Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 12:38   #2221
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

o matko, a ja ciągle czekam na wyniki... egzam był w zeszły poniedziałek, a wyniki nie wiem, może po Wielkanocy będą.... stres mnie chyba zje całkiem ..
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 13:13   #2222
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ja mam jeszcze jedna poprawke :/ i zakończe sesyje, tylko ,że ta poprawka dopiero 23 :/ strasznie późno
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 14:43   #2223
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Jestem po wynikach ZDAŁAM!!! Zdałam tą durną historię na 3,5!!!!!!!!!!!!!
Mam na dodatek nowy monitor trochę dziwnie, bo takie ma siakieś dziwne... no nie wiem, inaczy
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 15:01   #2224
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

justyna_dt i cala reszta GRATULACJE!!

Nie bylo mnie tutaj przez kilka dni, bo staralam sie pisac prace inzynierska . Idzie mi to niestety fatalnie, a mam tylko tydzien na skonczenie

Zaliczylam przedwczoraj poprawke i sesje tez mam z glowy Sesje i cale studia

Zostala mi tylko ta [cenzura] praca. Jakos nie moge sie zebrac...ostatnio zeby odreagowac poszlam "w kluby" i tak mi dni schodza na wychodzeniu wszedzie gdzie i kiedy tylko sie da
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:27   #2225
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Jestem po wynikach ZDAŁAM!!! Zdałam tą durną historię na 3,5!!!!!!!!!!!!!
Mam na dodatek nowy monitor trochę dziwnie, bo takie ma siakieś dziwne... no nie wiem, inaczy
GRTAULACJE!!!!!!!!!!!!!!!
Wiedzialam,ze sie uda
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:19   #2226
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez gosiap82 Pokaż wiadomość
GRTAULACJE!!!!!!!!!!!!!!!
Wiedzialam,ze sie uda
Creaketique, Gosiu - dziękuję
Gosia - jakbyś tak cały czas mi nie wmawiała, że zdałam, to by się pewno nie udało
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:54   #2227
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Jestem po wynikach ZDAŁAM!!! Zdałam tą durną historię na 3,5!!!!!!!!!!!!!
Mam na dodatek nowy monitor trochę dziwnie, bo takie ma siakieś dziwne... no nie wiem, inaczy
Gratulacje!!!!
Ja jutro mam wyniki z bankowości. Mam nadzieję, że 3,5 będzie.
A potem od piątku będę babkę z rachunkowości zasypywać e-mailami o wyniki, bo 23 poprawka jest.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 20:45   #2228
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Jestem po wynikach ZDAŁAM!!! Zdałam tą durną historię na 3,5!!!!!!!!!!!!!
Mam na dodatek nowy monitor trochę dziwnie, bo takie ma siakieś dziwne... no nie wiem, inaczy
Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
justyna_dt i cala reszta GRATULACJE!!

Nie bylo mnie tutaj przez kilka dni, bo staralam sie pisac prace inzynierska . Idzie mi to niestety fatalnie, a mam tylko tydzien na skonczenie

Zaliczylam przedwczoraj poprawke i sesje tez mam z glowy Sesje i cale studia
gratulacje dziewczyny !

ja nie zdałam no cóż, jakaś równowaga w przyrodzie musi być (moich poprawek by starczyło na obdzielenie połowy wizażu , ale nie podzielę się )
tak więc nawet dnia przerwy nie będzie, ciekawe ile jeszcze mój organizm wytrzyma
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:02   #2229
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Jutro mam poprawkę! Dopiero po południu, więc jeszcze zdąże się rano pouczyć () ale nie zmienia to faktu, że już zaczynam wariować
Niech to wszystko już się skończy!!!
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 01:06   #2230
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ewusia_marchew jakos to bedzie . Tez w tym sem. mialam urwanie glowy i duzo nie poszlo po mojej mysli, wiec wiem jak sie czujesz i wspolczuje. Ale wszystko sie kiedys konczy, wiec napewno dasz rade, predzej czy pozniej . Trzymam kciuki!!!

miu miu Tobie tez nie zazdroszcze . Ale rowniez trzymam mocno kciuki
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 07:50   #2231
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
o matko, a ja ciągle czekam na wyniki... egzam był w zeszły poniedziałek, a wyniki nie wiem, może po Wielkanocy będą.... stres mnie chyba zje całkiem ..
Czekanie na wyniki jest czasem bardziej stresujące od czekania na egzamin Ja się własnie zbieram po ostatnie wyniki z gospodarki a środowisko . Modlę się o 4 ale co będzie to zobaczymy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 09:21   #2232
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Jutro mam poprawkę! Dopiero po południu, więc jeszcze zdąże się rano pouczyć () ale nie zmienia to faktu, że już zaczynam wariować
Niech to wszystko już się skończy!!!
Trzymam mocno kciuki żeby się już skończyło i to z jak najlepszym skutkiem
Cytat:
Napisane przez gosiap82 Pokaż wiadomość
Ewusia_marchew jakos to bedzie . Tez w tym sem. mialam urwanie glowy i duzo nie poszlo po mojej mysli, wiec wiem jak sie czujesz i wspolczuje. Ale wszystko sie kiedys konczy, wiec napewno dasz rade, predzej czy pozniej . Trzymam kciuki!!!
dziękuję jakoś dam radę, tylko nazbierało mi się tego tyle na koniec lutego i marzec, że chyba też mnie Wielkanoc czeka, nie z czekaniem na wyniki, bo u mnie większość ustnie, tylko z zaliczaniem poprawek
ale będę twarda
teraz biorę się za pracę, bo strasznie zależy mi na tym żeby dziś ją jak najszybciej skończyć i już nie musieć na to patrzeć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:59   #2233
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki żeby się już skończyło i to z jak najlepszym skutkiem

dziękuję jakoś dam radę, tylko nazbierało mi się tego tyle na koniec lutego i marzec, że chyba też mnie Wielkanoc czeka, nie z czekaniem na wyniki, bo u mnie większość ustnie, tylko z zaliczaniem poprawek
ale będę twarda
teraz biorę się za pracę, bo strasznie zależy mi na tym żeby dziś ją jak najszybciej skończyć i już nie musieć na to patrzeć
Ewusia - powodzenia! Ja tam pewna jestem, że dasz sobie radę z palcem w nosie i bez mrugnięcia okiem

A ja idę pojeśc pączków zrobić sobie przepyszną owocową herbatkę i porobię trochę readingu
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:02   #2234
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

dziewczyny zaliczyłam dzisiaj bankowość i statystykę Czyli 2 rzeczy z zaległych nadrobione, Zostały wciąz trzy ale mam motywację, że człowiek jak się zepnie potrafi nadrobić materiał
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:13   #2235
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Ewusia - powodzenia! Ja tam pewna jestem, że dasz sobie radę z palcem w nosie i bez mrugnięcia okiem

A ja idę pojeśc pączków zrobić sobie przepyszną owocową herbatkę i porobię trochę readingu
dziękuję mam nadzieję że rak będzie
ja też piję herbatkę owocową, ale pączków nie jem. bunt. żaden pączek nie jest w stanie mnie zmusić do takiego poświęcenia, żeby przebrać spodnie, założyć płaszcz i zjechać 8 pięter windą do piekarni

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziewczyny zaliczyłam dzisiaj bankowość i statystykę Czyli 2 rzeczy z zaległych nadrobione, Zostały wciąz trzy ale mam motywację, że człowiek jak się zepnie potrafi nadrobić materiał
gratulacje jasne ze dasz radę, ja też mam jeszcze 3 rzeczy do zaliczenia i jak się uprę to zdam to, choćbym do maja miała zaliczać

a praca już w 3/4 napisana
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:16   #2236
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

zawsze kurcze coś...

dzisiaj sie okazalo ze mam jednak chemie w plecy i w nastepny poniedzialek znowu zaliczam ;/ pytania z nieorganicznej byly takie same jak dla BIOTECHNOLOGII (u nas ludzie tylko pozaliczali , u nich 4 i kilka 5, do tego mieli 1 grupe a my 2, istna dyskryminacja)

a juz i tak tyle sie przez to nerwow najadlam,wlosow z glowy powyrywalam, ze niewiem... owszem sredniawoo mialam opanowany ten material, ale myslalam, ze wystarczy na zaliczenie. poza tym ci co po prostu wszystko zerzneli zdali i nawet nie potrafia powtorzyc pytan,ktore byly na tescie:/

nie wiem jak was,ale mnie takie porazki zupelnie nie motywuja :-(
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:06   #2237
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziewczyny zaliczyłam dzisiaj bankowość i statystykę Czyli 2 rzeczy z zaległych nadrobione, Zostały wciąz trzy ale mam motywację, że człowiek jak się zepnie potrafi nadrobić materiał
No ja cały czas trzymam kciuki ;-)
Też zdałam bankowość, nawet Side szybciej wiedziała ode mnie co dostałam, hehe.
Jeszcze tylko rachunkowość. Brrr..
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:26   #2238
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ewusia_marchew dziekuje za gratulacje Co do poprawek to sie nie przejmuj, wiekszosci z nas sie zdarza, na szczescie KIEDYS wszystko sie zaliczy

Gratuluje mobilizacji do pisania pracy . Ja mam jutro spotkanie z promotorem odnosnie mojej inz. a jestem w lesie
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:08   #2239
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
zawsze kurcze coś...

dzisiaj sie okazalo ze mam jednak chemie w plecy i w nastepny poniedzialek znowu zaliczam ;/ pytania z nieorganicznej byly takie same jak dla BIOTECHNOLOGII (u nas ludzie tylko pozaliczali , u nich 4 i kilka 5, do tego mieli 1 grupe a my 2, istna dyskryminacja)

a juz i tak tyle sie przez to nerwow najadlam,wlosow z glowy powyrywalam, ze niewiem... owszem sredniawoo mialam opanowany ten material, ale myslalam, ze wystarczy na zaliczenie. poza tym ci co po prostu wszystko zerzneli zdali i nawet nie potrafia powtorzyc pytan,ktore byly na tescie:/

nie wiem jak was,ale mnie takie porazki zupelnie nie motywuja :-(
oj miałam wczoraj to samo wiec wiem co czujesz
mnie też porażki nie motywują, ale motywuje mnie mój upór, zawsze najpierw trochę narzekam,a później biorę się w garść i uczę znów, żeby w końcu zdać i wszystkim pokazać

Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
Ewusia_marchew dziekuje za gratulacje Co do poprawek to sie nie przejmuj, wiekszosci z nas sie zdarza, na szczescie KIEDYS wszystko sie zaliczy

Gratuluje mobilizacji do pisania pracy . Ja mam jutro spotkanie z promotorem odnosnie mojej inz. a jestem w lesie
no na pewno, z resztą nie pierwsza to moja poprawka i nie ostatnia znając mnie
ja na szczęście taką króciutką prackę pisałam na 10 stron, więc już odwaliłam. Jestem na jednolitych magisterskich więc do większej pracy daleko nie licząc kilku seminaryjnych Tobie życze powodzenia w tworzeniu
a dzięki temu ze się tak szybko wyrobiłam z pracą to mogę wybrać się na imprezkę tak więc idę się zbierać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 18:47   #2240
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Nie zaliczę tej poprawki Napisałam to, co wiedziałam, na każde pytanie niby mam odpowiedź ale to na pewno nie wszystko, co można było napisać. Już po pierwszym terminie się przekonałam, że nie wystarczy mieć na każde coś dobrze napisane A spodziewałam się trochę innych pytań... Eh. Ciężko będzie, ta cała sytuacja już mnie bardzo zniechęciła

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
a juz i tak tyle sie przez to nerwow najadlam,wlosow z glowy powyrywalam, ze niewiem... owszem sredniawoo mialam opanowany ten material, ale myslalam, ze wystarczy na zaliczenie. poza tym ci co po prostu wszystko zerzneli zdali i nawet nie potrafia powtorzyc pytan,ktore byly na tescie:/

nie wiem jak was,ale mnie takie porazki zupelnie nie motywuja :-(
Mnie niestety też nie
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 19:15   #2241
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

jestem wściekła nawet bardzo gość dzisiaj dał na stronce wyniki z egzaminy z 5 lutego, tyle tylko, że tylko z 1 grupy a ja pisałam 2 grupe i nadal nie wiem, czy zdałam czy nie co on sobie w kulki leci czy co ??
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 19:47   #2242
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

No i z gospodarki dostałam 4+ Więc już wszem i wobec mogę ogłosić koniec sesji
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 20:08   #2243
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Red face Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Nie zaliczę tej poprawki Napisałam to, co wiedziałam, na każde pytanie niby mam odpowiedź ale to na pewno nie wszystko, co można było napisać. Już po pierwszym terminie się przekonałam, że nie wystarczy mieć na każde coś dobrze napisane A spodziewałam się trochę innych pytań... Eh. Ciężko będzie, ta cała sytuacja już mnie bardzo zniechęciła


Mnie niestety też nie
nie poddawaj sie, trzeba zawsze walczyc do konca. mam tez nadzieje, ze prowadzacy ten przedmiot (....?) nie jest sadysta czasem mozna poprosic o 3 termin ale wierze, ze nie bedzie potrzebny. trzymam kciuki!!!

Eh... tyle mialam w swoim zyciu roznych niepowodzen, ze kilka osob moglabym nimi obdzielic niestety moje wyniki w nauce sa uzaleznione od samopoczucia, odrobiny komfortu psychicznego, drobnych sukcesow...jesli dotyka mnie porazka to juz na calej linii, po trochu z wlasnej winy, po trochu z powodu pecha chyba i braku pewnosci siebie:/
z ta chemia to jeszcze poki co nie ma tragedii w tym sensie, ze jest jeszcze ten termin poprawkowy (chociaz of course juz trzese portkami dla zasady, a co), test tez byl do przezycia (mogl byc trudniejszy), byc moze pytania sie powtorza (sadzac po olewackim stosunku pana doktora). jednak najbardziej mnie boli, ze moja rodzicielka ciagle mi trula, zebym sie przylozyla.moja reakcja "of course, naturliś, jawol!". jednak jak zwykle cos spapralam... no bo poza studiami i poprawa matury (chce zmienic kierunek), mieszkaniem, nie mam na razie niczego na glowie
dopiero zaczelam studia a juz zaczynam watpic czy sie do czegokolwiek nadaje Poza tym nie mam takiego ciśnienia na zarabianie kasy (motywacji?) jak niektorzy, nie lubie wyscigu szczurow, plyniencia z nurtem rzeki i to tez mnie strasznie wkurza ;/ To w nawiazaniu do lacinskiego homo homini lupus




Mysza jestes moim idolem!!! :P Gratuluje!
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 07:36   #2244
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Eh... tyle mialam w swoim zyciu roznych niepowodzen, ze kilka osob moglabym nimi obdzielic niestety moje wyniki w nauce sa uzaleznione od samopoczucia, odrobiny komfortu psychicznego, drobnych sukcesow...jesli dotyka mnie porazka to juz na calej linii, po trochu z wlasnej winy, po trochu z powodu pecha chyba i braku pewnosci siebie:/
z ta chemia to jeszcze poki co nie ma tragedii w tym sensie, ze jest jeszcze ten termin poprawkowy (chociaz of course juz trzese portkami dla zasady, a co), test tez byl do przezycia (mogl byc trudniejszy), byc moze pytania sie powtorza (sadzac po olewackim stosunku pana doktora). jednak najbardziej mnie boli, ze moja rodzicielka ciagle mi trula, zebym sie przylozyla.moja reakcja "of course, naturliś, jawol!". jednak jak zwykle cos spapralam... no bo poza studiami i poprawa matury (chce zmienic kierunek), mieszkaniem, nie mam na razie niczego na glowie
dopiero zaczelam studia a juz zaczynam watpic czy sie do czegokolwiek nadaje Poza tym nie mam takiego ciśnienia na zarabianie kasy (motywacji?) jak niektorzy, nie lubie wyscigu szczurow, plyniencia z nurtem rzeki i to tez mnie strasznie wkurza ;/ To w nawiazaniu do lacinskiego homo homini lupus



Mysza jestes moim idolem!!! :P Gratuluje!
Miss_seepy, wierzę, że wszystko się ułoży po twojej myśli Z całego serca tego ci życzę
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 10:44   #2245
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Nie zaliczę tej poprawki Napisałam to, co wiedziałam, na każde pytanie niby mam odpowiedź ale to na pewno nie wszystko, co można było napisać. Już po pierwszym terminie się przekonałam, że nie wystarczy mieć na każde coś dobrze napisane A spodziewałam się trochę innych pytań... Eh. Ciężko będzie, ta cała sytuacja już mnie bardzo zniechęciła


Mnie niestety też nie
kochana, nie załamuj się.. może nie będzie tak źle, nie zamartwiaj się na zapas. Trzymam kciuki żeby było zdane

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
jestem wściekła nawet bardzo gość dzisiaj dał na stronce wyniki z egzaminy z 5 lutego, tyle tylko, że tylko z 1 grupy a ja pisałam 2 grupe i nadal nie wiem, czy zdałam czy nie co on sobie w kulki leci czy co ??
no tak to jest z tymi naukowcami, oni są przecież tacy "zapracowani" żę ciężko jest sprawdzić prace studentów

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No i z gospodarki dostałam 4+ Więc już wszem i wobec mogę ogłosić koniec sesji
gratulacje

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
nie poddawaj sie, trzeba zawsze walczyc do konca. mam tez nadzieje, ze prowadzacy ten przedmiot (....?) nie jest sadysta czasem mozna poprosic o 3 termin ale wierze, ze nie bedzie potrzebny. trzymam kciuki!!!

Eh... tyle mialam w swoim zyciu roznych niepowodzen, ze kilka osob moglabym nimi obdzielic niestety moje wyniki w nauce sa uzaleznione od samopoczucia, odrobiny komfortu psychicznego, drobnych sukcesow...jesli dotyka mnie porazka to juz na calej linii, po trochu z wlasnej winy, po trochu z powodu pecha chyba i braku pewnosci siebie:/
z ta chemia to jeszcze poki co nie ma tragedii w tym sensie, ze jest jeszcze ten termin poprawkowy (chociaz of course juz trzese portkami dla zasady, a co), test tez byl do przezycia (mogl byc trudniejszy), byc moze pytania sie powtorza (sadzac po olewackim stosunku pana doktora). jednak najbardziej mnie boli, ze moja rodzicielka ciagle mi trula, zebym sie przylozyla.moja reakcja "of course, naturliś, jawol!". jednak jak zwykle cos spapralam... no bo poza studiami i poprawa matury (chce zmienic kierunek), mieszkaniem, nie mam na razie niczego na glowie
dopiero zaczelam studia a juz zaczynam watpic czy sie do czegokolwiek nadaje Poza tym nie mam takiego ciśnienia na zarabianie kasy (motywacji?) jak niektorzy, nie lubie wyscigu szczurow, plyniencia z nurtem rzeki i to tez mnie strasznie wkurza ;/ To w nawiazaniu do lacinskiego homo homini lupus
na pewno sie wszystko ułoży... czasami jest tak ze nie można się wygrzebać bo się za dużo rzeczy zwala na głowę, ale na pewno i u Ciebie niedługo będzie lepiej trzymaj się, trzymam kciuki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 13:14   #2246
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Bry
mysza - gratuluję!!!
miss seepy - oj, u mnie też jak jest niepowodzenie, to potem wszystko się wali. A wiem też, jak to jest, jak rodzicielka psioczy za uchem, żeby się uczyć. Ja podejrzewam, że dlatego tak dobrze mi idzie (bo w porównaniu do liceum to idzie mi super), bo mieszkam w tygodniu z dala od domu, a w czasie sesji mama nic mi nie truła, bo zrobiłam jej o to grandę. Zresztą widziała efekty tego, jak nie stoi mi za plecami i nie patrzy przez ramię.

miu miu - ja napisałam po jednym zdaniu z historii, nie rozwijałam nic, bo żywcem nie wiedziałam. Dostałam 3,5 myślę, że Tobie też się uda

A ja dzisiaj muszę zaktualizować stronę firmy i nauczyć pracownika - kolegę to robić. Chyba się zapłaczę, tak mi się nie chce na dodatek byłam wręcz pewna, że psiapsióła mnie wystawi (załatwiłam disco, lożę, jestem kierowcą, było wszystko, wczoraj się zgodziła, a nie dałam możliwości odwołania, bo przez nią musiałam odmówić koledze - no i co? Oczywiście zrezygnowała, bo woli iść na naszą wiejską dyskotekę i zrezygnowała 20 minut temu, czyli wypas, nie mam pełnego stanu, a co za tym idzie, na paliwo składamy się 2 razy więcej kasy nie ma to jak być miłym i dostać w dupę z focha ).
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 19:53   #2247
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

no na pewno, z resztą nie pierwsza to moja poprawka i nie ostatnia znając mnie
ja na szczęście taką króciutką prackę pisałam na 10 stron, więc już odwaliłam. Jestem na jednolitych magisterskich więc do większej pracy daleko nie licząc kilku seminaryjnych Tobie życze powodzenia w tworzeniu
a dzięki temu ze się tak szybko wyrobiłam z pracą to mogę wybrać się na imprezkę tak więc idę się zbierać
Dzieki Powodzenie sie przyda, bo za tydzien MUSZE oddac prace a mam ...cos okolo 15 stron

Mam nadzieje, ze imprezka sie udala

Ja sie wybieram jutro na jakies party, w koncu to ostatki wiec trzeba
korzystac a praca napisze sie sama


miu miu zawsze jest jakas nadzieja . Czesto egzaminy, ktore ida gorzej, udaje sie zaliczyc na lesza ocene a te, ktore wydaje sie , ze dobrze poszly...same z reszta wiecie

A co do niepowodzen, to mnie rowniez zniechecaja zamiast "mobilizowac" . Czasami az wszystkiego sie odechciewa




Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 21:51   #2248
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Podobno mam dziś wyniki i 2 egzaminów i się nie mogłam do starościny dodzwonić I jak zawsze wysyłała wyniki na mejla to mnie olała i nie odpisuje Mam złe przeczucia
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 10:29   #2249
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ale mnie tu dłuuuugo nie było. Sesja prawie zamknięta. Prawie bo jeszcze ustny francuski mi został. I napisać zaliczenie z kultury masowej- a nigdzie nie ma książki, której potrzebuje. A u was jak tam leci? Bo ja cały czas nadal na wizażu. No, ale co? Ferie są
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 10:48   #2250
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
No ja cały czas trzymam kciuki ;-)
Też zdałam bankowość, nawet Side szybciej wiedziała ode mnie co dostałam, hehe.
Jeszcze tylko rachunkowość. Brrr..
kto jak to się musi artwić rachunkowością ...wymiataczu
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.