Pobieraczek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 21:00   #61
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
odgrzebuje temat ..


Głupia sie zarejstrowałam tam jakis czas temu ale podałam zle dane , i mnie teraz męczą i strasza :/

Mam płacic czy nie ?
- nie , nie płać, skutecznie ignoruj ich maile; kasuj, zablokuj adres; nie czytaj, znudzi się im- u mnie też tak było, jak syn się nieopatrznie zalogował i coś tam kliknął. Przejmował się strasznie, bo pisma brzmiały mądrze i prawniczo- olać i tyle. Po jakimś czasie przestali.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 22:13   #62
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Pobieraczek

Tyle razy temat był już wałkowaty, tysiące razy mówiono, że pod żadnym pozorem nie wolno płacić.. a ludzie dalej pytają i chcą to robić
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 23:35   #63
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Pobieraczek

polecam:
http://www.tvp.pl/publicystyka/magaz...112011/5591821
1reportaż-wszystko o pobieraczku
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:08   #64
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
Tyle razy temat był już wałkowaty, tysiące razy mówiono, że pod żadnym pozorem nie wolno płacić.. a ludzie dalej pytają i chcą to robić
chyba lepiej sie doinformować od ostatniego postu tutaj mineło wiele miesiecy , mogli zmienić regulamin itd. wiec warto zapytać . Po to forum chyba jest nie widze w tym nic dziwnego , oprócz Twojej uszczypliwości .

Madana dziekuje za info
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 07:39   #65
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Pobieraczek

To skandal, że ten cały pobieraczek naciągaczek nadal działa na granicy prawa mimo przegrania sprawy z UOKIK oraz nagłaśnianiem sprawy m.in w Expresie Reporterów Podobno zmienili coś w regulamie po wyroku, ale nadal liczą na naiwnych. Chyba jednak sprawa nie została odpowiednio nagłośniona, skoro nadal ludzie sie na to nabierają. Przyznam, że sama tam się zarejestrowałam na początku bieżącego roku bez czytania regulaminu, bo chciałam ściągnąc jakiś film i wyskoczyła mi strona pobieraczka. Filmu oczywiście nie udało się ściągnąć, zapomniałam o całej sprawie, a po 11 dniach nie mogłam uwierzyć własnym oczom, jak zobaczyłam wezwanie do zapłaty. Potem poczytałam o tym oszuście w internecie, olałam ich i oczywiście nie zapłaciłam. Dostałam od nich chyba dwa wezwania mailowe, które zignorowałam i teraz od kilku miesięcy mam spokój. LUDZIE NIE PŁAĆCIE IM POD ŻADNYM POZOREM. Oni tylko tak straszą, potrafią świetnie wzbudzać w ludziach strach tym pseudoprawniczym bełkotem, wysyłaniem wezwań przedsądowych, żerują na strachu i nieznajomości prawa, a nie mają żadnych podstaw dla swoich roszczeń. Konsekwentnie ich olewajcie, to się odczepią.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 15:34   #66
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Pobieraczek

Ja też idiotycznie dałam się zrobić w konia!
Pobieraczek (po upłwie 10 dni od rejestracji w serwisie) przysłał mi mailem kilka razy upomnienie o zapłatę prawie 100 zł.
Adres mailowy był oczywiście ok (inaczej by przecież nie dotarł), natomiast wszystkie inne, rzekomo moje, dane osobowe zostały całkowicie wyssane z palca (fałszywe imię i nazwisko oraz adres pocztowy, których - nawet rejestrując się jako ktoś fikcyjny - nie byłabym w stanie wymyślić).

Mimo to, za radą prawników (których znalazłam w sieci czytając o przekrętach Pobieraczka), wysłałam do Pobieraczka pismo pocztą tradycyjną (polecony, za zwrotnym potwierdzeniem odbioru), że odstępuję od umowy, niczego z serwisu nie pobierałam i nie zamierzam im płacić. Podałam w tym piśmie swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz adres.

Za kilka dni znów otrzymałam mailem, na fałszywe - te same co poprzednio - dane, upomnienie, iż mam zapłacić pod groźbą komornika i sądu.
Tym razem już to zignorowałam.

Jako kolejną wiadomość Pobieraczek przysłał mi - tym razem na prawdziwe dane - list zwykły - znów z pogróżkami i wizją stanięcia przed sądem
I tym razem odpuściłam reakcję.

Zachowałam sobie całą korespondencję prowadzoną z nimi (zarówno mailową jak i pocztową) i gdyby faktycznie pozwali mnie do Sądu będę wykazywać celowe wprowadzanie mnie w błąd, operowanie w stosunku do mojej osoby zmyślonymi danymi, a także powoływać się na rozwiązanie umowy na odległość (termin 10-dniowy nie jest tu jedyną możliwością. Prawo dopuszcza takie wypowiedzenie w terminie 3-miesięcznym, który zachowałam).

Płacić nie zamierzam, bo są zwykłymi wyłudzaczami. Szukają frajerów, którzy przestraszą się i dla świętego spokoju zapłacą ZA NIC!
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:57   #67
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Pobieraczek

Ja też niestety dałam się naciąć pobieraczkowi... Jakiś miesiąc temu zarejestrowałam się na tej stronie ale nic nie ściągnęłam, bo się nie dało. Dzisiaj sprawdzam maila, a tam przed sądowe wezwanie do zapłaty... Na początku byłam skłonna im zapłacić, bo przestraszyłam się wizji sądu i firmy windykacyjnej ale poszperałam na ten temat w internecie i nie mam zamiaru im płacić. Zadzwoniłam też do Rzecznika Konsumentów, pani powiedziała mi, żebym wysłała im pismo, w którym rezygnuję z ich usług, bo mam na to 3 miesiące, nie 10 dni jak podają. Po tym powinni dać sobie spokój. Jeżeli będą wysyłać listy, to mam się odezwać do Rzecznika.
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 19:17   #68
Susette Crackers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 72
Dot.: Pobieraczek

Kuzynce przyszło wezwanie do zaplaty ;po 2 latach od rejestracji. W ogóle to jest jakis fake. Bo jak sprawdzała podpisy na pismach, które jej stamtąd przychpdziły, to podpis niby tego samego gościa, wyglądał inaczej. Co więcej był podobny do innych podpisów.
__________________
Ze sportem jej do twarzy
Susette Crackers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 12:02   #69
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Pobieraczek

Zdurniałam
Czyli z tego co poczytałam w sieci - nawet jeśli podało się swego maila i dane to nie mają żadnych podstaw by ściągać z nas pieniądze czy nawet z nich później odsetki? W końcu ich metoda "łapania" użytkowników polega na niedoinformowaniu i wyostrzonej reklamie 10 dni bez opłat, a prośby z usunięciem z portalu są olewane. W dodatku wg prawa odstąpienia od umów mogą trwać 3 m-ce a nie 10 dni. Mało tego - jak można wołać kasę za jakiś pakiet, którego jako założyciel konta nawet sobie nie wybraliśmy...? Każdy myśli ok, zarejestruję się i 10 dni zapoznam się z portalem, mogę za darmo z niego korzystać. A jeśli później będę mieć potrzebę to wówczas zapłacę przed ściąganiem.
Później okazuje się, że chcą nas ograbić, a my nie mamy możliwości samodzielnego usunięcia profilu ani zmiany danych., NIC!!! Tak raczej być nie powinno?

Święta idą a oni dręczą ludzi zastraszaniem. W sieci jest link by się zgrać, bo jest jakiś wspólny pozew sądowy. Tyle tylko czy warto się rejestrować i płacić 30 zł by ich pozwać a potem mieć w związku z tym dodatkową sprawę na głowie..?
Czy ktoś z Was się orientuje w sprawie?
Założyłam konto i chwilę po - tego samego dnia (mogło być nieco po północy) zessałam 1 film, który się nawet nie dał wypakować- wyskoczyło jedynie coś o błędzie. Niczego więcej nigdy nie chciałam mieć z nimi wspólnego, więc na co oni liczą?? Mój mail o rezygnacji jak dotąd nie został skomentowany, a wysłałam go bardzo wyraźnego tuż po tym ich mailu oczekującym wpłaty.. DLACZEGO w ogóle ten portal nie został zablokowany skoro jużkilka lat trwa afera? Szkoda gadać..
Osoby takie jak ja nie mijające nigdy do czynienia z takimi wyłudzaczami obawiają się jakichś odsetek, to jest najbardziej denerwujące -> W sieci rady by nie płacić, a strach nie płacić. Mało tego w ich cwanym regulaminie jest przecież wzmianka o zwrocie po zerwaniu umowy, a to jakieś kłamstwo, więc płacić dla świętego spokoju tym bardziej szkoda. Kto widział płacić skoro niczego nie będzie ściągać, w dodatku po upływie 10 dni dopiero dowiaduje się o cwanym tajnym kruczku? W internecie pełno rad prawników i osób zajmujących się prawem konsumenta, że wykorzystują ludzi i niedoinformowanie ich i to jest bezpodstawne. Po co mam słać im pieniądze skoro zaraz musieli by je oddać, bo chcę zniknąć z ich portalu?
Jeśli znacie kogoś kto zna prawnicze zawiłości to może poradźcie się jak powinno się reagować na ich nagabywania do przekazywania pieniędzy??
To byłby bardzo miły prezent wielkanocny dla zakłopotanych wizażan...
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 15:24   #70
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Pobieraczek

No i do mnie pobieraczek też dotarł

Jestem ciekawa czy można uch do sądu podać za takie oszustwa i to na taką skalę...
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 15:59   #71
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
No i do mnie pobieraczek też dotarł

Jestem ciekawa czy można uch do sądu podać za takie oszustwa i to na taką skalę...
A jak się nie mylę to oni chyba mieli już jakąś sprawę w sądzie.
Pamiętam jak z 2lata temu i do mnie się dobijali
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 16:27   #72
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
DLACZEGO w ogóle ten portal nie został zablokowany skoro jużkilka lat trwa afera? Szkoda gadać..
Dlatego, że żaden wyrok wobec pobieraczka nie jest prawomocny. Oni się odwołują od wyroków, więc sprawa trafia do sądu wyższej instancji i jest nadal rozstrzygana. Jakiś wyrok w ich sprawie już jest chyba sądu konsumenckiego (?), ale przez tryb odwoławczy ten wyrok się nie uprawomocnił.
Zresztą nie można ot tak zamknąć portalu. Ewentualnie zasądzoną karą można sprawić, że biznes przestanie być opłacalny i sami zamkną portal.

Tak na marginesie zauważyłam, że pobieraczek stał się inspiracją dla różnych "biznesmenów" do założenia podobnych portali, niby bezpłatnych, ale z ukrytą informacją o wysokich opłatach. Czytając regulaminy tego, co jako reklama trafia na mojego maila wychwyciłam już takie przypadki.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:52   #73
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Pobieraczek

Cóż - ode mnie ani grosza nie dostaną
Zresztą, mój mail wszystkie wiadomości wrzuca do Spamu, więc cóż... I tak więcej nic nie zobaczę
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:53   #74
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dlatego, że żaden wyrok wobec pobieraczka nie jest prawomocny. (...)

Tak na marginesie zauważyłam, że pobieraczek stał się inspiracją dla różnych "biznesmenów" do założenia podobnych portali, niby bezpłatnych, ale z ukrytą informacją o wysokich opłatach. Czytając regulaminy tego, co jako reklama trafia na mojego maila wychwyciłam już takie przypadki.
No tak..
Nie znam się na prawie karnym, ale ciekawe czy sąd nie mógłby w wyroku na czas ewentualnego trwania dalej sprawy (bo powinien przecież taką ewentualność brać pod uwagę mając pełną świadomość karną) nakazać właścicielom portalu zawieszenia działalności. No kurdę.. oni sobie dodają do regulaminu haczyków i dalej szczęśliwie oskubują co bardziej naiwnych i grożą zakłopotanym mniej naiwnym.. Horror jakiś..

Swoją drogą powinni to robić tym bardziej (zabraniać) z uwagi na to o czym napisałaś - że istnienie takiego portalu jest pożywką dla większej loży drapieżców żerujących na Bogu ducha winnych ludziach...

Może ktoś broniący ofiar powinien taki wniosek złożyć, aby na czas przeciągania sprawy ze strony oszustów nakazać zawieszenia działalności i w razie wygranej i uprawomocnienia anulowanie wszystkich oszukanych jakich przybywało w czasie dalszego ciągu działalności..

Czuję się patriotką, ale to jedna z chwil gdy bądź co bądź ma się ochotę powiedzieć: oto polska właśnie
__________________

Jesteśmy tu m.in. po to by pomagać sobie nawzajem


Edytowane przez partytura
Czas edycji: 2012-03-11 o 16:56
partytura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:13   #75
Allanya
Przyczajenie
 
Avatar Allanya
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 12
Dot.: Pobieraczek

Dziewczyny jakiś rok temu sie tam zalogowalam, w ogole z tego nie korzystalam a po jakis kilku miesiacach dostalam wezwanie do zaplaty okolo 100 zl , przestraszylam sie zaplacilam a moj brat mnie wysmial... Teraz po niecalym roku czasu dostaje kolejne przedsadowe wezwanie do zaplaty nie wiem juz co mam robic? Pisza o kosztach okolo siedmiuset zlotych i sprawy w sadzie za takie gowno, z ktorego nie korzystalam i za ktore w dodatku zaplacilam co mam robic? Znow placic?
Allanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 01:25   #76
201604210952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 145
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Allanya Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiś rok temu sie tam zalogowalam, w ogole z tego nie korzystalam a po jakis kilku miesiacach dostalam wezwanie do zaplaty okolo 100 zl , przestraszylam sie zaplacilam a moj brat mnie wysmial... Teraz po niecalym roku czasu dostaje kolejne przedsadowe wezwanie do zaplaty nie wiem juz co mam robic? Pisza o kosztach okolo siedmiuset zlotych i sprawy w sadzie za takie gowno, z ktorego nie korzystalam i za ktore w dodatku zaplacilam co mam robic? Znow placic?
NIEE!!! Nie plac juz! tez kiedys tam sie zalogowalam i moj znajomy. Niby 90zl do zaplaty bylo... olalismy i przestali pisac... Oni szukają naiwnych(bez urazy) takich jak Ty Widza, ze zaplacilas raz bo sie przestraszylas to twierdza, ze i zaplacisz 2 raz jeszcze wiecej by miec spokoj, a za rok pewno by Ci przeslali jeszcze wiecej:P Nie plac nic tym naciagaczom, oni juz mieli sprawe w sadzie za to wyludzanie pieniedzy i placili kare. Jesli bada Cie nekac idz z tym do sadu na pewno nie wyjdzie,ze masz placic Olej ich,poczekaj przestaną
201604210952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:03   #77
Allanya
Przyczajenie
 
Avatar Allanya
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 12
Dot.: Pobieraczek

antt89 zrobiłam jak powiedziałaś nie zapłaciłam i na razie cisza. Mam nadzieję, że tak zostanie
Allanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:07   #78
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Pobieraczek

Ja olałam w lutym jakoś i nic nie przyszło powtórnie, spokojnie
To są oszuści żerujący na nieświadomych prawa ludziach - tylko stąd ich zyski
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 22:22   #79
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pobieraczek

Cześć!
Jestem i ja
Ponad rok temu zalogowałam się na Pobieraczku.
Dostawałam maile, na pierwszy odpisałam bo byłam wystraszona i nie wiedziałam o co chodzi.
Wysłałam też rezygnację (w ciągu 3 miesięcy) ale jej nie uwzględnili i jeszcze jedno pismo przysłali (mailem).
W tamtym tygodniu, po roku czasu dostałam wezwanie do zapłaty drogą pocztową. Nie powiem, stresa trochę mam.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 13:11   #80
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Pobieraczek

olej ich, a więcej nie napiszą
Poza tym wczoraj chyba na wp był artykuł o pobieraczku - oszuści i tyle
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 20:21   #81
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Allanya Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiś rok temu sie tam zalogowalam, w ogole z tego nie korzystalam a po jakis kilku miesiacach dostalam wezwanie do zaplaty okolo 100 zl , przestraszylam sie zaplacilam a moj brat mnie wysmial... Teraz po niecalym roku czasu dostaje kolejne przedsadowe wezwanie do zaplaty nie wiem juz co mam robic? Pisza o kosztach okolo siedmiuset zlotych i sprawy w sadzie za takie gowno, z ktorego nie korzystalam i za ktore w dodatku zaplacilam co mam robic? Znow placic?
Nie przejmuj się, takie przedsądowe wezwanie to sobie mogą w d... wsadzić i każdy może je napisać Sąd już ich raz ukarał za podobne działania, była jakiś czas cisza, a teraz podobno znowu próbują wyłudzać pieniądze. Nic im nie płać, bo nie mają prawa a do sądu Cię nie podadzą, bo nie mają podstawy prawnej i tylko sami by się na koszta sądowe narazili
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:09   #82
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Ja olałam w lutym jakoś i nic nie przyszło powtórnie, spokojnie
To są oszuści żerujący na nieświadomych prawa ludziach - tylko stąd ich zyski
dali Ci spokój? JA dostałam te przedsądowe wezwanie wczoraj o 4 nad ranem. Boje się.... wysłałam i e-mailem z 4 formułki ze odstepuje od umowy i nic...... Na froum prawnym pisali ze to automat wysyła te wiadomosci. boje sie.....
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:24   #83
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Pobieraczek

ja już nie pamiętam kiedy się na pobieraczku zarejestrowałam () ale po kilku miesiącach miałam 2 maile z wezwaniem do zapłaty i straszeniem sądem (jakiś rok temu już) oczywiście nie zapłaciłam i cisza
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:59   #84
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
dali Ci spokój? JA dostałam te przedsądowe wezwanie wczoraj o 4 nad ranem. Boje się.... wysłałam i e-mailem z 4 formułki ze odstepuje od umowy i nic...... Na froum prawnym pisali ze to automat wysyła te wiadomosci. boje sie.....
Ja dostałam wezwanie do zapłaty w lutym zeszłego roku, potem jeszcze jakiegoś meila z powtórnym żądaniem zapłaty. Olałam ich, nie odpisałam na żadną wiadomość, nie pisałam, że odstępuje od umowy. Dali mi spokój
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 06:34   #85
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pobieraczek

Mi też dali spokój- na rok. po czym przysłali listowne wezwanie do zapłaty.
Póki co nie mam zamiaru płacić.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 08:42   #86
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Pobieraczek

A kiedy ci je wysłali? I musiałas podpisywac ze odebrałaś to wezwanie ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 09:53   #87
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Pobieraczek

http://webhosting.pl/Koniec.Pobierac....musi.zaplacic
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:01   #88
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A kiedy ci je wysłali? I musiałas podpisywac ze odebrałaś to wezwanie ?

Ze dwa tygodnie temu dostałam, na stary adres tż.
To nie był polecony.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:22   #89
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
olej ich, a więcej nie napiszą
Poza tym wczoraj chyba na wp był artykuł o pobieraczku - oszuści i tyle
podeślesz link ?

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Ja wysałałm odstąpienie od umowy e-maile bo mozna ale mi nie odpisują.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Ze dwa tygodnie temu dostałam, na stary adres tż.
To nie był polecony.
Ale podpisali sie imieniem i nazwiskiem ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:44   #90
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pobieraczek

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ale podpisali sie imieniem i nazwiskiem ?

Ale kto? Ci co mi list odbierali?
Jeśli tak to nie, bo to nie był list polecony, po prostu listonosz wrzucił do skrzynki na listy.


A w liście same kserówki.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.