Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-01, 14:25   #2071
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzieki kochane, uwielbiam Was! Idziemy w srode do restauracji, do ktorej marzylam zeby pojsc! Mega Tylko, ze on strasznie malo pisze, denerwujace ;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 14:34   #2072
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mija rok. Po roku mogę śmiało powiedzieć, że to KONIEC. Definitywny, dokumentnie zamknięty rozdział na zawsze.
Bujaliśmy się trochę od stycznia, ślubu chciał, dzieci, mojej przeprowadzki! Żenujące, że po raz kolejny dałam się nabrać na tą samą śpiewkę. Koniec końców, wyszło jak zwykle i ma to, czego chciał - a mianowicie, miał dość takiego życia, ze mną. Żałuję jednego - że wyprowadziłam się z równowagi w kłótni o jego koleżanki "bo było ich peełno" tylko zapomniał mi o tym wspomnieć, a mnie oskarżał o najbardziej okropne rzeczy. Właściwie to żałuję każdej chwili, w której dałam się unieść emocjom. Pustkom emocjonalnym nie ma co okazywać emocji, a doskonałość przecież nie przeprasza. Na nic wszelkie tłumaczenia i rozmowy, a i to nie ma sensu, bo - patrz moj podpis - czasem mniej znaczy więcej. Powiedziałam veto po akcji z sylwestrem, dałam się znów nabrać, cóż mój błąd, jedno jest pewne - nie zobaczy moich łez.
Nie pozwolę sobie na to, żeby ktoś mnie o wszystko obwiniał, nie otwierał mi drzwi, gdy jadę 100 km, jednego wieczoru się ze mną umawiał, a kolejnego dnia rano SMSEM pisał, że to koniec.
W poniedziałek zaczynam nową pracę, zabieram się już w 100 % na poszukiwanie mieszkania (mam na oku, jak już pisałam wcześniej)
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2017-04-01 o 14:36
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 14:37   #2073
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mandy, toksyczny zwiazek Na maksa. Serio to skoncz, a gwarantuje, ze bedziesz szczesliwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 15:26   #2074
XElisX
Raczkowanie
 
Avatar XElisX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 412
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja mam dziś kryzys. Nadal mieszkamy razem, wożę go do pracy, rozmawiamy. Dziś mi jest szczególnie ciężko, bo co dzień uświadamiam sobie coraz bardziej, że to koniec. Poszłam na zakupy, wydałam miliony monet a humor dalej podły. A teraz zażeram smutki kinder czekoladą.

Jeszcze mój dawny znajomy z czasów akademikowych, który coś tam do mnie chyba miał, zaczepia mnie na facebooku i pisze. Musiał stalkować, że tak szybko dojrzał zmianę statusu
__________________
Old people burning
Old people burning
Pucio henzap!

Edytowane przez XElisX
Czas edycji: 2017-04-01 o 15:29
XElisX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 18:29   #2075
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

To mayla musisz być w siódmym niebie Trzymam kciuki za tego przystojniaka.

Jak Wam minął dzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 18:41   #2076
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mój dzień smutno... aż mi wstyd, ja się staram całe życie być silna i nie poddawać się złym myślom, a tu taka wtopa, i to jeszcze przez kogoś, kto i tak ma mnie w głębokim poważaniu. Moja bratowa powiedziała mi: "poradzisz sobie, zawsze sobie radzisz". Chciałabym w to uwierzyć ta świadomość, że on teraz sobie grilluje, piwkuje ze znajomymi, i już nie potrzebuje mojego towarzystwa, już nie czuje radości z tego, że jestem obok

najgorzej, że on mieszka bliziutko mojej pracy, codziennie mijam jego dom. Wcześniej to był mega plus, teraz szkoda gadać

Lipnylogin, a Tobie jak minął dzień ?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 18:48   #2077
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla 3mam kciuki! Dawaj znaka z kibla jak z randka ;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 18:57   #2078
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jak z kibla? Przy nim mów, sorry memory ale muszę do moich friends napisać jaka się czuje szczęśliwa hehe
Baw się dobrze Mayla, ja mam nadzieję na jakąś fotkę z randki, da radę?? Nie chodzi mi ofkors o jakieś tam w negliżu... Ale może z tej restauracji?? ;D
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 19:03   #2079
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Jak z kibla? Przy nim mów, sorry memory ale muszę do moich friends napisać jaka się czuje szczęśliwa hehe
Baw się dobrze Mayla, ja mam nadzieję na jakąś fotkę z randki, da radę?? Nie chodzi mi ofkors o jakieś tam w negliżu... Ale może z tej restauracji?? ;D

Mamy z mayla taki deal, ze piszemy do sowbie na insta z randek z kibla ;p i tak o to mayla byla swiadkiem jak napisalam jej ."kocham goo"na pierwszej randce z greyem;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 19:04   #2080
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Mamy z mayla taki deal, ze piszemy do sowbie na insta z randek z kibla ;p i tak o to mayla byla swiadkiem jak napisalam jej ."kocham goo"na pierwszej randce z greyem;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A jak u Was?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 19:10   #2081
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Haha dokladnie, taka kiblowa tradycja z Qayqa haha z greyem to byla milosc od pierwszego wejrzenia
Cziki, postaram sie strzelic fotke dla Was
Lipna, oj jestem, jestem, ale, ze to matematyk i statystyk jak i finansista to jakos malo pisze i Ja juz oczywiscie wariuje no ale dwa razy proponowal te druga randke Wiec chyba troszeczke mu zalezy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 19:14   #2082
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Widzicie dziewczyny, kolejny plus z tych naszych rozstań - że nawiązały się tu takie przyjaźnie jak Qayqa i Mayla i nie było warto??
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 19:19   #2083
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Awwww, bylo!!! ❤️ I mamy naprawde zamiar sie spotkac w realnym zyciu!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:14   #2084
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

U mnie był Dzień Słodycza, więc musiał być udany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:30   #2085
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla trzymam kciuki i koniecznie foto!
Ja dalej na tindera zagladam, glownie z nudow, ale jeden facet meeega w moim typie tyle ze z krakowa i wylacznie do ukladu... :/
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:31   #2086
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

też sobie troszkę pofolgowałam ze słodyczami dzisiaj... ale w sumie to była urodzinowa czekolada, a urodziny raz w roku

pomysły na walkę ze wspomnieniami? wszystkie dobre się wybijają na pierwszy plan, przypominają, że przecież było dobrze
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:35   #2087
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Milagros wszystkiego najlepszego!! <Tort z czekoladą><pyszne musujące winko>
Czas i czas na to drugie cierpliwości.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:40   #2088
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
też sobie troszkę pofolgowałam ze słodyczami dzisiaj... ale w sumie to była urodzinowa czekolada, a urodziny raz w roku

pomysły na walkę ze wspomnieniami? wszystkie dobre się wybijają na pierwszy plan, przypominają, że przecież było dobrze
Milagros, nie pielęgnować swojego żalu, nie przywoływać co rusz wspomnień i żyć sobie dalej i z każdym kolejnym dniem będziesz bliżej tej chwili, gdy będzie po prostu dobrze

Dzisiaj dzień upłynął po prostu dobrze. Miałam roboczą bluzę eks na sobie i nie chciało mi się wyć z tego powodu, a są chwile, że chce mi się plakac, bo jem sałatkę, którą zawsze dla niego robiłam.. więc jak widać emocje skrajnie różne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:46   #2089
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cziki, Lipnylogin - dziękuję

macie racje, potrzebuję czasu... Dziś się rozpłakałam jak przechodziłam koło restauracji, gdzie byliśmy na pierwszej randce w szafce mam masę kajmakową, kupiłam bo on uwielbia i chciałam mu zrobić ciacho. Nie zdążyłam
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 21:29   #2090
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Cziki, Lipnylogin - dziękuję

macie racje, potrzebuję czasu... Dziś się rozpłakałam jak przechodziłam koło restauracji, gdzie byliśmy na pierwszej randce w szafce mam masę kajmakową, kupiłam bo on uwielbia i chciałam mu zrobić ciacho. Nie zdążyłam
Będzie lepiej, kiedyś takie rzeczy będą przywoływać wspomnienia, ale bez tych wszystkich emocji Też czasami coś zobaczę, przypomnę sobie sytuację i łzy w oczach. Dobra, popłaczmy chwilę, ale Idźmy dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 21:58   #2091
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Na pewno bedzie lepiej. U mnie mijaja dzisiaj rowno trzy miesiace. Bylo naprawde ciezko, przeszlam straszna, wyboista droge. Musialam nie tylko uwolnic sie emocjonalnie z toksycznego zwiazku, ale takze uniezaleznic sie od eksa, od ktorego bylam totalnie uzalezniona emocjonalnie. Musialam stawic czola emigracji samotnie, co jest niesamowicie trudne. Kurcze, to byly naprawde ciezkie trzy miesiace. I chociaz nadal mysl o tym co mielismy i co stracilismy napawa mnie zalem, to wreszcie pogodzilam sie ze strata i moge powiedziec, ze odwalilam kawal dobrej roboty w samouleczeniu.
Wy tez to poczujecie, promise.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 22:10   #2092
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Awwww, bylo!!! ❤️ I mamy naprawde zamiar sie spotkac w realnym zyciu!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mayla


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 08:01   #2093
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Na pewno bedzie lepiej. U mnie mijaja dzisiaj rowno trzy miesiace. Bylo naprawde ciezko, przeszlam straszna, wyboista droge. Musialam nie tylko uwolnic sie emocjonalnie z toksycznego zwiazku, ale takze uniezaleznic sie od eksa, od ktorego bylam totalnie uzalezniona emocjonalnie. Musialam stawic czola emigracji samotnie, co jest niesamowicie trudne. Kurcze, to byly naprawde ciezkie trzy miesiace. I chociaz nadal mysl o tym co mielismy i co stracilismy napawa mnie zalem, to wreszcie pogodzilam sie ze strata i moge powiedziec, ze odwalilam kawal dobrej roboty w samouleczeniu.
Wy tez to poczujecie, promise.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mayla, ale kontakt z eks zerowy?

Czyli niedawny kryzys można uznać za zażegnany?

Jak czytam tutaj od was, że jest lepiej, to mam tyle nadziei, że będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 08:06   #2094
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla, kciuki za randkę😉
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 08:32   #2095
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Fajnie jest przeczytać, że ktoś z takiego bagna wyszedł. To budujące opowieści. Oby każdej z nas się to udało!

Nie mogę przeboleć, jak wyglądało nasze ostatnie spotkanie. Ja myślałam, że mimo tych wszystkich niemiłych sytuacji, które się wydarzyły, pogadamy jednak o tym, jak to budować dalej. A usłyszałam, że on chce wolności i nic nie czuje... Dla niego bycie singlem bez zobowiazań jest w tym momencie mega atrakcyjne. Szkoda, że od początku mi tego nie mówił. No i jeszcze fakt, że wybrał na to wyznanie moment, gdy mnie odwoził do domu. Wcześniej spacer, kolacja. I na sam koniec dopiero wystrzelił z grubej rury. Nawet się nie mogłam do tego odnieść. A dużo rzeczy bym mu jeszcze powiedziała
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 09:26   #2096
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Cziki, Lipnylogin - dziękuję

macie racje, potrzebuję czasu... Dziś się rozpłakałam jak przechodziłam koło restauracji, gdzie byliśmy na pierwszej randce w szafce mam masę kajmakową, kupiłam bo on uwielbia i chciałam mu zrobić ciacho. Nie zdążyłam
Wiesz co, - przepraszam za słownictwo - ale wy*eb tą masę kajmakową.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 10:59   #2097
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Tak byś zrobiła? chciałabym mu chociaż móc powiedzieć, co mi w duszy gra... a on nawet tej szansy mi nie dał. Uznał, że mnie nie chce, to cześć i wysiadaj z samochodu... Na tyle zasłużyłam od człowieka, któremu starałam się dać to, co najlepsze

dzisiaj jeszcze popłaczę... muszę spojrzeć prawdzie w oczy - on mnie nie szanował, a to nigdy dobrze nie rokuje. I ruszyć do przodu, bez oglądania się na przeszłość
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 11:00   #2098
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Albo zjedz sobie, zrob coś pysznego tylko dla siebie

Ja wszelkie "nasze" rzeczy po prostu traktuje już jako moje. Jak coś bardzo będzie chciał odzyskać to się upomni, a tak nie widzę sensu wyrzucać jak mi się przydadzą. Tak więc właśnie jadę sobie z jego plecaczkiem, w którym mam parę jego rzeczy. A nie- już moje

Będzie dobrze, trzymaj się. Straszne jest marnować czas na kogoś, kto ma na nas wywalone. Żeby nie było, że jestem taka mądra- też go czasami marnuje, ale staram się jak najmniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Milagros, a jakbyś mu powiedziała to wszystko, co Ci w duszy gra a on by na to wzruszył ramionami? Jakbyś się czuła? Niewarto się otwierać przed osobą, która nas nie chce. Lepiej trzymać fason, wyżalić się tutaj, wypłakać w poduszkę, ale eksowi nie pokazywać swoich słabości. Zwłaszcza gdy nie bardzo się z nami liczył.

Edytowane przez lipnylogin
Czas edycji: 2017-04-02 o 11:03
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 11:10   #2099
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dokładnie, po co się zwierzac eksowi który ma na to delikatnie mówiąc wywalone.
A z masą zrób co uważasz za słuszne, jak masz przez to ciasto płakać bo Ci się będzie eks kojarzyć, to wywal i zrób sobie sernik
Mandy, ale teraz to już definitywnie dajesz sobie spokój z tym gnojem? Powiedz mi, że tak, proszę!!!!
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-02, 11:12   #2100
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Chciałabym żeby wiedział, że wcale nie był taki super, żeby wiedział, że od początku był nie fair wobec mnie... Sama nie wiem.

On w piątek dzwonił, ja odebrałam. Dzisiaj ja zadzwoniłam, chciałam się z nim dzisiaj spotkać, w piątek ustatliliśmy krótko, że może w niedzielę się zobaczymy. Dzwonię dzisiaj, nie odbiera. Napisałam smsa na luzie, z uśmiechem, z fajną propozycją spotkania. A on na to że "rzyga jak pies" (po wczorajszej imprezie) i już się umówił na później... i tyle. Czy ja serio chciałam być z kims takim? jak on się musiał ładnie maskować na początku, i jak bardzo ja byłam ślepca, jak go później tlumaczyłam, gdy takie kwiatki zaczęły wyskakiwać...
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.