Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-18, 17:28   #511
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Po jakim czasie pojawił się Wam największy kryzys po rozstaniu?
Jestem tygodniowym świeżakiem, na początku się cieszyłam, ze to koniec ,ze sie uwolniłam z toksycznej relacji a teraz mi smutno, coraz gorzej się czuje..
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 17:38   #512
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Pozdrawiam moje kochane dziewczynyyyy ! ))


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 17:57   #513
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

IMG_1487440628.057373.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 18:41   #514
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez beznamietna Pokaż wiadomość
Po jakim czasie pojawił się Wam największy kryzys po rozstaniu?
Jestem tygodniowym świeżakiem, na początku się cieszyłam, ze to koniec ,ze sie uwolniłam z toksycznej relacji a teraz mi smutno, coraz gorzej się czuje..
Tak gdzieś około 2 tygodnie po rozstaniu. Jeszcze znów doznasz ulgi, zobaczysz, jak detoks zacznie działać

Zeżarłam dziś 2 kawałki ciasta. No i tłusty czwartek już będzie bez pączka

qayqa, miłego, poproszę o toast za moje zdrówko!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 18:46   #515
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Magu fajnie że u Ciebie lepiej. A jak uczuciowo? Jakieś nowe slipy na horyzoncie? )

Qayqa ja poproszę tego whiskacza z cola ojjjj ale bym się napila! Baw się dobrze, opij wszystkie kąty żeby się dobrze mieszkalo i puste łóżko szybko zrobilo cieplutkie )))

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Nyana a Ty jesteś na diecie pro-zdrowie czy pro-fit??
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 18:48   #516
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Nyana a Ty jesteś na diecie pro-zdrowie czy pro-fit??
Zmiana trybu życia, jedzenie tyle, ile bilans kaloryczny wynosi do utrzymania wagi, ażeby ani nie schudnąć, ani nie przytyć. No ale ogólnie nie jadam pustych kalorii, wiadomo, te sprawy
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 19:43   #517
MalowanaAnia
Raczkowanie
 
Avatar MalowanaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ojejku, też nabrałam ochoty na whisky z colą!

Dziewczyny, mam pytanie do Was. Poznałam na tym portalu randkowym faceta, fajnie się pisze, widać, że inteligentny, dojrzały, przystojny Wiecie, pasuje do mojego typu. Teraz znalazłam go na instagramie. Ma w obserwowanych same strony erotyczne, a tu dupcie, tu cycuszki, jakiś portal do szukania seksu...Nie wiem czy tam jest zarejestrowany, ale w obserwowanych to ma... Ogólnie bardzo się zdziwiłam... Jak coś dwuznacznie napisałam to on jakby nie zwracał na to uwagi i sądziłam, że jest taki spokojny misiaczek a tu takie zaskoczenie! Martwić się? ;/
MalowanaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-18, 19:44   #518
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Beznamietna - po jakimś miesiącu jak przeczytałam teksty, które sadzil mojej następczyni - toczka w toczke jak w mailach do mnie...

Ja dzis zjadlam chleb, módlcie się bym nie umarła. Nie wolno mi (własne mogę, ale nie mam siły dziś piec), ale peklam. Czuję się póki co źle psychicznie aha, i mam kaszel.

Jakbym jutro nic nie napisała, to dzwoncie na policję i powiedzcie, że zabiła mnie mąka orkiszowa

(Musiałam szydere, bo czasami muszę odreagować moją grupę wsparcia, sorry).

Jakbym jednak nadal była całkiem martfa po tej mące, to proszę ładny wieniec i wesołą stype.

Cziki, nie mam czasu na slipy. Ani ochoty, szczerze powiedziawszy, choć miałam ostatnio piękny i szczęśliwy sen o związku. Miałam chłopa Angola pięknego jak marzenie o imieniu Patrick, co samo w sobie obrazuje tragiczny stan (sran! No, no, ale wyszlo... )mojej psychiki. Taki oksymoron Może ja powinnam dawkę metforminy zmniejszyć

Qayqa, moje zdrowie poproszę, ja tu zagryze sałatą Niezapomnianych wrażeń Ci życzę

Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk

Edytowane przez magbeth
Czas edycji: 2017-02-18 o 19:46
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 20:08   #519
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

[QUOTE=nyana89;71071841]Tak gdzieś około 2 tygodnie po rozstaniu. Jeszcze znów doznasz ulgi, zobaczysz, jak detoks zacznie działać


no wlasnie u mnie pierwsze 3 dni były naprawdę super, krzyczałam "Ludzie wreszcie zyje"! a dziś mija tydzień- mój stan określam jako lekko beznajdziejny.. Zapomniałam jak to jest rozstawać się ostatni raz chyba to było tak burzliwie 10 lat temu.. Serce jedno, rozum drugie, ale tym razem stawiam na siłę rozumu... Męczy mnie ten mętlik myślowy - kocham, nie kocham, nienawidze, złoszcze się, jest mi obojętny... Aż się drapie po głowie, czy ja normalna jestem ? chyba za duzo na raz
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 20:52   #520
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez beznamietna Pokaż wiadomość
Po jakim czasie pojawił się Wam największy kryzys po rozstaniu?
Jestem tygodniowym świeżakiem, na początku się cieszyłam, ze to koniec ,ze sie uwolniłam z toksycznej relacji a teraz mi smutno, coraz gorzej się czuje..
Kiedy to facet zrywal to chyba caly czas bylo tak samo zle. W sensie raz gorzej, raz lepiej, ale generalnie porownywalnie. Nie mialam czegos takiego jak najwiekszy kryzys. Gdy to ja zakonczylam zwiazek nie mialam kryzysu nigdy.
Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Ojejku, też nabrałam ochoty na whisky z colą!

Dziewczyny, mam pytanie do Was. Poznałam na tym portalu randkowym faceta, fajnie się pisze, widać, że inteligentny, dojrzały, przystojny Wiecie, pasuje do mojego typu. Teraz znalazłam go na instagramie. Ma w obserwowanych same strony erotyczne, a tu dupcie, tu cycuszki, jakiś portal do szukania seksu...Nie wiem czy tam jest zarejestrowany, ale w obserwowanych to ma... Ogólnie bardzo się zdziwiłam... Jak coś dwuznacznie napisałam to on jakby nie zwracał na to uwagi i sądziłam, że jest taki spokojny misiaczek a tu takie zaskoczenie! Martwić się? ;/
Z doswiadczenia wiem, ze to nic dobrego nie wrozy Moj eks lajkowal takie strony, w sumie to mi nawet bylo za niego wstyd, bo czesto na fejsie mi sie wyswietlalo, ze polubil zdjecie jakiejs cycatej sztucznej dziuni. Przeciez wszyscy znajomi to widza I jeszcze czasem dowalal jakims oblesnym komentarzem. Jak sie poczyta wlasnie te komentarze pod takimi zdjeciami to niewiadomo czy sie smiac czy plakac. Jakies stare dziady lub patusy piszace jak by to nie wyr*chaly
__________________


Edytowane przez Agaciok xD
Czas edycji: 2017-02-18 o 20:54
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 21:06   #521
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Ojejku, też nabrałam ochoty na whisky z colą!

Dziewczyny, mam pytanie do Was. Poznałam na tym portalu randkowym faceta, fajnie się pisze, widać, że inteligentny, dojrzały, przystojny Wiecie, pasuje do mojego typu. Teraz znalazłam go na instagramie. Ma w obserwowanych same strony erotyczne, a tu dupcie, tu cycuszki, jakiś portal do szukania seksu...Nie wiem czy tam jest zarejestrowany, ale w obserwowanych to ma... Ogólnie bardzo się zdziwiłam... Jak coś dwuznacznie napisałam to on jakby nie zwracał na to uwagi i sądziłam, że jest taki spokojny misiaczek a tu takie zaskoczenie! Martwić się? ;/
Chyba dałabym sobie spokój. Raz, że nie wiadomo do końca jakie ma podejście zamiary..., a dwa, nie chciałabym mieć faceta, który publicznie polubywałby cycate dziunie.

Seriio?! Nie wierzę w normalnych mężczyzn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-18, 21:14   #522
ohda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć dziewczyny!

Dołączam do Waszego grona jako parudniowa singielka. Zawsze czekałam na weekendy a w ten chętnie wciągnęłabym się w wir pracy, żeby nie myśleć. Też tak macie?
ohda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 21:36   #523
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez ohda Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Dołączam do Waszego grona jako parudniowa singielka. Zawsze czekałam na weekendy a w ten chętnie wciągnęłabym się w wir pracy, żeby nie myśleć. Też tak macie?
Wir pracy jest dobry w tym przypadku. Tak trzymaj! Choć w większości tutaj dziewczynom chyba ciężko po rozstaniu zebrać się do zrobienia czegoś konstruktywnego. Etap rozpaczy musi być 😜😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 21:39   #524
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ohda tak

Just ja też coraz mniej wierzę. Ja spotykam teraz samych debili, za przeproszeniem, i wysyp mężów niezdecydowanych którzy mają "większe potrzeby niż żona i szukają koleżanki" albo maminsynki, albo desperaci.

Ale wolę mimo tego być samą niż z takim kimś kto nie będzie mi odpowiadał ..

Mag, jaki jest numer do norweskiej policji??
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 21:53   #525
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

112 pilne, 02800 to lokalne posterunki. Kierunkowy +47

Ps. Jeszcze dycham

Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 22:11   #526
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ok, zapisałam. Jak powiem o 'magbeth' to Cię znajdą?? )
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 22:39   #527
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Ohda tak

Just ja też coraz mniej wierzę. Ja spotykam teraz samych debili, za przeproszeniem, i wysyp mężów niezdecydowanych którzy mają "większe potrzeby niż żona i szukają koleżanki" albo maminsynki, albo desperaci.

Ale wolę mimo tego być samą niż z takim kimś kto nie będzie mi odpowiadał ..

Mag, jaki jest numer do norweskiej policji??
Cziki!!!

Ja ostatnio zaczynam ponownie dochodzić do wniosku, że nie chcę więcej mieć faceta. Mam wrażenie, że to nie dla mnie. Związki wymagają dużo pracy, poświęcenia i jak życie mi pokazało niosą duży bagaż emocji nie tylko tych dobrych, bo przecież w każdym związku są jakieś kryzysy mniejsze czy większe.
Oglądałam dzisiaj jeden odcinek programu Rolnik szuka żony. Pierwszy raz go widziałam, bo od niedawna mam telewizor. Te chłopy w tym programie są tak beznadziejne, że głowa mała. I był tam taki jeden typ gościa, który dosłownie zranił dziewczynę, aż oczy jej się szkliły. No coś okropnego!! Jak można...???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 23:10   #528
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Just ten łysy??

Może Ci jeszcze przejdzie, daj sobie czas
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 00:36   #529
201707171459
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 138
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Beznamietna - po jakimś miesiącu jak przeczytałam teksty, które sadzil mojej następczyni - toczka w toczke jak w mailach do mnie...

Ja dzis zjadlam chleb, módlcie się bym nie umarła. Nie wolno mi (własne mogę, ale nie mam siły dziś piec), ale peklam. Czuję się póki co źle psychicznie aha, i mam kaszel.

Jakbym jutro nic nie napisała, to dzwoncie na policję i powiedzcie, że zabiła mnie mąka orkiszowa

(Musiałam szydere, bo czasami muszę odreagować moją grupę wsparcia, sorry).

Jakbym jednak nadal była całkiem martfa po tej mące, to proszę ładny wieniec i wesołą stype.

Cziki, nie mam czasu na slipy. Ani ochoty, szczerze powiedziawszy, choć miałam ostatnio piękny i szczęśliwy sen o związku. Miałam chłopa Angola pięknego jak marzenie o imieniu Patrick, co samo w sobie obrazuje tragiczny stan (sran! No, no, ale wyszlo... )mojej psychiki. Taki oksymoron Może ja powinnam dawkę metforminy zmniejszyć

Qayqa, moje zdrowie poproszę, ja tu zagryze sałatą Niezapomnianych wrażeń Ci życzę

Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk

Na bank jesteśmy w tej samej grupie wsparcia dla IO
201707171459 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-19, 06:23   #530
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Aaa a u mnie wczoraj wieczorem bylo lepiej, nie mialam czasu myslec i sie smucic ale dzis popoludniu wracam i pewnie bedzie zjazd. Kurcze szkoda ze tak daleko mieszkaja, musze ich czesciej odwiedzac po rozwodzie, bardzo pozytywnie dzialaja na moja chec do czegokolwiek

Edytowane przez Zalamana121
Czas edycji: 2017-02-19 o 06:25
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 07:17   #531
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Krotko i na temat : masakra


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 08:29   #532
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa to tylko KAC
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 09:02   #533
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Qayqa to tylko KAC

Cziki to blagam zabierz go..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 09:31   #534
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Sloonko Pokaż wiadomość
Na bank jesteśmy w tej samej grupie wsparcia dla IO
Twoje zdrowie, przegryzam sniadaniem BT
Ps. Jestem też w niehisterycznej, jakos lżej

Cziki, nie wis na telefonie, pokonalam chleb.
Wrrrr, w nocy śnił mi się eks, tak mnie rozjuszyl w tym śnie, że od siódmej spać nie mogę i czytam...
Just, ja szczerze powiedziawszy, też lepiej się czuję bez stałego związku. Jednak. Mam ten bagaż spory, owszem, czasami potrzeba mi drugiego człowieka, ale im jestem starsza, tym trudniej to widzę. Wizji tradycyjnego związku (ślub, kredyt, dzieci etc)tak naprawdę nigdy nie miałam. Mogłabym się hajtnac (chajtnac?) z facetem, który chciałby dokładnie tego samego, CHCIAŁBY ze mną być i dawać sobie radę ale nigdy nie bylo to moim celem samym w sobie i tylko moja mama będzie drzec szaty w sobie jeśli jej kiedyś obraczka na palcu nie zamacham. Trudno, zawsze może zacząć oglądać nowy serial na ukojenie duszy
Masz dużo racji piszac, że związek wymaga pracy - o czym się zapomina w fazie motyli i jednorozcow, a kiedy te już padają, bywa, że nie ma nad czym pracować. Ja tam w każdym razie obecnie jestem na nie, nawet dla jednorozcow. Motyle mam w planach na kolejne tatuaże



Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

qayqa, wpadaj do mua, mam tone kapusty kiszonej i gory pod nosem, pomaga
Trzymaj się dziewczyno

Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 09:47   #535
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Twoje zdrowie, przegryzam sniadaniem BT
Ps. Jestem też w niehisterycznej, jakos lżej

Cziki, nie wis na telefonie, pokonalam chleb.
Wrrrr, w nocy śnił mi się eks, tak mnie rozjuszyl w tym śnie, że od siódmej spać nie mogę i czytam...
Just, ja szczerze powiedziawszy, też lepiej się czuję bez stałego związku. Jednak. Mam ten bagaż spory, owszem, czasami potrzeba mi drugiego człowieka, ale im jestem starsza, tym trudniej to widzę. Wizji tradycyjnego związku (ślub, kredyt, dzieci etc)tak naprawdę nigdy nie miałam. Mogłabym się hajtnac (chajtnac?) z facetem, który chciałby dokładnie tego samego, CHCIAŁBY ze mną być i dawać sobie radę ale nigdy nie bylo to moim celem samym w sobie i tylko moja mama będzie drzec szaty w sobie jeśli jej kiedyś obraczka na palcu nie zamacham. Trudno, zawsze może zacząć oglądać nowy serial na ukojenie duszy
Masz dużo racji piszac, że związek wymaga pracy - o czym się zapomina w fazie motyli i jednorozcow, a kiedy te już padają, bywa, że nie ma nad czym pracować. Ja tam w każdym razie obecnie jestem na nie, nawet dla jednorozcow. Motyle mam w planach na kolejne tatuaże



Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

qayqa, wpadaj do mua, mam tone kapusty kiszonej i gory pod nosem, pomaga
Trzymaj się dziewczyno

Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk

A znajdzie sie tez rosolek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Ps wczoraj dowiedzialam sie ze ex chodzi do psychologa bo sobie nie radzi. Nie radzi z czym? Ze swoja dwulicowoscia i podloscia ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 09:48   #536
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Ps wczoraj dowiedzialam sie ze ex chodzi do psychologa bo sobie nie radzi. Nie radzi z czym? Ze swoja dwulicowoscia i podloscia ?
Nawet się nad tym dłużej nie zastanawiaj, bo szkoda tracić czas I kuruj się!

Spokojnej niedzieli, dziewczyny!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 09:52   #537
Kornella
Zadomowienie
 
Avatar Kornella
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 060
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzisiaj nasza rocznica- rok jak jesteśmy razem nawet nie wiem kiedy to zkeciało. Jesteś cudowny! Bardzo Cię Kocham!

Dzisiaj jedziesz do pracy ale za to jutro cały dzień nasz!
__________________
"Nigdy nie zapomnisz, ale pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że już tak strasznie nie boli."

~Erica Spindler
Kornella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 09:53   #538
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Kornella Pokaż wiadomość
Dzisiaj nasza rocznica- rok jak jesteśmy razem nawet nie wiem kiedy to zkeciało. Jesteś cudowny! Bardzo Cię Kocham!

Dzisiaj jedziesz do pracy ale za to jutro cały dzień nasz!
Idealnie po wątek
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 09:59   #539
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Haha. To chyba miało być na PTT
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-19, 10:12   #540
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Haha haha my Ciebie też kochamy!

Qayqa dziś niedziela, dzień czilaltu i relaksu, korzystaj!
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.