Październikówki 2016, część II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-23, 10:01   #1321
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cudne kapciochy
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:03   #1322
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016, część II

WKasiarr, cudne skarpeteczki
No to trzymam kciuki za środową wizytę, daj później znać co tam jak tam!

Mój też w ten weekend poczuł po raz pierwszy a ja czuję już bez żadnych wątpliwości, motylków, bąbelków... jak czasem przywali to aż podskakuję ze strachu może to dziecko jest już jakieś wielkie (przytyłam 6kg!!! ), że ma taką moc, mimo że pierwsze delikatniusie ruszki poczułam zaledwie 2 tyg temu

PS) to jaka to będzie bokserka w 7,8,9 miesiącu strach pomyśleć
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:22   #1323
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
W fashion to jakies buty na lato chciałam kupic i moze jakies bluzki..... Jeszcze sama nie wiem-tez chciałam z siostra spędzić dzien na sklepach😀 Ale zapowiada sie ze chyba nici bo dzwoniłam do szpitala i chyba mała położą na cały weekend..... Kazali sobie leżak przywieźć jak chce zostac na noc...... Masakra jakaś zeby nie było w szpitalu leżaków dla rodzica!!!!moja 17-08 skończy 2 lata a mało co mowi!!!! Nie wspomnę ze nocnik to.... Narazie na głowie jako kapelusz nosi😳

Dziewczyny ja mam juz skierowanie na krzywa cukrzycowa-chyba za bardzo przytyłam i mnie wysłała lekarka..... Bo juz mam 5,5 kg na plusie-masakra jakaś!!!! Wczoraj na rowerze myślałam ze umrę-a to tylko 10 km w jedna stronę przejechałam!!!!!!

Kruszynka-czekamy na wieści o naszych dwóch gwiazdeczkach😀
Ja mam 8.5 kg, ale ja wiem że mam mało ruchu (w pracy non stop chodziłam) i za dużo słodyczy jem.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:38   #1324
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Mój maluch to wczoraj też siedział na pęcherzu, bo biegałam do toalety dosłownie co chwilę. Wczoraj wieczorem mąż po raz pierwszy poczuł pod dłonią kopa! Młody tak się ruszył, że aż 2 palce męża na brzuchu drgnęły.

W środę połówkowe i też mam wrażenie, że od ostatniej wizyty minęły wieki!! Ajjj już się doczekać nie mogę!

Koleżanka z pracy wróciła z Malezji i przywiozła mi drobiazg. Zakochałam się Od razu stwierdziłam, że I love Mum będzie na jedną stópkę, a I love Dad na drugą!

piękne
powodzenia na wizycie w środę
Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię bo też bym chciała żeby moje dziecko było samodzielne jak najwcześniej ale na pewno to nie jakiś problem. Jeszcze 4 miesiące ahh. Nie wiem czy to długo czy krótko
4 miesiące? to prawie już, zaraz
Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość

Życzę Wam miłego dnia ! Ja lecę na to usg na 11:20, jestem podekscytowana, bo się ostatnio trochę denerwowałam i głupie myśli miałam. Liczę, że jak zobaczę Maleństwa na usg to się uspokoję
powodzenia na wizycie
Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
A to mój w 21t2d
bardzo łądny
Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Tak, ja mam podobnie, jestem w 20 tyg i od początku ciąży przytyłam może 600-700 g Też się martwiłam, ale zauważam, że powoli waga idzie w górę, moja koleżanka też zaczęła przybierać dopiero ok. 20 tyg, także myślę, że nie ma się czym przejmować - zwłaszcza, jeśli nie miałaś niedowagi przed ciążą

A oto mój poranny brzuszek w 20 tyg
wow ale zgrabna jesteś
śliczny brzusiao
Cytat:
Napisane przez Fasolka10 Pokaż wiadomość
Gosia mój się sam odpieluchowal .... Miał troszkę ponad 2 latka wiec tak średnio ... nie zmuszał go .... sam kiedyś przytargal nocnik na środek pokoju ze będzie robił eeeee no to mówię mu siadał i rób jak chcesz .... zrobił ładnie były brawa ... było lato wtedy to go puszczam bez pampa. .. zaufał się nieraz na podłogę czy na trawę na podwórku ale Sue nauczył. .. jeszczę z 2 miesiące na noc zakładałam a później folia na materac i tez bez pampersa. .. także spokojnie da sobie mała rade... ps. Ile ona właściwie ma?
i tak najlepiej, mój jak miał dwa latka to zdjęliśmy pampersa latem i w ciągu 2-3 dni dosłownie załapał. Jeszcze pół miesiąca w nocy miał pampka ale był suchy więc też zdjęliśmy. Jak poszedł do nowej grupy w żłobku to przez miesiąc tam sikał w majtki bo bał się małych toalet a w domu normalnie na nocnik robił.
Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
Mamy tomografie w centrum zdrowia dziecka.....ale jestem dobrej myśli bo juz barania miała i narazie jest oki😀
powodzenia na badaniach

ja mam jakoś 3 kg już na plusie. Ale brzuchol wielki jest. Chciałam zrobić zdjęcie ale wystraszyłam się go w kadrze aparatu. Potem w sukience cyknę bo w ubraniu jakoś lepiej wyglądam.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 11:15   #1325
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016, część II

Inka, fajny dzień miałyście z Młodą
Trzymam kciuki za badania!

weela, ja przytyłam dwa kg, ale jak patrze w lustro to mam wrażenie, że schudłam ogólnie. Nawet mam wrażenie, że brzuch jest mniejszy. A też aptetyt mam jak nigdy. No ale chyba nie ma się co martwić. W końcu musimy wyżywić nasze małe Pasożyty

marrticzka, współczuję wizytyt teściowej :/ niektórzy ludzie są naprawdę bezczelni

słonik, ana, piękne brzuszki
Mnie 'wysadza' po spacerze najczęściej. Wychodzę w miarę upakowana, a wracam z bebzolem


Kruszynkaa86, powodzenia na wizycie!

WKasiarr, cudne skarpeteczki!


Co do koszmarów to męczą mnie od jakichś 3 dni. Wczoraj i przedwczoraj budziłam się z krzykiem, bo śmiły mi się jakieś awantury. Dzisiaj z kolei miałam sen, że jesteśmy zamknięte w jakiejś restauracji i musimy chronić się am przed plaga zombie. Każda nowa osoba, która tam wchodziła musiaa przejść kwarantanne czy nie jest zainfekowana wirusem. Okropność. Wcześniej miałam wręcz sielankowe sny, a teraz mnie dopada :/
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 11:17   #1326
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016, część II

Ja wiem że to nie problem że jeszcze chodzi z pieluchą tylko że już jej ta pielucha przeszkadza, wiecznie coś uwiera czy coś a po pół godziny jazdy samochodem jak jest ciepło to ma całą pupę odgniecioną. No i napewno jest jej gorąco. Poza tym moja mała jest naprawdę mądrą dziewczynką i mogłaby już zaskoczyć :-P niestety póki co moje lenistwo wygrywa (rozbieram ją, sadzam i od razu muszę ubierać bo już nie chce).

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 11:19   #1327
paryzanka84
Raczkowanie
 
Avatar paryzanka84
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 334
Dot.: Październikówki 2016, część II

Czesc dziewczyny, witam Was po weekendzie.

Narzekacie na upaly w Polsce, to chetnie wam dam troche deszczu, bo u nas od dwoch dni leje. Zreszta pogoda w Polsce bywa rozna i lato tez bywa deszczowe, wiec zebyscie sie pozniej nie zdziwily.

Jedynie w sobote bylo ponad 20 C wiec wykorzystalismy to na wizyty w muzeach. Byla noc muzeow i wrocilam po 23 do domu. Udalo nam sie byc na 4 wystawach. Grzecznie stalam w kolejkach jak inni, gdy trzeba bylo czekac 15-20 minut, ale w jeden powiedzieli ze kolejka trwa ponad godzine, wiec wykorzystalam swoj atut bycia w ciazy i weszlismy bez kolejki

Ja dzis zaczynam 21 t, przytylam 3 kg, ale widze ze mam duzy brzuch, wiec chyba te kilogramy mam tylko tam

Czekam z niecierpliwoscia na polowkowe, ktore mam dopiero 9 czerwca i wtedy tez mam wizyte u poloznej. Mam nadzieje ze wszystko jest ok.

Milego dnia
paryzanka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 12:09   #1328
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Październikówki 2016, część II

Ja i mój chłopczyk pozdrawiamy

Co do koszmarów dzisiaj budziłam się w nocy 8 razy takie rzeczy mi się śnią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01776.jpg (94,4 KB, 33 załadowań)
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 12:16   #1329
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

Co myślicie żeby dodać do 1 strony sprawdzonych sprzedawców z allegro? W kwietniowych mają takie coś z linkiem pod nazwą.
Ja polecam Hubiworld, ja i koleżanka mamy pieluchy tetrowe i flanelowe, sprzedawca Milutka ma dobre kocyki minky, nawet zrobili mi specjalnie poduszkę motylek ze wzorem którego na aukcji nie było
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 12:25   #1330
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wizytę! Daj koniecznie znać co i jak
A teściowa faktycznie mnie urządziła.Nie toleruję babska i na dodatek przez nią rozpętała się u nas wczoraj dzika awantura. Nie mam zamiaru wdawać się z nią w żadne dyskusje i na pewno nie będę zmuszała się,żeby być miła. Brrrr
O rany współczuję teściowej, ja bym była wściekła jakby mi się tesciowa wprosila na długi weekend. Powiedziałabym ze mam już inne plany i normalnie wyjechała. Bez uzgodnienia ze mna to tez bym afere zrobila, a jeszcze jak jest toksyczna to wogole nie miałabym skrupułów.




Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
W fashion to jakies buty na lato chciałam kupic i moze jakies bluzki..... Jeszcze sama nie wiem-tez chciałam z siostra spędzić dzien na sklepach😀 Ale zapowiada sie ze chyba nici bo dzwoniłam do szpitala i chyba mała położą na cały weekend..... Kazali sobie leżak przywieźć jak chce zostac na noc...... Masakra jakaś zeby nie było w szpitalu leżaków dla rodzica!!!!moja 17-08 skończy 2 lata a mało co mowi!!!! Nie wspomnę ze nocnik to.... Narazie na głowie jako kapelusz nosi😳

Dziewczyny ja mam juz skierowanie na krzywa cukrzycowa-chyba za bardzo przytyłam i mnie wysłała lekarka..... Bo juz mam 5,5 kg na plusie-masakra jakaś!!!! Wczoraj na rowerze myślałam ze umrę-a to tylko 10 km w jedna stronę przejechałam!!!!!!

Kruszynka-czekamy na wieści o naszych dwóch gwiazdeczkach😀
O kurde a co z mala ze szpital? Tez masz malutka jeszcze córeczkę
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 12:45   #1331
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Październikówki 2016, część II

Dziewczyny jestem tak zawiedziona po tej wizycie w szpitalu, że aż się popłakałam Lekarz odesłał mnie do domu... Oczywiście spóźnił się godzinę. Miał wykonywać badanie usg na jakimś nowym super sprzęcie, który dostali z UE z jakiegoś dofinansowania. No miał, bo jednak kazał przejść do innego gabinetu, gdzie mają jakiś starożytny aparat, na którym zwykle wykonują usg zlecone na NFZ (pewnie nowy sprzęt to trzeba oszczędzać, a nie używać ). No to poszłyśmy z drugą pacjentką grzecznie, lekarz nas pyta które tc no to mówię, że 17+2 a ten: "to ja nie mogę Pani wykonać tego badania bo jest za wcześnie. To badanie ma sens ok. 21tc" (czyli okazało się, że po prostu dostali dofinansowanie na jakieś badania połówkowe). No to Mu tłumaczę, że przecież sama się nie zapisywałam, że byłam na wizycie, położna dokładnie wiedziała w którym tc jestem, że sama zaproponowała itd. A On, że to nie Jego wina, że mogę przyjść 13 czerwca to wtedy mi go zrobi, bo teraz to jeszcze za wsześnie, dzieci za małe i on nic nie będzie widział ! Że program dopiero rusza, że widocznie położna nie była doinformowana itd. (no super - sami dzwonią do człowieka, proponują, chwalą się, że zrobią za darmo, a potem coś takiego ! Niedoinformowana ? to kto tam do licha pracuje ja się pytam ?). No to Mu mówię, że wtedy (13 czerwca) to ja już jestem umówiona na usg połówkowe, które mi przysługują z badań prenatalnych i po co mam mieć dwa usg w jednym dniu ? przecież to nie ma sensu Patrzy w kartę ciąży, przeczytał, że mój pierwszy synek zmarł i mówi, że jak mnie coś niepokoi to mi może zrobić usg, ale dopiero za 2 tygodnie z tego programu no dramat ! We mnie się już zagotowało i Mu mówię: no a nie może mi Pan zrobić po prostu usg żebym zobaczyła i wiedziała, że jest wszystko ok. A on na to: " A ma Pani skierowanie ??" idiota doskonale wiedział, że nie, bo na to usg z tego programu skierowania nie trzeba. Już nie wytrzymałam i Mu mówię, że to jakaś kpina, nie mam skierowania, bo od ich lekarza dostałam jedno jedyne w 7tc i tyle ! A On "A w 11tc Pani nie dostała ? ". Mówię, że nie, a On; "To już nie moja wina". Nie wytrzymałam i sobie poszłam.... Oczywiście ze łzami w oczach i się popłakałam jak tylko wyszłam

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Nie spodziewałam się cudów po USG na NFZ, bo nauczona doświadczeniem już tak do tego lajtowo podchodzę, no ale jak można tak traktować pacjentkę ? W czwartek wizyty brak, bo lekarz nie przyszedł, dzisiaj takie coś. Po co robią człowiekowi nadzieję, proponują jak nic z tego potem nie ma ?? Cieszyłam się jak głupia, że zobaczę Dziewczynki, że upewnię się, że wszystko u nich dobrze (po moich przejściach mam tak czasem, że nie mogę się wyzbyć złych myśli i ciągle czekam na wizytę, żeby się dowiedzieć, że serduszka biją....). No a tu takie rozczarowanie... Na lepsze by mi wyszło gdyby mi nic nie proponowali, przynajmniej bym nerwy zaoszczędziła...
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 12:45   #1332
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem tak zawiedziona po tej wizycie w szpitalu, że aż się popłakałam Lekarz odesłał mnie do domu... Oczywiście spóźnił się godzinę. Miał wykonywać badanie usg na jakimś nowym super sprzęcie, który dostali z UE z jakiegoś dofinansowania. No miał, bo jednak kazał przejść do innego gabinetu, gdzie mają jakiś starożytny aparat, na którym zwykle wykonują usg zlecone na NFZ (pewnie nowy sprzęt to trzeba oszczędzać, a nie używać ). No to poszłyśmy z drugą pacjentką grzecznie, lekarz nas pyta które tc no to mówię, że 17+2 a ten: "to ja nie mogę Pani wykonać tego badania bo jest za wcześnie. To badanie ma sens ok. 21tc" (czyli okazało się, że po prostu dostali dofinansowanie na jakieś badania połówkowe). No to Mu tłumaczę, że przecież sama się nie zapisywałam, że byłam na wizycie, położna dokładnie wiedziała w którym tc jestem, że sama zaproponowała itd. A On, że to nie Jego wina, że mogę przyjść 13 czerwca to wtedy mi go zrobi, bo teraz to jeszcze za wsześnie, dzieci za małe i on nic nie będzie widział ! Że program dopiero rusza, że widocznie położna nie była doinformowana itd. (no super - sami dzwonią do człowieka, proponują, chwalą się, że zrobią za darmo, a potem coś takiego ! Niedoinformowana ? to kto tam do licha pracuje ja się pytam ?). No to Mu mówię, że wtedy (13 czerwca) to ja już jestem umówiona na usg połówkowe, które mi przysługują z badań prenatalnych i po co mam mieć dwa usg w jednym dniu ? przecież to nie ma sensu Patrzy w kartę ciąży, przeczytał, że mój pierwszy synek zmarł i mówi, że jak mnie coś niepokoi to mi może zrobić usg, ale dopiero za 2 tygodnie z tego programu no dramat ! We mnie się już zagotowało i Mu mówię: no a nie może mi Pan zrobić po prostu usg żebym zobaczyła i wiedziała, że jest wszystko ok. A on na to: " A ma Pani skierowanie ??" idiota doskonale wiedział, że nie, bo na to usg z tego programu skierowania nie trzeba. Już nie wytrzymałam i Mu mówię, że to jakaś kpina, nie mam skierowania, bo od ich lekarza dostałam jedno jedyne w 7tc i tyle ! A On "A w 11tc Pani nie dostała ? ". Mówię, że nie, a On; "To już nie moja wina". Nie wytrzymałam i sobie poszłam.... Oczywiście ze łzami w oczach i się popłakałam jak tylko wyszłam
Co za dziadostwo! Tak trudno dostać się na studia.medyczne, a takie głąby je kończą wkurzylam się samym czytaniem. Współczuję, że Ci krwi napsuli.

Ja ostatnio przed wizytą u gina musiałam rozliczyć godziny w dziekanacie. Jak weszłam do lekarza jakieś dwie godz. Później to wciąż byłam blada ze stresu, az mi lekarz kazał zrobić morfologie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 12:48   #1333
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016, część II

Ot właśnie nasza służba zdrowia... Tyle pustych słów o profilaktyce, diagnostyce, pół wypłaty na składki idzie,a potem mamy takie cyrki.Masakra
...w ogóle kiedyś zawód lekarza łączyłam z empatia i powołaniem. Dziś już nie. .
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 13:00   #1334
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Październikówki 2016, część II

Kruszynka86 wkurzyłam sie czytając, co za banda debili i ignorantów byłaś na miejscu, sami Cie zaprosili i taki problem, zeby na maleństwa zerknąć, masakra.... W UK moze ta opieka wyglada inaczej, mam tylko 2 usg, rezta to spotkania z położna, ale naprawdę nie moge narzekać. Wszyscy sa bardzo mili i pomocni, chętnie odp na wszystkie pytania. Mam nawet nr kom do swojej położnej, do ktorej moge dzwonić albo napisać SMS jesli mnie cos niepokoi.

Slonik, Ana909 super zgrabne brzuszki!
Sandra1515 ale masz juz fajna pileczke

Dzisiaj wreszcie dotarło do mnie, ze nosze pod sercem małego człowieka jak zobaczyłam swoj zdeformowany brzuch Junior rośnie w oczach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (140,6 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez paula1010
Czas edycji: 2016-05-23 o 13:38
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 13:13   #1335
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Ja i mój chłopczyk pozdrawiamy

Co do koszmarów dzisiaj budziłam się w nocy 8 razy takie rzeczy mi się śnią
Ale już masz brzucholek ... super rośnie cie


Kruszynka :tule: .... co za dziady jedne.... powinien normalnie cie wziąć na te usg przecież jesteś w ciąży bliźniaczej i w poprzedniej ciąży zdarzyła się tragedia co za bałwan. ..... no zła jestem na niego za Was i wcale się nie dziwię ze aż się popłakałas bidulko

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Paula wpedzisz mnie w kompleksy :P a myślałam że nue wyglądam źle nununu bo będziesz miała zakaz pokazywania się
Śliczny mini brzusio
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 13:15   #1336
KC Karolajna
Zadomowienie
 
Avatar KC Karolajna
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 763
Dot.: Październikówki 2016, część II

Kruszynka przykro mi ze na takiego durnia trafiłaś. ... ja to bym chyba z wściekłości awanturę zrobiła i skargę napisała gdzie się da... bo to po prostu aż idiotyczne jest.. i to właśnie tym bardziej po Twoich przejściach i w ciazy bliźniaczej!

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
KC Karolajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:03   #1337
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016, część II

Kruszynka Przytulam!!
Co za patafiany! Aż się we mnie zagotowało czytając Twoje słowa! Ech...
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:05   #1338
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016, część II

Kruszynka-mi tez przykro strasznie-najgorsze w tym jest wlasnie to ze sami zaproponowali i ze sie nastawilas, ze zobaczysz maluchy!! Powinni ci to badanie zrobic dla spokoju sumienia i tyle!!! Ja na NFZ chodze-mam wizytę raz na miesiac ale zawsze mi robi usg i ogłada mała!!!

Do szpitala ide z moja Z bo ma jakaś narośl koło oka i w Rzeszowie nikt jej zdiagnozować nie chciał..... Dali mi skierowanie do Warszawy-juz na konsultacji byłam i to niby nic strasznego ale musza tomografie zrobic.... I tak chodzimy od października..... Ale powiem wam, jak byłam w centrum zdrowia dziecka i sie nasłuchałam i naoglądałam chorych dzieci to nabrałam wielkiej pokory!!!! Słyszałam jak ojciec płakał do słuchawki bo jego córcia-rok miała i w obu oczkach nowotwór złośliwy i musieli jej zabieg przeprowadzać i nie bedzie widziała..... Aż mnie zmroziło!!!! To sa naprawdę horrory życiowe!!!!!
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:08   #1339
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikówki 2016, część II

Hej hej
Ja od rana w biegu. Kilka spraw załatwiłam, umówiłam nas na jutro z firmą od okien, popływałam na basenie, zjadałam pysznego arbuza, naplotkowałam się z koleżanką i wbijam do was

Dziewczyny śliczne brzuszki macie Fasolko zrób sobie zdjęcie na leżąco przed śniadaniem, to kompleksów mieć nie będziesz, grawitacja działa cuda
Sandra co do koszmarów to znam ten ból niestety, a najgorsze, że w ciąży wydają mi się one takie realne :/ Teraz już mam ich mniej ale na początku ciąży był dramat, mój TŻ mnie wybudzał bo płakałam bez łez przez sen :P
Kruszynko współczuję z całego serca, Ci lekarze są do dupy ja w zeszłym tygodniu ((18tc) jak byłam na NFZ to pokazałam mu prenatalne z 13 tygodnia, to ten stwierdził, że skoro robilam prenatalne i jest wszystko ok, to on nie widzi potrzeby robinia mi usg, dodam, że widział moje dziecię w 6tc pierwszy i ostatni raz! Miałam dość, brałam go pod włos, że szkoda, że miałam nadzieję że mnie skieruje na badanie, a on że nie ma potrzeby bez sensu! do tego chcemy lecieć na wczasy, a dopiero dzien przed wylotem mam wizytę u swojego gina i badanie połówkowe i boję się czy wszystko będzie ok, miałam nadzieję, że ten na nfz mnie skieruje bo przecież się należy, i w spokoju będę mogła bookować hotel, a teraz mam lekkiego stresa.

Czy któraś z was wybiera się na wakacje samolotem? Kiedy? Gdzie? Plis podzielcie się ze mną swoimi refleksjami i mnie uspokójcie

Byłam dziś w SH i nawet spoko bodziaki były, ale wszystko na krótki rękaw. Powiedzcie mi kupujecie tylko długi rękaw czy na krótki też ? Może głupie pytanie, ale od tego was mam

No i witamy się w 19 tygodniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19tc wizaz.jpg (38,1 KB, 26 załadowań)
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 14:12   #1340
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016, część II

Kruszynka współczuję! Kurde jakie dziadostwo i zupełny brak empatii, jednak państwowa służba zdrowia u nas to istna loteria i żeby być dobrze obsłużonym to chyba tylko prywatnie.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:21   #1341
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Październikówki 2016, część II

Fasolka10 jest maly, bo leze tylko tak dalo sie uchwycic to smieszne wybrzuszenie

Dominika6 cos sie zaczyna zaokraglac - super wygladasz!
Ja poki co nigdzie sie na wakacje nie wybieram, niestety projekt nowa kuchnia przed nami, wiec pewnie niezle uszczupli budzet ale 2 tygodnie temu lecialam do PL, tydzien temu wracalam i czulam sie bardzo podczas lotu, w zasadzie nie czulam zadnej roznicy czy w ciazy czy tez nie...
A co do body to ja chyba kupie kilka na krotki i kilka na dlugi, bo i tak na to sie jakas dodatkowa koszulke/top zaklada, wiec wydaje mi sie, ze to zalezy od tego jak cieplo bedziecie miec np w domku. Tak sobie przynajmniej tlumacze ale chetnie wyslucham rad doswiadczonych mam
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:31   #1342
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016, część II

Dominika ja lecę pod koniec czerwca do Norwegii do TŻ-ta i wracam końcem lipca ... I już latałam w ciąży
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 15:17   #1343
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Ja i mój chłopczyk pozdrawiamy

Co do koszmarów dzisiaj budziłam się w nocy 8 razy takie rzeczy mi się śnią
cudny ! i fajna groszkowa bluzeczka

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem tak zawiedziona po tej wizycie w szpitalu, że aż się popłakałam Lekarz odesłał mnie do domu... Oczywiście spóźnił się godzinę. Miał wykonywać badanie usg na jakimś nowym super sprzęcie, który dostali z UE z jakiegoś dofinansowania. No miał, bo jednak kazał przejść do innego gabinetu, gdzie mają jakiś starożytny aparat, na którym zwykle wykonują usg zlecone na NFZ (pewnie nowy sprzęt to trzeba oszczędzać, a nie używać ). No to poszłyśmy z drugą pacjentką grzecznie, lekarz nas pyta które tc no to mówię, że 17+2 a ten: "to ja nie mogę Pani wykonać tego badania bo jest za wcześnie. To badanie ma sens ok. 21tc" (czyli okazało się, że po prostu dostali dofinansowanie na jakieś badania połówkowe). No to Mu tłumaczę, że przecież sama się nie zapisywałam, że byłam na wizycie, położna dokładnie wiedziała w którym tc jestem, że sama zaproponowała itd. A On, że to nie Jego wina, że mogę przyjść 13 czerwca to wtedy mi go zrobi, bo teraz to jeszcze za wsześnie, dzieci za małe i on nic nie będzie widział ! Że program dopiero rusza, że widocznie położna nie była doinformowana itd. (no super - sami dzwonią do człowieka, proponują, chwalą się, że zrobią za darmo, a potem coś takiego ! Niedoinformowana ? to kto tam do licha pracuje ja się pytam ?). No to Mu mówię, że wtedy (13 czerwca) to ja już jestem umówiona na usg połówkowe, które mi przysługują z badań prenatalnych i po co mam mieć dwa usg w jednym dniu ? przecież to nie ma sensu Patrzy w kartę ciąży, przeczytał, że mój pierwszy synek zmarł i mówi, że jak mnie coś niepokoi to mi może zrobić usg, ale dopiero za 2 tygodnie z tego programu no dramat ! We mnie się już zagotowało i Mu mówię: no a nie może mi Pan zrobić po prostu usg żebym zobaczyła i wiedziała, że jest wszystko ok. A on na to: " A ma Pani skierowanie ??" idiota doskonale wiedział, że nie, bo na to usg z tego programu skierowania nie trzeba. Już nie wytrzymałam i Mu mówię, że to jakaś kpina, nie mam skierowania, bo od ich lekarza dostałam jedno jedyne w 7tc i tyle ! A On "A w 11tc Pani nie dostała ? ". Mówię, że nie, a On; "To już nie moja wina". Nie wytrzymałam i sobie poszłam.... Oczywiście ze łzami w oczach i się popłakałam jak tylko wyszłam

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Nie spodziewałam się cudów po USG na NFZ, bo nauczona doświadczeniem już tak do tego lajtowo podchodzę, no ale jak można tak traktować pacjentkę ? W czwartek wizyty brak, bo lekarz nie przyszedł, dzisiaj takie coś. Po co robią człowiekowi nadzieję, proponują jak nic z tego potem nie ma ?? Cieszyłam się jak głupia, że zobaczę Dziewczynki, że upewnię się, że wszystko u nich dobrze (po moich przejściach mam tak czasem, że nie mogę się wyzbyć złych myśli i ciągle czekam na wizytę, żeby się dowiedzieć, że serduszka biją....). No a tu takie rozczarowanie... Na lepsze by mi wyszło gdyby mi nic nie proponowali, przynajmniej bym nerwy zaoszczędziła...
masakra i sâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠iels two! nienawidzę polskiej służby zdrowia i tej hipokryzji "ohh jest tak super nowy program zapraszamy" a potem takie akcje :/

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Kruszynka86 wkurzyłam sie czytając, co za banda debili i ignorantów byłaś na miejscu, sami Cie zaprosili i taki problem, zeby na maleństwa zerknąć, masakra.... W UK moze ta opieka wyglada inaczej, mam tylko 2 usg, rezta to spotkania z położna, ale naprawdę nie moge narzekać. Wszyscy sa bardzo mili i pomocni, chętnie odp na wszystkie pytania. Mam nawet nr kom do swojej położnej, do ktorej moge dzwonić albo napisać SMS jesli mnie cos niepokoi.

Slonik, Ana909 super zgrabne brzuszki!
Sandra1515 ale masz juz fajna pileczke

Dzisiaj wreszcie dotarło do mnie, ze nosze pod sercem małego człowieka jak zobaczyłam swoj zdeformowany brzuch Junior rośnie w oczach
jaki malusi cudny
Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Hej hej
Ja od rana w biegu. Kilka spraw załatwiłam, umówiłam nas na jutro z firmą od okien, popływałam na basenie, zjadałam pysznego arbuza, naplotkowałam się z koleżanką i wbijam do was

Dziewczyny śliczne brzuszki macie Fasolko zrób sobie zdjęcie na leżąco przed śniadaniem, to kompleksów mieć nie będziesz, grawitacja działa cuda
Sandra co do koszmarów to znam ten ból niestety, a najgorsze, że w ciąży wydają mi się one takie realne :/ Teraz już mam ich mniej ale na początku ciąży był dramat, mój TŻ mnie wybudzał bo płakałam bez łez przez sen :P
Kruszynko współczuję z całego serca, Ci lekarze są do dupy ja w zeszłym tygodniu ((18tc) jak byłam na NFZ to pokazałam mu prenatalne z 13 tygodnia, to ten stwierdził, że skoro robilam prenatalne i jest wszystko ok, to on nie widzi potrzeby robinia mi usg, dodam, że widział moje dziecię w 6tc pierwszy i ostatni raz! Miałam dość, brałam go pod włos, że szkoda, że miałam nadzieję że mnie skieruje na badanie, a on że nie ma potrzeby bez sensu! do tego chcemy lecieć na wczasy, a dopiero dzien przed wylotem mam wizytę u swojego gina i badanie połówkowe i boję się czy wszystko będzie ok, miałam nadzieję, że ten na nfz mnie skieruje bo przecież się należy, i w spokoju będę mogła bookować hotel, a teraz mam lekkiego stresa.

Czy któraś z was wybiera się na wakacje samolotem? Kiedy? Gdzie? Plis podzielcie się ze mną swoimi refleksjami i mnie uspokójcie

Byłam dziś w SH i nawet spoko bodziaki były, ale wszystko na krótki rękaw. Powiedzcie mi kupujecie tylko długi rękaw czy na krótki też ? Może głupie pytanie, ale od tego was mam

No i witamy się w 19 tygodniu
piękny i też malutki

wszystkie sie tak chwalicie brzucholami, że chyba się przełamię i moją piłkę też wrzucę wieczorem albo jutro rano - tak inauguracyjnie - 22 tc się zaczął
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo







Edytowane przez wontrubka
Czas edycji: 2016-05-23 o 15:18
wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 15:59   #1344
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016, część II

cześć dziewczyny! śliczne macie brzuszki!

Kruszynka brak mi słów na to, co przeżyłaś dzisiaj... ale nie denerwuj się, pomyśl o swoich dziewczynkach, chociaż wiem, łatwo się mówi...

Ja jutro mam wolne w pracy i na 13.30 jadę na usg połówkowe, nie mogę się doczekać, bo miesiąc nie widziałam maleństwa... no i mam nadzieję, że w końcu na 100% dowiem się, jakiego mam lokatora albo lokatorkę mój tż śmieje się, że póki co jestem jak kinder niespodzianka
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 16:45   #1345
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016, część II

To dzisiaj dzień nieudanych wizyt My mieliśmy dzisiaj połówkowe i dzidzia się tak ułożyła że lekarz nic nie mógł zbadać.. kazał nam się przejść zjeść coś i wrócić za pół godziny. A jak wróciliśmy to powiedzieli że jednak dzisiaj nas nie przyjmie i mam przbukować wizytę do 10 czerwca bo później już będzie za późno na połówkowe. I oczywiście w recepcji okazało się że najbliższy termin jest na 9 czerwca. Ale powiedzialam ze 4 lecimy do Polski i czy nie da rady wcześniej i sie jakoś znalazł termin na 1 czerwca Więc czekamy jeszcze 9 dni
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 17:34   #1346
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Co myślicie żeby dodać do 1 strony sprawdzonych sprzedawców z allegro? W kwietniowych mają takie coś z linkiem pod nazwą.
Ja polecam Hubiworld, ja i koleżanka mamy pieluchy tetrowe i flanelowe, sprzedawca Milutka ma dobre kocyki minky, nawet zrobili mi specjalnie poduszkę motylek ze wzorem którego na aukcji nie było
Dobry pomysł z tymi sprzedawcami. Już dodaję.

Jeszcze odnosnie wózków, jesli macie już coś kupione to dajcie mi proszę znać na PW to dopisze do listy. Sporo ostatnio się przewijało, ale już mieszam się co jest na wishliście a co faktycznie w planach.




Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Ja i mój chłopczyk pozdrawiamy

Co do koszmarów dzisiaj budziłam się w nocy 8 razy takie rzeczy mi się śnią
Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Kruszynka86 wkurzyłam sie czytając, co za banda debili i ignorantów byłaś na miejscu, sami Cie zaprosili i taki problem, zeby na maleństwa zerknąć, masakra.... W UK moze ta opieka wyglada inaczej, mam tylko 2 usg, rezta to spotkania z położna, ale naprawdę nie moge narzekać. Wszyscy sa bardzo mili i pomocni, chętnie odp na wszystkie pytania. Mam nawet nr kom do swojej położnej, do ktorej moge dzwonić albo napisać SMS jesli mnie cos niepokoi.

Slonik, Ana909 super zgrabne brzuszki!
Sandra1515 ale masz juz fajna pileczke

Dzisiaj wreszcie dotarło do mnie, ze nosze pod sercem małego człowieka jak zobaczyłam swoj zdeformowany brzuch Junior rośnie w oczach

Fajnie wyglada to wybrzuszenie na leżąco. Jak alien


Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Hej hej
Ja od rana w biegu. Kilka spraw załatwiłam, umówiłam nas na jutro z firmą od okien, popływałam na basenie, zjadałam pysznego arbuza, naplotkowałam się z koleżanką i wbijam do was

Dziewczyny śliczne brzuszki macie Fasolko zrób sobie zdjęcie na leżąco przed śniadaniem, to kompleksów mieć nie będziesz, grawitacja działa cuda
Sandra co do koszmarów to znam ten ból niestety, a najgorsze, że w ciąży wydają mi się one takie realne :/ Teraz już mam ich mniej ale na początku ciąży był dramat, mój TŻ mnie wybudzał bo płakałam bez łez przez sen :P
Kruszynko współczuję z całego serca, Ci lekarze są do dupy ja w zeszłym tygodniu ((18tc) jak byłam na NFZ to pokazałam mu prenatalne z 13 tygodnia, to ten stwierdził, że skoro robilam prenatalne i jest wszystko ok, to on nie widzi potrzeby robinia mi usg, dodam, że widział moje dziecię w 6tc pierwszy i ostatni raz! Miałam dość, brałam go pod włos, że szkoda, że miałam nadzieję że mnie skieruje na badanie, a on że nie ma potrzeby bez sensu! do tego chcemy lecieć na wczasy, a dopiero dzien przed wylotem mam wizytę u swojego gina i badanie połówkowe i boję się czy wszystko będzie ok, miałam nadzieję, że ten na nfz mnie skieruje bo przecież się należy, i w spokoju będę mogła bookować hotel, a teraz mam lekkiego stresa.

Czy któraś z was wybiera się na wakacje samolotem? Kiedy? Gdzie? Plis podzielcie się ze mną swoimi refleksjami i mnie uspokójcie

Byłam dziś w SH i nawet spoko bodziaki były, ale wszystko na krótki rękaw. Powiedzcie mi kupujecie tylko długi rękaw czy na krótki też ? Może głupie pytanie, ale od tego was mam

No i witamy się w 19 tygodniu

Powoli się wybrzuszasz
Ja mam krótkie bodziaki, będę ubierać pod pajacyki albo do zestawów spodenki+bluzka.



Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
To dzisiaj dzień nieudanych wizyt My mieliśmy dzisiaj połówkowe i dzidzia się tak ułożyła że lekarz nic nie mógł zbadać.. kazał nam się przejść zjeść coś i wrócić za pół godziny. A jak wróciliśmy to powiedzieli że jednak dzisiaj nas nie przyjmie i mam przbukować wizytę do 10 czerwca bo później już będzie za późno na połówkowe. I oczywiście w recepcji okazało się że najbliższy termin jest na 9 czerwca. Ale powiedzialam ze 4 lecimy do Polski i czy nie da rady wcześniej i sie jakoś znalazł termin na 1 czerwca Więc czekamy jeszcze 9 dni

Szkoda, faktycznie pechowy ten dzień jesli chodzi o wizyty :/
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 18:10   #1347
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
W fashion to jakies buty na lato chciałam kupic i moze jakies bluzki..... Jeszcze sama nie wiem-tez chciałam z siostra spędzić dzien na sklepach😀 Ale zapowiada sie ze chyba nici bo dzwoniłam do szpitala i chyba mała położą na cały weekend..... Kazali sobie leżak przywieźć jak chce zostac na noc...... Masakra jakaś zeby nie było w szpitalu leżaków dla rodzica!!!!moja 17-08 skończy 2 lata a mało co mowi!!!! Nie wspomnę ze nocnik to.... Narazie na głowie jako kapelusz nosi😳

Dziewczyny ja mam juz skierowanie na krzywa cukrzycowa-chyba za bardzo przytyłam i mnie wysłała lekarka..... Bo juz mam 5,5 kg na plusie-masakra jakaś!!!! Wczoraj na rowerze myślałam ze umrę-a to tylko 10 km w jedna stronę przejechałam!!!!!!

Kruszynka-czekamy na wieści o naszych dwóch gwiazdeczkach😀
Kochana można jeździc na rowerze w ciąży?? Koleżanki mnie nastraszyły, że nie i nawet nie pomyślałam by spytać gina, a tak mi tęskno za rowerem!

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
To dzisiaj dzień nieudanych wizyt My mieliśmy dzisiaj połówkowe i dzidzia się tak ułożyła że lekarz nic nie mógł zbadać.. kazał nam się przejść zjeść coś i wrócić za pół godziny. A jak wróciliśmy to powiedzieli że jednak dzisiaj nas nie przyjmie i mam przbukować wizytę do 10 czerwca bo później już będzie za późno na połówkowe. I oczywiście w recepcji okazało się że najbliższy termin jest na 9 czerwca. Ale powiedzialam ze 4 lecimy do Polski i czy nie da rady wcześniej i sie jakoś znalazł termin na 1 czerwca Więc czekamy jeszcze 9 dni
A znasz już płeć, czy wciąż tajemnica?
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 18:17   #1348
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016, część II

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Kochana można jeździc na rowerze w ciąży?? Koleżanki mnie nastraszyły, że nie i nawet nie pomyślałam by spytać gina, a tak mi tęskno za rowerem!

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------



A znasz już płeć, czy wciąż tajemnica?
Mi gin powiedział że mogę jak najbardziej, tylko nie po dolach czy innych wertepach, no i żeby nie jeździć ponad siłę.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 18:33   #1349
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikówki 2016, część II

weela rower odradzany jest ze względu na to, że możesz sobie krzywdę zrobić gdybyś się na nim przewróciła, ja uwielbiam jeździć na rowerze, ale trochę ze mnie ciamajda życiowa jest więc pewnie z moim szczęściem, choć raczej mi się to nie zdarza, wywaliłbym się na pierwszym zakręcie dlatego pedałuję na stacjonarnym, choć niestety przy takiej pogodzie tylko spoglądam w okno i jest mi żal.
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 19:08   #1350
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016, część II

weela dyskutowałyśmy już o tym wcześniej w wątku, mi ginekolog roweru nie zabronił i jeżdżę jeśli tylko mam siłę. Ryzyko upadku jest dla mnie trochę naciągane, ja się na rowerze nie przewracam, nie pamiętam kiedy się ostatnio przewróciłam a poważniejszy wypadek to w życiu miałam raz, jakieś 9 lat temu. ale jak ktoś się czuje niepewnie to oczywiście nie warto.

Co do innych omawianych tematów to ja mam +4 kg na wadze (18 tyg). Brzuch mi już wystaje nieźle.
Pokoiku nie mam co urządzać, bo mamy tylko dwa pokoje tak więc mały będzie spał u nas w sypialni. Co do wyprawki to nie mam jeszcze kompletnie nic - ale byłam w weekend u kuzynki i ma dla mnie naszykowany worek z ciuchami dla noworodków, więc w drugiej połowie ciąży pojadę do niej samochodem i wtedy zobaczę co tam potrzeba dokupić. Przemyślałam to sobie ostatnio i chyba zacznę kompletować rzeczy po 25 tyg, wtedy kiedy dzidziuś ma już szanse na przeżycie, jakby się urodził... wiem że brzmię schizowo ale ja już taka jestem, poza tym kilka dni temu mi się śniło że ciąża obumarła i tylko mnie to bardziej zeschizowało. Czekam więc niecierpliwie na ruchy oraz na połówkowe za 2 tyg. Ale już zaczęłam oglądać ciuszki i rzeczy w sklepach, w pierwszym trymestrze to nawet tego nie robiłam.

A co do długiego weekendu to my pod namiot na Słowację
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 14:25:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.