Piękne i szczupłe do lata 2012! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 20:00   #61
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Joannajj, mój brzuch po 2 ciążach też wygląda strasznie co prawda 10 dni po porodzie, ale po pierwszej ciąży wyglądał super w porównaniu do teraz

Dzisiaj zjadłam:
śniadanie:
- 2 kromki jasnego pieczywa z wędlina i 2 chrupkie z eko serkiem i wędliną
obiad:
- 3 zraziki z brązowym ryżem
podwieczorek:
- banan, kilka crunchy, rodzynek, actimel i dojedzony jogurt po starszej córce
kolacja:
- zjadłam resztę ryżu z obiadu, ale pewnie po karmieniu coś zjem jeszcze, (mam serek cottage z jakąś wędliną).

Qrcze, chciałabym jeść 5 małych posiłków, ale nie ma szans na razie obiad to zjadłam w minutę i połknęłam go dosłownie, nawet nie przeżuwałam, ale już byłam mega głodna i nie mogłam czekać, aż zaśnie, bo bym chyba ją zjadła a w międzyczasie trzeba nakarmić starszą i jeszcze coś w domu porobić no i nie ma kiedy zjeść spokojnie i powoli

Aha i 15 minut ćwiczyłam ramiona z Tameele Webb. Jak wykąpię małą i pójdzie spać to dokończe ćwiczenia i zrobię jakąś sensowną kolacje

na razie tyle, lecę z cycem bo dziecko głodne.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:14   #62
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

kurde ja nie wiem dlaczego tak jest, że po ciąży jedne wyglądają tak że masakra w tym ja a po innych wogóle nie widać, że były w ciąży...i ja tu się męczę z dietą i ćwiczeniami a inne piękne bez większego wysiłku i jak pomyśle,że kiedyś przeszkadzał mi mój brzuch to pukam się w czoło oddałabym wszystko, żeby wyglądać jak przed ciążą
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:23   #63
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Seona po pierwszej ciąży też nie narzekałam...
gratulacje maluszka!

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
kurde ja nie wiem dlaczego tak jest, że po ciąży jedne wyglądają tak że masakra w tym ja a po innych wogóle nie widać, że były w ciąży...i ja tu się męczę z dietą i ćwiczeniami a inne piękne bez większego wysiłku i jak pomyśle,że kiedyś przeszkadzał mi mój brzuch to pukam się w czoło oddałabym wszystko, żeby wyglądać jak przed ciążą
wtedy(przed ciążą) myślało się w innych kategoriach
mój szkrab już zasnął, a córka u rodziców, więc buszuję po wizażu, to już chyba nałóg



kobietki a jak dbacie o cerę, włosy itp? bo ja mam teraz włosomanię, cera poprawiła mi się po drożdżowej kuracji i ostatnio zakupiłam fajny kremik bieledny z ogórkiem i limonką, dla mnie super

Edytowane przez joannajj
Czas edycji: 2011-12-10 o 20:26
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:33   #64
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

ja jakoś szczególnie o cerę i włosy nie dbam...na ciałko to zazwyczaj nakładam jakiś krem nawilżający...z włosami nigdy nie miałam problemów raz w miesiącu chodzę do fryzjerki tylko je podciąć do odpowiedniej długości..
Najwięcej uwagi chyba poświęcam paznokciom maluje je praktycznie codziennie, więc dbam, żeby były mocne ale do tego wystarcza mi odżywka i baza pod lakier..
no i większych problemów u mnie brak a przez ten miesiąc, w którym bardziej zwracam uwagę na to co jem wydaje mi się, że jest ogólnie ze mną lepiej
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:38   #65
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

witam, właściwie to pochodzę z innego wątku dot. płaskiego brzucha, ale jak każda chce do wiosny (najlepiej) poczuć się piękna, choć to raczej nie możliwe Chciałam się zapytać co to są te ćwiczenia abs? mam 174 ważę 68 i tak właściwie chce zgubić brzuch i tłuszczy z ud. Z góry bardzo dziękuję za odp.
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:41   #66
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

basienka1188
szczęściara

Edytowane przez joannajj
Czas edycji: 2011-12-10 o 20:46
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:44   #67
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

OOOOOO już znalazłam chyba to wypróbuje, już str. zapisałam do ulubionych dotychczas robiłam a6w ale strasznie ciężkie sa.
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 21:05   #68
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

ja właśnie jestem po serii ćwiczeń na brzuszek...sama się dziwie, że mam dzisiaj dzisiaj tyle energii do ćwiczeń..jutro się nie ruszę...zostało mi się tylko wymasować...ale to to już sama przyjemność

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

I taka ze mnie szczęściara, że patrzeć na siebie nie mogę...mój brzuch i wszystko w dół to jakaś porażka...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pAulinaa25 Pokaż wiadomość
OOOOOO już znalazłam chyba to wypróbuje, już str. zapisałam do ulubionych dotychczas robiłam a6w ale strasznie ciężkie sa.
wypróbuj jak dla mnie w porównaniu do a6w o niebo lżejsze a czy efekty będą to nie wiem bo sama dopiero zaczęłam więc się nie wypowiadam
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 21:06   #69
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

a6w jest przede wszystkim czasochlonna, ja po 2 tygodniach sie poddalam, a abs jest przyjemne i krotkie, cwicze juz od jakis 2 miesiecy i ejstem zadowolona, widac pierwsze efekty, takze polecam
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 21:12   #70
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

a6w,brzuszki - marny efekt. Lepiej ćwiczyć całe ciało w różnych kombinacjach i w taki sposób zrzucać oponkę. Machanie brzuszków i a6w daje mniejsze efekty od kompleksowych ćwiczeń
a no i minimum 30 minut potrzeba by rozhulać ciało - dopiero po 30 minutach spalamy nasz tłuszczyk
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 21:20   #71
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
a6w,brzuszki - marny efekt. Lepiej ćwiczyć całe ciało w różnych kombinacjach i w taki sposób zrzucać oponkę. Machanie brzuszków i a6w daje mniejsze efekty od kompleksowych ćwiczeń
a no i minimum 30 minut potrzeba by rozhulać ciało - dopiero po 30 minutach spalamy nasz tłuszczyk
no może kiedyś dojdę do tych 30 minut bez zazdyszki a narazie kombinuje trochę na skakance...ćwiczenia na brzuszek...i masaż wszystkiego co się da wymasować...niedawno jeszcze biegałam ale przestałam ale od poniedziałku chyba wezmę się za siebie i znów ruszę tyłek w teren mam nadzieję, że wtedy będzie widać efekty...jak myślicie co jeszcze mogę zrobić żeby jakoś skutecznie wpłynąć na moje ciałko,żeby szybko się wzięło w garść bo narazie to bardziej przypomina ciepłe kluchy niż apetyczne ciacho
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 21:25   #72
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

o jak miło... normalnie jakbym spotkała bliźniaczkę framebasics ..
Ja zaczynam dziś. Dziś- 1 dzień.
Cel mam podobny i wagę wyjściową też..
Trzymam kciuki!!

Edytowane przez sandalina
Czas edycji: 2011-12-10 o 21:27
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 21:29   #73
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Dziewczyny mam pytanie popełniłabym wielki grzeszek gdybym zjadła teraz banana????strasznie za mną chodzi....
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 21:45   #74
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez odila Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim !

To ja tez dołączam do nowego wątku - podpiełam się juz pod poprzedni ... ale rzeczywiscie jakos obumarl
Moim celem jest 15 kg najgorsze ze wydaje mi sie to nierealne bo juz tyle razy probowałam i zawsze kończy sie to tak samo a poprostu nie moge na siebie patrzec.
Mam 162 cm wzrostu i waze 70 kg. Teraz postanowiłam uzyc nowej metody - i spisywac wszystko co jem, żeby miec nieco wieksza kontrolę nad zjadanymi ilościami. http://dziennikiodchudzania.blogspot.com/ Postawiłam na dietę bogatą w białko i warzywa, ograniczyłam weglowodany w postaci pieczywa, makaronów i ryzu, ziemniakow nei jem w ogole. do tego cwiczenia.
Jedyna zmora to slodycze ! nie wiem gdzie ja sie mam przed nimi chowac.

Jesli bedziecie w stanie powiedziec mi gdzie robie błedy to bede bardzo bardzo zobowiązana !
Pozdrawiam i mam nadzieje ze razem nam sie uda !
Kochana oczywiście, że jest realne.
Grunt to pozytywne podejście do sprawy. No i poważne, a nie udawanie przed sama sobą, że się odchudzam.
Zapisywanie wszystkiego co się je to dobry sposób. nauczysz się kontrolować.
Jak na moje jednak powinnaś trochę węgli do diety włączyć!
Ciemna żytnia kromka na 2gie śniadanie lub 30-40g makaronu z pełnego ziarna lub brązowego ryżu na pewno Cie nie zabije. Sama jem o wiele, wiele więcej węgli i udało mi się zrzucić 26kg. To co Ty jadasz zalatuje już Dukanem
Słodycze to wiadomo - niestety trzeba się oduczyć. Za to można sobie owoce jeść, które osłodzą nam życie. Oczywiście wszystko wliczone w nasze zapotrzebowanie
Powodzenia!


Cytat:
Napisane przez salakis Pokaż wiadomość
czy ja się mogę jeszcze przyłączyć???? PROSZĘ!!

tak się cieszę, że nowy wątek powstał

może powiem coś o sobie:
nie będzie to moja pierwsza dieta, choć mam nadzieję, że już ostatnia
nie mam dużo do zrzucenia, bo jakieś 3 kg (ważę 55 przy 167cm - niby ok, ale w czerwcu, przed ślubem ważyłam 52 i było super), a teraz mi brzuszysko wstrętne i boczki wylewają się ze spodni...) od poniedziałku ostro biorę się za siebie!!!! "utrudnieniem" w diecie jest to, że mieszkam razem z Tż za granicą i tu normalne są wieczorne, późne kolacje (nikt nie je o 18, ale ok 20-21 i jest to kolacja taka, jak w Polsce obiad, więc nie ma mowy o jogurcie, czy jabłku - raczej stek, albo ryba itp)....

póki co nie pracuję (zaczynam nową pracę w styczniu) więc dużo siedzę w domu i kusi mnie wszystko co tylko mamy w szafkach i w lodówce

z Waszą pomocą na pewno będzie łatwiej, więc mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona
Ja ostatni posiłek jadam i o północy. Kolacje białkową można jeść nawet i 30minut przed snem (np. serek wiejski, twarożek) a taką z węglami ok. 3 godzinki przed spaniem.

Jeśli siedzisz w domu, to się ciesz! Masz dużo czasu na ćwiczenia.
Codziennie minimum 1 godzinny spacerek lub zacznij biegać jeśli masz na to ochotę i Twoje boczki
znikną w mgnieniu oka!

No i jeszcze ten, jabłko na kolacje? A fe
Powiem Ci, że ja po prostu zakomunikowałam w domu, że jem co innego niż reszta. I tyle. Od 4 miesięcy obiady gotuje sobie sama. Czasami muszę robić dwa jak dla innych też gotuje.
Powiedziałam, że tak chce i już. Przechodzę na zdrowy tryb życia i nie będę jadła tych śmieci co oni.

Zresztą moim zdaniem w Twoim przypadku regularne aeroby i dasz sobie świetnie radę! : )


---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie popełniłabym wielki grzeszek gdybym zjadła teraz banana????strasznie za mną chodzi....
Noo chyba troszkę za późno na takie węgle.
Banana jadam codziennie do śniadania, na kolacje bym nie jadła jednak.
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.

Edytowane przez tyszka_
Czas edycji: 2011-12-10 o 21:51
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 21:48   #75
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

tak coś czułam ze za późno ale pije herbatkę zieloną właśnie i chyba tego banana na śniadanie sobie zostawie...szkoda marnować dobrego dnia na zachcianki
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 23:27   #76
odila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 37
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Hej Kochane !
Dziekuje tyszka_ za analize ! Wiem ze dukanem zalatuje troche to moje jedzenie ... poprostu staram sie jakos ograniczac a przez takie wykluczenie wydaje mi sie ze mam wieksze szanse, bo boje sie ze jak bede jesc wegle to zjem ich poprostu za duzo.
Najgorsze jest to ze spisuje to przez 10 dni i nic ! nic a nic nie schudlam ! moze lekko lzej sie czuje na brzuchu ... czy to przez te wszystkie grzechy w postaci slodyczy ? Ale nie było tego az tak duzo ....
Na dokładke złego umowiłam sie z kumpela i wypiłam 2 piwa i sok pomaranczowy Nienawidzę sie za brak silnej woli !!!!
odila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 23:44   #77
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

sandalina Hehe, to bedzie nam razniej
Ja nie moge spac, na szczescie nie podjadam Rano planuje znowu bieg, a pozniej zakupy, takze kalorie beda leciec. Na obiad juz sobie zamowilam u mamy gotowana piers z kurczaka, podczas gdy rodzinka bedzie zajadac dewolaje z serem
No coz, piekno wymaga wyrzeczen
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 08:23   #78
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cześć dziewczyny ja już po śniadanku i pije kawkę..żeby się obudzić...wszystko byłoby super gdyby Szkrab budził się trochę później...
ale nie narzekam dzisiaj znów piękna pogoda słoneczko świeci aż milej jesti w planach oczywiście popołudniowy spacerek
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 09:37   #79
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

a u mnie ponuro, nawet jednego promyka słońca, i do tego mróz brrr! ja tez po śniadanku. dziś dzień próby, jedziemy do teściów, a wiadomo, że teściowa lubi dogadzać...
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 09:40   #80
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
a u mnie ponuro, nawet jednego promyka słońca, i do tego mróz brrr! ja tez po śniadanku. dziś dzień próby, jedziemy do teściów, a wiadomo, że teściowa lubi dogadzać...
To trzymam kciuki żeby obyło się bez pokus...choć łatwo nie będzie....
ja oczywiście marzę o śniegu ale jak już mam do wyboru słonko czy deszcz to wybieram słonko...

__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 10:22   #81
odila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 37
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Dzien dobry
Ja tez juz po sniadanku - kawa z mlekiem 0,5% do tego omlet na 2 jajkach bez mąki oczywiscie na oliwie z oliwek.

Przed obiadem wybiore sie na silownie napewno - trzeba wcwiczyc wczorajsze piwko :P
odila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 10:29   #82
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
ja właśnie jestem po serii ćwiczeń na brzuszek...sama się dziwie, że mam dzisiaj dzisiaj tyle energii do ćwiczeń..jutro się nie ruszę...zostało mi się tylko wymasować...ale to to już sama przyjemność

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

I taka ze mnie szczęściara, że patrzeć na siebie nie mogę...mój brzuch i wszystko w dół to jakaś porażka...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------



wypróbuj jak dla mnie w porównaniu do a6w o niebo lżejsze a czy efekty będą to nie wiem bo sama dopiero zaczęłam więc się nie wypowiadam
wypróbowałam i szczerze fajniejsze bo nie robie tego sama tylko z bardzo miłym panem do tego robie 8 min nogi i myśle że uda się zbić ten tłuszczyk Bardziej stawiam na ćwiczenia robie jeszcze brzuszki, przysiady, skrętoskłony,(ćwicze rano i wieczorem) oczywiście pozbyłam się z jadłospisu np chlebka jasnego, słodyczy, napoi gazowanych, i jem mniej!!!! do marca musi się udać wam też życzę samych sukcesów w osiągnięciu celu,
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 10:44   #83
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez odila Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Ja tez juz po sniadanku - kawa z mlekiem 0,5% do tego omlet na 2 jajkach bez mąki oczywiscie na oliwie z oliwek.

Przed obiadem wybiore sie na silownie napewno - trzeba wcwiczyc wczorajsze piwko :P
mleko 1,5procent - takie pół to woda
same jajka? trzeba dodać mąkę pełnoziarnistą i dodatki jakieś. Śniadanie musi zawierać weglowodany by mieć kopa na cały dzień!
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 10:47   #84
salakis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: za granicą
Wiadomości: 173
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Dzień dobry!!!

co słychać? widzę, że wczoraj ładnie wszystkie się trzymałyście tylko ja nie za bardzo: jestem u znajomych od piątku i wiadomo jak to jest "w gościach"... dziś wieczorem wracam do siebie i od jutra ostro się biorę do roboty: fitness, masaże antycellulitowe i zdrowe odżywianie.

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość

-
kobietki a jak dbacie o cerę, włosy itp? bo ja mam teraz włosomanię, cera poprawiła mi się po drożdżowej kuracji i ostatnio zakupiłam fajny kremik bieledny z ogórkiem i limonką, dla mnie super
ja na włosy raz w tygodniu nakładam sobie maskę: olej rycynowy+3żółtka+kilka kropli cytryny. potem nakładam worek na głowę i owijam ręcznikiem, żeby im ciepło było i tak trzymam ok 2h. włosy są po tym lepiej nawilżone i jak robię to regularnie to mniej ich wypada.
a na buźkę polecam domowy peeling: łyżka cukru zmieszana z żelem do twarzy (ten sam co używam codziennie) i "szoruję". buzia jest gładziutka po tym, a nie trzeba kasy wydawać na jakiś specjalny produkt
Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
a6w,brzuszki - marny efekt. Lepiej ćwiczyć całe ciało w różnych kombinacjach i w taki sposób zrzucać oponkę. Machanie brzuszków i a6w daje mniejsze efekty od kompleksowych ćwiczeń
a no i minimum 30 minut potrzeba by rozhulać ciało - dopiero po 30 minutach spalamy nasz tłuszczyk
zgadzam się - najlepiej ćwiczyć aeroby. bo tylko tak się tłuszcz spala. same brzuszki można późnej włączyć, żeby wyrzeźbić mięśnie.

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
a u mnie ponuro, nawet jednego promyka słońca, i do tego mróz brrr! ja tez po śniadanku. dziś dzień próby, jedziemy do teściów, a wiadomo, że teściowa lubi dogadzać...
powodzenia!! znam ten problem... my na święta jedziemy do teściów - też będzie ciężko...

no cóż... miłego dnia dziewczynki!! trzymajcie się ciepło i nie dajcie się pokusom!!! buziaki
salakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 11:09   #85
marcik520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

hej dziewczyny postanowiłam się do was dołączyć, w więc tak moja waga była kiedyś jak to powiedzieć w sam raz ale tylko do czasu gdy dorwał mnie stary "wróg" słodycze. I tak z normalnej sylwetki przybrałam na wadze sporo kilogramów choć dokładnie nie wiem ale na pewno 20-30 kg totalna porażka.Na ten efekt miało wpływ wiele czynników problemy rodzinne,słodycze itd.Ale nie ma co się łamać odchudzanie w moim życiu zaczynało się wiele razy i zaraz szybko kończyło się przez brak motywacji i wsparcia.I tak o to tu jestem ;] Mój cel to zrzucić do wakacji ten balast,który przybrałam i powrót do formy-lekkaatletyka;]
marcik520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 12:20   #86
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

salakis ja też się nie trzymałam- dużo jadłam -PMS mam i mną dosłownie nosi

co do buźki- krem dla niemowląt z nivey z masłem shea albo ten na każdą pogodę( dla osób z suchą cerą)
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 12:23   #87
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Dzien dobry
Ja dzis jestem juz po dwoch sniadaniach i po 30minutowym bieganiu, brrr, zimno bylo, ale warto! Teraz wcinam pomarancze, a zaraz wychodze z domu, milego dnia
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 12:28   #88
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Już jestem po obiadku i niby zjadłam nie dużo a czuję jakbym się ojadła nie wiadomo ile....czekam tylko na romowę z Kochaniem i wybywam z Maluszkiem na spacer może jak się poruszam to będzie mi lżej a jak wrócę poćwicze....odezwę się później

miłego popołudnia....trzymajcie się dzielnie


i piszcie to poczytam w wolnej chwili
__________________
GIK

Edytowane przez basienka1188
Czas edycji: 2011-12-11 o 12:29
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 12:41   #89
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Hej dziewczyny, mam nadzieję, że można się do Was dołączyć

Do Lata (albo i wcześniej ) planuję zrzucić minimum 10 kg a później to w zależności od widoku w lustrze będę chudła a nie tego co widać na wadze Moja dieta polega na 4 posiłkach w ciągu dnia, i staram się nie przekraczać 1000 kcal- 1200 Ogólnie jest to najbardziej znana dieta MŻ + spacery i ćwiczenia Odchudzałam się kilka miesięcy wcześniej tym samym sposobem i udało mi się zrzucić ok 10 kg a teraz wróciły mi 3 i rozpoczynam dalszy etap I oczywiście pozwalam sobie od czasu do czasu na grzeszki

Też jestem włosomaniaczką i na włosy stosuję olejek kokosowy i Amlę oraz różne maski itd

Cytat:
Napisane przez sun in the winter Pokaż wiadomość
w temacie też jest : PIĘKNE :P

mój najwiekszy problem to tż i jego fastfoody .. wieczorne chipsy .. pozne kolacje ..
:P
widze, że mamy ten sam problem

Czy używacie jakiś balsamów ujędrniających, anty cellulitowych itp?

Dla mnie największą motywacją jest to co w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img121492.moda.1230189.jpg (46,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136652.moda.1236343.jpg (36,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136652.moda.1244405.jpg (51,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137399.moda.1227522.jpg (26,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137399.moda.1236937.jpg (19,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137614.moda.1226233.jpg (16,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137614.moda.1228523.jpg (60,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137614.moda.1228534.jpg (26,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137614.moda.1228551.jpg (35,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137614.moda.1228900.jpg (28,3 KB, 16 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 12:46   #90
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Piękne i szczupłe do lata 2012!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Ja dzis jestem juz po dwoch sniadaniach i po 30minutowym bieganiu, brrr, zimno bylo, ale warto! Teraz wcinam pomarancze, a zaraz wychodze z domu, milego dnia
Ja też zaliczyłam bieganie. Tylko 25 minut znów, ale uzupełnione marszem przed i po
U mnie dziś boska pogoda do biegania. Temperatura w sam raz.
Z tego co widzę na onecie, pogoda cały tydzień ma być ładna!
A w środę aż 9stopni. Taki grudzień to ja lubię
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.