W łóżku z wrogiem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-23, 19:06   #1
Lorduś_Słonko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 392
GG do Lorduś_Słonko

W łóżku z wrogiem...


Nie wiem na ile poważnie wy kobiety traktujecie piłkę nożną... Czy w waszym pojęciu w ogóle istnieje w niej inny temat niż fajne pośladki Cannavaro lub niebiański uśmiech Del Piero. Jeżeli już któraś z was kibicuje, to komu i na jakiej zasadzie? Temu kto jest na topie, czy macie jakąś klubową miłość od lat i jesteście jej wierne?
Moim NAJUKOCHAŃSZYM klubem (od 1993r) jest Juventus. To moja absolutna świętość. Jednak na krajowym szczeblu kibicuję Wiśle i... tutaj się kończy wstęp do tematu. Czy (przy założeniu, że klubowe barwy są dla was święte) potrafili(ły)byście wiązać się z kimś kto kibicuje największemu wrogowi? Potrafiłybyście odseparować zamiłowania klubowe od związku? Mi się zawsze wydawało, że to nierealne. Jednak od ponad 2 lat jestem z kibicką CRACOVII Baaa !!!!!!! Od 2 miesięcy jestem z nią zaręczony !!!!!!!!!! Szok, prawda?

Macie może podobne doświadczenia? Jeśli nie to jak wyobrażacie sobie taką sytuację? Wiem, że nie piszę o fluidach, balsamach, błyszczykach i innych takich, ale może akurat uda mi się kogoś w dyskusję wciągnąć... Ciekaw jestem poprostu jak kobiety na to patrzą...
__________________
PROJEKT LORDUSIA JUŻ REDI !!!

Jak widać nie wszystko może być idealne...
Lorduś_Słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:13   #2
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Oj byly watki sportowe... Kibicki ma wizazu tez mamy
Sama kibicuje Juve

W mojej opinii poglady sportowe sa sprawa drugorzedna w zwiazku, nie patrze na mojego TZ przez pryzmat tego, ze kibicuje Barcy.Jego sprawa.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:15   #3
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: W łóżku z wrogiem...

yyy no jak dla mnie to to mało znaczące by było bo nie kibicuje nikomu i wogóle mnie to nie interesuje, a Ty kochając swoją narzeczoną chyba nie powinenies mówic "w łóżku z wrogiem" bo to ona sie powinna liczyc a nie to komu kibicuje.Takie moje zdanie
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:15   #4
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Czy kibicowanie innej drużynie = automatyczne stanie się czyimś wrogiem? Dla mnie w żadnym wypadku. Sport to tylko rozrywka. Nie istnieje dla mnie coś takiego jak świętość klubowych barw. Bo cóż to oznacza? Że mam się rzucać z pięściami na każdego, kto kibicuje innej drużynie? Że mam go traktować jako człowieka gorszej kategorii albo wroga mimo że być może nawet go nie znam? To tak jakbym wyzwała na pojedynek człowieka z ulicy, który stwierdziłby np. że biologia jest super, a matematyka jest ble
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:16   #5
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Po pierwsze- nie byłabym soba gdybym się nie czepiała Więc... Przejrzyj nasze wizażowe wątki i przeanalizuj o czym są. Jest tutaj tyle samo wątków na temat sexu, plotek, macierzyństwa, zdrad, rozterek, przepisów kulinarnych, pomysłów erotycznych, filmu, literatury i wielu innych co o błyszczykach i fluidach. Okrrrropne szufladkowanie.
Ad rem więc... Ja myślę, że zdecydowanie mogłabym sypiac z "wrogiem" Przecież w miłości co innego się liczy. A prawdziwie silnego uczucia nie jest w stanie złamać inna orientacja footballowa
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:18   #6
Lorduś_Słonko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 392
GG do Lorduś_Słonko
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
Oj byly watki sportowe... Kibicki ma wizazu tez mamy
Sama kibicuje Juve

W mojej opinii poglady sportowe sa sprawa drugorzedna w zwiazku, nie patrze na mojego TZ przez pryzmat tego, ze kibicuje Barcy.Jego sprawa.
Wiesz... Tylko nie do końca w tym rzecz. Co prawda nie lubię Barcy, ze względu na osoby Zambrotty i Thurama, ale generalnie między Juve a Barcą nie ma kwasów. Ale Gdyby Twój TŻ był np za interem??? Albo Ty za Realem a on za Barcą? Nie miałoby to żadnego znaczenia?
__________________
PROJEKT LORDUSIA JUŻ REDI !!!

Jak widać nie wszystko może być idealne...
Lorduś_Słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:20   #7
Chlop
Raczkowanie
 
Avatar Chlop
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekary Śl
Wiadomości: 106
GG do Chlop
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Juve to moja druga milosc zaraz po mojej ukochanej Astreńce Kobicuje Juventusowi ok 10 lat, i zawsze bede. Najbardziej mnie szmiesza osoby ktore kibicuja jakiemus klubowi bo taka panuje moda no a AleX to my master dla wszystkich kibicek :P Juve polecam film " Will great Del Piero come back "
FORZA JUVE, FORZA BIANCONERI...
__________________
[*] Riccardo Neri [*] Alessio Ferramosca
Ciao piccoli angeli bianconeri...



Astra
Chlop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 19:23   #8
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: W łóżku z wrogiem...

To mamy kolejnego kibica Juve. Taki Juve wątek nam się zrobił. Chłopaki, tylko uważać na offy bo nas zamkną
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:25   #9
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: W łóżku z wrogiem...

sport to rozrywka i nie powinien dzielić, a wogóle stwierdzenie że ktoś z innej drużyny jest wrogiem kojarzy mi się z pseudo kibicami dla mnie to jest chore że istnieją podziały przez sport
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:25   #10
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez Lorduś_Słonko Pokaż wiadomość
Wiesz... Tylko nie do końca w tym rzecz. Co prawda nie lubię Barcy, ze względu na osoby Zambrotty i Thurama, ale generalnie między Juve a Barcą nie ma kwasów. Ale Gdyby Twój TŻ był np za interem??? Albo Ty za Realem a on za Barcą? Nie miałoby to żadnego znaczenia?
Ja nie lubie Barcy, bardzo nie lubie. Ogolnie nie lubie hiszpanskich klubow i ich sposobu gry. Moj TZ nie lubi za to gry Wlochow. Ale nie sprawia to tego, ze patrze na TZ jakna wroga, bo ma inne sympatie.
Dla mnie sympatie badz antypatie sportowe nie rzutuja na zwiazek, na moje uczucie do TZ. Niech sobie lubi kogo chce - jego sprawa. Po prostu plaszczyzna sportowa i uczuciowa sie nie przecinaja

Dochodzi to tego, ze moj TZ z zasady zadnym Wlochom nie bedzie kibicowac dlatego tez final MS tez mielismy podzielony i przezylismy I w dodatku swietnie sie bawilismy kibicujac
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:38   #11
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Bo jeśli sie kogos naprawdę kocha to upodobania piłkarskie schodza na dalszy plan. Nie maja wpływu na dojrzałe uczucie. Ja tam mojego "wroga" kocham najbardziej na świecie. Komu by nie kibicował
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 19:44   #12
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Wg. mnie niektóre kobiety inaczej "odczuwają" potrzebę kibicowania "ulubionej" drużynie. Mogą kibicować tylko ze względu na ulubionego, badź najbardziej przystojnego piłkarza oczywiście nie mówię że wszystkie są takie same, bo są również kobiety które kibiują jednej drużynie od lat,nawet nie zwracając uwagi kto w niej gra

Faceci inaczej pojmują "kibicowanie" kobiet, a niektóre kobiety inaczej kibicowanie męźczyzn.

Co na to poradzić ?
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 20:23   #13
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez Lorduś_Słonko Pokaż wiadomość
Ale Gdyby Twój TŻ był np za interem??? Albo Ty za Realem a on za Barcą? Nie miałoby to żadnego znaczenia?
Zależy chyba od tego jak bardzo kibicowanie wkrada się do naszego życia i jak duże ma dla nas (czy raczej Was) znaczenie. Ja swego czasu mocno kibicowałam Realowi i byłam wtedy z kimś kto życie oddałby za Barce. Nigdy nie wpadłabym na to, że mogło to być ukrytą przyczyną naszego rozstania Dla mnie takie sprawy nie mają żadnego znaczenia, nie powiedziałabym, że sypiam z wrogiem. Być może Wy, mężczyźni (czy raczej niektórzy z Was) patrzycie na to inaczej.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:39   #14
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez Chlop Pokaż wiadomość
Juve to moja druga milosc zaraz po mojej ukochanej Astreńce
Fiu fiu No wlasnie my nie mamy z tym zadnych problemow bo ja jestem wlasnie jak to powiedziales ta od fluidow,blyszczykow itd Dla mnie pilka nozna moze nie istniec,dla mnie to nic ciekawego,nawet jakby po boisku biegali nago to i tak bym przelaczyla na inny kanal A jak moje Bejbe chce obejrzec jakis mecz to nie ma problemu albo ogladam z nim(ale to juz musi byc desperacja czyt.nie mam co robic ),ide spac,ale najbardziej w moim stylu w takich momentach jest siedzenie na Wizazu
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:46   #15
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: W łóżku z wrogiem...

A moj problem polega na tym ze ja w ogole nie jestem kibicka Natomiast mój M. ma swira na punkcie pilki noznej. Jak wejdzie na ten temat, to nie moze skonczyc Wrr... nie cierpie tego
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 22:34   #16
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Ja nie znosze piłki nożnej!! Bleeeeee. Mój tż lubi, ale nie dręczy mnie tym tematem
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 23:29   #17
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: W łóżku z wrogiem...

A ja kocham futbol Kibicuje Barcelonie, Benfice i Portugalii. Aktualnie nie mam TZ, ale wydaje mi sie ze z mojej strony nie byloby problemu gdyby kibicowal komus innemu. Co najwyzej jakies docinki gdyby jego przegrali
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 12:51   #18
Chlop
Raczkowanie
 
Avatar Chlop
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekary Śl
Wiadomości: 106
GG do Chlop
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez Astra Pokaż wiadomość
Fiu fiu No wlasnie my nie mamy z tym zadnych problemow bo ja jestem wlasnie jak to powiedziales ta od fluidow,blyszczykow itd Dla mnie pilka nozna moze nie istniec,dla mnie to nic ciekawego,nawet jakby po boisku biegali nago to i tak bym przelaczyla na inny kanal A jak moje Bejbe chce obejrzec jakis mecz to nie ma problemu albo ogladam z nim(ale to juz musi byc desperacja czyt.nie mam co robic ),ide spac,ale najbardziej w moim stylu w takich momentach jest siedzenie na Wizazu

dokladnie
__________________
[*] Riccardo Neri [*] Alessio Ferramosca
Ciao piccoli angeli bianconeri...



Astra
Chlop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:16   #19
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Moim ukochanym klubem od zawsze był Ajax Amsterdam i nie sugerowałam się absolutnie wyglądem zewnętrznym piłkarzy czy innymi mało istotnymi drobiazgami. Oglądałam prawie każdy mecz, znałam cały skład, miałam nawet szalik i kibicowałam jak tylko mogłam Cieszyłam się ze zwycięstw i przeżywałam porażki... To było "kibicowanie" w prawdziwym tego słowa znaczeniu ! Niestety po kilku latach jak Ajax znacznie "osłabł" (ze względu na to, że wyprzedał wszystkich znaczących piłkarzy) i przestał uczestniczyć w ważnych rozgrywkach, dlatego przelałam swoje zainteresowanie na AC Milan i trochęna Chelsea Londyn (chociaż nie przepadam wcale za innymi klubamki angielskimi, podobnie z resztą jak za hiszpańskimi czy niemieckimi). Bardzo lubię Shevchenko i Alessandra Nestę (nie tylko wspaniali piłkarze, ale też przystojni mężczyżni... ) kibicuję mocno reprezentacji Włoch (mistrz świata ) i Portugalii. Nigdy nie lubiłam Barcelony, a Juventus się dla mnie nie liczył, bo zawsze był w cieniu AC Milan

Moim zdaniem tylko dresiarze, czy "kibole" sugerują się w życiu "miłością do drużyny piłkarskiej" ! Dla mnie to całkowicie nieistotne, ale dla nich wręcz przeciwnie, traktują swój ulubiony klub jak bóstwo, oddają mu cześć i moim zdaniem popadają w przesadę, zwłaszcza rozpoczynając rozruby po przegranym meczu. Jeżeli kibicujesz innej drużynie, to jesteś dla nich stracony i szczerze wątpię, że którykolwiek z nich związałby się z dziewczyną lubiącą inny klub W internecie wyczytałam, że jakiś facet straszliwie pobił kijem drewnianym swoją dziewczynę, bo ta podczas meczu powiedziała, że "Christiano Ronaldo jest śliczny" a ciekawe co by było gdyby ta z entuzjazmem zaczęła kibicować przeciwnej drużynie... strach pomysleć...

Miłość jest przecież najważniejsza, a sport to tylko rozrywka... Dziewczyna kibicuje innej drużynie i co z tego ? Nie sądze aby to miało decydujący wpływ na związek i wzajemne relacje. To tak samo jakby największym problemem między dwojgiem kochających się ludzi było zamiłowanie do innych zespołów muzycznych czy kolorów... Dla mnie śmieszne...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."


Edytowane przez SpanishMyszka
Czas edycji: 2007-01-24 o 14:07
SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 13:38   #20
Chlop
Raczkowanie
 
Avatar Chlop
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekary Śl
Wiadomości: 106
GG do Chlop
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
dlatego przelałam swoje zainteresowanie na AC Milan i trochęna Chelsea Londyn

nie specjalnie nie nienawidze innych zaspolow ale Chelsei nie lubie dlaczego? dlatego, ze pokupowali gwiazd za kupe kasy ( Ballack, Shevchenko ) a przegrywaja z drugo ligowcem i ogolnie graja jakos dziwnie ;/ a Juve? niedosc ze odeszla od niego polowa pilkarzy to graja b.dobrze. A Shevchenko mogl zostac w Milanie bo tam jeszcze jakos gral a teraz ? ehh

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Juventus się dla mnie nie liczył, bo zawsze był w cieniu AC Milan
Juve w cieniu Milanu? yyy w jakim sesie? bo chyba nie chodzi Ci o gre a jesli tak to wystarczy spojrzec na trofea i osiagniecia Juve i Milanu
__________________
[*] Riccardo Neri [*] Alessio Ferramosca
Ciao piccoli angeli bianconeri...



Astra
Chlop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:48   #21
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez Chlop Pokaż wiadomość
Juve w cieniu Milanu? yyy w jakim sesie? bo chyba nie chodzi Ci o gre a jesli tak to wystarczy spojrzec na trofea i osiagniecia Juve i Milanu
moze mniej przystojni pilkarze?

Ja nie ukrywam, Juve zainteresowalam sie kilka lat temu ze wzgledu na Buffona, pozniej pokochalam caly klub I kibicuje im wszystkim, nie tylko B. Co wiecej, nawet jesli Gigi odejdzie nie przestane kibicowac Starej Damie.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 14:02   #22
Chlop
Raczkowanie
 
Avatar Chlop
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekary Śl
Wiadomości: 106
GG do Chlop
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
moze mniej przystojni pilkarze?

na to akurat nie zwracam uwagi
a Buffon chce podobno odejsc z Juve w przyszlym sezonie ale zobaczymy jak bedzie
__________________
[*] Riccardo Neri [*] Alessio Ferramosca
Ciao piccoli angeli bianconeri...



Astra
Chlop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 14:23   #23
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez Chlop Pokaż wiadomość


Juve w cieniu Milanu? yyy w jakim sesie? bo chyba nie chodzi Ci o gre a jesli tak to wystarczy spojrzec na trofea i osiagniecia Juve i Milanu
Nie chodzi mi o wygląd piłkarzy, bo to absurdalne ! Zraziłam się do Juve gdy kilkakrotnie okazali się lepsi od Ajaxu i pokonali ich między innymi w finale Ligi Mistrzów... Gdy w 1993 lub 1994 roku w finale Ligii Mistrzów Ajax zagrał z Milanem zainteresowałam sie właśnie tymi dwoma klubami i śledziłam ich poczynania. Gdy Ajax osłabł, zaczęłam kibicować Milanowi. Podziwiam grę Shevchenko i z racji, że to mój ulubiony piłkarz - kibicuję troche Chelsea, chociaz uważam, że Sheva powinien był pozostać w Milanie, a nie grzać ławkę w Anglii...

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
moze mniej przystojni pilkarze?

Ja nie ukrywam, Juve zainteresowalam sie kilka lat temu ze wzgledu na Buffona
Nie oceniaj innych według siebie, bo twoja złośliwość skierowana ewidentnie w moją stronę nie ma pokrycia w rzeczywistości Ja nie interesuję się klubem tylko dlatego, że gra w nim przystojny piłkarz i niczego nie ukrywam Nie piłkarze byli odpowiedzialnie za moją miłość do Ajaxu czy zainteresowanie Milanem...

Co do Juventusu, może i mają więcej pucharów i tytułów, ale są nie do końca uczciwym klubem co doskonale widać po konsekwencjach Afery Korupcyjnej, w której właśnie Juve ucierpiał najbardziej... Ciekawe czemu... ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 14:26   #24
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Denerwuje mnie takie podejście do kobiet- że jak oglądają piłkę nożną to ze względu tylko na ciała piłkarzy i wogóle nie mają pojęcia o co chodzi i w jakim celu oni się tak przewalają z jednej strony boiska na drugą.. Może i nie są takimi maniaczkami jak faceci w tym temacie ale nie znaczy że są totalnymi laiczkami.

Co do łączenia kibicowania jakiejkolwiek drużynie i dobieranie partnera pod tym względem to uważam za nienormalne, bo co ma związek jednego z drugim??! Sport soprtem a życie życiem.

Tylko fecet mógłby wymyślić podobny problem - nie obrażając autora wątku.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 17:33   #25
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość

Ja nie ukrywam, Juve zainteresowalam sie kilka lat temu ze wzgledu na Buffona, pozniej pokochalam caly klub I kibicuje im wszystkim, nie tylko B. Co wiecej, nawet jesli Gigi odejdzie nie przestane kibicowac Starej Damie.
Muszę przyznać, że również z tego samego powodu zaczęłam interesować się piłką nożną Po sznureczku, za Smolarkiem trafiłam do Borussi Dortmund i pokochałam futbol i tę drużynę. Myślę, że gdyby Ebi z niej odszedł, nadal bym jej kibicowała

W piątek Borussia Dortmund vs. Bayern Monachium! HEJA BVB!!!

Cytat:
Napisane przez Moniquee Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie takie podejście do kobiet- że jak oglądają piłkę nożną to ze względu tylko na ciała piłkarzy i wogóle nie mają pojęcia o co chodzi i w jakim celu oni się tak przewalają z jednej strony boiska na drugą.. Może i nie są takimi maniaczkami jak faceci w tym temacie ale nie znaczy że są totalnymi laiczkami.

Co do łączenia kibicowania jakiejkolwiek drużynie i dobieranie partnera pod tym względem to uważam za nienormalne, bo co ma związek jednego z drugim??! Sport soprtem a życie życiem.

Tylko fecet mógłby wymyślić podobny problem - nie obrażając autora wątku.
Podpisuję się pod słowami Moniquee w 100%.

Sport to jedno, a życie to drugie. Jesli tylko zamiłowania sportowe są "zdrowe", to związek może byc jak najbardziej udany A upodobanie innych drużyn może nadać nawet smaczku związkowi
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:14   #26
Chlop
Raczkowanie
 
Avatar Chlop
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekary Śl
Wiadomości: 106
GG do Chlop
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Co do Juventusu, może i mają więcej pucharów i tytułów, ale są nie do końca uczciwym klubem co doskonale widać po konsekwencjach Afery Korupcyjnej, w której właśnie Juve ucierpiał najbardziej... Ciekawe czemu... ?

eeeee?? sorry ale to nie pilkarze zawinili tylko zarzad klubu, to po pierwsze
po drugie Milan nie jest lepszy i tez mial byc zdegradowany do Serie B aleee jak wszyscy wiedza to ulubiony klub Berluscioniego i tez wszyscy wiedza ale nikt naglos nie mowi, ze to dzieki niemu zostal w Seria A, no i teraz Milan pokazuje co potrafi, na ktorym to on miejscu jest ? 9 ? jak tak dalej pujdzie to Serie B czeka
__________________
[*] Riccardo Neri [*] Alessio Ferramosca
Ciao piccoli angeli bianconeri...



Astra
Chlop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:38   #27
Lorduś_Słonko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 392
GG do Lorduś_Słonko
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
To było "kibicowanie" w prawdziwym tego słowa znaczeniu ! Niestety po kilku latach jak Ajax znacznie "osłabł" (ze względu na to, że wyprzedał wszystkich znaczących piłkarzy) i przestał uczestniczyć w ważnych rozgrywkach, dlatego przelałam swoje zainteresowanie na AC Milan i trochęna Chelsea Londyn
Hehe... Wybacz, ale śmieszysz mnie w tą wypowiedzią. Drużyna jest mocna to przeżywasz każdy mecz, znasz skład i w ogóle żyjesz z nią na codzień, a jak tylko zaczyna być słabsza to przeskakujesz na inną, będącą na topie? I to nazywasz PRAWDZIWYM kibicowaniem?????:confuse d::co nfused: No comment...

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Juventus się dla mnie nie liczył, bo zawsze był w cieniu AC Milan
Szkoda, że nie ma tu na wizażu takich emotów typu "tarzanie się po ziemi ze śmiechu"...

Co tam te 29 tytułów mistrza Włoch... Przecież dużo większe wrażenie robi liczba 17, bo tyle ma na koncie milan...


MONIOUEE ---> Nie denerwuj się. Ja nie twierdzę, że wszystkie kobiety są takie i dlatego też założyłem ten temat. Chcę się dowiedzieć jak Wy - wizażanki czujecie się w roli kibica. Poza tym... Wcześniej się tam moje Kochanie bulwersowało, że was (kobiety) szufladkuję... To nie tak. Poprostu dotychczas jedyne reakcje kobiet (z którymi JA miałem do czynienia) na widok meczu to teksty typu "jakie ma nogi", albo "jaka śliczna buźka", że nie wspomnę o tekście mojej własnej siostry: "Cannavaro !!!! Urodzę Ci dziecko!!!!"
__________________
PROJEKT LORDUSIA JUŻ REDI !!!

Jak widać nie wszystko może być idealne...

Edytowane przez Lorduś_Słonko
Czas edycji: 2007-01-24 o 18:48 Powód: Chciałem coś dodać ;)
Lorduś_Słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:44   #28
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez Lorduś_Słonko Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma tu na wizażu takich emotów typu "tarzanie się po ziemi ze śmiechu"...
Oczywiscie ze sa :rot fl:
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:58   #29
Lorduś_Słonko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 392
GG do Lorduś_Słonko
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez Astra Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze sa :rot fl:
Dziękuję Ci bardzo. Dokładnie o to mi chodziło. Na przyszłość zapamiętam
__________________
PROJEKT LORDUSIA JUŻ REDI !!!

Jak widać nie wszystko może być idealne...
Lorduś_Słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:02   #30
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: W łóżku z wrogiem...

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Nie oceniaj innych według siebie, bo twoja złośliwość skierowana ewidentnie w moją stronę nie ma pokrycia w rzeczywistości Ja nie interesuję się klubem tylko dlatego, że gra w nim przystojny piłkarz i niczego nie ukrywam Nie piłkarze byli odpowiedzialnie za moją miłość do Ajaxu czy zainteresowanie Milanem...
Myslalam, ze emotka "" jest dostatecznie czytelna - przymruzenie oka.
Zazartowalam, jesli to Cie urazilo - przepraszam.

Odnosilam sie do czesci Twojego postu, jednak teraz jej nie widze, zatem albo mialam omamy wzrokowe albo edytowalas, bo widze, ze stosowalas edycje. Niewazne. Klocic sie nie zamierzam.

Edytowane przez nekome
Czas edycji: 2007-01-24 o 20:04
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.