Ból podczas stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 23:16   #1
problemymam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1

Ból podczas stosunku


Witam,mój problem to ból podczas stosunku i uczucie suchości mimo że jest wręcz przeciwnie. Czesto musimy przerywać stosunek bo ból jest bardzo nie przyjemny i mocny. Czasem po stosunku widze małe plamy krwi. Napewno wina nie lezy po stronie antykoncepcji ponieważ działo sie tak zanim zaczęłam ją stosować. Gdy mówi to mojejmu ginekologowi on zawsze przepisuje mi maści nawilżające i glopbulki , które nic i tak nie dają. Gdy pytam o inne powody tego on (mój ginekolog) zawsze mówi że nie ma innych powodów wystepowania tego. Prosze o pomoc , jest to bardzo uciązliwe i wstydliwe dla mnie kiedy jestem z partnerem dodam że mam 18 lat. Pozdrawiam
problemymam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 23:19   #2
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Ból podczas stosunku

Cytat:
Napisane przez problemymam Pokaż wiadomość
Witam,mój problem to ból podczas stosunku i uczucie suchości mimo że jest wręcz przeciwnie. Czesto musimy przerywać stosunek bo ból jest bardzo nie przyjemny i mocny. Czasem po stosunku widze małe plamy krwi. Napewno wina nie lezy po stronie antykoncepcji ponieważ działo sie tak zanim zaczęłam ją stosować. Gdy mówi to mojejmu ginekologowi on zawsze przepisuje mi maści nawilżające i glopbulki , które nic i tak nie dają. Gdy pytam o inne powody tego on (mój ginekolog) zawsze mówi że nie ma innych powodów wystepowania tego. Prosze o pomoc , jest to bardzo uciązliwe i wstydliwe dla mnie kiedy jestem z partnerem dodam że mam 18 lat. Pozdrawiam
Wybierz się do innego lekarza opowiedz o problemie i o tym, co nie pomaga chyba innej rady tu nie ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:53   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ból podczas stosunku

Popytaj tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176904&page=30
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 10:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.