Który wybrać ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-30, 09:12   #1
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423

Który wybrać ?


Które z tych preparatów używałyście i możecie mi polecić ?
L-KARNITYNA PLUS

Informacja żywieniowa 3 tabletki Winian L-karnityny 1341 mg w tym: L-karnityna 900 mg L-ornityna 90 mg L-arginina 60 mg Chrom 240 μg
Jest tabletek 80 i bierze się trzy razy dziennie, więc opakowanie starczyłoby mi na 26dni
Jest najtańszy z pozostałych dwóch

L-KARNITYNA 500 FORTE PLUS

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 3 kapsułki Winian L-karnityny 745 mg 2235 mg w tym: L-karnityna 500 mg 1500 mg L-ornityna 50 mg 150 mg L- arginina 30 mg 90 mg Chrom 50 μg (125%*) 150 μg (375%*)
Bierze się jego trzy razy dziennie. Opakowanie zawiera 60tabletek starczyłoby mi na 20dni.
Jest najdroższy (kilka złoty więcej) od L-KARNITYNA FORTE PLUS



L-KARNITYNA FORTE PLUS

Wartość odżywcza 1 tabletka 2 tabletki
Winian L-karnityny 733.5 mg 1467 mg w tym: L-karnityna 500 mg 1000 mg L-ornityna 50 mg 100 mg L-arginina 30 mg 60 mg Chrom 50 µg (125%*) 100 µg (250%*)
Bierze się go 2 razy dziennie. Opakowanie zawiera 80 tabletek. Starczyłoby mi na 40 dni
Cena prawie taka sama jak produkt L-KARNITYNA 500 FORTE PLUS
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 14:13   #2
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Który wybrać ?

Czerwone mięso, moim zdaniem. Za pieniądze zaoszczędzone na niepotrzebnych suplementach można sobie kupić przepyszną wołowinkę, która, notabene, jest zupełnie niezłym źródłem l-karnityny, którą, notabene, zdrowy organizm produkuje sam, ale steka zawsze można walnąć.


Innymi słowy, głównym efektem spożywania l-karnityny będzie efekt placebo, więc jeżeli masz kupić-kup najtańszą.

Tak myślę.

Oczywiście, mogę się mylić. Jestem wrogiem suplementów, jedyny, jaki biorę, to rutinoscorbin lub inne o tym samym składzie. Nikt nie udowodnił, że witamina C działa, ale w sumie łyknąć można i robi dobrze na naczynka.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 16:54   #3
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Który wybrać ?

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Czerwone mięso, moim zdaniem. Za pieniądze zaoszczędzone na niepotrzebnych suplementach można sobie kupić przepyszną wołowinkę, która, notabene, jest zupełnie niezłym źródłem l-karnityny, którą, notabene, zdrowy organizm produkuje sam, ale steka zawsze można walnąć.


Innymi słowy, głównym efektem spożywania l-karnityny będzie efekt placebo, więc jeżeli masz kupić-kup najtańszą.

Tak myślę.

Oczywiście, mogę się mylić. Jestem wrogiem suplementów, jedyny, jaki biorę, to rutinoscorbin lub inne o tym samym składzie. Nikt nie udowodnił, że witamina C działa, ale w sumie łyknąć można i robi dobrze na naczynka.


Dietanabol i treningobolon lepiej pomoga, serio
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 15:46   #4
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Który wybrać ?

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość


Dietanabol i treningobolon lepiej pomoga, serio
Trolling wyczuwam ^^ ale środki doskonałe, fantastyczne wręcz. 100% skuteczności.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:44   #5
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Który wybrać ?

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Trolling wyczuwam ^^ ale środki doskonałe, fantastyczne wręcz. 100% skuteczności.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli u mnie - to źle wyczuwasz, a na pewno nie zamierzenie Po prostu jestem bardzo "anty" jesli chodzi o wspomagacze zanim się spróbuje tego o czym pisałam i bywam złośliwa, kiedy czytam coś takiego.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 07:16   #6
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Który wybrać ?

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość
Jeśli u mnie - to źle wyczuwasz, a na pewno nie zamierzenie Po prostu jestem bardzo "anty" jesli chodzi o wspomagacze zanim się spróbuje tego o czym pisałam i bywam złośliwa, kiedy czytam coś takiego.
Hm...u siebie za to wyczuwam, ale taki pro publico bono, troll ku wyższemu dobru.Więc może zapytałabym Cię, gdzie kupujesz te środki i czy na Allegro można kupić oryginalne. Albo nie...nie...to by był zbyt duży troll...to inaczej...Bierzesz dietanabol pięć razy dziennie, czy uważasz, że to bzdura i używasz intuicyjnie, zgodnie z potrzebami?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 07:17   #7
zrzuc brzuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 137
Dot.: Który wybrać ?

Nie ma co się faszerować tabletkami, lepiej posłuchaj koleżanek dieta i trening to podstawa i nie trzeba się w żadne l-karnityny bawić
__________________
<ciach_reklama>
zrzuc brzuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 08:36   #8
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Który wybrać ?

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Hm...u siebie za to wyczuwam, ale taki pro publico bono, troll ku wyższemu dobru.Więc może zapytałabym Cię, gdzie kupujesz te środki i czy na Allegro można kupić oryginalne. Albo nie...nie...to by był zbyt duży troll...to inaczej...Bierzesz dietanabol pięć razy dziennie, czy uważasz, że to bzdura i używasz intuicyjnie, zgodnie z potrzebami?

Sa do kupienia w kazdym sklepie, trzeba tylko dobrze szukac. I jak wszystko, co z zalozenia ma pomagac - odpowiednio dozowane moga przyniesc wiele dobrego, ale w nadmiarze wszystko moze zaszkodzic. Wiec raczej wedlug potrzeb.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 07:21   #9
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Który wybrać ?

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość

Sa do kupienia w kazdym sklepie, trzeba tylko dobrze szukac. I jak wszystko, co z zalozenia ma pomagac - odpowiednio dozowane moga przyniesc wiele dobrego, ale w nadmiarze wszystko moze zaszkodzic. Wiec raczej wedlug potrzeb.
Pytam z ciekawości, bo sama uważam, że intuicyjnie, a nie wg kalendarzyka a co do dostępności-w Żabce nie widziałam prawie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.