Prezenty na panieński dla dziewczyn ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-26, 14:12   #1
Cukinia2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 49

Prezenty na panieński dla dziewczyn ??


witam. Chciałabym podarowac dziewczynom na swoim panienski, małe prezenty, zastanawiam sie czy nie przesadzam z pomyslem, moj narzeczony twierdzi ze za grubo, że po co, że panienski jest od tego aby to wokol mnie skakać a nie ja wokol nich
Chciałabym każdej dać małą torebkę rozową + mały szampanik też w kobiecym kolorze+ ciastko z wróżbą ( małe w folii) z napisem Dziekuje + maseczke ze smiesznym nadrukiem babskim. Koszt na osobę nie jest duży ok 20 PLN . Jest na 8 wiec max 160 PLN wydam.

Zawsze jak jestem na panienskich osobiscie uderza mnie brak podziękowan ze strony przyszlej panny mlodej. Tzn fajnie jest chociaż drobiazgi chyba podarowac za obecnosc, za przybycie, niektorzy z daleka jadą, u niektorych koszty imprezy byly naprawde spore, .. Wiem ze w Polsce nie ma tradycji czegos takiego ani wymogu i to sprawa indywidualna, ale ja lepiej bym sie czula gdybym kazdej cos takiego podarowala, a wrecz mam taką osobista potrzebe zrealizowania mojego pomyslu

Co o tym myslicie? Czy nie zawstydze dziewczyn albo nie zaburze jakiegos klimatu ze wyskocze z torebkami?
Cukinia2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 16:42   #2
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Prezenty na panieński dla dziewczyn ??

Ja na każdym panieńskim na którym byłam dostawałam prezenty i na swoim też zamierzam dziewczynom dać po małej buteleczce prosecco + jakiś drobiazg. Dziewczyny i tak dużo pieniędzy wydają na organizację imprezy więc myślę że taki upominek jest w dobrym tonie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-30, 12:11   #3
Cukinia2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 49
Dot.: Prezenty na panieński dla dziewczyn ??

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja na każdym panieńskim na którym byłam dostawałam prezenty i na swoim też zamierzam dziewczynom dać po małej buteleczce prosecco + jakiś drobiazg. Dziewczyny i tak dużo pieniędzy wydają na organizację imprezy więc myślę że taki upominek jest w dobrym tonie


zgadzam się)
Cukinia2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 19:25   #4
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Prezenty na panieński dla dziewczyn ??

Uważam, że jest to zbędne, tak jak i prezenty dla gości weselnych.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-13 20:25:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.