Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-08, 12:55   #2491
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Hej!
Wracam właśnie z albumów. Byłam pooglądać nowe cycki.
No naprawdę ładnie to wygląda dziewczynki.
Napisałyście tyle stron, że forum ominęłam, ale Toscania wkleiła zdjęcie ze smuteczkiem, więc zaraz poczytam, o co chodzi.

Ona31, piękne te staniczki! Daj pomysł, pod co zakładać ten z Etam pod szyję??? Uważacie, że on się nadaje pod rozpięty sweterek? Chyba nie za bardzo? Pod żakiet super, ale ja nie lubię żakietów, niewygodnie mi w nich.
Ona, tylko tak się zastanawiam, czy Ty oby nie za wcześnie te zakupy robisz? Możesz sobie już tak swobodnie takie biustonosze zakładać? Mi to by chyba cycki odpadły. Ja 3 miechy nosiłam pancernik na zmianę z Anitą.
Lecę czytać forum.
Bardzo dziękuje za Twoje komentarze Komtesa bardzo mi miło a ten zabudowany staniczek Etam jest wlasnie idealny pod żakiet a ja jestem korpoludkiem wiec muszę tak chodzić ubrana...
Czułam się już na tyle dobrze ze nie miałam problemu ze zdejmowaniem i zakładaniem staników ale... wieczorem cierpiałam i wczoraj ze łzami w oczach dzwoniłam do lekarza bo mnie tak cycki i mięśnie klatki bolały... tak wiec póki co koniec z gimnastyką przed lustrem bo kończy się to wielkim bólem :-(
I tez tu zaczęłam płakać ze sobie coś uszkodziłam bo za szybko to wszystko ale mam nadzieje ze nic mi się tam nie naderwało i se wszystko jest i będzie w porządku. A póki co do połowy grudnia będę chodzić w Anicie na zmianę z pooperacyjnym stanikiem - te przymiarki to były tylko na poprawę humoru i już w domu mi się nudziło
Mam pytanie - jak długo jeszcze te sutki będą takie tkliwe i bolące?

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Po jakim czasie wracasz do pracy?
Byłam na zwolnieniu 2,5 tygodnia ;-)
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58

Edytowane przez Ona31Waw
Czas edycji: 2017-10-08 o 13:21
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 13:12   #2492
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Po jakim czasie wracasz do pracy?
Ja będę na zwolnieniu 2,5 tygodnia... Mam nadzieję, że to wystarczy żeby swobodnie poruszać i prowadzić samochód
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 13:30   #2493
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Przeczytałam.
Kurczę, dziewczyny uważajcie na siebie, oszczędzajcie się, nie szalejcie jeszcze z zakupami...
Ona31, poleniuchuj trochę teraz.
Powiem więcej. Ja w pt robiłam duże zakupy. Jak wyjmowałam z wózka jedną z toreb, to szarpnęłam i poczułam w prawej piersi taki lekki ból. Tak, jakbym sobie coś zrobiła. Torba taka duża zakupowa z napojami. Wczoraj miałam gości, więc za bardzo nic nie czułam, bo szalałam w kuchni, ale dzisiaj mnie ta prawa pierś boli. Trochę, jak dotykanie do siniaka, tylko bardziej takie ostre. Kurrrde, jestem prawie 1,5 roku po operacji i jeszcze takie kwiatki. Trochę panikuję, bo ja nie miałam nigdy tak, jak większość z Was bóli, kłucia, przelewania itp. Żadnych.

Toscania, o tym właśnie pisałam kiedyś, pytając, czy wiesz, na co się decydujesz i czy na pewno chcesz robić operację, mając tak piękne piersi. Po operacji jest stres, oglądanie, porównywanie, chwile paniki. Ty przez to właśnie przechodzisz. Głowa do góry, będzie lepiej.
Miałaś idealnie od razu po operacji, bo była Twoja skóra z dużą ilością gruczołu i piękny implant. Teraz Twój organizm na to reaguje, uczy się nowego ciała, część walczy, część się buntuje. Wszystko się układa. Za kilka tygodni ta walka się skończy i piersi będą już ładne, ułożone, bardziej miękkie. Ty będziesz miała banana na twarzy, zobaczysz.
Na zdjęciu niczego niepokojącego nie widać.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Ismenko, uwielbiam Twoje cycki! Jak ja Ci ich zazdroszczę!!! Są takie naturalne. Chciałabym takie, taki rowek, taką zjeżdżalnię. U mnie takie sztuczne piłki. Na siłowni wstydzę się rozebrać, bo tak sztucznie sterczą. Więcej ich mam nad sutkim niż pod.
Twoje są idealne!
Idę sobie popłakać w kąciku.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 13:53   #2494
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ona, piękne staniczki
U mnie s z cubus za mały w misce, a za duży w obwodzie

Komtesa, oberwiesz zaraz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 15:28   #2495
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toscania, co to za dyskryminacja? Kinia i Ona, Ona i Kinia, a ja już chyba DWA RAZY Ci pisałam, że CODZIENNIE po przebudzeniu boli mnie prawa pierś. :P Tak samo z rana prawa jest spięta i w ciągu dnia coraz bardziej puszcza i wieczorem jest taka ok (nie tak jak lewa) i od rana od nowa.

Ja po zakupach też miałam bóle (bluzki szukałam). Myślę, że winną tego szału zakupowego jest Kinia haha która tak szybko sobie zamówiła i inne dziewczyny teraz też chcą. Ja to olewam póki co, szkoda mi wyrzucać pieniędzy, ale ja to studentką jestem i z kieszonkowego żyję. Nawet ciężko mi się zebrac stanik sportowy kupić, żeby nie żałowac potem, że już nie pasuje, a tyle kasy poszło wszystkie po 199 zł są. :/

I niestety na chwilę obecną uważam, że trochę są za małe, ale naprawdę ocenie za jakieś 2 miesiące, kiedy przymierzę się do kupowania bezfiszbinowych staników i zobaczę jak wyglądamy z dziewczynkami w bluzce. Niestety wydaje mi się, że wyszły trochę mniejsze niż mój push-up, ale tak jak mówię - to jeszcze nie jest przesądzone. Aktualne wymiary: pod - 69 cm, w biuście - 85? Ale nie wiem czy dobrze mierzę. Więc takie 70B/C?
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 15:58   #2496
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Przepraszam Eleanorx, musiłam to przegapić.
Mnie boli prawa praktycznie non stop, z małymi przerwami.
Boli w tym samym miejscu, na wysokości mostka, jakbym miała tam guz.
Nie chcę mi się nawet o tym pisać, bo jestem przekonana, że coś tam się dzieje ...
Dziś pierwszy raz pomyślałam, po co mi to było ...

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Przeczytałam.
Kurczę, dziewczyny uważajcie na siebie, oszczędzajcie się, nie szalejcie jeszcze z zakupami...
Ona31, poleniuchuj trochę teraz.
Powiem więcej. Ja w pt robiłam duże zakupy. Jak wyjmowałam z wózka jedną z toreb, to szarpnęłam i poczułam w prawej piersi taki lekki ból. Tak, jakbym sobie coś zrobiła. Torba taka duża zakupowa z napojami. Wczoraj miałam gości, więc za bardzo nic nie czułam, bo szalałam w kuchni, ale dzisiaj mnie ta prawa pierś boli. Trochę, jak dotykanie do siniaka, tylko bardziej takie ostre. Kurrrde, jestem prawie 1,5 roku po operacji i jeszcze takie kwiatki. Trochę panikuję, bo ja nie miałam nigdy tak, jak większość z Was bóli, kłucia, przelewania itp. Żadnych.

Toscania, o tym właśnie pisałam kiedyś, pytając, czy wiesz, na co się decydujesz i czy na pewno chcesz robić operację, mając tak piękne piersi. Po operacji jest stres, oglądanie, porównywanie, chwile paniki. Ty przez to właśnie przechodzisz. Głowa do góry, będzie lepiej.
Miałaś idealnie od razu po operacji, bo była Twoja skóra z dużą ilością gruczołu i piękny implant. Teraz Twój organizm na to reaguje, uczy się nowego ciała, część walczy, część się buntuje. Wszystko się układa. Za kilka tygodni ta walka się skończy i piersi będą już ładne, ułożone, bardziej miękkie. Ty będziesz miała banana na twarzy, zobaczysz.
Na zdjęciu niczego niepokojącego nie widać.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Ismenko, uwielbiam Twoje cycki! Jak ja Ci ich zazdroszczę!!! Są takie naturalne. Chciałabym takie, taki rowek, taką zjeżdżalnię. U mnie takie sztuczne piłki. Na siłowni wstydzę się rozebrać, bo tak sztucznie sterczą. Więcej ich mam nad sutkim niż pod.
Twoje są idealne!
Idę sobie popłakać w kąciku.
Komtesa.
jakbym Cię spotkała na plaży, to pierwsza bym się za Tobą obejrzała. Masz niesamowicie piękne ciało. IDEALNE.
I zazdroszczę Ci go, tak pozytywnie, bo mogę sobie ćwiczyć i nigdy takiego ciała nie wypracuje w warunkach domowych. Jakie sporty uprawiasz ?
Piersi do sylwetki są dobrane idealnie.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.

Edytowane przez Toskania2000
Czas edycji: 2017-10-08 o 15:48
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 16:02   #2497
szalonajaa
Raczkowanie
 
Avatar szalonajaa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 136
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Przepraszam Eleanorx, musiłam to przegapić.
Mnie boli prawa praktycznie non stop, z małymi przerwami.
Boli w tym samym miejscu, na wysokości mostka, jakbym miała tam guz.
Nie chcę mi się nawet o tym pisać, bo jestem przekonana, że coś tam się dzieje ...
Dziś pierwszy raz pomyślałam, po co mi to było ...
Toskania, ja myslę, że pierwszy i na pewno nie ostatni. Ale w rezultacie bedziesz zadowolona i szczęśliwa z nowego biustu. Niestety po operacji nie jest tylko sielankowo i kolorowo a szczególnie w tak krótkim czasie... trochę jak z dziećmi - wielkie szczęście ale powodów do zmartwień masa 😜 Postaraj sie byc spokojną do czasu kontroli. Wykorzystaj ostatnie dni zwolnienia, będzie dobrze na bank 😗
__________________
05.10.2017 - dr A.B. Warszawa - Silimed Natural 320HI
szalonajaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-08, 16:18   #2498
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Toscania, co to za dyskryminacja? Kinia i Ona, Ona i Kinia, a ja już chyba DWA RAZY Ci pisałam, że CODZIENNIE po przebudzeniu boli mnie prawa pierś. :P Tak samo z rana prawa jest spięta i w ciągu dnia coraz bardziej puszcza i wieczorem jest taka ok (nie tak jak lewa) i od rana od nowa.

Ja po zakupach też miałam bóle (bluzki szukałam). Myślę, że winną tego szału zakupowego jest Kinia haha która tak szybko sobie zamówiła i inne dziewczyny teraz też chcą. Ja to olewam póki co, szkoda mi wyrzucać pieniędzy, ale ja to studentką jestem i z kieszonkowego żyję. Nawet ciężko mi się zebrac stanik sportowy kupić, żeby nie żałowac potem, że już nie pasuje, a tyle kasy poszło wszystkie po 199 zł są. :/

I niestety na chwilę obecną uważam, że trochę są za małe, ale naprawdę ocenie za jakieś 2 miesiące, kiedy przymierzę się do kupowania bezfiszbinowych staników i zobaczę jak wyglądamy z dziewczynkami w bluzce. Niestety wydaje mi się, że wyszły trochę mniejsze niż mój push-up, ale tak jak mówię - to jeszcze nie jest przesądzone. Aktualne wymiary: pod - 69 cm, w biuście - 85? Ale nie wiem czy dobrze mierzę. Więc takie 70B/C?
Haha no ok, ja zaczęłam bo byłam pierwsza do odstrzału ale nie jeździłam stacjonarnie (do tej pory nie byłam na zakupach) tylko przez neta kupiłam sobie kilka Cubusów bo były w promocji i do tego 100 dni na zwrot. Tak na pocieszenie ale i tak przymierzyłam jeden :P
No i z tą różnicą że pod powięź inaczej jest z tym wysiłkiem, my nie mamy naciętych mięśni i mniej tam wszystkiego do gojenia się jest.

A jutro mija 4 tygodnie i jestem tak na prawdę beż żadnego bólu i dyskomfortu na co dzień tylko rano i wieczorem przy położeniu się czuje ciężar i ucisk chwileczkę.

W środę kontrola i zobaczymy.

Powiedzcie proszę, po operacji jakoś robi się USG czy tylko w razie potrzeby?

Dziś kupiłam kapustę i zaczęłam okłady! :P
Swoją drogą ja się podobno bardzo dobrze goję według doktora ale opuchlizna długo siedzi bo już taka uroda moja i tyle.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez szalonajaa Pokaż wiadomość
Toskania, ja myslę, że pierwszy i na pewno nie ostatni. Ale w rezultacie bedziesz zadowolona i szczęśliwa z nowego biustu. Niestety po operacji nie jest tylko sielankowo i kolorowo a szczególnie w tak krótkim czasie... trochę jak z dziećmi - wielkie szczęście ale powodów do zmartwień masa 😜 Postaraj sie byc spokojną do czasu kontroli. Wykorzystaj ostatnie dni zwolnienia, będzie dobrze na bank 😗
Ja ani razu nie miałam zwątpienia i ciągle się cieszę. A Tobie Toscania proponuję zadzwonić do doktora, może on Cię uspokoi. Opisz mu objawy a jak trzeba jedź do niego.
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 18:08   #2499
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Jak długo schodzi opuchlizna? Bo jak mi zmaleją jeszcze bardziej te piersi to będę płakać. Przy wcześniejszym poście jeszcze ich dzisiaj nie oglądałam. One są o 50% mniejsze niż po operacji.
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 18:14   #2500
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Przepraszam Eleanorx, musiłam to przegapić.
Mnie boli prawa praktycznie non stop, z małymi przerwami.
Boli w tym samym miejscu, na wysokości mostka, jakbym miała tam guz.
Nie chcę mi się nawet o tym pisać, bo jestem przekonana, że coś tam się dzieje ...
Dziś pierwszy raz pomyślałam, po co mi to było ...

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



Komtesa.
jakbym Cię spotkała na plaży, to pierwsza bym się za Tobą obejrzała. Masz niesamowicie piękne ciało. IDEALNE.
I zazdroszczę Ci go, tak pozytywnie, bo mogę sobie ćwiczyć i nigdy takiego ciała nie wypracuje w warunkach domowych. Jakie sporty uprawiasz ?
Piersi do sylwetki są dobrane idealnie.
Podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisała Toskania
Komtesa ale Ty masz ciało - kobietooooo
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 19:35   #2501
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że nie wiem jak dobierać staniki. Zawsze dobierałam MEGA push-upy, więc sprawa miała się zupełnie inaczej. Przymierzyłam kilka staników od mamy. 75C i 70 D źle leżą. I wgl w stanikach wyglądam strasznie niekorzystnie. Czy to kwestia tego, że one są jeszcze nieelastyczne + źle dobrany stanik?

Jak dobrze dobrać stanik? ;o

Wrzucam zdjęcia.
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 19:40   #2502
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

eleanorx dopóki piersi nie będą w pełni ruchome to żaden stanik nie będzie dobrze leżał
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 19:42   #2503
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
eleanorx dopóki piersi nie będą w pełni ruchome to żaden stanik nie będzie dobrze leżał
No i tak myślałam. A porady jak dobierać stanik? Bo dla mnie to zawsze była kwestia - obwód dobry + jak podciągnę cycki to jak na gąbce wyglądają haha nie wiem jak stanik bez poduch dobierać.
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 19:48   #2504
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
No i tak myślałam. A porady jak dobierać stanik? Bo dla mnie to zawsze była kwestia - obwód dobry + jak podciągnę cycki to jak na gąbce wyglądają haha nie wiem jak stanik bez poduch dobierać.
Jak zamawiam przez internet to zawszę patrzę a tabelę rozmiarów. Mierzę dość luźno obwód na wysokości sutków i ciaśniej pod biustem i wychodzi np 70 D/E.
a w sieciówkach np HM biorę 75D i zawsze miseczki leżą idealnie ale stało się tak dopiero jak piersi zaczęły być ruchome, bo na sztywnych cyckach wszystko układało się dziwnie.

W ogóle jak przechodziłam okres gojenia się, to jarałam się strasznie bielizną, każdą chciałam mieć. Cycki się zagoiły i wszystko mi przeszło
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 20:13   #2505
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Jak zamawiam przez internet to zawszę patrzę a tabelę rozmiarów. Mierzę dość luźno obwód na wysokości sutków i ciaśniej pod biustem i wychodzi np 70 D/E.
a w sieciówkach np HM biorę 75D i zawsze miseczki leżą idealnie ale stało się tak dopiero jak piersi zaczęły być ruchome, bo na sztywnych cyckach wszystko układało się dziwnie.

W ogóle jak przechodziłam okres gojenia się, to jarałam się strasznie bielizną, każdą chciałam mieć. Cycki się zagoiły i wszystko mi przeszło
Hahaha, to mnie póki co staniki nie interesują. Źle mi się kojarzą z czasu przed. Mialam tylko 4 staniki, w czym 1, w którym czułam się dobrze. Kupowanie staników było drogą przez mękę. No i szkoda mi pieniążków skoro jeszcze nie mogę nosić, a kto wie jaki rozmiar będzie potem Tylko sportowego potrzebuję... Jakbyście widziały dobre oferty to prosze o info!!
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 20:19   #2506
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

eleanorx ja polecam bardzo wybrać się do brafitterki. Ale nie do pani z sieciówki, tylko do kobitki, która prowadzi sklep z bielizną i zawodowo dobiera biustonosze. Wyda się więcej pieniążków, ale ja jestem zdania, że lepiej mieć kilka staników- super dobranych, niż pełną szafę źle dobranych, ale tanich. Sama wiem, jak ciężko kupić dobry stanik na silikony, chociaż żelki mam już od ponad 2,5 roku.

Wszystko oczywiście w odpowiednim czasie i jak piersi się wygoją i ułożą.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 20:23   #2507
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cotton, z brafitterkami to też różnie, ja kiedyś (przed op) wybrałam się do jednej podobno profesjonalistki, to dobrała mi 70C... no nijak mi ten rozmiar nie pasował nawet na większą pierś (a do niej dobierała tak naprawdę), a stanik oczywiście kosztował chyba ze 150 zł... No i kupiłam go, bo jak mi tak wcisnęła ten "biust" w niego i stałam w przymierzalni to jakoś to wyglądało, ale potem jak ubrałam normalnie w domu to okazało się, że zdecydowanie jest za duży...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 20:26   #2508
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
eleanorx ja polecam bardzo wybrać się do brafitterki. Ale nie do pani z sieciówki, tylko do kobitki, która prowadzi sklep z bielizną i zawodowo dobiera biustonosze. Wyda się więcej pieniążków, ale ja jestem zdania, że lepiej mieć kilka staników- super dobranych, niż pełną szafę źle dobranych, ale tanich. Sama wiem, jak ciężko kupić dobry stanik na silikony, chociaż żelki mam już od ponad 2,5 roku.

Wszystko oczywiście w odpowiednim czasie i jak piersi się wygoją i ułożą.
To na pewno się przejdę, zawsze warto wysłuchać specjalistki. Ale to raczej w styczniu, bo ja do połowy grudnia w pancernikach.


Fleur, 70C?! no bez jaj. Może trafiłaś na panią na zastępstwie ;pp

Edytowane przez eleanorx
Czas edycji: 2017-10-08 o 20:27
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 20:50   #2509
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Fleur dlatego trzeba wybrać taką, która ma naprawdę dobre opinie lub którą ktoś nam poleci. fakt jest taki, że większość moich koleżanek nosi źle dobrane staniki. często za duży obwód lub za mała miska. Mi do ślubu dobierała babeczka bardotkę, super! tylko swoje musiałam zapłacić, kosztowała 250 zł ale to była freya, a ta marka jest ogólnie droga, Wcześniej byłam u innej babeczki, polskie marki biustonoszy, też fajnie dobrała, a ceny dużo niższe (80-120 zł za stanik), chociaż jakość już nie ta
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-10-08 o 20:54
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 21:49   #2510
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Fleur dlatego trzeba wybrać taką, która ma naprawdę dobre opinie lub którą ktoś nam poleci. fakt jest taki, że większość moich koleżanek nosi źle dobrane staniki. często za duży obwód lub za mała miska. Mi do ślubu dobierała babeczka bardotkę, super! tylko swoje musiałam zapłacić, kosztowała 250 zł ale to była freya, a ta marka jest ogólnie droga, Wcześniej byłam u innej babeczki, polskie marki biustonoszy, też fajnie dobrała, a ceny dużo niższe (80-120 zł za stanik), chociaż jakość już nie ta
No to moze któraś z Wasz zna brafiterke w Warszawie godną polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 07:09   #2511
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
No to moze któraś z Wasz zna brafiterke w Warszawie godną polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kinia w galerii mokotowskiej jest LiParie - tam na miejscu są braffiterki i maja cudna bieliznę.
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 07:50   #2512
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ona33ch Pokaż wiadomość
Kinia w galerii mokotowskiej jest LiParie - tam na miejscu są braffiterki i maja cudna bieliznę.
I znaja sie na tym? O LiPari juz slyszalam ale to droższa bielizna wiec poczekam spokojnie do czasu ułożenia piersi a zeby nie kupować na darmo
Juz mi przechodzi mania stanikowa
Ja dojrzewam razem z nimi

Dzisiaj mija rowne 4 tygodnie !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 08:34   #2513
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kinia, masz racje
Polowe staników,które kupiłam zaraz po op jest niedobra

Miłego dnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 08:39   #2514
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

ja niestety nie jestem z Wawki, mi dziewczyny na Beauty też Li Parie polecały. Ale jest tylko w Wawie. Ja od drugiej operacji kupiłam tylko trzy staniki z fiszbinami, resztę sportowych- bo w tych mi jest najwygodniej. Czekam, aż mi się silikony ułożą, żeby nie było jak po pierwszej op- że połowę staników wywalę.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 08:42   #2515
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

ja tez mam kilka staników, których nie noszę, a kupiłam je krótko po operacji.
I nie mam nawet komu dać. Szkoda zwyczajnie.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 09:12   #2516
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
I znaja sie na tym? O LiPari juz slyszalam ale to droższa bielizna wiec poczekam spokojnie do czasu ułożenia piersi a zeby nie kupować na darmo
Juz mi przechodzi mania stanikowa
Ja dojrzewam razem z nimi

Dzisiaj mija rowne 4 tygodnie !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kinia ja tam byłam zaraz po konsultacji u A.B by poprawić sobie humor i dobrali mi za☠☠☠iscie biustonosze.
To prawda bielizna do tanich nie należy.
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 09:13   #2517
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
No to moze któraś z Wasz zna brafiterke w Warszawie godną polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam w 100% salon Bradonna na Puławskiej
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 10:03   #2518
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ona33ch Pokaż wiadomość
Kinia w galerii mokotowskiej jest LiParie - tam na miejscu są braffiterki i maja cudna bieliznę.
Ooo jak super - ja zakupy zawsze robię w Galmoku - 10min i tam jestem
Niech się cycuszki ułożą i pojadę

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
I znaja sie na tym? O LiPari juz slyszalam ale to droższa bielizna wiec poczekam spokojnie do czasu ułożenia piersi a zeby nie kupować na darmo
Juz mi przechodzi mania stanikowa
Ja dojrzewam razem z nimi

Dzisiaj mija rowne 4 tygodnie !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje Kinia!!!
Jak ten czas leci
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 10:43   #2519
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
ja tez mam kilka staników, których nie noszę, a kupiłam je krótko po operacji.
I nie mam nawet komu dać. Szkoda zwyczajnie.
No dlatego nie pojadę teraz tylko jak skończą 3 miesiące cyce :P
Obawiam się że u mnie mogłoby być dokładnie to samo, więc szkoda kasy na zakupy teraz. Wystarczająco dużo staników wyrzuciłam po OP
Teraz skupie się na sportowcach, a jak się ułożą planuje kupić kilka ale porządnych !
Już mi przeszła mania stanikowa. Wyluzowałam.
A i tym że są raz krzywe a raz ładne też się nie przejmuje.
Wczoraj wyglądały jak Flip i Flap to się śmiałam z nich A że jeszcze były wygniecione od kapusty to już w ogóle było komicznie. Swoją drogą również polecam patent kapusty!

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ona33ch Pokaż wiadomość
Kinia ja tam byłam zaraz po konsultacji u A.B by poprawić sobie humor i dobrali mi za☠☠☠iscie biustonosze.
To prawda bielizna do tanich nie należy.
Pokaż nam tu!

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Ooo jak super - ja zakupy zawsze robię w Galmoku - 10min i tam jestem
Niech się cycuszki ułożą i pojadę

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------


Gratulacje Kinia!!!
Jak ten czas leci
Dzięki :P
Nie spodziewałam się że tak zleci!
4 tyg temu o tej porze byłam na sali wybudzeń.
Teraz zaczynam się czuć jakby były moje
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 10:44   #2520
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja od wczoraj też się okładam kapustą
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.