Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 09:15   #1141
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
https://youtu.be/NsFn2pBQuEg Madzik i ulubieńcy.
https://youtu.be/DGxricT3IcA vlog u Nissiax
https://youtu.be/plYjdZBsHiM paprykowa łopatka SkutecznieTv
Dzień dobry, życzę miłego dnia. Pogoda cudna!!
Lubię vlogi Nissiax, zwykle ma coś ciekawego do powiedzenia. A np u Szusz ktoś jej zarzucił, że jej vlogi są za długie, bo wstawia niepotrzebne sceny jak np przeżuwa obiad albo obiera banana
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:23   #1142
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Lubię vlogi Nissiax, zwykle ma coś ciekawego do powiedzenia. A np u Szusz ktoś jej zarzucił, że jej vlogi są za długie, bo wstawia niepotrzebne sceny jak np przeżuwa obiad albo obiera banana
Nisiax ma pasję, ma coś do powiedzenia, może ludzi inspirować. A Szusz to typowy przykład konsumpcjonizmu i marnowania czasu.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:24   #1143
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Nisiax ma pasję, ma coś do powiedzenia, może ludzi inspirować. A Szusz to typowy przykład konsumpcjonizmu i marnowania czasu.
Ja lubię Szusz, ale rzeczywiście czasem ma nudne sceny w filmach.
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:30   #1144
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Olfa na snapie się chwaliła ostatnio, że w tydzień przybyło jej nagle tysiąc subów. Wczoraj pokazała, że skrzynka jej się zapycha Nasza Księżniczka ruszyła z kopyta
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:33   #1145
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Nissiax Będzie co oglądać wieczorem A miałam sprzątać
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:34   #1146
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ciesze sie ze wróciłam do domu wczesniej niz planowałam
serio
gdyby mnie to ominęło to bym sie chyba popłakała
to znaczy popłakała bardziej niz juz płacze, bo próbowałam suszyc włosy na okrągłą szczotkę i utknęła i nie ma mi jej kto wyjąc z włosów
troche kicha


Zdarzyło się i mnie nie raz (potem nauczyłam się że mojej głowy okrągła szczotka może dotknąć tylko z ręki fryzjerki), raz sobie wkręciłam włosy w mikser
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:35   #1147
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Olfa na snapie się chwaliła ostatnio, że w tydzień przybyło jej nagle tysiąc subów. Wczoraj pokazała, że skrzynka jej się zapycha Nasza Księżniczka ruszyła z kopyta
Ciekawe ile jej nowych subskrybentów poznało jej kanał, bo przeczytało o niej na wizażu
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 09:45   #1148
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Olfa na snapie się chwaliła ostatnio, że w tydzień przybyło jej nagle tysiąc subów. Wczoraj pokazała, że skrzynka jej się zapycha Nasza Księżniczka ruszyła z kopyta
Też sledze jej snapa, uwielbiam jej koty
A ostatnio na fejsie na grupie wizazystek chyba ktos wstawil jej film o zachowaniach klientów w perfumerii i oczywiście bylo komentowane jej zachowanie i poglądy, więc fejm rośnie
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:48   #1149
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Też sledze jej snapa, uwielbiam jej koty
A ostatnio na fejsie na grupie wizazystek chyba ktos wstawil jej film o zachowaniach klientów w perfumerii i oczywiście bylo komentowane jej zachowanie i poglądy, więc fejm rośnie
A niech rośnie na zdrowie jak to jest, że na snapie ona nie ma nic wspolnego z Olfą z yt? Inna osoba..
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:55   #1150
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
A niech rośnie na zdrowie jak to jest, że na snapie ona nie ma nic wspolnego z Olfą z yt? Inna osoba..
A jaka jest na snapie i jakie zwykle tematy porusza?
Nie posiadam tej aplikacji, więc nigdy nie oglądałam.
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:59   #1151
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Wczoraj u Julki Kobus pokazywało mi 199 filmów, dzisiaj 196. Fejm rośnie-można kasować nie do końca udane filmy. Nie tylko u niej to zauważyłam wraz ze wzrostem popularności.
Cytat:
Napisane przez fifi_xd
Zdaje się, że usunęła m.in. film o tym, że będzie miała sprawę w sądzie, pewnie były jakieś hejty na nią w komentarzach, wstawiając taki film powinna się chyba tym liczyć, że widzowie będą mieli podzielone zdanie.
Usunęła też te o toksycznym związku
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 10:02   #1152
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Olfa Olfa Ty jesteś jak zdrowie....
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:02   #1153
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Wiem, że ostatnie dyskusje o feministycznej stronie mocy zainteresowały kilka z Was, więc cichaczem podrzucam ciekawy artykuł w temacie natemat nie jest moim ulubionym portalem, bo nierzadko bzdur tam wiele, ale można trafić na interesujące i nieźle sklejone wpisy - także dla tych, które są przekonane, że feministki to tylko włosy pod pachami oraz nóż na wszystkich mężczyzn i dzieci - oto jest http://natemat.pl/154387,feministki-...konserwatyzmem

a to ja też coś dodam, co mi tam - jeden z moich ulubionych artykułów tego roku: http://extra.wysokieobcasy.pl/articl...inistki-7.html
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:03   #1154
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
A jaka jest na snapie i jakie zwykle tematy porusza?
Nie posiadam tej aplikacji, więc nigdy nie oglądałam.
Śledzę ją od 3dni dopiero. Nie poruszyła do tej pory żadnych poważnych tematów. Przechadzała się po jakimś targu, mówiła że kocha kwiaty, kupiła jakieś śliczne kwiaty do domu, mówiła o kotach (pokazuje często swoje koty). Zupełnie inaczej ją tam odbieram. Może dlatego, że nie porusza takich tematów jak na yt.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:08   #1155
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Własnie skończyłam nadrabiać moje 2 tygodniowe zaległości na youtube... tak bardzo zaczęła mnie wkurzać Callmeblondieee... ten jej ton głosu i podnieta takimi głupimi rzeczami chyba będziemy mieli Olflakonie 2.
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:13   #1156
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Śledzę ją od 3dni dopiero. Nie poruszyła do tej pory żadnych poważnych tematów. Przechadzała się po jakimś targu, mówiła że kocha kwiaty, kupiła jakieś śliczne kwiaty do domu, mówiła o kotach (pokazuje często swoje koty). Zupełnie inaczej ją tam odbieram. Może dlatego, że nie porusza takich tematów jak na yt.
Dzięki za odpowiedź To, że się wydaje inna to rzeczywiście pewnie kwestia tego, że nie mówi takich rzeczy jak w niektórych swoich filmikach

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
Własnie skończyłam nadrabiać moje 2 tygodniowe zaległości na youtube... tak bardzo zaczęła mnie wkurzać Callmeblondieee... ten jej ton głosu i podnieta takimi głupimi rzeczami chyba będziemy mieli Olflakonie 2.
Lubię ją, oglądam regularnie, ale serio ma skłonności do cieszenia się z jakiś głupotek
Niektóry uważają to za zaletę, ja myślę, że generalnie do dość sympatyczne, tylko czasem aż przesadza. Do Olfy to jej chyba jednak jeszcze daleko

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez iola14 Pokaż wiadomość
Usunęła też te o toksycznym związku
Czyli te najbardziej krytykowane w komentarzach czy tu na wizażu, można się było tego spodziewać, niektórych tematów nie powinna poruszać w filmach, bo może się top obrócić przeciwko niej
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:22   #1157
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez burak89 Pokaż wiadomość
Dokładnie, nie każdy ma tyle kasy jak np MUNKA żeby robić mega przyjęcie dla 200 osób...ja uważam, że jeśli była szczęsliwa w swojej sukience za 200 zł to nie nam ją oceniać...Może zbierają na mieszkanie, może mają poważnie jakaś tragiczną sytuacje finansową? Madzik z tego co wiem nie pracuje, skończyła chyba studia i nie może znaleźć pracy, jak wielu młodych ludzi...a tylko ją sie tu krytykuje.
Dobra dobra Munka przyznaj sie, ze te 35mln z lotka to ty zgarnelas
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:35   #1158
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

a to ja też coś dodam, co mi tam - jeden z moich ulubionych artykułów tego roku: http://extra.wysokieobcasy.pl/articl...inistki-7.html
Ładnie napisane jasno i przejrzyście. Trochę dużo Środy, nie ze wszystkim się zgadzam, ale przeczytać na pewno warto.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-09-17 o 10:37
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:40   #1159
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ładnie napisane jasno i przejrzyście. Trochę dużo Środy, nie ze wszystkim się zgadzam, ale przeczytać na pewno warto.
o ten artykuł było gigantyczne zamieszanie swojego czasu.
"wysokie obcasy" wezwały "wysokie obcasy extra" do przeprosin, całkiem moim zdaniem słusznie.

było baaardzo głośno o tym


http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-..._redakcji.html
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 10:45   #1160
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość


Zdarzyło się i mnie nie raz (potem nauczyłam się że mojej głowy okrągła szczotka może dotknąć tylko z ręki fryzjerki), raz sobie wkręciłam włosy w mikser
Ja sobie wkręciłam włosy w depilator. To mnie nauczyło żeby nie depilować nóg mając rozpuszczone włosy (mowa o tych na głowie of kors)
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:45   #1161
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
o ten artykuł było gigantyczne zamieszanie swojego czasu.
"wysokie obcasy" wezwały "wysokie obcasy extra" do przeprosin, całkiem moim zdaniem słusznie.

było baaardzo głośno o tym


http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-..._redakcji.html
Hmmm... czy ja czegoś nie poknocilam? Teraz skojarzyłam okładkę. To jest ten sam artykuł? Pamiętam zamieszanie i pamiętam swoje stanowisko, po przeczytaniu podlinkowanego przez Ciemną artykulu - stwierdzam, że poza sprowadzaniem aborcji, in vitro i edukacji seksualnej do pretekstów do wrzasku i kłotni - co według mnie jest dużą ignorancją, nienagannie jest to sklejone, nieźle pokazane są absurdy przeciwstawiania się feministycznym spojrzeniom, w momencie kiedy nie ma się wiedzy na ten temat. Fakt, że jestem w pracy i od połowy błądziłam oczami.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:46   #1162
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hmmm... czy ja czegoś nie poknocilam? Teraz skojarzyłam okładkę. To jest ten sam artykuł? Pamiętam zamieszanie i pamiętam swoje stanowisko, po przeczytaniu podlinkowanego przez Ciemną artykulu - stwierdzam, że poza sprowadzaniem aborcji, in vitro i edukacji seksualnej do pretekstów do wrzasku i kłotni - co według mnie jest dużą ignorancją, nienagannie jest to sklejone, nieźle pokazane są absurdy przeciwstawiania się feministycznym spojrzeniom, w momencie kiedy nie ma się wiedzy na ten temat. Fakt, że jestem w pracy i od połowy błądziłam oczami.
no, to Ciemnej to jest artykuł z wo extra.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:47   #1163
madzik230390
Raczkowanie
 
Avatar madzik230390
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 142
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Już na początku chciałabym zaznaczyć,że ten post nie jest dla każdego,tzn skierowane są do kilku osób.
Ej,wszystko przeżyłam,obrażanie mojej osoby,wyśmiewanie sie z mojej sukni czy nawet dziwne wiadomosci na wizaz od dwoch z was.Dziewczyny,kazda powinna patrzec na siebie i według siebie. Co do sukni,czułam się w niej cudownie i kosztowała 200zł! Tak! Ale to nie o to chodzi ze chodzilo tylko o zaoszczedzenie ale tez o fakt ze kupilam taka sama suknie jak z salonu za grosze! Jest za☠☠☠ista! Wstawiłabym zdjecia całej sukni ale nie MAM TAKIEGO ZDJECIA!!! Czekam na foty od fotografa. Czasami troche zrozumienia Jak czytam posty niektórych osób na tym wizażu na mój temat to się łapię za głowe.Ile nienawiści jest w was!
Rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie na temat sukienki ale nie rozumiem jak można Panną Młodą obrażać! Jeszcze raz powtarzam,to mój był wybór i powinniście to uszanować.
Suknie bede wspominać przez wiele lat I dodam,że suknia zostaje wypożyczona dalej.Więc chyba nie tylko mi się podobała Pozdrawiam
Ps.Zdjęcia na moim prywatnym profilu zostały zablokowane - tak dla informacji
Ciekawość ludzka nie zna granic...

Edytowane przez madzik230390
Czas edycji: 2015-09-17 o 10:59
madzik230390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:51   #1164
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cześć dziewczyny dzisiaj za mnie trzymać kciuki proszę bo o 15 czeka mnie chirurgiczne usuwanie dolnej 8 :/ zaraz zjem swój ostatni stały posiłek a potem przezucam się na kleik :< i do tego Tadeusz dzisiaj jedzie z moimi rodzicami do weta i się martwię czy dadzą radę :<

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ja sobie wkręciłam włosy w depilator. To mnie nauczyło żeby nie depilować nóg mając rozpuszczone włosy (mowa o tych na głowie of kors)
Jak byłam mała to mikser wciągnął mi włosy i wyrwał. Zawsze byłam zdolnym dzieckiem
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:55   #1165
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość

Jak byłam mała to mikser wciągnął mi włosy i wyrwał. Zawsze byłam zdolnym dzieckiem
Widzę, że słusznie całe życie bałam się mikserów. Bałam się, że trzepaczka (?) wyskoczy i wkręci mi się we włosy, w palce, oczy... Teraz mam to samo z blenderami, brr.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:57   #1166
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez madzik230390 Pokaż wiadomość
Hej!

Już na początku chciałabym zaznaczyć,że ten post nie jest dla każdego,tzn skierowane są do kilku osób.

Ej,wszystko przeżyłam,obrażanie mojej osoby,wyśmiewanie sie z mojej sukni czy nawet dziwne wiadomosci na wizaz od dwoch z was.Dziewczyny,kazda powinna patrzec na siebie i według siebie. Co do sukni,czułam się w niej cudownie i kosztowała 200zł! Tak! Ale to nie o to chodzi ze chodzilo tylko o zaoszczedzenie ale tez o fakt ze kupilam taka sama suknie jak z salonu za grosze! Jest za☠☠☠ista! Wstawiłabym zdjecia całej sukni ale nie MAM TAKIEGO ZDJECIA!!! Czekam na foty od fotografa. Czasami troche zrozumienia Jak czytam posty niektórych osób na tym wizażu na mój temat to się łapię za głowe.Ile nienawiści jest w was!

Rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie na temat sukienki ale nie rozumiem jak można Panną Młodą obrażać! Jeszcze raz powtarzam,to mój był wybór i powinniście to uszanować.

Suknie bede wspominać przez wiele lat I dodam,że suknia zostaje wypożyczona dalej.Więc chyba nie tylko mi się podobała Pozdrawiam

Ps.Zdjęcia na moim prywatnym profilu zostały zablokowane - tak dla informacji

Ciekawość ludzka nie zna granic...
No nie zna, ale całe szczęście masz sztab doradców ds. Hien na wizażu



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 10:59   #1167
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny dzisiaj za mnie trzymać kciuki proszę bo o 15 czeka mnie chirurgiczne usuwanie dolnej 8 :/ zaraz zjem swój ostatni stały posiłek a potem przezucam się na kleik :< i do tego Tadeusz dzisiaj jedzie z moimi rodzicami do weta i się martwię czy dadzą radę :<
Dasz radę, to nic strasznego, kilka dni na diecie i trochę opuchlizny, będzie dobrze ; ) (mówię to ja, której podano wszelkie znieczulenia, które nie zadziałały - jakiś stan zapalny - myślałam, że zejdę na tym fotelu, rekonwalescencja to był dla mnie wtedy przyjemny odpoczynek xD)

U Bogusi na insta zdjęcie dowodu z dwoma nazwiskami. https://instagram.com/p/7uP4KWqlKm/?...niolnaresorach
Skoro wrzuca publicznie, to pozwalam sobie i tu podesłać linka. Ale najlepszy jest komentarz Męża:

bart2603Na początku chciałem żeby przeszła na moje nazwisko ale doszedłem do wniosku ze jako osoba bądź co bądź znana musi mieć dwoczlonowe.

<3<3<3<3<3<3

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2015-09-17 o 11:01
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 11:00   #1168
madzik230390
Raczkowanie
 
Avatar madzik230390
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 142
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
No nie zna, ale całe szczęście masz sztab doradców ds. Hien na wizażu



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale źle zrobiła? Bardzo dobrze!
madzik230390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 11:04   #1169
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Dwoczłonowe
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 11:04   #1170
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Dasz radę, to nic strasznego, kilka dni na diecie i trochę opuchlizny, będzie dobrze ; ) (mówię to ja, której podano wszelkie znieczulenia, które nie zadziałały - jakiś stan zapalny - myślałam, że zejdę na tym fotelu, rekonwalescencja to był dla mnie wtedy przyjemny odpoczynek xD)

U Bogusi na insta zdjęcie dowodu z dwoma nazwiskami. https://instagram.com/p/7uP4KWqlKm/?...niolnaresorach
Skoro wrzuca publicznie, to pozwalam sobie i tu podesłać linka. Ale najlepszy jest komentarz Męża:

bart2603Na początku chciałem żeby przeszła na moje nazwisko ale doszedłem do wniosku ze jako osoba bądź co bądź znana musi mieć dwoczlonowe.

<3<3<3<3<3<3
[Color="gray] mi rośnie w kość. .. górne miałam usuwane i nie było źle ale ponoć dolne są o wiele gorsze :/ [/color]
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.