Off Plus Camera'09 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 15:51   #1
karting
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19

Off Plus Camera'09


Hej.
W związku z trwającym w Krakowie festiwalem filmowym Off Plus Camera wpadłam na pomysł stworzenia wątku przede wszystkim o tym wydarzeniu, ale również o innych jakie znacie. Krótko mówiąc generalnie o kinie off'owym.
Jako, że ja swoją przygodę z tym gatunkiem dopiero zaczynam i moja widza jest stosunkowo niewielka nie ukrywam iż mam nadzieję dowiedzieć sie od Was wielu cennych wskazówek co? gdzie? i jak? oglądać.

Pierwszym moim pytaniem jest ile z wizazanek-krakowianek (a może nawet z poza Krakowa) było już na jakichś seansach. Jak atmosfera?? Jakie filmy już możecie polecić??

Teraz już kieruje pytanie do szerszej "wizazowej publiczności" czyli również tej, która nie ma możliwości uczestniczenia w krakowskim festiwalu, a mianowicie: jakie są Wasze typy jeśli chodzi o kino niezależne?? Tytuły, twórcy czy problematyka czyli co do Was przemawia??

Czekam na Wasze opinie i propozycje filmów, które po prostu trzeba zobaczyć

Pozdrawiam.
karting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:34   #2
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Off Plus Camera'09

Na krakowskich imprezach z Plusa jeszcze nie byłam, ale w mojej filmowej Łodzi festiwali jest mnóstwo. "Off jak gorąco" w kinie Charlie, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage(także PLUS) to moje ulubione. Jeżeli jesteś z Krakowa przed Tobą wielkie filmowe perspektywy, blisko masz do Kazimierza, także lokacja doskonała.

Byłaś na Offie w Krakowie?
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:37   #3
karting
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Off Plus Camera'09

Miło, że ktoś się w końcu odezwał Niestety nie byłam, ze mnie jest właśnie taka gapa, jak już zebrałam kilka osób z którymi mieliśmy sie wybrać to okazało się, że festiwal dobiega końca ;(.. Następnym razem zacznę planować miesiąc przed.

Teraz staram się przez znajomych- znajomych- moich znajomych dowiedzieć się co widzieli i czy mogą coś polecić.
karting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 11:26   #4
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Off Plus Camera'09

Achaa.. No ja też niby mam kilku sprawdzonych ludzi w Krakowie ale z racji sesji, matury itd, sobie tegoroczny off odpuścili. Czekam na relacje..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.