Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 12:33   #301
enjoyed
Przyczajenie
 
Avatar enjoyed
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Chyba masz rację, jutro wybieram się na poszukiwania czegoś w odcieniu maliny, delikatnej fuksji, ewentualnie koralowym lub capuccino. Dzięki wielkie za radę.
enjoyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:52   #302
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Może spróbuj z jakimś ciepłym odcieniem ja na twoim miejscu bym walczyła! Ja uparłam się na jasno zielone i walczyłam o nie jakieś 7miesięcy aż się udało
Moim zdaniem do Twojej sukni najlepszy bęcie jakiś w miarę jasny i ciepły odcień
a jeszcze odnośnie Twojego bukietu z ilu gałązek jest zrobiony bukiet? bo jak dobrze widzę wystają tylko dwie łodygi jesli mozna wiedzieć to ile zapłaciłaś za niego - chce mieć cenę do porównania, bo chciałabym też z hortensji tylko niebieskich. Jak z wytrzymałością tych kwiatów, przetrwały do drugiego dnia? bo w kwiaciarni troche Pani mi odradzała a mi sie bardzo podobają
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 11:12   #303
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dorka bukiet był z trzech gałązek i u florystki dałam za niego ok 60zł (robiła kwiaty i na salę) Nie sugeruj sie ilością gałązek bo wszystko zależy od kwiatów W sumie mój mógłby być troszkę większy, ale musiały zostać jeszcze hortensje na bukiet siostry a babeczka dorwała ostatnia paczkę zielonej hortensji na giełdzie
bukiet.jpg

Hortensje są BARDZO wytrzymałe! ja swoją trzymałam w upale w rękach od 16 do 19. Bukiet przetrwał łapanie na oczepinach a kuzynka, która go złapała powiedziała, ze stał u niej w wazonie piękny jeszcze ponad 1,5tygodnia
Dziwne, że w kwiaciarni babka tak Ci powiedziała, może nie chce jej się jeździć za niebieskimi hortensjami (MAJĄ BOSKI KOLOR!) bo one w ogóle mi nie klapły były cały wieczór tak piękne jak rano gdy przywieziono mi bukiet

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-07-02 o 11:27
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 08:53   #304
Oska_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Domeczek
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

A ja idę w czerwonych, czerwony bukiet tez mam
Oska_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:54   #305
saphii
Przyczajenie
 
Avatar saphii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dziewczęta, sama idę w czerwonych lakierkach. Myślę, że to dobry pomysł, bo niestety na naszym rynku białe buty wyglądają dość tandetnie..

Butów szukałam raptem jeden dzień
sporo czerwonych butów na różnym obcasie jak i bez jest w Venezi a swoje kupiłam w Bacie:
http://www.bata.pl/artykul/90672

Trzeba jednak uważać z tymi kolorowymi,bo jak jeden but stoi na wystawie to czasem jest jaśniejszy niż ten drugi... ja właśnie czekam na słońce, żeby jeden mógł postać.
Nawet jak zamówicie w bacie z netu to buty są nie z hurtowni tylko ze sklepu, więc miejcie się na baczności
saphii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:45   #306
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Oska_r Pokaż wiadomość
A ja idę w czerwonych, czerwony bukiet tez mam
Pochwal się na jakie buty i bukiet się zdecydowałaś!
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 11:51   #307
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Oska_r Pokaż wiadomość
A ja idę w czerwonych, czerwony bukiet tez mam
Pochwal się zdjęciami
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 10:21   #308
marta111984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

także idę w czerwonych, może bardziej koralowych. Macie jakiś pomysł na bukiet w podobnym odcieniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (8,3 KB, 99 załadowań)
marta111984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:03   #309
joannaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Tutaj znalazłąm dużo inspiracji , zwłaszcza kwiatowych, co prawda kwiaciarka powiedziała mi potem że to amerykańskie zdjęcie i nie wszystkie kwiaty są u nas dostępne, jednak jakoś dała radę i bukiet wyszedł super , a miałam różowe buciki ! http://www.bridelle.pl/?cat=58
joannaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 09:57   #310
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Nie wiem czy to jest reklama tego portalu, czy jak?
Na zdjęciu widzę goździki, hortensje i trzy gatunki róży wszystko dostępne w kraju...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozflo4.jpg (394,8 KB, 164 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:21   #311
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jest reklama tego portalu, czy jak?
Na zdjęciu widzę goździki, hortensje i trzy gatunki róży wszystko dostępne w kraju...
dokładnie
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 09:29   #312
saphii
Przyczajenie
 
Avatar saphii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja kupiłam czerwone lakierki w Bacie za 299 zł , myślę że to nie jest ogromna cena jak na buty do ślubu..które na pewno bedę zakładać na inne okazje.
Polecam kolorowe buty, bo niestety nasz rynek ślubny w Polsce jest dość tandetny i rzadko kiedy można trafić coś na prawde fajnego w białym kolorze.

teraz te buty są przecenione, ale trzeba uważać bo parwy z reguły stoi na wystawie i przód jest o ton jasniejszy ( nalezy je wystawić na słońce, żeby kolor się wyrównał) Bata nie ma magazynu więc to co zamawiacie przez net to przychodzi ze sklepu..
http://www.bata.pl/artykul/90672
saphii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:59   #313
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez saphii Pokaż wiadomość
Ja kupiłam czerwone lakierki w Bacie za 299 zł, myślę że to nie jest ogromna cena jak na buty do ślubu..które na pewno bedę zakładać na inne okazje.
Polecam kolorowe buty, bo niestety nasz rynek ślubny w Polsce jest dość tandetny i rzadko kiedy można trafić coś na prawde fajnego w białym kolorze.
popieram kolorowe buciki ja na swoje czekam, zamówiłam na bialebuty z atłasu niebieskiego. W przyszłym tygodniu powinny być i kosztowały razem z przesyłką 160zł
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:12   #314
joannaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jest reklama tego portalu, czy jak?
Na zdjęciu widzę goździki, hortensje i trzy gatunki róży wszystko dostępne w kraju...
No reklama to nie miała być, a jeśli przejrzysz więcej stron w tym wątku to naprawdę bukiety moim zdaniem są ciekawe, ja przynajmniej nie znalazłam ciekawszych inspiracji, ja akurat znalazłam taki bukiet który bardzo mi się spodobał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jan2A.jpg (36,1 KB, 111 załadowań)
joannaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 16:39   #315
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

moje niebieskie buciki już wysłanejuż się nie mogę doczekać
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 12:06   #316
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

dziewczyny doradźcie
dzisiaj przyszły moje buciki w kolorze niebieskim a raczej turkusu, są świetne z jednym ale.
babka pisała mi że obcas będzie pomalowany na kolor atłasu a tu przyszły z beżowym obcasem. Jak to waszym zdaniem wygląda?
Bawić się w odsyłanie by pomalowali czy zostawić takie jakie są?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP9576.jpg (18,4 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP9577.jpg (12,4 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP9575.jpg (50,5 KB, 168 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-07-18 o 12:08
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 12:20   #317
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Zapytaj jej może się pomyliła i wysłała nie te...
Z moimi zielonymi było podobnie. Najpierw zrobili zielone z białym obcasem a później już moje z pomalowanym na zielono...
Moim zdaniem do niebieskich już lepsze byłyby białe obcasiki niz beżowe...
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 15:44   #318
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie
dzisiaj przyszły moje buciki w kolorze niebieskim a raczej turkusu, są świetne z jednym ale.
babka pisała mi że obcas będzie pomalowany na kolor atłasu a tu przyszły z beżowym obcasem. Jak to waszym zdaniem wygląda?
Bawić się w odsyłanie by pomalowali czy zostawić takie jakie są?
a mnie się wydaje, że nie wygląda to źle, obcas jest niziutki więc nie rzuca się w oczy ten beżowy kolor. Buty ładne.
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:53   #319
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

takaya

Hej, kolczyki na tyle mi się spodobały,że raczej sobię zamówię takie same ... podoba mi się też Twoja woalka możesz powiedzieć gdzie kupiłać czy w salonie czy sklepie ?podobno w salonach maja kosmiczne ceny za takie cudeńka ...jest ładna taka delikatna nie przesadzona
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 19:34   #320
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Hej
Ciesze się, że kolczyki Ci się podobają ja jestem nimi zachwycona
Co do woalki była robiona dla mnie na zamówienie (w modelu był kwiatek doczepiony ja chciałam gładką i dłuższą)
To prawda, że w salonach chcą olbrzymie kwoty za taką jak moja chcieli 220zł
Wysłałam Ci PW
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:05   #321
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie
dzisiaj przyszły moje buciki w kolorze niebieskim a raczej turkusu, są świetne z jednym ale.
babka pisała mi że obcas będzie pomalowany na kolor atłasu a tu przyszły z beżowym obcasem. Jak to waszym zdaniem wygląda?
Bawić się w odsyłanie by pomalowali czy zostawić takie jakie są?
Dobre są, zostaw takie. Będą bardziej "zwykłe" i będziesz mogła je nosić nawet codziennie, nie tylko na specjalne okazje.
__________________
Я з цягам часу стануся птушкай...
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:50   #322
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dorka bukiet był z trzech gałązek i u florystki dałam za niego ok 60zł (robiła kwiaty i na salę) Nie sugeruj sie ilością gałązek bo wszystko zależy od kwiatów W sumie mój mógłby być troszkę większy, ale musiały zostać jeszcze hortensje na bukiet siostry a babeczka dorwała ostatnia paczkę zielonej hortensji na giełdzie
Załącznik 4062026

Hortensje są BARDZO wytrzymałe! ja swoją trzymałam w upale w rękach od 16 do 19. Bukiet przetrwał łapanie na oczepinach a kuzynka, która go złapała powiedziała, ze stał u niej w wazonie piękny jeszcze ponad 1,5tygodnia
Dziwne, że w kwiaciarni babka tak Ci powiedziała, może nie chce jej się jeździć za niebieskimi hortensjami (MAJĄ BOSKI KOLOR!) bo one w ogóle mi nie klapły były cały wieczór tak piękne jak rano gdy przywieziono mi bukiet
Bardzo cieszy mnie to, co napisałaś Ja właśnie planuję bukiet z zielonych i niebieskich hortensji (zielony i niebieski z akcentem pomarańczu to nasze kolory przewodnie ), też uważam, że to cudne kwiaty, mają boskie kolory i w ogóle są takie piękne, noo... Z początku planowałam zielone i niebieskie róże, ale jak zobaczyłam jakiś czas temu hortensje.... No po prostu oszalałam dla nich
Także bardzo fajnie słyszeć, że prócz tego, że piękne, to są jeszcze wytrzymałe i trwałe Twój bukiet był cuuuuudowny, dokładnie taki chcę mieć, tylko połowa kwiatów w nim będzie niebieskich

Bardzo bym chciała, żeby i buty udało się zrobić w 2 kolorach, tak, żeby to nie wyszło kiczowato. Tzn. wstępnie planuję niebieskie, ale może udałoby się z jakimś zielonym listkiem małym, czy coś? Jak myślicie, dałoby się coś takiego stworzyć, żeby dobrze wyglądało?

dorka, śliczne butki ja uważam, że możesz zostawić ten obcas, dobrze tak wygląda Nie wyróżnia się bardzo i nie będzie się rzucać w oczy.
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2011-07-19 o 18:51
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:04   #323
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Bardzo cieszy mnie to, co napisałaś Ja właśnie planuję bukiet z zielonych i niebieskich hortensji (zielony i niebieski z akcentem pomarańczu to nasze kolory przewodnie ), też uważam, że to cudne kwiaty, mają boskie kolory i w ogóle są takie piękne, noo... Z początku planowałam zielone i niebieskie róże, ale jak zobaczyłam jakiś czas temu hortensje.... No po prostu oszalałam dla nich
Także bardzo fajnie słyszeć, że prócz tego, że piękne, to są jeszcze wytrzymałe i trwałe Twój bukiet był cuuuuudowny, dokładnie taki chcę mieć, tylko połowa kwiatów w nim będzie niebieskich

Bardzo bym chciała, żeby i buty udało się zrobić w 2 kolorach, tak, żeby to nie wyszło kiczowato. Tzn. wstępnie planuję niebieskie, ale może udałoby się z jakimś zielonym listkiem małym, czy coś? Jak myślicie, dałoby się coś takiego stworzyć, żeby dobrze wyglądało?

dorka, śliczne butki ja uważam, że możesz zostawić ten obcas, dobrze tak wygląda Nie wyróżnia się bardzo i nie będzie się rzucać w oczy.
hej dzieki za opinie ale nie było problemu z poprawieniem obcasa i juz im odesłałam, ale mi szkoda było ich oddawać bo tak mi sie podobaja
Myślę ze nie ma problemu żeby zrobić buciki z jednego koloru a ozdobę z innego. Wejdź sobie na ta stronkę co ja zamawiałam, pooglądaj kolory i zapytaj tej babki czy jest taka możliwość
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:15   #324
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
hej dzieki za opinie ale nie było problemu z poprawieniem obcasa i juz im odesłałam, ale mi szkoda było ich oddawać bo tak mi sie podobaja
Myślę ze nie ma problemu żeby zrobić buciki z jednego koloru a ozdobę z innego. Wejdź sobie na ta stronkę co ja zamawiałam, pooglądaj kolory i zapytaj tej babki czy jest taka możliwość
A mogłabyś mi podać tę stronkę? Bo nie wiem, gdzie jej szukać A tak btw, ile zapłaciłaś za swoje butki? Ten obcas do 5cm, chyba trochę mniej? Ja też bym chciała niewielki obcasik. Jeśli wolisz, to wszystko może być na priv

Kurcze, im dłużej patrzę na te Twoje, tym bardziej mi się podobają I w kroju i w obcasie Mogłabym takie mieć - tylko z ciemniejszym niebieskim i tym węzełkiem na wierzchu zieloniutkim
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2011-07-19 o 19:20
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:29   #325
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
A mogłabyś mi podać tę stronkę? Bo nie wiem, gdzie jej szukać A tak btw, ile zapłaciłaś za swoje butki? Ten obcas do 5cm, chyba trochę mniej? Ja też bym chciała niewielki obcasik. Jeśli wolisz, to wszystko może być na priv

Kurcze, im dłużej patrzę na te Twoje, tym bardziej mi się podobają I w kroju i w obcasie Mogłabym takie mieć - tylko z ciemniejszym niebieskim i tym węzełkiem na wierzchu zieloniutkim
białe buty wpisz w google i masz stronke zapłaciłam 161 z przesyłką, obcas 3 cm. Mam z firmy ARANCI
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:36   #326
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dorka ja też tam zamawiałam i mogę GORĄCZO polecić Buciki śliczne, wygodne i sprzedawca bardzo sympatyczny
ja marudziłam i cudowałam z tymi swoimi zielonymi ale były idealne i wciąż je kocham Bez problemu zrobią Ci buciki w jednym kolorze a ozdobę (z tych co mają na liście do wyboru) w innym. Jedna z dziewczyn z Zielonego wątku nie mogła się zdecydować czy zielone czy białe i wzięła białe z zielonymi kokardkami
Jeśli chcesz mieć jakieś konkretne odcienie (mój zielony już mają jest idealny do hortensji ) podeślij próbki tkanin jako wzorniki
Myślę,że najlepiej by się nie gryzły to ozdoba powinna być w pastelowym odcieniu
Zawsze możesz też sama zrobić sobie np kwiatka do butów bo to nie jest trudne!
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:01   #327
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
białe buty wpisz w google i masz stronke zapłaciłam 161 z przesyłką, obcas 3 cm. Mam z firmy ARANCI
Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dorka ja też tam zamawiałam i mogę GORĄCZO polecić Buciki śliczne, wygodne i sprzedawca bardzo sympatyczny
ja marudziłam i cudowałam z tymi swoimi zielonymi ale były idealne i wciąż je kocham Bez problemu zrobią Ci buciki w jednym kolorze a ozdobę (z tych co mają na liście do wyboru) w innym. Jedna z dziewczyn z Zielonego wątku nie mogła się zdecydować czy zielone czy białe i wzięła białe z zielonymi kokardkami
Jeśli chcesz mieć jakieś konkretne odcienie (mój zielony już mają jest idealny do hortensji ) podeślij próbki tkanin jako wzorniki
Myślę,że najlepiej by się nie gryzły to ozdoba powinna być w pastelowym odcieniu
Zawsze możesz też sama zrobić sobie np kwiatka do butów bo to nie jest trudne!
Dziękuję bardzo Dziewczyny za info i rady
Już się zakochałam w tym kroju i węzełku co dorka tutaj sobie wzięła i coś czuję, że właśnie takie sobie bym zamówiła... Z nieco wyższym obcasem, może 5 cm. Przeglądam sobie tę stronkę i to zdecydowanie najlepszy krój z tych, co tam się znajdują
Jak rozumiem nie było żadnego problemu z dogadaniem się przez neta? I jak z wygodą butków? Ja się strasznie boję zamawiać bez przymierzania, mam długi największy palec stopy i zwykle żadne buty na mnie nie pasują, wszystkie mnie cisną... Więc trochę się obawiam kupić buty nawet na wymiar... Eh.
No a co do ozdoby i kolorów, to ten węzełek mi się bardzo spodobał A kolory muszę mieć konkretne, więc na pewno bym im próbki wysyłała

Moje wymarzone kolorki to te:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4607851399_7b8c2b89ca.jpg (38,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1310429792vDrACBL.jpg (109,6 KB, 31 załadowań)
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2011-07-19 o 20:03
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:06   #328
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Powiem Ci tak ja w ogóle jestem przeciwniczką zamawiania butów online. Ja mam dużą stopę (41,5/42) i nie we wszystkie buty sie mieszczę (jak mają wąskie noski to i w 42 nie wleze Bałam się,że i moje będa za małe (wtedy bym je oddała bo w BB nie ma problemu z oddaniem czy zamianą) na szczęście okazały się fantastycznie mięciutkie i BAAAAaaaardzo wygodne (pewnie w sztywniejszych już nie dałabym rady chodzić) Ja w soich 9cm byłam od 15 do 6rano i założyłam je na nogę jeszcze następnego dnia. Zero otarć, odgnieceń, pęcherzów itp najwygodniejsze buty jakie w życiu miałam (no może poza sportowymi czy balerinkami bo to inna klasa )
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:07   #329
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Dziewczyny za info i rady
Już się zakochałam w tym kroju i węzełku co dorka tutaj sobie wzięła i coś czuję, że właśnie takie sobie bym zamówiła... Z nieco wyższym obcasem, może 5 cm. Przeglądam sobie tę stronkę i to zdecydowanie najlepszy krój z tych, co tam się znajdują
Jak rozumiem nie było żadnego problemu z dogadaniem się przez neta? I jak z wygodą butków? Ja się strasznie boję zamawiać bez przymierzania, mam długi największy palec stopy i zwykle żadne buty na mnie nie pasują, wszystkie mnie cisną... Więc trochę się obawiam kupić buty nawet na wymiar... Eh.
No a co do ozdoby i kolorów, to ten węzełek mi się bardzo spodobał A kolory muszę mieć konkretne, więc na pewno bym im próbki wysyłała

Moje wymarzone kolorki to te:

Z dogadaniem się nie ma problemu zamówienie złożyłam mailowo, zmierzyłam stopkę i podałam babce wymiary i sama dobrala rozmiar. Zawsze można zwrócić jak coś nie będzie pasowało także nie masz co się obawiać
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:14   #330
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cos specjalnie 4U
Tu efektu dodaje to,że połączone sa dwa gatunki hortensji drobnolistna (ja właśnie taką miałam) i ta z dużymi płatkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg green_and_blue_hydrangea.jpg (184,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (52,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (19,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (147,0 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (43,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4608459750_e1e8891894.jpg (192,7 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-07-19 o 20:22
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.