Perfumy na prezent..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 20:47   #1
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Cool

Perfumy na prezent..?


Czy perfumy to dobry pomysł na prezent?
Z jednej strony nie wypada, bo nie wiadomo jaki kto zapach lubi. Poza tym, jest to bardzo popularny prezent, więc to trochę takie pójście na łatwiznę, nic kreatywnego.
Ale, cholera, tak mi się ten zapach podoba... Chcę go czuć na nim...

Co o tym myślicie?
Dobry prezent, czy nie?
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:22   #2
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Perfumy na prezent..?

Cytat:
Napisane przez Irmina9891 Pokaż wiadomość
Czy perfumy to dobry pomysł na prezent?
Z jednej strony nie wypada, bo nie wiadomo jaki kto zapach lubi. Poza tym, jest to bardzo popularny prezent, więc to trochę takie pójście na łatwiznę, nic kreatywnego.
Ale, cholera, tak mi się ten zapach podoba... Chcę go czuć na nim...

Co o tym myślicie?
Dobry prezent, czy nie?
to zalezy dla kogo i jak na nim bedzie pachnial
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 22:24   #3
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Perfumy na prezent..?

dla męża, chłopaka jak najbardziej dobry.
tak naprawde to czy dobry czy nie zalezy od tego jaki pogląd na to ma osoba ktora zamierzamy obdarowac-są osoby ktore marzą o takim prezencie i kazde perfumy im ładnie pachną, są osoby ktorym to obojętne, ale raczej sie ucieszą, są takie ktore uwazaja to za nietakt, i sa w koncu takie jak ja, które owszem bardzo by sie ucieszyły z takiego prezentu ale musiałby to byc ściśle określony zapach i wątpliwe ze ktoś by akurat na niego wpadł...
są oczywiście tez faceci , a oni przeważnie pachną tym czym obdaruje ich kobieta
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 22:40   #4
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: Perfumy na prezent..?

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
to zalezy dla kogo i jak na nim bedzie pachnial
To ma być prezent dla mojego chłopaka. Ostatniego zapachu używał od kilku lat, bardzo mi się podobał, ale już mu się znudził (i nie ma się co dziwić). Akurat skończył mu się flakon, więc świetna okazja do wypróbowania czegoś nowego

Powąchałam chyba wszystkiego dostępnego w perfumerii i wybrałam jeden podobny do poprzedniego, ale jednak inny, no i z wyższej półki.
Tylko w związku z tym pojawia się argument przeciwko - cena. Po pierwsze nie zmieszczę się w planowanym budżecie na święta, a po drugie on może się głupio poczuć jak stanie przede mną z połowę tańszym prezentem (a cenę perfum przecież bardzo łatwo sprawdzić - wątpię, by to zrobił, ale może mu się gdzieś przypadkiem rzucić w oczy. To są popularne perfumy).
Ale one tak mi się podobają...

W każdym razie - ja bym się cieszyła z perfum od niego. Zna mój gust i wie co mniej więcej mi się podoba, a gdyby nie do końca trafił - pryskałabym się nimi tylko na spotkanie z nim. I czułabym się miło mając na sobie coś, co on sam dla mnie wybrał
Wiem, pewnie on jako facet nie rozkminia tego tak jak ja

No i nie wiem, w dalszym ciągu się zastanawiam. Na ostatnie kilka okazji wykorzystałam mnóstwo kreatywnych pomysłów, teraz muszę od tego odpocząć

W razie gdyby to miało znaczenie - zapach, który chcę mu kupić to
Acqua di Gio.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
są oczywiście tez faceci , a oni przeważnie pachną tym czym obdaruje ich kobieta
A z tym masz rację
Poprzedni zapach, w którym byłam bardzo zakochana, kupiłam mu na pierwszą okazję jaka się nadarzyła od kiedy zaczęliśmy być razem. Spodobał mu się i przez kilka lat go używał dopóki nie stwierdził, że mu się znudził
Ten, który teraz mi się podoba jest z wyższej półki, więc będzie to jednorazowy zakup, niech nie liczy że jak go wypsika to dostanie kolejną buteleczkę!
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 22:48   #5
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy na prezent..?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
są oczywiście tez faceci , a oni przeważnie pachną tym czym obdaruje ich kobieta
Żadnej z moich flaszek nie dostałem w prezencie, a na pewno jakbym dostał bym się ucieszył. Pod warunkiem, że nie byłby to żaden vetiver ani One Million, na ten drugi mam alergię, nie w sensie dosłownym, po prostu nie znoszę ich.

Osobiście odradzałbym zakup AdG teraz. Na wiosnę/lato owszem, bo to świeżak. W takich temperaturach utrzymuje się góra 2 godziny. Poza tym zapach oklepany i trochę przeceniany. Chcesz fany zapach na prezent? Terre d'Hermes, moim zdaniem dość uniwersalny, nawet w takich temperaturach utrzymuje się 4-6 godzin. Jest mało popularny, a przy tym bardzo ujmujący. Polecam sprawdzić.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 23:09   #6
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: Perfumy na prezent..?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;23576055]Żadnej z moich flaszek nie dostałem w prezencie, a na pewno jakbym dostał bym się ucieszył. Pod warunkiem, że nie byłby to żaden vetiver ani One Million, na ten drugi mam alergię, nie w sensie dosłownym, po prostu nie znoszę ich.

Osobiście odradzałbym zakup AdG teraz. Na wiosnę/lato owszem, bo to świeżak. W takich temperaturach utrzymuje się góra 2 godziny. Poza tym zapach oklepany i trochę przeceniany. Chcesz fany zapach na prezent? Terre d'Hermes, moim zdaniem dość uniwersalny, nawet w takich temperaturach utrzymuje się 4-6 godzin. Jest mało popularny, a przy tym bardzo ujmujący. Polecam sprawdzić.[/QUOTE]

On nie jest takim typem, co to by chodził do perfumerii i wąchał, wybierał, zastanawiał się... Powącha dwóch, zakręci mu się w głowie, wyjdzie i dalej będzie paplał, że mu się tamten znudził i musi sobie kupić nowy

Wiem, że to świeży zapach, ale i mi i jemu się takie podobają o każdej porze roku. Nie słyszałam o tym, że w zimie takie zapachy krócej sę trzymają, tylko o tym, ze po prostu nie pasują, albo że nie współgrają z zapachem ciała (który zimą jest inny). Chociaż nie wiem, czy w ogóle bym to zauważyła. Musisz wybaczyć moje laictwo
Pewnie będzie mu szkoda zużyć go teraz (w związku z poprzednim zdaniem - kupowanie droższych perfum to dla nas rzadkość), więc sporo na wiosnę zostanie A po świętach aż do sierpnia nie będzie okazji do zrobienia mu takiego prezentu (całe szczęście, bo biedna studentka powinna oszczędzać pieniądze ).

Hermesa wąchałam, jakoś nie wzbudził u mnie specjalnych emocji. Ale wąchałam mnóstwo innych zapachów, więc może po prostu gdzieś go przeoczyłam w tłumie. Poszukam go i jeszcze raz powącham
A może masz dla mnie jeszcze jakąś propozycję? Może jak Ci podam nazwę poprzedniego to byłoby łatwiej, bo w Sephorze ani Douglasie go nie ma, więc pani nie potrafiła mi pokazać podobnych do niego (wrzuciłam nawet taki wątek tutaj na forum, ale bez odzewu). Widzę, że często się tu udzielasz, więc może mi też zechcesz pomóc

A propos One Million - te też sprawdzałam, z polecenia znajomej. Muszę Ci przyznać rację. Po pierwsze jak dla mnie to zapach damski (ja ogólnie jakoś preferuję unisexy), a po drugie był po prostu obrzydliwy.

Czyli ogólnie mówisz, że perfumy na prezent to nie taki zły pomysł?

Edytowane przez Irmina9891
Czas edycji: 2010-12-04 o 23:17
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 23:30   #7
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy na prezent..?

Ja na pewno bym się za taki prezent nie obraził (bo lubuję się w śmierdziszkach), ale jest jeden warunek, trzeba trafić w gust obdarowywanej osoby.
Perfumy mają to do siebie, że ich zapach się rozwija (zmienia wraz z czasem) i samo powąchanie może być złudne. Terre przez pierwszych kilka minut jest niespecjalny, ale potem jest bomba. Może jak lubicie świeże zapachy to sprawdź In Motion Bossa (szara kulka), w sam raz dla młodych dynamicznych osób. Mi osobiście się nie podoba, na mnie pachnie jak pomarańcza.
Podaj ten poprzedni zapach to może ktoś pomoce coś dobrać.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 23:53   #8
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: Perfumy na prezent..?

Poprzednim zapachem, jaki mu się podobał był str8 adventure. Bardzo go lubiłam, tylko niestety nie był jakoś specjalnie trwały.
Dla mnie zapach nie musi mieć marki - ludzie będą go czuć, nie będą widzieć opakowania. Ale właśnie chodzi o to, żeby go było czuć, czyli żeby był dość trwały. I nie tyle żeby był odpowiednikiem poprzedniego (musi się różnić żeby zmiana była odczuwalna), ale żeby był w podobnym stylu.

Bossa wąchałam tego klasycznego, podobał mi się bo jest według mnie uniwersalny w każdym znaczeniu tego słowa, ale prędzej kupiłabym go 50-letniemu tacie niż 25-letniemu chłopakowi. Chociaż do obu by pasował. Testowałam też boss homme (oba z polecenia), niczego sobie, ale bez fajerwerków.
Twoją propozycję również dopisuję do listy
Dzięki

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Jeszcze jeden zapach bardzo mi się podobał: Yves Saint Laurent la Nuit de l'Homme. Pierwsze wrażenie dziwne, ale po chwili jest naprawdę piękny. Ale niestety, jego przyjaciel go używa (o czym się dowiedziałam niedawno, po wynalezieniu perfum), więc odpada.
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 07:37   #9
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Perfumy na prezent..?

perfum to jeden z lepszych pomysłów na prezent jeśli chodzi o moje zdanie
jeśli masz kapitał to kupuj
nie ma sie nad czym wahać
czas na zmianę
może go zainspirujesz
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 11:27   #10
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy na prezent..?

Cytat:
Napisane przez Irmina9891 Pokaż wiadomość

Bossa wąchałam tego klasycznego, podobał mi się bo jest według mnie uniwersalny w każdym znaczeniu tego słowa, ale prędzej kupiłabym go 50-letniemu tacie niż 25-letniemu chłopakowi.
Klasycznego, czyli którego, jest ich jak mrówek, ale żadnego nie uważam za klasycznego. Klasyczny to jest Gucci PH.
Jak chcesz fajerwerków to się szarpnij na Platynowego Egoistę, który zniewala jaśminem . Tylko nie wąchaj go tylko przetestuj (kilka pierwszych minut ma słabiutkie, a potem szał).
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 12:04   #11
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumy na prezent..?

Uwielbiam dawać perfumy na prezent, więc i na te Święta nie mogły mnie ominąć perfumeryjne zakupy dla członków rodziny Staram się podpytać o gust osoby, którą mam zamiar obdarować, więc psikam bloterek lub na moją skórę i wracając do domu pytam się, czy danej osobie zapach się spodobał Tak więc kupiłam już prezenty świąteczne, a perfumy otrzymają: moja babcia na urodziny (Iris noir YR) oraz na Święta (Voile d'ambre YR), a także moja siostra: Corrida Satelitte.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 16:13   #12
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: Perfumy na prezent..?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;23579823]Klasycznego, czyli którego, jest ich jak mrówek, ale żadnego nie uważam za klasycznego. Klasyczny to jest Gucci PH.[/QUOTE]
Pisząc 'klasyczny' miałam na myśli ten, który nazywa się po prostu 'Hugo Boss'.
Egoiste Platinum również dopisuję do mojej listy do wypróbowania
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 17:20   #13
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Perfumy na prezent..?

Witaj Irmino,
perfumy na prezent, to trudny temat - tak jak Polly napisala - mozna trafic na rozne osoby, z roznymi preferencjami odnosnie prezentow, z roznymi gustami....
Ale z drugiej strony - kto ma kupic nowy zapach chlopakowi, jak nie jego dziewczyna
Zwlaszcza, ze sam sobie kupic nie chce

Przeszukalam zasoby fragrantica.com (zachecam serdecznie do zapoznania sie, wiele ciekawych podpowiedzi mozna znalezc) i z podanej przez Ciebie grupy zapachow wynalazlam jeszcze takie: (nie wszystkie z najwyzszej polki, polecam przewachac - a moze uda Ci sie znalezc cos bez ruiny finansowej, co bedzie tez fajne i trwale??)

Burberry - Burberry Sport Ice for Men (m)


Bvlgari - Aqva Pour Homme (m)


Calvin Klein - CK One Summer 2009 (u)


Calvin Klein - Eternity Summer for Men 2006 (m)


Davidoff - Cool Water Game for Him (m)


Ermenegildo Zegna - Z Zegna Fresh (m)


Esprit - Connect for Him (m)


Gianfranco Ferre - Acqua Azzurra (m)


Jil Sander - Jil Sander Sun Men Fresh (m)


Kenzo - L'Eau par Kenzo pour Homme (m)


Mexx - Mexx Ice Touch Man (m)


Replay - Replay Your Fragrance! for Him (m)


Yves Rocher - Transat (m)


Yves Saint Laurent - Kouros Summer Edition 2008 (m)





Pozdrawiam
__________________
Wciąż szukam...





5269

Edytowane przez magdulenka
Czas edycji: 2010-12-05 o 17:22 Powód: guupie obrazki
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 17:31   #14
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: Perfumy na prezent..?

magdulenka - ojej, jaka długa lista!
Dziękuję bardzo!
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 18:15   #15
maje34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Perfumy na prezent..?

Która wersja Terre d'Hermes???
maje34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 21:50   #16
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: Perfumy na prezent..?

Powąchałam wszystkiego z podanych prze Was propozycji, oprócz Hermesa, bo ani w Sephorze ani w Douglasie go nie znalazłam.
Znalazłam za to coś innego - CK Free. Bardzo mi się spodobał

Poszukam jeszcze tego Hermesa, a jak nie znajdę to szukam na allegro CK i już Wam nie zawracam głowy
Pozdrawiam!
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 14:42   #17
kyo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Perfumy na prezent..?

witam nie chce zakłądac nowego tematu więc zapytam się tutaj,
chce na swieta mojej mamie kupic jakieś perfumy, a że na damskich się nie znam wcale wolałbym się poradzic.
Mama ma ponad 40, dotychczas uzywała jedynie kate moss taki rózowy,
myślicie ze paco rabanne lady million nada się?
kyo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:10   #18
alladynka1966
Przyczajenie
 
Avatar alladynka1966
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Perfumy na prezent..?

Cytat:
Napisane przez kyo89 Pokaż wiadomość
witam nie chce zakłądac nowego tematu więc zapytam się tutaj,
chce na swieta mojej mamie kupic jakieś perfumy, a że na damskich się nie znam wcale wolałbym się poradzic.
Mama ma ponad 40, dotychczas uzywała jedynie kate moss taki rózowy,
myślicie ze paco rabanne lady million nada się?
Też mam ponad 40-tkę i używam super zapachu Calvina kleina one summer 2008 (niebieski) - trudno dostepny ale pojawił się na all poniżej dwóch stówek
alladynka1966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:33   #19
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Perfumy na prezent..?

Cytat:
Napisane przez kyo89 Pokaż wiadomość
witam nie chce zakłądac nowego tematu więc zapytam się tutaj,
chce na swieta mojej mamie kupic jakieś perfumy, a że na damskich się nie znam wcale wolałbym się poradzic.
Mama ma ponad 40, dotychczas uzywała jedynie kate moss taki rózowy,
myślicie ze paco rabanne lady million nada się?
Witaj Kyo,

jak napisalysmy juz wczesniej - wybor perfum na prezent to trudna sprawa

Trzeba znac dobrze gust osoby, ktora chce sie obdarowac lub podpytac o wskazowki

Moim zdaniem Kate Moss nie jest wcale podobna do Lady Million i niekoniecznie musi to byc udany prezent
I wcale nie uwazam, ze perfumy nalezy dobierac do wieku...

Podpowiem Ci pare zapachow z podobnej kategorii, nie takich samych, ale w podobnym klimacie... Podejdz do perfumerii i potestuj, chocby na podpisanych bloterkach - mozesz podsunac mamie do wyboru, nie mowiac co to i po co

Propozycje:
B - Boucheron
BLV - Bvlgari
Scarlett - Cacharel
Cascade - Chopard
Jette Joop! - Jette
Kenzo Amour Indian Holi - Kenzo
Charme - La Perla
Encre Noire Pour Elle - Lalique
Magnifique - Lancome
Donna - Laura Biagiotti
Daisy - Marc Jacobs
Le Parfum - MaxMara
Narciso Rodriguez For Her - Narciso Rodriguez
ItIsLove - S.Dali
Zen - Shiseido
Elle - YSL
Parisienne - YSL

Powodzenia
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 00:08   #20
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy na prezent..?

A ja dostałem zadanie od brata.
Otóż on chce kupić żonie flaszkę śmierdziuszków i poprosił mnie o "wynalezienie" jakiś propozycji. Chce mieć listę kilku zapachów żeby nie szukać od zera. Bratowa używa obecnie Eternity EDP, które jej się kończą (i trochę się znudziły), ponoć spodobały jej się niedawno Reveal Halle Berry. Nie lubi killerów, bardzo słodkich zapachów. Pamiętam jak niedawno mówiła, że chciałaby zakupić coś kwiatowo-orientalnego (z przewagą kwiatków). To osoba dynamiczna, więc uważam, że pasowałby do niej zapach z małym pazurem.
Jeśli możecie to dajcie kilka propozycji zapachów podobnych do Eternity, Reveal i kwiatowo-orientalnego ciepłego, ale nie słodkiego i z pazurkiem.
Liczymy na Waszą pomoc

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2010-12-14 o 00:28
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 22:33   #21
podwinieta rzesa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Perfumy na prezent..?

Nie miałam zaufania do takich prezentów, ale moje kochanie mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło Wybrał mi super zapach, podobno swój udział miały w tym i panie ekspedientki z perfumerii Quality w Wawie.
podwinieta rzesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 01:11   #22
Karol29
Przyczajenie
 
Avatar Karol29
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Perfumy na prezent..?

Ja chętnie bym dostał taki prezent
Karol29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 07:18   #23
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Perfumy na prezent..?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;23759398]A ja dostałem zadanie od brata.
Otóż on chce kupić żonie flaszkę śmierdziuszków i poprosił mnie o "wynalezienie" jakiś propozycji. Chce mieć listę kilku zapachów żeby nie szukać od zera. Bratowa używa obecnie Eternity EDP, które jej się kończą (i trochę się znudziły), ponoć spodobały jej się niedawno Reveal Halle Berry. Nie lubi killerów, bardzo słodkich zapachów. Pamiętam jak niedawno mówiła, że chciałaby zakupić coś kwiatowo-orientalnego (z przewagą kwiatków). To osoba dynamiczna, więc uważam, że pasowałby do niej zapach z małym pazurem.
Jeśli możecie to dajcie kilka propozycji zapachów podobnych do Eternity, Reveal i kwiatowo-orientalnego ciepłego, ale nie słodkiego i z pazurkiem.
Liczymy na Waszą pomoc [/QUOTE]
Kwiatowo drzewne ładne i niemęczące są Chloe Intense edp

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Właśnie doczytałam że miały być kwiatowo orientalne więc nie trafiłam z podpowiedzią
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.