Zbyt późno. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-27, 17:37   #271
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

To zdjęcie zrobiłem wczoraj w Empiku.
http://oi58.tinypic.com/2qrzkhl.jpg

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Najczęstsza różnica wieku w wątkach to facet 20 lat starszy w pakiecie z żoną i dziećmi:p
No właśnie, żonaty, z dziećmi. To znaczy, że dojrzały, atrakcyjny, życiowy, odpowiedzialny itd. Nie samotny nieudacznik, którego żadna nie chciała.
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 17:40   #272
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
Nie samotny nieudacznik, którego żadna nie chciała.
a moze on żadnej nie chciał?
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 17:41   #273
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
To zdjęcie zrobiłem wczoraj w Empiku.
http://oi58.tinypic.com/2qrzkhl.jpg

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------


No właśnie, żonaty, z dziećmi. To znaczy, że dojrzały, atrakcyjny, życiowy, odpowiedzialny itd. Nie samotny nieudacznik, którego żadna nie chciała.
To pierdoła zdradzająca żonę i oszukująca kochankę.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 18:33   #274
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Zbyt późno.

Ale biadolisz! Weź się w garść, jak będziesz ciągle gadał, że jesteś taki nieatrakcyjny, stary (stary w wieku 32 lat? Serio?! Niektóre studentki celowo chcą się umawiać z facetami po 30-tce, bo równieśnicy z różnych względów im nie odpowiadają) to i tak będą Cię postrzegać kobiety. Bądź pewniejszy siebie, optymistycznie patrz na świat i ludzi to bardzo pożądane cechy u płci przeciwnej
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 19:44   #275
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez cukierniczek Pokaż wiadomość
a moze on żadnej nie chciał?
To by dopiero było nienormalne i podejrzane.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Ale biadolisz! Weź się w garść, jak będziesz ciągle gadał, że jesteś taki nieatrakcyjny, stary (stary w wieku 32 lat? Serio?! Niektóre studentki celowo chcą się umawiać z facetami po 30-tce, bo równieśnicy z różnych względów im nie odpowiadają) to i tak będą Cię postrzegać kobiety. Bądź pewniejszy siebie, optymistycznie patrz na świat i ludzi to bardzo pożądane cechy u płci przeciwnej
Mhm, niektóre. Większość nie woli. Poza tym teraz już nie mam możliwości ich poznawać tak, nie mam gdzie. Możliwości są praktycznie żadne w porównaniu do tego, jak się jest ogarniętym studentem. Szkoda słów.
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 19:53   #276
blackalice2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Zbyt późno.

Ciągle powtarzasz "większość, większość" jak będziesz brał ślub, to będziesz brał go z jedną dziewczyną a nie większością i to tej jednej konkretnej masz się podobać a nie większości.
blackalice2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 20:43   #277
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
To by dopiero było nienormalne i podejrzane.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------


Mhm, niektóre. Większość nie woli. Poza tym teraz już nie mam możliwości ich poznawać tak, nie mam gdzie. Możliwości są praktycznie żadne w porównaniu do tego, jak się jest ogarniętym studentem. Szkoda słów.
Jak młodsza nie to może jakaś w Twoim wieku, no przecież jest mnóstwo wolnych, fajnych kobiet
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 21:40   #278
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez blackalice2012 Pokaż wiadomość
Ciągle powtarzasz "większość, większość" jak będziesz brał ślub, to będziesz brał go z jedną dziewczyną a nie większością i to tej jednej konkretnej masz się podobać a nie większości.
W tym wątku nie chodziło o szukanie miłości, tylko zabawy. Ale, tak czy inaczej, mam mniejszy wybór, niż gdybym był młodszy i wykorzystał czas, który ku temu był, zamiast zaczynać dopiero szukać teraz, czyż nie?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Jak młodsza nie to może jakaś w Twoim wieku, no przecież jest mnóstwo wolnych, fajnych kobiet
Nie znam żadnej atrakcyjnej, wolnej kobiety. A w moim wieku, to już, heh, w ogóle. Szkoda słów.

Już ten temat wałkowaliśmy tutaj. Jeśli 30-letnia kobieta jest sama, to coś jest nie tak z jej atrakcyjnością, sorry. Tak, tak samo, jak z moją. Ale znowu nie zauważasz, że ten wątek nie jest o szukaniu jednej kobiety do związku na całe życie i miłości. Jest o młodzieńczym wyszaleniu się. Czemu muszę to powtarzać w co drugim poście? Ciągle piszecie te same rzeczy, które NIE ODSNOSZĄ SIĘ do tego, co ja piszę :/
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 21:53   #279
blackalice2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Zbyt późno.

A ja nadal nie rozumiem twojego dzielenia ludzi na lepszych i gorszych.
blackalice2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 22:13   #280
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez blackalice2012 Pokaż wiadomość
A ja nadal nie rozumiem twojego dzielenia ludzi na lepszych i gorszych.
To nie ja dzielę, to wy, kobiety, ustalacie kryteria. Jedni dostosowują się do nich lepiej, inni gorzej. Ale to wy stawiacie wymagania, które facet musi spełniać, łaski nie robi. A my musimy się dostosowywać.

Oczywiście zaraz powiesz, że nikt nie każe mi się dostosowywać, tylko żebym był sobą. No to jestem, przecież zawsze byłem. I byłem i jestem takim sobą, że muszę być sam, bo kobiety mnie nie chciały i nie chcą.

Żeby chciały, muszę dowiedzieć się co jest dla nich istotne i próbować się taki stać. Jak się zachowywać, co kiedy mówić, a czego nie, co robić, a czego nie itd. Inaczej nie mam żadnych szans na zaspokojenie swoich potrzeb, a takie życie jest męką.

Edytowane przez TenGorszy
Czas edycji: 2015-10-27 o 22:19
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 08:05   #281
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Zbyt późno.

Dostałeś mnóstwo sensownych rad. Wizaż ma do ciebie anielską cierpliwość. A do ciebie nie dociera nic.
Pogodz się z tym, że nie będziesz hurtowo wyciskał soku z młodych brzoskwinek i zacznij żyć jak normalny młody facet.
Albo pielęgnuj z lubością te swoje żale do losu przez kolejne dziesięciolecia.
Twój wybór.
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 10:56   #282
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Dostałeś mnóstwo sensownych rad. Wizaż ma do ciebie anielską cierpliwość. A do ciebie nie dociera nic.
Pogodz się z tym, że nie będziesz hurtowo wyciskał soku z młodych brzoskwinek i zacznij żyć jak normalny młody facet.
Albo pielęgnuj z lubością te swoje żale do losu przez kolejne dziesięciolecia.
Twój wybór.
dobrze gada, polać jej!
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 14:06   #283
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Dostałeś mnóstwo sensownych rad. Wizaż ma do ciebie anielską cierpliwość. A do ciebie nie dociera nic.
Pogodz się z tym, że nie będziesz hurtowo wyciskał soku z młodych brzoskwinek i zacznij żyć jak normalny młody facet.
Albo pielęgnuj z lubością te swoje żale do losu przez kolejne dziesięciolecia.
Twój wybór.
Normalny facet to robi(ł). Dlatego się nie pogodzę.

(swoją drogą doskonała metafora)

Edytowane przez TenGorszy
Czas edycji: 2015-10-28 o 14:08
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 16:15   #284
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Zbyt późno.

Raz piszesz, że nie miałbyś nawet gdzie zaprosić dziewczyny na noc, bo masz marne warunki mieszkaniowe, a w innym wątku, że kupiłeś piękne mieszkanie. Taki trochę bajopisarz z ciebie
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 16:24   #285
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Raz piszesz, że nie miałbyś nawet gdzie zaprosić dziewczyny na noc, bo masz marne warunki mieszkaniowe, a w innym wątku, że kupiłeś piękne mieszkanie. Taki trochę bajopisarz z ciebie
Kupiłem, odbieram je w styczniu. Nie piękne, tylko nowe. Potem muszę je wykończyć, co potrwa pewnie z rok, bo nie mam odłożonej kasy na wykończenie. Dopiero wtedy będzie piękne. A ja będę miał 34 lata.


Przed chwilą przeczytałem sobie wątek surykatki o tym jakiego to księcia trafiła, szarmanckiego i władczego, do tego bogatego i przed 30. Co za szczęściarz, taką dziewczynę znaleźć. Młoda, piękna (po jej opisach jestem tego pewien) i taka niedoświadczona, że jest nim zachwycona, choć koleś nie robi nic nadzwyczajnego, jest po prostu ogarnięty.
Na wszystko dla mnie za późno, wszystko za późno... Ja bym u takiej osoby nie miał szans, bo to już by było nie 8, ale 10, czy 11 lat różnicy... Nawet nie miałbym gdzie poznać. Ech.. szkoda słów...


Nie, jeszcze raz, nie pogodzę się...


I to nie "mój wybór". Nie mam już takiego wyboru, jak kolesie 10 lat ode mnie młodsi. Stało się....

Edytowane przez TenGorszy
Czas edycji: 2015-10-28 o 16:29
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 16:50   #286
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość


Na wszystko dla mnie za późno, wszystko za późno... Ja bym u takiej osoby nie miał szans, bo to już by było nie 8, ale 10, czy 11 lat różnicy... Nawet nie miałbym gdzie poznać. Ech.. szkoda słów...


Nie, jeszcze raz, nie pogodzę się...


I to nie "mój wybór". Nie mam już takiego wyboru, jak kolesie 10 lat ode mnie młodsi. Stało się....
Pisałeś, że kobiety mają dobrze, bo mogą sobie znaleźć faceta kiedy tylko zechcą. No to tak chyba nie działa, często zostają same beznadziejne "odpady" jak to ktoś tu określił, albo tacy faceci, którzy nie chcą mieć dziewczyny. Może lepiej się nie wypowaiadają jakie możliwości mają kobiety, a jakich nie bo to bzdury z lekka
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 18:17   #287
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Chciałbym nie być facetem, który napisał cały ten wątek.


Przeczytałem wątek margaret o beznadziejnym kolesiu i wątek surykatki o zayebistym. Mogłem być tym zayebistym, niczego mi nie brakuje. Zresztą byłem, dla dwóch dziewczyn, tylko nie doceniłem tego wtedy i wszystko zyebałem. A teraz jest już tylko gorzej, bo jestem coraz starszy. Ech.

Edytowane przez TenGorszy
Czas edycji: 2015-10-28 o 18:18
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:37   #288
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
Chciałbym nie być facetem, który napisał cały ten wątek.


Przeczytałem wątek margaret o beznadziejnym kolesiu i wątek surykatki o zayebistym. Mogłem być tym zayebistym, niczego mi nie brakuje. Zresztą byłem, dla dwóch dziewczyn, tylko nie doceniłem tego wtedy i wszystko zyebałem. A teraz jest już tylko gorzej, bo jestem coraz starszy. Ech.
Trzeba było szanować tę pierwszą dziewczynę, a jak ją tak traktowałeś, że chciałeś żeby błagała, żebyście do siebie wrócili to co zrobić. LEpiej przestań rozapmiętywać przeszłość, dbaj o terażniejszość, co innego mogą ci tu wizażanki poradzić?
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:55   #289
Wonny_zapach_fiolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Zbyt późno.

TenGorszy: prawda jest taka, że czasu nie cofniesz. Przestań się zadręczać i zacznij cieszyć życiem. Poznawaj, umawiaj się, spotykaj. Innej opcji brak, przy wyrozumiałej partnerce wyleczysz się z pierdoł z przeszłości.
Wonny_zapach_fiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 07:09   #290
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: Zbyt późno.

Prawda jest taka, że jestes nieszczęśliwy, że nie masz i nie miałes nigdy przyjaciół, swojej paczki i dziewczyny, bo jestes strasznie niesympatyczny, marudny i ciągle się nad sobą użalażasz. Szlag by mnie trafił gdybym miała gadać z Tobą na żywo i szybko bym zwiała. Wyobrażam sobie ciebie jako faceta z wiecznie niezadowoloną miną. Jako dorosłego faceta, któremu upadł garnuszek i od kilku lat zamiast pędzić do przodu, to siedzi nad tym garnuszkiem i stęka, że mleko się rozlało.

Nie wiem po co ty tutaj piszesz, skoro wszystkie rady są złe. Skoro tak, to bądź sobie dalej nieszczęśliwy, siedź na dupie i nic nie rób, a za 10 lat znowu napiszesz na forum i obudzisz się z ręką w nocniku. I chcę ci powiedzieć, że ty nadal jesteś młody, tylko wmawiasz sobie, że młodość już straciłeś. Żałosne.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.

Edytowane przez skatex3
Czas edycji: 2015-10-29 o 07:16
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 13:54   #291
stilldoll25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zbyt późno.

Nie mam zamiaru być dla Ciebie złośliwa, bo widzę że jesteś głęboko nieszczęśliwym człowiekiem który cierpi przez swój sposób myślenia, i to jak traktowali go rodzice, ale muszę napisać że to naprawdę jest skrzywione żeby uzależniać swoje poczucie szczęścia, i własną wartość od możliwości wczesnego uprawiania seksu, i powodzenia wśród kobiet.
Uroiłeś sobie że brak seksu w młodości, i kobiet jest przyczyną Twojego smutku/załamania, a swojego prawdziwego problemu jakim jest postrzeganie przez Ciebie życia, różnych jego sfer nie zauważasz.

Na świecie jest TYLE piękna, tyle intrygujących, zajmujących rzeczy którymi można się zachwycać/czerpać z nich radość/ inspirację/rozkosz że przejmowanie się takimi drobnostkami jak brak seksu zahacza o komizm. Seks jest TYLKO jedną z miliarda różnych rzeczy, które są w stanie dostarczyć taką samą, a nawet większą przyjemność. Trzeba tylko otworzyć oczy, uszy, i umysł na "bogactwo" jakie oferuje świat.

Brakuje Ci "miłości własnej" i próbujesz zarazić tym inne osoby na forum wmawiając im że również są gorsi (ci do których pisałeś) bo osoby płci przeciwnej zwracały na nie mniejszą uwagę. Opamiętaj się, raz że to często od PRZYPADKU zależy (dlatego właśnie niektórzy brzydale mają powodzenie, a piękni nie/mniejsze), trzeba po prostu w odpowiednim czasie trafić na akurat takie osoby którym nie tylko trafiasz w gust, ale i wykazują chęci (jak człowiek jest zły/ma trudną sytuację w życiu/jest w złym nastroju nie będzie raczej interesował się nawet najatrakcyjniejszym w jego opinii osobnikiem, więc to nie jest tak że podobasz się, i hop siup masz partnera), dwa - mierzenie wartości człowieka takimi rzeczami jest śmieszne, równie dobrze można by mierzyć ją ilością podbiegających do niego psów.

Jedni są genialnymi matematykami, ale mają problem z ogarnianiem przyziemnych czynności, inni mają łatwość nawiązywania kontaktów, ale nie potrafią szybko biegać etc. Czemu jeden ma być gorszy od drugiego?

Zamiast słuchać pieprzenia psychologów/seksuologów (chodzi mi o te teorie dotyczące trudności z budowaniem czegoś tam/braku u ludzi niedoświadczonych seksualnie) którzy tkają swoje teorie celem wzbudzenia u ludzi poczucia braku, własnej niedoskonałości tym samym zwiększając liczbę klientów, posłuchaj MĄDREJ rady : Jesteś wartościowy, i wyjątkowy jak każda istota, więc pokochaj siebie, i nie dawaj sobie wmawiać że czegoś Ci brak bo nie robiłeś tysiąca wydumanych rzeczy. Ludzie którzy mówią Ci takie rzeczy, obniżają poczucie Twojej/czyjejś wartości, robią to głównie dla zysków, pragną żeby ludzie odczuwali jakieś braki, widzieli wady w innych , i sobie, problemy TAM GDZIE ICH NIE MA, bo jak będą widzieć te braki, to zawsze można stworzyć usługę/produkt który rzekomo zapełni/naprawi wymyślone braki/"gorszości".

I nie zarażaj ludzi swoim jadem.

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
Już ten temat wałkowaliśmy tutaj. Jeśli 30-letnia kobieta jest sama, to coś jest nie tak z jej atrakcyjnością, sorry. Tak, tak samo, jak z moją.
1. To że jest aktualnie sama, nie znaczy że ZAWSZE tak było. Mogła być nawet z kilkunastoma mężczyznami.
2. Czemu ma być koniecznie u wolnej 30-letniej kobiety coś nie tak z atrakcyjnością? Kto Ci tak wmówił? Starsze ciocie ze wsi? Czy każdy musi być ZAWSZE ( od 15-stego roku życia do starości) w związku? Czy przyjmujesz do wiadomości że niektórzy nie mają potrzeby aby zawsze spotykać się z istotą płci przeciwnej?/nie mają czasu bo zajmują się rzeczami które ich całkowicie pochłaniają/nie zawsze są w ich otoczeniu odpowiedni mężczyźni/wolą być w niezobowiązujących relacjach itd. itd?

Edytowane przez stilldoll25
Czas edycji: 2015-10-30 o 13:59
stilldoll25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:11   #292
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez stilldoll25 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru być dla Ciebie złośliwa, bo widzę że jesteś głęboko nieszczęśliwym człowiekiem który cierpi przez swój sposób myślenia, i to jak traktowali go rodzice, ale muszę napisać że to naprawdę jest skrzywione żeby uzależniać swoje poczucie szczęścia, i własną wartość od możliwości wczesnego uprawiania seksu, i powodzenia wśród kobiet.
Uroiłeś sobie że brak seksu w młodości, i kobiet jest przyczyną Twojego smutku/załamania, a swojego prawdziwego problemu jakim jest postrzeganie przez Ciebie życia, różnych jego sfer nie zauważasz.

Na świecie jest TYLE piękna, tyle intrygujących, zajmujących rzeczy którymi można się zachwycać/czerpać z nich radość/ inspirację/rozkosz że przejmowanie się takimi drobnostkami jak brak seksu zahacza o komizm. Seks jest TYLKO jedną z miliarda różnych rzeczy, które są w stanie dostarczyć taką samą, a nawet większą przyjemność. Trzeba tylko otworzyć oczy, uszy, i umysł na "bogactwo" jakie oferuje świat.

Brakuje Ci "miłości własnej" i próbujesz zarazić tym inne osoby na forum wmawiając im że również są gorsi (ci do których pisałeś) bo osoby płci przeciwnej zwracały na nie mniejszą uwagę. Opamiętaj się, raz że to często od PRZYPADKU zależy (dlatego właśnie niektórzy brzydale mają powodzenie, a piękni nie/mniejsze), trzeba po prostu w odpowiednim czasie trafić na akurat takie osoby którym nie tylko trafiasz w gust, ale i wykazują chęci (jak człowiek jest zły/ma trudną sytuację w życiu/jest w złym nastroju nie będzie raczej interesował się nawet najatrakcyjniejszym w jego opinii osobnikiem, więc to nie jest tak że podobasz się, i hop siup masz partnera), dwa - mierzenie wartości człowieka takimi rzeczami jest śmieszne, równie dobrze można by mierzyć ją ilością podbiegających do niego psów.

Jedni są genialnymi matematykami, ale mają problem z ogarnianiem przyziemnych czynności, inni mają łatwość nawiązywania kontaktów, ale nie potrafią szybko biegać etc. Czemu jeden ma być gorszy od drugiego?

Zamiast słuchać pieprzenia psychologów/seksuologów (chodzi mi o te teorie dotyczące trudności z budowaniem czegoś tam/braku u ludzi niedoświadczonych seksualnie) którzy tkają swoje teorie celem wzbudzenia u ludzi poczucia braku, własnej niedoskonałości tym samym zwiększając liczbę klientów, posłuchaj MĄDREJ rady : Jesteś wartościowy, i wyjątkowy jak każda istota, więc pokochaj siebie, i nie dawaj sobie wmawiać że czegoś Ci brak bo nie robiłeś tysiąca wydumanych rzeczy. Ludzie którzy mówią Ci takie rzeczy, obniżają poczucie Twojej/czyjejś wartości, robią to głównie dla zysków, pragną żeby ludzie odczuwali jakieś braki, widzieli wady w innych , i sobie, problemy TAM GDZIE ICH NIE MA, bo jak będą widzieć te braki, to zawsze można stworzyć usługę/produkt który rzekomo zapełni/naprawi wymyślone braki/"gorszości".

I nie zarażaj ludzi swoim jadem.



1. To że jest aktualnie sama, nie znaczy że ZAWSZE tak było. Mogła być nawet z kilkunastoma mężczyznami.
2. Czemu ma być koniecznie u wolnej 30-letniej kobiety coś nie tak z atrakcyjnością? Kto Ci tak wmówił? Starsze ciocie ze wsi? Czy każdy musi być ZAWSZE ( od 15-stego roku życia do starości) w związku? Czy przyjmujesz do wiadomości że niektórzy nie mają potrzeby aby zawsze spotykać się z istotą płci przeciwnej?/nie mają czasu bo zajmują się rzeczami które ich całkowicie pochłaniają/nie zawsze są w ich otoczeniu odpowiedni mężczyźni/wolą być w niezobowiązujących relacjach itd. itd?
Echh, strasznie dużo bym musiał pisać, żeby odnieść się do każdego aspektu, który poruszyłaś. Chętnie bym to zrobił, ale i tak już każdy to zlewa, bo każdy się swoim życiem cieszy i tyle.
Bardzo ładny tekst napisałaś, tylko że... nieprawdziwy, no. Serio. Taki idealistyczny świat przedstawiłaś, na dodatek z perspektywy kobiety, dla której seks nigdy nie będzie tak ważny, jak dla mężczyzny i to wynika z biologii. Napiszę więc tylko coś w skrócie...
Tak naprawdę właśnie dziś się tu zalogowałem, żeby to napisać i zobaczyłem tego posta. A co chciałem napisać?

Że naszła mnie taka refleksja, jakie życie dla normalnych ludzi musi być piękne... Mam taką kumpelę i ona ma chłopaka, już narzeczonego teraz. I jakie to musi być niesamowite, kiedy jest się z kimś, z kim chce się być. W sensie to jest jej wybór, że ona z nim jest. Jak byli nastolatkami, to coś tam między nimi było, przebzykali się, czy coś, ale potem każde poszło w swoją stronę. Ona miała przez ten czas różnych facetów, była w związkach, w tym w bardzo długim, 6-letnim, on też miał ileś dziewczyn, przygód, doświadczeń. I ostatecznie każde z nich zostawiło tych innych i zeszli się po tylu latach, wybrali siebie. To musi być strasznie piękne, móc wybrać z kim chce się być. Mieć w ogóle wybór.
Pewnie tak wygląda szczęście. Że jest się z kimś, z kim chce się być. Że można sobie jakoś wybrać partnera.

Kiedy wie się, że ma się w życiu wybór, wtedy wszystko jest piękne. Świat jest piękny, to prawda, bardzo często mam taką refleksję, że dana sytuacja, przedmiot, dane przeżycie, mogłoby być tak bardzo piękne, gdyby moje życie seksualne i towarzyskie było normalne. Gdybym miał wybór jakie jest. Dlatego jedna rzecz, której nie rozumiesz, a która jest potwierdzona nie tylko doświadczeniami miliardów ludzi, ale też naukowo, jest taka, że udane życie seksualne jest warunkiem koniecznym do tego, by być naprawdę zadowolonym ze swojego życia. Niech będzie, że to dotyczy tylko facetów, whatever. Jeśli mówisz, że jest inaczej, to tylko przedstawiasz jakieś swoje idealistyczne wizje, a nie prawdziwą rzeczywistość i prawdziwe życie. Czy Ci się to podoba, czy nie. Przykładów jest wiele i korelacja jest prosta. Mężczyźni, którzy nie mogą decydować o swoim życiu seksualnym są nieszczęśliwi. Trudno, żeby było inaczej.

I druga rzecz, a propos tego, że niektórzy są matematykami, a niektórzy biegaczami itp. Jasne. Ale to jest inna kategoria cech. KAŻDY jest istotą seksualną. Dlatego to, czy ktoś jest słaby z matematyki, a dobry w bieganiu lub odwrotnie nie czyni nikogo gorszym. Ale bez względu na to, czy jesteś megamózgiem matematycznym, piłkarzem, poetą, czy muzykiem, przede wszystkim jesteś mężczyzną, który musi mieć wybór jakie ma życie seksualne. I to jest dla każdego najważniejszą motywacją do wszelkich działań i największym priorytetem. Nikt z tego nie rezygnuje (poza jakimiś skrajnymi przypadkami, ale nie chcę o takich rozmawiać). A te pozostałe hobby, czy zainteresowania są takim uzupełnieniem życia. Bo wiadomo, że nie można (na ogół) żyć samym seksem, więc coś sobie trzeba znaleźć, każdego coś tam jeszcze interesuje. Ale jest coś, co interesuje wszystkich, a najmniej się to przyznaje. Jest takie zajęcie, do którego dążą miliardy ludzi każdego dnia, poczynając od czasu, jak zaczynają dojrzewać w wieku kilkunastu lat. I które w miliardach ludzi wywołuje największe emocje, większe niz matematyka, poezja, czy teatr. W istocie te dwa ostatnie na ogół służą do opisu tego Żadne zainteresowanie, hobby, nic nie może się z tym równać. Czy Ci się to podoba, czy nie. I tym czymś jest seks.
Dlatego ktoś taki, jak ja, kto nie może decydować o swoim życiu seksualnym i nie ma wyboru w tej kwestii jest przegraną osobą. Bez względu na to na ilu innych rzeczach się znam i w czym innym jestem dobry. A jest wiele rzeczy, w których jestem dobry, ale zajmuję się nimi tylko dlatego, że nie mogę robić tego, co naprawdę bym chciał. A co dla większości jest takie proste, że ulegają iluzji, że mało znaczące (dopiero gdyby nie mieli możliwości, zauważyliby, jakie to istotne i docenili). Dlatego nie jestem w stanie cieszyć się tym życiem i nie będę. A z całego serca próbowałem.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez skatex3 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jestes nieszczęśliwy, że nie masz i nie miałes nigdy przyjaciół, swojej paczki i dziewczyny, bo jestes strasznie niesympatyczny, marudny i ciągle się nad sobą użalażasz. Szlag by mnie trafił gdybym miała gadać z Tobą na żywo i szybko bym zwiała. Wyobrażam sobie ciebie jako faceta z wiecznie niezadowoloną miną. Jako dorosłego faceta, któremu upadł garnuszek i od kilku lat zamiast pędzić do przodu, to siedzi nad tym garnuszkiem i stęka, że mleko się rozlało.

Nie wiem po co ty tutaj piszesz, skoro wszystkie rady są złe. Skoro tak, to bądź sobie dalej nieszczęśliwy, siedź na dupie i nic nie rób, a za 10 lat znowu napiszesz na forum i obudzisz się z ręką w nocniku. I chcę ci powiedzieć, że ty nadal jesteś młody, tylko wmawiasz sobie, że młodość już straciłeś. Żałosne.
Prawa jest taka, że nawet jak zmieniłem całkowicie swoje myślenie, podejście, zachowanie i nawet w nie uwierzyłem, że nawet jak uważałem, że w zasadzie to wszystko jest ze mną ok, że akceptuję siebie i swoje życie i po prostu chcę być najlepszą wersją siebie, że nawet jak zacząłem uśmiechać się do ludzi, żartować, unikać negatywnych reakcji, czy komentarzy i sprawiać wrażenie, że cieszę się tym, co jest dookoła mnie, to... nic nie dało. Przez pół roku nie trafił mi się żaden seks. Nic się nie wydarzyło takiego, nikt mnie nie zechciał. Mimo, że - naprawdę nie wiem z jakiego powodu - wśród paru dziewczyn (bardziej może kobiet) z pracy uchodzę podobno za jakiegoś podrywacza, czy casanovę, że podobno jestem przystojny, mimo, że dużo ludzi jest bardzo zaskoczonych, kiedy dowiaduje się, że mam 32 lata, bo w ogóle na tyle nie wyglądam, nawet właśnie wczoraj w Tesco koleś na kasie poprosił mnie o dowód, bo mam niepodpisaną kartę kredytową, spojrzał na datę i powiedział, że nie przypuszczał, że jestem tak stary, bo nie wyglądam. Że on 3 lata młodszy jest ode mnie, a wygląda jak ciapa z brzuchem na kolanach. I mimo, że ta znajoma, o której wcześniej mówiłem zapewniała mnie, że wzbudzam zainteresowanie kobiet, że jej koleżanki o mnie pytały podobno, mimo tych wszystkich teoretycznych pierdół, nic się nie wydarza i nic się nie zmienia. Generalnie wygląda to tak, że przy pewnej dozie farta, może jeszcze kilka-kilkanaście razy w życiu przydarzy mi się seks z kimś, bo generalnie średnio wychodziłoby z raz na rok, że coś się udaje w ciągu ostatnich kilku lat? Więc w praktyce to wszystko nie ma znaczenia. I zapewniam Cię, że gdybyś mnie spotkała osobiście nie miałabyś pojęcia, że to ja. Teoretycznie mogłabyś mnie znać nawet i prawdopodobnie byłbym dla Ciebie całkiem wesołym facetem, o którym nie pomyślałabyś, że ma jakiś problem.
A co do wieku, to niestety nie zgadzam się z Tobą, że jestem młody. Młody byłem 10 lat temu, na studiach. Gdybym był młody, mógłbym podrywać młode dziewczyny. A nie mogę, już mi nie wypada. Codziennie widzę na ulicy dziewczyny tak piękne, że zrobiłbym wszystko, oddałbym samochód, mieszkanie i pracę za możliwość spotykania się z nimi lub choćby spędzenia nocy, bo bez dziewczyn to wszystko niczemu nie służy, ale niestety są dla mnie niedostępne. Przed chwilą byłem na obiedzie i widziałem co najmniej dwie takie po drodze. Nie dla psa kiełbasa. Nie dla mnie.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

W czerwcu poznałem pewną dziewczynę, która obłędnie mi się spodobała i właściwie pozostaje dla mnie nadal najbardziej inteligentną i interesującą osobą, jaką znam. Oczywiście jest też bardzo ładna. Jakiś miesiąc temu spotkaliśmy się i zgodziła się mnie przenocować, a ostatecznie pozwoliła mi wejść do jej łóżka i tak spaliśmy razem, ja przytulony do niej. Rano zacząłem ją głaskać i całować, zrobiło się bardzo romantycznie (puściłem płytę "O" Damiena Rice'a), odwróciła twarz i zaczęła oddawać pocałunki, całowaliśmy się, chwyciłem ją za dłoń, a ona zacisnęła swoje palce na mojej dłoni i też mnie gładziła itd. Ale żeby nie wyjść na jakiegoś pustego napaleńca, nie dążyłem do niczego więcej, do żadnego seksu, bardziej zależało mi, żeby to nie była jednorazowa akcja. Jak się rozchodziliśmy, to jeszcze mnie tak mocno uściskała i powiedziała, że musimy się jeszcze spotkać koniecznie. I od tamtej pory próbowałem na wszelkie sposoby, ale już mi się nie udało namówić jej na spotkanie. Na seks nie chciałem też naciskać, bo wiem, że ona ma chłopaka, nie chciałem, żeby pomyślała, że namawiam ją do zdrady. Chciałem po prostu zachować się fair. A jednocześnie pamiętam jak już dawno temu mówiła, że chce z nim zerwać, bo mieszkają 600km od siebie, rzadko się widują i za dobrze się przez to nie dzieje. No ale wciąż nie zerwali. Kiedy napisałem jej, że chciałbym to powtórzyć, powiedziała, że nie powinna. Kiedy powiedziałem, że nie chodzi mi o przygodę, odpisała, że w takim razie tym bardziej nie powinna. Z tego wynika, że i tak nie miałem szans, a mogłem być może przynajmniej doprowadzić do tego seksu raz. Kto wie zresztą, czy oksytocyna by nie zadziałała i mogłoby wszystko potoczyć się inaczej. Czyli chciałem zachować się dobrze i po raz kolejny raz w życiu na tym straciłem. Zawsze cokolwiek zrobię, jest źle. Jak dążę do seksu, to źle, bo dążę do seksu. Jak nie dążę do seksu, to wychodzę na naiwnego eunucha. No i oczywiście podstawowy problem - ona ma 21 lat. Ja jestem dla niej dziadkiem. Ma mnóstwo adoratorów, bo to widziałem, widziałem jak kolesie podbijali do niej, gdy w czerwcu bawiliśmy się na mieście. Widziałem przypadkiem, jak kolesiowi, który napisałe jej smsa, że za nią tęskni, odpisała, żeby był mężczyzną. To jest życie. Taka osoba ma życie. Może sobie wybierać, przebierać, zawsze ktoś jej chce, zawsze mnóstwo facetów jej chce i próbuje się do niej zbliżyć, zupełnie tak, jak ja, byłem jednym z nich. A ona sobie wybiera. Boże, jakie to jest niesamowite życie... Ona może sobie robić totalnie co chce, ma swoje hobby, zainteresowania i to dość niszowe, ale nie ma to znaczenia, bo wszędzie, gdziekolwiek nie pójdzie, wszędzie są faceci, którzy by chcieli się do niej zbliżyć. Choćby nie wychodziła z domu przez miesiąc, to i tak będą do niej non-stop pisać, zapraszać itd. W ogóle gros czasu zajmuje jej odmawianie większości propozycji, bo przecież ma skończoną dobę i może wybrać tylko niektóre. Nie musi się kompletnie starać o nic, kompletnie. Nie musi robić nic w tym kierunku. Wystarczy, że jest.

Edytowane przez TenGorszy
Czas edycji: 2015-11-06 o 12:23
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:17   #293
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Zbyt późno.

Super laska. Ma faceta a daje na prawo i lewo.
Jak chcesz seksu to znajdź jakąś 40-tkę i obydwoje będziecie zadowoleni.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:36   #294
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Super laska. Ma faceta a daje na prawo i lewo.
Jak chcesz seksu to znajdź jakąś 40-tkę i obydwoje będziecie zadowoleni.
Ach, Devon_rose, nie zaniżaj swojego własnego poziomu i jedź takimi stereotypami, proszę Cię. Wątpię, że daje na prawo i lewo, to po pierwsze. Po drugie nie wiem, czy chciałaby dać mi wtedy. Po trzecie to ja ją poprosiłem, czy mogę położyć się z nią, bo mi zimno, żeby się przytulić. I tyle. Do dawania na prawo i lewo jest chyba daleko. Poza tym są tu inne wątki na tym forum o różnych skokach w bok i mam wrażenie, że te same osoby co innego piszą w takich wątkach, a co innego w takich, jak ten, sorry, ale life is life. I na pewno o tym dobrze wiesz, pewnie lepiej niż ja. A w ogóle, to była tylko dygresja i znów napisałem metr tekstu, a Ty skupiłaś się na najmniej znaczącej części i wszystko pozostałe pozostanie bez odpowiedzi. Nieważne jaka jest ona, czy milion jej podobnych i jakie akurat podejmują decyzje. Ważne, jak wygląda życie normalnych, prawdziwych ludzi (do których się na pewno zaliczasz), a jak moje... Wiadomo, że jeśli dostajecie całe życie towarzyskie i seksualne w pakiecie za to, że istniejecie, nigdy tego nie docenicie. Echh... dobra, nieważne.... W sumie po co ja to wszystko piszę... jakby nie było i tak mogę tylko zazdrościć... lepiej faktycznie o jakieś barbiturany się postarać... pozdrawiam
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:43   #295
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Zbyt późno.

Jak się ma faceta to z innym się nie całuje.
Ja skoków w bok nie pochwalam.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 14:20   #296
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Jak się ma faceta to z innym się nie całuje.
Ja skoków w bok nie pochwalam.
No i? Jaki to ma związek z tematem i wątkiem w ogóle? To była poboczna sytuacja opisana, żeby pokazać coś zupełnie innego, a Ty się czepiłaś tego. Nie zmieniaj tematu.
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:33   #297
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez TenGorszy Pokaż wiadomość
No i? Jaki to ma związek z tematem i wątkiem w ogóle? To była poboczna sytuacja opisana, żeby pokazać coś zupełnie innego, a Ty się czepiłaś tego. Nie zmieniaj tematu.
Twoje życie. Jak chcesz to dalej pakuj się w chore relacje.
Tylko przestań się użalać jaki biedny jesteś.

A te poboczne sytuacje rzutują na całe Twoje życie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 16:29   #298
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Twoje życie. Jak chcesz to dalej pakuj się w chore relacje.
Tylko przestań się użalać jaki biedny jesteś.

A te poboczne sytuacje rzutują na całe Twoje życie.
Ale jakie relacje, o czym Ty mówisz? Ja nie jestem w żadnej relacji z nikim. To jest koleżanka, z którą dwa razy w życiu grałem w gry planszowe i przenocowałem u niej, bo miałem 100km do domu, a pod wpływem chwili pozwoliła mi się pocałować. I prawdopodobnie już więcej jej nie zobaczę, bo jeśli ja do niej nie napiszę, to ona nie napisze. Nigdy nie napisała sama. Po prostu nie jest mną zainteresowana i tyle, kropka, to zamyka temat. To, że mi się ona bardzo podoba, to nie jest żadna relacja. W takim razie jestem w relacjach z kilkoma dziewczynami dziennie, które widzę na ulicy, bo też mi się bardzo podobają.


W tej chwili przyjechałem z pracy do domu, jest piątek. Mogę poczytać sobie jakieś książki, czy czasopisma albo pograć w coś na komputerze, mogę sobie włączyć porno i się pomasturbować. Tyle mogę zrobić w weekend. Ewentualnie iść na siłownię, czy samotny spacer do restauracji albo centrum handlowego na obiad. Mogę też sam iść do kina, może sobie pójdę na nowego Bonda, czy coś. Choć i tego raczej nie zrobię, bo wstyd. W restauracji też wstyd, no ale jeść muszę. Zwykle i tak zamawiam pizzę do domu. I tak właśnie będzie. Tak minęło większość weekendów w moim życiu. Ciągle piszecie te wasze oderwane od rzeczywistości dyrdymały, że to mój wybór. To nie jest mój wybór. Nie mam żadnego wyboru. Nie mogę wybrać tego, co normalni ludzie. Nie mam takich możliwości.
Ale ja wiem dlaczego tak jest... Każdy po prostu próbuje znaleźć mi jakieś rady, które działają dla normalnych ludzi, a w ogóle nie potraficie sobie nawet wyobrazić, ze to, co dla was jest oczywiste, ja tego nie mam. To, co dla was jest łatwe, dla mnie jest niemożliwe. Mogę robić dokładnie to samo, co Ty, a efekty będą inne, nie potrafisz tego zrozumieć. Ze mną po prostu to, co działa dla wszystkich, nie działa. Takie geny chore... nie wiem...
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 17:11   #299
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Zbyt późno.

To rób to co ja i nie użalaj się nad sobą.
Może jak zaczniesz chodzić do tego kina to kogoś spotkasz.
A jak masz wolne weekendy to naucz się gotować. Nawet domową pizzę zrób. Zdrowsza będzie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 22:34   #300
TenGorszy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 408
Dot.: Zbyt późno.

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
To rób to co ja i nie użalaj się nad sobą.
Może jak zaczniesz chodzić do tego kina to kogoś spotkasz.
A jak masz wolne weekendy to naucz się gotować. Nawet domową pizzę zrób. Zdrowsza będzie.
Chodzę w wiele miejsc od lat. I codziennie spotykam dziesiątki ludzi na ulicy. W siłowni, na basenie, w kinie, sklepie, wszędzie. I co z tego, bo nie rozumiem?


Po co mam jeść zdrowo? Żeby dłużej się męczyć?
TenGorszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 18:34:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.