Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 18:10   #2251
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
Dzieki Powodzenie sie przyda, bo za tydzien MUSZE oddac prace a mam ...cos okolo 15 stron

Mam nadzieje, ze imprezka sie udala

Ja sie wybieram jutro na jakies party, w koncu to ostatki wiec trzeba
korzystac a praca napisze sie sama

Imprezka taka sobie, ale dziś się też wybieram (ciekawe kto za mnie będzie tłumaczyć ) chociaż.. właściwie mi się nie chce najchętniej poszłabym spać, no ale cóż, koleżanka specjalnie przyjeżdża, więc mus to mus
a jak u Ciebie po ostatkach?
Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Ale mnie tu dłuuuugo nie było. Sesja prawie zamknięta. Prawie bo jeszcze ustny francuski mi został. I napisać zaliczenie z kultury masowej- a nigdzie nie ma książki, której potrzebuje. A u was jak tam leci? Bo ja cały czas nadal na wizażu. No, ale co? Ferie są
u mnie marnie, ale obecnie zajmuję się imprezowaniem (chociaż ferii nie uświadczyłam ), a resztę rzeczy zamierzam zaliczyć w przyszłości

Cytat:
Napisane przez Monica123 Pokaż wiadomość
Podobno mam dziś wyniki i 2 egzaminów i się nie mogłam do starościny dodzwonić I jak zawsze wysyłała wyniki na mejla to mnie olała i nie odpisuje Mam złe przeczucia
i jak? były te wyniki?
mam nadzieję że wszystko okej

ja dziś przetłumaczyłam tylko jeden rozdział ciekawe kiedy zrobię resztę , na szczęście zajęcia na uczelni zaczynam dopiero we wtorek
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 07:12   #2252
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Widzę że sesje dobiegają końca, bo już nikt nocami sie nie uczy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 07:51   #2253
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Widzę że sesje dobiegają końca, bo już nikt nocami sie nie uczy
Ja jeszcze robię projekt - nawet nie do takich strasznych godzin nocnych, bo najczęściej do 2. Ale już widzę dzisiejszą noc i te następne. co najmniej do czwartku (jak nie do piątku...). Pewnie będzie się siedziało do 4 i wstawało rano, bo w końcu nowy semestr Pisałam maila do mojego prowadzącego, czy są mozliwe konsultacje przez internet Chłopak ma 26 lat i mowimy sobie na "ty", ale, ciołek, nie odpisał Widać, nieważne, czy jest prowadzącym czy też nie - facet pozostaje zawsze tylko facetem
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:59   #2254
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

został mi jeszcze egzamin i zaliczenie także conajmniej do piątku muszę walczyć
a tak mi się już nie chce
gratuluję wszystkim które mają sesję za sobą
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:37   #2255
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Imprezka taka sobie, ale dziś się też wybieram (ciekawe kto za mnie będzie tłumaczyć ) chociaż.. właściwie mi się nie chce najchętniej poszłabym spać, no ale cóż, koleżanka specjalnie przyjeżdża, więc mus to mus
a jak u Ciebie po ostatkach?
Oczywiscie poszlam wczoraj na impreze, nie bylabym soba, gdybym tego nie zrobila I wiem jedno, nigdy wiecej pojscia do klubu w ostatki. Stalam 40 min. przed lokalem, bo nie bylo miejsc w szatni na plaszcze i trzeba bylo czekac az ktos wyjdzie, zeby mozna bylo wejsc W ten sposob w srodku znalazlam sie o 1:20 dopiero... Ale impreza fajna, mimo wszystko ciesze sie ze wyszlam

Jak Twoja balanga z kolezanka?

Teraz siadam do pisania pracy, ale tez nie na dlugo bo kumpel zaprosil mnie na mecz, tyle razy odmawialam, ze juz nie wypada wiec jade
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:55   #2256
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
Oczywiscie poszlam wczoraj na impreze, nie bylabym soba, gdybym tego nie zrobila I wiem jedno, nigdy wiecej pojscia do klubu w ostatki. Stalam 40 min. przed lokalem, bo nie bylo miejsc w szatni na plaszcze i trzeba bylo czekac az ktos wyjdzie, zeby mozna bylo wejsc W ten sposob w srodku znalazlam sie o 1:20 dopiero... Ale impreza fajna, mimo wszystko ciesze sie ze wyszlam

Jak Twoja balanga z kolezanka?

Teraz siadam do pisania pracy, ale tez nie na dlugo bo kumpel zaprosil mnie na mecz, tyle razy odmawialam, ze juz nie wypada wiec jade
imprezka nawet udana, ale odchorowywałam przez większość dnia, a wieczorem się umówiłam z kolegą (nie na mecz, ale też kolega nalegał ) tak wiec przetłumaczyłam dziś dosłownie jedno zdanie
jutro czeka mnie cały dzień nad tłumaczeniem no ale cóż, chciałam mieć wolny weekend no to miałam, a teraz do roboty
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 15:43   #2257
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Czyżby wszystkie już były po sesji? w sumie to logiczne całkiem, a ja do tyłu jak zwykle
dziś próbowałam zdać do końca proseminarium greckie, ale gostek mnie odesłał z powodu jednego słówka... no cóż... może za tydzień...
Mój indeks świeci pustkami, już sesja poprawkowa a ja mam jeszcze 4 rzeczy do zdania
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 15:56   #2258
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Czyżby wszystkie już były po sesji? w sumie to logiczne całkiem, a ja do tyłu jak zwykle
dziś próbowałam zdać do końca proseminarium greckie, ale gostek mnie odesłał z powodu jednego słówka... no cóż... może za tydzień...
Mój indeks świeci pustkami, już sesja poprawkowa a ja mam jeszcze 4 rzeczy do zdania
Dzisiaj miałam wyniki tej jedynej poprawki i nie zdałam Już pomijając fakt, że jakby się uprzeć to mogłabym dostać zaliczenie (widziałam swoją pracę i rozmawiałam z wykładowcą na temat błędów)... Nie wiem co teraz - albo napiszę podanie o komis albo warunek. Z jednej strony komisa prawie nikt nie zdaje ale z drugiej - warunek jest tylko jeden na całe studia, więc jak później coś mi się nie uda to wylecę
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:22   #2259
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

a ja miałam wyniki (w końcu ) egzaminu sprzed 2 tygodni i zdałam jestem przeszczęśliwa w końcu sesja zamknieta, teraz już moge spokojnie chodzic na zajęcia i się nie martwić ewentualną poprawką
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:37   #2260
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Heh, ja zamiast zakuwać na jutro językoznawstwo wszelakie aspekty mowy ludzkiej [i nieludzkiej też ] siedzę tutaj
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:30   #2261
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam wyniki tej jedynej poprawki i nie zdałam Już pomijając fakt, że jakby się uprzeć to mogłabym dostać zaliczenie (widziałam swoją pracę i rozmawiałam z wykładowcą na temat błędów)... Nie wiem co teraz - albo napiszę podanie o komis albo warunek. Z jednej strony komisa prawie nikt nie zdaje ale z drugiej - warunek jest tylko jeden na całe studia, więc jak później coś mi się nie uda to wylecę
kochana, tak mi przykro ... nie wiem co Ci poradzić, bo u mnie na kierunku jest wszystko na wariackich papierach i wszyscy sobie zdają po 10 razy jak potrzeba więc ciężko mi powiedzieć.. ale na pewno musi być jakieś wyjście.. spróbuj z kimś o tym porozmawiać, poradzić się.. może starszych kolegów, albo z jakiemuś zaufanemu wykładowcy (u mnie czasami tak jest że się idzie do kierownika katedry i on się wstawia u wykładowcy albo u dziekana...).. a może z tym wykładowcą który Cię oblał.. może da się jeszcze coś zrobić.. albo on może Ci coś doradzi... i na pewno się nie załamuj bo to najgorsze co mogłabyś zrobić.. ludzie kończą studia po wielu komplikacjach, a u Ciebie to jest kwestia jednego egzaminu, z całą resztą sobie świetnie poradziłaś... każdy ma jakąś rzecz w której jest słabszy, albo egzamin wyjątkowo trudny... na pewno się ułoży, tylko musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Trzymaj się, trzymam kciuki i wspieram

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
a ja miałam wyniki (w końcu ) egzaminu sprzed 2 tygodni i zdałam jestem przeszczęśliwa w końcu sesja zamknieta, teraz już moge spokojnie chodzic na zajęcia i się nie martwić ewentualną poprawką
gratulacje
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 10:00   #2262
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ja jestem ciągle na posterunku Robię i robię ten projekt i końca nie widać. Jutro oddanie... Z wtorku na środę były 3 h snu, z środy na dziś - niecałe 2,5 h. Dziś pewnie też sobie nie pośpię.
Trzymajcie kciuki, żebym zdążyła na czas
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:08   #2263
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

kurcze długo tu nie zagladałam...wszystko mam do przodu.z 2 ostatnich egzaminów mam 4,0 zostało jeszcze jedno zaliczenie w niedziele ale myślę, że będzie loozik
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:41   #2264
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ogłaszam wszem i wobec koniec sesji!
Babka z rachunkowości tak w kulki poleciała, że szok..
We wtorek wysłała sprawdzone wyniki jednej grupy i obiecała, że do wieczora poda drugiej.. Oczywiście ja pisałam tą drugą grupę, bo jakżeby inaczej..
Wyniki mojej grupy podała wczoraj popołudniu. Szczyt chamstwa! A poprawka jutro o 15.30. Już pomijam to, że moja grupa była trudniejsza, co widać po ocenach na 60 osób w mojej grupie oblało jakieś 35..
Fartem zdałam na 3. Jeszcze dzisiaj pomagam komu się da ze znajomych, żeby im pomóc do poprawki ;/ Eh. A ta baba jeszcze będzie miała z nami wykłady z rachunkowości zarządczej. Pochlastać się idzie!

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ja jestem ciągle na posterunku Robię i robię ten projekt i końca nie widać. Jutro oddanie... Z wtorku na środę były 3 h snu, z środy na dziś - niecałe 2,5 h. Dziś pewnie też sobie nie pośpię.
Trzymajcie kciuki, żebym zdążyła na czas
Asiuk trzymam kciuki! Pomyśl, że zaliczysz i wyśpisz się, że hoho ;D

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam wyniki tej jedynej poprawki i nie zdałam Już pomijając fakt, że jakby się uprzeć to mogłabym dostać zaliczenie (widziałam swoją pracę i rozmawiałam z wykładowcą na temat błędów)... Nie wiem co teraz - albo napiszę podanie o komis albo warunek. Z jednej strony komisa prawie nikt nie zdaje ale z drugiej - warunek jest tylko jeden na całe studia, więc jak później coś mi się nie uda to wylecę
Przykro mi bardzo A może spróbuj porozmawiać z wykładowcą o jakiś dodatkowy termin. Skoro jak mówisz, że mogłaś to zaliczenie otrzymać. Warto spróbować. Najważniejsze to się nie poddawać!

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
a ja miałam wyniki (w końcu ) egzaminu sprzed 2 tygodni i zdałam jestem przeszczęśliwa w końcu sesja zamknieta, teraz już moge spokojnie chodzic na zajęcia i się nie martwić ewentualną poprawką
Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Heh, ja zamiast zakuwać na jutro językoznawstwo wszelakie aspekty mowy ludzkiej [i nieludzkiej też ] siedzę tutaj
Czasami trzeba odpocząć od nauki. Ileż można

Cytat:
Napisane przez Monica123 Pokaż wiadomość
kurcze długo tu nie zagladałam...wszystko mam do przodu.z 2 ostatnich egzaminów mam 4,0 zostało jeszcze jedno zaliczenie w niedziele ale myślę, że będzie loozik
Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Czyżby wszystkie już były po sesji? w sumie to logiczne całkiem, a ja do tyłu jak zwykle
dziś próbowałam zdać do końca proseminarium greckie, ale gostek mnie odesłał z powodu jednego słówka... no cóż... może za tydzień...
Mój indeks świeci pustkami, już sesja poprawkowa a ja mam jeszcze 4 rzeczy do zdania
Ale cham. Jedno słowo. Uhhh.. Przykro mi Trzymam kciuki, żeby się udało!
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:40   #2265
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ja jestem ciągle na posterunku Robię i robię ten projekt i końca nie widać. Jutro oddanie... Z wtorku na środę były 3 h snu, z środy na dziś - niecałe 2,5 h. Dziś pewnie też sobie nie pośpię.
Trzymajcie kciuki, żebym zdążyła na czas
trzymam trzymam na pewno zdążysz

Cytat:
Napisane przez Monica123 Pokaż wiadomość
kurcze długo tu nie zagladałam...wszystko mam do przodu.z 2 ostatnich egzaminów mam 4,0 zostało jeszcze jedno zaliczenie w niedziele ale myślę, że będzie loozik
gratulacje

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Ogłaszam wszem i wobec koniec sesji!
Babka z rachunkowości tak w kulki poleciała, że szok..
We wtorek wysłała sprawdzone wyniki jednej grupy i obiecała, że do wieczora poda drugiej.. Oczywiście ja pisałam tą drugą grupę, bo jakżeby inaczej..
Wyniki mojej grupy podała wczoraj popołudniu. Szczyt chamstwa! A poprawka jutro o 15.30. Już pomijam to, że moja grupa była trudniejsza, co widać po ocenach na 60 osób w mojej grupie oblało jakieś 35..
Fartem zdałam na 3. Jeszcze dzisiaj pomagam komu się da ze znajomych, żeby im pomóc do poprawki ;/ Eh. A ta baba jeszcze będzie miała z nami wykłady z rachunkowości zarządczej. Pochlastać się idzie!


Ale cham. Jedno słowo. Uhhh.. Przykro mi Trzymam kciuki, żeby się udało!
gratuluję lepsza trója niż poprawka najważniejsze zę masz z głowy i sesję zamkniętą. Dzięki za kciuki, przydadzą się, bo już nawet sama nie wiem kiedy mam co zdawać chyba w przyszłym tygodniu będę codziennie przygotowana na uczelnię chodziła i polowała na wykładowców żeby mnie zapytali
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 16:49   #2266
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Wyniki mojej grupy podała wczoraj popołudniu. Szczyt chamstwa! A poprawka jutro o 15.30. Już pomijam to, że moja grupa była trudniejsza, co widać po ocenach na 60 osób w mojej grupie oblało jakieś 35..
Fartem zdałam na 3. Jeszcze dzisiaj pomagam komu się da ze znajomych, żeby im pomóc do poprawki ;/ Eh. A ta baba jeszcze będzie miała z nami wykłady z rachunkowości zarządczej. Pochlastać się idzie!
U mnie takie coś i takie wyniki to normalka Chociaż to wcale nie jest śmieszne...

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Przykro mi bardzo A może spróbuj porozmawiać z wykładowcą o jakiś dodatkowy termin. Skoro jak mówisz, że mogłaś to zaliczenie otrzymać. Warto spróbować. Najważniejsze to się nie poddawać!
Na mojej uczelni takie cuda się nie zdarzają. Ale jutro zanoszę do dziekanatu podanie o komis (przy okazji wypytam ile osób będzie miało komis, na pewno nie jestem sama bo tylko z mojej grupy są 4 osoby na ten komis) i zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 18:32   #2267
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Bry
Ja już sesję zamknęłam ponad tydzień temu, ale zerkam do Was bo przybita jestem (mój chrzestny nie żyje ) i muszę się czymś zająć.

miu miu - strasznie mi przykro mój TŻ też kiedyś miał zdawać komisa, ale złapał gostka na korytarzu, pogadał z nim i uniknął komisyjnego ja myślę, że Ci się uda, w końcu do trzech razy sztuka, a Ty już coś niecoś wiesz
Ewusia - na pewno za niedługo będziesz miała pełny indeks

Pozostałym gratuluję i trzymam kciuki cały czas a tymczasem zmykam poćwiczyć fonetykę angielską i przeczytać książkę z pedagogiki. Nowe przedmioty trochę mnie przybiły - zwłaszcza emisja głosu i analiza dzieła literackiego - na pierwsze mamy się dużo uczyć na pamięć długich wierszy, prozy, a drugi mamy z wymagającym profesorem i jak mu podpadnę, to padam na dwóch przedmiotach, bo ponadto mam z nim wykłady i egzamin z literatury staropolskiej, a on oblewa zawsze średnio 40-50% studentów
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 08:56   #2268
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Bry
Ja już sesję zamknęłam ponad tydzień temu, ale zerkam do Was bo przybita jestem (mój chrzestny nie żyje ) i muszę się czymś zająć.
łączę się w bólu, dziś umarła mi babcia
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 15:50   #2269
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Monica doskonale rozumiem...
Ja na szczęście już po pogrzebie... ale było strasznie.

Dziś miałam ostatnie zaliczenie (zaległe sprzed sesji, bo wtedy gość nie przyszedł). Dostałam 5,0 i chcę jak najszybciej zdać indeks do instytutu.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 15:57   #2270
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Na mojej uczelni takie cuda się nie zdarzają. Ale jutro zanoszę do dziekanatu podanie o komis (przy okazji wypytam ile osób będzie miało komis, na pewno nie jestem sama bo tylko z mojej grupy są 4 osoby na ten komis) i zobaczymy co z tego wyjdzie
mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze koniecznie daj znać jak sprawy stoją

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Bry
Ja już sesję zamknęłam ponad tydzień temu, ale zerkam do Was bo przybita jestem (mój chrzestny nie żyje ) i muszę się czymś zająć.
Cytat:
Napisane przez Monica123 Pokaż wiadomość
łączę się w bólu, dziś umarła mi babcia
współczuję Wam bardzo :przytu l:
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 16:06   #2271
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

jak ja tu daaaawno nie byłam Jakims cudem odsubskrybowałam watek i sądziłam,że nikt nie pisze tylko się uczycie

Sesje zdałam, o dziwo średnia wysoka Jak się dowiedziałam,że sesja zdana to spałam dwa dni

Życze Wam zdanych sesji poprawkowych i duzo wiary we własne mozliwości
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 17:18   #2272
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
jak ja tu daaaawno nie byłam Jakims cudem odsubskrybowałam watek i sądziłam,że nikt nie pisze tylko się uczycie

Sesje zdałam, o dziwo średnia wysoka Jak się dowiedziałam,że sesja zdana to spałam dwa dni

Życze Wam zdanych sesji poprawkowych i duzo wiary we własne mozliwości
miło że znów tu wpadłaś jak widzisz trochę stron przybyło, wiec z tą nauką różnie bywało gratuluję ukończenia sesji

ja się właśnie zabieram za naukę... cały dzień zmarnowałam a w przyszłym tygodniu zapowiada się naukowa masakra
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 18:36   #2273
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ehh... a ja... jak patrzę na to wszystko... to mi się tęskni do sesji :/
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 10:08   #2274
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

U mnie jeszcze ustny francuski i zaliczenie z kultury masowej...
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 12:15   #2275
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze ustny francuski i zaliczenie z kultury masowej...
hehe, widze że na naszym wydziale nie mogą rozstać się z sesją , prawie wszyscy już po, a my ciągle mamy zaliczenia trzymam kciuki

muszę się brać za naukę, bo już mnie prześladuje
śniło mi się dziś że zdawałam metrykę u mojej wykładowczyni w domu a ona jadła obiad i w ogóle mnie nie słuchała jak czytam, po czym kazała mi przyjść zdawać jeszcze raz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 13:03   #2276
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ewusia-marchew trzymam kciuki i wierze,że sobie poradzisz

Edytowane przez lemoorka
Czas edycji: 2007-02-25 o 13:05 Powód: literowka
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 15:28   #2277
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Ewusia-marchew trzymam kciuki i wierze,że sobie poradzisz
dziękuję bardzo
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:18   #2278
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

ewuś, właśnie widzę, że Ty dalej męczysz sesje. Powodzenia
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:20   #2279
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ewusia, ja też życzę Ci powodzenia
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 19:04   #2280
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Która zamiast uczyć się do sesji czyta forum?:)

Ewusia powodzenia, trzymam kciuki Nie jesteś sama, ja też jeszcze męczę sesję, a właściwie pozostałości po sesji
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.