ok20kg mniej do STYCZNIA/LUTEGO kto ze mna? Potrzebuje pomocy,. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 22:23   #1
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Arrow

ok20kg mniej do STYCZNIA/LUTEGO kto ze mna? Potrzebuje pomocy,.


Witam Was moje drogie u mnie szczere powiedziawszy jest tak miałam motywacje... oj miałam chodziłam na siłownie i moja waga wcale nie była taka zła.. okolo 60kg.. jak zaczełam chodzic na silownie... chociaz bardzo duzo sobie pozwalalam *(jedzenie) wiec efektow za bardzo nie bylo... chodziłam na fitness.. byl okres ze codziennie na niego chodzilam!!! waga wahała się... 58-57kg.. itp.. lecz pozniej niestety zdałam prawko (styczen)... samochod juz byl tylko czekał żeby moje ciało aż tak się zmieniło... dupkę woziłam wszedzie!! nigdzie pieszo.. nie ma mowy!! no i zaczeło się.. najpierw obiadziki w typowych fasfodach ... niczego sobie nie odmawialam NICZEGO... mialam... czasami jadłam wcale nie bedąc głodna.. ech.. wtedy juz dosyc przytyłam znowu wrocilam na fitness.. lecz szybko zapał znikł ... no to mamy kwiecień ... maj .. szkoła...... bardzo duzo stresu... dużo poprawiania.. nauka.... nie było czasu juz na silownie... tylko siedzenie w domu i nauka.... az wkoncu nie mieszcze sie w polowe ubran!!! z rozmiaru 36-38 przeszlam nawet na 42 waze prawie 72 kg ;( czuje się okropnie... nogi mi strasznie przytyly .... brzuch strasznie... chcialabym schudnac do stycznia 20kg jak myslicie dam rade? co najlepiej robic (chodzi mi oczywiscie o cwiczenia) bo zdaje sobie sprawe ze bez cwiczen nie dam rady tyle schudnac... u mnie najgorzej jest z dieta... mimo ze bardzo duzo watkow juz czylam nei potrafie zlozyc sobie diety... wiem ze na forum jest pelno watkow.. ale uwierzcie ze juz bardzo duzo czytalam tylko ja potrzebuje zdjec.. motywacji... efektow innych dziewczyn.. jestem zalamana...
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 23:38   #2
wera_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 43
Dot.: ok20kg mniej do STYCZNIA/LUTEGO kto ze mna? Potrzebuje pomocy,.

może Insanity? Jestem w podobnej sytuacji jak Ty, jakieś 2,3 lata temu ważyłam mniej niż 60 kg, a teraz waga pokazuje w zależności (nie wiem od czego) od 68-69 kg więc zaczęłam ćwiczyć Insanity i naprawdę widzę poprawę. Waga nie drgnęła co prawda, ale to co się dzieje z moim brzuchem i udami sprawiło, że pomału lubię się przyglądać sobie w lustrze... ale do ideału mi daleko.
Myślę, że nie powinnaś sobie zakładać tak drastycznego celu - 20 kg do stycznia, skoro ważyłaś poniżej 60, to warto spróbować zejść na razie o 10 kg, i powoli. Moim zdaniem intensywne ćwiczenia są najlepsze. W moim wypadku zaczęłam szybko widzieć efekty, a to tylko bardziej mnie motywuje do cięższej pracy i teraz nie mam zamiaru poprzestać - dzisiaj śmiałam się do mojego TŻ, że będę mieć figurę jakiej nigdy nie miałam (a miałam nie najgorszą dawno temu)
Co Ty na to?
wera_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:35   #3
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: ok20kg mniej do STYCZNIA/LUTEGO kto ze mna? Potrzebuje pomocy,.

dieta:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694

ćwiczenia:
każde siłownia, aeroby co tylko chcesz i lubisz, byle systematycznie i w dłuższym okresie

Jeszcze to jest ciekawe:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458320

Nie wiem po co zakładałaś nowy wątek grupowego odchudzania, skoro jest tak wiele już istniejących? Nie prościej było się gdzieś przyłączyć?

Zdjęcia i motywacje znajdziesz w wątkach typu "pokaż brzuch", "pokaż nogi" i wielu innych... Piszesz, że czytałaś... ale jakbyś naprawde poczytała, to znałabyś odpowiedz na wszystkie pytania

Powodzenia

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-08-18 o 13:37
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 01:39   #4
angelikapa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 35
Dot.: ok20kg mniej do STYCZNIA/LUTEGO kto ze mna? Potrzebuje pomocy,.

co to insanity ;d?
też się chce przyłączyć)
ważę 67 ;/ wzrost 1,68
nienawidzę swoich ramion, brzucha i ud.
ale złapałam doła przez to;/
angelikapa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.