Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-30, 01:24   #691
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
8 bułek już wykorzystałam do zrobienia pizzy z patelni. Chleb poszedł do zamrożenia.

O, kochana, podziel się przepisem, mam tyle pieczywa i muszę je wykorzystać jakoś.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 11:34   #692
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
O, kochana, podziel się przepisem, mam tyle pieczywa i muszę je wykorzystać jakoś.
Robiłam na czuja, bo przepisy są przeróżne. Pieczywo rozdrobniłam w dużej misce, dałam dwa jajka, wlałam z 250 ml ciepłego mleka (to wiadomo - trzeba dostosować do ilości pieczywa), przypraw i rozrabiałam jak ciasto. Było to gęste, ale plastyczne. Smażyłam jako placek na dużej patelni. Gdy już było na drugiej stronie, to na wierzch dałam składniki i pod przykrywką jeszcze chwilę robiłam. Ale widziałam również przepisy z dodatkiem proszku do pieczenia itd. Polecam jednak bardziej robić to w piekarniku, bo moment przekładania placka na drugą stronę, żeby go nie rozwalić był trudny i TŻ mi pomagał.

Dzisiaj paczka za 12.99 zł z Ziarenka w Bytomiu. Treściwa. Dwie pyszne drożdżówki z budyniem, kruszonką, mały chlebek z rodzaju tych bardziej eko, 3 bułki z ziarnami i paczka pierogów z mięsem. Pierogi 500 g, ważne do 1.12.2022.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-11-30 o 11:50
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 12:36   #693
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Grabi97 Pokaż wiadomość
U mnie ziarenka nie ma.. U mnie co chwile jest tylko bimber sklep xD
W Trójmieście jest cały czas Bimber. Mój chłopak kiedyś kupił u nich 3 takie same piwa z datą tego samego dnia co odbiór, a odbiór był o 18

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 14:28   #694
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Dziś wzięłam moją pierwszą paczkę w punkcie z domowymi daniami na wynos. Dostałam 3 duże porcje risotto. Smaczne, dobrze zapakowane, 3 w cenie jednej. Jedyne zastrzeżenie to, że są aż 3 takie same, trochę dużo. Miałam nadzieję, że będzie bardziej różnorodnie. Ale ogólnie wrażenie pozytywne, skorzystam ponownie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 14:38   #695
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dziś wzięłam moją pierwszą paczkę w punkcie z domowymi daniami na wynos. Dostałam 3 duże porcje risotto. Smaczne, dobrze zapakowane, 3 w cenie jednej. Jedyne zastrzeżenie to, że są aż 3 takie same, trochę dużo. Miałam nadzieję, że będzie bardziej różnorodnie. Ale ogólnie wrażenie pozytywne, skorzystam ponownie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też wolę jak paczki są różnorodne. Kiedyś w paczce z piekarnio-cukierni Raszczyk w Gdyni kupiłam paczkę, w której było 4 i pół chleba i nie byłam zadowolona, bo inni w paczkach mieli np chleb i reszta słodkie bułki i babeczki, więc liczyłam na tego typu paczkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-18, 16:57   #696
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Odświeżam, muszę się pochwalić paczką (a właściwie dwiema) z Auchan Zieleniak. Na zdjęcie nie załapał się jedynie słonecznik, taka mała paczka chyba 60g Z pieczarek i pora zrobiłam już zupę krem, a z części papryk i bakłażanów leczo z ciecierzycą. Wszystkie rośliny w bardzo dobrym stanie, papryki trochę pomarszczone, pieczarki ciemnawe, ale nie jakieś zgnite, jabłka twarde, może ze 2 lekko obite. Super fajna paczka, schodzą szybko i nie dziwi mnie to, bo jakość jest wybitna. Nie wiem tylko co zrobić z dymką - zamrozić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20230118_130022.jpg (180,2 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2023-01-18 o 16:58
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 17:57:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.