Perypetii Październikówek 2016 cz. III - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-03, 22:31   #1321
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Witamy nowa mamusie 🙂
Ja mam 4kg na plusie, brzuch juz dosc wielki. Myśle, ze nie ma reguły. Jestem bardzo niska i nie wyobrażam sobie, jeśli na tym etapie miałabym plus 10kg (byłabym chyba kulka). I tak sadze,ze zaraz was dogonię z moja waga. Te 4kg przybrałam w ciagu ostatnich dwóch tyg wiec nabieram tępa

Dziewczyny, ja tez sie cieszę,ze trafiłam na to forum! Naprawdę wiele radzicie i nie wyobrażam sobie mojej wyprawki, badań bez forum!

Miałam dzis brzuszkowa sesje. Co prawda robiła mi kumpela wiec na luzie. Jestem zadowolona z efektów, aczkolwiek sadze,ze powoli robie sie jak kuleczka
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 06:12   #1322
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Dzien dobry deszczowo
Nie śpię od 3,30, bo jakiś pies na osiedlu okropnie ujadał... Leżałam i gapiłam sie w sufit odliczając godziny. Tym oto sposobem jestem już w labie na badaniach...

Pearl pochwal sie kawałkiem sesji...

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2016-08-04 o 06:13
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 07:30   #1323
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Witam sie i ja Zapowiada sie dzisiaj u mnie ponad 30 stopni....ale po pracy jade z moja Z w......BIESZCZADY Jest juz tam cala moja rodzinka i czekają tylko na nas.
Co do butelek- tak jak ktoś juz napisał- nie kupujcie duzo i róznych firm, bo dziecko przewaznie przyzwyczaja sie do 1-2 typów smoczka. U mnie NUK tez byl nie do zaakceptowania.....Za to butelka z drBrown bardzo jej do gustu przypadła- szczególnie ze na system odpowietrzający.....i teraz tez taka kupie.....no i ja stawiam na początku na butelki SZKLANE. Jednak szkło jest takim materiałem, że nie wchodzi w reakcje z niczym- zadnymi płynami.....na nim nie ma rys od szczotek- łatwiej się czyści.....i ogólnie nie mam zaufania do firm odnośnie tego, że nie stosują BPA.......ale to moje zdanie i nie kazdy sie z nim może zgadzać
Styska- jak wrócisz na uczelnie to zadbaj właśnie o to, żeby miec butelke z takim smoczkiem, przez który trzeba sie troche nameczyć zeby coś poleciało. Jak przyzwyczaisz do tego, że z butelki leci bez wysiłku, to Stasiu odrzuci Ci pierś. Ja tak miałam przy mojej Z pod koniec- już sie nauczyła butelke i musiałam ściagać mleko.....a uwierz mi, że z tym było troche zachodu, bo o ile w dzień jeszcze oki.....ale w nocy to masakra.....

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Przeczytajcie sobie jak chcecie artykuł
https://zielonyzagonek.pl/wolne-od-b...m-warto-mowic/
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 07:42   #1324
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! Dołączam do Was z małym Stasiem w brzuchu. Termin mamy na 25.10.

Trochę się przeraziłam czytając ten wątek, nie wiem jakim cudem niektóre z Was mają na plusie 2-4 kg?? Ja już 8 kg, a jeszcze prawie 3 miesiące

Jestem pełna podziwu Waszych postępów w kompletowaniu wyprawki

Ja też już planuję zakupy - ale najpierw muszę wybrać coś co mi spędza sen z powiek - wózek. W sklepach jest taki wybór, że nie wiem doprawdy jak inni tego dokonują Wizualnie oczywiście podobają mi się te droższe, niestety nasz budżet jest mocno ograniczony - najchętniej kupilibyśmy coś w okolicy 1500 zł - zatem pozostają polscy producenci. Myślałam o Babydesign Husky (fajna wersja dla dzieci urodzonych jesienią/zimą w komplecie śpiworek, mufka, kocyk itd.), Lupo Comfort (mają dwie koleżanki i chwalą) albo Dotty (ładny wygląd). Konstrukcję mają taką samą. Słyszałam też pozytywne komentarze o marce Bebetto. Czy któraś z Was może zdecydowała się na wózek Babydesign albo Bebetto?



Chyba z dziewczynki częściej się robi chłopiec niż na odwrót. Na badaniu zawsze może się coś schować.
U mnie nie ma wątpliwości - widziałam jak coś dynda łącznie z jajeczkami już kilka razy na USG - no i dziewczynki to już z tego nie będzie
witaj z nami
Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Megula91 to dobra wiadomość gratulacje!


Też polecam srokao. Pisze mega mądrze i rzetelnie


ja od teściowej też dostałam baaaardzo wieloletni kocyk, ale w sumie jest słodki, bo taki polarkowy z misiem, wiec go upiorę i też do wózka wrzucam.
TAK A PROPO! Jak planujecie wozić te nasze dzieciaki chłodną jesienią/ zimą? Tak po prostu - dziecko w kombinezon i do wózka pod kocyk? czy jeszcze planujecie jakieś spiworki do wozka albo jakieś ocieplanie tej limuzyny bardziej?
ja będę ubierać kombinezon, na to kocyk, ewnetualnie przy wielkich mrozach jeszcze przykrycie od wózka. Śpiworek bardziej do spacerówki się przyda na kolejną zimę
Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dziś też miałam przespaną noc i byłam u lekarza. Niestety mój mocz się nie poprawił i jak nie poprawi się przez kolejne 2 tygodnie to ląduje w szpitalu, bo nie wiedzą co się dzieję... Ale chociaż mi powiedzieli, ze zgrabnie wyglądam, a na wadzę już +11 zresztą ja jestem jakąś wyrodną matką chyba... ja sobie obliczyłam, że jestem w 31 tygodniu ciąży a w karcie ciąży mam zapisane 29...

megula91 ja chce używać kosmetyków firmy Ziaja, bo to jedyne jakie mnie nie uczulają, sama mam tego pełno, mam nadzieję, że maluchowi też będzie sprzyjać.

ewula88 teraz powiem, że codziennie a zobaczę kiedy padne na twarz i odechce mi się być sterylną do przesady matką

dominika6 Nie martw się ja nie mam jeszcze NIC Znaczy mam meble (dzisiaj przyszły w sobote je będą składać) i zamówione ciuszki u koleżanki do odkupienia i na tym moja wyprawka się kończy... A nie chwila mam dwa pampersy dady rozmiar 1 i 2 kremy nivea (próbki) bo dostałam od mojej Pani ginekolog

weela Hej widzę nosimy imienników w brzuchu, mój też Stasiu Na kiedy termin?
oby mocz się poprawił
Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że siostra mojej koleżanki z pracy urodziła przez cc dzisiaj rano chłopczyka. TP miała na 28 września.
o kurcze, szybciutko, mam nadzieję, że z dzidzią wszystko dobrze, ciekawe ile maluszek ważył

od wczoraj mam jakiś spadek energii, po południu normalnie nie miałam siły na nic, siedzieliśmy w domu, dzisiaj ledwo odprowadziłam syna do żłobka. idę się trochę jeszcze położyć, chyba ta pogoda taka dziwnie wykańczająca jest, już w upały lepiej się czułam.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 07:42   #1325
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Jestem przerażona.
Moja koleżanka urodziła córkę i wszystko było by super gdyby nie to, że skrajny wcześniak - mała waży 550g!
Trzymajcie kciuki za Paulinkę, proszę.

Ciekawe co u Dominika słychać?
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 07:57   #1326
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Moja kolezanka miala miec cc we wtorek- wywolywali jej jednak porod sn bo w szpitalu stwierdzili ze nie ma wskazan do cc........po podaniu znieczulenia- zaczęła mdleć- wówczas szybko podjeto decyzje o cc....nio i po znieczuleniu do cc przestala oddychac- masakra jakaś- co prawda szybko ja odratowano, ale co sie rodzina strachu najadla......okazalo sie ze bardzo mocno reaguje na znieczulenie....
Wlasnie - ciekawe co tam u Naszego RODZYNKA DOMINIKA???Iwo- daj znac ciotkom jak malenstwo?????
Ja1003- Matko- jakie malenstwo!!! 3-mam kciuki za Paulinke!!!!
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 08:35   #1327
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Jestem przerażona.
Moja koleżanka urodziła córkę i wszystko było by super gdyby nie to, że skrajny wcześniak - mała waży 550g!
Trzymajcie kciuki za Paulinkę, proszę.

Ciekawe co u Dominika słychać?
W którym miesiącu urodziła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 08:40   #1328
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Jestem przerażona.
Moja koleżanka urodziła córkę i wszystko było by super gdyby nie to, że skrajny wcześniak - mała waży 550g!
Trzymajcie kciuki za Paulinkę, proszę.
Ojejku, jakie maleństwo... Trzymam kciuki, aby maleńka szybko nabierała na wadze, rozwijała się i rosła zdrowo...
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 08:45   #1329
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! Dołączam do Was z małym Stasiem w brzuchu. Termin mamy na 25.10.

Trochę się przeraziłam czytając ten wątek, nie wiem jakim cudem niektóre z Was mają na plusie 2-4 kg?? Ja już 8 kg, a jeszcze prawie 3 miesiące

Jestem pełna podziwu Waszych postępów w kompletowaniu wyprawki

Ja też już planuję zakupy - ale najpierw muszę wybrać coś co mi spędza sen z powiek - wózek. W sklepach jest taki wybór, że nie wiem doprawdy jak inni tego dokonują Wizualnie oczywiście podobają mi się te droższe, niestety nasz budżet jest mocno ograniczony - najchętniej kupilibyśmy coś w okolicy 1500 zł - zatem pozostają polscy producenci. Myślałam o Babydesign Husky (fajna wersja dla dzieci urodzonych jesienią/zimą w komplecie śpiworek, mufka, kocyk itd.), Lupo Comfort (mają dwie koleżanki i chwalą) albo Dotty (ładny wygląd). Konstrukcję mają taką samą. Słyszałam też pozytywne komentarze o marce Bebetto. Czy któraś z Was może zdecydowała się na wózek Babydesign albo Bebetto?



Chyba z dziewczynki częściej się robi chłopiec niż na odwrót. Na badaniu zawsze może się coś schować.
U mnie nie ma wątpliwości - widziałam jak coś dynda łącznie z jajeczkami już kilka razy na USG - no i dziewczynki to już z tego nie będzie
Witaj
Ja też jestem jeszcze na etapie wyboru wózka Husky mi się strasznie spodobał (ładnie się prowadzi, fajny wizualnie na zimę), ale poczytaj sobie opinie - na różnych portalach czytałam o tym samym - że dość szybko zaczyna trzeszczeć, jakiś błąd w mechanizmie, czy co, więc chyba go sobie odpuścimy.
Ja się skłaniam ku Riko Nano z tego względu, że koleżanka ma i sobie bardzo chwali (któraś z Dziewczyn na wątku, chyba też go ma, Ana - dobrze kojarzę?), a mój Mąż z kolei zakochał się w bebetto holland, że niby ma takie super kółeczka z przodu - ktoś się orientuje?

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
czytasz mi w myślach, też miałam o to pytać bo zastanawiam się nad śpiworkiem womar do gondoli i spacerówki 2 w 1 ale może kombinezon + kocyk styknie? Na -20 i tak z dzieckiem wychodzić nie będę



to extra!
a ja zapomniałam odebrać swoich wyników

witam nową mamusie
Z dzieckiem podobno wychodzi się na spacery do -10st, a przy dużym wietrze nawet do -5st także spoko kożuchy nie będą potrzebne

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
A ja muszę chyba dokupić kombinezon bo mam wszystkie na 68. To mi się pewnie noworodek utopi....
Ja chyba planuję kupić tylko na 68 - kombinezon będę traktować bardziej jako śpiworek, jak dziecko będzie otulone w bodziaka, pajac, ew. sweterek to luźny kombinezon mu chyba nie będzie przeszkadzać?

Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Jestem przerażona.
Moja koleżanka urodziła córkę i wszystko było by super gdyby nie to, że skrajny wcześniak - mała waży 550g!
Trzymajcie kciuki za Paulinkę, proszę.

Ciekawe co u Dominika słychać?
Trzymamy kciuki
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 08:53   #1330
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
W którym miesiącu urodziła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jej mama powiedziała, że początek 6 miesiąca.
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:00   #1331
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cześć wam
U nas mega gorąco własnie wciągam owsiankę i ogladam angry birds
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 09:06   #1332
iwa00
Raczkowanie
 
Avatar iwa00
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 268
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Hej. Jakos mi brak czasu ciągle. Odciagam pokarm co 3 godz ale mało tego narazie mi starcza bo kw 18 ml co 3 godz. Choć dziś już może być więcej bo codziennie coś mi dokładają. Do tego dostaje 1/4 saszetki wzmacniacza żeby szybciej przybierać bo nie radI sobie z oddychaniem jeszcze się męczy i ciągle realizator mu pomaga. Musi przypakowac poprostu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0081.jpg (57,1 KB, 0 załadowań)
iwa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:09   #1333
iwa00
Raczkowanie
 
Avatar iwa00
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 268
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0081.jpg (57,1 KB, 0 załadowań)
iwa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:11   #1334
iwa00
Raczkowanie
 
Avatar iwa00
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 268
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Chciałam dodać zdjęcie ale widać z telefonu nic z tego nie będzie bo nie wyświetla. Może wieczorem z kompa się uda
iwa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:18   #1335
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Iwa jesteśmy tu wszystkie myślami z Tobą i maluszkiem! Dużo siły dla Was!

Jaa ale maleństwo... też trzymam kciuki!
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:20   #1336
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Wreszcie ogarnęłam sobie sprawę ubioru na niedzielną imprezę teściów. Uff spadło mi z głowy i serca nareszcie. Kupiłam spódnice satynową, do tego czarna bluzka i ... ogólnie chyba jest ok. Bez większych udziwnień i kombinowania, prostota i wygoda. Robiłam wczoraj przymiarkę i próbę pokazową generalną. Okazało się, że do jednej pary butów, takich paseczków delikatnych na niewysokim obcasie stóp nie wcisnę wcale. Zatem w ruch poszły inne, z którymi nie miałam problemu. Na zmianę i tak biorę płaskie, bo nie mam pojęcia ile wytrzymam na obcasie.

Iwa Nadal i niezmiennie trzymam kciuki za maluszka i wszystkiego dobrego dla Was. Czekamy na fotkę

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2016-08-04 o 09:21
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:21   #1337
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Dziewczyny a te gaziki jałowe to 5x5cm starczy czy inny rozmiar?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:24   #1338
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a te gaziki jałowe to 5x5cm starczy czy inny rozmiar?
Ja mam właśnie te 5x5cm.
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 09:27   #1339
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Ja też
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 09:43   #1340
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Witaj
Ja też jestem jeszcze na etapie wyboru wózka Husky mi się strasznie spodobał (ładnie się prowadzi, fajny wizualnie na zimę), ale poczytaj sobie opinie - na różnych portalach czytałam o tym samym - że dość szybko zaczyna trzeszczeć, jakiś błąd w mechanizmie, czy co, więc chyba go sobie odpuścimy.
Ja się skłaniam ku Riko Nano z tego względu, że koleżanka ma i sobie bardzo chwali (któraś z Dziewczyn na wątku, chyba też go ma, Ana - dobrze kojarzę?), a mój Mąż z kolei zakochał się w bebetto holland, że niby ma takie super kółeczka z przodu - ktoś się orientuje? :
Husky jest na tym samym stelażu, kółkach, mechanizmie itp. co Lupo Comfort, Dotty i Lupo Różnią się tylko obiciami , wykończeniem materiałów wielkością daszka w budce itp. Więc to co czytasz też o np. Lupo Comfort (a wygrał w 2015 MAMA AWARDS) można podobno odnieść do Husky itd.

Bebetto Holland kupiła znajoma, póki co zadowolona bardzo, ale dopiero miesiąc wozi więc jeszcze za wcześnie na głębszą recenzję Jej w sklepie polecono ten wózek, mi się on też bardzo podoba i go rozważam, tylko ja nie mogę łatwo sięgnąć do tej torby na zakupy na dole, jest jakby głęboko schowana. W Babydesign mają fajny dostęp do torby.... Ale zobacz jeszcze Bebetto Torino - wczoraj go przyuważyłam w internecie, wydaje się że ma fajnie pomyślany ten koszyk na zakupy na dole.
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:32   #1341
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Ja też wzięłam się za szukanie wózka. Mamy możliwość odkupić wózek od kuzyna męża, ale on jest cholernie ciężki, a mieszkamy na 3 piętrze bez windy. Każdy mówi i poleca co innego i już głupieję od nadmiaru opinii. Skończy się tym, że wyślę męża do sklepu, niech sam wybiera. Będzie na niego
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:48   #1342
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Husky jest na tym samym stelażu, kółkach, mechanizmie itp. co Lupo Comfort, Dotty i Lupo Różnią się tylko obiciami , wykończeniem materiałów wielkością daszka w budce itp. Więc to co czytasz też o np. Lupo Comfort (a wygrał w 2015 MAMA AWARDS) można podobno odnieść do Husky itd.

Bebetto Holland kupiła znajoma, póki co zadowolona bardzo, ale dopiero miesiąc wozi więc jeszcze za wcześnie na głębszą recenzję Jej w sklepie polecono ten wózek, mi się on też bardzo podoba i go rozważam, tylko ja nie mogę łatwo sięgnąć do tej torby na zakupy na dole, jest jakby głęboko schowana. W Babydesign mają fajny dostęp do torby.... Ale zobacz jeszcze Bebetto Torino - wczoraj go przyuważyłam w internecie, wydaje się że ma fajnie pomyślany ten koszyk na zakupy na dole.
Bardzo Ci dziękuję, na pewno zerknę W sierpniu trzeba będzie w końcu go zakupić, ale przeraża mnie ta bogata oferta Wolę mieć do wyboru 3 na krzyż i się nie zastanawiać, że 'mogłam trafić lepiej'
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 10:49   #1343
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! Dołączam do Was z małym Stasiem w brzuchu. Termin mamy na 25.10.

Trochę się przeraziłam czytając ten wątek, nie wiem jakim cudem niektóre z Was mają na plusie 2-4 kg?? Ja już 8 kg, a jeszcze prawie 3 miesiące

Jestem pełna podziwu Waszych postępów w kompletowaniu wyprawki

Ja też już planuję zakupy - ale najpierw muszę wybrać coś co mi spędza sen z powiek - wózek. W sklepach jest taki wybór, że nie wiem doprawdy jak inni tego dokonują Wizualnie oczywiście podobają mi się te droższe, niestety nasz budżet jest mocno ograniczony - najchętniej kupilibyśmy coś w okolicy 1500 zł - zatem pozostają polscy producenci. Myślałam o Babydesign Husky (fajna wersja dla dzieci urodzonych jesienią/zimą w komplecie śpiworek, mufka, kocyk itd.), Lupo Comfort (mają dwie koleżanki i chwalą) albo Dotty (ładny wygląd). Konstrukcję mają taką samą. Słyszałam też pozytywne komentarze o marce Bebetto. Czy któraś z Was może zdecydowała się na wózek Babydesign albo Bebetto?



Chyba z dziewczynki częściej się robi chłopiec niż na odwrót. Na badaniu zawsze może się coś schować.
U mnie nie ma wątpliwości - widziałam jak coś dynda łącznie z jajeczkami już kilka razy na USG - no i dziewczynki to już z tego nie będzie
weela Witaj A nie myślałaś o używanym wózku? Ludzie często sprzedają wózki w idealnym stanie, można trafić naprawdę super okazje

Ja mam 3 butelki antykolkowe Dr Brown's i jestem pewna że wystarczy na początek

Ja właśnie mam takie głupie przeczucie że urodzę wcześniej.. Nie wiem skąd mi się to wzięło ale cały czas o tym myślę. W pierwszej ciąży w 35tc leciałam dopiero do Polski i gdyby nie to że dostaliśmy mnóstwo rzeczy to miałabym tylko wózek. Dopiero wtedy zaczęłam dokupować to co potrzebne a ttorbę do szpitala spakowałam jak zaczęłam rodzić Teraz jestem w 31tc i piorę już ciuchy małej, muszę kupić tylko pampresy i pieluchy muślinowe i 15 sierpnia przyjeżdża znajomy z Polski, który przywozi mi kilka rzeczy które zostawiłam i zamówienie z gemini i wtedy zaczynam pakować torbę i będę gotowa
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:15   #1344
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez iwa00 Pokaż wiadomość
Hej. Jakos mi brak czasu ciągle. Odciagam pokarm co 3 godz ale mało tego narazie mi starcza bo kw 18 ml co 3 godz. Choć dziś już może być więcej bo codziennie coś mi dokładają. Do tego dostaje 1/4 saszetki wzmacniacza żeby szybciej przybierać bo nie radI sobie z oddychaniem jeszcze się męczy i ciągle realizator mu pomaga. Musi przypakowac poprostu.
trzymam cały czas kciuki za dzielnego Dominiczka
Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Jestem przerażona.
Moja koleżanka urodziła córkę i wszystko było by super gdyby nie to, że skrajny wcześniak - mała waży 550g!
Trzymajcie kciuki za Paulinkę, proszę.

Ciekawe co u Dominika słychać?
o matko to straszne maleństwo, trzymam kciuki za dzidzię, oby zdrowa była

przespałam się trochę i jakby lepiej ale nie do końca. Czuję, że nie mam czym oddychać normalnie. wstawiłam zupę,zmywarkę poodkurzałam i trochę ogarnęłam i znowu bez sił jestem. Dzidziuś też taki ospały jak ja. A miałam do miasta jechać bo mam trochę spraw do załatwienia ale dzisiaj nie dam rady.

a jeszcze czy któraś z was czuje od siebie zapach mleka? bo ja jak karmiłam synka to czułam od siebie taki właśnie zapach i teraz nieraz też go czuję, mimo, że nie nic z piersi nie leci, czasami tylko jest taki nalot na sutkach. Aż mi się przypominają czasy jak mój synek był maluszkiem
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:31   #1345
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Wrzuciłam zdjęcia pokoju do klubu, tam nie zginą
Mi czasem siara poleci ale zapachu żadnego nie czuję.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:32   #1346
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Chwale sie wiec trzema zdjęciami z wczorajszej sesji. ImageUploadedByWizaz Forum1470306619.716913.jpgImageUploadedByWizaz Forum1470306632.781174.jpgImageUploadedByWizaz Forum1470306654.598313.jpg

Możecie tez zobaczyć efekty mojej pracy nad tarasem postanowiliśmy zrobić narożnik z palet i od dwóch dni siedzę i maluje go codziennie. Kręgosłup juz mi odpada!
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:33   #1347
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Iwa, będzie dobrze, mały już wkrótce przypakuje! Trzymam kciuki

To ja kupiłam 1 butelkę z Lovi i siedziałam zadowolona, a tu się okazuje, że Wy macie o wiele więcej wyszłam z założenia, że na początku KP, potem just in case butla okazjonalnie, a jak będzie potrzebna częściej to się dokupi. Ale w sumie kurcze racja... dokupię jeszcze jakąś.

550 g to straszny wcześniaczek moja tyle ważyła 2 mies temu... to trzymamy kciuki za Paulinkę!

Ale sie namęczyłam dzisiaj, skroiłam mnostwo cukinii i na 3 gary gotuję leczo do zamrożenia rozmroziłam zamrażalnik i planuję go pomału zapełniać zdrowymi obiadkami na po porodzie, żeby mieć zawsze pod ręką coś do zjedzenia zdrowego.
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:34   #1348
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Chwale sie wiec trzema zdjęciami z wczorajszej sesji. Załącznik 6572446Załącznik 6572451Załącznik 6572456

Możecie tez zobaczyć efekty mojej pracy nad tarasem postanowiliśmy zrobić narożnik z palet i od dwóch dni siedzę i maluje go codziennie. Kręgosłup juz mi odpada!
super wyglądasz, piękne zdjęcia, piękny pokoik i taras
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:37   #1349
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

PS. W kaufie jest promocja na chusteczki cleanic, wersja skin balance jest polecana prze sroke
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:51   #1350
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Perypetii Październikówek 2016 cz. III

Wontrubka,mam taki sam cel odnośnie zamrażalnika!
Pochwał sie co planujesz zamrażać, chętnie zgarnie kilka pomysłów
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-14 18:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.