłym roku brała wersję chińską UGG czyli UGC za 22$ i odrywała tą metkę ale nie była z nich zadowolona bo podeszwa była piankowa i szybko się ugniotła a w dodatku nie były wcale ciepłe i przemakały więc wyrzuciła ponad 8dyszek do kosza.
No właśnie, szkoda dac tyle i wyrzucić. Poczekam na promo albo odpuszcze az tak bardzo mi nie zależy ale jakby się trafiły... 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:43   #1427
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
pewnie o lipiec chodziło

hahaha jasne, że o lipiec
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 17:22   #1428
sweetyangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Proszę, błagam dziewczyny pomóżcie! Mam tu zdjęcie z Ali (aukcja dotyczyła butów) a na niej torebkę. Czy znacie to logo? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (64,9 KB, 96 załadowań)
sweetyangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 17:45   #1429
czarnawisienka
Przyczajenie
 
Avatar czarnawisienka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 24
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sweetyangel Pokaż wiadomość
Proszę, błagam dziewczyny pomóżcie! Mam tu zdjęcie z Ali (aukcja dotyczyła butów) a na niej torebkę. Czy znacie to logo? Pozdrawiam
Obstawiam, że Yves Saint Laurent, tyle że logo jest trochę zamazane
czarnawisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 18:03   #1430
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez czarnawisienka Pokaż wiadomość
Obstawiam, że Yves Saint Laurent, tyle że logo jest trochę zamazane
Zgadza się.

https://www.google.pl/search?q=saint...jhAXIQ_AUIBigB
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 19:20   #1431
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
jejku zachciałam. Macie jakiś sprawdzony link??
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 19:25   #1432
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Takie mogą być skutki używania podróbek. Nikt nie wie co tam siedzi,każdy może reagować inaczej.
Tak, tak, niestety... Boję się używać tej pomady dalej, ale z drugiej strony może przesadzam i to normalne wypadanie poobserwuję czy po catrice teraz mi też by teraz nie wypadały, moze wczesniej nie zwrocilam uwagi, sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które mają doświadczenia z pomadami podróbami Anastasia BH...

Czy któraś z Was miała problem z wypadającymi brwiami? Cholera... każdego wieczora przy zmywaniu makijażu na waciku widzę włoska (po jednym z każdej brwi ale to już dla mnie alarm!) - nie miałam czegoś takiego po Catrice ani po hennie Refectocilu....

Edt.
Widziałyście na ali wkładki do za dużych butów? Nie takie żelowe na odciski, tylko materiałowe, grubsze...
Podbijam pytania
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 19:55   #1433
sweetyangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez czarnawisienka Pokaż wiadomość
Obstawiam, że Yves Saint Laurent, tyle że logo jest trochę zamazane
Pięknie dziękuję !! Jesteście wspaniałe
sweetyangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 20:26   #1434
czarnawisienka
Przyczajenie
 
Avatar czarnawisienka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 24
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
jejku zachciałam. Macie jakiś sprawdzony link??
http://pl.aliexpress.com/item/Should...ddresstype=600

Ale polecam poprosić sprzedawcę o real foto
czarnawisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 22:15   #1435
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez czarnawisienka Pokaż wiadomość
http://pl.aliexpress.com/item/Should...ddresstype=600

Ale polecam poprosić sprzedawcę o real foto
juz nie jest do kupienia torebka
tak to sie konczy jak wstawiaja w komentarzach zdjecia
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 11:15   #1436
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
No właśnie, szkoda dac tyle i wyrzucić. Poczekam na promo albo odpuszcze az tak bardzo mi nie zależy ale jakby się trafiły... 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak coś znajdę to wrzucę koleżanka szuka wprawdzie EMU do 30-40$ niskich i z gumową podeszwą jak na coś trafimy to będę pamiętać i wrzucę tutaj
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 11:39   #1437
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Jak coś znajdę to wrzucę koleżanka szuka wprawdzie EMU do 30-40$ niskich i z gumową podeszwą jak na coś trafimy to będę pamiętać i wrzucę tutaj
Super dziękuję 😚😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 10:05   #1438
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

wątek ucichł, to może wkleję real zdjęcie pędzelka, gdyby kogoś kusił



zakupiony 28 lipca tutaj
http://pl.aliexpress.com/item/Stylis...08.0.87.6anP05

zaspokoiłam swoją ciekawość i już wiem, że cały komplet nie jest mi potrzebny
sprawdza się b.dobrze, ale mam wrażenie, że zaraz się złamie mimo tego, muszę przyznać, że z takim włosiem pierwszy raz mam do czynienia

acha, doszły jeszcze (już bez zdjęcia) top i baza Focallure
http://pl.aliexpress.com/item/32-Kol...08.0.95.6anP05 zakupione w tym samym dniu i również dzisiaj je odebrałam, będą spokojne czekać na swoją kolej ....
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 10:26   #1439
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
wątek ucichł, to może wkleję real zdjęcie pędzelka, gdyby kogoś kusił



zakupiony 28 lipca tutaj
http://pl.aliexpress.com/item/Stylis...08.0.87.6anP05

zaspokoiłam swoją ciekawość i już wiem, że cały komplet nie jest mi potrzebny
sprawdza się b.dobrze, ale mam wrażenie, że zaraz się złamie mimo tego, muszę przyznać, że z takim włosiem pierwszy raz mam do czynienia
.
Ja mam taki pedzel do podkładu ale z MAC i jak dla mnie rewelacja. Juz ponad 2 lata mam i nie złamał mi sie, a tez sie bałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 10:30   #1440
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam taki pedzel do podkładu ale z MAC i jak dla mnie rewelacja. Juz ponad 2 lata mam i nie złamał mi sie, a tez sie bałam
oby się nie złamał Ale wygląda super
btw więcej nie kupię min. dlatego, że kolejne pędzle mają mi przyjść z dwoma kompletami kosmetyków Bellapierre do konturowania

edit:

a i jeszcze ...super sprawa z tymi pędzlami, nakładanie podkładu, korektora i bronzer w ok. 2 minuty, to jedno, ale jak ten podkład jest ładnie wtopiony w twarz do tego, pędzel nie zjada produktu
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2016-08-23 o 10:33
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 13:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.