Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-18, 16:49   #1621
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

U mnie nie ma handry, pogoda spoko, dopiero co wstałam...I jeszcze chce spac, czuję się taka wykończona...

Jutro obiad u rodziców. Jerzy drogi jak mi się "chce ".
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 16:53   #1622
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

No ja bym bardzo chetnie poszla do rodzicow Na obiad. Trzeba takie rzeczy doceniac. Ja dzisiaj odwolalam kolezanke, zamowilam pizze I wlaczylam seriale. Trzeba mi bylo tego. Mam zamiar odpoczywac. A przed chwila napisal do mnie facet z agencji mieszkaniowej, ktory robil nam checkout. Wyszukal moj numer w papierach I chce sie umowic Na kawe . Absolutnie Nie Jestem chetna, ale mily gest.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 16:56   #1623
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Coś miałam napisać i zapomniałam.

Dziewczyny, może zróbcie coś dla siebie. Jak brzydka pogoda, czy zły humor to ładnie się ubierzcie, umalujcie i wyjdzcie na spacer np

Cziki - ktoś pisał,że ten twój eks to jak pies ogrodnika. Zgadzam się z tym, przynajmniej mi też to tak wygląda. Maci ci w w głowie. Niby nie jesteście razem,ale on cię trzyma w rezerwie a Ty mu na to pozwalasz.
Co o tym sądzisz? Jak Ty się czujesz z tym,że on ci mówi,że może żałuję ze się rozstaliscie ( jednocześnie nie robiąc nic abyście do siebie wrócili) ?

Panikara - spokojnie, nie panikuj. Daj mu przestrzeń do przemyślen. Pokaż mu,że możesz żyć bez niego. Wychodz z koleżankami, pobaw się trochę a jak on nadepnie Ci na odcisk albo zrobi coś co tobie w ogóle NIE pasuje, jasno mu o tym powiedz, pokłoc się nawet.

Pokaż swój charakter, bo możliwe że on czuje zmeczenie materialem, więc podsyc to zainteresowanie
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:22   #1624
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dziewczyny, nie mogę dziś, nie płakałam przez ponad miesiąc a dziś normalnie łzy same mi się leją. Już miałam moment , żeby napisać ,ale zastanowiłam się co ja mam w ogóle napisać... Nie wiem.. Najchętniej to bym napisała, że tęsknie, ale nienawidzę go, że mnie tak skrzywdził swoim postępowaniem, że tak zakpił z moich uczuć dla swojej wygody... (
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:30   #1625
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Beznamietna, a on co teraz robi? Spotyka sie z kims?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:32   #1626
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Beznamietna, a on co teraz robi? Spotyka sie z kims?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiem co robi, czy z kimś się spotyka. Nie wiem nic zupełnie. Nie mamy żadnego kontaktu.
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:33   #1627
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Eh Nie wiem co Ci doradzic. Wiem dokladnie Jak sie czujesz. Jedyne pocieszenie to to, ze kiedys bol przejdzie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-18, 17:38   #1628
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Eh Nie wiem co Ci doradzic. Wiem dokladnie Jak sie czujesz. Jedyne pocieszenie to to, ze kiedys bol przejdzie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorsze jest dla mnie to, że czym dłużej trwa rozłąka tym gorzej się czuję... Było lepiej , jest beznadziejnie.. Przypominam sobie dużo rzeczy i doszłam do momentu,że rzeczy złe blakną w tęsknocie, która mnie dopadła.
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:43   #1629
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Kiedy ludzkość wymyśli lek na złamane serce?

Też tak macie, że "widzicie" swoje życie dosłownie parę dni do przodu, a dalej to jedna wielka pustka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:47   #1630
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Kiedy ludzkość wymyśli lek na złamane serce?

Też tak macie, że "widzicie" swoje życie dosłownie parę dni do przodu, a dalej to jedna wielka pustka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie widzę nic do przodu dzisiaj, nawet te kilka dni..

A jak czułam się lepiej to w sumie wierzyłam trochę, że się ułoży. Miałam świadomość, że muszę robić swoje chodzić do pracy, dbać o rozwój osobisty, bo robię to dla siebie. O związkach wtedy raczej nie myślę, żyję w tym temacie jak w próżni.
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:59   #1631
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Kiedy ludzkość wymyśli lek na złamane serce?

Też tak macie, że "widzicie" swoje życie dosłownie parę dni do przodu, a dalej to jedna wielka pustka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, ja ostatnio mam wizje swojego dalszego życia (zawód, pieniądze - moze to plytkie, ale mam to gdzieś) i kilka pomysłów, co po studiach, zwlaszcza, ze jeden z wykładowców mnie dzis zmotywowal. Bedac na aplikacji, jednocześnie robił doktorat i nie ukrywam, że bardzo mi się marzy coś podobnego. Zwłaszcza że moja uczelnia wprowadziła studia doktoranckie.

Generalnie ostatnio wam marudzilam, ale znów mam poczucie, że będzie dobrze.
Wysyłam pozytywną energię, glowa do góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-18, 18:50   #1632
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja ostatnio mam wizje swojego dalszego życia (zawód, pieniądze - moze to plytkie, ale mam to gdzieś) i kilka pomysłów, co po studiach, zwlaszcza, ze jeden z wykładowców mnie dzis zmotywowal. Bedac na aplikacji, jednocześnie robił doktorat i nie ukrywam, że bardzo mi się marzy coś podobnego. Zwłaszcza że moja uczelnia wprowadziła studia doktoranckie.

Generalnie ostatnio wam marudzilam, ale znów mam poczucie, że będzie dobrze.
Wysyłam pozytywną energię, glowa do góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oh Mandy, to w ogóle nie jest płytkie, wręcz przeciwnie. Super masz plany Trzymam za Ciebie kciuki i miło słyszeć, że ciemne chmury zostały przegonione.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 19:52   #1633
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja ostatnio mam wizje swojego dalszego życia (zawód, pieniądze - moze to plytkie, ale mam to gdzieś) i kilka pomysłów, co po studiach, zwlaszcza, ze jeden z wykładowców mnie dzis zmotywowal. Bedac na aplikacji, jednocześnie robił doktorat i nie ukrywam, że bardzo mi się marzy coś podobnego. Zwłaszcza że moja uczelnia wprowadziła studia doktoranckie.

Generalnie ostatnio wam marudzilam, ale znów mam poczucie, że będzie dobrze.
Wysyłam pozytywną energię, glowa do góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie,że to nie jest płytkie Mandy. Najważniejsze to w ogóle mieć jakieś cele. Raczej to normalne, że naszym położeniu, z takim bagażem wspomnień i złych doświadczeń nie snuje się dalekosiężnych planów o księciu na białym koniu ani w ogóle o żadnej miłości. Człowiek chce po prostu mieć święty spokój.
Fajnie, że masz swoje cele i plany, zawsze to duży punkt zaczepny w walce o lepsze jutro
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 20:00   #1634
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dziewczyny ja wiem, że to może wyglądać z boku tak jak piszecie, ale tylko rzuciłam kilkoma hasłami, ale żeby poznać całą sytuację musiałabym Wam wszystko szczegółowo opisać To nie tak, że on co chwile mówi, że rozważa powrót, ani nie naciska na mnie żeby utrzymywać kontakt, ani w żaden sposób się nie narzuca. Weźcie też pod uwagę, że to jest chłop lat 34, nie jakiśtam 23-latek chorągiewka Do tego uparty (tak jak ja zresztą) i jest to taki głupi upór - na złość mamie odmrożę sobie uszy, to nic że to mnie będzie bolało, że potem uszy odpadną Ja też nie napalam się na nic, nie jestem na każde jego skinienie i nie czuję się wykorzystywana. Od pewnego czasu zauważyłam, że nie może się już powstrzymać, żeby się uśmiechnąć na mój widok, nie ucieka jak coś mu opowiadam i dotknę, jak się posprzeczamy z automatu dzwoni, żeby wyjaśnić a uwierzcie wcześniej bywało, że zostawialiśmy tematy nierozwiązane i wiszące siekiery same sobie...

Niewiele wnosi ten mój przydługi wywód więc może zakończę

Oh mandy - super plany! Ty studiujesz prawo? na którym jesteś roku?

beznamiętna i lipna - kurcze coraz ciężej mi Was odróżnić, bo piszecie niemal jednym głosem Fajnie pod tym względem, że we dwie zawsze łatwiej ciągnąć wózek pod górę.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 20:13   #1635
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cziki, tak 3 rok, ale juz jedne studia skonczylam.

Nie rób niczego wbrew sobie, to najważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 21:09   #1636
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie robię, dzięki )
No to super. Wytrwałości życzę
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 22:41   #1637
klamar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Rozstałam się z chlopakiem w grudniu, byliśmy razem ze sobą 9 miesięcy i dodam że był to mój pierwszy partner. Po miesiącu odezwał się do mnie pisząc że o mnie myślał będąc z inną dziewczyną, że mu mnie brakuje i tego typu ☠☠☠☠☠☠☠y. Zaczęliśmy pisać, nawet dużo, zaprosił mnie do siebie w końcu na film (oczywiscie nie skonczylo sie tylko na tym &#128520 i tak zaczęliśmy się znowu spotykać. Kiedy poruszyła temat naszego związku, ze zachowujemy sie jakbysmy w nim byli DOSLOWNIE to nie jesteśmy a ja bym chciala znowu do niego wrócić jednak on twierdzi ze nic już do mnie nie czuje i że zależy mu na mnie tylko jako na przyjaciolce. Mimo to, daje sprzeczne sygnały np. Kiedy napisałam mu ostatnio że mam ochotę sie teraz do niego przytulic to do mnie przyjechal, pozwala mi u siebie spać, daje mi buziaki i tego typu rzeczy, no jak w związku. No co zrobić!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 01:05   #1638
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Zostawić go.
Mieć szacunek do siebie.
On cię traktuje jak czasoumilacz. Tylko czeka aż ktoś nowy pojawi się na horyzoncie i wtedy nie będzie mowy o niczym, o żadnej przyjaŹni.
Facet mówi,że cię nie kocha a Ty radośnie wskakujesz mu do łóżka? Gdzie twoja godność? Szacunek do samej siebie?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 08:26   #1639
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ech, szykuję się do wyjścia i płaczę Nikomu tak naprawdę nie jestem potrzebna. Moja rodzina to właściwie dwie osoby, wiecznie zajęte, więc kontakt jest taki sobie. A mój ukochany nawet nie pofatygował się czegokolwiek mi wyjaśnić, tylko "uszanuj moją decyzję i nara". Jakbym była nikim Nie potrzebowalam wiele, mam znajomych, bliższych i dalszych, ale z nikim nie czuję bardzo mocnej więzi. Są bo są, ale jakby ich nie było, to nie byłoby tragedii.

Wszystko robię teraz dla siebie, ale nie do końca mi to pasuje Lubię sprawiać przyjemność innym, pomagać, dbać. Wśród odpowiednich osób jest bardzo towarzyska, a teraz czuję się jak żółw schowany w skorupce. Ja miałam w kimś oparcie, ktoś we mnie, a teraz jest takie jedno wielkie nic.

Nawet szczęście miało większą moc, gdy było dzielone. I nie chodzi mi bynajmniej o wspólne szczęście, ale tylko o to moje. Teraz nadal realizuje swoje hobby, ale nie mam się z kim tym podzielić i wydaje mi się to takie nijakie

Chociaż pogoda nadal straszna, to idę na dwór, bo skisne w domu. Przepraszam za marudzenie od rana Mam nadzieję, że u Was lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 10:00   #1640
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

klamar

Olej kolesia... gdyby kohal, chcial cos ratowac to sygnalow sprzecznych by nie wysylal

Barbarella05
musze zalozyc nowy instagram.. nie pamietam hasla a email byl jakis bardzo stary

lipnylogin
A gdzie indziej "marudzic" jak nie tu..

Jetes potrzebna samej sobie..Ja na poczatku po rozstaniu z tym dupkiem tez myslalam, ze jestem do dupy, ze mnie nie chce, ze znajdzie sobie inna, lepsza ode mnie. Raz przeczytalam artykul (poszukam link i ci wkleje) gdzie naprawde dobry psychiatra pisal o kobietach, ktore wlasnie zyja w takich zwiazkach. Mozg nasowa mysli typu "on sie zmieni, i tak druga bedzie miala lepiej niz ja, ona dostanie go takiego cudownego a ja nie mialam". I powiem Ci, ze to co przeczytalam bardz dobze opisywalo to jak ja sie zachwywalam po rozstaniu. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie dziecinstwa w ogole nie bylo, i to bardzo wplynelo na moje decyzje w zwiazku z facetami. To porzucenie przrz moja matke do dzisiaj we mnie siedzi.. i moze ten strach przed "porzuceniem" jakos mnie tzymal przy tym idiocie.

Skad jestes? Moge zwsze wpasc na kwaken



---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Beznamietna, a on co teraz robi? Spotyka sie z kims?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedzialam,ze mieszkasz w UK! To teraz bedzie trzeba sie umowic na kawke
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.

Edytowane przez dotsx
Czas edycji: 2017-03-19 o 09:58
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 10:39   #1641
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII


jak tam samopoczucia?
Mnie dzisiaj jeszcze bardziej boli.. nie mogę sobie tego ułożyć w głowie jak facet mógł być tak dwulicowy i dniami spotykać się z tamtą, z jej rodziną itd. a wieczorami jeździć do mnie.. to jest jakaś masakra.. dlaczego nikt nie powiedział mi o tym wcześniej?!
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 10:41   #1642
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość

jak tam samopoczucia?
Mnie dzisiaj jeszcze bardziej boli.. nie mogę sobie tego ułożyć w głowie jak facet mógł być tak dwulicowy i dniami spotykać się z tamtą, z jej rodziną itd. a wieczorami jeździć do mnie.. to jest jakaś masakra.. dlaczego nikt nie powiedział mi o tym wcześniej?!
Bo zainteresowany zawsze dowiaduje się o wszystkim na końcu... Ściskam Cię mocno!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 11:16   #1643
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość

Wszystko robię teraz dla siebie, ale nie do końca mi to pasuje Lubię sprawiać przyjemność innym, pomagać, dbać. Wśród odpowiednich osób jest bardzo towarzyska, a teraz czuję się jak żółw schowany w skorupce. Ja miałam w kimś oparcie, ktoś we mnie, a teraz jest takie jedno wielkie nic.

Nawet szczęście miało większą moc, gdy było dzielone. I nie chodzi mi bynajmniej o wspólne szczęście, ale tylko o to moje. Teraz nadal realizuje swoje hobby, ale nie mam się z kim tym podzielić i wydaje mi się to takie nijakie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doskonale Cię rozumiem. Czułam tak samo... i jeszcze teraz brakuje mi tego pomagania, dzielenia się radością, szczęściem, sukcesem, troskami, hobby z eksem. Ale wierz mi, że to uczucie z czasem słabnie..., i zaczynasz odczuwać taką samą radość i satysfakcję, gdy robisz to tylko dla siebie. Po prostu musisz przyzwyczaić się do nowych realiów. Będzie dobrze. 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 12:41   #1644
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

dotsx też bym prosiła o arytkuł!

Ja sobie dziś założyłam konto na tinderze i powiem jedno masakra
Nigdy nie lubiłam tego typu rzeczy ;d
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 13:01   #1645
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
klamar

Olej kolesia... gdyby kohal, chcial cos ratowac to sygnalow sprzecznych by nie wysylal

Barbarella05
musze zalozyc nowy instagram.. nie pamietam hasla a email byl jakis bardzo stary

lipnylogin
A gdzie indziej "marudzic" jak nie tu..

Jetes potrzebna samej sobie..Ja na poczatku po rozstaniu z tym dupkiem tez myslalam, ze jestem do dupy, ze mnie nie chce, ze znajdzie sobie inna, lepsza ode mnie. Raz przeczytalam artykul (poszukam link i ci wkleje) gdzie naprawde dobry psychiatra pisal o kobietach, ktore wlasnie zyja w takich zwiazkach. Mozg nasowa mysli typu "on sie zmieni, i tak druga bedzie miala lepiej niz ja, ona dostanie go takiego cudownego a ja nie mialam". I powiem Ci, ze to co przeczytalam bardz dobze opisywalo to jak ja sie zachwywalam po rozstaniu. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie dziecinstwa w ogole nie bylo, i to bardzo wplynelo na moje decyzje w zwiazku z facetami. To porzucenie przrz moja matke do dzisiaj we mnie siedzi.. i moze ten strach przed "porzuceniem" jakos mnie tzymal przy tym idiocie.

Skad jestes? Moge zwsze wpasc na kwaken



---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Nie wiedzialam,ze mieszkasz w UK! To teraz bedzie trzeba sie umowic na kawke
Także proszę o artykuł
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 13:25   #1646
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mineralnaxy Pokaż wiadomość
dotsx też bym prosiła o arytkuł!

Ja sobie dziś założyłam konto na tinderze i powiem jedno masakra
Nigdy nie lubiłam tego typu rzeczy ;d
W jakim celu założyłaś sobie konto?
Czego szukasz?
I czemu masakra?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 13:29   #1647
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Założyłam z czystej ciekawości i nudy . Masakra, bo te propozycje, ktore padają, te żałosne teksty na podryw. Ja nie moge na takie cos wchodzić, bo zaraz tracę wiarę w ludzi. Chyba nie jestem, az tak cierpliwa, aby czekać na kogoś normalnego z kim porozmawiam jak człowiek z człowiekiem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 13:34   #1648
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

No muszę szczerze powiedzieć, że tam właśnie można się nieźle wku..wic na ludzi. Ogółem na takich portalach - też konto miałam,więc to moja subiektywna opinia - jest sam szrot.
Spotykałam się z kimś z badoo i nigdy więcej! Koleś okazał się nieźle walniety.

Nie ma co liczyć na znalezienie kogoś do relacji typu związek. Seks czy kolega, okej,ale związek? W mojej opinii nie.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 14:04   #1649
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja od razu bym nie skreślała, tylko mocno selekcjonowała. To tak jak w realnym życiu, na większość nawet byśmy nie spojrzeli w kontekście związku
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 14:29   #1650
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Tylko w realnym zyciu nie mam takiego nawału i jakos sie to tak nie rzuca. Myslalam, ze sie przekonam do tego typu stron ale tak jak napisałam wyżej to nie na moja cierpliwość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.