Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-28, 18:00   #901
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja to dzisiaj sobie myślałam jakie to jest cholernie trudne znaleźć odpowiednią osobę :O Czy to w ogóle się da na całe życie?

Patrzcie, spotykamy kogoś, nawiązujemy kontakt, bo podoba nam się fizycznie. A jaką mamy szansę, że charakter, sposób bycia i życia, marzenia i plany tej osoby zgodzą się z naszymi? A co jeśli uczucia się wypalą? A jak człowiek zmieni się po paru latach?

Czasami ktoś zaczyna nam się podobać wraz z pojawieniem się uczucia, idziemy na różne kompromisy. A tak się okrutnie dzieje, że początkowo partner z poczuciem humoru po czasie wydaje się nam niedojrzałym lekkoduchem. Nie istnieje coś takiego jak "ten jedyny" Pokręcone to wszystko.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:02   #902
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Kurcze, mala strasznie sie rzuca, wszystko na nie, dostaje szalu o byle ☠☠☠☠☠☠☠e, nie chciala wejsc do wanny placze, tupie, wali rekami. Nie wiem czy to dalej ten syrop, ogolne zmeczenie chorobowe, bunt dwulatka, nuda bez zlobka, czy jeszcze cos innego wie ktoras jak to przetrwac?
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:05   #903
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipna, dlatego ja teraz patrze w 90% na charakter i dojrzalosc. 10% zostawiam wygladowi i innym mniej istotnym sprawom


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:13   #904
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Świat niby taki logiczny, a ludzkie uczucia tak bardzo irracjonalne. Ktoś nie potrafi pokochać pięknej, dobrej i mądrej dziewczyny, a kocha zwykłą zołzę. To chyba jakaś magia się dzieje

Dzisiaj tyle słodyczy wchłonęłam, że.. Niech ktoś mnie postawi do pionu, bo tak właściwie to ja się źle potem czuję (fizycznie i psychicznie), więc to taki mini masochizm. U mnie ranek we łzach w smarkach, teraz chyba zapasy łez wyczerpany i przewiduję spokojny wieczór. Jak u Was?
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:21   #905
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Mumika, bedzie na pewno lepiej. Ja nie moglam spac na poczatku, bylam wrakiem czlowieka. Teraz jest mi smutno, ale jakos zyje. Jak widac mozna zyc bez powietrza I pamietaj, ze wychodzenie z dola po rozstaniu to nie rowna drabina do gory, tylko sinusoida, ktora z czasem sie splaszcza. Bedzie lepiej i gorzej, lepiej i gorzej, az zauwazysz, ze jest coraz lepiej...




Just: Mnie tez on denerwuje. Jak u Ciebie?
U mnie wszystko OK. Możliwe, że zaczynam wracać już do siebie. Coraz częściej cieszę z drobnych rzeczy, wraca stara Just, choć będzie ją trzeba trochę poprawić.
O exie myślę jeszcze, bo zapomnieć się nie da, ale przestałam tęsknić. I cieszę się z faktu, że nie mamy kontaktu. Życie to taki wieczny flirt. Nie na wszystko mamy wpływ.
Może to sprawka leków, nie wiem, ale za krótko je biorę, choć lekarz powiedział, że po tygodniu można już trochę coś stwierdzić. Tak czy owak, wiem że będzie tylko lepiej.
Trzymajcie się 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:27   #906
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Świat niby taki logiczny, a ludzkie uczucia tak bardzo irracjonalne. Ktoś nie potrafi pokochać pięknej, dobrej i mądrej dziewczyny, a kocha zwykłą zołzę. To chyba jakaś magia się dzieje

Dzisiaj tyle słodyczy wchłonęłam, że.. Niech ktoś mnie postawi do pionu, bo tak właściwie to ja się źle potem czuję (fizycznie i psychicznie), więc to taki mini masochizm. U mnie ranek we łzach w smarkach, teraz chyba zapasy łez wyczerpany i przewiduję spokojny wieczór. Jak u Was?

Wiesz, bo to jest chyba tak zeby byc 50/50 , troche urocza kobietka a troche zolza. Natomiast zasada 100% dotyczy juz samych nas, zeby zawsze byc soba. Bo co z tego ze wlasnie na poczatku kazdy ubierze maske ze jest spokojny zaradny i pracowity jak po jakims czasie i tak wyjdzie ze jest leniwym oszolomem. Ludzie traca czas swoj i drugiej osoby, kiedy jedna i druga strona jest soba od poczatku wtedy sytuacja jest klarowna bo albo sobie odpowiadamy albo nie. Motylki i serduszka zaslepiaja nam racjonalnie sygnaly dlatego dobrze jest obserwowac druga osobe w jaki sposob traktuje ludzi. Ja dopiero teraz o tym wiem.
I nigdy nie masz pewnosci ze za jakis czas ta nowa wspaniala osoba nie zlamie Ci serce ale to chyba sie nazywa zycie - choc moge sie mylic. Nigdy nie mozna byc niczego pewnym natomiast zawsze nalezy miec nadzieje, ze sie uda.
Ps wiosna wzbudza we mnie jakies mocne przemyslenia a moze ja doroslam?))


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:42   #907
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wiecie, że właśnie dlatego nie przepadam za poznawaniem nowych ludzi (w sensie takim "lepszym" poznawaniu), bo każdy w mniejszym bądź większym stopniu zakłada maskę. Nawet jak się staramy zachować swoje "ja", to będziemy próbować ukrywać drobne grzeszki i wady. Z jedej strony ma to pewien urok, ta magia flirtu, ale z drugiej strony to.. bleh, bajera taka. Wiadomo, że może mieć to różny stopień nasilenia, ale zawsze jest. Zresztą ja sama to robię, ale czasami czuję się z tym źle, bo tak jakbym.. musiała troszkę udawać, a przecież ktoś ma polubić mnie a nie mój obrazek. Jak zawsze jestem gdzieś pośrodku Zauważyłam, że często staje gdzieś pośrodku.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 18:42   #908
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Wiesz, bo to jest chyba tak zeby byc 50/50 , troche urocza kobietka a troche zolza. Natomiast zasada 100% dotyczy juz samych nas, zeby zawsze byc soba. Bo co z tego ze wlasnie na poczatku kazdy ubierze maske ze jest spokojny zaradny i pracowity jak po jakims czasie i tak wyjdzie ze jest leniwym oszolomem. Ludzie traca czas swoj i drugiej osoby, kiedy jedna i druga strona jest soba od poczatku wtedy sytuacja jest klarowna bo albo sobie odpowiadamy albo nie. Motylki i serduszka zaslepiaja nam racjonalnie sygnaly dlatego dobrze jest obserwowac druga osobe w jaki sposob traktuje ludzi. Ja dopiero teraz o tym wiem.
I nigdy nie masz pewnosci ze za jakis czas ta nowa wspaniala osoba nie zlamie Ci serce ale to chyba sie nazywa zycie - choc moge sie mylic. Nigdy nie mozna byc niczego pewnym natomiast zawsze nalezy miec nadzieje, ze sie uda.
Ps wiosna wzbudza we mnie jakies mocne przemyslenia a moze ja doroslam?))


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja sama nie wiem, od zawsze wierzyłam w przeznaczenie - tak wiem to głupie, ale zawsze myślałam,że jest ktoś taki kto jest stworzony dla nas, jest naszą drugą połówką. Ja swojego związku byłam bardzo pewna .... chyba za bardzo...
Z drugiej strony jaki jest sens bycia ostroznym w związku kiedy się kocha mimo uplywu lat i czuje sie motylki w brzuchu przy namietnym pocałunku, pomimo tylu lat ....
ja chyba jestem za bardzo nawina, wierze w ludzi, wierzę , że jesli bardzo sie chce można się zmienić, ale pod katem starań, dojrzałości emocjonalnej ... - dziewczyny uciszcie mnie ....
matko co ja piszę.... cały czas mam nadzieję ... na jego katharsis ? .... ale żenujące....

wraca moj paskudny humor
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:48   #909
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Rozstanie z facetem XXXVII

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;71398336]A ja sama nie wiem, od zawsze wierzyłam w przeznaczenie - tak wiem to głupie, ale zawsze myślałam,że jest ktoś taki kto jest stworzony dla nas, jest naszą drugą połówką. Ja swojego związku byłam bardzo pewna .... chyba za bardzo...

Z drugiej strony jaki jest sens bycia ostroznym w związku kiedy się kocha mimo uplywu lat i czuje sie motylki w brzuchu przy namietnym pocałunku, pomimo tylu lat ....

ja chyba jestem za bardzo nawina, wierze w ludzi, wierzę , że jesli bardzo sie chce można się zmienić, ale pod katem starań, dojrzałości emocjonalnej ... - dziewczyny uciszcie mnie ....

matko co ja piszę.... cały czas mam nadzieję ... na jego katharsis ? .... ale żenujące....



wraca moj paskudny humor [/QUOTE]


Mumika czy Ty jestes w stanie wybaczyc mu zdrade ? Jestes w stanie ufac mu bezgranicznie? Wyobrazasz sobie klasc sie obok niego, patrzec mu w oczy, byc z nim blisko bez piekacego z tylu glowy i w srodku serca uczucia ze po tylu wspolnych latach tak Cie zranil dla panienki z pracy? Odpowiedz sobie sama tak szczerze. Wiem ze to boli, ale czasem jak sie pewne rzeczy zrozumie i zaakceptuje latwiej jest wyjsc z tej niewoli. Jesli ktos rezygnuje z nas, wdaje sie w romans, celowo nas rani to czy naprawde jest to czlowiek z ktorym chcemy isc dalej przez zycie ? Czy to raczej wspolne lata i wspomnienia tak bardzo nas do nich ciagna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez qayqa
Czas edycji: 2017-02-28 o 18:49
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:49   #910
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

mumika, ja to pół dnia dzisiaj przeryczałam wmawiając sobie, że on na pewno wróci. Po pięciu minutach stwierdzałam, że już nigdy go nie zobaczę. Po minucie, że na pewno za mną tęskni. Po kolejnych 10, że jestem dla niego nikim. Tak więc.. Te uczucia są beznadziejne, ale chyba całkiem normalne w sytuacji, w której jesteśmy. Dzisiaj masz się gorzej, ale za troszkę będzie lepiej. Później możne znowu gorzej, ale też na pewno będzie ponownie lepiej. Dzisiaj poddałam się swoim emocjom i rano chciałam zdechnąć, a teraz chcę co najwyżej zjeść kolację i może pójść spać troszkę wcześniej.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 18:52   #911
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie wiem ... teraz już nie wiem .... musiałabym tego spróbować aby wiedzieć czy byłabym w stanie czy nie ... - wyobrażam sobie już co o mnie myślicie w tej chwili ...
ale patrze na to wszystko przez pryzmat 8 lat, a nie tych glupich 4 miesiacy, ale to może właśnie one powinny mi otowrzyć oczy na to z kim miałam doczynienia przez tyle lat....

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
mumika, ja to pół dnia dzisiaj przeryczałam wmawiając sobie, że on na pewno wróci. Po pięciu minutach stwierdzałam, że już nigdy go nie zobaczę. Po minucie, że na pewno za mną tęskni. Po kolejnych 10, że jestem dla niego nikim. Tak więc.. Te uczucia są beznadziejne, ale chyba całkiem normalne w sytuacji, w której jesteśmy. Dzisiaj masz się gorzej, ale za troszkę będzie lepiej. Później możne znowu gorzej, ale też na pewno będzie ponownie lepiej. Dzisiaj poddałam się swoim emocjom i rano chciałam zdechnąć, a teraz chcę co najwyżej zjeść kolację i może pójść spać troszkę wcześniej.
te karuzele emocjonalne są tragiczne .... może i mnie spotka spokojny wieczór, tez zaraz zabierm się z pracy i chyba po prostu pójde spać....

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2017-02-28 o 18:53
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 19:02   #912
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;71398766]
te karuzele emocjonalne są tragiczne .... może i mnie spotka spokojny wieczór, tez zaraz zabierm się z pracy i chyba po prostu pójde spać....[/QUOTE]

Oj tak, ja to na zmianę czołgam się po dnie i chodzę sobie spokojnie po powierzchni. Ale to tak nagle łapie :O

Idź spać To też dobry sposób, bo się nie myśli, organizm się zregeneruje, bo na pewno jest wykończony przez te silne emocje. Będzie lepiej
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:22   #913
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa a jak to bylo u Ciebie? Chcialas wybaczyc? Nie bylo mnie tutaj chyba jak u Ciebie sie posypalo, ale cos mi sie kojarzy ze Twoj eks tez mial przygode na boku?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Qayqa a jak to bylo u Ciebie? Chcialas wybaczyc? Przepraszam ale nie bylo mnie tutaj chyba jak u Ciebie sie posypalo, ale cos mi sie kojarzy ze Twoj eks tez mial przygode na boku?
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:27   #914
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Qayqa a jak to bylo u Ciebie? Chcialas wybaczyc? Nie bylo mnie tutaj chyba jak u Ciebie sie posypalo, ale cos mi sie kojarzy ze Twoj eks tez mial przygode na boku?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Qayqa a jak to bylo u Ciebie? Chcialas wybaczyc? Przepraszam ale nie bylo mnie tutaj chyba jak u Ciebie sie posypalo, ale cos mi sie kojarzy ze Twoj eks tez mial przygode na boku?

Dobrze ze napisalas podwojnie bo raz ciezko sobie przypomniec haha ;p
Tak mial, nie przyznal sie, wyszlo po czasie ale czulam to i spakowalam sie po jakis 2 rozmowach w ktorych cala wina obarczyl mnie powodujac we mnie poczucie zera. Ja sie szybko wyprowadzilam bo nie moglam sie na niego patrzec, wiedzialam czym to traci. Nie, nigdy nie chcialam wybaczyc. Cierpialam strasznie, nie jadlam nie spalam, palilam paczke dziennie. Ale za cholere bym nie wrocilam. Nie i nie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:30   #915
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa, twoje drugie imie to Sila!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:36   #916
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Qayqa, twoje drugie imie to Sila!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mayla czy sila.. Nie wiem, ja mialam dramatyczne dni, wtedy jeszcze mnie nie czytalas no moze chwile przed rozwodem. Nyana Michalova Cziki Just Oh Mandy Magbeth podczytywaly mnie od poczatku i wiedza jakim slabeuszem bywalam. Ja bardzo wszystko analizuje, przepracowuje, rozmyslam. Moze to mnie postawilo na nogi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:43   #917
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Motywujące jesteście Bardzo mi pomaga ten wątek!
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:45   #918
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja Wam dziewczyny zobrazuje; wyobrazcie sobie 1478 sloikow lez, 457 tirow chusteczek, 99 paczek fajek, i 50kg nieszczescia. Aktualnie? Usmiechnieta blond morda zartujaca wariujaca i cieszaca sie z tego co ma. Tak, czas pomaga, zaufajcie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:54   #919
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Ja Wam dziewczyny zobrazuje; wyobrazcie sobie 1478 sloikow lez, 457 tirow chusteczek, 99 paczek fajek, i 50kg nieszczescia. Aktualnie? Usmiechnieta blond morda zartujaca wariujaca i cieszaca sie z tego co ma. Tak, czas pomaga, zaufajcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra, tylko jeszcze jakieś 268 litrów łez zostało
Jutro 1! Dobra data, żeby spróbować zrobić mały kroczek naprzód. Np. ja się jutro umaluję i popsikam perfumami Wiem, że brzmi głupio, ale przez ostatni czas tylko się myłam, ubierałam cokolwiek i wychodziłam.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 19:59   #920
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Obiecany fragment artykułu
(nie wiem czy da się to rozczytać)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170225_191558863.jpg (83,6 KB, 63 załadowań)
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 19:59   #921
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Dobra, tylko jeszcze jakieś 268 litrów łez zostało
Jutro 1! Dobra data, żeby spróbować zrobić mały kroczek naprzód. Np. ja się jutro umaluję i popsikam perfumami Wiem, że brzmi głupio, ale przez ostatni czas tylko się myłam, ubierałam cokolwiek i wychodziłam.

Tak jest! Tego Wam zycze, marzec to za☠☠☠isty miesiac, wiosna ciepelko i.. Moje urodziny))


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:09   #922
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa okrągłe??

Lipna Twoje przemyślenia choc smutne to bardzo prawdziwe ale człowiek się uczy całe życie. Może gdyby nie to rozstanie to byś wierzyła w taką miłość aż po grób, a ta nie zdarza się od tak - trzeba na nią mocno zapracować, do tego trzeba dwojga mądrych ludzi i zbiegniecia się dróg we właściwym miejscu i czasie. Najważniejsza nauka - jeśli nie nauczysz się być szczęśliwą sama ze sobą to nawet boski jak Tom Cruise skrzyzowany z przesymyatycznym Ryanem Goslingiem u boku nie spowoduje że będziesz silna wewnętrznie kobietą. A ta nauka niestety czasem długo trwa i trzeba mocno się poboksowac z samotnością, żeby móc ofiarować drugiej osobie swoją miłość.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:11   #923
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa sorki zdublowalo mi przy edycji
Naprawde jestes mega silna, ja bym pewnie probowala wybaczyc czy niewiadomo co, tak jak malzonkowi wiele razy rozne rzeczy, wiec po czesci sama sie wpakowalam w to co mam.
Licze ze po rozwodzie jak sie wreszcie wyniesie to odczuje jakas ulge, wolnosc i ze to pomoze mi tez odbic sie od dna w sprawie M. Na razie musze jakos udobruchac zbuntowane dziecie. Michalova moze Ty cos poradzisz?

Edytowane przez Zalamana121
Czas edycji: 2017-02-28 o 20:13
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:13   #924
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Qayqa okrągłe??

Lipna Twoje przemyślenia choc smutne to bardzo prawdziwe ale człowiek się uczy całe życie. Może gdyby nie to rozstanie to byś wierzyła w taką miłość aż po grób, a ta nie zdarza się od tak - trzeba na nią mocno zapracować, do tego trzeba dwojga mądrych ludzi i zbiegniecia się dróg we właściwym miejscu i czasie. Najważniejsza nauka - jeśli nie nauczysz się być szczęśliwą sama ze sobą to nawet boski jak Tom Cruise skrzyzowany z przesymyatycznym Ryanem Goslingiem u boku nie spowoduje że będziesz silna wewnętrznie kobietą. A ta nauka niestety czasem długo trwa i trzeba mocno się poboksowac z samotnością, żeby móc ofiarować drugiej osobie swoją miłość.

Ja pitole dzieki Cziki.. Nie okragle! 28
Toma cruise'a nie lubimy, Goslinga tak!)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Qayqa sorki zdublowalo mi przy edycji

Naprawde jestes mega silna, ja bym pewnie probowala wybaczyc czy niewiadomo co, tak jak malzonkowi wiele razy rozne rzeczy, wiec po czesci sama sie wpakowalam w to co mam.

Licze ze po rozwodzie jak sie wreszcie wyniesie to odczuje jakas ulge, wolnosc i ze to pomoze mi tez odbic sie od dna w sprawie M. Na razie musze jakos unicestwic znuntowane dziecie. Michalova moze Ty cos poradzisz?

Kiedy dziewczyny Wy macie z Michalova te rozprawy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:18   #925
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja mam 20go marca, a Michalova chyba 17 jak dobrze pamietam
Zaczynam sie troszke bac, wydawalo sie to takie odlegle, a tu 3 tygodnie zostaly.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:21   #926
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Ja mam 20go marca, a Michalova chyba 17 jak dobrze pamietam

Zaczynam sie troszke bac, wydawalo sie to takie odlegle, a tu 3 tygodnie zostaly.

Michalova w moje urodziny?
No niestety nie bede klamac, im blizej terminu tym gorzej..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:26   #927
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Najgorzej sie boje ze moj szanowny malzonek jak sie dowie co ja tam na niego wyciagne wpadnie w mega szal nad szaly i bedzie masakra.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:29   #928
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

To będzie podwójne święto sorry Qayqa tak typowalam że masz 27 albo 29 tylko nie pamiętałam
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:34   #929
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Najgorzej sie boje ze moj szanowny malzonek jak sie dowie co ja tam na niego wyciagne wpadnie w mega szal nad szaly i bedzie masakra.
Ja pierdziele to troche dziwne, mieszkacie razem i co i w ten dzien wyjedziecie osobno na rozprawe? Obserwuj go na 3 dni przed, to Ci duzo pokaze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 20:38   #930
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Hehe no mega dziwne, on pewnie pojedzie z mamusia... a ja z siostra, rozprawe mamy w sadzie w Kielcach czyli jakies 100 km, jest o 9 i w poniedzialek, wiec ja to pewnie w sumie w niedziele zostane na noc u rodzicow z corenia, bo i tak musi zostac z moja mama, a on i tak w niedziele do domu nie wraca
On to w ogole mowil ze odmowi skladania zeznan. Pewnie bedzie sie trzasl caly jak to on w nerwach.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.