Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowanych - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-20, 13:33   #301
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

możliwe, że przez to, że maseczka się przeterminowała straciła jakieś swoje właściwości chociaż nie wiem czy na pewno. jednak myślę, że nie powinna zaszkodzić twoim włosom, ale może inne wizażanki będą miały jakieś inne rady
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 22:02   #302
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

jednak wolalam ja oddac niz ryzykowac
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 07:24   #303
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Mam super wiadomość, napisałam do przedstawiciela Polleny Malwy i powiedział, że owszem w Lublinie nie można dostać tej super maseczki Gloria ale jak chcę to on dla mnie ją sprowadzi i sobie gdzieśtam odbiorę, podał mi do siebie numer i dzisiaj napisał, że maseczka jest już w Lublinie! Juhu! Zadzwoniłam, i prawie skakałam pod sufit ze szczęścia, odbiorę ją na Wojciechowskiej, za śmieszną cenę... uwaga, uwaga, 3,83 zł! Po prostu szok.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:02   #304
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
Mam super wiadomość, napisałam do przedstawiciela Polleny Malwy i powiedział, że owszem w Lublinie nie można dostać tej super maseczki Gloria ale jak chcę to on dla mnie ją sprowadzi i sobie gdzieśtam odbiorę, podał mi do siebie numer i dzisiaj napisał, że maseczka jest już w Lublinie! Juhu! Zadzwoniłam, i prawie skakałam pod sufit ze szczęścia, odbiorę ją na Wojciechowskiej, za śmieszną cenę... uwaga, uwaga, 3,83 zł! Po prostu szok.
Trzeba było wziąć od razu kilka opakowań, na zapas :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 07:15   #305
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Trzeba było wziąć od razu kilka opakowań, na zapas :P
To właśnie uczyniłam , wzięłam 6 sztuk! Hehe. Może się zgadam z przedstawicielem i zrobimy jakąś dystrybucję na Lublin wreszcie.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:38   #306
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

O kurde,to faktycznie zapas zrobiłaś

Dziewczyny,myslicie że mogę używac glorii po każdym myciu,tzn. co 2-3 dni czy będzie za często?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:05   #307
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,myslicie że mogę używac glorii po każdym myciu,tzn. co 2-3 dni czy będzie za często?
Ja tak używam i wszystko jest ok, po tym jak poprawi sie kondycja moich włosów będę używała raz w tygodniu.

Alę chętnie się dowiem czy można tak używać
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 19:14   #308
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Myślę, że można, to dość lekka maseczka, bez ciężkich skladników osiadających na włosach , które często zawierają produkty opatrzone mianem maski.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:33   #309
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Witam
Zrobiłam dziś sobie maskę z dwóch łyżeczek glorii, łyżeczki miodu oraz oleju ze słodkich migdałów i.. rewelacja ! bardzo fajne, miękkie, sprężyste włoski z tego wyszły. Polecam taką" stiuningowaną glorię"
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:58   #310
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Witam
Zrobiłam dziś sobie maskę z dwóch łyżeczek glorii, łyżeczki miodu oraz oleju ze słodkich migdałów i.. rewelacja ! bardzo fajne, miękkie, sprężyste włoski z tego wyszły. Polecam taką" stiuningowaną glorię"
najpierw trzeba ja dorwac...
dziewczyny gdzie kupujecie te swoje maski? w takich mniejszych sklepach raczej szybciej znajde, nie? bo wybieram sie na rynek, to tam na pewno moga byc w tych sklepach kosmetycznych...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:22   #311
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
najpierw trzeba ja dorwac...
dziewczyny gdzie kupujecie te swoje maski? w takich mniejszych sklepach raczej szybciej znajde, nie? bo wybieram sie na rynek, to tam na pewno moga byc w tych sklepach kosmetycznych...
Poszukaj w małych drogeriach, ja szczerze mówiąc straciłam cierpliwość i zamówiłam przez internet. Jeśli masz niedaleko Auchan to tam zajrzyj, dziewczyny pisały, ze jest tam w ciągłej sprzedaży.
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 20:24   #312
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

wlasnie najblizszu jest o 60 km oddalony od mojego miasta :/
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:41   #313
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

U mnie w Auchan ostatnio w ogóle nie było (przedtem zgarnęłam ostatnią),a widac było że było po dostawie bo wszystkiego pełne półki :/
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:49   #314
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Ja kupiłam swoją maskę w Auchan.

Moge tylko potwierdzić, ze maska jest swietna
Nakłądam ja po umyciu i lekkim osuszeniu włosów recznikiem, na jakieś 10 - 20 minut.
Stosuję ją zamiennie z Emulsją z tej samej serii.

Zauważone efekty:
- miękkie, lśniące włosy
- wyraznie odzywione
-końce nie sa tak przesuszone i nie sa już takie sianowate
- zdecydowanie włosów jest wiecej
-sa miesiste
-sliskie, takie wygłądzone
- same ładnie się ukłądaja i poddaja

Warto kupic !!
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:15   #315
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

warto kupic, tylko najpierw trzeba ja znalezc...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:55   #316
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
warto kupic, tylko najpierw trzeba ja znalezc...

a co to za problem? możesz zamówic na allegro i bedziesz miała... ;O

ja od dzisiaj zaczynam używac i mam nadziej ze w moim przypadku bedzie równie skuteczna
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:05   #317
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

tak, moze i na allegro, ale koszt przesylki mi sie nie oplaca
Ja nie pracuje, bo mam 13 lat i zdana jestem tylko z kasy z urodzin itp. Kieszonkowego nie mam
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:54   #318
iwon1
Raczkowanie
 
Avatar iwon1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 74
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Jak dla mnie ta maseczka jest idealna, włoski miękkie i lśniące a przy tym nie obciążone, warto ją kupić. Ja kupowałam przez internet razem z innymi koleżankami - zbiorcze zamówienie
iwon1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 21:39   #319
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

użyłam wreszcie maseczki po bardzo długim jej staniu na półce i kurzeniu się. z braku czasu, chęci i poprawiającego się stanu moich włosów, zużyłam połowę opakowania i tak sobie stała. widzę że powinnam jej używać częściej, włoski są lśniące, ale nie przyklapnięte, wydaje się że jest ich całkiem dużo. jestem bardzo zadowolona i polecam po czasie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 07:51   #320
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
tak, moze i na allegro, ale koszt przesylki mi sie nie oplaca
Ja nie pracuje, bo mam 13 lat i zdana jestem tylko z kasy z urodzin itp. Kieszonkowego nie mam
Napisz meila do polleny i powinni ci odpowiedzieć gdzie w swoim mieście możesz kupić tą maskę. Ja tak zrobiłam i odezwał się do mnie przedstawiciel i mimo, że w Lublinie nigdzie jej nie można kupić to ściągnął dla mnie kilka sztuk i mogłam sobie odebrać we wskazanej przez niego hurtowni kosmetycznej, cena była ok. 4 zł. Podaję ci adres: bok@global-cosmed.com.pl. Powodzenia.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 17:18   #321
paulka0124
Raczkowanie
 
Avatar paulka0124
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 151
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

dziewczyny! muszę Wam o czymś powiedzieć! Ta firma to jest "POLLENA-gloria"? Tak się składa, że u mnie w moim malutkim miasteczku jest fabryka 'polleny'. Wytwarzają oni produkty bardzo tanie i cieszą się one dużą popularnością.. Nie wiem, czy jest to ta sama firma, ale jak tylko będę mogła(a teraz to nie mozliwe, do konca tyg. muszę siedzieć w domu, bo jestem chora) to zobaczę, czy te odżywki tam są sama już jakiś czas zamowiłam to cudo na allegro, ale ciągle czekam na paczkę.. Ale tępak ze mnie
__________________
Ja i ja - rozczochrany łeb !
paulka0124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 18:30   #322
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

ta firma to jest Pollena. Ale sa rozne nazwy, np Pollena-Malwa, Pollena-Ewa...

Szok!
Moich rodzicow znajomy pracuje w hurtowni kosmetykow. Dowiedzial sie, ze ta firme kupila inna firma i jest takie prawdopodobienstwo, ze moga jej juz nie produkowac...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 18:42   #323
paulka0124
Raczkowanie
 
Avatar paulka0124
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 151
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
ta firma to jest Pollena. Ale sa rozne nazwy, np Pollena-Malwa, Pollena-Ewa...

Szok!
Moich rodzicow znajomy pracuje w hurtowni kosmetykow. Dowiedzial sie, ze ta firme kupila inna firma i jest takie prawdopodobienstwo, ze moga jej juz nie produkowac...


Ta nazywa się chyba typowo "Pollena"
nie testowałam jeszcze tej odżywki, ale wiem, że dla wielu wizażanek byłby to cios poniżej pasa!
__________________
Ja i ja - rozczochrany łeb !
paulka0124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:01   #324
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez paulka0124 Pokaż wiadomość
Ta nazywa się chyba typowo "Pollena"
nie testowałam jeszcze tej odżywki, ale wiem, że dla wielu wizażanek byłby to cios poniżej pasa!
Pollena -malwa
Byłąm wczorajw Auchanie, kupiłam glorie.Miała kupić dwie al ekosztowała 6,50(wczesniej kupowałam po 4:50- chyab sie zorientowali,że jest na nią duży popyt). Za to znalazłam wiele innych kosmetykow ktore bede testowac
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:06   #325
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Przedwczoraj wkońcu spodkałam glorie w Auchan!!!
Wczoraj pierwszy raz nałożyłam na włosy na niecałe 10 minut.
Mam po niej takie mięsiste włosy i ciągle je macam
Nie obciążyła mnie, włosy też nie są napuszone tylko zdrowo wyglądają (choć nie są)
Ogólnie jestem zadowolona z efektu
To dopiero pierwsze użycie więc zobaczymy jak się będzie dalej sprawować.
__________________

Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:39   #326
paulka0124
Raczkowanie
 
Avatar paulka0124
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 151
Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
Pollena -malwa
Byłąm wczorajw Auchanie, kupiłam glorie.Miała kupić dwie al ekosztowała 6,50(wczesniej kupowałam po 4:50- chyab sie zorientowali,że jest na nią duży popyt). Za to znalazłam wiele innych kosmetykow ktore bede testowac

Ta firma u nas w miasteczku nazywa się po prostu 'Pollena', ale mama powiedziała mi, że to całkiem coś innego

a tak na marginesie, to też użyłam ostatnio tej maseczki. Muszę powiedzieć, że się miło zaskoczyłam ) Ale niestety siano, jak miałam, tak nadal mam.. Dzisiaj będę używać wax'a do wlosów rozjaśnionych.. jak myślicie mogę oby dwie te maseczki połączyć ?
__________________
Ja i ja - rozczochrany łeb !

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-11-09 o 12:09 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji.
paulka0124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:57   #327
Iguśka
Raczkowanie
 
Avatar Iguśka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

A wiecie gdzie można kupic tą maskę w Łodzi?
Iguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:17   #328
binek999
Przyczajenie
 
Avatar binek999
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 24
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Witam dziewczyny jestem z Raciborza i kupiłam dziś tą maskę w Auchanie, choć wcześniej jej tam nie widziałam. Życzę szczęścia w poszukiwaniach!
binek999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 18:25   #329
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

ehh kiedyś pollena miała duzą fabrykę na kolskiej w warszawie, zastanawiam się jak mozna było zwolnić tyle ludzi i sprzedać pańswtowa firmę z tradycjami która przynosiła zyski?

Maskę glorię odkryłam nie dawno (oczywiście dowiedziałam się o niej z tego forum) dla mnie to rewelacja,żałuje ze wszesniej o niej nie wiedziałam uratowałabym to co przez własną głupotę zniszczyłam.
ogólnie uważam ze produkty polleny są bardzo dobre, uzywam od paru lat kremów z serii kwiaty polskie i jestem zadowolona ;-)
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 09:15   #330
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Od jakiegoś czasu ta maska mnie kusiła,aż skusiła (w Auchan na Bielanach Wr wiadomość dla Wrocławianek i okolic) jest ich sporo na regale
Już nie moge się doczekać próby.Fajnie pachnie
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 13:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.