Seks z byłym partnerem, a powrót? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 20:03   #1
Amanda_pik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4

d


dd

Edytowane przez Amanda_pik
Czas edycji: 2016-03-26 o 11:59
Amanda_pik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 21:16   #2
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

Cytat:
Napisane przez Amanda_pik Pokaż wiadomość
Cześć,
Wiem, że wątek przewija się wiele razy, ale wydaje mi się że każda historia jest indywidualna. Potrzebuję porady doświadczonych osób, które wobec mnie nie mają żadnych emocji - świeże i chłodne spojrzenie.
W dużym skrócie - byłam z facetem starszym ode mnie o 8 lat przez trzy lata - ostatni rok mieszkaliśmy razem. Wtedy zaczęło się piekło - non stop awantury o byle co, on bardzo się zaniedbał - wracał z pracy kładł się na kanapie i żadnymi siłami nie mogłam go zaciągnąć nawet na spacer ( kiedyś codziennie budził mnie o 6 rano żeby iść pospacerować). Byłam jego pierwszą partnerką seksualną, on moim pierwszym partnerem. Pod koniec grudnia zerwał ze mną, mówiąc że już nie kocha itd - wiem, że zauroczył się w innej. ok. dwóch tygodniu bujałam się z oddawaniem mu rzeczy, płaczem i proszeniem o chociażby rozmowę - oczywiście bezskutecznie. Po miesiącu "wyleczyłam" się, nie mieliśmy ze sobą kontaktu, a jak już to bardzo sporadyczny i raczej z oby stron niechciany. Przez przypadek spotkaliśmy się w weekend - pijani postanowiliśmy odłączyć się od naszych znajomych i porozmawiać (wiem, idiotyzm). Podczas spaceru on łapał mnie za rękę, próbował pocałować i kiedy się na tym złapał niedowierzał w to co robił, ja z kolei o dziwo byłam tą twardą - śmiałam się z niego. Przepraszał mnie za to co się stało, pytał dlaczego usunęłam zdjęcia. Mało tego zaciągnął mnie w miejsce w którym wiedział, że będzie jego znajoma(zupełnie nieważna postać, nie wiem po prostu czy chciał żeby mnie zobaczyła czy cholera wie). Chcąc nie chcąc jednak skończyliśmy razem w łóżku. On chciał rozmawiać, ja powiedziałąm mu, że już nie mamy o czym i że nie po to się z nim spotkałam. Spędziałm u niego całą noc - zaraz po chciałam iść ale prosił mnie żebym została i go przytulilła, a że byłam zmęczona to złamałam się i zostałam. Chciałam zasnąć i się od niego odsunąć a on cały czas przytulał się do mnie, głaskał po głowie, całował w nosek i takie inne dziwne rzeczy, których moim zdaniem w tej sytuacji robić nie powinien. Kiedy rano wytrzeźwieliśmy on dalej okazywał mi gesty czułości, aż w końcu zapytał czy do siebie wracamy. Niepewna jego szczerości (uraz po tym co zrobił) wyśmiałam go, ubrałam się i wyszłam. Mówił też, bo zapytałam, że tak ma w głowie inne że leży teraz ze mną - odpowiedziałam mu, że przecież ten seks nic nie znaczył. Rano pisał do mnie i dzwonił, później zrobił wielki akt zazdrości, bo byłam na spacerze z przyjacielem i od tej pory nie chce ze mną rozmawiać. Wiem, że przez taki seks nie da się odbudować związku, absolutnie nie o to mi chodzi. Zastanawiam się tylko, czy jego zachowanie i gesty mogą wskazywać na to, że zrobił głupotę i wie co stracił? Czy to możliwe, aby nadal coś do mnie czuł? Czy może obraził się, bo poczuł się wykorzystany? Nie wiem co robić, mogłabym spróbować dać mu szanse, oczywiście powoli, żeby żadne z nas się nie rozczarowało ale nie wiem czy w ogóle warto. Dodam tylko, że ma on baaaaaaardzo ciężki charakter i wiem, że jeśli cokolwiek miałoby się udać, to to ja muszę być stroną która wyciągnie rękę, nie wiem tylko jak to ewentualnie zrobić.
Nie.
Ogólnie co za patologiczny związek.
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 21:29   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

Podejrzewam, że tamta go nie chciała, więc wrócił do ciebie, bo wie, że go przygarniesz.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 22:31   #4
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że tamta go nie chciała, więc wrócił do ciebie, bo wie, że go przygarniesz.
Święte słowa... Albo po prostu sunie po Was obu,
jak Pendolino po szynach. W głowie się nie mieści jak można sobie wyobrazić powrót do takiego s☠☠☠☠iela i do tego pijaka, ale najwyraźniej tylko ja mam zbyt ciasny umysł. A skoro Ty już zamyślasz jak się do tego zabrać to uważam, że jesteś na najlepszej drodze żeby spieprzyć sobie nie tylko wspomnienia, ale także całe życie. Ale... wybór należy wyłącznie do Ciebie, madame. A swoją drogą faktycznie, fajna z Was patologiczna para.
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 06:58   #5
Amanda_pik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

Dziewczyny,
jeszcze żadnych kroków nie podjęłam - sama bije się z myślami, bo to moja pierwsza miłość była i serce bije się z rozumem i całą resztą.
Co do tej laski, to wiem że nic im nie wyszło, już dawno temu. Poza tym, on po tym jak zobaczył mnie z tym kumplem nie chce ze mną rozmawiać, odpisuje co prawda, bo wczesniej nawet tego nie robił, ale zdawkowo. Zanim mnie z nim zobaczył - dzwonił, odzywał się itd. Nie mam doświadczenia w takich sprawach, dlatego pytam tutaj. O co chodzi z patologią?
Amanda_pik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 09:40   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

To posłuchaj bardziej doświadczonych
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:10   #7
tomeczek7979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki......


Moze jestes tylko silnie przywiazana - zwiazana emocjonalnie .


Polecam wampiryemocjonalne.jimdo. com albo
Wampiryenergetyczne.pl


Moze sie przydac......

Wysłane z mojego LG-V935 przy użyciu Tapatalka
tomeczek7979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 17:31   #8
Amanda_pik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

Chcialam się z nim spotkać i porozmawiać, wyjaśnić niedopowiedzenia, żeby nie musieć się unikać jak dzieci, ale nie odpisał mi już nic. Nie wiem, jak dorosły facet może być tak niedojrzały
Amanda_pik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 18:42   #9
karola008
Raczkowanie
 
Avatar karola008
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 228
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

Odpuść, widać nic sie nie zmienił
karola008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 19:25   #10
Amanda_pik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Seks z byłym partnerem, a powrót?

po 10 godzinach napisal, ze ma wolne po swietach. Jest sens spotkac sie i wyjasniac?
Amanda_pik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-24 20:25:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.