Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 17:24   #31
elajzola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

To prawda. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mają swoje specyficzne zachowania. Ale niektóre z nich nie są normalne, i odbiegają całkowicie od norm przyzwoitości Są jakieś granice.Ciekawa jestem ile % takich związkuów istnieje gdzie ludzie nie mają sobie nic do zarzucenia. Moim skromnym zdaniem wszystkiego trzeba się nauczyć, nawet seksu z tą daną osobą do której czujemy coś więcej. Nikt nie rodzi się idealny a spasować się jak widać jest ciężko
elajzola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 17:38   #32
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Hm....mam inne zdanie. Nie da się nauczyć. Albo to coś jest albo nie.
Jeżeli np. Kobieta nie cierpi loda to po kilku latach będzie tego unikała lub facet sam tego nie będzie chciał bo po 1 będzie sztucznie i maszynowo a po 2 najważniejsze: oczy mówią wszystko. A związków jest myślę że większa połowa. Pierwszy partner.....dziecko....i potem już się jest dla rodziny......
Wiec powtórzę. ...nauczyć to się można być bardziej techniczny w tym co się robi i kondycyjnie dobry a musi być to coś i podobny temperament.



Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 21:27   #33
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Co do tego wymagania szacunku od innych to się poniekąd zgadzam. Miałam swoje zasady, ale dałaś się namówić. Jeżeli będziesz innym jasno pokazywać co chcesz, a co nie - będą się liczyć z twoim zdaniem. Jeżeli pokażesz komuś, że łatwo cię przekonać - zaczną ci wchodzić na głowę i nie szanować swojego zdania.

Rób tylko to na co jesteś gotowa.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 21:12   #34
elajzola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Niestety, ale tu chodziło bardziej o to że zatraciłam się tak jakby w tym by było nam dobrze w tym związku i mimo że miałam inne zdanie na niektóre tematy, to czasem zaślepiona uczuciem traciłam własny rozum.. Dobrze że w porę się otrząsnęłam zanim doszło do czegoś więcej! A to że jak będę pokazywać innym jasno czego oczekuję, a czego nie, i że wtedy oni będą liczyć się zmoim zdaniem to prawda Pamiętam że bałam się też że go strace dlatego robiłam coś trochę wbrew sobie, ale wiem że to było głupie, bo w sumie to żałuję że zawsze po dłuższej walce z tym zeby wyszło na moje zdanie, odpuszczałam i byłam mu "posłuszna" :p Bo jakbym wcześniej mu pokazywała jeszcze bardziej dobitnie że nie tak łatwo jest ze mną to wcześniej by ze mną skończył, i może nie stało się to, i mniej bym po tym cierpiała

Ale ta sytuacja sprawiła że teraz będę mądrzejsza w doborze odpowiedniego faceta! Będę bardziej wyczulona na pewne aspekty osobowości
elajzola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 09:52   #35
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez ingar Pokaż wiadomość
Tak naprawdę, to zostałaś zgwałcona. Nie ma tu znaczenia, że zbliżenie nastąpiło za obopólna zgodą
xD

"Zostałaś zgwałcona, czyli nastąpiły czynności seksualne bez twojej zgody, nie ma znaczenia, że się zgodziłaś" xD

Ingar, proszę, mózg jest po to, żeby z niego korzystać.

Jak sobie to wyobrażasz?
-Panie władzo, zostałam zgwałcona.
-Proszę opisać, co się stało, została pani napadnięta, czy widziała pani twarz sprawcy, czy bił panią?
-Właściwie to poszłam z moim chłopakiem do domu babci żeby nikt nam nie przeszkadzał, zrobił mi minetę i było za☠☠☠iście ale potem jęczał pół godziny o tego loda no to mu zrobiłam.

Ze strony chłopaka straszne chamstwo i ja też bym zerwał kontakt ale to gwałtu to to się nawet nie zbliżyło.

Cytat:
Napisane przez LikeYourSong Pokaż wiadomość
"Oj tam oj tam"


Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Teraz na zimno, wiem co trzeba było zrobić:
2. Scenariusz kary ostatecznej:
Można też było zacisnąć zęby, gdy penis był w ustach [ale lepiej nie, bo miałabyś krew w ustach, to pewnie jeszcze bardziej nieprzyjemne od wymuszonej spermy] i dodatkowo urwać jądra.
Podaj swoje wymiary, bo nie wiem, który kaftan bezpieczeństwa będzie na tobie najlepiej leżał

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
1. Tylko te soki w trakcie minetki nie są wystrzeliwane w twoje gardło i nie musisz ich połykać, nie tak jak w trakcie wytrysku ze spermą.

2. Poza tym, nie słyszałam jeszcze żeby kobieta dochodząc w trakcie minetki trzymała siłą głowę faceta przy swojej waginie
1. Czasem są. google -> squirting
2. U mnie za każdym razem tak jest ale ja w sumie tego wymagam

Cytat:
Napisane przez elajzola Pokaż wiadomość
Myślę, że gdyby mnie kochał, bądź miał szacunek do mnie by tego nie zrobił.
To jest idealne podsumowanie. Tylko postaraj się sobie z tym poradzić i daj nowemu facetowi czystą kartę a nie będziesz go karać za błędy poprzedniego.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 15:24   #36
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
xD

"Zostałaś zgwałcona, czyli nastąpiły czynności seksualne bez twojej zgody, nie ma znaczenia, że się zgodziłaś" xD

Ingar, proszę, mózg jest po to, żeby z niego korzystać.

Jak sobie to wyobrażasz?
-Panie władzo, zostałam zgwałcona.
-Proszę opisać, co się stało, została pani napadnięta, czy widziała pani twarz sprawcy, czy bił panią?
-Właściwie to poszłam z moim chłopakiem do domu babci żeby nikt nam nie przeszkadzał, zrobił mi minetę i było za☠☠☠iście ale potem jęczał pół godziny o tego loda no to mu zrobiłam.

Ze strony chłopaka straszne chamstwo i ja też bym zerwał kontakt ale to gwałtu to to się nawet nie zbliżyło.



1. Czasem są. google -> squirting
2. U mnie za każdym razem tak jest ale ja w sumie tego wymagam
Wykonanie na kimś czynności seksualnej bez zgody to gwałt. Także jakby nie patrzeć trzymanie czyjejś głowy dochodząc w tym momencie w jej gardło można spokojnie nazwać gwałtem. Zgoda na seks nie daje od razu zgody na wszystko co z seksem związane.



1. Jest cholernie niewielka szansa że squirt trafi akurat w otwarte usta aż wprost do gardła. Jest duża szansa że sperma strzeli prosto w gardło kiedy penis znajduje się w ustach. I jest tam na siłę trzymany.

2.Twoje upodobania seksualne nie są tematem tego wątku i nie muszą być identyczne dla każdego.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 20:45   #37
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Wykonanie na kimś czynności seksualnej bez zgody to gwałt. Także jakby nie patrzeć trzymanie czyjejś głowy dochodząc w tym momencie w jej gardło można spokojnie nazwać gwałtem. Zgoda na seks nie daje od razu zgody na wszystko co z seksem związane.
W znaczeniu potocznym tak, ale w poście do którego się odnosiłem było strasznie policją. Myślisz, że tam by to przeszło?
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 22:43   #38
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Powoli bo nie zrozumiałem. Robienie lodzika to seks a finał lodzika w ustach bez mojej zgody to gwałt? no każdy sędzia myślę że na 5 lat więzienia skazuje za taki czyn .



Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 06:04   #39
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez tomeczek7979 Pokaż wiadomość
Powoli bo nie zrozumiałem. Robienie lodzika to seks a finał lodzika w ustach bez mojej zgody to gwałt? no każdy sędzia myślę że na 5 lat więzienia skazuje za taki czyn .



Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
Boże ,jak można być tak ograniczonym .Gwałt nie gwałt facet zachował się wstrętnie i wina w tym jest głównie jego .Więc po co robić sobie głupie żarty z poważnych spraw ?Wiadomo że Autorka na policje z tym nie pójdzie .

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Wykonanie na kimś czynności seksualnej bez zgody to gwałt. Także jakby nie patrzeć trzymanie czyjejś głowy dochodząc w tym momencie w jej gardło można spokojnie nazwać gwałtem. Zgoda na seks nie daje od razu zgody na wszystko co z seksem związane.



1. Jest cholernie niewielka szansa że squirt trafi akurat w otwarte usta aż wprost do gardła. Jest duża szansa że sperma strzeli prosto w gardło kiedy penis znajduje się w ustach. I jest tam na siłę trzymany.

2.Twoje upodobania seksualne nie są tematem tego wątku i nie muszą być identyczne dla każdego.

Zgadzam się. Może przytrzymanie głowy kobiety po to żeby dojść w jej ustach to pierdoła-i ja bym to olała a takiego gnojka definitywnie pożegnała ale gdyby mężczyzna zmusił mnie do seksu analnego czy oralnego mimo że na seks klasyczny się zgodziłam a na resztę nie - to bym to zgłosiła i osobiście miałabym gdzieś co kto sobie o tym pomyśli.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 07:05   #40
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez tomeczek7979 Pokaż wiadomość
Powoli bo nie zrozumiałem. Robienie lodzika to seks a finał lodzika w ustach bez mojej zgody to gwałt? no każdy sędzia myślę że na 5 lat więzienia skazuje za taki czyn .



Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
Nie chodzi o to co jest seksem a co nie. Chodzi o to na co się zgodziła. Uwierz mi że są rzeczy na które ty też nie miałbyś ochoty i nie chciałbyś zostać do nich zmuszony.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 08:08   #41
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Uderz w stół a nożyce się otworzą lub solidarność jajników. Ustalmy jedno - ja nie bronie chłopaka , zachował sie jak swinia. Lecz nie wiemy czy celowo czy pod wplywem emocji w czasie orgazmu. Nikt nie dal mu sie wypowiedziec wiec znamy tylko jedna strone. Pamiętajmy o jednym oboje są młodzi i dopiero się uczą. Nie długo młoda Pani będzie wiedziała kiedy i wyczuje jak facet dochodzi. I wtedy albo na czas zareaguje i np. dokończy sama dłonią. Albo następnym razem może ugryźć i po kłopocie.

Ps. @aKatia podaj jakieś przykłady do czego nie chciałbym być zmuszony ?
( nic co związane z analem bo gejem nie jestem )

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tomeczek7979
Czas edycji: 2016-03-20 o 08:09
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 08:14   #42
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez tomeczek7979 Pokaż wiadomość
Uderz w stół a nożyce się otworzą lub solidarność jajników. Ustalmy jedno - ja nie bronie chłopaka , zachował sie jak swinia. Lecz nie wiemy czy celowo czy pod wplywem emocji w czasie orgazmu. Nikt nie dal mu sie wypowiedziec wiec znamy tylko jedna strone. Pamiętajmy o jednym oboje są młodzi i dopiero się uczą. Nie długo młoda Pani będzie wiedziała kiedy i wyczuje jak facet dochodzi. I wtedy albo na czas zareaguje i np. dokończy sama dłonią. Albo następnym razem może ugryźć i po kłopocie.

Ps. @aKatia podaj jakieś przykłady do czego nie chciałbym być zmuszony ?
( nic co związane z analem bo gejem nie jestem )

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
PS To bardzo głupi pogląd. Każdy facet, nie tylko gej może mieć wiele przyjemności z anala bo właśnie tam znajduje się męski punkt G.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 08:22   #43
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Odpowiedziałem bo wiedziałem ze tylko to napiszesz. Najczulszy punkt faceta gdzie są inne doznania

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 09:08   #44
elajzola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

On później chciał się ze mną spotać żeby to obgadać, ale ja nie mogłam bo mnie nie było w domu, ale wracałam wieczorem, jakoś nie bardzo późno bo o 21 ale on powiedział że wtedy to on już nie będzie mógł... :p no żenada :p
Później już nie zaproponował żeby doszło do takiej rozmowy, a że ja nie zamierzałam się przed nim płaszczyć i prosić go o rozmowę, a chciałam już mieć jasną sytuację że to jest skończone, następnego dnia napisałam do niego że sprawę naszego związku uznajemy za nieaktualną, zamkniętą, a on powiedział że wolał o tym porozmawiać, no ale tak, uważamy za zamkniętą. Jak mi tak odpowiedział to mnie coś tknęło że w sumie wolałabym się na nim wyżyć twarzą w twarz, i powiedzieć mu co o nim myślę więc powiedziałam że możemy porozmawiać, a ten dupek na to że tę decyzję podjął z różnych aspektów i rozmowa chyba nic nie zmieni...
Normalnie porażka jak ja mogłam z takim kimś być :p cebula na całego
Więc myślę że to było głównie brak uczucia i szacunku do mnie, a nie jakieś emocje pod wpływem orgazmu. Nie wydaje wam się że gdyby to były te emocje to on miałby poczucie winy i chociaż przeprosił, że próbowałby żeby było okej, i żeby nie skończyło się to tak jak teraz? Moim zdaniem to brak szacunku, i w sumie to nie chyba do mnie, bo również do swoich rodziców którzy go wychowywali przez 18 lat, a wyrosło z niego takie ścierwo
elajzola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 21:01   #45
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez elajzola Pokaż wiadomość
On później chciał się ze mną spotać żeby to obgadać, ale ja nie mogłam bo mnie nie było w domu, ale wracałam wieczorem, jakoś nie bardzo późno bo o 21 ale on powiedział że wtedy to on już nie będzie mógł... :p no żenada :p
Później już nie zaproponował żeby doszło do takiej rozmowy, a że ja nie zamierzałam się przed nim płaszczyć i prosić go o rozmowę, a chciałam już mieć jasną sytuację że to jest skończone, następnego dnia napisałam do niego że sprawę naszego związku uznajemy za nieaktualną, zamkniętą, a on powiedział że wolał o tym porozmawiać, no ale tak, uważamy za zamkniętą. Jak mi tak odpowiedział to mnie coś tknęło że w sumie wolałabym się na nim wyżyć twarzą w twarz, i powiedzieć mu co o nim myślę więc powiedziałam że możemy porozmawiać, a ten dupek na to że tę decyzję podjął z różnych aspektów i rozmowa chyba nic nie zmieni...
Normalnie porażka jak ja mogłam z takim kimś być :p cebula na całego
Więc myślę że to było głównie brak uczucia i szacunku do mnie, a nie jakieś emocje pod wpływem orgazmu. Nie wydaje wam się że gdyby to były te emocje to on miałby poczucie winy i chociaż przeprosił, że próbowałby żeby było okej, i żeby nie skończyło się to tak jak teraz? Moim zdaniem to brak szacunku, i w sumie to nie chyba do mnie, bo również do swoich rodziców którzy go wychowywali przez 18 lat, a wyrosło z niego takie ścierwo
Od razu da się wyczuć, że masz 17-18 lat, to dziecinne podejście do życia i tych spraw.
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 21:03   #46
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Wiek może 18 ale emocjonalnie max 15 normalnie ręce opadają. ....

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 03:51   #47
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Od razu da się wyczuć, że masz 17-18 lat, to dziecinne podejście do życia i tych spraw.
Dlaczego tak twierdzisz ? bo użyła (brzydkiego słowa ) czy bo stwierdziła jakiś przykry fakt ?
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 08:55   #48
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Dla mnie nie ma takiej opcji by z podniecenia nie wiedzieć co się robi! Dziewczyno nie słuchaj tych bzdur! Jak nie chcesz, by kończył w twoich ustach to każdy normalny facet o tym nie zapomni i nie da się ponieść. Każda normalna kobieta, gdy dostanie orgazmu i podczas np. partnerowi naderwie się napletek to zejdzie z niego.
A tego debila bym postraszyla policja i uświadomiła mu ze to był gwałt i dała jasno do zrozumienia, że ma zbyt wielkie Ego i jeśli tylko spojrzy kiedykolwiek na ciebie to idziesz na policję.
A osoby które się nabijaja z tego rodzaju gwałtu są ograniczone.
Przecież Clinton nie uprawiał seksu z Lewinski a sperma na jej sukience o niczym nie swiadczyla. Robienie loda to nie seks przecież.

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 09:01   #49
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa i strażą miejską od razu i wojskiem

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 09:44   #50
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez tomeczek7979 Pokaż wiadomość
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa i strażą miejską od razu i wojskiem

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
Zalozyles konto by odpowiadać tylko na ten temat?
Bardzo ciekawe.

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 09:45   #51
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Jestem od niedawna na tym forum a ten bardzo mnie zaciekawił.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:47   #52
alazpodhalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Tomeczek nie wiem kto tu jest dziecinny Napomnę że to nie autorka prubuje już drugi raz sprowokować drugą osobę do agresywnych wymian zdań na swój temat Przypomnę drugi raz że nie jesteś na tym forum od oceniania! Ehhh... i kto tu jest dziecinny...? żenada

Edytowane przez alazpodhalaa
Czas edycji: 2016-03-21 o 15:51
alazpodhalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:50   #53
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Żenada jest solidarność jajników i ocenienie gościa. Ja go nie bronie ale jest lekka przesada te które teksty. I nie prowokuje.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:55   #54
alazpodhalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;57678341]Dlaczego tak twierdzisz ? bo użyła (brzydkiego słowa ) czy bo stwierdziła jakiś przykry fakt ?[/QUOTE]

Przepraszam, nie widzę nic dziecinnego w zachowaniu autorki. Myślę ze jej podejście jest normalne jak na dany wiek.
Jeśli jednak się nie zgodzicie ze mną to też warto NIE ZAPOMNIEĆ o tym że lepiej być dziecinną 18-latką, niż 15-letnią mamusią Niestety niektóre dziewczęta zapominają tego ważnego faktu :
alazpodhalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 15:57   #55
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Może ja jestem za stary ale tu jest racja Na wszystko przyjdzie czas i wszystkiego trzeba się nauczyć

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 16:15   #56
alazpodhalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez eemilka Pokaż wiadomość
Dla mnie nie ma takiej opcji by z podniecenia nie wiedzieć co się robi! Dziewczyno nie słuchaj tych bzdur! Jak nie chcesz, by kończył w twoich ustach to każdy normalny facet o tym nie zapomni i nie da się ponieść. Każda normalna kobieta, gdy dostanie orgazmu i podczas np. partnerowi naderwie się napletek to zejdzie z niego.
A tego debila bym postraszyla policja i uświadomiła mu ze to był gwałt i dała jasno do zrozumienia, że ma zbyt wielkie Ego i jeśli tylko spojrzy kiedykolwiek na ciebie to idziesz na policję.
A osoby które się nabijaja z tego rodzaju gwałtu są ograniczone.
Przecież Clinton nie uprawiał seksu z Lewinski a sperma na jej sukience o niczym nie swiadczyla. Robienie loda to nie seks przecież.

Wysłane z mojego D6503
Dokładnie tak! elajzola, wpakowałaś się w związek z gówniarzem z przerośniętym JA... nie mam po prostu słów na jego zachowanie.
Nie chodzi już nawet o sam fakt tego co zrobił... "bo emocje podczas orgazmu" wzięły górę. Trzeba być bardzo ograniczonym człowiekiem żeby nie potrafić nad sobą zapanować :/
Bardziej chodzi mi o jego zachowanie po! No ludzie! Przyzwoitość nakazuje, pójść za tą dziewczyną, albo odezwać się dzień, dwa dni później i porozmawiać. Strasznie ograniczony człowiek z niego że nie potrafi spojrzeć Ci w twarz i porozmawiać po co Ci zrobił :/ Proponował.. ale u niego na proponowaniu się skończyło skoro Ty musiałaś mieć przysłowiowe "jaja" i jasno zakończyć tą całą szopkę.

Mam jeszcze pytanie, bo jestem bardzo ciekawa, czy wy się jakoś widujecie, w sensie czy macie jakąś wspólną grupę znajomych że może wyjść że znajdziecie się w tym samym miejscu o tej samej porze? Szkoła? Mieszkacie gdzieś niedaleko siebie?
alazpodhalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:50   #57
alazpodhalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Jestem ciekawa jak on się zachowuje teraz w stosunku do Ciebie, co mówi znajomym, czy wgl potrafi Ci powiedzieć cześć :p
alazpodhalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 11:55   #58
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;57678341]Dlaczego tak twierdzisz ? bo użyła (brzydkiego słowa ) czy bo stwierdziła jakiś przykry fakt ?[/QUOTE]

Od kiedy nazywanie kogoś na kogo się jest bardzo złym z użyciem brzydkich słów jest objawem dziecinności? Co ma jedno do drugiego? Chodziło mi generalnie o sposób pisania, jak i podejście do tych spraw, które zostały poruszone na wątku.
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 15:13   #59
alazpodhalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Czemu podejście autorki do "tych" spraw jest dziecinne? Bo nie chce iść do łóżka z pierwszym lepszym mezczyzną?
alazpodhalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 15:25   #60
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Oj na tym podhalu slonce slabo swieci......

Wysłane z mojego LG-V935 przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 12:24:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.