Pokoje na poddaszu:)/poddasze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-15, 13:00   #1
Alabasterek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 96

poddasze


Może wy posiadacie jakieś zdjątka różnych fajnych mieszkanek na poddaszu. Chodzi mi o fajne rozwiązanie skosów w pokoju, sypialni i kuchni. Aha bardzo lubie drewno i takie różne belki powbijane byle gdzie
__________________
ala baster
Alabasterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 06:26   #2
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Mieszkanie na poddaszu-inwencja

http://images.google.com/imgres?imgu...lr%3D%26sa%3DN

http://images.google.com/imgres?imgu...lr%3D%26sa%3DN

http://dzis.dziennik.krakow.pl/serwi...m/sliwatif.jpg

http://images.google.com/imgres?imgu...lr%3D%26sa%3DN

Sorki za samo linkowanie, ale cos mi sie stalo z komp i nie chca sie zdjecia zapisywac
Moze cos podpatrzysz. Mozesz znalesc wiecej wpisujac w graficzna wyszukiwarke google czy yahoo "poddasze"
Pozdrawiam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 07:23   #3
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Lightbulb okna dachowe - za i przeciw :)/poddasze

Mam w planie przerobić poddasze i padł pomysł zamontowania okien dachowych. NIe jestem do nich przekonana, i chciałam zapytać na ile są praktyczne. Znajomi mają takie okna i twierdzą, że nie jest to najlpesze rozwiązanie. W zimie zawalone śniegiem, w lecie powodują, że w pokoju robi się szklarnia. Chciałabym poznać więcej opinii na ten temat. Czy warto specjalnie je wstawiać, czy skoro nie są konieczne to z nich zrezygnować
Z góry dziękuję
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:13   #4
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: okna dachowe - za i przeciw :)

ja mam w swoim mieszkanku i veluksy ( czyli te okna dachowe) i zrobione takie daszki w które można normalnie wstawić okno- (nie wiem czy mnie zrozumiesz bo nie umiem wytłumaczyć)
veluksy sa tam gdzie niemozna było dać nic innego i uważam że są całkiem ok. dośc ładnie rozświetlają pokój, wizułalnie są ok
ich minusy to:
- cieżkie w myciu
- jak pada dzeszcz to strasznie po nich tłucze
- ptaszki często"brudzą" okno w locie :/
reszta jest OK
Powodzenia w remoncie
pozdrawiam
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 16:59   #5
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: okna dachowe - za i przeciw :)

dziękuję za informację
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 23:15   #6
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: okna dachowe - za i przeciw :)

U mnie tez mamy veluksy, ich podstawowa wada nie jest nawet śnieg zalegajacy z zimie,zaciemniajacy z ten sposob pokoj, ale to ze czasem szron i lod pokrywa je od wewnatrz, jest to jednak chyba wina montarzu gdzyz nie znajduje sie bezposrednio pod nimi grzejnik, a o tym mowiono w sklepie :| Mimo wszystko bardzo lubie lezac w lozku ogladac przez nie niebo w lecie
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 23:58   #7
freya23
Przyczajenie
 
Avatar freya23
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 20
Dot.: okna dachowe - za i przeciw :)

mam takie okno w lazience i w zasadzie tylko jeden problem - jestem mala i nigdy nie moge go sama umyc
a tak na powaznie to uwielbiam wieczorem lezec w wannie i patrzec na gwiazdy, a minusy.... ze wszystkim mozna sobie jakos poradzic - ja mam zamontowana taka cieniutka rolete i slonce nie przeszkadza
pozdrawiam
freya23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 20:47   #8
jaclyn
Raczkowanie
 
Avatar jaclyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 60
Smile Pokój na poddaszu.../poddasze

czesc dziewczyny! wiem ze problem dekorowania ścian byl poruszany już wielokrotnie, ja jednak mam ciut inny problem. Od jakiegos roku mieszkam w pokoju na poddaszu, mam tam dwie ściany skośne i dwie normalnej wysokości. Ściany wysokie mam juz zagospodarowane w pełni, na jednej ze skośnych znajduja sie dwa okna dachowe, pozostaje mi jeszcze jedna z która nie wiem co zrobi. Jest ona dosyć duża i strasznie mi sie to nie podoba, bo sprawia wrażenie "gołej" w stosunku do innych. Nie mam pomysłu jak ją zagospodarować, tym bardziej że jest to jakaś plyta w która nie bardzo da sie wbijać gwoździe.[img]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/2/kwasny.gif[/img]Gdybym byla odrobinę młodsza może powiesilabym na niej plakaty idoli jednak teraz to raczej odpada Prosze pomóżcie!
jaclyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 23:21   #9
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Pokój na poddaszu...

ja proponuje powiesić serię obrazków - możesz ściągnać je z netu i wydrukować, super wyglądaja szczególnie czarno- białe zdjęcia .. ale jeśi ściana jest "duża" to większe obrazy będą odpowiedniejsze.
widziałam ostanio ciekawie powieszone obrazy - ramka były dosyć szerokie i na nich były namalowane kreski które wychodziły na ściane i sciana tez była umazana trochę tymi kreskami - nie wiem czy da się coś z tego zrozumieć w każdym bądź razie wyglądało to bardzo ciekawie i orginalnie... i nie ważny był sam obraz ale jego oprawa (postaram się namalować w paincie mniej więcej jak to wyglądało - ale dzis już późno - może jutro)
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:30   #10
bzibzieniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18
Post Dot.: Pokój na poddaszu...

na stronie gazet znalazlam w watku czterech katow/zrob to sam ciekawy pomysl na ozdobienie scian, wydaje mi sie ze rownie efektownie wygladaloby to na skosach tu zalaczam zdjecia (wydaje mi sie ze to podobny pomysl ktory miala na mysli kodeina) A jesli taki pomysl nie wchodzi w gre możesz też pobawic sie troche sztukateria np. sytropianowe ramki roznej wielkosci (albo puste albo w jakis sposob zagospodarowane np.suszone kwiaty w srodku) pomalowane na jeden kolor a "przypruszone" innym, swietnie wyglada borodowa zdobiona rama i delikatny zloty na tym mozesz je przykleic wiec nie ma obawy przed wbijaniem gwozdzi (ale oczywiscie sa inne minusy )

mam nadzieje ze udalo mi sie dolaczyc zdjecia z czterech katow i zycze powodzenia w szukaniu ciekawych pomyslow i wykonaniu
p.s. ja za niedlugo (choc kto wie...) takze bede zajmowac pokoj na poddaszu ze skosami dwoma i juz kombinuje jak urzadze caly pokoik pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ozdabianie scian.jpg (17,3 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ozdabianie scian2.jpg (23,0 KB, 302 załadowań)
bzibzieniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 15:39   #11
jaclyn
Raczkowanie
 
Avatar jaclyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 60
Dot.: Pokój na poddaszu...

Świetny ten pomysł z liśćmi. Ja mam słoneczny kolor ścian i brązowe, ratanowe meble wiec wzorek mógłby być delikatny brąz, prawda? A wiecie może skąd takie szablony wziąźć? Bo chyba to nie są prawdziwe liście do tego użyte?chociaż kto wie...
jaclyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:02   #12
jaclyn
Raczkowanie
 
Avatar jaclyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 60
Smile Dot.: Pokój na poddaszu...

Cytat:
Napisane przez kodeina
ja proponuje powiesić serię obrazków - możesz ściągnać je z netu i wydrukować, super wyglądaja szczególnie czarno- białe zdjęcia .. ale jeśi ściana jest "duża" to większe obrazy będą odpowiedniejsze.
widziałam ostanio ciekawie powieszone obrazy - ramka były dosyć szerokie i na nich były namalowane kreski które wychodziły na ściane i sciana tez była umazana trochę tymi kreskami - nie wiem czy da się coś z tego zrozumieć w każdym bądź razie wyglądało to bardzo ciekawie i orginalnie... i nie ważny był sam obraz ale jego oprawa (postaram się namalować w paincie mniej więcej jak to wyglądało - ale dzis już późno - może jutro)
Kodeina...hmm...tak się zastanawiam nad tymi obrazkami... Dotychczas gdy wieszałam obrazki na ścianie, zawsze używałam antyramy. Nie wiem czy słusznie, ale obawiałam sie uzyskać efekt pokoju młodzieżowego obwieszonego plakatami z gazet W tym przypadku antyramy z wiadomych względów odpadają, dlatego też pomyslałam o zwykłych papierowych ramkach...np z białego papieru do obrazków czarno- białych. Co o tym sądzicie?
I jeszcze jedno...znacie może jakiś inny jeszcze sposób na wieszanie tego typu rzeczy oprócz dwustronnej taśmy klejącej , po której niestety zostają okropne ślady ( ale i tak dobrze że farba z nią nie odchodzi )
jaclyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:20   #13
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Pokój na poddaszu...

ja również nigdy nie wieszałam plakatow itp. bez oprawy, antyrama jest idealna do czarno- białych zdjęc itp. kilka antyram różnej wielkości ciekawie ułożonych na pewno będą fajnie wyglądać Można zrobić tanie ramka z papieru tak jak mówisz - możesz je obkleić lub omalować pod kolor dodatków w Twoim pokoju. jeśli ściana jest kolorowa to białe ramka będa dobrze wyglądać.
no tak taśma dwustronna zostawia widoczne ślady niestety...
tradycyjnie to powiesić na gwoździu - lub wykorzystaj pomysł z innego wątku gdzie pokazane jest jak można powiesić zdjęcia - jest to nowy wątek - nie pamieętam tytułu
aha obiecałam narysować o co mi wcześniej chodziło - jak tylko znajde czas to narysuje i wkleje
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 09:57   #14
jaclyn
Raczkowanie
 
Avatar jaclyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 60
Dot.: Pokój na poddaszu...

Cytat:
Napisane przez bzibzieniek
na stronie gazet znalazlam w watku czterech katow/zrob to sam ciekawy pomysl na ozdobienie scian, wydaje mi sie ze rownie efektownie wygladaloby to na skosach tu zalaczam zdjecia (wydaje mi sie ze to podobny pomysl ktory miala na mysli kodeina) A jesli taki pomysl nie wchodzi w gre możesz też pobawic sie troche sztukateria np. sytropianowe ramki roznej wielkosci (albo puste albo w jakis sposob zagospodarowane np.suszone kwiaty w srodku) pomalowane na jeden kolor a "przypruszone" innym, swietnie wyglada borodowa zdobiona rama i delikatny zloty na tym mozesz je przykleic wiec nie ma obawy przed wbijaniem gwozdzi (ale oczywiscie sa inne minusy )

mam nadzieje ze udalo mi sie dolaczyc zdjecia z czterech katow i zycze powodzenia w szukaniu ciekawych pomyslow i wykonaniu
p.s. ja za niedlugo (choc kto wie...) takze bede zajmowac pokoj na poddaszu ze skosami dwoma i juz kombinuje jak urzadze caly pokoik pozdrawiam
Bzibzienku potrafisz powiedzieć jak byly robione te liście na ścianie?
jaclyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:17   #15
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Pokój na poddaszu...

wklejam narysowane to o czym pisałam wcześniej - oczywiście te "krreski" to powinny być mazy - wtedy efekt jest świetny
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:56   #16
bzibzieniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18
Post Dot.: Pokój na poddaszu...

witam ponownie wklejam ci tu link do stronki z ktorej pochodza zdjecia tych scian z liscmi, pomysl wydaje mi sie dosc interesujacy a na tej stronie masz wytlumaczone jak powstal, ja nie bede potrfila lepiej szkoda tylko ze nie wyprobowalam jeszcze to byc moze mialabym wiecej do powiedzenia o technice wykonania
http://dom.gazeta.pl/czterykaty/5,57582,2466452.html
tam po prawej stronie masz rozne pomysly na orginalne dekoracje scian i wytlumaczone jak powstaly te liscie na scianie, oby zainspirowaly do stworzenia czegos niepowtarzalnego
pozdrawiam
bzibzieniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:19   #17
jaclyn
Raczkowanie
 
Avatar jaclyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 60
Dot.: Pokój na poddaszu...

Super! mama kupila dzisiaj najnowsze "cztery kąty" i tam jest dokladnie to czego szukałam Zeskanowalam juz stronki z gazety zeby wam pokazać ale nie mogę dołaczyc załaczników nie wiem dlaczego...po prostu nie chca sie załadować. Jeszcze nigdy tego nie robiłam, więc możecie mi powiedzieć czy to normalne i trzeba próbować innym razem? czy po prostu robię coś nie tak...
Ale mówię wam cuda
jaclyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:23   #18
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Pokój na poddaszu...

jalcyn może masz za duże załączniki?
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:47   #19
jaclyn
Raczkowanie
 
Avatar jaclyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 60
Dot.: Pokój na poddaszu...

I nic
jaclyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:20   #20
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Re: Mieszkanie na poddaszu-inwencja

Odgrzębuję wątek bo mam prośbę ...
Odnawiam mieszkanie, właśnie na poddaszu, a że jestem kompletne beztalencie w zakresie dekorowania wnętrz i doboru kolorów, proszę was bardzo bardzo o radę.
Na jaki kolor można pomalować mały pokój, służący za sypialnię, którego jedynymi (jak narazie ) elementami wyposażenia są: szafa i łóżko (granatowe w żółte słoneczniki)?? Żeby było przytulnie, miło i niekoniecznie żółto...
Doradźcie, proszę...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 15:38   #21
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Mieszkanie na poddaszu-inwencja

Dorzucam parę fotek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg attic.jpg (16,9 KB, 358 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg attic2.jpg (5,6 KB, 327 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg attic3.jpg (19,4 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg attic4.jpg (23,0 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg attic5.jpg (22,1 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg attic6.jpg (21,4 KB, 254 załadowań)
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:51   #22
neycee
Raczkowanie
 
Avatar neycee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 97
GG do neycee
Exclamation poddasze

Witam!
Od rana myślę nad urządzeniem pokoju TŻta (24l.)... Bedzie on powiększony poprzez przedłużenie skosu niemal do samej podłogi. Biurko, dosyć spore, narożnikowe (trzeba gdzieś zmiescić monitor, a i do pracy troche miejsca potrzeba), Po prawej stronie od wejścia będą ażurowe meble, robione na wymiar od drzwi do końca skosu (zamieszczam wstępny projekt). początkowo mysleliśmy nad jednolitym kolorem, np. beżowy, lub oliwkowy, ale o to na co natrafiłam w necie: http:// http://www.fox-dekorator.pl/pods_por...nowosc_25.html i oto moje pytanie do Was, czy miałyście już do czynienia z tego typu wykończeniem ścian? Zastanawiam się czy takie wykonanie bez pomocy fachowca jest możliwe...
Kolejny pomysł to tryptyk, niewiadomo jeszcze gdzie będzie wisiał, jeśli nie uda nam się wmontować akwarium w ścianę to na jego miejscu (antyramy zawieszone będą pod półką) lub zamontowane na skosie, musze się jeszcze zastanowić, który typ obrazow wybrać http://www.vide.pl/plakaty/artysci/A...-2-PL-PL/.html
http://www.vide.pl/plakaty/artysci/A...sh-Martin.html
http://www.vide.pl/plakaty/kategorie...-4-PL-PL/.html (te 3 żagle na samym dole, brązowe)
Co do akwarium jeszcze nie mam inspiracji dlatego licze na Waszą wenę
Hm, to chyba wszystko co miałam do zaprezentowania, prosze Was o swoje spostrzeżenia, rady i może nowe pomysły
P.S. Później umieszczę wymiaary pokoju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pokoj.JPG (20,7 KB, 95 załadowań)
neycee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 13:37   #23
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Smile poddasze

Witam... Mama na imię Kaśka, pierwszy raz szaleję na tym Forum. Jestem na etapie urządzania sypialni na poddaszu. Łoże i mebelki jak na zdjęciu na załaczonej stronce brw. Wymarzyłam już sobie, iż jedna ze ścian, która bedzie tłem dla łoża ma być fioletowa (intensywny ciemny fiolet, marka farby i konkretny nr jeszcze nie znany ), do ścian natomiast - zarówno bocznych, jak i skosów chciałam użyć ciemno miodowego, żółtego... nie umiem nazwać koloru...
Na fioletowej ścianie umieszczę z pewnością świeżutko nabyty obraz (zdjęcie w załączniku). Na ścianę przeciwną chciałabym jakiś dekor z odciśniętego szablonu. Tylko gdzie takie szablony znaleźć, oto jest pytanie? Może macie jakieś wzory? Jeśli więc znałybyście konkretne marki farb i ich numery, żeby mi doradzić bedę skakać z radości w górę (byleby tylko głową w skos nie przygrzać ). Kiedy pójdę do sklepu i rozłożą przede mną cały wachlarz tysiąca barw gubię się jak dzieciak we mgle. I co w ogóle myślicie o takim połączeniu kolorystycznym? Jestem otwarta na Wasze propozycje i doświadczenia... Wielkie dzięki z góry za pomoc na tym moim pierwszym, własnym mieszkanku. Pozdrówki

http://www.brw.com.pl/
(Sypialnie - Dream)
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:04   #24
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Pokój na poddaszu...

Witam... A ja w trakcie przeglądania różnych realizowanych przez ludziska pomysłów natrafiłam na motyw drzewa na wielkiej ścianie. Sama przymierzam się do tego projektu, oby z powodzeniem.
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:10   #25
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Ciemno fioletowa ściana na poddaszu i cio dalej;)

Sama sobie odpisuje Znalazłam właśnie fantastyczną fotkę z kolkami ścian... Może teraz ktoś umiałby powiedziec gdzie i jaką farbę zamówić, by było podobnie Pozdrawiam wszystkich póki co
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:11   #26
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Ciemno fioletowa ściana na poddaszu i cio dalej;)

Sama sobie odpisuje Znalazłam właśnie fantastyczną fotkę z kolorkami ścian... Może teraz ktoś umiałby powiedzieć gdzie i jaką farbę zamówić, by było podobnie Pozdrawiam wszystkich póki co
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:33   #27
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ciemno fioletowa ściana na poddaszu i cio dalej;)

to podrzucę ci jeszcze taka fotkę z fioletem
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:58   #28
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Ciemno fioletowa ściana na poddaszu i cio dalej;)

Dzięki wielkie Podtrzymałaś mnie w "fioletowej inspiracji" i zachęciłas do posiadania takiego piesa wielkiego. Co do męskiej pupci to jak tylko pomaluję sobie ściany to każę mojemu mężowi leżeć tak godzinami... żebym mogła podziwiac... i kolorki (to do ścian) i kształty (to do pupci ) Pozdrawiam
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:03   #29
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Ciemno fioletowa ściana na poddaszu i cio dalej;)

miód i zółty- rewelacyjne połaćzenie. Al do obrazu moze lepiej by był ciemny fiolet i biel?
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:09   #30
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ciemno fioletowa ściana na poddaszu i cio dalej;)

maluj, maluj bardzo fajny kolor, sama bym taki chciała ale nie ma gdzie... w sypialni mam bordo więc moze narazie wystarczy
A farbę polecam duluxa i znajoma malowała na taki własnie fiolet beckersem.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.