Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-21, 18:12   #691
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Rozstanie z facetem XXXVII

Najlepiej kurde napisac i sie nie odezwacccc ! Martwimy sie psze Pani


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez qayqa
Czas edycji: 2017-02-21 o 18:17
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:42   #692
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova co się dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:45   #693
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Czy też miałyście tak, że nic Wam się nie chciało po rozstaniu? Nie mogłyście się na niczym skupić? Mam problem ze skupieniem się na czymkolwiek. Czy to chwilowe?
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:47   #694
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez beznamietna Pokaż wiadomość
Czy też miałyście tak, że nic Wam się nie chciało po rozstaniu? Nie mogłyście się na niczym skupić? Mam problem ze skupieniem się na czymkolwiek. Czy to chwilowe?
Normalne. Chwilowe. Chyba każdy tak ma.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 18:55   #695
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Przepraszam Dziewczyny. Nic nie jest tak jak powinno być. Ostatni rok z mojego życia to chyba żart. Romans męża, rozpad małżeństwa, jego kłamstwa i długi, oczernianie mnie, moja depresja, strata pracy i teraz problemy z alimentami. Nie mam siły na nic. Po prostu mam ochotę schować się pod kołdrę i płakać. Karma?! Jaka kuvwa karma!!! Źli ludzie mają lepiej, nie mają sumienia i po trupach osiągają wszystko. Dzisiaj byłam u psychologa, miałyśmy omówić test osobowości, ale się okazało że zgubiła ten test. Na szczęście znalazła, 5 minut przed naszym spotkaniem więc nie omówiłyśmy ale przynajmniej nie muszę drugi raz pisać. Mimo to pogadalysmy o moim stanie i tym co się dzieje w mojej głowie. Na terapię czeka się ok 6 miesięcy, a ja jeszcze nie jestem w kolejce bo nie skoczylysmy diagnostyki. Za to stwierdziła że jest ze mną na tyle kiepsko, że będziemy się umawiać co mniej więcej miesiąc-poltora żeby kontrolować mój stan. Czy już mogę sobie strzelić w łeb?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 19:03   #696
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Thumbs down Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova jeszcze bedzie pieknie, nie warto przez idiotow zycia przekreslac. Poznamy wszystkie kogos kto nas pokocha calym soba, tak jak na to zaslugujemy. Musimy w to wierzyc. Wiem ze boli, tez mam pieklo z mezem, a w dodatku nadal kocham i tesknie za M. Niewiadomo co z domem, musze mieszkac z tym psychopata pod jednym dachem, do konca zycia jestem skazana na jego obecnosc bo mamy corke. Ale jeszcze bedzie pieknie, trzeba wierzyc
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 19:29   #697
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie chcę żadnej miłości, nie chcę partera, nie chcę związku. Chcę mieć to wszystko za sobą.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 19:49   #698
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Przepraszam Dziewczyny. Nic nie jest tak jak powinno być. Ostatni rok z mojego życia to chyba żart. Romans męża, rozpad małżeństwa, jego kłamstwa i długi, oczernianie mnie, moja depresja, strata pracy i teraz problemy z alimentami. Nie mam siły na nic. Po prostu mam ochotę schować się pod kołdrę i płakać. Karma?! Jaka kuvwa karma!!! Źli ludzie mają lepiej, nie mają sumienia i po trupach osiągają wszystko. Dzisiaj byłam u psychologa, miałyśmy omówić test osobowości, ale się okazało że zgubiła ten test. Na szczęście znalazła, 5 minut przed naszym spotkaniem więc nie omówiłyśmy ale przynajmniej nie muszę drugi raz pisać. Mimo to pogadalysmy o moim stanie i tym co się dzieje w mojej głowie. Na terapię czeka się ok 6 miesięcy, a ja jeszcze nie jestem w kolejce bo nie skoczylysmy diagnostyki. Za to stwierdziła że jest ze mną na tyle kiepsko, że będziemy się umawiać co mniej więcej miesiąc-poltora żeby kontrolować mój stan. Czy już mogę sobie strzelić w łeb?
Jak to na terapie się czeka pół roku? To co to za terapia i gdzie? Ten Twój psycholog terapii nie prowadzi??

Michalova! Nic się nie martw. Fakt, że dostałaś od życia po dupie, ale może teraz będzie już tylko lepiej?? Jak ktoś to tutaj napisał, najważniejsze to nie stać w miejscu i robić choćby małe kroki do przodu, choćby były milimetrowe. Pewnie jesteś tym wszystkim wyczerpana, ale najgorsza rzecz jakaś można teraz zrobić, to poddać się rozpaczy. Życie toczy się dalej jakieby nie było. Często nie dostrzegamy w wielu sytuacjach, zdarzeniach ich pozytywnych stron, np. Twój beznadziejny mąż..., to chyba dobrze, że z nim już koniec, bo to palant, kłamca. Pomyśl..., spójrz na pewne rzeczy też z tej dobrej strony. Masz szanse zacząć od nowa, od początku. Wiem, że łatwo się mówi..., brakuje siły, chęci, depresja. Nie poddawaj się i szukaj pozytywów ten sytuacji.
A co do tego, że psycholog powiedział Ci, że jesteś w kiepskim stanie...idiotka!
Nie daj sobie tylko tego wpoić! Powtarzaj sobie, że... Owszem masz kryzys, ale wyjdziesz z tego, dasz radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Nie chcę żadnej miłości, nie chcę partera, nie chcę związku. Chcę mieć to wszystko za sobą.
Masz rację. Nie potrzeba Ci teraz miłości, związku, partnera. To nie powinno być celem samym w sobie...chyba nigdy i u nikogo. Ty jesteś celem najważniejszym!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez just_wlosy
Czas edycji: 2017-02-21 o 20:05
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 20:12   #699
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova bardzo mi przykro ze tak sie czujesz. Mysle ze glownym zapalnikiem tego stanu teraz jest utrata pracy, to minie i znajdziesz nowa. I tak powoli kazdego dnia. Moja mama wychodzila 2 lata z patollgicznego zwiazku z moim ojcem a teraz... Szczesliwa madra doswiadczona piekna kobieta. Wiem ze i Ty dasz rade.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 20:45   #700
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Hej dziewczyny!!
Widzę, że coraz rzadziej tu bywam 😊 Co mnie z jednej strony cieszy. Musiałam nadrabiać wszystkie Wasze wiadomości.
Chciałabym coś napisać mam nadzieję, że pozytywnego mimo wszystko.
Ostatnie dwa tygodnie było całkiem niezłych. Starałam się jak nie wiem. Byłam na trzech rozmowach o pracę w zeszłym tygodniu. Wszystkie bardzo fajne i obiecujące. Zobaczyłam światełko w tunelu, zapomniałam o eksie na dłużej.
Wczoraj dostałam trzy telefony zwrotne i wszystkie niestety negatywne. Możecie sobie tylko wyobrazić jaki dół. Nie jest łatwo.Nudzę się jak nie wiem, a w takich sytuacjach, fakt że się podlamuje i płaczę, myślę że jestem beznadziejna i boję się o swoją przyszłość w tym chorym świecie. Ale jutro lub po jutrze, spróbuję się otrząsnąć i szukać dalej. W tym wszystkim teraz jedno zrozumiałam i wresZcie poczułam, że liczę się teraz tylko ja i muszę zawalczyć o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Nie poddam się, choćbym miała jeszcze wylać hektolitry łez i dostać milion odmów. Najgorzej jest nic nie robić. Muszę się znieczulic mocno na porażkę.
Co do eksa, oczywiście boli ciągle i tęsknię, najbardziej w chwilach kiedy ponoszę porażkę. Ale to palant. Nie chcę go znać. On nie miał dla mnie skrupułów, zachował się jak dupek. Nigdy wiecej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez just_wlosy
Czas edycji: 2017-02-21 o 20:47
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 20:46   #701
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

michalova, pomału na pewno zacznie być lepiej Pewnie teraz wydaje się to być pustym gadaniem, ale mocno trzymam kciuki za Ciebie i za to żebyś wyszła na prostą. Pisz tu do nas, mów co Ci na sercu leży! Nie bądź w tym sama.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 20:51   #702
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Terapia na NFZ. Prowadzi, ale na razie robi mi diagnostykę. No takie są kolejki na terapię. Źle mnie zrozumiałaś z psychologiem. Ona powiedziała, że na razie nie może mnie zapisać na regularną terapię, ale może mi zaproponować spotkania co moesiac-półtora, żebym czuła że mam wsparcie. Ona mi nie powiedziała, że jestem w kiepskim stanie, sama sobie dodałam. Wręcz tłumaczyła mi, że jestem silna i muszę w to uwierzyć, a ona mi w tym pomoże.
Qayqa owszem, martwię się pracą, ale wiem że znajdę coś innego. Jutro jadę na rozmowę, nie kwalifikacyjną bo i tak teraz etatu nie mają. Ale pani dyrektor chciała ze mną porozmawiać po tej reklamie od mamy mojego przedszkolaka. Jak "uzbierają" jeszcze 5-7 dzieci, to jestem pierwsza na liście do zatrudnienia. Zapalnikiem jest zbliżający się wielkimi krokami rozwód i niewiadoma czego się spodziewać.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 21:06   #703
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova: mega smutno sie to czyta. Mysle, ze zwalilo sie tyle na Ciebie, ze masz prawo byc zdolowana, zrezygnowana. Nie zapominaj natomiast, ze wiele osob Cie ceni (taka reakcja rodzicow w przedszkolu to raczej rzadkosc!) i ZE masz synka, ktory Cie kocha. Jutro bedzie lepszy dzien. Promise.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Michalova: mega smutno sie to czyta. Mysle, ze zwalilo sie tyle na Ciebie, ze masz prawo byc zdolowana, zrezygnowana. Nie zapominaj natomiast, ze wiele osob Cie ceni (taka reakcja rodzicow w przedszkolu to raczej rzadkosc!) i ZE masz synka, ktory Cie kocha. Jutro bedzie lepszy dzien. Promise.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Michalova: mega smutno sie to czyta. Mysle, ze zwalilo sie tyle na Ciebie, ze masz prawo byc zdolowana, zrezygnowana. Nie zapominaj natomiast, ze wiele osob Cie ceni (taka reakcja rodzicow w przedszkolu to raczej rzadkosc!) i ZE masz synka, ktory Cie kocha. Jutro bedzie lepszy dzien. Promise.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 21:37   #704
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Reakcją rodziców w przedszkolu sama jestem zaskoczona i dała mi dużego kopa, naprawdę. Teraz się okazuje, że paznokcie też umiem ładnie pomalować. Robiłam hybrydy póki co sobie, a ostatnio koleżance i bratowej. A jutro przychodzi do mnie koleżanka mojej bratowej, bo tak się jej spodobały hybrydy u mojej bratowej. Cieszy mnie to, tym bardziej że mam lapme od miesiąca i nigdy nie byłam na żadnym kursie. Tylko że to działa na mnie mobilizująco tylko na chwilę... Dobrze, że mam syna. On mi daje siłę, żeby przetrwać kolejny dzień. Ale jak sobie przypomnę siebie jeszcze sprzed kilku miesięcy, nawet już po rozstaniu... To po prostu tęsknię za tamtą sobą. Teraz egzystuje, funkcjonuje żeby przetrwać dzień za dniem...
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 21:37   #705
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova kochana tule Cię mocno!!! Jesteś taka dzielna, dasz radę po swojemu!

Just no szok! To co napisałaś do michalovej i o sobie... Extra zmiana! Bardzo dojrzalas! I to jest właśnie to co nas zmienia po tej gownianej sytuacji. PO jesteśmy silniejsze, mądrzejsze. Będziemy szczęśliwsze, wszystkie, bez wyjątków. Wierzę w to głęboko, tylko to szczęście to nie będzie facet u boku, to będzie w nas

Ściskam.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 21:48   #706
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

"Przeszla przez pieklo i wyszla po drugiej stronie trzymajac ogien w rekach" tak bedzie, mowie Wam
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 21:57   #707
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Miałam taki fajny dzień.. pod względem samopoczucia (czy to przez lody na śniadanie, czy ciacho na kolację? ). Złe myśli były gdzieś daleko i bach wieczorem wiadomość od byłego partnera w jakiejś, za przeproszeniem , gównianej sprawie, w bardzo dyplomatycznym tonie, o której w ogóle mógł nie pisać. Niby nic, ale humor mi zjechał.. Tak nijak się czuję.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 01:12   #708
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Rozstanie z facetem XXXVII

Lipnylogin: Mam to samo! Mam wrazenie, ze te wiadomosci dyplomatyczne w sprawach sluzbowych bardziej mnie doluja niz gdyby to byly jakies emocjonalne wywody. Taki obcy sie wtedy wydaje. Przykre Strasznie.
Ja Mam dzisiaj lepszy dzien i doslownie Jestem w szoku jak bardzo odbijam sie od dna po weekendzie, Ktory byl tragiczny pod wzgledem mojego samopoczucia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

Edit: Dziewczyny, czuje sie coraz silniejsza!!!! Nie wiedzialam, ze to kiedys poczuje!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:11 ----------

Edit: Dziewczyny, czuje sie coraz silniejsza!!!! Nie wiedzialam, ze to kiedys poczuje!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 06:21   #709
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Lipnylogin: Mam to samo! Mam wrazenie, ze te wiadomosci dyplomatyczne w sprawach sluzbowych bardziej mnie doluja niz gdyby to byly jakies emocjonalne wywody. Taki obcy sie wtedy wydaje. Przykre Strasznie.
Ja Mam dzisiaj lepszy dzien i doslownie Jestem w szoku jak bardzo odbijam sie od dna po weekendzie, Ktory byl tragiczny pod wzgledem mojego samopoczucia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

Edit: Dziewczyny, czuje sie coraz silniejsza!!!! Nie wiedzialam, ze to kiedys poczuje!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:11 ----------

Edit: Dziewczyny, czuje sie coraz silniejsza!!!! Nie wiedzialam, ze to kiedys poczuje!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ciesze sie naprawde ale czemu nie spisz o 3 w nocy:p?! Oby do przodu!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-22, 08:52   #710
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Witajcie Kochane Moje, widzę, że wątek wciąż jest, nie poznaje niektórych osób ale może to dobrze, bo to znak, że każdy znalazł i znajdzie swoją drogę. Byłam tu wiele razy, wracałam i wracałam a sprawa dotyczyła tego samego mężczyzny, który fundował mi huśtawki emocjonalne rodem z podręczników psychologii, wracał, odchodził, wracał.. I tak latami. Mam za sobą detoks, terapię uzależnień, zawał, przypłaciłam chore uczucie zdrowiem.
Ale ja nie o tym. Otóż UDAŁO SIĘ!!! Jestem wolna i zamężna)) Dwa lata temu poznałam cudownego człowieka, który pokochał mnie i moje chore dziecko. Mam córkę z zespołem Downa. Po czterech miesiącach wzięliśmy ślub, jestem szczęśliwa jak nigdy. Nareszcie po prawie 50 latach wiem, jak wygląda prawdziwa miłość, WARTO na nią czekać. Moją bolączką są jednak teraz finanse, podupadłe zdrowie nie pozwala mi pracować, zmarł mój ojciec, opiekuję się mamą i córką, moje dziecko wciąż choruje, ma problemy ze skórą, zapaleniami oskrzeli, alergią.
Mam nadzieję, że ze względu na stare posty i znajomość, no bo znają mnie tu , oj, oj... moderator nie wyrzuci tego postu.
Zbieram teraz na wyjazd córki nad morze, każda złotówka to jak dar niebios, chcemy z mężem troszczyć się Młodą najlepiej jak potrafimy,m razem.. Mąż jest na rencie...Pomożecie? https://pomagam.pl/syrenka Moje dziecko jest podopieczną fundacji, można przekazać 1 procent podatku: KRS 0000270809Dopisek: Bubak, 7022
Miłość znalazłam, trzymam za Was kciuki Kochane, jesteśmy mocniejsze niż się na początku wydaje, nie kochajcie wyobrażeń, nie liczcie na zmianę drugiego człowieka, miłość jest prosta i naturalna, nic nie trzeba rozkminiać, jak mawiała Elve. ciekawe co u Ciebie? Moja Droga dawna znajomo i bokserko, solidnie dawałaś mi w czapę)
Dziękuję wszystkim za rady, olśnienia, czas, za wsparcie!!! I w imieniu mojego dziecka za dobre serduszka
Dacie radę!!!!!

Dziękuję w imieniu córeczki,
Mama i Wolna Kobieta!!!!!!!!!

Edytowane przez hittherock
Czas edycji: 2017-02-22 o 08:56
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 09:06   #711
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Moje, widzę, że wątek wciąż jest, nie poznaje niektórych osób ale może to dobrze, bo to znak, że każdy znalazł i znajdzie swoją drogę. Byłam tu wiele razy, wracałam i wracałam a sprawa dotyczyła tego samego mężczyzny, który fundował mi huśtawki emocjonalne rodem z podręczników psychologii, wracał, odchodził, wracał.. I tak latami. Mam za sobą detoks, terapię uzależnień, zawał, przypłaciłam chore uczucie zdrowiem.
Ale ja nie o tym. Otóż UDAŁO SIĘ!!! Jestem wolna i zamężna)) Dwa lata temu poznałam cudownego człowieka, który pokochał mnie i moje chore dziecko. Mam córkę z zespołem Downa. Po czterech miesiącach wzięliśmy ślub, jestem szczęśliwa jak nigdy. Nareszcie po prawie 50 latach wiem, jak wygląda prawdziwa miłość, WARTO na nią czekać. Moją bolączką są jednak teraz finanse, podupadłe zdrowie nie pozwala mi pracować, zmarł mój ojciec, opiekuję się mamą i córką, moje dziecko wciąż choruje, ma problemy ze skórą, zapaleniami oskrzeli, alergią.
Mam nadzieję, że ze względu na stare posty i znajomość, no bo znają mnie tu , oj, oj... moderator nie wyrzuci tego postu.
Zbieram teraz na wyjazd córki nad morze, każda złotówka to jak dar niebios, chcemy z mężem troszczyć się Młodą najlepiej jak potrafimy,m razem.. Mąż jest na rencie...Pomożecie? https://pomagam.pl/syrenka Moje dziecko jest podopieczną fundacji, można przekazać 1 procent podatku: KRS 0000270809Dopisek: Bubak, 7022
Miłość znalazłam, trzymam za Was kciuki Kochane, jesteśmy mocniejsze niż się na początku wydaje, nie kochajcie wyobrażeń, nie liczcie na zmianę drugiego człowieka, miłość jest prosta i naturalna, nic nie trzeba rozkminiać, jak mawiała Elve. ciekawe co u Ciebie? Moja Droga dawna znajomo i bokserko, solidnie dawałaś mi w czapę)
Dziękuję wszystkim za rady, olśnienia, czas, za wsparcie!!! I w imieniu mojego dziecka za dobre serduszka
Dacie radę!!!!!

Dziękuję w imieniu córeczki,
Mama i Wolna Kobieta!!!!!!!!!

Przekazalam w swojej firmie dane.
Wszystkiego dobrego Wam zycze!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 09:37   #712
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Lipnylogin: Mam to samo! Mam wrazenie, ze te wiadomosci dyplomatyczne w sprawach sluzbowych bardziej mnie doluja niz gdyby to byly jakies emocjonalne wywody. Taki obcy sie wtedy wydaje. Przykre Strasznie.
Ja Mam dzisiaj lepszy dzien i doslownie Jestem w szoku jak bardzo odbijam sie od dna po weekendzie, Ktory byl tragiczny pod wzgledem mojego samopoczucia.
Właśnie ta obojętność razi Ale on jest hardy i uparty, więc nawet jakby coś go ruszyło, to na pewno nie dałby po sobie poznać. Myślę, że gdyby okazał trochę empatii, to byłoby mi łatwiej. Chyba łatwiej żyć z myślą, że było się dla kogoś ważną osobą i ktoś nas doceniał, niż umniejsza nam wszystkiego i ma nas gdzieś..
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 09:45   #713
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Przekazalam w swojej firmie dane.
Wszystkiego dobrego Wam zycze!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cmok, z serca, otaczam myslami, ciepłymi..
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 14:08   #714
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Moje, widzę, że wątek wciąż jest, nie poznaje niektórych osób ale może to dobrze, bo to znak, że każdy znalazł i znajdzie swoją drogę. Byłam tu wiele razy, wracałam i wracałam a sprawa dotyczyła tego samego mężczyzny, który fundował mi huśtawki emocjonalne rodem z podręczników psychologii, wracał, odchodził, wracał.. I tak latami. Mam za sobą detoks, terapię uzależnień, zawał, przypłaciłam chore uczucie zdrowiem.
Ale ja nie o tym. Otóż UDAŁO SIĘ!!! Jestem wolna i zamężna)) Dwa lata temu poznałam cudownego człowieka, który pokochał mnie i moje chore dziecko. Mam córkę z zespołem Downa. Po czterech miesiącach wzięliśmy ślub, jestem szczęśliwa jak nigdy. Nareszcie po prawie 50 latach wiem, jak wygląda prawdziwa miłość, WARTO na nią czekać. Moją bolączką są jednak teraz finanse, podupadłe zdrowie nie pozwala mi pracować, zmarł mój ojciec, opiekuję się mamą i córką, moje dziecko wciąż choruje, ma problemy ze skórą, zapaleniami oskrzeli, alergią.
Mam nadzieję, że ze względu na stare posty i znajomość, no bo znają mnie tu , oj, oj... moderator nie wyrzuci tego postu.
Zbieram teraz na wyjazd córki nad morze, każda złotówka to jak dar niebios, chcemy z mężem troszczyć się Młodą najlepiej jak potrafimy,m razem.. Mąż jest na rencie...Pomożecie? https://pomagam.pl/syrenka Moje dziecko jest podopieczną fundacji, można przekazać 1 procent podatku: KRS 0000270809Dopisek: Bubak, 7022
Miłość znalazłam, trzymam za Was kciuki Kochane, jesteśmy mocniejsze niż się na początku wydaje, nie kochajcie wyobrażeń, nie liczcie na zmianę drugiego człowieka, miłość jest prosta i naturalna, nic nie trzeba rozkminiać, jak mawiała Elve. ciekawe co u Ciebie? Moja Droga dawna znajomo i bokserko, solidnie dawałaś mi w czapę)
Dziękuję wszystkim za rady, olśnienia, czas, za wsparcie!!! I w imieniu mojego dziecka za dobre serduszka
Dacie radę!!!!!

Dziękuję w imieniu córeczki,
Mama i Wolna Kobieta!!!!!!!!!
Szalenie miło Cię widzieć
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 14:21   #715
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Reakcją rodziców w przedszkolu sama jestem zaskoczona i dała mi dużego kopa, naprawdę. Teraz się okazuje, że paznokcie też umiem ładnie pomalować. Robiłam hybrydy póki co sobie, a ostatnio koleżance i bratowej. A jutro przychodzi do mnie koleżanka mojej bratowej, bo tak się jej spodobały hybrydy u mojej bratowej. Cieszy mnie to, tym bardziej że mam lapme od miesiąca i nigdy nie byłam na żadnym kursie. Tylko że to działa na mnie mobilizująco tylko na chwilę... Dobrze, że mam syna. On mi daje siłę, żeby przetrwać kolejny dzień. Ale jak sobie przypomnę siebie jeszcze sprzed kilku miesięcy, nawet już po rozstaniu... To po prostu tęsknię za tamtą sobą. Teraz egzystuje, funkcjonuje żeby przetrwać dzień za dniem...
To może jakiś kurs na te hybrydy? Zawsze można coś dorobić albo przynajmniej rozwinąć hobby.
No widzisz? Nie dołuj się tak tą pracą. Skup się na znalezieniu nowej bo to ważne, a nie martw się o resztę. Może sięgnij po książkę "Metoda małych celów"? O rozwodzie pomyśl tak, że to moment, kiedy uwolnisz się od trosk, od kogoś kto Cię ranił i komu już później nie dasz okazji do tego by Cię dalej skrzywdził. Nie myśl, że to koniec czegoś, ale że początek czegoś nowego. Będzie dobrze. Naprawdę. Wiosna idzie, coraz ładniej będzie, dostaniesz kopa energii od słońca.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 14:30   #716
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Szalenie miło Cię widzieć
Malla jak się cieszę!!!!
Czytałam też moje posty sprzed lat pięciu i... Miałyście rację!
Ale sama musiałam do tego dojsc
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 16:30   #717
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
Malla jak się cieszę!!!!
Czytałam też moje posty sprzed lat pięciu i... Miałyście rację!
Ale sama musiałam do tego dojsc
Myślę, że to, że da się z tego wygrzebać i zapomnieć oraz odnaleźć swoje szczęście tak, jak dokonałaś tego Ty, nie tylko mnie napawa nadzieją Poczułam przyjemny powiew optymizmu, dziękuję Ci! Życzę Ci dużo szczęścia i aby przeminely wszelkie problemy zdrowotne i finansowe, a wszystkim nam tutaj nieszczęśliwym i ze zlamanymi sercami, by kiedyś i do nas los się uśmiechnął trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2017-02-22 o 16:33
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 16:48   #718
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Hittherock: bardzo milo sie czyta co piszesz. Jak widac da sie wyjsc z naprawde okropnych sytuacji. Zycze Ci duzo sily I na pewno zainteresuje sie linkiem, ktory wkleilas. Mysle, ze warto pomagac I kazda z nas powinna to robic! Zycze Ci duzo sily!


Lipnylogin: widzialam PM, odpisze pozniej, bo teraz ledwo sie wyrabiam..


Dziewczyny u mnie jest mama (przyleciala z Polski wczoraj w srodku nocy, a wlasciwie dzisiaj nad ranem ). Jest, zeby pomoc mi w przeprowadzce. Dzisiaj wszystko pakujemy, cale moje mieszkanie (ja jestem nadal w pracy, wiec dopiero wieczorem...), a jutro przeprowadzamy wszystko z mala pomoca. Kurcze, powiem Wam, ze to naprawde jak zaczynanie kompletnie nowego zycia.
Doslownie przed chwila dostalam wiadomosc sms, ze w sobote bedziemy musieli sie stawic z eksem na inventory check out obydwoje. Bede musiala go zobaczyc. I tak jak teraz czuje sie wolniejsza, silniejsza, tak boje sie, ze po tym spotkaniu w sobote wszystko runie.
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 16:57   #719
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla dasz radę.

Hittherock witaj. Miło się czyta o takim jakby nie patrzeć happy end. Grzebiąc po tym wątku sprzed kilku lat znalazłam moj chyba ulubiony teledysk, tylko teraz całkiem inaczej go widzę:

https://www.youtube.com/watch?v=v8ESR8Hi5-4

Edytowane przez cziki
Czas edycji: 2017-02-22 o 16:59
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 17:51   #720
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Miss - tak właśnie myślę nad kursem, bo naprawdę mnie to kręci. Zobaczymy.
Nie dołuję się aż tak pracą, odbieram to trochę jako krok do przodu, bo pewnie pracowałabym w tym przedszkolu jeszcze długo, a tak to teraz szukam pracy głównie w publicznych placówkach. A o rozwodzie myślę dokładnie tak jak piszesz - że to początek mojego nowego, lepszego życia. Chcę się już uwolnić od tej patologicznej sytuacji. Dzięki za miłe, budujące słowa
Mayla dasz radę, twarda z Ciebie kobieta!
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.