ile mogę zeszczupleć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 20:56   #1
joyfeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31

ile mogę zeszczupleć?


Jeśli będę biegać, wykonywać ćwiczenia siłowe i zdrowo się odżywiać przez miesiąc to ile mogę stracić cm w biodrach udach i brzuchu?

Odrazu zaznaczam, że nie chcę ćwiczyć tylko przez miesiąc, tylko chcę to robić dalej, chcę wiedzieć jakie efekty mogę uzyskać po miesiącu.
joyfeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:10   #2
tttusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar tttusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 179
GG do tttusiaaa
Dot.: ile mogę zeszczupleć?

Zacznij ćwiczyć i sama sprawdź.


To nie jest forum jasnowidzów wszystko zależy od tego jak często będziesz ćwiczyć, jak intensywnie, jaką będziesz miała dietę i jak teraz wyglądasz.
tttusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:28   #3
coffee lover
Raczkowanie
 
Avatar coffee lover
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 448
Dot.: ile mogę zeszczupleć?

Ćwiczenia ćwiczeniami, ale to też zależy od Twojej diety. Każdy organizm jest inny, każdy mainne tempo przemiany materii. Musisz obserwować sama. Jedni traca mniej inni więcej, Nie ma reguły. Powodzenia!
coffee lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:42   #4
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: ile mogę zeszczupleć?

przez miesiac stracisz wode i organizm zacznie sie przyzwyczjac do zmian. Po 2-3 miesiacach bedzie widac efekty ale musisz bys tysteczmatyczna no i co najwazniejsze uparta!
ja sama tez probuje- pierwsze tygodnie bylo ok ale potem przychodzi chwila slabosci i ochota na slodycze a co gorsza chipsy.... ech...zycze wytrwalosci !
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:25   #5
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: ile mogę zeszczupleć?

Cytat:
Napisane przez joyfeel Pokaż wiadomość
Jeśli będę biegać, wykonywać ćwiczenia siłowe i zdrowo się odżywiać przez miesiąc to ile mogę stracić cm w biodrach udach i brzuchu?

Odrazu zaznaczam, że nie chcę ćwiczyć tylko przez miesiąc, tylko chcę to robić dalej, chcę wiedzieć jakie efekty mogę uzyskać po miesiącu.
Po miesiącu miałam niecałe 5 cm mniej w udzie, z 7 w talii, 3 w ramionach, 7 w biodrach.

Po 3 miesiącach - 7 - 8 cm mniej w udzie, 9 w talii, 4 w ramionach, 9 - 10 w biodrach.

Im dalej, tym trudniej - bo słabiej widać efekty . Ale warto, warto - ja zakochałam się w ćwiczeniach i nie mogę bez nich wytrzymać .

Powodzenia - to wspaniałe uczucie zmieścić się w spodnie z gimnazjum .
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.