Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 22:56   #1441
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

hej
ja jestem po depilacji bikini i... wloski wrastaja.. tworza sie wieelkie krostki z czyms w srodku<ropą??>.. jak zostawie i jak wycisne, bez roznicy, zostaja fioletowe plamy tragedia
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 06:00   #1442
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

azure wiem ze nie powinnam tego robic....ale ja mam tak chyba na tle nerwicowym:/ jak sie czyms zdenerwuje to zaraz pastwie sie na swoich nogach:// teraz jeszcze dermatolog rozlozyla rece i powiedziala ze ona juz nie ma pomyslu co mi przepisac wiec jest poprostu cudownie....

karla a jak tam u Ciebie?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:07   #1443
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

[quote=dusiaaa;12082480]azure wiem ze nie powinnam tego robic....ale ja mam tak chyba na tle nerwicowym:/ jak sie czyms zdenerwuje to zaraz pastwie sie na swoich nogach:// teraz jeszcze dermatolog rozlozyla rece i powiedziala ze ona juz nie ma pomyslu co mi przepisac wiec jest poprostu cudownie....

karla a jak tam u Ciebie?[/quote]

Ja doszlam do pocieszajacego wniosku, wynikajacego z obserwacji, ze jednak az tak bardzo wrazliwej skory chyba nie mam. Nie robia mi sie zadne krostki wypelnione ropa itp. Wiec teoretycznie powinno byc duuuzo lepiej. Jest lepiej moze ciut ciut.... Nie, ja rowniez w tym roku nie zaloze spodnicy. Fakt, ze staram sie coraz mniej- to ciagle jeszcze nie potrafie zostawic obojetnie wrosnietego wloska. I wiadomo co robie.... No ale w wiekszosci pozostaly mi juz tylko blizny i widze ze duzo z nich z czasem bardzo wyjasnialo. Wiec staram sie nie grzebac i reszte niech wyleczy czas. Juz nie kombinuje z drogimi specyfikami, bo mi to chyba nic nie pomaga.....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:26   #1444
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

no to fajnie ze troche lepiej mi bardzo jasnieja te blizny jak robie peeling gabka syrena co drugi dzien i smaruje kilka razy na dzien mascia z wit A :yes:
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 22:41   #1445
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karla1983 Pokaż wiadomość
Ale czy Twoj problem polega na tym , ze skore masz wrazliwa i sklonna do podraznien przy depilacji, czy rowniez na tym , ze lapki wedruja nie tam gdzie trzeba? Bo jesli to drugie to najprostszy ( ale i zarazem chyba najtrudniejszy ) sposob to nie drapac, nie wydlubywac. U mnie ladnie wszystko sie goi jesli tylko nie tykam nog....
Wiesz już sama nie wiem. Na pewno zaczęło się od tego, że wszystkie włoski wyciskałam a potem ciężko było przestać. Teraz od jakiegoś czasu nie tykam niczego i nic. Kupiłąm krem po depilacji Veet, od kilku dni smaruję codziennie i może, ale tylko może jakaś malutka poprawa jest.
W ogóle to zauważyłam że te nogi najtragiczniej wyglądają kiedy jest zimno, a że mam problemy z krążeniem to z reguły mam zimne nogi.
Nie wiem co i jak, już się zastanawiam nad wizytą u dermatologa tylko muszę znaleźć jakiegoś dobrego. Spróbuję też troszkę się opalić bo skoro w zimnie one tak źle wyglądają to słońce powinno im pomóc....? Nie wiem. próbuję wszystkiego po kolei...
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 06:26   #1446
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ja bym Ci rdzila dermatologa....zaluje ze na poczatku moich problemow nie poradzil mi ktos derma,moze teraz bym nie miala juz takich problemow no chyba ze masz to w niewielkim stopniu.co do opalania to nie jest najlepszy pomysl bo jak masz strupki to moga zostac blizny a jesli juz jakies przebarwienia masz to one tez sie opala i w sezonie jesieno zimowym beda baaaardzo widoczne. moze kup juz lepiej jakis preparatt z mocznikiem albo alantan czy masc z wit A a jak sa ropniaki to acnosan T
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 19:05   #1447
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Do dermatologa się wybiorę jeśli znajdę jakiegoś dobrego bo w moim mieście pod tym względem jest tragedia. Na razie próbuję sama coś poradzic. Alantan kupiłam ale na razie nie smarowałam jeszcze. Ten Veet wydaje mi się troszkę pomagac więc zobaczymy.
Jeszcze ten preparat z mocznikiem... Tylko co najlepiej kupic poradzcie bo w ogóle nie mam doswiadczenia w tej kwesti..
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 20:55   #1448
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja ze zdziwieniem stwierdzam, że na blizny najlepiej chyba pomagało przesuszanie, czyli mycie zwykłym mydłem. Skóra sucha, ale plamy wtedy trochę pojaśniały. Zostawiłam mydło i wszystko stoi w miejscu. Albo sobie tylko to wmawiam. Nie wiem, wszystko bez sensu.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 23:09   #1449
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ja ze zdziwieniem stwierdzam, że na blizny najlepiej chyba pomagało przesuszanie, czyli mycie zwykłym mydłem. Skóra sucha, ale plamy wtedy trochę pojaśniały. Zostawiłam mydło i wszystko stoi w miejscu. Albo sobie tylko to wmawiam. Nie wiem, wszystko bez sensu.
Ja juz tez o tym myslalam. Czytalam gdzies, ze dziewczyna z podobnym problemem blizn przemywala nogi spirytusem salicylowym kiedy tylko sie dalo, kilkakrotnie w ciagu dnia. I podobno bardzo pomoglo. I czasami tez sie do tego sklaniam....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 20:36   #1450
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Wiecie stosuję różne, naprawdę różne specyfiki od jakiegoś czasu i jednego dnia wydaje mi się że już jest lepiej a następnego jakby było gorzej. Już nie wiem co robić z tymi nogami - jutro idę po Pilarix bo czytałam gdzieś tutaj że pomógł. Niczego z mocznikiem jeszczenie sotsowałam to może akurat.
A teraz lecę do łazienki na piling kawowy.
W ogóle chwytam się wszystkiego czego tylko mogę i na co mnie stać.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 13:52   #1451
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dziewczyny jeszcze rok temu miałam ten sam problem co Wy, ale teraz moje nogi wyglądają super jeszcze jak są opalone to już w ogóle rewelacja. Teraz jak byłam na wakacjach w ciepłych krajach to bez problemów chodziłam w krótkich spodenkach czy spodniczkach i sukienkahc. I pomyślec że jeszcze 2-3 lata temy zakrywałam nogi w najgorsze upłay..... Też tak robiłam, że wieczorkiem zbierało mi się na wyciskanie, ale zaprzestałam definitywnie tego i nogi jakby same z biegiem czasu się wyleczyły. Oczywiscie dzień w dzień pomagałam im. Dwa razy w tygodniu peeling kawowy, codzienne masowanie wacikiem nasączonym spirytusem salicynowym na to maść z witaminą A. Często używałam też cepanu, xerialu lub pilarixu. Na ropne stany nakładałam punktowo maść termontiol. Czasami robiłam okłady z cebuli ale zaznaczam, że już nic w tym czasie nie dusiłam. Myśle że maści się przydały, ale najbardziej mi pomogło to, że nie wyciskałam i nie podrażniałam nóg. Dlatego jeśli chcecie naprawdę wyleczyć nogi to ich poprostu nie wyciskajcie. Zróbcie konieczne zabiegi takie jak peeling, wymasowanie jakąś maścią ale nie wyciskajcie! Jeśli to konieczne, to nawet na nogi nie patrzcie, wtedy nie będą was drażniły ewentualnie wrośnięte włoski- one z czasem same wyjda. Mam nadzieję, że wyleczycie nóżki tak jak ja i będziecie mogły jeszcze tego lata biegać w skąpych sukienkach Trzymam za Was kciuki. Jeśli miałybyście jakieś pytania to śmiało piszscie. Napewno odpowiem. Pozdrowionka
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 10:20   #1452
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

metamorfoza pocieszasz Ale mi jakoś trudno uwierzyć że te nogi zaczną wreszcie normalnie wyglądać. Już w tamtym roku w wakacje je kryłam aczkolwiek nad morzem chodziłam w krótkich spodenkach i opalałam. I głupia nawet nie pomyślałam żeby wtedy już zacząć coś z nimi robić, kiedy były jeszcze w całkiem dobrym stanie. I bo najgorsze nadal używałam depilatora, dopiero w tym roku go wyrzuciłam Głupota moja nie zna granic. Kiedy teraz jest naprawdę źle to dopiero się za nie wziełam.
Właśnie wróciłam z apteki z kolejną porcją różnych maści o których tutaj pisały dziewczyny. Już tyle kasy wydałam na te bzdury
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 11:44   #1453
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

A co za wynalazki kupilas? Zawsze mnie to ciekawi, choc sama sobie dalam juz spokoj z takimi cudami- rzeczywiscie najwiekszym lekarstwem jest trzymanie lap przy sobie.
Moje nogi troche lepiej, ale staram sie jak moge nawet na nie nie patrzec. Przez jakis czas nie uzywalam nawet zwyklego balsamu nawilzajacego i tak jak pisala Azure, przesuszylam nogi. Skora faktycznie troche chyba schodzi, ale mam wrazenie , ze staje sie tez twardsza, a wloski bardziej wrastaja nie mogac sie przebic.... I chyba wracam do nawilzania. Poza tym ja uzywam depilatora, bo nie moge zniesc szczeciny klujacej na nogach Ale , o dziwo, nie mam juz po nim zadnych przebojow, zadnych stanow zapalnych, krostek, nic
Takze teraz pozostaje mi chyba juz tylko nawilzanie i peelingi, i tak w kolko....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:01   #1454
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Mi już poznikała większość i jest super. tzn. ja widzę te wszystkie minimalne plamki, ale jest ok.
Tylko mam problem z 4 większymi bliznami, które nie chcą mi się zagtoić, bo w środku jest nadal włos. I kurcze nie wiem jak go wyciągnąć, sam nie chce wyjść, a jest tam jakieś pół roku. wyciskanie nic nie daje, giłą też nie poskutkowało, bo jest za głęboko i tylko gorzej nogęrozwaliłam. Macie inne pomysły na pozbycie się ich?
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 13:13   #1455
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karla1983 Pokaż wiadomość
A co za wynalazki kupilas? Zawsze mnie to ciekawi, choc sama sobie dalam juz spokoj z takimi cudami- rzeczywiscie najwiekszym lekarstwem jest trzymanie lap przy sobie.
Moje kolekcja to Pilarix, maśc cynkowa, maś c zwitaminą A, Alantan, Sudocrem, Spirytus salicylowy, woda utleniona(aczkolwiek nie wiem jeszcze po co mi ona) Kupiłam też jeszcze jakiś krem do stó Ziaji ze względu na kwasy owocowe które były w nim zawarte ale na razie stoi i czeka na użycie. Mam też różne balsamy i próbuję po kolei albo Johnsona, albo taki z serii AA, z Ziaji mam ze 3 i chyba stwierdzam że z balsamami daje spokój na razie bo nic a nic mi nie pomagały. Zaopatrzyłam się też w Acne derm i mam zamiar te ciemne kropki nim atakować. Muszę przyznać że Pilarix mi pomaga, skóra troche lepiej po nim wygląda. Reszta jakoś cudów nie zdziałała na razie, ale ja dopiero zaczynam z tym walczyć tak konkretnie więc mam nadzieje że coś w końcu mi pomoże.
Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Tylko mam problem z 4 większymi bliznami, które nie chcą mi się zagtoić, bo w środku jest nadal włos. I kurcze nie wiem jak go wyciągnąć, sam nie chce wyjść, a jest tam jakieś pół roku. wyciskanie nic nie daje, giłą też nie poskutkowało, bo jest za głęboko i tylko gorzej nogęrozwaliłam. Macie inne pomysły na pozbycie się ich?
No właśnie - ja mam w dwóch miejscach takiego włosa któy doprowadza mnie do szewskiej pasji. Wczoraj to już wpadłam w furię i go rozdrapałam - oczywiście nie wyszedł

No i chyba faktycznie najlepszym lekarstwem na wszystko jest trzymanie rąk przy sobie. Tylko jak to cieżko wytrzymać

Edytowane przez Pchee
Czas edycji: 2009-05-16 o 14:09
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:43   #1456
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Mi już poznikała większość i jest super. tzn. ja widzę te wszystkie minimalne plamki, ale jest ok.
Tylko mam problem z 4 większymi bliznami, które nie chcą mi się zagtoić, bo w środku jest nadal włos. I kurcze nie wiem jak go wyciągnąć, sam nie chce wyjść, a jest tam jakieś pół roku. wyciskanie nic nie daje, giłą też nie poskutkowało, bo jest za głęboko i tylko gorzej nogęrozwaliłam. Macie inne pomysły na pozbycie się ich?
Polecam dwa specyfiki na te okazje: Keranorm, wyspecjalizowany w niewrastaniu wloskow po depilacja. Dziala swietnie. Naprawde przestaly mi wrastac!!!!!!!!!!!
I : Isotrexin. Dostalam od dermatologa jak juz mi sie robily takie czerowne placki wokol wrosnietych wlosow. Po jakims dniu smarowania wloski wychodza. Nie pamietam tylko czy nie na recepte.
naily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:49   #1457
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
Polecam dwa specyfiki na te okazje: Keranorm, wyspecjalizowany w niewrastaniu wloskow po depilacja. Dziala swietnie. Naprawde przestaly mi wrastac!!!!!!!!!!!
I : Isotrexin. Dostalam od dermatologa jak juz mi sie robily takie czerowne placki wokol wrosnietych wlosow. Po jakims dniu smarowania wloski wychodza. Nie pamietam tylko czy nie na recepte.

mnie już nie wrastają, są to stare miejsca.
Normalnie same mi wychodziły po jakimś czasie. Ale wokól tego nie mam żadnego podrażnienia, tylko bliznę
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 13:44   #1458
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Mnie już szlag trafia z tymi nogami i wyć mi się chce do księżyca. Nie wiem co robić, bo im chyba nic nie pomaga ;(
Najgorzej że mi ciągle zimno w nogi a jak mam je zimne to one są po prostu sine w czarne kropki i uwierzcie mi wygląda to strasznie;(
Daję sobie spokój, posmaruje jeszcze je tylko acne dermem, powcieram spirytus a jak już będzie słońce to po prostu siadam na balkon i je opalam.
Już nie mam siły do tych nóg - wiem jedno że lato na pewno spędzę w długich spodniach. Muszę kupić jakieś kolejne jasne żeby nie było za gorąco;(
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:40   #1459
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pchee Pokaż wiadomość
Mnie już szlag trafia z tymi nogami i wyć mi się chce do księżyca. Nie wiem co robić, bo im chyba nic nie pomaga ;(
Najgorzej że mi ciągle zimno w nogi a jak mam je zimne to one są po prostu sine w czarne kropki i uwierzcie mi wygląda to strasznie;(
Daję sobie spokój, posmaruje jeszcze je tylko acne dermem, powcieram spirytus a jak już będzie słońce to po prostu siadam na balkon i je opalam.
Już nie mam siły do tych nóg - wiem jedno że lato na pewno spędzę w długich spodniach. Muszę kupić jakieś kolejne jasne żeby nie było za gorąco;(
rozumiem Cie i to baaaardzo dobrze ja zeby bylo weselej na wlasne zyczenie tez i uda zapackałam...poprostu nie potrafie trzymac rak z daleka:/ acne derm nie jest zbyt za slaby na to? u mnie lepiej sie goi po codziennych peelingach szortka gabka i smarowaniu zwykla mascia z wit A...ale dlubanie psuje wszystko :[
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 18:26   #1460
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
Polecam dwa specyfiki na te okazje: Keranorm, wyspecjalizowany w niewrastaniu wloskow po depilacja. Dziala swietnie. Naprawde przestaly mi wrastac!!!!!!!!!!!
Ile on zawiera kwasu mlekowego? bo nie mogę nigdze znaleźć takiej informacji
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 19:03   #1461
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
rozumiem Cie i to baaaardzo dobrze ja zeby bylo weselej na wlasne zyczenie tez i uda zapackałam...poprostu nie potrafie trzymac rak z daleka:/ acne derm nie jest zbyt za slaby na to? u mnie lepiej sie goi po codziennych peelingach szortka gabka i smarowaniu zwykla mascia z wit A...ale dlubanie psuje wszystko :[
Ale ja ogólnie nogi to mam praktycznie pogojone tylko o te kropkowate blizny mi chodzi i dlatego Acne derm używam. A maśc z witaminą A też używam na te niezagojone kropki.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:05   #1462
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

a czym je "Zagoiłas" jakas masc kremik
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:51   #1463
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Wiesz co nie wiem nawet czym - chyba po prostu czasem bo czas to najlepsze lekarstwo na te nasze biedne nogi. Smarowałam je wszystkim co tylko mogłam, i Alantanem i maścią cynkową i spirytusem. Teraz jeszcze mam kilka kropek które niepotrzebnie rozdrapałam no to traktuje je maścią z witaminą A i tyle.
Daję sobie na luz. Musi minąć troche czasu żeby nogi same doszły do siebie i najlepiej dać im święty spokój.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:22   #1464
Judysia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny .....

na blizny jest dobry peeling ultradźwiękowy ... chyba ze nie masz żadnych przeciwwskazań co do tego zabiegu ........
Judysia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:40   #1465
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny .....

Cytat:
Napisane przez Judysia20 Pokaż wiadomość
na blizny jest dobry peeling ultradźwiękowy ... chyba ze nie masz żadnych przeciwwskazań co do tego zabiegu ........
I jeśli Cię na to stać...
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 16:03   #1466
wredna malpiszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Blizny .....

Mikrodermabrazja to był duży błąd. Nogi wyglądają znacznie gorzej. W miejscach gdzie były strupki bezpośrednio po zabiegu teraz oczywiście zostały przebarwienia. Są dużo większe niż te, które chciałam w ten sposob zlikwidować. A te kropki, które były, są nadal (((
wredna malpiszona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 16:10   #1467
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze rok temu miałam ten sam problem co Wy, ale teraz moje nogi wyglądają super jeszcze jak są opalone to już w ogóle rewelacja. Teraz jak byłam na wakacjach w ciepłych krajach to bez problemów chodziłam w krótkich spodenkach czy spodniczkach i sukienkahc. I pomyślec że jeszcze 2-3 lata temy zakrywałam nogi w najgorsze upłay..... Też tak robiłam, że wieczorkiem zbierało mi się na wyciskanie, ale zaprzestałam definitywnie tego i nogi jakby same z biegiem czasu się wyleczyły. Oczywiscie dzień w dzień pomagałam im. Dwa razy w tygodniu peeling kawowy, codzienne masowanie wacikiem nasączonym spirytusem salicynowym na to maść z witaminą A. Często używałam też cepanu, xerialu lub pilarixu. Na ropne stany nakładałam punktowo maść termontiol. Czasami robiłam okłady z cebuli ale zaznaczam, że już nic w tym czasie nie dusiłam. Myśle że maści się przydały, ale najbardziej mi pomogło to, że nie wyciskałam i nie podrażniałam nóg. Dlatego jeśli chcecie naprawdę wyleczyć nogi to ich poprostu nie wyciskajcie. Zróbcie konieczne zabiegi takie jak peeling, wymasowanie jakąś maścią ale nie wyciskajcie! Jeśli to konieczne, to nawet na nogi nie patrzcie, wtedy nie będą was drażniły ewentualnie wrośnięte włoski- one z czasem same wyjda. Mam nadzieję, że wyleczycie nóżki tak jak ja i będziecie mogły jeszcze tego lata biegać w skąpych sukienkach Trzymam za Was kciuki. Jeśli miałybyście jakieś pytania to śmiało piszscie. Napewno odpowiem. Pozdrowionka
Miło czytać, że komuś sie udało. Ja prawdopodobnie spędze już 3 lato w długich spodniach i jak tylko o tym myśle to szlag mnie trafia Co prawda nogi nie wyglądają już tak źle jak rok temu, ale to mnie niestety nie pociesza. Już myślałam, że w te wakacje pojade nad morze i pokaże nogi, ale nic z tego Jestem załamana.
Może opiszesz co robiłaś, żeby wyleczyć nogi? Mi pozostały już tylko (albo AŻ) blizny, przebarwienia. Gdyby nie to byłoby tak pięknie..
leelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:37   #1468
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja już myślałam że mi włoski nie wrastają, że zostały same blizny ale się pomyliłam, nadal wrastają Tragicznie te nogi wyglądają ale co mam zrobić. Wczoraj mijałam na ulicy dziewczynę która połowę twarzy miała całkiem fioletową, czerwoną, sama nie wiem jaką... I ja tu się durnymi nogami mam przejmować? Trudno - będę chodzić w spodniach i jakoś przeżyję.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:55   #1469
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dziewczyny, wyczytałam gdzieś tu w wątku, że można przecierać nogi płynem Acnosan. Potem, że podobno Acnosan i Afronis to jest to samo, z tym, że ten drugi jest sporo tańszy. No a teraz piszecie jeszcze o spirytusie Wydaje mi się, że te trzy płyny mają właściwie takie samo działanie dla nóg i chyba najtaniej z tego wszystkiego wypada spirytus. A co Wy o tym myślicie, bo ja mam już mały mętlik ?
Aha, jeszcze zastanwiam się nad kupnem Alantanu + z witaminą A. Czy może lepiej kupić zwykłą maść witaminową?
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 19:25   #1470
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja mam i spirytus i Acnosan. Smaruje nimi raz na jakiś czas nogi ale tak codziennie to raczej nie. Pilarix znowu wszedł w moje łaski bo chyba jednak najbardziej mi pomagał. Maść z witaminą A nawet moze być ale na te moje czerwone nowo tworzące się kropki maśc cynkowa jest lepsza.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.