Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-07, 10:35   #3751
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Mala czarna - 19 dni?? to przecież całe nic wszystko załatwione?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:20   #3752
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Aga: ooooo to możecie szaleć
Gosia: super ze wszystko ok z małym
Talk: nie przejmuj sie szczegółami, my do tej pory kupujemy rózne głupoty/gadżety do kuchni a nadal coś brakuje hehe
małaoo to teraz zleci błyskawicznie będziemy trzymać kciuki i czekac na relacje
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:21   #3753
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Mala czarna - 19 dni?? to przecież całe nic wszystko załatwione?
dokładnie nie wiem kiedy to zleciało

prawie wszystko załatwione a przynajmniej tak mi się wydaje

ostatnio załatwiliśmy noclegi dla znajomych. Jedynie to wkurzam się, że nie wszyscy jeszcze nam potwierdzili obecność mimo, że termin minął ponad tydzień temu jak dzwonimy z pytaniami to mówią, że jeszcze nie wiedzą, że się odezwą jutro, pojutrze ect i cisza oczywiście

w piątek mamy ustalanie szczegółów z lokalem i już musimy wiedzieć co i jak.
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 14:52   #3754
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Mała - o matko! Ale zleciało! No to teraz będziemy liczyć razem z Tobą Ja się od razu upominam koniecznie o zdjęcia jak już tylko cokolwiek będziesz miała

Talk - miałam napisać. my się wczoraj smialiśmy, że jak przyjdzie nam wyprowadzać się na swoje to mamy fotel, komodę i całą masę pierdół kuchennych. Jakoś żadne z nas nie pomyślało, żebyśmy sobie kupili kołdrę czy poduszkę, ale za to korkociąg, otwieracz do piwa (a nawet 3), parę kompletów różnych kieliszków, szklanek, kubków, krajalnica do jajek a nawet łyżka cedzakowa takie rzeczy to mamy. Chyba mamy jakiegoś świra na punkcie kuchennych drobiazgów
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:12   #3755
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Mala czarna - nie dziwię się że wkurzasz się o brak potwierdzenia, goście są niepoważni, przecież to dla ciebie w razie czego niepotrzebne koszty
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:24   #3756
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Czarna - o matko! Toż to już jak jest?! Stresik?

Paula - no my to mieliśmy w pl HEhe jakoś nie doceniałam tego co mam, a teraz jak przychodzi wszystko od nowa kupować, to widzę ile rzeczy wcześniej mieliśmy heheh
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:39   #3757
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Gosia wspaniałe wiadomości!! super że z maluchem wszystko w porządku

u mnie 19 dni do ślubu ostatnia prosta przed nami


Ale fajnie, zazdroszczę że już tak niewiele Wam zostało
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 20:06   #3758
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

My kupujemy takie drobiazgi, bo potem będzie mniej do kupienia chociaż spać nie mamy ani na czym ani pod czym
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:52   #3759
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Mala czarna - nie dziwię się że wkurzasz się o brak potwierdzenia, goście są niepoważni, przecież to dla ciebie w razie czego niepotrzebne koszty
no właśnie niektórzy komplenie chyba nie zdają sobie z tego sprawy a dodatkowo jak pytamy przez telefon kto chce jechać autobusem spod kościoła na salę to niektórzy twierdzą, że na 3 tygodnie wcześniej oni o takich sprawach nie myślą więc jeszcze się nie zastanawiali... jak bedzie autobus to może wsiądą... nosz kur&^%$*a a ja mam może im podstawić 3 to wybiorą najładniejszy co?

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Czarna - o matko! Toż to już jak jest?! Stresik?
powiem Ci, że się nie stresuje w ogóle bardziej czuję lekkie podekscytowanie mam nadzieję, że tak zostanie a nie w dniu ślubu przywali mi taki stres ze zejdę na zawał

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
[/B]

Ale fajnie, zazdroszczę że już tak niewiele Wam zostało
ja się cieszę, męczy mnie to próbowanie wszystkim dogodzić, posredniczenie między moim ojcem a teściową, którzy mają zgoła odmienną wizję wesela a my musimy konferować

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
My kupujemy takie drobiazgi, bo potem będzie mniej do kupienia chociaż spać nie mamy ani na czym ani pod czym
jak chcesz to my wymieniamy zaraz po ślubie kołdrę na większą, to tą mogę Ci odstąpić
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 07:11   #3760
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
My kupujemy takie drobiazgi, bo potem będzie mniej do kupienia chociaż spać nie mamy ani na czym ani pod czym
A wbrew pozorom to z takich drobiazgów najwięcej się później nazbiera. Masz jeden duży wydatek, to pryznajmniej wiesz co to i ile musisz wydać i po problemie. Mieliśy kupić lodówkę , to było paniki, że ho ho. A później się okazało, że lodówka, to nawet nie połowa drogi, żeby kuchnię urządzić Nawet kubków nie mieliśmy, kiedy w Polsce miałam ich chyba z 30 hahaa Zwłaszcza takich, co to dodają do kawy czy herbaty
Taaaaaki ładny dzień sie zapowiada , a ja cały tydzień na tę głupią zmianę od 10 ... :/ cały dzień w pracy....

PS. Moja mama ma niedługo urodziny... Myślę co kupić i nie wiem

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Paula - a to kiedy wy byście się wprowadzali?
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 07:14   #3761
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Mała - na razie mamy kocyki. Może do października kupimy sobie swoją

Też rozumiem Twoje nerwy. Ja zapłaciłam i zarezerwowałam dwa autokary, bo wszyscy twierdzili, że z chęcią skorzystają, a nie chciałam, żeby się kisili w jednym. Ostatecznie jeden wrócił pusty do bazy a drugi pojechał z kilkunastoma osobami w środku, bo się nagle wszystkim odwidziało. A zapłacić trzeba było za trasę obu (ten, który wrócił do bazy kosztował nas ledwie 5 zł mniej niż ten, który pojechał a łącznie ponad 100 zł wyszło). Ludzie na prawdę nie myślą...

Talk - teoretycznie jak dostaniemy kredyt i wpłacimy całą kwotę to już we wrześniu (chociaż ja bym zakładała, że będą mieli z miesiąc opóźnienia). Ale wiadomo - trzeba mieszkanie wykończyć, zrobić łazienkę, wc i kuchnię chociaż... więc pewnie dopiero październik - grudzień

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2014-04-08 o 07:16
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 10:10   #3762
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cześć dziewczyny
Paula, to jeszcze trochę i będziecie na swoim! Cudnie!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 17:23   #3763
agniecha_17
Zadomowienie
 
Avatar agniecha_17
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 009
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
RoXi - nam by się też przydała... Jeszcze, zeby uzupełnić kuchnię potrzebuję
- jakiegoś większego garnka (takiego, co by można w nim było rosół ugotwać - czyli i kurę wrzucić do niego i warzywa i w ogóle ) ,
- jakichś salaterek, tacek, dzbanków i tego typu pierdółek, jakby nas ktoś odwiedzał, zeby było w czym serwować jedzonko,
- miktofalówki (chociaż ja w sumie nie korzystam za bardzo, bo nie lubię jedzenie z mikrofali, ale czasami , żeby coś na szybko podgrzać to się przydaje)
- tostera i opiekacza , z których to w pl korzystałam namiętnie, bo uwielbiam i tosty i grzanki

No i już większość rzeczy będziemy mieć oczywiście pewnie jeszcze sto tysięcy innych pierdółek , typu korkociąg to wina itd, jeszcze się pojawi, ale rzeczy najważniejsze już będą
ja też już gromadze takie rzeczy, mam już wszystkiego rodzaju szklanki, miski sztucce teraz planuje zakup zastawy stołowej. zawsze jak jestem w jakimś większym sklepie to zawsze coś wrzuce do koszyka i tak powoli zbieram akcesoria kuchenne

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

u mnie 19 dni do ślubu ostatnia prosta przed nami
o to już ostatnia prosta a teraz najwięcej szczegółów do dopracowania

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość

Talk - teoretycznie jak dostaniemy kredyt i wpłacimy całą kwotę to już we wrześniu (chociaż ja bym zakładała, że będą mieli z miesiąc opóźnienia). Ale wiadomo - trzeba mieszkanie wykończyć, zrobić łazienkę, wc i kuchnię chociaż... więc pewnie dopiero październik - grudzień
o to w tym samym czasie my też plenujemy sie przeprowadzać a jak tam myślisz o wystroju wnętrz ja ciągle przeglądam jakieś strony i nie moge zdecydować sie jaki salon ma być:/

u nas wiosna z Sebastiankiem całymi dniami jestem na dworze, a dzisiaj i wczoraj dodatkowo mycie okien jak nie u siebie to u mamy
znajomi z pracy byli u nas w niedziele na grillu aż mi sie zatęskniło za pracą a jutro będzie pół roku jak Sebuś jest z nami
a tak po za tym to całe dnie jestem z małym sama tż po pracy jedzie na budowe bo coś trzeba zrobić albo sprawdzić co ekipa zrobiła i już mi bokiem ta budowa wychodzi:/
agniecha_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 17:47   #3764
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Aga - ale ten czas mija... 6 m-cy kiedy to zleciało? wrzuć nam jakieś zdjęcia
my też skorzystaliśmy ze słoneczka, ale niestety dość wietrznie i to taki zimny wiaterek, ale Kacper przynajmniej pospał na zewnątrz ze 3 godz.

Paula - super z tym mieszkaniem. Zawsze to będzie na swoim i warto pewnie troszkę pocierpieć finansowo.

mówicie o sprzętach kuchennych - ja właśnie kliknęłam zakup maszyny do chleba. Kupiłam używaną bo nie wiem jak mi się będzie sprawdzać i czy będzie mi się chciało, więc w razie czego nie będzie szkoda mi kasy.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 19:52   #3765
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Aga - oczywiście, że myślę ale na razie nie chcę się zbytnio rozpędzać, żeby nie zapeszyć. Jak już dostanę kredyt i bank przeleje developerowi kasę to zacznę szaleć
Na razie wiem tyle:
łazienka (i toaleta, bo chcę oba pomieszczenia w jednej tonacji płytek) jakieś w odcieniach bieli/beżu/szarości - bez żadnych akcentów kolorystycznych - grać będę dodatkami i ew. kolorem ledów, które bym chciała tam zamontować
kuchnia - tu swoje marzenia będzie realizował mój mężczyzna, bo on ma jakieś swoje wizje kuchni w stylu włoskim - meble w kolorze naturalnego drewna i małe kafelki. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie mi się podoba, jak przestanie - będę interweniować. Ostatnio wpadłam też na pomysł, żeby w kuchni zrobić sobie swój craft-kącik, bo i tak bym potrzebowała często kuchennego stołu, a będziemy mieć pewnie sporo wolnej przestrzeni tam
salono-sypialnia - tu jeszcze mam wątpliwości. Chyba pójdziemy w czekoladę...
pozostałe dwa pokoje - panele pociągniemy te same co w salonie a ściany na jakiś jasny, delikatny kolorek (mają iść początkowo pod wynajem, więc nie chcę szaleć)

Gosia - moja teściowa ma taką maszynę. Na początku za nią szalała, teraz widzę, że jej się chyba znudził smak zwykłego chleba a kombinować tych różnych rodzajów mąki jej się chyba nie chce, bo jakoś ucichło... ale zapach daje nieziemski
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 20:36   #3766
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

hej dziewczyny

Małgosiu strasznie się cieszę, że wyniki się dobre Super wiadomość!

Mała odliczam razem z Tobą, ale wiesz o tym, nie? Nie mogę się doczekać!


Macie pomysł na drobny upominek na ślub? Mamy zamiar dać kopertę, ale również chcielibyśmy dać PM coś od nas, by mieli pamiątkę
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 20:41   #3767
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Paula - to chcecie wynajmować pokoje w tym mieszkaniu? nie wiedziałam
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 21:41   #3768
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

hehe, ja to chyba od zawsze mam takie zboczenie do kupowania rzeczy/ drobiazgów/ sprzętu do kuchni/domu, ogólnie mówiąc jestem typem gadżeciary także jak tylko jestem w jakimś takim sklepie to zawsze muszę coś kupić czy wypatrzeć muszę przyznać że mamy już z Tż-tem sporą kolekcje począwszy od prezentów ze ślubu a skończywszy na swoich łowach zakupowych...

Kate: hmmm sama myśle nad jakimś ,,unikatowym" prezentem dla naszych znajomych, którzy biorą ślub w maju

Aga: to prędko planujecie się wprowadzić do domu a myślicie wszystko od razu zrobić/ wykończyć czy tylko narazie najważniejsze pomieszczenie użytku dziennego? eee nie narzekaj, trzeba się cieszyć rosnącym domkiem i pracami z nim związanymi u nas ruszyła budowa i jestem wniebowzięta a dziś posadziliśmy z Tż-tem na działce kilkanaście drzewek owocowych by sobie już rosły

Paula: ale super jest tak sobie juz planować, myśleć o swoim urządzaniu domu/mieszkania
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:31   #3769
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Talk - nie będziemy mieli innego wyjścia, przynajmniej do czasu dopóki ja nie dostanę pracy. Bo inaczej nie wyrobimy z kasą - kredyt + rachunki + pasowałoby coś czasem zjeść
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 06:58   #3770
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

paula - nie wpominałaś nic wcześniej, stąd pytanie

Wiolinka - nooo ja też czasami sobie lubiłam coś wypatrzeć i dorzucić do koszyka, ale teraz już postanowiłam się trochę ograniczać Wiem ile nas kosztowała przeprowadzka w Polsce z Krakowa do Krosna, więc teraz dopóki nie kupimy swojego M tutaj to będę się starać chyba jednak ograniczać pierdoły co trzeba będzie to oczywiście pokupuje (już się zebrała niezła kolekcja), ale nie chcę znowu się później nie mieć jak zabrać w przyszłości Teraz się w ogóle tylko modlimy, żeby to mieszkanko ktoś chciał wynajmować na lata, bo my chcemy już z niego prosto powędrować do swojego w przyszłości Nie chcemy już zmieniać na kolejne wynajmowane, bo te przeprowadzki zabijają więc mam nadzieję, że kilka dobrych lat tutaj pobędziemy już Zresztą - fajnie nam tu!

Wiecie co mi się dzisiaj śniło? hahaha że poszłam do koleżanki, a jej mama jakaś taka ogólnie wściekła na cały świat. Podała zupę koleżance, a koleżanka tak na nią patrzy i pyta, czy dla mnie też jest. Na co jej mama ucina krótkim "nie". Ja się tak popatrzyłam i mnie zatkało. I mówię, że spoko, spoko i tak nie miałam ochoty, nie jestem głodna. Na co mama koleżanki "bo co? Jakoś nie wygląda, żebyś dbała o linię" hahaha zabił mnie sen! Chyba moje demony się odzywają, bo z mojego postanowienia pt 'zero fast foodów i słodyczy' nic nie wyszło

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

aaa po wypłacie kupujemy bilety do pl na przełom czerwca/lipca chcemy tak kupić, zeby zahaczyć o wesele kolegi M początkiem lipca Już się cieszę, bo w końcu zobaczę się ze znajomymi. Strasznie mi ich tutaj brakuje.
PS. Paula , Ty też byś wtedy mogła dupkę ruszyć do Krosna!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:05   #3771
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Talk - daj znać jak dokładniej będziesz coś wiedzieć. my na pewno w lipcu albo sierpniu zajedziemy do Krosna, tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy i na ile
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:07   #3772
agniecha_17
Zadomowienie
 
Avatar agniecha_17
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 009
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

małgoś zdjęcia postaram sie wrzucić jak będę mieć więcej czasu, oczywiście wszystko jak zwykle na aparacie i nie jest zgrane

mi też marzy sie maszyna do chleba ale na razie musze sie zaopatrzyć w podstawowe rzeczy

paula czyli wizja już jakaś jest i widze że planujecie sobie zarobić na raty wynajmem

kate książka?

wiolinka ostatnio jak byłam na budowie to sie zastanawiałam czy już ruszyliście. co do wprowadzania sie do domu to wszystko sie okaże na co nam starczy kasa

paula to ty już nie pracujesz na uczelni?
agniecha_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 17:52   #3773
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Aga - jeszcze nie pracuję. Zostało mi około roku studiów i dopiero potem. Ale jeśli tylko nic lepszego się nie napatoczy (na co się nie zapowiada) to zostaję (oczywiście, jeśli mnie zechcą ).
Co do wynajmu - to chyba jest najlepszy sposób, bo trzy pokoje na dwie osoby to sporo, a do czasu powiększenia rodziny (lub sprowadzenia się do Krk mojej siostry) spokojnie może ktoś nam za czynsz płacić
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:14   #3774
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Twoja Mloda zjeżdża do Krk? studia czy praca?
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 16:27   #3775
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

na razie takie ma plany ambitne. Na drugi stopień, bo tam, gdzie studiuje teraz nie chce. A co z tego wyjdzie - zobaczymy. Ja tam za nią trzymam kciuki, bo widzę, że jej się to podoba
I w razie czego ma już "zarezerwowany" pokój
Pięknie to brzmi, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jeszcze nawet nie wiemy, czy mieszkanie dostaniemy
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 21:55   #3776
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

e tam. Ja jestem pewna, że dostaniecie ten kredyt
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 22:05   #3777
Saminka
Raczkowanie
 
Avatar Saminka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 419
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
w Jaśle, pod Goleszem
Jestes z moich okolic :-P moglabym do was dolaczyc dziewczyny?? Jestem juz po slubie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2011
2012

lipiec 2014 Aniołkowa mama
Saminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 22:42   #3778
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Saminka - dawaj! im więcej tym weselej. Napisz nam coś o sobie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 06:51   #3779
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Saminka - witaj! dołączaj, bo u nas się tu powoli koło gospodyń wiejskich robi, nie laski

Talk - to mam nadzieję, że masz rację. Ale kciuki trzymajcie
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 07:06   #3780
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Saminka - witaj, napisz coś o Was

Paula - no jasne!

Mnie dzisiaj czekają nowe wyzwania w pracy, Wysłali taką dziewczynę, co u nas pracuje niby przez agencję , ale jest już w firmie 2,5 roku na przymusowe wolne (i to wolne do odowołania), bo jest mniej pracy. I oczywiście, jak to u mnie, wczoraj miałam ekspresowe szkolenie. Dzisiaj mnie czeka cały dzień za biurkiem z rzeczami o których ledwo mam pojęcie. Mam nadzieję, że ogarnę jakoś. Jestem dzisiaj jedyną osobą, która teoretycznie powinna wiedzieć jak to się robi, więc tym bardziej mam trochę stresa, bo w razie czego nie mam się nawet kogo dopytać.
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2014-04-11 o 07:08
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 16:25:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.