Październikówki 2016, część II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-23, 06:43   #1291
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016, część II

U nas tez cieplutko.... na krótko rękaw szłam a właściwie polbieglam prowadząc młodego do szkoły bo na rowerze jechał ... a że przeskoczył z 16" od razu na 24" to musi się przyzwyczaić a poza tym nie wiem jak wam ale ja jak się przejdę tymi kamienistymu drogami a pół drogi do szkoły taka mamy to mnie podbrzusze boli i mi twardniejr czasami ...:/ wiec rower u mnie niestety odpada ....
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 06:52   #1292
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016, część II

Witam sie i ja z pracy😀 Dzisiaj zastałam bo wczoraj zabrałam mała na rower-zrobiłyśmy 20 km.... Byłyśmy w minizoo i oczywiscie na pizzy..... Wróciłyśmy po 21-wiec dostała mleko i nawet nie wiem kiedy dziecko mi padlo😀

Miałam sie Gosia Ciebie pytać-czy twoja pociecha jeszcze w pieluszce chodzi i czy juz dużo mowi???

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Ja do biedronki pojde zobaczyc ten projektor-ale w sumie na necie tez w takiej cenie jest.... Juz sie zamierzałam na niego od jakiegoś czasu.....

Gdzie planujecie długie weekendy???

My z moja Z niestety do szpitala do Warszawy.....a potem na 2 dni do siostry pod Warszawę..... Mam ochotę wstąpić do fashion house w Piasecznie-ktoś był?? Warto??
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 06:53   #1293
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016, część II

A co się stało ze szpital???
My chyba w domu.... albo młodego do moich dziadków zabiorę bo dawno nie byliśmy ...
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 07:09   #1294
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016, część II

Mamy tomografie w centrum zdrowia dziecka.....ale jestem dobrej myśli bo juz barania miała i narazie jest oki😀
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 07:12   #1295
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016, część II

Trzymam kciuki razem z wami wszystko będzie dobrze .... I jeszcze siostrę odwiedzisz z mala
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 07:34   #1296
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Z jakiego powodu unikają, wiesz może?Nawet jak jest konieczność to mają jakieś "ale"?
Ordynator jest zwolennikiem naturalnych porodów. Cesarkie cięcie w zasadzie - gdy już nie ma zupełnie wyjścia. Jeżeli są wskazania do cesarki (ale nie jakieś mocne) koleżanki rodzą po okolicznych szpitalach w mniejszych miasteczkach- ale tam znowuż nie ma takiego sprzętu dla noworodków jak w większym szpitalu.



Ale piękne pokoiki wrzucacie... Będę się inspirować.

Mam takie głupie pytanie - od początku ciąży przytyłam 1 kilogram i to dopiero niedawno - jestem w 18 tygodniu. Martwi mnie to trochę... Dodam, że jem tyle co nigdy wcześniej. Całe życie musiałam się pilnować, bo mam skłonności do tycia i niski wzrost (158 cm, więc każdy kilogram dosłownie widać na mnie), a teraz mam gdzieś dietę, więc ciasta, lody są na porządku dziennym, a i tak nie tyję. Wydaje mi się, ze 1 kg to za mały przyrost wagi... Ma ktoś może podobnie?
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 07:35   #1297
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja z pracy😀 Dzisiaj zastałam bo wczoraj zabrałam mała na rower-zrobiłyśmy 20 km.... Byłyśmy w minizoo i oczywiscie na pizzy..... Wróciłyśmy po 21-wiec dostała mleko i nawet nie wiem kiedy dziecko mi padlo😀

Miałam sie Gosia Ciebie pytać-czy twoja pociecha jeszcze w pieluszce chodzi i czy juz dużo mowi???

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Ja do biedronki pojde zobaczyc ten projektor-ale w sumie na necie tez w takiej cenie jest.... Juz sie zamierzałam na niego od jakiegoś czasu.....

Gdzie planujecie długie weekendy???

My z moja Z niestety do szpitala do Warszawy.....a potem na 2 dni do siostry pod Warszawę..... Mam ochotę wstąpić do fashion house w Piasecznie-ktoś był?? Warto??
Inka a co chcesz kupić ? Często tam jeżdżę bo można coś fajnego upolować, dużo jest sklepów sportowych i z butami , to outlet to taniej niż w normalnych sklepach
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 07:37   #1298
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

Mój mąż cis planuje żeby w sobotę po południu umówić się na piwo na starówce a potem iść na pokaz fontann. Zobaczymy bo chciałabym skończyć do Ikei po parę drobnostek, chciałabym znaleść tapetę do pokoju małej no i może jakiś karnisz i zasłony.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 07:39   #1299
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja z pracy😀 Dzisiaj zastałam bo wczoraj zabrałam mała na rower-zrobiłyśmy 20 km.... Byłyśmy w minizoo i oczywiscie na pizzy..... Wróciłyśmy po 21-wiec dostała mleko i nawet nie wiem kiedy dziecko mi padlo😀

Miałam sie Gosia Ciebie pytać-czy twoja pociecha jeszcze w pieluszce chodzi i czy juz dużo mowi???

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Ja do biedronki pojde zobaczyc ten projektor-ale w sumie na necie tez w takiej cenie jest.... Juz sie zamierzałam na niego od jakiegoś czasu.....

Gdzie planujecie długie weekendy???

My z moja Z niestety do szpitala do Warszawy.....a potem na 2 dni do siostry pod Warszawę..... Mam ochotę wstąpić do fashion house w Piasecznie-ktoś był?? Warto??
Moja mówi bardzo dużo, odmienia wyrazy i zaczyna powoli składać zdania, można się już ze wszystkim właściwie dogadać. Ale ona bardzo wcześnie zaczęła, miała 7-8 miesięcy jak się darła cały spacer "mama mama mama mama co to co to kto to" i każdą rzecz trzeba było po milion razy nazywać, jakby sprawdzała czy nie oszukuję ;-) teraz już każde słowo po nas powtarza i trzeba się bardzo pilnować. Z pieluchami niestety dramat mam wrażenie że nigdy nie przestanie używać, na nocnik nie chce siadać albo siedzi nic nie zrobi a za pięć minut kupa w pieluchę. Brudna pielucha np na dworze jej nie przeszkadza więc nie wiem jak to będzie :| pewnie trzeba ją będzie puścić bez niczego teraz jak będzie ciepło ale kurde brakuje mi cierpliwości na to.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 07:40   #1300
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Bebetto Holland, tylko teraz mam mieszane uczucia bo w rankingu ma wysokie miejsce a na forum gazeta kiepskie opinie
Moja koleżanka go ma, podobno bardzo fajny. Sama się nad nim zastanawiam )
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 07:41   #1301
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016, część II

Witam w gorący poniedziałkowy poranek z mojego leśnego tarasu
Ktoś pytał o długi weekend? Szlag mnie trafia,bo teściowa akurat zaplanowała sobie przyjazd do nas!!!Ogłosiła synkowi i ugadała się z wnuczka, a mnie jakby w tej rodzinie nie było!!! Nie dość, że mam na nią mega alergię, to jeszcze marzył mi się wyjazd nad morze...
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 07:56   #1302
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Moja mówi bardzo dużo, odmienia wyrazy i zaczyna powoli składać zdania, można się już ze wszystkim właściwie dogadać. Ale ona bardzo wcześnie zaczęła, miała 7-8 miesięcy jak się darła cały spacer "mama mama mama mama co to co to kto to" i każdą rzecz trzeba było po milion razy nazywać, jakby sprawdzała czy nie oszukuję ;-) teraz już każde słowo po nas powtarza i trzeba się bardzo pilnować. Z pieluchami niestety dramat mam wrażenie że nigdy nie przestanie używać, na nocnik nie chce siadać albo siedzi nic nie zrobi a za pięć minut kupa w pieluchę. Brudna pielucha np na dworze jej nie przeszkadza więc nie wiem jak to będzie :| pewnie trzeba ją będzie puścić bez niczego teraz jak będzie ciepło ale kurde brakuje mi cierpliwości na to.
Gosia mój się sam odpieluchowal .... Miał troszkę ponad 2 latka wiec tak średnio ... nie zmuszał go .... sam kiedyś przytargal nocnik na środek pokoju ze będzie robił eeeee no to mówię mu siadał i rób jak chcesz .... zrobił ładnie były brawa ... było lato wtedy to go puszczam bez pampa. .. zaufał się nieraz na podłogę czy na trawę na podwórku ale Sue nauczył. .. jeszczę z 2 miesiące na noc zakładałam a później folia na materac i tez bez pampersa. .. także spokojnie da sobie mała rade... ps. Ile ona właściwie ma?
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 07:57   #1303
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Mam takie głupie pytanie - od początku ciąży przytyłam 1 kilogram i to dopiero niedawno - jestem w 18 tygodniu. Martwi mnie to trochę... Dodam, że jem tyle co nigdy wcześniej. Całe życie musiałam się pilnować, bo mam skłonności do tycia i niski wzrost (158 cm, więc każdy kilogram dosłownie widać na mnie), a teraz mam gdzieś dietę, więc ciasta, lody są na porządku dziennym, a i tak nie tyję. Wydaje mi się, ze 1 kg to za mały przyrost wagi... Ma ktoś może podobnie?
Tak, ja mam podobnie, jestem w 20 tyg i od początku ciąży przytyłam może 600-700 g Też się martwiłam, ale zauważam, że powoli waga idzie w górę, moja koleżanka też zaczęła przybierać dopiero ok. 20 tyg, także myślę, że nie ma się czym przejmować - zwłaszcza, jeśli nie miałaś niedowagi przed ciążą

A oto mój poranny brzuszek w 20 tyg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0907.jpg (72,2 KB, 40 załadowań)
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:02   #1304
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016, część II

Słonik śliczny brzuszek .... Wogole zgrabna jesteś. .. I świetna piżamka
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:10   #1305
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

A to mój w 21t2d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1463987619297.jpg (41,9 KB, 35 załadowań)
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:22   #1306
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Październikówki 2016, część II

Dzień dobry !

Inka - udany i długi dzień zaliczyłyście z Córcią nie dziwie się, że była zmęczona i szybko usnęło. A TY się nie zmęczyłaś ? Co do weekendu to my się nigdzie nie wybieramy. Kończymy urządzać dom i jeszcze drobne remonty robimy, a kasy idzie na potęgę ale teraz jak mieszkamy na wsi to nigdzie jeździć nie musimy - wychodzimy z domu, lasy, łąki, pola - cudnie

weela ja mam minus 3 kg do wagi sprzed ciąży. Też się martwiłam, bo nawet zauważyłam, że mi się zmniejszył brzuszek ! Ale Mąż mi tłumaczy, że to mi ubyło tłuszczyku, który był zbędny, a brzuszek sam w sobie rośnie, bo widać. No i taką wersję przyjęłam

marrticzka To Cię teściowa urządziła...

słonik śliczny brzuszek ! A jak zdrowie ? Jelitka ? moje na szczęście dobrze ! Tylko bez espumisanu nie da się żyć on chyba jest bezpieczny w ciąży prawda ? Pytałam w aptece i pani mówiła, że spokojnie mogę brać u mnie po 2 tabletki po śniadaniu, obiedzie i kolacji. Jak nie wzięłam 1 dzień, bo myślałam, że już mi przeszło to wczoraj mi się tak w brzuchu przewracało, że masakra

Życzę Wam miłego dnia ! Ja lecę na to usg na 11:20, jestem podekscytowana, bo się ostatnio trochę denerwowałam i głupie myśli miałam. Liczę, że jak zobaczę Maleństwa na usg to się uspokoję
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:27   #1307
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
A to mój w 21t2d
Zgrabny brzucholek tez jeszcze nieduży. ... później to piłki będziemy sobie pokazywać

Kruszynka powodzenia na wizycie .... pokaż później dziewczynki
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:33   #1308
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez Fasolka10 Pokaż wiadomość
Zgrabny brzucholek tez jeszcze nieduży. ... później to piłki będziemy sobie pokazywać

Kruszynka powodzenia na wizycie .... pokaż później dziewczynki
Bo jest poranny po jedzeniu jest dużo, dużo większy.
Słonik Przy mnie to wyglądasz jakbyś tylko się najadla super masz figurę!
Kruszynka powodzenia, bądź spokojna, na pewno wszystko jest dobrze.
Obudziłam się po 5 po takim koszmarze... Najpierw że jest zima, jestem u gina na usg, ale zapomniałam karty ciąży więc lecę po nosa do samochodu. Tam się okazuje że ktoś wybił nam szybę (lub Cale drzwi) i ukradł kilka rzeczy. Potem tym samochodem zrobiłam kilka stluczek z nerwów, poklucilam się z mamą itp. A na koniec wyszło że moje dziecko to jednak chłopiec z wadami genetycznymi.

Uhh jakie było moje szczęście kiedy się obudziłam.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:33   #1309
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry !

Inka - udany i długi dzień zaliczyłyście z Córcią nie dziwie się, że była zmęczona i szybko usnęło. A TY się nie zmęczyłaś ? Co do weekendu to my się nigdzie nie wybieramy. Kończymy urządzać dom i jeszcze drobne remonty robimy, a kasy idzie na potęgę ale teraz jak mieszkamy na wsi to nigdzie jeździć nie musimy - wychodzimy z domu, lasy, łąki, pola - cudnie

weela ja mam minus 3 kg do wagi sprzed ciąży. Też się martwiłam, bo nawet zauważyłam, że mi się zmniejszył brzuszek ! Ale Mąż mi tłumaczy, że to mi ubyło tłuszczyku, który był zbędny, a brzuszek sam w sobie rośnie, bo widać. No i taką wersję przyjęłam

marrticzka To Cię teściowa urządziła...

słonik śliczny brzuszek ! A jak zdrowie ? Jelitka ? moje na szczęście dobrze ! Tylko bez espumisanu nie da się żyć on chyba jest bezpieczny w ciąży prawda ? Pytałam w aptece i pani mówiła, że spokojnie mogę brać u mnie po 2 tabletki po śniadaniu, obiedzie i kolacji. Jak nie wzięłam 1 dzień, bo myślałam, że już mi przeszło to wczoraj mi się tak w brzuchu przewracało, że masakra

Życzę Wam miłego dnia ! Ja lecę na to usg na 11:20, jestem podekscytowana, bo się ostatnio trochę denerwowałam i głupie myśli miałam. Liczę, że jak zobaczę Maleństwa na usg to się uspokoję
Trzymam kciuki za wizytę! Daj koniecznie znać co i jak
A teściowa faktycznie mnie urządziła.Nie toleruję babska i na dodatek przez nią rozpętała się u nas wczoraj dzika awantura. Nie mam zamiaru wdawać się z nią w żadne dyskusje i na pewno nie będę zmuszała się,żeby być miła. Brrrr
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 08:38   #1310
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Mam takie głupie pytanie - od początku ciąży przytyłam 1 kilogram i to dopiero niedawno - jestem w 18 tygodniu. Martwi mnie to trochę... Dodam, że jem tyle co nigdy wcześniej. Całe życie musiałam się pilnować, bo mam skłonności do tycia i niski wzrost (158 cm, więc każdy kilogram dosłownie widać na mnie), a teraz mam gdzieś dietę, więc ciasta, lody są na porządku dziennym, a i tak nie tyję. Wydaje mi się, ze 1 kg to za mały przyrost wagi... Ma ktoś może podobnie?
U mnie było podobnie. Waga na początku stała w miejscu, potem kg do przodu i znów kg mniej. Też się martwiłam i nawet rozmawiałam o tym z lekarzem. Ogólnie zaczęłam przybierać na wadze dopiero między 18 a 19 tygodniem. Ogólny przyrost jednak jest dość powolny.

Jeśli chodzi o długi weekend, to jeszcze nie wiem, czy dla nas będzie długo, bo mąż czeka na akceptację wolnego piątku. Niemniej jednak nawet jeśli nie dostanie wolnego to w sobotę jedziemy do moich rodziców, na urodziny mojej mamy.

Słonik, Ana ślicznie rośniecie!

Kruszynka, powodzenia na wizycie i koniecznie daj znać po!

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2016-05-23 o 08:39
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:40   #1311
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Bo jest poranny po jedzeniu jest dużo, dużo większy.
Słonik Przy mnie to wyglądasz jakbyś tylko się najadla super masz figurę!
Kruszynka powodzenia, bądź spokojna, na pewno wszystko jest dobrze.
Obudziłam się po 5 po takim koszmarze... Najpierw że jest zima, jestem u gina na usg, ale zapomniałam karty ciąży więc lecę po nosa do samochodu. Tam się okazuje że ktoś wybił nam szybę (lub Cale drzwi) i ukradł kilka rzeczy. Potem tym samochodem zrobiłam kilka stluczek z nerwów, poklucilam się z mamą itp. A na koniec wyszło że moje dziecko to jednak chłopiec z wadami genetycznymi.

Uhh jakie było moje szczęście kiedy się obudziłam.
O matko ja miałam podobny sen z dwa dni temu - z tym chłopczykiem z wadami! Głupie sny.
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:43   #1312
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
O matko ja miałam podobny sen z dwa dni temu - z tym chłopczykiem z wadami! Głupie sny.
Dokładnie, tym bardziej nie wiem skąd się biorą bo na codzień w ogóle o tym nie myślę. Nawet mi przez myśl nie przechodzi, że moje dziecko miałoby nie być zdrowe.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:47   #1313
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez Fasolka10 Pokaż wiadomość
Gosia mój się sam odpieluchowal .... Miał troszkę ponad 2 latka wiec tak średnio ... nie zmuszał go .... sam kiedyś przytargal nocnik na środek pokoju ze będzie robił eeeee no to mówię mu siadał i rób jak chcesz .... zrobił ładnie były brawa ... było lato wtedy to go puszczam bez pampa. .. zaufał się nieraz na podłogę czy na trawę na podwórku ale Sue nauczył. .. jeszczę z 2 miesiące na noc zakładałam a później folia na materac i tez bez pampersa. .. także spokojnie da sobie mała rade... ps. Ile ona właściwie ma?
16.08 skończy dwa lata. Wiem, że ma jeszcze czas i że prędzej czy później to nastąpi ale z drugiej strony lepiej by było teraz niż później z dwójką maluchów..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:49   #1314
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
16.08 skończy dwa lata. Wiem, że ma jeszcze czas i że prędzej czy później to nastąpi ale z drugiej strony lepiej by było teraz niż później z dwójką maluchów..
Mojej koleżanki córka w lipcu skończy 3 lata i dopiero Może z miesiac albo dwa nie nosi pampersa w dzień.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:00   #1315
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016, część II

Ana, znam też masę starszych dzieci, które nie mówią ani nie jedzą samodzielnie, ale to akurat żaden wyznacznik dla mnie ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:07   #1316
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ana, znam też masę starszych dzieci, które nie mówią ani nie jedzą samodzielnie, ale to akurat żaden wyznacznik dla mnie ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Rozumiem Cię bo też bym chciała żeby moje dziecko było samodzielne jak najwcześniej ale na pewno to nie jakiś problem. Jeszcze 4 miesiące ahh. Nie wiem czy to długo czy krótko
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:11   #1317
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016, część II

Ana909 ja tez dzisiaj mialam glupi sen ale w ogole nie zwiazany z ciaza. Snilo mi sie ze bylam w szpitalu bo napadli mnie na ulicy i mialam wybite oko i zlamana noge. Strasznie plakalam w tym snie.... Pamietam duzo osob mnie potem odwiedzalo w tym szpitalu i plakalo razem ze mna....
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:13   #1318
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016, część II

Dzień dobry! Witam się po weekendowo!
Do porodu, wg aplikacji, zostały 133 dni! jakoś tak mało
Dzieć mi się chyba położyl na pęcherzu, bo wczoraj jak się ruszał to wiązało się to z bólem pęcherza i koniecznością zrobienia siku. Dobrze, że już za tydzień to połówkowe bo mam wrażenie jakbym u lekarza nie było już pół roku. Bardzo się niecierpliwię, chciałabym tak jak część z Was już wiedzieć, ze na tym etapie wszystko z nami jest w porządku!

I jak wizyta będzie OK, to z tej okazji pójdę na jakiś dzidziusiowy shopping!

aaa i zrobiłam tę pastę z ciecierzycy i wyszła pycha! taka albo na kanapki w sam raz albo jako zdrowy dip do warzyw czy coś.
A skoro to takie zdrowe, to się skuszę pewnie i zrobię ponownie.

Miłego dnia dziewuchy! U nas dzisiaj zapowiada się bardzo ciepły dzień, więc już się boję jak będą wyglądały kolejne miesiące
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:41   #1319
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016, część II

W fashion to jakies buty na lato chciałam kupic i moze jakies bluzki..... Jeszcze sama nie wiem-tez chciałam z siostra spędzić dzien na sklepach😀 Ale zapowiada sie ze chyba nici bo dzwoniłam do szpitala i chyba mała położą na cały weekend..... Kazali sobie leżak przywieźć jak chce zostac na noc...... Masakra jakaś zeby nie było w szpitalu leżaków dla rodzica!!!!moja 17-08 skończy 2 lata a mało co mowi!!!! Nie wspomnę ze nocnik to.... Narazie na głowie jako kapelusz nosi😳

Dziewczyny ja mam juz skierowanie na krzywa cukrzycowa-chyba za bardzo przytyłam i mnie wysłała lekarka..... Bo juz mam 5,5 kg na plusie-masakra jakaś!!!! Wczoraj na rowerze myślałam ze umrę-a to tylko 10 km w jedna stronę przejechałam!!!!!!

Kruszynka-czekamy na wieści o naszych dwóch gwiazdeczkach😀
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:49   #1320
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Witam się po weekendowo!
Do porodu, wg aplikacji, zostały 133 dni! jakoś tak mało
Dzieć mi się chyba położyl na pęcherzu, bo wczoraj jak się ruszał to wiązało się to z bólem pęcherza i koniecznością zrobienia siku. Dobrze, że już za tydzień to połówkowe bo mam wrażenie jakbym u lekarza nie było już pół roku. Bardzo się niecierpliwię, chciałabym tak jak część z Was już wiedzieć, ze na tym etapie wszystko z nami jest w porządku!
Mój maluch to wczoraj też siedział na pęcherzu, bo biegałam do toalety dosłownie co chwilę. Wczoraj wieczorem mąż po raz pierwszy poczuł pod dłonią kopa! Młody tak się ruszył, że aż 2 palce męża na brzuchu drgnęły.

W środę połówkowe i też mam wrażenie, że od ostatniej wizyty minęły wieki!! Ajjj już się doczekać nie mogę!

Koleżanka z pracy wróciła z Malezji i przywiozła mi drobiazg. Zakochałam się Od razu stwierdziłam, że I love Mum będzie na jedną stópkę, a I love Dad na drugą!


Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2016-05-23 o 09:50
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 14:25:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.