Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-09, 13:00   #1261
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Kłótnie potrafią wiele zniszczyć.. i wcale nie uważam, że "jakby się kochali to by się nie klocili". U mnie też dużo napsuly..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:01   #1262
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Zgadzam sie lipna..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:13   #1263
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja raz usłyszałam, że sobie myślał po którejś kłótni, że może tym razem odpuścić, nie godzić się.. i nie dlatego, że nie kochał, tylko te kłótnie męczą.. To przecież nic miłego. Aczkolwiek mój też miał taki charakter, że się obrazal, nie był skory szybko się godzić, trochę też "karał milczeniem". Nikt z nas nie był święty, chociaż ja zawsze starałam się łagodzić konflikty, bo on zbyt dumny, aby pierwszy wyciągnąć rękę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:35   #1264
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

W moim związku zawsze były inne kobiety, zdradzał wielokrotnie. Był ze mną a czuł się wolny, kawaler na wydaniu po prostu. Do tej pory słucham że to ja wszystko zepsulam i psuje nadal, bo nie chce by wrócił. Bo przecież jest dobrze, jest fajnie i o co mi chodzi? Oczywiście nie zmienił w sobie nic, dalej w jego życiu jest pełno kobiet, które próbuje wyrwać z lepszym lub gorszym skutkiem, dalej ma mnie gdzieś. Ale to ja jestem zła bo nie chce wrócić do niego.. tak więc, wracając do tematu. To nie o to chodzi ze faceci się szybko odkochuja, oni w momencie rozstania najczęściej nie kochają juz od dawna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:28   #1265
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

No facet, ktory zdradza na pewno nie kocha. Nie porownywalabym tego do faceta, ktory jest mega lojalny I ktory nie chce kontynuowac zwiazku przez klotnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 18:01   #1266
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
No facet, ktory zdradza na pewno nie kocha. Nie porownywalabym tego do faceta, ktory jest mega lojalny I ktory nie chce kontynuowac zwiazku przez klotnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, mayla dobrze napisała. Jak męczą kłótnie nie dajemy już rady to albo coś radykalnie zmieniamy albo dajemy sobie spokój a nie robimy jakieś figle migle za plecami. Sorry, ale skoro chce się być w dojrzałym związku, jest się dorosłym człowiekiem to trzeba mieć świadomość odpowiedzialności za pewne decyzje. Bo takie "robienie po cichu" to dla mnie dziecinada, szczyt tchórzostwa. Nie ma odwagi się rozstać , bo się boi, że zostanie sam a na boku coś działa, układa sobie życie. Istne słabiactwo...

Dziewczyny u mnie dziś wybija na liczniku 26 dni.. Działam, mam się naprawdę coraz lepiej.. Tęskno mi trochę cały czas, ale dołków już coraz mniej. Liczyłam na smsa chociaż z okazji wczorajszego święta, ale otrzymałam ciszę i wiecie co? Przynajmniej już mam pewność, że mu nie zależy i się do mnie nie odezwie i dzięki "wczorajszemu" jakoś chyba dotarło do mnie, że to kompletny koniec wszystkiego - i dobrze
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 19:14   #1267
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova jak u Ciebie przed rozprawa?
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 19:18   #1268
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Co za fatalny nastroj... Dlaczego to zrobilam?? Weszlam na fejsa eksa i tylko popsulam sobie humor. Dodal nowe zdjecia, podrozuje, jest szczesliwy... I jeszcze te serduszka pod zdjeciami od tej dziewczyny, z ktora zaczal byc kilka dni po zerwaniu ze mna 2 miesiace. Tyle minelo od naszego rozstania, tyle bylismy ze soba i tyle on z nia juz teraz jest.. A co jesli to ja bylam zla i nie zasluzylam na niego, a teraz ona bedzie z nim szczesliwa do konca zycia? Dlaczego to mnie tak zabolalo? Przeciez juz wiedzialam, ze ma dziewczyne. Chyba mialam nadzieje ze sie rozstana i do mnie wroci.... Liczylam, ze chociaz wczoraj mi jakies zyczenia na dzien kobiet wysle ale nic...
On jest szczesliwy, a ja tylko leze w lozku i rycze
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 19:27   #1269
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wczoraj napisałam tu długi post, ale wsiąkł. W każdym razie przypominają mi się wpisy qayqi, te przedrozwodowe. U mnie podobnie jak u Ciebie wtedy, qayqa myśli ciągle krążą wokół rozwodu, dużo o tym myślę, później mi się to śni. I tak w koło Macieju. Zwariować można. Chciałabym mieć to za sobą. Jest coś jednak gorszego... Klebia mi się w głowie wspomnienia. Jakieś banalne sytuacje, dzień ślubu, jego maślane oczy. No generalnie wszystko za co go kochałam. A kochałam szalenczo, byłam wtedy w stanie oddać życie za niego, naprawdę. Czasem nawet się uśmiechnę na te wspomnienia. A później mnie szlag trafia, bo tak naprawdę nie ma co wspominać. Wszystko przekreślił. Okazał się być świnią. Ale nie jego romans i kłamstwa są najgorsze. Naprawdę, to byłam w stanie jakoś przepracowac. Owszem, bolało cholernie, ale nie tak jak jego zachowanie w stosunku do mnie później i teraz. Oczernianie, wyśmiewanie, gnębienie, opowiadanie znajomym, że nigdy mnie nie.kochał. To boli najbardziej. Poświęciłam mu kawał swojego życia, ufalam, czułam się kochana, a po 9 latach dowiedziałam się że nic dla niego nawet przez chwilę nie znaczylam, nie kochał mnie ani przez moment, nie był szczęśliwy ze mną. To się tak bardzo kłóci z moimi wspomnieniami. Jestem zła że nie umiał odejść z klasą, że nie zostawił mnie po tym romansie w spokoju, że zabrał mi możliwość wspominania całkiem fajnie spędzonych 9 lat. A teraz? Jak to piszę, to chcę mi się ryczeć. Jesteśmy dla siebie zupełnie obcymi ludźmi. Przyjeżdża po Małego, Mały czeka już częściowo ubrany, więc tylko mijamy się w drzwiach. Wymieniamy ewentualnie szybkie informacje na temat syna w drzwiach. Na ulicy pewnie kiedyś miniemy się bez słowa, albo z krótkim "cześć" i każdy pójdzie w swoją stronę. A kiedyś byliśmy całym swoim światem... Tak mi się wydawało w każdym razie.
Żeby nie było zbyt pesymistycznie: Mam od jakiegoś czasu nowe leki, chyba działają. W każdym razie czuję się dużo lepiej, czuję się w miarę stabilnie. Dalej pojawiają się depresyjne myśli i stany, czasem bezcenna noc. Ale generalnie jest całkiem nieźle. We wtorek byłam u psychologa na omówieniu wyników testu. Wyszło całkiem dobrze, jakieś skale przekroczone ale niedużo, nad tym będę pracować na terapii. Mam rys osobowości unikającej. Nie jest to złe samo w sobie, natomiast robi się problematyczne gdy utrudnia życie. Generalnie pani psycholog stwierdziła że test wyszedł spójny, te przekroczone skale łączą się ze sobą, cel terapii będzie jasny. Teraz czekam na telefon. Mogę dostać się na terapię za miesiąc albo za pół roku, nie ma reguły, wszystko zależy od tego jak szybko będą się wukruszac inni pacjenci.
Dziewczyny, myślcie o sobie, bo to Wy jesteście najważniejsze. Ja przez lata nie myślałam o sobie prawie w ogóle, żyłam dla innych. Dalej żyję dla mojego mężczyzny życia - czyli mojego syna, ale żyję też dla siebie. Sprawiam sobie drobne przyjemności, walczę z poczuciem winy, które kiedyś zawsze mi towarzyszyło gdy czegoś nie zrobiłam na czas. Życie ma się tylko jedno.
Mayla, to normalne. Każda z nas przechodziła takie huśtawki - krok w przód i trzy kroki w tył. Za moment zrobisz duży skok do przodu, zobaczysz!!
Qayqa - chyba mocno zaszalałaś w tym Dubrowniku chyba że pan Grey zajmuje Ci wolne chwile
Nyana, co u Ciebie? Jak w robo?
Ciociu Mag, nie zasypał Cię śnieg?
Hej Karo. Jak tam sytuacja u Ciebie? Pan monsz dalej nie odpuszcza?
Czy jest na sali OhMandy ??? Co u Ciebie?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 19:50   #1270
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja też usłyszałam takie różne stwierdzenia, że nigdy mnie nie kochał, nigdy tak naprawdę mnie nie chciał, że był ze mną, bo inaczej się nie dało (cokolwiek to znaczy?). Uważam to za naprawdę okrutne i niegodne zachowanie, bo to jest takie gadanie "byle zranić"- i to działa, rani strasznie. Człowiek czuje się jak frajer.. wykorzystany.. upokorzony..

Tylko, że to są bzdety. Nikt nikogo nie zmusza do związku (wieloletniego). Gadają jakby byli niewolnikami albo pod wpływem i nie wiedzieli co robili -.- Sami się starali, usmiechali, planowali, dbali itd, bo był czas, że byli z nami szczęśliwi. A teraz gadają bzdury, żeby lepiej się poczuć, zranić bez sensu partnerkę czy sama nie wiem po co. Kłóci się ze wspomnieniami bardzo i przy okazji psuje je bardzo, bo wszystko mile nagle ma skazę "a może udawał? A może on już wtedy coś? A może to, a może tamto?".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 21:07   #1271
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dokładnie lipnylogin zgadzam się ze wszystkim co napisałaś.
Mariola, no widzisz jak u mnie przed rozprawą. A jak Twoje nastawienie na tydzień przed rozwodem?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 21:09   #1272
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dziewczyny ja dopiero wracam nadrobie jutro przyy kawie bo mam wolne, ledwo zyje nie spalam prawie w ogole od wtorku ale to byl moj wyjazd zycia!
Z greyem cwierkamy sobie mega sie steskniismy a zobaczymy sie dopiero w niedziele bo ma 3dniowy turniej.
Michalova przechodzilam to samomocno Cie sciskam i 3mam kciuki , gdybys chciala pogadac zawsze jestem!
Sciskam Was wszystkie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 21:24   #1273
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Moje nastawienie rozwodowe takie jak bylo, chce sie po prostu uwolnic, tak dlugo bylo zle ze nawet nie jest mi zal ze nie wyszlo. Tesknie tylko strasznie za M, brakuje mi ciepla, pol dnia przeplakalam. Chcialabym sie rozwiezc z klasa ale maz mi to pewnie uniemozliwi.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 21:40   #1274
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Tak sobie myślę, że 3 miesiące temu jeszcze mieliśmy super czas.. Starał się jak głupi dla mnie.. Było tyle radości i czułości.. A potem stwierdził, że z litości się starał, bo mu żal mnie było.. Cios prosto w serce. Wszystkie te "miłe" słowa rzucone przez niego na do widzenia codziennie odtwarzam w głowie. Nie potrafię w ogóle pojąć czemu to wszystko powiedział. Nie wiem, czy on w ogóle zdaje sobie sprawę jak wielką krzywdę mi tym wyrządził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 21:48   #1275
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipna - pewnie po to, żeby jemu było lżej. Lepiej się nad tym nie zastanawiać.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 22:14   #1276
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipnylogin, na pewno to nie był ten sam facet. O looooosie. Mój też był ze mną z litości. Z resztą o związku z kochanką mówił to samo, że jest z nią bo jak chce ją zostawić to dziewczyna lamentuje. Poza tym to siostra jego szefa, więc boi się o pracę. Tak mówił o niej mi i innym koleżankom. Straszne. A teraz taka big love na insta. Rocznicę oficjalnie świętowali
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 22:18   #1277
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova ten ich "związek" to jakaś niezła patologia..
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 01:13   #1278
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Serio mam nadzieję, że karma wraca do ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:16   #1279
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A no pato. Z tego co wiem to mocno się kłócą, ona mi opowiadała jak go SKOPAŁA za smsy do mnie. No niech się kiszą w tej swojej miłości.
Lipnylogin, ja przestaję wierzyć w karmę. Od roku dostaję po głowie chociaż nigdy nikogo nie skrzywdziłam, zawsze byłam uczciwa. Za to mój eks to kawał gnoja i całkiem dobrze mu się wiedzie. Zawsze miał szczęście w życiu.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 08:19   #1280
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wczoraj sie poklocilam z mezem, bo on twierdzi ze powinnam sie wyniesc, czemu on ma zaczynac od zera skoro to mi nie pasuje byc z nim. O losie. Nigdy sie z tego nie uwolnie.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:21   #1281
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

michalova, zły los się jeszcze odwróci, spokojnie.
A oni rozumiem świętowali rocznicę, ale czego? jak przez ten rok to on i Tobie wyznawał jeszcze miłość i z innymi panienkami się spotykał?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 08:43   #1282
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mariola, nie daj się. Nie kłóc się z nim, poczekaj spokojnie na sprawę i podział majątku. On chce Cię wyprowadzić z równowagi, może zniechęcić do rozwodu?
Patisia, liczę na to, że karta w końcu się odwróci ale czasami tracę na to nadzieję. No mówiłam, że to patologiczny związek. Śmiać mi się chce z tego, bo tak jak mówisz - niby świętowali rocznicę, a w międzyczasie Dawid sypiał z kilkoma innymi dziewczynami, przynajmniej dwiema, umawial się na randki, twierdził że jest z Karoliną bo nie umie się z tego wyplątać albo bo nie chce być sam a ja nie chciałam mu dać kolejnej szansy. Taka młoda dziewczyna, atrakcyjna, niegłupia, mogłaby mieć każdego, a traci czas przy takiej atrapie mężczyzny.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:00   #1283
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova, czytając Twoje posty mam wrażenie, że działania Twojego męża to jakaś komedia..

Przewracałam się do 4 nad ranem, nie mogłam zasnąć, łzy same leciały :/ Wstyd mi za siebie przed samą sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:09   #1284
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Rocznicę oficjalnie świętowali
Facet posiadający żonę świętował oficjalnie rocznicę z kochanką zdradzaną z innymi?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 09:49   #1285
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Nyana, co u Ciebie? Jak w robo?
Hejo hej! U mnie natłok, nawał, zawalenie totalne, stąd moja znaczna absencja zarówno w tym wątku, jak i na wizażu ogółem. Ba, jedynie co to tylko FB i insta z doskoku mi został, czasem nie mam chwili nawet, by ludziom na smsy odpisać Tak nas kierowniczka załatwiła, bo się bździągwa uniosła honorem, że dostała naganę pisemną od przełożonego (wierzcie mi, zasłużoną), więc postanowiła sobie od tak załatwić lewe zwolnienie na miesiąc. I zostaliśmy bez jednego pracownika, teraz na gwałt szukanie przynajmniej sprzedawcy na miesiąc, dowalili nam godzin (bo jakoś jej brak uzupełnić trzeba), także czasu totalnie braaaaaaak.
Co zaś michalova do tej telenoweli z Twoim (nie)szanownym menszem... I jeszcze obnoszenie się z tą rocznicą... Dla niego naprawdę nie istnieje jakiś limit wstydu/przyzwoitości? Oh, wait, o co ja go w ogóle podejrzewam, przecież on nie ma ani honoru, ani uczuć wyższych w sobie. Mea culpa
Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam serdecznie!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 10:38   #1286
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova nie mam pojecia co on chce ugrac, ale mam serdecznie dosc. Juz mi bylo lepiej z M, a teraz drugi dzien rycze
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 12:42   #1287
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova, Zalamana - te wszystkie emocje sa spowodowane rozprawa, wiem ze Wam ciezko ale dajcie sobie przyzwolenie na upust wszystkich emocji. Ja przeryczalam cala niedziele wtedy a w poniedzialek poszlam tam silna jak nigdy. Mega Was sciskam!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 13:22   #1288
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Też się czasem czujecie, jakby życie przed rozstaniem to było inne, już nie wasze życie? Moje wspomnienia z tego okresu są obecnie takie odległe jakby już nie były moje. Nie wiem czy to ja się zmieniłam czy o co chodzi, ale naprawdę, czuję się jakbym teraz była kimś innym i wiodła inne życie, dziwne uczucie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 14:45   #1289
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Też się czasem czujecie, jakby życie przed rozstaniem to było inne, już nie wasze życie? Moje wspomnienia z tego okresu są obecnie takie odległe jakby już nie były moje. Nie wiem czy to ja się zmieniłam czy o co chodzi, ale naprawdę, czuję się jakbym teraz była kimś innym i wiodła inne życie, dziwne uczucie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje życie także jest już miesiąc po rozstaniu inne i ja też jestem inna. Nasze zmiany to chyba naturalny proces po burzliwym zwiazku i ciężkim czasie po rozstaniu. Trochę człowiek jednak przemyśli sobie swoje zachowania, postawy i w naturalny sposób, samoistnie pod ich wpływem wprowadza w życie.
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 15:30   #1290
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Sandra: mam identycznie :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.