Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-10, 16:25   #1291
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

U mnie dzisiaj piekna pogoda, 23 stopnie, slonce grzeje, powinnam sie cieszyc, ale nadal jestem w depresyjnym nastroju Jeszcze dopadlo mnie zapalenie pecherza... Nic mi sie nie chce, nie mam na nic sily.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 17:26   #1292
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Rozstanie z facetem XXXVII

Ja dzisiaj bylam znowu na boxing fitness I bylo super. Wieczorem lece do Polski na kilka dni. Z jednej strony fajnie, Ciesze sie. Z drugiej strony tesknie za eksem coraz bardziej. Totalne cofanie sie do tylu
Nie pomoglo zobaczenie dzisiaj Jego profilu Na Bumble (dating app) i spotkanie przypadkowe Jego najlepszego przyjaciela.
Mam dosc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Edit: wlasnie sie poplakalam z tesknoty. Cofam wszystko co we wczesniejszych postach pisalam o lepszym samopoczuciu etc.
Jestem totalnie zalamana.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 17:33   #1293
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj bylam znowu na boxing fitness I bylo super. Wieczorem lece do Polski na kilka dni. Z jednej strony fajnie, Ciesze sie. Z drugiej strony tesknie za eksem coraz bardziej. Totalne cofanie sie do tylu
Nie pomoglo zobaczenie dzisiaj Jego profilu Na Bumble (dating app) i spotkanie przypadkowe Jego najlepszego przyjaciela.
Mam dosc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Edit: wlasnie sie poplakalam z tesknoty. Cofam wszystko co we wczesniejszych postach pisalam o lepszym samopoczuciu etc.
Jestem totalnie zalamana.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mayla. Myśl o wypadzie do Polski. Spotkasz się z rodziną, znajomymi, spędzisz fajnie czas z najbliższymi i znowu nie będziesz myśleć o eksie. Dasz radę!! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 17:41   #1294
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla doskonale Cie rozumiem gdzie w Pl mieszka Twoja rodzina?
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 17:49   #1295
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj bylam znowu na boxing fitness I bylo super. Wieczorem lece do Polski na kilka dni. Z jednej strony fajnie, Ciesze sie. Z drugiej strony tesknie za eksem coraz bardziej. Totalne cofanie sie do tylu
Nie pomoglo zobaczenie dzisiaj Jego profilu Na Bumble (dating app) i spotkanie przypadkowe Jego najlepszego przyjaciela.
Mam dosc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Edit: wlasnie sie poplakalam z tesknoty. Cofam wszystko co we wczesniejszych postach pisalam o lepszym samopoczuciu etc.
Jestem totalnie zalamana.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszcze ci wypadu do Polski, ja teraz w tych ciezkich chwilach strasznie tesknie za rodzina. Niestety jade dopiero na Wielkanoc. Wczoraj zdalam sobie sprawe, ze powrot do Polski to bylo cos co powinnam zrobic, a nie zostawac tu. Gdybym go nie spotykala pewnie bylabym juz "wyleczona"...
I doskonale rozumiem twoje samopoczucie, bo ja tez sie totalnie cofnelam, wczoraj tez plakalam z tesknoty. Eks znowu zaczal byc ostatnia mysla przed snem i pierwsza po przebudzeniu
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 18:03   #1296
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla, mam nadzieję, że czas z rodziną Ci pomoże mnie zawsze lepiej jak zobaczę się np z rodzeństwem i spędzimy parę chwil razem. Ten boks fitness brzmi super poszłabym na to, bo bardzo lubię aktywność!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 18:59   #1297
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

No ja też mam gorszy tydzień. 3 tyg dziś minęły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 19:51   #1298
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

U mnie też jeden z gorszych okresów od rozstania. Dodatkowo mam przeczucie, że eks już ma nowy obiekt westchnień lub się o niego stara. Nawet nie plasterek, tylko lekka, niezobowiązująca znajomość, miła odskocznia. Albo nie, przepraszam- to nie przeczucie, tylko paranoja.

Byłam jak zombie, po tej nocy rozpaczy. Może chociaż dzisiaj uda mi się zasnąć spokojnie. Jeszcze nawet pogoda nie ma być ładna, więc weekend w większości na domowo, a w domu to chyba najgorzej. Z jednej strony dobrze, bo jestem sama i na "swoim" gruncie, ale aż się prosi o rozmyślanie i niestety łatwo ulec słabościom.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 21:01   #1299
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Moj fastlege to jednak kretyn
Zwolnilam się z pracy nr 3.
Regularna joga mi ciut pomaga.
Idę na rozmowę odnośnie pracy nr 2, bo mam dość.
Na razie korzystam z krimfestivalen i zbrodniczych przyjemności, które wraz z wiosną dotarły i tu. Tym samym dementuje plotki o zakopaniu w śniegu.
Pewien miły Hiszpan zaprosił mnie do Barcelony i chce w zamian wpaść do Oslo. Na razie rozważam ten pomysł w kategoriach fantasy, ale może jak się więcej wypisze to za jakieś dwa lata mu się uda
Ciągle nie dotarłam do fryzjera i ciągle brakuje mi czasu.

Imitacja faceta przeszła samego siebie, laska od skopania dokładnie go warta. Niech świętują. Brak słów.

Co do czasu sprzed rozstania, to aktualnie niewiele juz pamiętam, jedyne co było zgryzotworcze, to postawa znajomych i to mi robi poczucie wielkiego abstraktu w temacie. Poza tym wolę siebie teraz.




Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 23:33   #1300
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Też się czasem czujecie, jakby życie przed rozstaniem to było inne, już nie wasze życie? Moje wspomnienia z tego okresu są obecnie takie odległe jakby już nie były moje. Nie wiem czy to ja się zmieniłam czy o co chodzi, ale naprawdę, czuję się jakbym teraz była kimś innym i wiodła inne życie, dziwne uczucie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak....dokładnie tak się czuje.... Czuje się inna a to co za mną to bardzo odległa przeszłość która juz nigdy nie będzie teraźniejszością i przyszłością... I strasznie ciężko się z tym pogodzić.
Nagle On tak mi bliski, staje się kimś nieosiagalnym, kimś zupełnie innym... To jest tak absurdalne....
Nawet się już nie odzywa.... Zamknął nasz rozdział, pewnie nie ma czasu aby zatesknic przy nowej koleżance....

Dziewczyny rzadko tu zagladam, ale czytam Was w miarę regularnie.
U mnie ten tydzień był kiepski ...
Świadomość ze po tylu latach ,odszedł za inna, nawet nie starając się o to aby wrócić i abym mu wybaczyła zwala mnie z nóg....

Kiepski tydzień.... Byłam u psychologa, Bede kontynuować....

Całuje i sciskam Was mocno !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2017-03-10 o 23:38
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 06:32   #1301
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ech dziewczyny, jakiś czas temu na zajęcia dołączył nowy chłopak i od początku miałam wrażenie, że próbuje nawiązać ze mną kontakt.
A tu się przyglądał, a tu zagadał, mówił nawet jakieś komplementy. No było czuć zainteresowanie z jego strony. Z czystej ciekawości (ciekawości ) zrobiłam "obczajkę"- żonaty od 2 lat... serio..
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-11, 07:20   #1302
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Ech dziewczyny, jakiś czas temu na zajęcia dołączył nowy chłopak i od początku miałam wrażenie, że próbuje nawiązać ze mną kontakt.
A tu się przyglądał, a tu zagadał, mówił nawet jakieś komplementy. No było czuć zainteresowanie z jego strony. Z czystej ciekawości (ciekawości ) zrobiłam "obczajkę"- żonaty od 2 lat... serio..

Zyjemy w takich czasach, ze jesli ktos jest mily i serdeczny odbieramy to jako flirt. Nie do konca tak jest, ja jestem zawsze mila dla innych, zartuje, pomagam bo lubie dobro. I naprawde jest wiele cieplych ludzi wokol nas, nie ma co odrazu oceniac ze ktos nas wyrywa

Milego dnia kochane!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 08:44   #1303
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Czytam Was regularnie, ale już nawet nie wiem co mam napisać...,
Trzymam za Was wszystkie kciukasy!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 10:35   #1304
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jestem w Polsce I WCALE nie czuje sie lepiej. Siostra zachowuje sie jak kretynka i jest to dla mnie przykre bo normalnie mamy swietny kontakt. Tesknie za eksem niemilosiernie, a on wstawia zdjecia z wczorajszej imprezy.. Zyc sie odechciewa..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 11:14   #1305
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Jestem w Polsce I WCALE nie czuje sie lepiej. Siostra zachowuje sie jak kretynka i jest to dla mnie przykre bo normalnie mamy swietny kontakt. Tesknie za eksem niemilosiernie, a on wstawia zdjecia z wczorajszej imprezy.. Zyc sie odechciewa..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mayla co ta siostra odstawia?;/
Przyjezdzaj do wroclawia pojdziemy na impre dzis!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 11:55   #1306
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla może na te kilka dni pobytu w Polsce odetnij się od internetu, nie zaglądaj na portale społecznościowe, odpocznij psychicznie, nie wiem czy jesteś u Mamy - jeśli tak to spędz z nią trochę czasu, słuchaj co do Ciebie mówi...
Moim zdaniem imprezy i wypadanie w ramiona następnego faceta to nie jest rozwiązanie w Twoim przypadku choć nie znam szczegółów tak naprawdę Twojej sytuacji teraz. Zobacz jak się skończyła Twoja poprzednia próba szukania zastępstwa eks na siłę .. :/
Trzymaj się.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 12:27   #1307
vanilla_pie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dwa tygodnie od rozstania i czuje sie dzis fatalnie. Urwalam z nim wczoraj kontakt, a on nawet nie próbuje go szukac. Nic tylko sie dzis nawalić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vanilla_pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 12:31   #1308
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Mayla może na te kilka dni pobytu w Polsce odetnij się od internetu, nie zaglądaj na portale społecznościowe, odpocznij psychicznie, nie wiem czy jesteś u Mamy - jeśli tak to spędz z nią trochę czasu, słuchaj co do Ciebie mówi...
Moim zdaniem imprezy i wypadanie w ramiona następnego faceta to nie jest rozwiązanie w Twoim przypadku choć nie znam szczegółów tak naprawdę Twojej sytuacji teraz. Zobacz jak się skończyła Twoja poprzednia próba szukania zastępstwa eks na siłę .. :/
Trzymaj się.

Nie uwazam ze Mayla rzucila sie w wir imprez ani ramiona innych..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 13:16   #1309
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa ja też tak nie uważam (i bardzo dobrze). Wyraziłam swoje zdanie, że w jej przypadku nie tędy droga i tak jak pisałam wcześniej - wyłącznie w oparciu o ten skrawek sytuacji, jaki tutaj został opisany. Zresztą, nikt tu nikomu nie doradza, każda z nas ostatecznie decyduje o swoich wyborach
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-11, 13:23   #1310
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez vanilla_pie Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie od rozstania i czuje sie dzis fatalnie. Urwalam z nim wczoraj kontakt, a on nawet nie próbuje go szukac. Nic tylko sie dzis nawalić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko wymaga czasu ... U mnie zaraz minie dwa miesiące z raz lepiej ra gorzej, ale to inne uczucie niż pierwszego dnia .... Czas ,czas i czas....


Mayla głowa do gory... prYpomnij sobie jak pisalas ,ze mija u Ciebie dwa miesiace, bila od Ciebie taka pozytywna moc i taka sila... Postaraj sie do niej wrocic... nie wiem czemu my sie tak katujemy .... Ja dziś mam dobry dzień, moja myślą przewodnia jest zdanie, które znalazłam gdzieś w internecie... YOU'RE GONNA BE HAPPY - SAID LIFE, BUT FIRST I WILL MAKE YOU STRONG...


Cos w tym jest.... Sciskam Was mocno dziewczyny, życzę duzo pozytywnej energii na caly weekend !😘
Ja staram się omijać portale społecznościowe szerokim lukiem, by nic widzieć i o niczym się nie dowiadywac.... Tak jest najlepiej. Niewiedza tez pomaga....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 13:33   #1311
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;71774496]Ja staram się omijać portale społecznościowe szerokim lukiem, by nic widzieć i o niczym się nie dowiadywac.... Tak jest najlepiej. Niewiedza tez pomaga....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A ja nie moge sie powstrzymac i regularnie zagladam na profil eksa, mimo ze ze znajomych go usunelam Masz racje, niewiedza pomaga... I to bardzo. Bo ja po kazdym takim przejrzeniu jego zdjec, czuje sie fatalnie, a i tak to robie

Ja jestem chora. Meczy mnie kaszel, czuje jak bym miala zaraz dostac goraczki A mialam isc na grilla i troche sie rozerwac, no ale niestety. Kolejny dzien w lozku.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 13:35   #1312
vanilla_pie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

O tak, tez wyznaje zasadę, ze im mniej wiesz, tym lepiej śpisz. Nie chce sie zdołować jakaś informacja/zdjęciem, Wiec tez omijam wszelakie fejsbuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vanilla_pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 13:36   #1313
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
A ja nie moge sie powstrzymac i regularnie zagladam na profil eksa, mimo ze ze znajomych go usunelam Masz racje, niewiedza pomaga... I to bardzo. Bo ja po kazdym takim przejrzeniu jego zdjec, czuje sie fatalnie, a i tak to robie

Ja jestem chora. Meczy mnie kaszel, czuje jak bym miala zaraz dostac goraczki A mialam isc na grilla i troche sie rozerwac, no ale niestety. Kolejny dzien w lozku.
Niestety ta nasza ciekawość to jak sól na nasze świeże rany. Ja tylko się boje jak zobacze ze u któregoś ze wspólnych znajomych cos skomwntuje albo ktoś wstawi z nim.zdjęcie - przecież znajomego nie usune... A takie rzeczy są nieuniknione... Naprwno będzie bolalo...


Życzę dużo zdrowka
Ps a ja dziś sobie kupilam juz okulary przeciwsłoneczne czekam na wioooosne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 13:48   #1314
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez vanilla_pie Pokaż wiadomość
O tak, tez wyznaje zasadę, ze im mniej wiesz, tym lepiej śpisz. Nie chce sie zdołować jakaś informacja/zdjęciem, Wiec tez omijam wszelakie fejsbuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opisywalas juz tutaj swoja historie? Bo wybacz, ale jakos niezbyt pamietam
[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;71774776]Niestety ta nasza ciekawość to jak sól na nasze świeże rany. Ja tylko się boje jak zobacze ze u któregoś ze wspólnych znajomych cos skomwntuje albo ktoś wstawi z nim.zdjęcie - przecież znajomego nie usune... A takie rzeczy są nieuniknione... Naprwno będzie bolalo...


Życzę dużo zdrowka
Ps a ja dziś sobie kupilam juz okulary przeciwsłoneczne czekam na wioooosne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja chociaz taki plus, ze nie mamy wspolnych znajomych. A raczej takich, ktorzy mogliby wstawic z nim zdjecie itp
Ale z fejsa zrezygnowac zupelnie nie moge, bo czesto znajomi tam do mnie pisza, czy dowiaduje sie cos i studiach itp.

Pokaz jakie okulary U mnie dzisiaj nadal ladna pogoda, 17 stopni, a ja chora Nienawidze tych przesilen zimowo-wiosennych, letnio-jesiennych...
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 14:22   #1315
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Odsunccie na bok wszystkie historie. Przygotujcie się psychicznie.
Moj eks, kiedy upomnialam się o swoją książkę, powiedział,że odda mi ją, pod warunkiem,że zrobię mu loda.
Kurtyna...
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 14:24   #1316
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Odsunccie na bok wszystkie historie. Przygotujcie się psychicznie.
Moj eks, kiedy upomnialam się o swoją książkę, powiedział,że odda mi ją, pod warunkiem,że zrobię mu loda.
Kurtyna...
Nie będę tego nawet komentować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 14:25   #1317
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Odsunccie na bok wszystkie historie. Przygotujcie się psychicznie.
Moj eks, kiedy upomnialam się o swoją książkę, powiedział,że odda mi ją, pod warunkiem,że zrobię mu loda.
Kurtyna...
WTF ? Nie wiem czy się smiac czy płakać ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2017-03-11 o 14:26
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 14:28   #1318
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

No ja też nie wiem co na to odpowiedzieć. Żałuję,że mi w oczy tego nie powiedział, bo zapewne miałby na tydzień pamiątkę swojego bezczelnego zachowania.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 14:30   #1319
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
No ja też nie wiem co na to odpowiedzieć. Żałuję,że mi w oczy tego nie powiedział, bo zapewne miałby na tydzień pamiątkę swojego bezczelnego zachowania.
Napisz mu, że jest złodziejem i żeby oddawał książkę, bo inaczej mu tego ch*** urwiesz razem z jajami. 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 14:33   #1320
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Napisz mu, że jest złodziejem i żeby oddawał książkę, bo inaczej mu tego ch*** urwiesz razem z jajami. 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to jest pomysł ! jestem za czymś takim!

A u mnie nastrój leci w dół.... Za☠☠☠iscie..... Wystarczyła jedna myśl.... Dziewczyny jak długo potrzeba czasu na to aby się uodpornic na walkę z sama sobą z wszystkimi stwierdzenia mi, pytaniami ???... Ze wszystkim ....
???


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2017-03-11 o 14:37
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.