Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-14, 21:18   #361
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla wyjsc wyjdziemy na pewno, kwestia tylko kiedy i jak to bedzie przebiegac, na razie ciezko :/
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 21:24   #362
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja 19 do Polski lece, chociaz troche z rodzina pobede i moze odsapne od tego wszystkiego
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 22:14   #363
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mariola: damy rade. Trzymam za nas wszystkie kciuki. A jak Ci dzien minal? Rzygam Tez juz serduszkami
Agaciok: a gdzie mieszkasz?


UWAGA, zablokowalam eksa na Whatsapp oraz wyrzucilam ze znajomych z fejsa. Tragiczne uczucie, ale Chyba jedyna mozliwosc, zeby odciac Sie tak w 100%. Masakra, jest mega zle ZE mna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 22:20   #364
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja skonczylam ogladanie Plotkary (wszystkie sezony od poczatku ), potem wlaczylam sobie Greya. Kolezanka dzis byla na nowym, mowi ze katorga dla samotnych bo duzo scen seksu haha
Poplakalam teoche, standardowo... a potem pobawilam sie z mala i tv, nic ciekawego, u mnie taka dziura ze nawet nie ma sie gdzie ruszyc, nie mam tez tu znajomych bo wszyscy sie rozjechali, dobrze ze ta kolezanka wrocila teraz w rodzinne strony i tez ma malego synka, tez sie rozwodzi to nam razniej
Na weekend planuje jechac do tej kolezanki na urodziny, ale na razie malzonek niezbyt zachwycony, jak ma robic mega akcje i afery to wole sobie na razie odpuscic ehh
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 22:38   #365
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A ja.. Wrocilam z randki. Nie pisalam nic bo nie chcialam zapeszac - mega uroczy facet, kulturalny dobrze wychowany,.dostalam bukiet roz. I nie mowie ze nie, musze go chyba troche blizej poznac smialismy sie ze randka w walentynki a bylo fajnie moze gdzies tam nadzieja sie tli, bo nawet jak ja sie do czegos przyczepie bo juz tak mam to jednak istnieja mili fajni faceci,.tylko kazda musi trafic na odpowiedniego!
Mayla tule. Musisz to przebrnac!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 22:48   #366
aspija22222
Raczkowanie
 
Avatar aspija22222
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A do mnie napisał On ... że ma czas i żebyśmy porozmawiali. Po 3 tygodniach! i to jeszcze dziś... Popłakałam się, ale po jakimś czasie odpisałam, że nie mam już mu chyba nic do powiedzenia. Jestem z siebie dumna A chciałam bardzo mu napisać co o nim myślę, albo wyjaśnić coś, bo to pewnie ostatnia szansa. Jednak wiem, ze to bez sensu..
aspija22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 22:54   #367
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Agaciok: a gdzie mieszkasz?


UWAGA, zablokowalam eksa na Whatsapp oraz wyrzucilam ze znajomych z fejsa. Tragiczne uczucie, ale Chyba jedyna mozliwosc, zeby odciac Sie tak w 100%. Masakra, jest mega zle ZE mna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Portugalii.

Znam to uczucie, tez to zawsze robie po rozstaniu... A i to nie zawsze pomaga, bo i tak od czasu do czasu wchodze do niego na profil... Jedyny plus z tego taki, ze nie widze ze jest dostepny i nie gapie sie ciagle na ta zielona kropke i nie zastanawiam sie czy napisze czy nie napisze.

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
A ja.. Wrocilam z randki. Nie pisalam nic bo nie chcialam zapeszac - mega uroczy facet, kulturalny dobrze wychowany,.dostalam bukiet roz. I nie mowie ze nie, musze go chyba troche blizej poznac smialismy sie ze randka w walentynki a bylo fajnie moze gdzies tam nadzieja sie tli, bo nawet jak ja sie do czegos przyczepie bo juz tak mam to jednak istnieja mili fajni faceci,.tylko kazda musi trafic na odpowiedniego!
Mayla tule. Musisz to przebrnac!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczesciara Gdzie go poznalas?

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aspija22222 Pokaż wiadomość
A do mnie napisał On ... że ma czas i żebyśmy porozmawiali. Po 3 tygodniach! i to jeszcze dziś... Popłakałam się, ale po jakimś czasie odpisałam, że nie mam już mu chyba nic do powiedzenia. Jestem z siebie dumna A chciałam bardzo mu napisać co o nim myślę, albo wyjaśnić coś, bo to pewnie ostatnia szansa. Jednak wiem, ze to bez sensu..
Brawo! Dobrze zrobilas, nie mialoby to sensu.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 23:01   #368
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
A ja.. Wrocilam z randki. Nie pisalam nic bo nie chcialam zapeszac - mega uroczy facet, kulturalny dobrze wychowany,.dostalam bukiet roz. I nie mowie ze nie, musze go chyba troche blizej poznac smialismy sie ze randka w walentynki a bylo fajnie moze gdzies tam nadzieja sie tli, bo nawet jak ja sie do czegos przyczepie bo juz tak mam to jednak istnieja mili fajni faceci,.tylko kazda musi trafic na odpowiedniego!
Mayla tule. Musisz to przebrnac!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podbijam! Gdzie po poznałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 23:07   #369
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

W internetach sie poznalismy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 23:46   #370
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A jesteś zakochana w mamie lub babci?

Co rok na FB wklejam posta o tym, w czym jestem zakochana. W górach, w muzyce, w tańcu... Kto powiedział, że święto dotyczy tylko zakochanych w ludziach?
Nie,nie jestem ale to święto jest dniem okazywania sobie miłości w moim odczuciu.
I tak, dałam walentynke mamie i babci

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Co do walentynek jeszcze. Mnie od zawsze,nieważne czy to 14 luty czy nie, obrzydzaja pary które obściskują się publicznie. Nie mówię o trzymaniu za rękę, albo przytuleniu,ale o takim gruchaniu do siebie jak golabeczki,calowaniu się, wręcz próba wydrozenia jezykiem własnych inicjalow w gardle drugiej osoby. Jakoś tak mnie to zawsze wnerwia i obrzydza. Też tak macie? To jest normalne czy to ja jakaś przewrażliwiona?
Dla przyklt podam sytuację z dzisiaj. Poszłam z koleżanką i kumplem do pijani czekolady, przed nami siedzi parka. Facet bokiem do mnie a dziewczyna przodem. I serio, aż miałam ochotę podejść i zwrócić uwagę, bo laska chyba mietosiła mu fujare przez spodnie.... Mnie az odebrało apetyt, szczerze powiem.
To normalne ?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 00:22   #371
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Co do walentynek jeszcze. Mnie od zawsze,nieważne czy to 14 luty czy nie, obrzydzaja pary które obściskują się publicznie. Nie mówię o trzymaniu za rękę, albo przytuleniu,ale o takim gruchaniu do siebie jak golabeczki,calowaniu się, wręcz próba wydrozenia jezykiem własnych inicjalow w gardle drugiej osoby. Jakoś tak mnie to zawsze wnerwia i obrzydza. Też tak macie? To jest normalne czy to ja jakaś przewrażliwiona?
Dla przyklt podam sytuację z dzisiaj. Poszłam z koleżanką i kumplem do pijani czekolady, przed nami siedzi parka. Facet bokiem do mnie a dziewczyna przodem. I serio, aż miałam ochotę podejść i zwrócić uwagę, bo laska chyba mietosiła mu fujare przez spodnie.... Mnie az odebrało apetyt, szczerze powiem.
To normalne ?
To normalne, mnie tez zawsze takie cos denerwuje i obrzydza pewne zachowania powinno sie zostawiac tylko dla siebie.

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:21 ----------

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
W internetach sie poznalismy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakis portal randkowy?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-15, 07:38   #372
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
To normalne, mnie tez zawsze takie cos denerwuje i obrzydza pewne zachowania powinno sie zostawiac tylko dla siebie.

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:21 ----------


Jakis portal randkowy?

Tak, ale ja bardzo ostroznie podchodze do relacji jakichkolwiek juz. Poprostu milo bylo pogadac z kims inteligentnym, dobrze wychowanym i milym ( nie wydaje sie zeby udawal wczesniej pisalismy kilka dni prawie non stop ale jasne wszystko mozliwe). Bardzo chcial sie juz dzis znowu zobaczyc a ja powiem Wam mam ochote odpoczac troche i zwolnic. Co ma byc to bedzie zawsze to nowy znajomy z ktorym mozna wyskoczyc na kawe czy do kina


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 08:22   #373
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa - wow. Teraz mnie zaskoczyłaś. Super. Cieszę się, że poszłaś na tą randkę i że była udana
Aspija - gratuluję stanowczości. Też jestem z Ciebie dumna.
Mariola - a nie masz z kim zostawić Małej? Eks musi z nią zostać? Idź i nie patrz na niego, przecież to tylko urodziny koleżanki.
Wczoraj byłam ostatni raz w pracy. Wyryczałam się jak bóbr, mimo że szefowe walnięte to mi szkoda tej pracy. Padło wczoraj sporo słów między mną a nimi, postanowiłam odpuścić i złożyć wypowiedzenie bo nie chcę już na nie patrzeć. Na koniec jedna z nich walnęła tekstem o mojej prywatnej sytuacji. Żałosne. Najpierw same dopytywały, ja im w zaufaniu opowiedziałam jak to wygląda, a później wykorzystały to przeciwko mnie.
Popołudniu trochę odetchnęłam, bo spotkałam się z koleżanką i jej córką. Właściwie to koleżanka mojego mensza z którą się niedawno spotykał, poznał ją przez badoo. Śmiesznie tak... Ale fajna dziewczyna, poszłyśmy do CH na lody z dzieciakami. Akurat tak się złożyło że Dawid był w pracy i nas razem widział, zdziwił się mocno.
A teraz wstałam, jestem chora, oczy mam napuchnięte od płaczu i dalej mi się ryczeć chce. Mam nadzieję, że szybko znajdę nową pracę, bo jak będę siedzieć w domu, to na pewno będę się czuła gorzej...
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 08:58   #374
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

qayqa - miłe takie spotkanie

michalova - mam nadzieję, że szybko coś znajdziesz! Moja znajoma szuka do żłobka pracownika, ale w Krk...
Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
UWAGA, zablokowalam eksa na Whatsapp oraz wyrzucilam ze znajomych z fejsa. Tragiczne uczucie, ale Chyba jedyna mozliwosc, zeby odciac Sie tak w 100%.
Gratuluję!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 09:25   #375
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

wredne małpy, Michalova, znajdziesz coś szybko, a teraz odetchnij.

qajqa, super.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 09:34   #376
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Qayqa - wow. Teraz mnie zaskoczyłaś. Super. Cieszę się, że poszłaś na tą randkę i że była udana
Aspija - gratuluję stanowczości. Też jestem z Ciebie dumna.
Mariola - a nie masz z kim zostawić Małej? Eks musi z nią zostać? Idź i nie patrz na niego, przecież to tylko urodziny koleżanki.
Wczoraj byłam ostatni raz w pracy. Wyryczałam się jak bóbr, mimo że szefowe walnięte to mi szkoda tej pracy. Padło wczoraj sporo słów między mną a nimi, postanowiłam odpuścić i złożyć wypowiedzenie bo nie chcę już na nie patrzeć. Na koniec jedna z nich walnęła tekstem o mojej prywatnej sytuacji. Żałosne. Najpierw same dopytywały, ja im w zaufaniu opowiedziałam jak to wygląda, a później wykorzystały to przeciwko mnie.
Popołudniu trochę odetchnęłam, bo spotkałam się z koleżanką i jej córką. Właściwie to koleżanka mojego mensza z którą się niedawno spotykał, poznał ją przez badoo. Śmiesznie tak... Ale fajna dziewczyna, poszłyśmy do CH na lody z dzieciakami. Akurat tak się złożyło że Dawid był w pracy i nas razem widział, zdziwił się mocno.
A teraz wstałam, jestem chora, oczy mam napuchnięte od płaczu i dalej mi się ryczeć chce. Mam nadzieję, że szybko znajdę nową pracę, bo jak będę siedzieć w domu, to na pewno będę się czuła gorzej...

Wredne egoistyczne falszywe su** . Wybacz ale sie zagotowalam. Nienawidze takich ludzi, przykro mi Michalova 3mam kciuki zebys szybko cos znalazla!

Dzieki dziewczyny za mile slowo, mysle ze jutro znowu sie z nim spotkam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 09:49   #377
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzięki Patisia i qayqa. Dzisiaj sobie jeszcze daję godzinę, lub dwie na lekkie dołowanie się. Później muszę załatwić parę spraw i muszę się wziąć w garść. Myślę, że ta zmiana też okaże się pozytywna. Prędzej czy później.
I super Qayqa, idź i baw się dobrze. A później opowiedz nam jak było
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 09:52   #378
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Dzięki Patisia i qayqa. Dzisiaj sobie jeszcze daję godzinę, lub dwie na lekkie dołowanie się. Później muszę załatwić parę spraw i muszę się wziąć w garść. Myślę, że ta zmiana też okaże się pozytywna. Prędzej czy później.
I super Qayqa, idź i baw się dobrze. A później opowiedz nam jak było

Michalova jak widac nie ma co w pracy sie uzewnetrzniac :/ glowa do gory masz doswiadczenie i jestes ogarnieta i szybko cos znajdziesz, na pracuj.pl jest tego bardzo duzo, sciskam!

Ps wygadalam sie z parapetowka niechcacy przy nim ktora robie w ta sobote bo chcial sie spotkac ale jest zdecydowanie za wczesniej poza tym nie mialabym dla niego czasu bo zjezdza sie rodzinka i znajomi, mam racje prawda? w sensie zeby go zapraszac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez qayqa
Czas edycji: 2017-02-15 o 10:02
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 10:09   #379
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa fajnie, że kogoś poznałaś. Miej tylko rękę na pulsie. On jest długo sam??
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-15, 10:16   #380
MalowanaAnia
Raczkowanie
 
Avatar MalowanaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Co do walentynek jeszcze. Mnie od zawsze,nieważne czy to 14 luty czy nie, obrzydzaja pary które obściskują się publicznie. Nie mówię o trzymaniu za rękę, albo przytuleniu,ale o takim gruchaniu do siebie jak golabeczki,calowaniu się, wręcz próba wydrozenia jezykiem własnych inicjalow w gardle drugiej osoby. Jakoś tak mnie to zawsze wnerwia i obrzydza. Też tak macie? To jest normalne czy to ja jakaś przewrażliwiona?
Dla przyklt podam sytuację z dzisiaj. Poszłam z koleżanką i kumplem do pijani czekolady, przed nami siedzi parka. Facet bokiem do mnie a dziewczyna przodem. I serio, aż miałam ochotę podejść i zwrócić uwagę, bo laska chyba mietosiła mu fujare przez spodnie.... Mnie az odebrało apetyt, szczerze powiem.
To normalne ?
Nie tylko Ciebie to denerwuje. Nawet jeśli mnie mój chłopak całował w miejscu publicznym to nie czułam się z tym komfortowo i zwykle się odsuwałam. Ostatnio stałam na przystanku, ja i jakaś para, serio...jeszcze chwila a byłaby ostra scena seksu. Jakby ktoś nam zdjęcie zrobił, to fajny mem by z tego wyszedł. Ja, zła ze swoją miną i oni, podnieceni ;D

Qayqa Gratuluję randki Jednak można fajnych facetów spotkać w internecie Też próbuję tam rozmawiać ale wkurza mnie bardzo, jeśli ktoś używa tylko aha, a Ty? Serio, można mnie poderwać tylko zdaniami złożonymi
MalowanaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 10:25   #381
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova musialabym jechac w piatek i wrocic w niedziele wiec nie bardzo mam z kim na tak dlugo, a na noc musze zostac bo to ponad 200 km :/
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 10:32   #382
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Nie tylko Ciebie to denerwuje. Nawet jeśli mnie mój chłopak całował w miejscu publicznym to nie czułam się z tym komfortowo i zwykle się odsuwałam. Ostatnio stałam na przystanku, ja i jakaś para, serio...jeszcze chwila a byłaby ostra scena seksu. Jakby ktoś nam zdjęcie zrobił, to fajny mem by z tego wyszedł. Ja, zła ze swoją miną i oni, podnieceni ;D

Qayqa Gratuluję randki Jednak można fajnych facetów spotkać w internecie Też próbuję tam rozmawiać ale wkurza mnie bardzo, jeśli ktoś używa tylko aha, a Ty? Serio, można mnie poderwać tylko zdaniami złożonymi

Ja z nim przegadalam od piatku do wczoraj na instagramie non stop, ani razu niie gadal glupot, zwracal sie do mnie z szacunkiem, martwil jak gorzej sie czulam czy wychodzilam gdzies na noc taki uroczy misiek. I inteligentny a to lubie. Z wygladu brunet ciene oczy i broda - taki drwal ma cos w sobie. Zobaczymy na spokojnie, a jest sam jakoa od roku, duzo pracowal i sam przyznal ze nie mial czasu na randkowanie ale teraz przyszedl czas i doskwiera mu juz samotnosc. Ja narazie nie wypowiadalam sie o swojej przeszlosci - za wczesnie, on tez nie pytal, moze tylko od kiedy jestem sama. Podoba mi sie w nim ze jest troskliwy a z minusow: ma kota jejehehhe i troche przejawia zazdrosc o moich kolegow z pracy albo mi sie wydaje. Wczoraj tez bylismy w knajpie gdzie przewinelo sie sporo pieknych kobiet odstawionych w walentynki w liecki itd - za zadna sie przy mnie nie obejrzal, nie oderwal ode mnie wzroku - mile. Nie to ze porownije ale moj ex wiecznie uciekal wzrokiem na inne kobiety, strasznie mnie to irytowalo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 10:59   #383
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqua tylko żeby nie był za bardzo w Ciebie zapatrzony bo to też bardzo niedobrze. Facet te, może być bluszczem i to strasznie ciśnie! Staraj się go dobrze poznać i trzymaj luz jak najdłużej! Trzymam kciuki za Ciebie!
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 11:04   #384
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Qayqua tylko żeby nie był za bardzo w Ciebie zapatrzony bo to też bardzo niedobrze. Facet te, może być bluszczem i to strasznie ciśnie! Staraj się go dobrze poznać i trzymaj luz jak najdłużej! Trzymam kciuki za Ciebie!

Cziki spokojnie, ja na maxa na luzie podchodze uwierz mi mam mega dystans i traktuje to jako znajomosc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 11:30   #385
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
a z minusow: ma kota jejehehhe
A to odpada, bo mógłby się z moimi nie dogadać
Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Wczoraj tez bylismy w knajpie gdzie przewinelo sie sporo pieknych kobiet odstawionych w walentynki w liecki itd - za zadna sie przy mnie nie obejrzal, nie oderwal ode mnie wzroku - mile. Nie to ze porownije ale moj ex wiecznie uciekal wzrokiem na inne kobiety, strasznie mnie to irytowalo.
Mój TŻ też z tych uciekających. Nie żeby mnie się nie podobali przystojni faceci, ale nie ślinię się do nich.

Z opisu brzmi naprawdę bardzo spoko Choćby skończyło się na koleżeństwie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 11:43   #386
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Nie tylko Ciebie to denerwuje. Nawet jeśli mnie mój chłopak całował w miejscu publicznym to nie czułam się z tym komfortowo i zwykle się odsuwałam. Ostatnio stałam na przystanku, ja i jakaś para, serio...jeszcze chwila a byłaby ostra scena seksu. Jakby ktoś nam zdjęcie zrobił, to fajny mem by z tego wyszedł. Ja, zła ze swoją miną i oni, podnieceni ;D

Qayqa Gratuluję randki Jednak można fajnych facetów spotkać w internecie Też próbuję tam rozmawiać ale wkurza mnie bardzo, jeśli ktoś używa tylko aha, a Ty? Serio, można mnie poderwać tylko zdaniami złożonymi
No ja dokładnie mam tak samo. Nie lubię okazywać uczuć w miejscu publicznym. Nawet mam tak,że jak jestem w własnym domu i są moi znajomi, to nie lubiłam jak mnie ex chłopak chciał przytulić albo na kolana wziąć. Może to dziwne ale nie lubiłam tego strasznie. Jeszcze on był taką przylepa,że jakby mógł to by mnie całą od głów do stóp wycalowal przy moich znajomych.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 11:44   #387
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A to odpada, bo mógłby się z moimi nie dogadać



Mój TŻ też z tych uciekających. Nie żeby mnie się nie podobali przystojni faceci, ale nie ślinię się do nich.



Z opisu brzmi naprawdę bardzo spoko Choćby skończyło się na koleżeństwie.

I tak tez do tego podchodze. Lubie poznawac nowych ludzi, aha i minus za to ze jest fanem realu madryt ale bedzie ciekawie jak sie umowimy na mecz barca vs real nie zapeszam bo tak naprawde kolejne spotkania go zwerifykuja ale przeprowadzilam juz z 10 rozmow dluzszych z innymi facetami i bylam zalamana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 11:47   #388
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

O nieee, Gran Derbi ważna sprawa, żebyście się przez to tylko nie klocili hahaha
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 11:49   #389
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
O nieee, Gran Derbi ważna sprawa, żebyście się przez to tylko nie klocili hahaha

Ja mu juz zapowiedzialam ze bedzie dym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-15, 12:06   #390
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzwoniła do mnie mama mojego przedszkolaka. Jest jej strasznie przykro że już tam nie pracuję. Podobno na ostatnim zebraniu innej grupy, które było 2 tygodnie temu, moja szefowa mnie zachwalała pod niebiosa. Cóż za fałsz. Taki miły gest od tej mamy, znowu mi się ryczeć chce
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.