TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 09:53   #4111
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Dziewczyny, nawet nie mówcie o diecie, bo ona rujnuje moje wysiłki wyskakane w Turbo Fire :P Ja kończę dzisiaj 5. tydzień, motywacja taka średnia, ale wystarcza na tyle, żeby ćwiczyć wg planu
Wczoraj zrobiłam Fire 45 - zdecydowanie mój najmniej ulubiony!!
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 11:08   #4112
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nawet nie mówcie o diecie, bo ona rujnuje moje wysiłki wyskakane w Turbo Fire :P Ja kończę dzisiaj 5. tydzień, motywacja taka średnia, ale wystarcza na tyle, żeby ćwiczyć wg planu
Wczoraj zrobiłam Fire 45 - zdecydowanie mój najmniej ulubiony!!
Ja bardzo lubie Fire 45 nie wyobrażam sobie innych ćwiczeń )
Nieźle daje w kość
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 16:57   #4113
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Można ?

Stwierdziłam, że dołączę do was jak już trochę TF poćwiczę, żeby się tu nie wpraszać , a później nie ćwiczyć
Jestem właśnie w trakcie 4rtego tygodnia i mimo braku efektów( jak na razie mam nadzieję ) chętnie ćwiczę dalej, bo lubię się porządnie spocić niestety podczas ćwiczeń od ok tygodnia trochę mi kolano dokucza, ale mam nadzieję, że przejdzie bo nie chcę tracić tego co już osiągnęłam
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 21:46   #4114
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć dziewczyny!
W piątek mialam zacząć 19tydzień,ale niestety choróbsko sie do mnie przyplątało i tak mnie głowa bolała,ze nie byłam w stanie nią ruszać a co dopiero skakać z TF . Dzisiaj lepiej sie poczułam, wiec ruszyłam z TF dalej, troche mi to pozmienia rozpiska i z lekkim opóźnieniem, ale skończę . Zrobiłam fire60+abs,ale średnio z siła było, bo chyba po lekach jeszcze osłabiona jestem. Jeszcze przy fire 60 przy grzmociłam ręką o lampe..

Fajnie,ze są nowe dziewczyny ale czekam na meldunek "starych" turbofirek, bo cos sie posypały ,a ciało na lato samo zgrabne sie nie zrobi (to taka mała motywacja ode mnie )
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 22:37   #4115
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Czy da się pobrać turbo fire za darmo ? Bardzo mi zależy żeby mieć te treningi
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 07:04   #4116
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

flowerboom, to Ty już jesteś na finiszu I jak wrażenia z całości? Też masz takie spektakularne efekty jak na tych wszystkich amerykańskich filmikach na youtube?
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 11:39   #4117
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Dziewczyny ( zwłaszcza te długo ćwiczące tf ) widzicie efekty na brzuchu ?jak tak to mniej więcej po jakim czasie ? mi chyba najbardziej na tym zależy, bo tam mi tłuszczyk od dłuższego czasu schodzić nie chce
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 11:54   #4118
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
flowerboom, to Ty już jesteś na finiszu I jak wrażenia z całości? Też masz takie spektakularne efekty jak na tych wszystkich amerykańskich filmikach na youtube?
haha Line bardzo bym chciała miec takie efekty jak w tych filmikach,ale w moim przypadku musiałabym zrzucić ok 20-25kg, a ja jestem gdzieś w połowie tej transformacji. Jednak tak jak pisałam kg zaczeły mi leciec dopiero gdzies w 3 miesiacu TF gdy dołozyłam dietę, wiec pamiętajcie o tym dziewczyny jak chcecie by TF coś wam dało.Na pewno ciało mi sie ujędrniło,jest "twardsze" . Za 2 tyg jak skończe TF to wrzuce swoje podsumowanie, co mi dalo TF,wymiary i zdjęcia to same zobaczycie .

@na jak wyzej . a jeśli chodzi o brzuch to troche zleciał, choc ja raczej równomiernie chudne przy TF, to zapewne sprawa indywidualna. Jak będziesz sie przykładała do ćwiczeń to raczej nie ma szans by Ci z brzucha nei spadło, bo TF w końcu jest programem na spalenie tłuszczu .
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:01   #4119
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Noo, ffffkońcu coś piszecie!

flowerboom czekam na Twoje podsumowanie. Ja mam właśnie nadzieję, że 8 tygodni advanced ruszą mój brzuch bardziej

Póki co, walcze z 11 tygodniem, ale odpukać idzie na razie dobrze - żadnych nadprogramowych przerw

angelhorse ... da sie...

line_87 ten fire też był moim najmniej ulubionym, ale w miarę jak moja kondycja się poprawiła, to powiem ci, że go polubiłam. Lubie tez fire 55 ez i hiit 20 Pozniej podobno fire 60 jest fajoskie, ale o tym przekonam sie dopiero za jakis czas

@na !!! hellooooo!
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:29   #4120
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej
Ściągnełam cały pakiet turbo fire, razem z jadłospisami, planami treningów ,poradami.
Dla dziewczyn które jeszcze nie mają;
http://torrentz.eu/be/Beachbody+-+TurboFire-f
(Do ściągnięcia potrzebny jest program ARES)
Proszę
Cieszę się że mogę się z wami tym podzielić
Miłego dnia
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:53   #4121
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez flowerboom Pokaż wiadomość
haha Line bardzo bym chciała miec takie efekty jak w tych filmikach,ale w moim przypadku musiałabym zrzucić ok 20-25kg, a ja jestem gdzieś w połowie tej transformacji. Jednak tak jak pisałam kg zaczeły mi leciec dopiero gdzies w 3 miesiacu TF gdy dołozyłam dietę, wiec pamiętajcie o tym dziewczyny jak chcecie by TF coś wam dało.Na pewno ciało mi sie ujędrniło,jest "twardsze" . Za 2 tyg jak skończe TF to wrzuce swoje podsumowanie, co mi dalo TF,wymiary i zdjęcia to same zobaczycie .

@na jak wyzej . a jeśli chodzi o brzuch to troche zleciał, choc ja raczej równomiernie chudne przy TF, to zapewne sprawa indywidualna. Jak będziesz sie przykładała do ćwiczeń to raczej nie ma szans by Ci z brzucha nei spadło, bo TF w końcu jest programem na spalenie tłuszczu .
no własnie u mnie jest tak , że chudnę wszędzie tylko nie tam gdzie bym chciała czyli na brzuchu i w udach a , że już długo ćwiczę i niby mało co zostało to się tak ciągnie to spalanie tłuszczu teraz, mam nadzieje, że tak jak mówisz TF to ruszy

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
@na !!! hellooooo!
no siema

ja dzisiaj robie sobie rest, bo wcześniej nie miałam kiedy, tylko pokręcę hh poza tym mam jakieś dzikie zakwasy na pośladkach i nogach i nie wiem od czego brzuch i talia to rozumiem bo wczoraj hh było
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 16:11   #4122
Charlotteam
Przyczajenie
 
Avatar Charlotteam
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 16
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej,dziewczyny mam do was takie pytanie,niedawno zaczełam cwiczyc tf powiem wam szczerze - umieram No ale damy radę.Jedyne co mnie trapi to przyrządy do cwiczeń wiec mam takie pytanie gdzie kupiłyście swoje? Bo jestem koompletnie zielone w tym temacie,chciałam zamówic coś na internecie ale nie wiem co jak itp.Podrzuciłybyście linka gdzie mogę o tym poczytac? Gubię się w tym wątku Z góry dzięki
__________________
blabla bla xd
Charlotteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 07:03   #4123
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Charlotteam, ja kupiłam w zwykłym sklepie sportowym, ale jeśli chcesz przez internet, to najprościej chyba na allegro
Jak wpiszesz ekspander, taśma, guma do ćwiczeń to Ci wyszuka.

Ja chyba nadwyrężyłam sobie ścięgno Achillesa :/ Dałam radę wyskakać tylko 15 min z Fire 50 i odpuściłam. Wczoraj bolało mnie tylko przy ćwiczeniach a dzisiaj już nawet przy chodzeniu. Więc chyba będę miała przymusową przerwę :/
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:29   #4124
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość

Ja chyba nadwyrężyłam sobie ścięgno Achillesa :/ Dałam radę wyskakać tylko 15 min z Fire 50 i odpuściłam. Wczoraj bolało mnie tylko przy ćwiczeniach a dzisiaj już nawet przy chodzeniu. Więc chyba będę miała przymusową przerwę :/
lepiej odpuścić, ja tak miałam ostatnio z kolanem, musiałam zrobić tygodniową przymusową przerwę teraz jak ćwiczę to mnie w ogóle nie boli, a jak sobie chodzę w ciągu dnia to czasem coś mnie tam zaboli i nie wiem czym to jest spowodowane do lekarki się wybieram za ok 1,5 tygodnia to zapytam od razu o to

dzisiaj wyskakałam fire 55 i czuję moc
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2013-02-15 o 15:31
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 17:22   #4125
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Charlotteam, ja kupiłam w zwykłym sklepie sportowym, ale jeśli chcesz przez internet, to najprościej chyba na allegro
Jak wpiszesz ekspander, taśma, guma do ćwiczeń to Ci wyszuka.
Może być taki ekspander?
http://allegro.pl/ekspander-klatki-p...034630396.html
Może być taka taśma?
http://allegro.pl/tasma-do-cwiczen-m...013982210.html
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:29   #4126
kassica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 270
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Witajcie kochane,
znów mam małe zaległości w forum- czasu mam permanentnie za mało na wszystko,ale z ćwiczeniami nie zawalam,jestem przy końcu 15 tygodnia miałam dwudniowego przymusowego resta,bo sobie coś w plecach naciągnęłam przy abs10,a,że z kręgosłupem żartów nie ma,to dwa dni odpoczywałam i smarowałam się maściami.Na szczęście odpuściło i teraz przy kolejnym muszę się pilnować,nawet wiem przy którym ćwiczeniu tak mnie poniosło tym ostatnim ,co nóżki do góry są i robi się brzuszki.Ogólnie te ćwiczenia to kiler. Brzuszek mam słabiutki,ale powoli,powoli i będzie lepiej.Jak zaczynałam TF to pompki nie umiałam zrobić,a teraz śmigam już dobrze damskie i powoli zaczynam z tymi męskimi

@na -mi na początku ładnie zleciały kilogramy(z tym,że dużo ważyłam),teraz to tak słabiutko,czasem z pół kg na dwa tygodnie,ale ciało ślicznie się wygładza,wysmukla,obwody fajnie lecą.Warto przeczekać zastoje.Jak skończę TF to wrzucę zdjęcia,sama jestem ich ciekawa.
Teraz noszę spodnie o dwa rozmiary mniejsze
kassica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:33   #4127
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

hej
wczorajszy hitt 30 mną pozamiatał, do tego jeszcze upper20 i dzisiaj wszystko mnie masakrycznie boli. Zaraz sie zbieram do ćwiczeń, ale zmiksuje troche inaczej i zrobie fire30+abs 10 bo nie mam siły na wiecej a jutro zrobie "dzisiejsze" lower.

Orisha to niedługo Cie fire 60 czeka. Widzisz, jak szybko leci . Mi niestety juz nie przypada do końca rozpiski,ale pewnie podmienie sobie jakis trening na fire 60 , a co? w ostatnim miesiacu co chcwile jest abs,wiec bedziesz miała jeszcze dość robienia brzucha .

Charlotteam i Angelhorse ja swoja gumę do TF kupiłam akurat w leroy merlin na metry, po pierwsze bo jestem wysoka i taka gotową odpowiedniej dł ciężko mi kupic a po za tym kasy nei miałam, a w koncu całe TF na niej zrobiłam, a kosztowała mnie ok 9zł . Ale jesli chcecie bardziej profesjonalnie to ekspander(właściwie tubing) ma być tego typu http://allegro.pl/tubing-do-cwiczen-...018161904.html Moze Orisha wam coś podpowie, bo kupowała niedawno. Musicie dopasować mniej wiecej do swojego wzrostu,zeby za krótka nie była no i zwracajcie uwagę na stopień oporu. Jesli dawno nie ćwiczyłyście to lepiej zacząć gdzieś od środkowego poziomu, a nie najcieższego i to samo sie tyczy gumy/taśmy. Tą co podała Angelhorse jest dobra,ale fiolet na tej aukcji to akurat największy opór,wiec moze być wam za ciężko

Kassica abs to zdecydowanie killer, kiedys duzo brzucha ćwiczyłam i to głównie rzymskie brzuszki, które do łatwych nei należą,ale tu Chalinka sie postarała z ćwiczeniami . Ciekawa jestem Twoich efektów,ale skoro piszesz,ze spodnie 2 rozm mniejsze to juz teraz gratuluje super uczucie, co?
__________________
TF 20/20

Edytowane przez flowerboom
Czas edycji: 2013-02-15 o 18:38
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 19:32   #4128
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez flowerboom Pokaż wiadomość
hej

Charlotteam i Angelhorse ja swoja gumę do TF kupiłam akurat w leroy merlin na metry, po pierwsze bo jestem wysoka i taka gotową odpowiedniej dł ciężko mi kupic a po za tym kasy nei miałam, a w koncu całe TF na niej zrobiłam, a kosztowała mnie ok 9zł . Ale jesli chcecie bardziej profesjonalnie to ekspander(właściwie tubing) ma być tego typu http://allegro.pl/tubing-do-cwiczen-...018161904.html Moze Orisha wam coś podpowie, bo kupowała niedawno. Musicie dopasować mniej wiecej do swojego wzrostu,zeby za krótka nie była no i zwracajcie uwagę na stopień oporu. Jesli dawno nie ćwiczyłyście to lepiej zacząć gdzieś od środkowego poziomu, a nie najcieższego i to samo sie tyczy gumy/taśmy. Tą co podała Angelhorse jest dobra,ale fiolet na tej aukcji to akurat największy opór,wiec moze być wam za ciężko
oo super pomysł z kupieniem taśmy w leroy merlin , tymbardziej, że wolałabym coś tańszego
Ekspander mam jakiś stary regulowany w którym można wyciągać te linki zmniejszając opór)
Ja właśnie skończyłam ćwiczyć hiit 15 class i stretch 10 class. Tak więc ćwiczę z Turbo fire już 2 dzień ;d Jestem dopiero na początku, ciekawe czy wytrwam
Jak narazie schudłam 3,5 kg od 28.01.13r
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 09:20   #4129
19Shiny89
Raczkowanie
 
Avatar 19Shiny89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wlck okolice Krakowa
Wiadomości: 46
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

helloł
jaa już będę kończyć 7 tydzień z tym ,że wprowadziłam zmiany bo to fire przez 3 tyg w kółko to tak zaczęło mnie męczyć... tzn wpadłam w monotonie i stało się...ćwiczenia zaczęły mnie nudzić już nie podchodziłam do nich z takim entuzjazmem jak na początku. Ale polookałam na rozpiske 4 mies i zobaczyłam ćwiczenia na brzuch właśnie abs 10 i wprowadziłam je do programu. Może za wcześnie na takie katowanie brzucha ale mnie to nie przeszkadza. Tak więc fire gdzieniegdzie zamieniam na abs10 i core 20 class. Oprócz tego dużo sculpt i tone Skupiam się teraz na rzeźbie. Dodatkowo chce spróbować przysiadów ze sztangą na barkach i ćwiczenia na ławeczce na uda z obciążeniem kilka kg:P Dodatkowo na bicepsik podnoszenie ciężarków co wyjdzie z moich planów czas pokaże:P Narazie musze poprosić chłopaka siostry żeby pokazał mi jak porozkręcać ten jego sprzęt bo po 10 kg na barkach na pewno nie udźwignę
19Shiny89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 17:10   #4130
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

witam nowe turbomaniaczki

Nie mam ostatnio na nic czasu, ćwicze po nocach jak dzieciarnia zaśnie.jestem po 1 miesiącu z CE, ciało się ładnie ujędrniło spadło 2 cm w brzuchu jestem zadowolona tym bardziej,że nowy miesiąc zaczynam z cięższymi hantlami.

Pomysł z taśma z leroy -super!!


Flowerboom- z niecierpliwością czekam na wyniki i zdjęcia!!
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 13:50   #4131
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

skończyłam dzisaj 4try tydzień jutro zaczynam 5
dawno mi ćwiczenia takiej frajdy nie sprawiały
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:24   #4132
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

hej
Ja ćwiczę z turbo fire od środy ale mam zamiar zacząć od nowa od poniedziałku zgodnie z grafikiem

Nie umiałam się opanować i musiałam stanąć na wagę !! 62.8kg !! To 4,2 kg zgubione w przeciągu 19dni Jestem bardzo zadowolona. Ale na cm tylko spadek 2-3cm ://

No nic , lecę coś porobić pożytecznego;d
Miłego dnia
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:35   #4133
Charlotteam
Przyczajenie
 
Avatar Charlotteam
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 16
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Dzisiaj Fire 30 Class.Dużo lepiej niż po 55 ez ale mam nadzieje,że jakieś efekty ładne po miesiącu będą ! a wy mnie tu dobijacie,że bez diety to będzie trudniej o efekty,no heloł
__________________
blabla bla xd
Charlotteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:44   #4134
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

u mnie dieta jako dieta też lezy ale ja nie lubie diet, a poza tym ja już jestem szczupła, zalezy mi tylko na tej"resztce" tłuszczu, ale z drugiej strony wiem , że bez diety będzie klapa tak więc stawiam na zdrowsze jedzenie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:08   #4135
Charlotteam
Przyczajenie
 
Avatar Charlotteam
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 16
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ja nie lubię stosowania diet . Pije dużo wody , nie jem słodyczy , dużo warzywek itp. Myślę że to coś da
__________________
blabla bla xd
Charlotteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:10   #4136
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Charlotteam Pokaż wiadomość
Ja nie lubię stosowania diet . Pije dużo wody , nie jem słodyczy , dużo warzywek itp. Myślę że to coś da
to tak jak ja więcej białka itp na pewno to coś da... musi dać
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:01   #4137
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez flowerboom Pokaż wiadomość

Orisha to niedługo Cie fire 60 czeka. Widzisz, jak szybko leci . Mi niestety juz nie przypada do końca rozpiski,ale pewnie podmienie sobie jakis trening na fire 60 , a co? w ostatnim miesiacu co chcwile jest abs,wiec bedziesz miała jeszcze dość robienia brzucha .
Nom... miałam trochę przerw niestety w tym tyg. ale zamienilam sobie za restyi w sumie nie mam straty w datach ... Od jutra recovery week i potem juz jedziem!

Dzisiaj dodalam sobie 10 min na talie z Tiffany Rothe Dawno tego nie ćwiczyłam, a to 10 min to leci szybciutko. Troche pobujałam biodrami, zobaczymy, czy jutro to poczuję

Dzisiaj mam gorszy dzień kondycyjnie, bo kac mnie trzyma coś Ale mowie sobie ze juz nie pije... bleeeee....
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 16:24   #4138
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Kapka Ty juz ładnie schudłas z TF, to teraz cm nie bedą CI tak lecieć,ale i tak trzymam kciuki za Ciebie . Ja sie musze pomału decydowac na nastepny program,a kompletnie nie wiem co wybrać . Najchetniej wziełabym cos podobnego do TF, bo musze jeszcze troche spalic tluszczu. Myślałam nad body revolution,ale mogę ćwiczyć tylko do połowy kwietnia,a potem bedę miec przymusowy miesiąc przerwy , ale zdrowie wazniejsze. Może reszta z Was mi cos poleci? czekam na propozycje

Angelhorse gratuluje spadku

Charlotteam i @na miałam na mysli właśnie zdrowe odżywianie pisząc "dieta" . Duże ilości warzyw i białka, wody i mało/brak słodyczy do tego TF to na pewno będziecie miały super efekty , ale ja sie nie powinnam odzywać bo ostatnio zezarłam pizze, 2 małe kawałki ale jednak..

Zbieram zaraz dupsko do ćwiczeń. Już tylko 7dni z TF... hehe
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 16:43   #4139
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez flowerboom Pokaż wiadomość
Kapka Ty juz ładnie schudłas z TF, to teraz cm nie bedą CI tak lecieć,ale i tak trzymam kciuki za Ciebie . Ja sie musze pomału decydowac na nastepny program,a kompletnie nie wiem co wybrać . Najchetniej wziełabym cos podobnego do TF, bo musze jeszcze troche spalic tluszczu. Myślałam nad body revolution,ale mogę ćwiczyć tylko do połowy kwietnia,a potem bedę miec przymusowy miesiąc przerwy , ale zdrowie wazniejsze. Może reszta z Was mi cos poleci? czekam na propozycje

Angelhorse gratuluje spadku

Charlotteam i @na miałam na mysli właśnie zdrowe odżywianie pisząc "dieta" . Duże ilości warzyw i białka, wody i mało/brak słodyczy do tego TF to na pewno będziecie miały super efekty , ale ja sie nie powinnam odzywać bo ostatnio zezarłam pizze, 2 małe kawałki ale jednak..

Zbieram zaraz dupsko do ćwiczeń. Już tylko 7dni z TF... hehe
daj spokój wszystko jest dla ludzi ja wczoraj na kolację wciągnęłam ciasto francuskie z dodatkami+ redssa+ lody śmietankowo orzechowe także tak wygląda moja dieta

co do ćwiczeń dalszych, może Px90 albo hybrydę tf? albo insanity ?

właśnie planuje jak tu iść zrobić fire 55 , bo mam w pokoju przemalowany sufit, farbą śmierdzi trochę , rolety pościągane, a nie chcę robić kina sąsiadom chyba poproszę brata żeby mi te rolety założył
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2013-02-18 o 16:45
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 18:16   #4140
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
daj spokój wszystko jest dla ludzi ja wczoraj na kolację wciągnęłam ciasto francuskie z dodatkami+ redssa+ lody śmietankowo orzechowe także tak wygląda moja dieta

co do ćwiczeń dalszych, może Px90 albo hybrydę tf? albo insanity ?

właśnie planuje jak tu iść zrobić fire 55 , bo mam w pokoju przemalowany sufit, farbą śmierdzi trochę , rolety pościągane, a nie chcę robić kina sąsiadom chyba poproszę brata żeby mi te rolety założył
hehe, to mnie pocieszyłaś, choć przypomniałam sobie jeszcze o nadprogramowych Michałkach , ale co poradzić jak takie dobre a na promocji były . Ogólnie umiem sobie powiedzieć "nie",ale jak mnie już złapie faza na słodkie to nie moge mysleć o niczym innym dopóki choć paska czekolady nei zjem..
Co do P90X i insanity to myślałam nad tym,ale po pierwsze trzeba do tego wieksze hantle, których nie posiadam,a po za tym one po 3miechy trwają a ja za 1,5miesiaca mam operacje,wiec potem przynajmniej miesiac nie bedę mogła ćwiczyć,a nie lubie czegoś zaczynac i nie kończyć. A robiłaś może jakiś inny program treningowy?
I uwazaj dzisiaj przy tym fire55 zebys sie tą farbą nie sztachneła za bardzo
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 21:50:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.